Jump to content
AkisVarg

eFootball PES 2021 Myclub [Official Topic] V.1

Recommended Posts

οι καλοι οι παιχτες πραγματικα παιζουν στα πιο χαμηλα λεβελ γιατι εκει πρεπει να ξερεις να παιζεις για να κερδιζεις να γυριζεις ματς και να διατηρεις μεγαλο ραιτινγκ...

να παιζω σταθερα σε 5ο λεβελ γιατι? με ολους τους ψεφτοπαιχτες που παραγει η κοναμι που δεν αντικατοπτριζεται η πραγματικοτητα? καθε προσπαθεια να γινεται γκολ των αλλων να χανεις 3-0 για πλακα με 3 ισαριθμα σουτ χωρις να δινω εγω την αφορμη χωρις να κανω λαθη αβιαστα,,στα πιο χαμηλα λεβελ πρεπει να παιξεις μπαλα γιατι η καθε προσπαθεια εκει δεν μετουσιωνεται σε γκολ παντα και να βρεθεις πισω στο σκορ αμα ξερεις το γυρνας η δεν χανεις εστω

Κοίτα και γω σε level 1 παίζω αλλά οι πρωταθλητές στα τουρνουά κτλ παίζουν level 5.

Προσωπικά δεν νομίζω να έχω έχω πρόβλημα σε οποιoδήποτε level  αλλά γουστάρω πολύ να φτιάχνω ομάδες με ασπρομπαλους και bronze παίκτες,έχει απίστευτα παικτακια και έχει χαβαλέ...τουλάχιστον για μένα.

Επίσης δεν μπαίνουν τόσα γκολ-ψέματα όπως στο level 5.

Φέτος έχω στόχο να πάω 80% αλλά είναι δύσκολο,σε 160 ματς,είμαι στο 73%...

• Like 1

Level 1 είναι γενικά πιο εύκολο από level 5, γιατί ακριβώς φαίνεται η διαφορά στους χρήστες. Δεν αρκεί να μπαίνουν γκολ τυχαία όπως γίνεται στο level 5 αν το αποφασίσει το script. Το μεγάλο πρόβλημα στο level 1 είναι όσο υπάρχει το weekly form πως παίζει τρελό white benching, το οποίο μειώνεται αισθητά όταν είσαι αναγκασμένος να έχεις αλλαγές.

Μέχρι και το 2019 έπαιζα σχεδόν αποκλειστικά level 1 και νομίζω στο 19 είχα πάνω από 80% νίκες στο τέλος. Ήταν η χρονιά που είχα κάνει πελάτη μου τον #2 στην κατάταξη στο PC, κάποιος MICHAEL_BALLACK που έπαιζε επίσης πολύ level 1. Πρέπει να ήταν μέχρι το τέλος της χρονιάς κάπου 10-4 οι νίκες στα μεταξύ μας ματς. Πέρυσι στο 2020 με αποκλειστικά level 5 έφτασα κάπου στο 77% νίκες. Και ας είχα μαζέψει τα διαμαντάκια που ήθελα, προτίμησα να παίξω level 5, αυτός ο Lasagna πχ ούτε ένα ματς δεν έκανε.

Ένα ακόμα πλεονέκτημα που έχεις στο level 1 είναι πως μία στο τόσο θα πέσεις και στον καινούριο που μόλις ξεκίνησε, που θα έχει την βασική 18άδα με 2 μαυρόμπαλους το πολύ (τον δωρεάν και τον δανεικό), που θα έχει 60-70 TS και φυσικά θα είναι πανεύκολος αντίπαλος. Επίσης είναι πιο δύσκολο να πετύχεις lag cheater. Έτσι είναι πιο εύκολο να πετύχεις τις 5 σερί νίκες και να ανέβεις σε rating.

