Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 21 - Career Mode Topic

Recommended Posts

9 hours ago, ELBarto-3- said:

Μια απολυτως δικαιοτατη νικη της Τουλουζ, με ανατροπη κιολας.
Δεν εχω ιδεα πως δεν ανεβηκε περσι η ομαδα στην Λιγκ 1, οταν την ειδα νομιζα glitch ειναι, μιλαμε για ροστερ μπορει και ισαξιο με το δικο μας.

ουτε σε εμενα ανεβηκε,δεν ξερω αν συνεχιζουν να παιζουν με το ιδιο στυλ και σε εσενα,ειναι ακρως επιθετικη ομαδα που μπορουν να βαλουν 5 για πλακα αλλα να φανε και αλλα τοσα με ομαδες της κοντρας,οπως τους το εκανα και εγω και λογικα αυτο πληρωνουν.

εγω επαθα πλακα με αυτον το παικτη της τουλουζ,βασικα δανεικος απο σελτικ,δεν ξερω αν ειναι και 2η σεζον σε εσενα, Vakoun Issouf Bayo τον ειχαν αριστερο εξτρεμ,δεν τον επιασε ουτε μια φορα ο μπακ μου,δεν τον τζαρτζαρε  κανενας.

3 hours ago, toninio said:

Δεν έχει πια να έχουμε μια βασική 14άδα καλών παικτών και βγήκε η χρονιά. Θέλει περισσότερη δουλειά και προετοιμασία, αλλά δεν το παράκαναν κιόλας. Λέω ό,τι βλέπω μέχρι στιγμής. Μετά στο strict, ότι πας να πάρεις που δεν κολλάει να έρθει σε εσένα, απλά δεν έρχεται. Τουλάχιστον για ομάδα Γ Αγγλίας που διαχειρίζομαι, η φάση ως τώρα είναι σωστή. Ακόμα και εντελώς άγνωστους ή πιτσιρικαρία, αλλά από ανώτερα πρωταθλήματα ή ομάδες, δεν μπορείς να τους πάρεις και τρως άκυρο. Θέλει πολύ περισσότερο ψάξιμο. 

ετσι ακριβως και αυτο ειναι το σωστο

• Love 1
  • Like 1

Στα τελευταία ποστ που βλέπω, όμορφες καταστάσεις με Οσέρ και Αννόβερο, στην Μπουντεσλίγκα πλέον. Ωραίο συναίσθημα η άνοδος, μετά από τόσα ματς και τόσο κόπο. Μια φορά μου είχα βγάλει την πίστη η Yeovil, 4 σεζόν πάλευα, για να καταλήξω σε μπαράζ και πέναλτυ. Και βλέπω δεν ήταν εύκολη η άνοδος στη μεγάλη κατηγορία, από τη βαθμολογία κρίνοντας. Kαι η ιστορική Οσέρ (του θρύλου Guy Roux, που ήταν προπονητής εκεί πάνω από 30 χρόνια), βλέπω ενδιαφέρουσες μεταγραφές και καλό ξεκίνημα. Καλή φάση το γαλλικό, με τη δική του ιστορία και αξία.   

Εγώ είμαι ο φτωχός συγγενής του τόπικ, ούτε φώτος ούτε τίποτα, αλλά πραγματικά ίσα ίσα που προλαβαίνω να παίζω. Και τα ποστ από τη δουλειά τα κάνω. 

Ερώτηση: αλλάζετε καθόλου το training schedule, δηλ. να προσθέτετε training days αντί ξεκούραση; Το δοκίμασα τελευταία, προπονώντας μόνο από τους reserves, που δεν πρόκειται να παίξουν ούτως ή άλλως, απλά και μόνο για να ξεκολλήσει το sharpness από το μηδέν. Σε κάποια ματς όλο και κάποιος θα χρειαστεί. Άλλη ερώτηση: δεν έχω προσέξει εάν βάζοντας έναν παίκτη σε θέση διαφορετική από την φυσική του (που του βγάζει ένα κίτρινο θαυμαστικό), το παιχνίδι του ρίχνει τα στατιστικά. Λογικά ναι, και μακάρι να ισχύει. Τρίτη ερώτηση: βγάλατε κανένα συμπέρασμα αν είναι καλύτερα να βάζουμε στους μέσους man mark ή cut passing lanes; Πιστεύω η καλή άμυνα στηρίζεται πολύ στο να κόβουμε το οπτικό πεδίο για την επόμενη πάσα, αλλά στους cpu controlled συμπαίκτες μας, δεν έχω κάνει ακόμα δοκιμές στο τί δουλεύει καλύτερα (μπορεί και κανένα από τα δύο). 

