Jump to content
broxopios

FIFA 21 Ultimate Team - Discussion Topic v1

Recommended Posts

Τραγικό αποτέλεσμα στο WL. 

Το πράγμα ξεκίνησε στραβά με 2 σερί ήττες Σάββατο πρωί. Μετά έκανα 2 σερί νίκες και Κυριακή πρωί 3. Κυριακή βράδι το αίσχος το ίδιο από θέμα delay. 

Και πάω Δευτέρα βράδι ξημερώματα Τρίτης με 21 αγώνες στην πλάτη και το σκορ 6-3. Το τι είδαν τα μάτια μου δεν περιγράφεται. Εκτός από το delay που είχε χτυπήσει κόκκινο, έφαγα 2 no loss glitch, οι παίκτες μου έκαναν κάτι πέναλτι ανύπαρκτα ενώ δεν πατούσα ούτε jockey και φυσικά εμένα με έσφαξαν. Μάλιστα σε μια φάση μέχρι και ο αντίπαλος σταμάτησε γιατί νόμιζε ότι δόθηκε. Προτελευταίο αγώνα κέρδιζα 4-1, έφαγα 4 γκολ όλα με κόντρες και rebound. Τα ranks είναι στημένα. Όταν συμπληρωθεί ο αριθμός των ατόμων ανά rank, κλέβουν τους υπόλοιπους ώστε να μείνουν χαμηλά, να κάνουν rage sale και να αγοράσουν FIFA points μήπως και δούνε άσπρη μέρα. 

Έπαιξα και έναν αγώνα squad battles. Και εκεί το delay της αρκούδας. Μέτρησα την γραμμή μου με UO trace και είναι μια χαρά. Μάλλον το ποντίκι που γυρνάει το  τροχό του σέρβερ είναι στα τελευταία του... 

Ελπίζω να είχατε καλύτερη τύχη από εμένα. Τα λέμε την άλλη εβδομάδα. 

• Like 1
  • Sad 1

12 hours ago, Bakogoal said:

Τους swaps πως θα τους παίρνουμε ρε σεις; 

Μόνο μέσω twitch; 

ναι φιλε πρεπει να κανεις λινκ το twich με το origin και σε καθε event περνουμε απο ενα και πρεπει να εχεις δει πανω απο μια ωρα ξεκιναει την παρασκευη !

• Thanks 1

2 hours ago, dime55 said:

ναι φιλε πρεπει να κανεις λινκ το twich με το origin και σε καθε event περνουμε απο ενα και πρεπει να εχεις δει πανω απο μια ωρα ξεκιναει την παρασκευη !

Αίσχος,έχουμε και δουλειές ρε γαμωτο.. 

Στο μεταξύ σπάμε πλάκα στην D10

Edited by Bakogoal

5 minutes ago, dime55 said:

ωραια ομαδα ο zakharia απιστευτος στο κεντρο ο haaland δεν με τρελανε που τον δοκιμασα... !!!

Να πάμε για Lewa ή για inform Haaland; 

Έχει και το SBC του Kramaric αλλά δεν με ψήνει καθόλου.

1 hour ago, Bakogoal said:

Να πάμε για Lewa ή για inform Haaland; 

Έχει και το SBC του Kramaric αλλά δεν με ψήνει καθόλου.

Για μένα λέβα άμα έχεις τα λεφτά better ειναι οτι βολεύει  και τον καθένα sbc δεν θα εκανα

• Like 1

@Bakogoal

Κοσμοϊστορική αλλαγή! Γερμανική ομάδα αντί Αγγλικής!!!😂 

Πούλησα ότι είχα σε tradable. Αυτή την στιγμή είμαι χωρίς ομάδα. Έχω κάνει έναν αχταρμα για να βγάλω τα squad battles της εβδομάδας. Αναλόγως των rewards αύριο θα αποφασίσω για το μέλλον του club. 

Έχω καλό προαίσθημα για τα rewards αύριο, την περασμένη εβδομάδα πήρα τον Parejo, ελπίζω αυτή να πάρω και τον Sommer...

• Haha 1

Για το coop δεν είπαμε τίποτα.... Μπορούμε μετά από αυτό το γουλου να μπουσταριστούμε μεταξύ μας μπας και ανέβουμε κανέναν div ή να πέσουμε στον πάτο παρέα😂😂. Εγώ είμαι div 3 τώρα δεν έχω θέμα γενικά με τα div δλδ αν παίξουμε και πέσω και στο div 10 που λέμε δεν με νοιάζει . Αν ψήνεστε εγώ είμαι μέσα.

• Like 2

παλι τα rewards δεν εδωσαν τπτ δλδ ea τι πρεπει να κανουμε !!!

• Sad 1

Τη πάτησα σαν πρωτάρης και εξηγώ. 

Χτες έβαλα όλη την ομάδα για πούλημα. Έβαλα τιμές λίγο παραπάνω από το buy now, μιας και όλοι οι παίκτες ήταν με ακριβά chemistry style cards. 