Πάντως αν έχετε λίστα με παίχτες για 1* πείτε εδώ. Από ότι είδα υπάρχουν ακόμα κάποιοι από πέρυσι (και από προηγούμενα χρόνια), όπως Emelyanov και Rabiu (κερδίζουν πολύ ως CB), και φυσικά P. Rojas για εξτρέμ ως SS. Ειδικά παίχτες που ανεβαίνουν σε άλλη θέση σε overall, ειδικά αν πάρουν και position trainer. Αν και με το νέο σύστημα τα τελευταία χρόνια είναι πολύ εύκολο να γίνουν level up οι παίχτες και εύκολα ξεφεύγεις από level 1, ειδικά με το 3*xp campaings (αυτός ήταν από τους βασικούς λόγους που πέρυσι είπα δεν αξίζει να ασχοληθώ). Ιδεατοί παίχτες για level 1 πρέπει να είναι 30+ σε ηλικία, για να μην ανέβουν τρελά μέχρι να μαξάρουν, και φυσικά form 5+. Lucchetti πχ είναι τέλειο τέρμα για 1* ομάδα.

• Like 1

white bench υπάρχει στο 1,2,3,4 με τη διαφορά πως στο 1 μπορείς να έχεις χρήσιμους ασπρομπαλους.

Παίξτε καμία βδομάδα στο 1 να δείτε τους 2k φίλους σας που μοστραρουν level 5 ομάδες...έχω πετύχει πάρα πολλούς γνωστούς και YouTubers.

Από χθες μέχρι την ερχόμενη Τετάρτη, δίνει 5* σκαουτερς μετά από κάθε ματς.

Είχα αρκετό καιρό να παίξω και το έκανα μόνο και μόνο επειδή διάβασα από αρκετούς καλά λόγια για το DP4.0. Νομίζω ότι έχουν δίκιο, το DP 4.0 είναι ότι καλύτερο έχουν δώσει μέχρι τώρα στο παιχνίδι απ΄το 2019-2020 που κυκλοφόρησε με αυτά τα mechanics. Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά εμένα μου θυμίζει το demo του 20 σε responsiveness με σουλουπωμένο το ball awareness (ακόμα υπάρχει πρόβλημα βέβαια). Έτσι έπρεπε να είχε κυκλοφορήσει βασικά, αυτά τα σκαμπανεβάσματα στο gameplay που έκαναν με το περσινό ξενέρωσαν αρκετό κόσμο, τα ίδια έκαναν και φέτος στις αρχές σε μικρότερο βαθμό βέβαια.

Το μόνο που μπορώ να πω με σιγουριά είναι ότι φέτος και στο PES και στο FIFA το script έχει ξεφύγει πέρα από κάθε φαντασία. Διάβασα ότι στην Αμερική ήδη έχουν πάει υποθέσεις στα δικαστήρια για την ΕΑ, κάποιοι σπρώχνουν πολύ χρήμα πάντως και μάλλον δεν το βλέπουν και τόσο χαλαρά.

• Like 2

Παιζω με man unided, σε ολο τον αγωνα ο Ρατσφορντ  ο οποιος ειναι πρασινος και εχει 83 ως κεντρικος επιθετικος καθετε τερμα δεξια 20 μετρα πριν το αουτ στην πλαγια γραμμη ενω τον εχω κεντρικο επιθετικο και εχω επιλεξει επιθεση απο κεντρο, ανεξηγητα πραγματα, σε ολο το παιχνιδι εψαχνα να τον βρω και αυτος καθοταν εκει, τι δουλεια ειχε εκει μπορει να μου πει καποιος, ειχα βαλει γκαβανι και ρατσφορντ στην μικρη περιοχη ως κεντρικους επιθετικους και ο ρατσφορντ επαιζε δεξι προωθημενο χαφ, αντε παιξε τωρα εσυ. Μας κλεβει η ιδια η κοναμι τι να τους κανουμε τους cheaters.

Eπιλεγω σε εναν αγωνα κοντρα πιεση στην αμυνα και σε 15 λεπτα αδειασαν ολοι οι παικτες, αλλοι παιζουν 70 λεπτα κοντρα πιεση και δεν αδειαζουν, και εκει κλεψιμο η κοναμι

Αυτο με τις κοντρες μπορει να το εξηγησει η κοναμι, οταν καποιος εχει επαφη σωμματος 88 και ο αλλος 70 και πεφτουν κατω και οι δυο ενω ο ενας ειναι κεντρικος αμυντικος, πως γινετε αυτο ρε μλκες της κοναμι.