Τέλος, άλλο ένα θετικό του φετινού συστήματος προπονησης είναι ότι μας βάζει και ασχολούμαστε περισσότερο με όλο το ρόστερ (που είναι και πολύ σωστό). Στο 20 είχα μεγάλο ρόστερ και τους μισούς ούτε καν τους ακουμπούσα ποτέ, ούτε τα ονόματα δεν θυμόμουν. Τώρα, αναγκαστικά τους ψάχνουμε καλύτερα, βλέπουμε πολύ περισσότερο στατιστικά και προοπτικές εξέλιξης, πιθανή αλλαγή ρόλου κλπ. Πολύ καλό αυτό.  

ΥΓ: Niktsiabe, μαζί ποστάραμε και το είδα μετά. Καλή αρχή σεζόν στο δύσκολο Καμπιονάτο με τη Σασσουόλο. Θυμάμαι την είχα πάρει στο Προ 18 (αν και...Ολυμπιακός, μου άρεσαν πολύ οι πρασινόμαυρες εμφανίσεις της - γενικά μου αρέσει και το πράσινο σε εμφανίσεις, πχ παλιά είχε βγάλει μία φοβερή β' εμφάνιση η εθνική Γερμανίας με ένα πολύ ιδιαίτερο πρασινο). 

Edited by toninio
  • Love 4

2 hours ago, toninio said:

Ερώτηση: αλλάζετε καθόλου το training schedule, δηλ. να προσθέτετε training days αντί ξεκούραση; Το δοκίμασα τελευταία, προπονώντας μόνο από τους reserves, που δεν πρόκειται να παίξουν ούτως ή άλλως, απλά και μόνο για να ξεκολλήσει το sharpness από το μηδέν. Σε κάποια ματς όλο και κάποιος θα χρειαστεί.

δεν εχω αλλαξει καθολου το προπονητικο προγραμμα,το θεμα ειναι οσο μπορεις να εχεις τους αναπληρωματικους ψηλα το sharpness γιατι οταν θα τους χρειαστεις και εχουν χαμηλο θα δεις μια τεραστια τρυπα,θα ειναι οι χειροτεροι του γηπεδου.

. Άλλη ερώτηση: δεν έχω προσέξει εάν βάζοντας έναν παίκτη σε θέση διαφορετική από την φυσική του (που του βγάζει ένα κίτρινο θαυμαστικό), το παιχνίδι του ρίχνει τα στατιστικά. Λογικά ναι, και μακάρι να ισχύει.

ισχυει αλλα οχι παντα,αν ενας παικτης με θαυμαστικο συνεχιζει να εχει πρασινο + τοτε τα στατ δεν επεσαν,ο λογος ειναι οτι εχει αυτη την θεση σαν 2η η 3η επιλογη.

π.χ. αν εχεις εναν CDM αλλα παιζεις συστημα με CM,αλλαξε του την θεση,μαθε δλδ τον παικτη να παιζει σαν CM,αν αλλαξεις αργοτερα το συστημα και παιζεις με CDM τοτε αυτος ο παικτης θα το εχει σαν 2η επιλογη και δεν θα χανει στατ.

Τρίτη ερώτηση: βγάλατε κανένα συμπέρασμα αν είναι καλύτερα να βάζουμε στους μέσους man mark ή cut passing lanes

οτι και να βαλεις ειναι καλο,το προβλημα ειναι οτι η δομη του παιχνιδιου δεν βοηθαει,θα συνεχισουν πολλες φορες να κανουν την γλαστρα.

προσωπικα θα σου πω,οτι στο 4-3-2-1 που παιζω τωρα,τον κεντρικο μεσο τον τραβηξα λιγο πισω,τον εχω αφησει σαν CM και του εβαλα την επιλογη να πηγαινει αναμεσα στους αμυντικους οταν επιτιθομαι,να καλυπτει το κεντρο και του εβαλα και man mark,στους αλλους 2 παικτες,ο ενας απλα καλυπτει το κεντρο και ο αλλος να μενει πισω οταν επιθομαι,να καλυπτει το κεντρο και δεν ειμαι σιγουρος αν αφησα το default η εβαλα το cut passing lanes.

• Thanks 2

@Diegito21 ΡΕ ΤΗΝ ΧΑΙΝΤΕΝΧΑΙΜ, σε χαλασε την αυτοματη ανοδο, την ατιμη, τι διαολο μπαλα παιζουνε εκει....

