Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

johnson

Πόσα λεπτά παιχνιδιού είναι το ιδανικό Matchaki για σας;

Posa lepta paixnidiou einai to idaniko match gia sas ?  

396 members have voted

1. 1. no comments...

• 5min
      26
    • 10min
      267
    • 15min
      83
    • 20min
      11
    • >20min
      8

Recommended Posts

10 lepta thewrw oti einai to idaniko.

Sta 5lepta de prolavaineis na kaneis sentra enw parapanw apo 10 nomizw kourazesai

eukolotera.

(this poll thnx to Peavy :good: )

egw sta dipla paizw sunh8ws 15.. oute einai liga gia na paikseis kalh mpala alla oute kai polla gia na kourasteis.

10λεπτο....προλαβαίνεις να παίξεις αρκετά ματσάκια με φίλους σε εύλογο χρονικό διάστημα...

Guest

Egw apo palia paizw sta 10 lepta(eite monos mou eite se diplo) kai den irthe i wra afto na allaxei!

Ara psifizw 10 lepta.....

10 λεπτά πιστεύω είναι το τέλειο και απο θέμα καθυστερήσεων, 15λεπτο πολύ πιο σπάνια εως καθόλου.

Guest

Ο ιδανικός χρόνος για μένα είναι τα 15 λεπτά. Αυτός ο χρόνος πιστεύω ότι σου δίνει πιο πολλές πιθανότητες να γυρίσεις ένα match.Παράδειγμα να ανατρέψεις σκορ όπως 2-0 3-1 κ.α…………….. :icon_cool:

Guest

10 λεπτά ο καλύτερος χρόνος για κάθε παιχνίδι για να μη τρως και κράξιμο από τους άλλους που περιμένουν! :argue:

10lepta einai ta kalytera pisteuo.Kalo einai omos kai to 15lepto(an kai opos eipe o red tros kraksimo).........

Ο ιδανικός χρόνος για μένα είναι τα 15 λεπτά. Αυτός ο χρόνος πιστεύω ότι σου δίνει πιο πολλές πιθανότητες να γυρίσεις ένα match.Παράδειγμα να ανατρέψεις σκορ όπως 2-0 3-1 κ.α…………….. :icon_cool:

15 gia ton idio logo :good:

:x: :square: :circle: :triangle: :kapnogono:

Μώρε 15 λεπτά είναι το ιδανικό, αλλά αν είσαι με πολλά άτομα δεν λέει καθόλου.

Όταν παίζω με έναν φίλο μου βάζουμε memorial match 15 λεπτά και γίνονται τρελές κόντρες (διπλοί αγώνες). Εχω παρατηρήσει ότι στα 15 λεπτά η konami αλλάζει λίγο το gameplay για να μην μπαίνουν 7 γκολ και το ματς γίνεται πιο ρεαλιστικό κοντά στο πραγματικό ποδόσφαιρο (παιχνίδι κέντρου πιο πολύ) και το χαίρεσαι. Kυκλοφορείς την μπάλα και δεν βλέπεις συνέχεια αντεπιθέσεις...

Το περίεργο που μου έτυχε ήταν ότι με το watson option file (μεταγραφές ιανουαρίου και πολύ ισορροπημένα στατισικά πχ οι παίκτες από μικρές ομάδες έχουν φυσιολογική κούραση και υπάρχουν παίκτες με καλά στατιστικά Καραγκούνης shot power 90) έβαλα 10 λεπτο ματσάκι και το ρολόι έτρεχε πιο αργά!! Δεν εξηγείται αλλά κάτι πειράχτηκε στο παιχνίδι και το 10λεπτο έμοιαζε με 15λεπτο.....

Guest

otan paizeis monos sou 10lepta einai o katalili diarkeia.

alla sto 2plo nomizo oti ta 15lepta metrane perissotero gt i diarkeia einai tetoia pou pote den eisai sigouros oti kerdises to match an de sfiriksei o ref.ase pou "xortaineis" to kathe paixnidi.

p.x. pazoume tournoua me kati filarakia sto pro apo to 2000.(einai thesmos pleon!!)

se 15lepta exana kapote 5-1 sto imixrono kai sto telos kerdisa 7-6!

Guest

10 Λεπτά είναι ο ιδανικός για πρωτάθλημα.

Guest

Paides ta 10 lepta arkoun gia na gyriseis ena matchaki.Mh leme xazomares twra!!! :a4nvictory:

Παίζοντας με τον υπολογιστή στα 6 αστέρια, αρκούν τα 10 λεπτα για να γυρίσεις ματς; Σε μένα πάντως όχι, θέλω 15 και αν. Εξαρτάται βέβαια και από το πόσο καλός είσαι.

ki egw nomizw oti 10 lepta einai liga gia na xaneis ena mats kai na katefereis na to guriseis kiolas! xreiazesai parapanw..

Guest

Egw padws gyrizw match sto 10lepto , einai poly kalo gia emena.....i alitheia omws einai pws den exw dokimasei na paixw parapanw.....

Egw padws gyrizw match sto 10lepto , einai poly kalo gia emena.....i alitheia omws einai pws den exw dokimasei na paixw parapanw.....

e entaksei.. oxi oti de ginetai, ki egw exw gurisei mats sto dekalepto. alla ektos tou oti diafora megaluterh tou 1 goal einai poly duskolo na th guriseis, nomizw oti an paizeis parapanw lepta, exeis to xrono sou na dokimaseis kai kamia kalh energeia mesa sto paixnidi, oxi apla na se agxwnei o xronos kai na prospa8eis na valeis gkol..

nomizo 10ine to kalitero..........idika gia mena pou mou lene ''klisto''..........to computer.lol

Guest

10 λεπτά το παίζω εγώ.Εκτός αν θέλω να το ευχαριστηθώ και βάλω 15λεπτο :yupi3ti:

10 lepta.... E posh wra na paizeis pia????

Guest

10 lepta.... E posh wra na paizeis pia????

Συμφωνω...

Εγω 5λεπτου και πολυ σπανια 10 λεπτα..

Στον πολυ δυσκολο επιπεδο το κορυφαιο ειναι οταν τρως γκολ στο 80-85 και δεν προλαβαινεις ουτε να κουνηθεις... :hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

Οταν θελω να παιξω σοβαρα αγωνα 15 λεπτα αλλιως 5-10.... :good: Με top player 15 αλλα με φιλους[με joystick <usb>] 20 μην σας πω.... :icon_cool:

• Create New...