Η διαιτησια οτι να ειναι, κλαδεματα για πεναλντι και δινει οφσαιντ, βαρ του ολυμπιακου :), καθαρα πεναλντι και κανουν τον κινεζο, οποιος ακουμπισει ροναλντο σε ονλαιν αγωνα δινει φαουλ υπερ του, για τα πανυγηρια.

Τελος τα αορατα σωατα, περναει η μπαλα απ το ποδι σου και αν εχει αποφασισει να το φας δεν θα την επηρεασεις καθολου, θα παει στον 2ο ελευθερο παικτη του αντιπαλου να στο καρφωσει, απλα ο παικτης σου ειναι XMEN και γινετε αορατος οποτε θελει η κοναμι, τα σπαει το pes, συνεχιστε τα εγκώμια 

Edited by giannis10001
  • Like 1

3 hours ago, giannis10001 said:

Παιζω με man unided, σε ολο τον αγωνα ο Ρατσφορντ  ο οποιος ειναι πρασινος και εχει 83 ως κεντρικος επιθετικος καθετε τερμα δεξια 20 μετρα πριν το αουτ στην πλαγια γραμμη ενω τον εχω κεντρικο επιθετικο και εχω επιλεξει επιθεση απο κεντρο, ανεξηγητα πραγματα, σε ολο το παιχνιδι εψαχνα να τον βρω και αυτος καθοταν εκει, τι δουλεια ειχε εκει μπορει να μου πει καποιος, ειχα βαλει γκαβανι και ρατσφορντ στην μικρη περιοχη ως κεντρικους επιθετικους και ο ρατσφορντ επαιζε δεξι προωθημενο χαφ, αντε παιξε τωρα εσυ. Μας κλεβει η ιδια η κοναμι τι να τους κανουμε τους cheaters.

Eπιλεγω σε εναν αγωνα κοντρα πιεση στην αμυνα και σε 15 λεπτα αδειασαν ολοι οι παικτες, αλλοι παιζουν 70 λεπτα κοντρα πιεση και δεν αδειαζουν, και εκει κλεψιμο η κοναμι

Αυτο με τις κοντρες μπορει να το εξηγησει η κοναμι, οταν καποιος εχει επαφη σωμματος 88 και ο αλλος 70 και πεφτουν κατω και οι δυο ενω ο ενας ειναι κεντρικος αμυντικος, πως γινετε αυτο ρε μλκες της κοναμι.

Η διαιτησια οτι να ειναι, κλαδεματα για πεναλντι και δινει οφσαιντ, βαρ του ολυμπιακου :), καθαρα πεναλντι και κανουν τον κινεζο, οποιος ακουμπισει ροναλντο σε ονλαιν αγωνα δινει φαουλ υπερ του, για τα πανυγηρια.

Τελος τα αορατα σωατα, περναει η μπαλα απ το ποδι σου και αν εχει αποφασισει να το φας δεν θα την επηρεασεις καθολου, θα παει στον 2ο ελευθερο παικτη του αντιπαλου να στο καρφωσει, απλα ο παικτης σου ειναι XMEN και γινετε αορατος οποτε θελει η κοναμι, τα σπαει το pes, συνεχιστε τα εγκώμια 

εαν θες να ναι στην περιοχη ο  επιθετικος και να μην τραβιεται στα πλαγια βαλε"παραμονη παιχνιδιου" και θα ναι μονιμα στην περιοχη......

22 hours ago, villa said:

εαν θες να ναι στην περιοχη ο  επιθετικος και να μην τραβιεται στα πλαγια βαλε"παραμονη παιχνιδιου" και θα ναι μονιμα στην περιοχη......