Anyway, μπαραζ με Φραιμπουργκ, τρομερο αποτελεσμα εκει μεσα, με τσαγανο και μεταλλο, των Scorpions συγκεκριμενα, εφερες το αποτελεσμα που ηθελες.
Στο Ανοβερο δεν υπηρχε η παραμικρη περιπτωση να μην τους καταπιει το εδαφος, μεσα σε τετοια ατμοσφαιρα, γιορτινη, και επιστροφη στα μεγαλα σαλονια!!!

Αυτος ο Μαρκος Ζουνιορ δεν ειναι και πολυ καλος, να κοιταξεις να τον πουλησεις το καλοκαιρι :hehe: 
Καταπληκτικος παικτης, κουβαλιτης.

Κοιτα τωρα να κανεις κινησεις στο μεταγραφικο παζαρι και να εισαι ετοιμος γιατι ειναι δυσκολα τα πραγματα στις πρωτες κατηγοριες, και ιδιαιτερα στην Μπουντεσλιγα.
Παμε, το δυσκολο εγινε, τωρα διασκεδασε το!

VAMOS DIEGO!!!!

@niktsiabe Ετσι ρε Αριανακι μου, ακριβως. Δεν μπορουμε να παμε γηπεδο και εχουμε αρρωστησει. ΤΙ ΠΙΟ ΑΡΙΑΝΙΔΙΚΟ το να μην μπορεις να πας γηπεδο την χρονια που ειναι πρωτος ο Αρης 😂😫

Στα δικα σου, η μεγαλη σου Σασουολο ανυσηχει τους υπολοιπους με τις εμφανησεις και τα αποτελεσματα της, πραγματικα εχεις κανει μεγαλες εμφανησεις με μπαλαρα και πιστευω θα αρχισουν να μιλανε στα σοκακια της Σεριε Α οτι εισαι προβλημα!!
Μεγαλη μεταγραφη ο Μαξι, πολυ καλος παικτης σε θεση που χρειαζεσαι.

Τωρα τα πολλα Χ και το φυσιολογικο διπλο της Γιουβε σε κανανε τη ζημια, και εισαι δεκατος, αλλα δεν αντικατοπτριζει την φορμα σου η θεση.
Θα στρωσεις περισσοτερο με κανα 2-3 συνεχομενες νικες.

Ο Λοκατελλι πως τα παει, ειναι λιγο πουλενακι μου.

@takisaek Αμυντικα θελεις οπωσδηποτε 3-4 μεταγραφες, οπως ηθελα εγω. Ειναι πολυ ασχημα τα πραγματα, θα φτασεις τα δικα μου τα νουμερα απο την Λιγκ 1.  

Ειναι λιγο ασχημα τα αποτελεσματα, τρως ευκολα γκολ και ετσι δεν μπορεις να αντιδρασεις αποτελεσματικα, υπαρχουν δηλαδη παιχνιδια που εβαλες 2 και 3 γκολ, αλλα και παλι εχασες, αυτο ειναι μεγα προβλημα.

Ευτυχως δεν θα πεσεις καθως υπαρχουνε ομαδες οπως η Αρμινια και η Μαινζ που ειναι τραγικες, και θα συνεχισουν να χανουνε, επικεντρωσου στην επομενη σεζον. 
Ρε τη Σαλκε, και στο παιχνιδι παει για φουντο.

Κριμα για Ουνιον.

Καταπληκτικος Αρμσντρονγκ, αν θυμαμαι καλα τον ειχες και σε προηγουμενα ΦΙΦΑ. Δικο σου παιδι.

Συναντηση με Σουλη Παπαδοπουλο θελεις, με τετοια αμυνα μαν, και οχι με Πεπ Γουαρδιολα :lol: 

Περιμενουμε την επικυρωση της παραμονης.

@Dimokritos Παμε στον Μαλεζανι της εποχης μας :D 

Δε θα σταθω ΚΑΝ στο πρωταθλημα, αν και επεσες αρκετα με καποια μετρια αποτελεσματα, και τερματησες 9ος αλλα δεν εχει σημασια!!!!!

Κυπελλο με 5ρα στην Μιλαν, με τον Μπουζουκη βασικο ρε τρελε!!!!!
Τι πηγες κ'ακανες εκει ρε μαν, μας τρελανες ολους!!!