Σκοπός ήταν να αγοράσω Gomez, Martial, Lenglet και Hugo lloris. 

Μπορούσα να τους πάρω όλους χτες χωρίς καν να πουλήσω. Περίμενα όμως να δω τα rewards μήπως και. Ούτε καν. Όμως σήμερα οι τιμές έφυγαν στα ύψη. 

+30k Martial, +15k Lenglet, +30κ Gomez και πάει λέγοντας. Πάλι μπορώ να αγοράσω αλλά δεν θέλω να τους πληρώσω χρυσούς και την Τετάρτη να έχω χάσει πάνω από 150κ.  

Άρα θα μείνω με ότι έχω εκτός αν περάσει το Hype και έρθουν οι τιμές σε φυσιολογικά επίπεδα. 

45 minutes ago, GiorgosTT said:

Τη πάτησα σαν πρωτάρης και εξηγώ. 

Χτες έβαλα όλη την ομάδα για πούλημα. Έβαλα τιμές λίγο παραπάνω από το buy now, μιας και όλοι οι παίκτες ήταν με ακριβά chemistry style cards. 

Σκοπός ήταν να αγοράσω Gomez, Martial, Lenglet και Hugo lloris. 

Μπορούσα να τους πάρω όλους χτες χωρίς καν να πουλήσω. Περίμενα όμως να δω τα rewards μήπως και. Ούτε καν. Όμως σήμερα οι τιμές έφυγαν στα ύψη. 

+30k Martial, +15k Lenglet, +30κ Gomez και πάει λέγοντας. Πάλι μπορώ να αγοράσω αλλά δεν θέλω να τους πληρώσω χρυσούς και την Τετάρτη να έχω χάσει πάνω από 150κ.  

Άρα θα μείνω με ότι έχω εκτός αν περάσει το Hype και έρθουν οι τιμές σε φυσιολογικά επίπεδα. 

ναι οντως ανεβηκαν αρκετα gomez απιστευτος lioris εβγαλα untre αλλα δεν παιζω αγγλια !

• Like 1

Η αλήθεια είναι ότι είδα τον flair να πουλάει τον Gomez στα 120κ και σκέφτηκα ότι θα πέσει. Τελικά την πάτησα. Δεν πειράζει, τουλάχιστον δεν έχασα coins. Ελπίζω σε καλό profit από τα investments στα marquee matchups SBC.

απο το ξεκινημα ειχε να μου δωσει walkout και μου εδωσε 2 μαζεμενα αλλα με τρολαρε ασχημα με kroos και courtois. τα matchups τιποτα παλι next week τωρα

• Like 1

Από marquee matchups SBC πήρα Werner και hero traore. 

Μπορείτε να πουλήσετε τις non rare gold κάρτες για 600 coins, instant sale.

• Like 3

καλο wl να εχουμε ελπιζω με καλο gameplay !!

Edited by dime55
  • Love 1
  • Like 1

και σε μένα πάλι μία από τα ίδια σαβούρια. Μόντριτς και Κουρτουα τα walkout...να χαμε να λέγαμε!

άντε καλό γουλου να έχουμε!

• Like 1

2 hours ago, Bakogoal said:

@JrdGr είσαι στο Playstation; 

Σε έχω φίλο;

Ναι και στα δύο. ID: IISavviII

• Like 1

2 hours ago, JrdGr said:

Ναι και στα δύο. ID: IISavviII

Ωραία,πάμε μαζί coop,δεν βρίσκω παρέα,είμαι D6 εγώ,χθες ξεκίνησα από 10...

Ειναι αστείο το επίπεδο.

Θέλω coop για τα objectives κατά κύριο λόγο.

Προτείνω το WL να λαμβάνει χώρα Τρίτη και Τετάρτη μαζί με το Champions League. Έτσι και αλλιώς κάθε  Παρασκευή και Σάββατο ο σέρβερ είναι κάτω. 

• Haha 1

βασικα πρεπει ν φτιαξουν αυτο με την παρασκευη νομιζω τριτη τεταρτη δυσκολα ρε φιλε γιατι ολος ο κοσμος βλεπει cl 😛 εχω παιξει 14 ματσ μετα της 8 ηταν βαρη το gameplay παλι !

On 30/10/2020 at 2:27 ΜΜ, Bakogoal said:

Ωραία,πάμε μαζί coop,δεν βρίσκω παρέα,είμαι D6 εγώ,χθες ξεκίνησα από 10...

Ειναι αστείο το επίπεδο.

Θέλω coop για τα objectives κατά κύριο λόγο.

Δόξα τω Θεό ξήλωσε τα εμετικά objectives από το rivals 

Υγεία και αρχοντιά 

• Love 1

Αν και τον Jota τον είχε στα rivals, όλα τα υπόλοιπα είναι σε φιλικά. Ελπίζω και τα swaps να γίνουν, αν γίνουν, σε live friendlies.