οπως το  άλλο που βάζω αντεπιθεση και οι επιθετικοι οταν κλεβω καθοντε στην σεντρα ή το άλλο που κανω πάσα και μόλις τον πλησιαζει η μπαλα κανει 5 βηματα πισω για να μην την πιασει, οτι θελουν οι τσακατσουκες κανουν αδερφε, αστα να παενουνε

Όταν οι αντίπαλοι αφήνουν να παίξει το replay τότε μάλλον έβαλες ωραίο γκολ.

Εδώ ένα manual ξερό με τον Neymar.

• Like 1

13 hours ago, giannis10001 said:

οπως το  άλλο που βάζω αντεπιθεση και οι επιθετικοι οταν κλεβω καθοντε στην σεντρα ή το άλλο που κανω πάσα και μόλις τον πλησιαζει η μπαλα κανει 5 βηματα πισω για να μην την πιασει, οτι θελουν οι τσακατσουκες κανουν αδερφε, αστα να παενουνε

αν βαλεις αντεπιθεση παλι τραβιεται προς τα πλαγια η καποιες φορες ειναι στατικοι οταν θες να κανεις αντεπιθεση απ κλεψιμο μπαλας και ξεκινα η αντεπιθεση απ την μεγαλη περιοχη την δικη σου.......οταν επιλεγεις "αντεπιθεση"  "παιχτες" λειτουργει αψογα οταν θες να κανεις αντεπιθεση απ κορνερ κερδισμενο του αντιπαλου........παντα εχεις παιχτες  για αντεπιθεση ευχαιρους

Άντε μετά να βρεις όρεξη να παίξεις... Χειρίζομαι τον Chiellini και έχω στείλει τον Bonucci πάνω στον Davies που κάνει τη σέντρα. Για την ιστορία το ματς ήταν ισόπαλο και έχασα από αυτό. Πιστεύω ότι το PES λόγο αρχιτεκτονικής δεν έχει κάτι άλλο να δώσει πλέον κάτω υπό αυτές τις συνθήκες (DDA).

• Like 3

On 15/3/2021 at 3:04 ΜΜ, villa said:

αν βαλεις αντεπιθεση παλι τραβιεται προς τα πλαγια η καποιες φορες ειναι στατικοι οταν θες να κανεις αντεπιθεση απ κλεψιμο μπαλας και ξεκινα η αντεπιθεση απ την μεγαλη περιοχη την δικη σου.......οταν επιλεγεις "αντεπιθεση"  "παιχτες" λειτουργει αψογα οταν θες να κανεις αντεπιθεση απ κορνερ κερδισμενο του αντιπαλου........παντα εχεις παιχτες  για αντεπιθεση ευχαιρους