Πρωτος τιτλος για φετος στο τοπικ, και ηρθε ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΕΡΣΙ με Ελληνικη ομαδα σε ξενο πρωταθλημα, περσι εγω κερδισα τον Ολυμπιακο ως προπονητης της ΑΕΚ για το κυπελλο, και εσυ τωρα αυτο, σημαδιακο και ομορφο!

Φιλε, ο Διουδης εχει τιτλο, μονο και μονο για αυτο σε ευγνομονω! :D 

Ενα μεγαλο μπραβο, και του χρονου επιτελους Ευρωπη, στο παιχνιδι σας το επιτρεπουν τουλαχιστον! :lol: 

Συνεχισε με το πλανο των Ελληνων, μη χαλασεις την ομαδα με μεγαλες κινησεις.

------------------------------------------------------------

e54c9d69984483.Y3JvcCwxODE0LDE0MTksOTgsMA.png

Εγω μαγκες εχω αλλη μια ιστορια.......δυστυχως.

Το πηγαιναμε κανονικα, νικες και ισοπαλιες, ειμουν μια πρωτος μια δευτερος, ομορφα κι ωραια, καλο ποδοσφαιρο......αλλα το οβεραλ επεφτε και λιγο μετα απο καθε 2 παιχνιδια.

Δεν το εδινα σημασια και πολυ, λεω θα στρωσει, γινεται συχνα.
Φτανω γεναρη, ειμαι 1ος, εχω κλεισει με PC τον Ρετσο...

panagiotis-retsos.jpg

....και σκεφτομαι ηδη το μελλον, αλλα το οβεραλ ηταν καπως ετσι.....

UvHhAvX.png

Μου στελνανε συνεχως e-mail οτι δεν αναπτυσσω το Brand της ομαδος, και δεν ηξερα πως και τι εννοουνε....
Συνεχιζα τα παιχνιδια, μεχρι στιγμης ειμουν μονο με 2 σιμ, ολα τα αλλα τα ειχα παιξει.

Συνεχιζω, κερδιζουμε, ανεβαινουμε πρωτη θεση, αλλα μετα απο 1 μηνα ετσι....

Mzg9MVm.png

Ε και καπου εκει αρχιζα να νευριαζω ρε φιλε.
ΔΕΝ γινεται να ειναι ετσι τα πραγματα εφοσον εχω την ομαδα πρωτη και ετοιμη να ανεβει, αν ηθελες να με διωξεις ας με εδιωχνες περσι οταν την εριξα, γιατι μου κανει τετοια φασαρια τωρα, ειχα τσατιστει ΠΑΡΑ πολυ....

Και το κερασακι στην τουρτα...

NsdGmA2.png

Ε ειπα τελος.
Σιμαρα απο τελη Μαρτιου εως Απριλιο, και μου ηρθε η απολυση. Φυσιολογικα θα ελεγα.

Τα νευρα μου εκεινη την στιγμη, δεν εχετε ιδεα πως ητανε, ειμουν ετοιμος να βρω αν εχω κανενα παλιο save να φορτωσω, να παω σε αλλη ομαδα απο Λιγκ 1 απλα για να αρχισω την φαπα στην Νις, ειχα νευρα επιπεδου Rage Quit

Την ομαδα την αφησα ετσι.....

GTe9ins_d.webp?maxwidth=728&fidelity=grand

Ειναι ΝΤΡΟΠΗ αυτο που εγινε.
Πραγματικα ΝΤΡΟΠΗ.

mIBmJLN.png

Στην αποχαιρετιστήρια Συν. Τυπου, ο Μπαρτο δηλωσε :

"Ειμαι πληγωμενος απο αυτο που εγινε, αλλα απο οτι φανηκε η ομαδα ειχε καποια αλλα πλανα για το μελλον της, και ισως υπεκυψε και στην πιεση του Τυπου, που δεν αποχωρησα νωριτερα απο την ομαδα, για να φορτωθω πληρως το βαρος του υποβιβασμου. Εγω εκατσα γιατι πιστεψα στο προτζεκτ που μου παρατεθηκε, αλλα απ οτι φανηκε δεν ηταν ακριβως αυτο που ειχα καταλαβει. Ευχομαι επιτυχιες στην ομαδα, και τον απεραντο λαο της. Δεν θα πω κατι αλλο" 

Δεν ηξερα τι να κανω, ειμουν ετοιμος να σας πω μαγκες περιμενετε κανενα 5ημερο τωρα να βρω ομαδα παλι, αλλα......η απαντηση ηρθε στο Browse Jobs μετα την απολυση....

Y46V8vL.png

Μια ομαδα που ειχα βαλει στο ματι για Καριερα αργοτερα, αλλα ετσι οπως ηρθανε τα πραγματα, επισπευθηκε η καριερα.
Η ομαδα ειχε πεσει κατηγορια περσι, και ετσι βγηκε στα Jobs μετα την απολυση. 

Υπεγραψα εκεινη την στιγμη.

9wLfVuv.png

Συνεντευξη τυπου

"Ειμαι περηφανος και ευγνωμων για αυτη την κινηση. Πιστευα οτι με την "φημη" που ειχα, οτι επεσα κατηγορια με μια ομαδα οπως η Νις, δυσκολα θα εβρισκα δουλεια εκτος Ελλαδος, αλλα ηρθε μια ομαδα που πιστευει σε μενα και τις ποδοσφαιρικες μου ιδεες, να μου δωσει μια ευκαιρια, που δεν θα παει χαμενη, το υποσχομαι σε ολους τους φιλαθλους στην πολη του Βιγκο!" 

Αυτη ειναι η τελικη βαθμολογια της Σεγουντα, μετα απο το σιμ του Μαιου, καθως πηγα Απριλη.

RpaYHUm.png

Ανεβηκε η ομαδα, και αναλαμβανω το χτισιμο μια νεας Θελτα!!!

kJiHEwY.png

------------------------------------------

Μαγκες, ειδατε τι εγινε.
Το να φορτωνω παλια save και να προσπαθω να το φτιαξω, δεν μπορω, δεν ειναι στο ρεπετροριο μου, αν ηταν να γινει επρεπε να γινει.
Κριμα, πραγματικα, αλλα ολα γινονται για καποιο λογο, ειδατε πως ξεπηδηξε η Θελτα απο το πουθενα, και με επιασε το ματι κατευθειαν.

Ξερω καποιοι θα πειτε "Πως παω στη Θελτα ενω ειμαι πιστος στρατιωτης της Ντεπορ" και θα εχετε δικιο :D 
Αλλα φετος το βλεπω σαν χρονια απιστιας :lol: γιατι η Ντεπορ ειναι στν Γ Εθνικη και δεν ειναι καν στο παιχνιδι, αρα παω στην Θελτα ως εκπροσωπος της Γαλικιας, για φετος και ΜΟΝΟ :D 

Η ομαδα δεν εχει τιτλο στην τροπαιοθηκη της, ουτε εναν, και αυτο ειναι ενα challenge για το συγκεκριμενο Career.
Εχει ταλεντο, αν και φυγανε πολλοι καθως υποβιβαστηκε η ομαδα αλλα το πουλεν μου, ο Ντενις Σουαρεζ, ειναι στην ομαδα, αυτο με νοιαζει. Τα αλλα θα τα στρωσω.

Δεν μπηκα να δω 11δα η μπατζετ, αυτα σημερα μετα το update που κατεβαινει.

Μεγαλη μου αδυναμια το Balaidos.

estadio-balaidos-celta-de-vigo-3d-model-low-poly-obj-3ds-fbx-dxf-dae-dwg.jpgET-Celta-Vigo.jpg

Aπο τα αγαπημενα μου γηπεσα στην Ισπανια, εχει μια ιδιαιτεροτητα, μια μοναδικοτητα.
Και δεν εχει δει τιτλο ποτε στην υπαρξη του!

Παμε λοιπον στον σχεδιασμο της νεας σεζον, να τερματησουμε οσο ψηλοτερα μπορουμε, και να δειξουμε στους ανθρωπουςτης ΝΙΣ ποσο μεγαλο λαθος εκαναν.

Θα παρακολουθω Γαλλια.......και θα χαιρομαι με ΚΑΘΕ ηττα....

VAMOS VIGO!!!!!!!

0d0cef9814028497991c52bb0d2398a1.jpg

• Love 4
  • Confused 1

2 hours ago, ELBarto-3- said:

Μου στελνανε συνεχως e-mail οτι δεν αναπτυσσω το Brand της ομαδος, και δεν ηξερα πως και τι εννοουνε

μηπως σου ειχανε βαλει ορο να φερεις συγκεκριμενους παικτες και δεν το εκανες ?