Αστο συνφορουμιτη, οτι θελει η Κοναμι κανει, παιζω myclub, άλλα περισσοτερο παιζω 1vs1 στους 10 αγωνες καταταξης σε pc, να παιζω με argentino juniors με καποιον 650αρι στο 1vs1 online, να εχει κατι παικτες για τα μπαζα, ο καλυτερος 78αξιολογιση, να εχει βάλει στην αρχη κατι γκολ απιστευτα...2 γκολ με μπαγερν εγω, με μαγικο τροπο οι παικτες μου δεν πιεζαν στην αμυνα, κρατουσαν αποσταση χωρις λογο απο τους επιπεδου Α'ΤΟΠΙΚΟ επιθετικους του, επειτα ξυπναει η υπερ ομαδα μου και ισοφαριζω 2-2 αφου ειχα χασει καμια 10αρια τετατετ λογο σκριπτ, ετσι προτιμησα να μπω με την μπαλα και τις δυο φορες στο τερμα, λεω δεν μπορει να μου βαλει τρικλοποδια η γ@μημενηη  κοναμι και να το χασω, μετα κατα το τελος να εχουν κουραστει κατα ανεξηγητο λογο οι δικοι μου και να περπαταν, ο τερματοφυλακας να μην βγαινει σε αντεπιθεση δικη τους γιατι ετσι του κ@βλωσε, τα τσαφ να σπανε κοκκαλα, να εχεις επιθετικο μόνο μπροστά για προωθημενη και το γμημενο να την βγάζει ετσι ωστε να μην την φθανει ή να την βγάζει στον τερμα αριστερα για να σε προλαβουν ενω εσυ   την στελνεις αλλου. Ολα αυτα online ετσι..γιατι offline δεν εχεις κανενα προβλημα. Τελικο σκορ 2-2 για να παρει ο 650αρης με τους αμπαλους αλλους 5 ποντους, και να χασεις εσυ αλλους 5 ποντους.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.... ΟΥΤΕ ΚΑΛΟΙ  ΠΑΙΚΤΕς ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΠΕΛΩΝΕΙ ΤΟ ΚΛΕΨΙΜΕΪΚΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΤΗΣ ΧΟΝΑΜΙ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕΤΡΙΟΙ ΑΜΠΑΛΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 300RANK-580RANK, ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΛΑΓΚΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΥΣΤΙΕΣ. ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΠΟΣΟ ΡΔΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ 5η ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ BAΘΜΟΥΣ ΟΠΟΥ ΣΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΓΙΟΥΒΕ ή ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ή ΓΑΛΙΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΕ ΠΑΙΚΤΗ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ SKRIPT ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ή ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ LEVEL ΣΟΥ ΠΕΤΑΕΙ TON SUPER ΚΛΕΦΤΗ ΜΕ ΤΟ 900+RANK ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ή ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ LEVEL ΚΑΙ ΘΕΣ 480PTS ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙΣ ΣΤΟ LEVEL ΣΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙΣ ΤΗΝ 350ΑΡΑ ΟΜΑΔΑ (ΠΧ ΜΑΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ)  ΆΛΛΑ ΜΙΑ 490ΑΡΑ ΜΕΤΡΙΑ, ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΛΗΡΩΝΕΙ ΜΕ ΥΠΕΡΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΡΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ Ncaa Basketball Sport GIF by NCAA March Madness

Edited by giannis10001

Γεια σε όλους αν και είμαι παλιός σαν επισκέπτης στο φόρουμ είπα και εγώ να φτιάξω έναν λογαριασμό και να εκφράσω μια απορία και αν μπορείτε να με βοηθήσετε.
Τώρα τελευταία δεν μου βρίσκει ούτε με αίτηση παίχτες ώστε να παίξω και αν μου βρει αυτό γίνεται μετά από ένα 20λεπτο και αν..... Ξέρετε τι παίζει;  Έχετε και εσείς αυτό το πρόβλημα τελευταία; 

• Like 1

12 hours ago, giannis10001 said:

Αστο συνφορουμιτη, οτι θελει η Κοναμι κανει, παιζω myclub, άλλα περισσοτερο παιζω 1vs1 στους 10 αγωνες καταταξης σε pc, να παιζω με argentino juniors με καποιον 650αρι στο 1vs1 online, να εχει κατι παικτες για τα μπαζα, ο καλυτερος 78αξιολογιση, να εχει βάλει στην αρχη κατι γκολ απιστευτα...2 γκολ με μπαγερν εγω, με μαγικο τροπο οι παικτες μου δεν πιεζαν στην αμυνα, κρατουσαν αποσταση χωρις λογο απο τους επιπεδου Α'ΤΟΠΙΚΟ επιθετικους του, επειτα ξυπναει η υπερ ομαδα μου και ισοφαριζω 2-2 αφου ειχα χασει καμια 10αρια τετατετ λογο σκριπτ, ετσι προτιμησα να μπω με την μπαλα και τις δυο φορες στο τερμα, λεω δεν μπορει να μου βαλει τρικλοποδια η γ@μημενηη  κοναμι και να το χασω, μετα κατα το τελος να εχουν κουραστει κατα ανεξηγητο λογο οι δικοι μου και να περπαταν, ο τερματοφυλακας να μην βγαινει σε αντεπιθεση δικη τους γιατι ετσι του κ@βλωσε, τα τσαφ να σπανε κοκκαλα, να εχεις επιθετικο μόνο μπροστά για προωθημενη και το γμημενο να την βγάζει ετσι ωστε να μην την φθανει ή να την βγάζει στον τερμα αριστερα για να σε προλαβουν ενω εσυ   την στελνεις αλλου. Ολα αυτα online ετσι..γιατι offline δεν εχεις κανενα προβλημα. Τελικο σκορ 2-2 για να παρει ο 650αρης με τους αμπαλους αλλους 5 ποντους, και να χασεις εσυ αλλους 5 ποντους.