γιατι εχω δει κατι objectives που ζητανε παικτες απο συγκεκριμενο πρωταθλημα η χωρα η θεση η αξια και ειναι και critical που ουσιαστικα αυτο θα ανεβαζε την αξια τις ομαδας

• Confused 1

@ELBarto-3-Ποιος τιτλος ρε τρελε; H Inter το πηρε το Super Cup. 😂

Στα δικα σου. Καλες κινησεις ειδικα Ο Παβον, αν και θεωρω, οτι ειναι καλυτερος στα ακρα. Μακαρι να συνεχισει να σκοραρει και μετα την επιστροφη. Πληγμα ο τραυματισμος του την πατησα και εγω ετσι με Καρλιτος. Αγωνιστικα ξεκινησες  με 2 ηττες αλλα πηρε μεγαλο διπλο σε Σεβιλλη. Γενικα πιστευω, οτι μπορεις να κανεις κατι καλο. Κυνηγησε και κανενα κυπελλο. Συνεχισε.

Edited by Dimokritos
  • Haha 1

20 minutes ago, Dimokritos said:

@ELBarto-3-Ποιος τιτλος ρε τρελε; H Inter το πηρε το Super Cup. 😂

Μα τω θεο, θα σε εγραφα κιολας οτι "γιατι δεν ανεβασες φωτο απο την απονομη" στ'ορκιζομαι :hehe: 
Διαβασα αναποδα το σκορ, απολογουμαι. :) 

Ο Παβον απο τοτε που μου ηρθε η εμπνευση για Σεντερ Φορ στο ΦΙΦΑ 17 στην Σαραγοσα, δεν εχει απογοητευσει ποτε, κι ετσι τον βαζω παντα μπροστα και σκοραρει ανελειπως, οπως ειδες.
Δεν αλλαζει.

• Haha 2

@TOL1S Καταρχας ποσο δικιο εχεις για το ultimate... Ανυποφορο και αντιρεαλιστικο μεχρι αηδιας ωρες ωρες.

Καλυτερα legendary πιο κοντρολαρισμενο.

Στα δικα σου, ψαγμενες κινησεις οπως κανεις παντα. Εισαι σε αναμενομενα αποτελεσματα αλλα τα παλευεις ολα τα ματς.

Δεν θα χεις θεμα με υποβιβασμο.

@Diegito21 Ναι μωρη Σκορπιαναρα και Αννοβεραρα την πηρες την ανοδο μαγκικα και καθαρα!

Αψογος στα play off και σοβαρος. Και πως να μην εισαι οταν πορωνεις την ομαδα με τετοια κομματαρα!!

Μεγαλη υποθεση το 3-3 που εκανες στο 1ο ματς τι να λεμε.

Και υπο το βλεμμα του μεγιστου Κλαους δεν γινοταν ευκολα η δυσκολα να μην πανηγυρισεις την ανοδο.

Απιθανος ο Ζουνιορ ρε συ!

Πολυ μεγαλη η πωληση του Μαινα και Ντιουκς. Ισως κακο για τη ομαδα αλλα εχεις γεματα ταμεια.

Ευγε για Κορνε εχεις τις ευλογιες μου. Μαριανο μακαρι να ανναγενηθει σε σενα.

Μενσα και Ραμαν επισης θα βοηθησουν. Οι υπολοιποι αγνωστοι σε μενα αλλα κατι θα ξερεις.

Στραβο ξεκινημα αλλα οκ αλλο πραμα η Μπουντεσλιγκα , αλλα απαντησες με 3 νικες και καλες νικες με διπλα.

Τα παλευεις ολα τα ματς , πλην βεβαια στο Ντορντμοουντ...πονεσε αυτο 😋 ξεχνα το γρηγορα ομως εχεις δυσκολη συνεχεια.

Για μενα εχεις ξεκινησει καλα και περιμενεις να δεσουν οι καινουργοιοι.

ΑΙΝΤΕΕΕ DIEGOOO!!

@niktsiabe Παμε στο Ιταλο

Με αρεσει η ομαδα φιλε και αυτος ο Καπουτο πολυβολο!

Καρυδατες νικες με Μιλαν και Λατσιο

Σοου Καπουτο με Φιορε και Σαμπτορια, με Γιουβε το παλεψες οσο γινοταν.

Το πας καλα σε πιστευω για Ευρωπη .

Συνεχισε!!

@takisaek Καταρχας περαστικα αδελφε ολα καλα να ειναι!

Συνεχιζονται βλεπω τα τρελα σκορ και οι ματσαρες!

Πολυ μεγαλο θεμα η αμυνα γινεται χαμος , τουλαχιστον ενδιαμεσα παιρνεις καποιες σημαντικες νικες.

Θες μεγαλη ενισχυση πισω. Τρομερος Αρμστρονγκ.

Ωραιος για Γκαρσια τωρα και κυριως για Τσερκι που τον εχω και εγω . Μεγαλο potential ο μικρος.

Αρχισαν και οι νικες με μεγαλυτερη επι της Ντορντουντ. Σωραιος!

Ανεβασες ρυθμους και συνεχιζεις!!

@Dimokritos Παμε στον Παναθα

Αξιοπραπεστατη σεζον και χιλια μπραβο για το κυπελλο επιτελους κουπα για αυτη την ομαδα!

ΕΥΓΕΕ!

Εκανες υπερβασεις οπως και να χει.

Μα ρεσει  η ελληνοποιση πολυ και ειδικα φυσικα Μαυροπανος και Φετφα.

Κριμα για σουπερ καπ στο νημα , Αρχισες δυνατα τη νεα σεζον.

Για να σε δουμε φετος ΑΙΝΤΕ ΠΑΝΑΘΑ

@ELBarto-3- Δεν περιμενα ρε μπρο τετοια καμοματα απο τη Νισαρα...

Απαραδεκτη συμπεριφορα της διοικησης και ενω σε ολα αυτα την πηγαινες τρενο σε μια δυσκολη σεζον...

Ξενερα προφανως αλλα συνεχιζεις...

Και πολυ καλη επιλογη σε μια συμπαθεστατη ομαδα.

Την παιρνεις στο καταλληλο timing τωρα που πρεπει να σταθει στη Λα Λιγκα .

Λατιν κινησεις οπως συνηθιζεις αλλωστε.

Παβοναρα παιχταρα πολυτελεια μεγαλη για την ομαδα και γνωριζεστε απο παλια .

Οπως και Βερνερ που τον θυμαμαι. Τωρα δεν τους ξερω τους αλλους αλλα εχουν μεγαλο potential και ειναι σημαντικο.

Ο Κουντε της Σεβιλλης? Μπακαρα! Που ειναι Ο Ασπας??

Σουαρεθ θα κανει τη διαφορα.

Ντεμι ντεμι το ξεκινημα αλλα αναμενομενο. Παβονιτο γκαζωμενος

Διπλαρα μεγαλη στη Σεβιλλη , ωθηση καλη για μετα.

Δεν θα εκπλαγω αν την βγαλεις Γιουροπα αλλα εχει δρομο ακομα.

ΒΑΜΟΣΣΣ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ

jLqrOUK.jpg3HXTlJF.png

Ειχαμε πολλα παμε κατευθειαν στα ματς....

ΛΙΛ-ΟL 4-2

Ανυπαρκτοι πισω οσο και να παλευαμε μπροστα...

OL- ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ 4-1

Ηρεμα και ανετα, περιεργο...

ΝΤΙΖΟΝ-ΟΛ 4-4

Ultimate τα γνωστα ....

ΟΛ-ΜΠΡΕΣΤ 1-0

Δυσκολα αλλα νικη.

Και ξεκιναμε....

ΝΙΣ-ΟΛ 3-1

ΟΛ-ΡΕΜΣ 0-3

ΜΠΟΡΝΤΟ-ΟΛ 3-1

ΟΛ-ΛΟΡΙΑΝ 0-3

ΜΑΡΣΕΙΓ-ΟΛ 3-2

PSG-OL 3-1

6 ΣΕΡΙ ΗΤΤΕΣ ΜΕ ΤΡΙΜΠΑΛΑ!

Γιατι ετσι ηθελε το ultimate τα γνωστα καθε χρονο...

Ανυμπορος σε ολα τα ματς τα παλευα βεβαια αλλα δεν...

Sliders μπας και στρωσει και αληθεια ειναι μαζι και με το update ειναι ανθρωπινα τα πραματα...

Επρεπε να σηκωσουμε κεφαλι γιατι ειχαμε κατρακυλησει. Ηδη αρχισε το rating τη κατιουσα και πηρα μυνημα απο τη διοικηση...

Βγαλαμε αντιδραση βεβαια.

ΟΛ-ΜΟΝΑΚΟ 4-0

ΜΟΝΠΕΛΙΕ-ΟΛ 1-2

Και ειχαμε ντερμπυ με τους πρασινοφρουρους!

ΟΛ-ΣΕΝΤ ΕΤΙΕΝ 2-1

1η φορα μπηκαμε να παιξουμε στο OL Park και μας εδωσε μια αλλη αυρα.

Παρολα αυτα αρχισαμε τα ιδια.