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.... ΟΥΤΕ ΚΑΛΟΙ  ΠΑΙΚΤΕς ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΠΕΛΩΝΕΙ ΤΟ ΚΛΕΨΙΜΕΪΚΟ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΤΗΣ ΧΟΝΑΜΙ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕΤΡΙΟΙ ΑΜΠΑΛΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ ΠΟΥ ΠΑΙΖΟΥΝ ΑΠΟ 300RANK-580RANK, ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΛΑΓΚΑΡΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΥΣΤΙΕΣ. ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΠΟΣΟ ΡΔΕΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΜΠΟΤΑΖ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ 5η ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ BAΘΜΟΥΣ ΟΠΟΥ ΣΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΓΙΟΥΒΕ ή ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ ή ΓΑΛΙΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΕ ΠΑΙΚΤΗ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΜΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ SKRIPT ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ή ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ LEVEL ΣΟΥ ΠΕΤΑΕΙ TON SUPER ΚΛΕΦΤΗ ΜΕ ΤΟ 900+RANK ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ή ΟΤΑΝ ΠΑΣ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ LEVEL ΚΑΙ ΘΕΣ 480PTS ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΕΙΣ ΣΤΟ LEVEL ΣΟΥ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙΣ ΤΗΝ 350ΑΡΑ ΟΜΑΔΑ (ΠΧ ΜΑΝ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ)  ΆΛΛΑ ΜΙΑ 490ΑΡΑ ΜΕΤΡΙΑ, ΑΥΤΟ ΣΕ ΚΛΗΡΩΝΕΙ ΜΕ ΥΠΕΡΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟΥΣ ΒΡΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ Ncaa Basketball Sport GIF by NCAA March Madness

Εξ Αρχής έχει θέματα το παιχνίδι.. Λάθη κολλήματα και χαμηλό iq απ παίχτες με μεγάλα overall στην άμυνα.. Αυτό που λες ο άλλος να χει μέτρια ομάδα και να δυσκολεύεσαι σε ένα βαθμό ισχύει.. Είναι παλιό φαινόμενο..cheaters είναι και με μικρότερα ραιτινγκ.. Ευτυχώς υπάρχουν κάποιοι με μεγάλα ραιτινγκ που δεν είναι.. Εγώ τους καταλαβαινω απ τα στατιστικά τους πριν την έναρξη του αγώνα.. Κ δυστυχώς επαληθεύομαι..για τη 5η νίκη τις περισσότερες φορές σου βγάζει παίχτη με ραιτινγκ πάνω απ 700..εμένα δεν με χαλάει αυτό.. Cheater δεν θέλω να ναι.. Την εχω πατήσει στην 5η νίκη να βγάζει cheaters.. 

On 21/3/2021 at 6:41 ΠΜ, giannis1993 said:

Γεια σε όλους αν και είμαι παλιός σαν επισκέπτης στο φόρουμ είπα και εγώ να φτιάξω έναν λογαριασμό και να εκφράσω μια απορία και αν μπορείτε να με βοηθήσετε.
Τώρα τελευταία δεν μου βρίσκει ούτε με αίτηση παίχτες ώστε να παίξω και αν μου βρει αυτό γίνεται μετά από ένα 20λεπτο και αν..... Ξέρετε τι παίζει;  Έχετε και εσείς αυτό το πρόβλημα τελευταία; 

Κοιταξε τα φιλτρα πριν επιλεεις ομαδα στο ονλινε, βάλε μονο φιλτρο στην συνδεση, μη βαλεις φιλτρο στην βοηθεια πασας και σε οτι αλλο εχει, άλλα γενικα εχει ξενερωσει ο κοσμος και δεν πολυπαιζει, οποτε ειναι δικαιολογημενη μια αργοπορια των 5 λεπτων.