Ενα 2ο ημιχρονο ομως μονοτερμα απο εμας. Ντεμπελε ισοφαρισε και γλυτωσαμε σοκ στο καπακι...

Πιεση πιεση εμεις για την νικη και ο Καντεβερε μετα απο αδρανεια τους εβαλε φωτια στο ναο στο 95!!!

Χαμος πραγματικα και ξεσπασμα συναισθηματων απο ολους! Πολλη ενταση!

CsrdN1m.jpg

Μεγαλη νικη τι να λεμε! Οι εικονες μετα απιστευτες...

jPLYL2c.jpg

ΡΕΝ-ΟΛ 2-3
0-2 και λογω αμυνας παλι 2-2..
Λυτρωση με Ντεμπελε στο 85

ΟΛ-ΝΙΜΣ 3-1
Ευκολη νικη αλλα παλι φαγαμε γκολ...

5 σερι νικη μεχρι εδω!

ΟΛ-ΠΑΡΙ Σ.Ζ. 0-3
Ειμασταν μεχρι το 60 αξιοπρεπεις. Στο β μερος απλα βγηκε η ποιοτητα τους και απλα δεν μπορουσαμε...
Εδω απλα δεν εχω παραπονο.

ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΛ- Δεν την θυμαμαι 😂 3-1
Απο τη Λιγκ 2 στο ρελαντι με τα 2αρα. Αλλα και παλι δεχτηκαμε γκολ...

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

xj5FcY6.jpg

• Με το σερι και το ξυπνημα που ειχαμε μειωσαμε την αποσταση απο την 6αδα που ειναι και ο στοχος μας.
Αν και ως objective εχουμε την 4αδα.

• Αυτο το 41 παθητικο μας πληγωνει...Η χειροτερη αμυνα στη λιγκα.

• Το συστημα με 5 μπακ οταν αμυνωμαι καπως μαζευει την κατασταση.

• Αλλα υστερουμε ατομικα αμυντικα. Ο Μαρσελο δεν τραβαει και μαλλο δεν θα τον ανανεωσω.

• Αντιθετως ο Μεμφις θα μεινει για αλλα 4 χρονια στη πολη της Λυων. Εγινε επιτυχως η ανανεωση.

• Βεβαια δεν ξερω κατα ποσο θα μεινει λογω προτασεων που θα ερθουν. Hδη για τον Αουαρ σκανε οι προτασεις...

Και λεγοντας για τον Μεμφις να πουμε οτι στο δυκολο διαστημα κουβαλουσε μονος του...

lvi5qrW.jpg
ΗΓΕΤΗΣ Ο ΛΕΒΕΝΤΗΣ!!

Παμε τωρα Γεναρη μηνα να βρουμε προσθηκες να βοηθησουν για την δυσκολη και κρισιμη συνεχεια.
Στοπερ και αριστερο μπακ οι προτεραιοτητες.
Θα ψαχτω για μια μεγαλη επιστροφη αλλα ειναι δυσκολο θα το δουμε...

Συνεχεια με ντεμπυ Ρεν και Μαρσειγ

Αυτα συνεχιζουμε...

ΑLLEZ LYONAIII!!!

x95o1B4.jpg

• Love 3
  • Like 1

26 minutes ago, Fanis-13- said:

Καταρχας περαστικα αδελφε ολα καλα να ειναι!

Ευχαριστώ πολύ αδερφέ να σαι καλά!!! 

27 minutes ago, Fanis-13- said:

Αρχισαν και οι νικες με μεγαλυτερη επι της Ντορντουντ. Σωραιος!

Πάλι καλά που το έγραψες αδερφέ γιατί δεν το ειχα προσεξει

Με την Μαινζ ήταν η νίκη απλά από κεκτημένη ταχυτητα έγραψα Ντόρτμουντ 😅🤣   Μα λέω και εγώ ποτε κέρδισα την Ντόρτμουντ 🤣😂

• Haha 1

ξεχασα να κρατησω την εικονα,εχετε πεσει σε ενα περιεργο σκηνικο που βγαινει παικτης σας και σας λεει οτι υπαρχουν μουρμουρες στα αποδυτηρια οτι δεν μιλαω και οτι δεν  υπαρχει πλανο στην ομαδα ??????? 

εχω την εντυπωση οτι αυτο εχει γινει γιατι δεν εχω δωσει καμια συνεντευξη πριν η μετα τους αγωνες ολη την σεζον.

φιλε Alexandre Serge Coeff προσεχε γιατι περιμενει ο μικρος να αρπαξει την φανελα βασικου