Edited by giannis10001

21 hours ago, villa said:

Εξ Αρχής έχει θέματα το παιχνίδι.. Λάθη κολλήματα και χαμηλό iq απ παίχτες με μεγάλα overall στην άμυνα.. Αυτό που λες ο άλλος να χει μέτρια ομάδα και να δυσκολεύεσαι σε ένα βαθμό ισχύει.. Είναι παλιό φαινόμενο..cheaters είναι και με μικρότερα ραιτινγκ.. Ευτυχώς υπάρχουν κάποιοι με μεγάλα ραιτινγκ που δεν είναι.. Εγώ τους καταλαβαινω απ τα στατιστικά τους πριν την έναρξη του αγώνα.. Κ δυστυχώς επαληθεύομαι..για τη 5η νίκη τις περισσότερες φορές σου βγάζει παίχτη με ραιτινγκ πάνω απ 700..εμένα δεν με χαλάει αυτό.. Cheater δεν θέλω να ναι.. Την εχω πατήσει στην 5η νίκη να βγάζει cheaters.. 

Και εγω την εχω πατησει πολλές φορες, μας κλέβει  ο server της χοναμι, ξερουν τις δυνατοτητες μας και ξερουν τι πρεπει να κανουν για να τον πιουμε, διοτι δεν μπορει να σου πετάει τον 350αρι κλεφτη οταν εχεις ανεβει αρκετα για να σε σκισει σε ενδεχομενη ηττα, επίσης οταν ανεβαίνω μου πετάει αντιπάλους με μια παυλα συνδεση, σου λεει κατσε μιση ωρα και απέρριψε αντιπαλους μεχρι να σου βγάλει αντιπαλο απο 2 παυλες σύνδεσης και πάνω, οποτε πολλες φορες βαριεμε να περιμενω και κανω αποδοχη καποιον με μια παυλα, αποτέλεσμα να σερνετε και να τον πινω.

Πείτε κανα καλό προπονητή μιας και τώρα ξεκίνησα το lite στο ps5.

1 hour ago, broxopios said:

Πείτε κανα καλό προπονητή μιας και τώρα ξεκίνησα το lite στο ps5.

Ρομβο με δύο cf και ολοκληρωτική άμυνα αν το έχεις στα ελληνικά.

Διάλεξε έναν και βαρα.

• Thanks 1

11 hours ago, Bakogoal said:

Ρομβο με δύο cf και ολοκληρωτική άμυνα αν το έχεις στα ελληνικά.

Διάλεξε έναν και βαρα.

Στα αγγλικά το έχω. Ποιο είναι αυτό; 

Κλειστός ρόμβος; Θα αγοράσω έναν σήμερα. Αν και ακόμη με χαλάει το gameplay. Ίσως είναι θέμα συνήθειας... 

7 hours ago, broxopios said:

Στα αγγλικά το έχω. Ποιο είναι αυτό; 

Κλειστός ρόμβος; Θα αγοράσω έναν σήμερα. Αν και ακόμη με χαλάει το gameplay. Ίσως είναι θέμα συνήθειας... 

Όσο πιο στενά τόσο πιο καλά,ακούγεται κάπως προστυχο αλλά έτσι είναι.

All out defense στα αγγλικά.

Θανάση για την επίθεση όμως,σε μερικά ματς θα θέλεις άκρα,καλό είναι να έχεις δεύτερο προπονητή και να είσαι ευέλικτος.

Εγώ επειδή βαριέμαι,έχω έναν Russo,της Boca Juniors αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμη ο συγκεκριμένος με το σύστημα που έχω (4-1-3-2 με ένα αμυντικό χαφ,δύο πλάγιους lmf rmf και ένα δεκαρι).

Edited by Bakogoal
  • Love 1

On 22/3/2021 at 10:07 ΠΜ, giannis10001 said:

Κοιταξε τα φιλτρα πριν επιλεεις ομαδα στο ονλινε, βάλε μονο φιλτρο στην συνδεση, μη βαλεις φιλτρο στην βοηθεια πασας και σε οτι αλλο εχει, άλλα γενικα εχει ξενερωσει ο κοσμος και δεν πολυπαιζει, οποτε ειναι δικαιολογημενη μια αργοπορια των 5 λεπτων.

Σε ευχαριστώ για το χρόνο σου φίλε. Τελικά έφταιγε το router μου στα καλά καθούμενα (έκανα επανεκκίνηση) και λύθηκε το πρόβλημα.....Επικοινώνησα με την Konami μέσω e-mail και μου μίλησαν κατευθείαν και ήταν άκρως εξυπηρετικοί και ευγενικοί και έτσι έλυσα το πρόβλημα

Αλλη μια φορα σημερα με εσκισε oταν πηγα να κανω την 5η νικη για τους πολλούς pts,  επαιρνα συνεχως το προβαδισμα και στην 1η επιθεση μετα την σεντρα ισοφαριζόμουν, μλκιες να χαμε να λεγαμε, οι παικτες μου ανοιγαν χωρο για να βάλει γκολ, η γαριολα κοναμι ξερει κατι γι αυτο?

Επαιξα επισης με ενα μνοπανο ο οποιος ειχε παικτες απο myclub στο 1vs1 στους δεκα αγωνες καταταξης pc online,  πως γινετε αυτο μονο ο θεος ξερει, φαντασου τι cheat ειχε κανει το ατομο, με επαιζε με 70αρηδες παικτες και μου εριξε 3 γκολ ενω ειχε φαει 2, εκανε τετοιο κλεψιμο μετα το 2 γκολ που εφαγε που απλα κοιτουσα την οθονη και ελεγα οκ δεν μπορει να το κανει αυτο και να μας λεει η κοναμι οταν κατεβαζουμε το παιχνιδι αν συμφωνουμε με τους ορους της.

ΖΗΤΩ ΤΟ E-PARANORMAL FOOTBALL

Edited by giannis10001
  • Like 1

Παίρνω πάσα απ΄το σχόλιο του Άκη και λέω το εξής...

Γενικότερα στη ζωή δίνεις κάτι για να πάρεις κάτι πίσω, το ίδιο συμβαίνει και με τα video games. Πατώντας το exit game στο PES τι είναι αυτό που σου έχει δώσει στις 2, 3, 5 ώρες που έχεις κάτσει να παίξεις; Παλιά κέρδιζες έναν ανώτερο αντίπαλο και γνώριζες ότι κέρδισες γιατί και εσύ έπαιξες καλά και αυτός προφανώς δεν έπαιξε όσο θα έπρεπε. Έχανες και έβλεπες τα λάθη σου, ήταν γεγονός. Έλεγες έχασα γιατί εκεί μαλακίστηκα πχ. Τώρα δεν συμβαίνουν αυτά, κλείνεις το παιχνίδι και δεν νιώθεις γεμάτος, νιώθεις απογοήτευση και χάσιμο χρόνου, δεν σου δίνει κανένα κίνητρο για βελτίωση.

Πολύς κόσμος έχει ξενερώσει και δεν υπάρχουν επιλογές, το FIFA φέτος (αν και έπαιξα περισσότερο απ΄ότι PES) για τα δικά μου γούστα είναι χειρότερο, έκανε πέρσι ένα βήμα μπροστά και φέτος 5 προς τα πίσω και όπως γνωρίζουμε όλοι μας η ΕΑ δεν πρόκειται να αλλάξει ποτέ. Μοναδική  ελπίδα το καινούριο PES αλλά υπό αυτές τις συνθήκες απλά δεν...

• Love 1
  • Like 1