Jump to content
TOL1S

EA SPORTS - FIFA 21 - Γενική συζήτηση

Recommended Posts

Περίεργο,σε μένα είναι πιο στιβαρό και άμεσο,εννοώ στις εντολές που δίνω και στα animations που εκτελούνται.

Παίζω σε 4K Samsung,όχι 2.1 και σε monitor ASUS TN panel κτλ.

Και στα δύο είναι ίδια η αίσθηση και σαφώς διαφορετικη από αυτή της previous gen.

Τις έχω και τις δύο και τις δοκιμάζω τακτικά,πχ wl και rivals παίζω συνήθως στην previous γιατί έχει λογικά λιγότερους streamers aka pay2win ομάδες.

Τα managerial masterpiece τα παίζω στην next gen,τα silver objectives και κάνα squad battle...όλα next gen αυτά.

• Like 3

Για αρχή χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και αγάπη.. Αυτό που ανέφερε ένα παιδί ότι παίζουν ρόλο οι καιρικές συνθήκες, οι φωτισμοί, τα γήπεδα κτλ για τη ροή του αγώνα ισχύει στο fifa από ανέκαθεν.. Εγώ έχω την Next-gen έκδοση στο series x.. Παίζω χρόνια fifa από εποχές game cube.. Πάντα καριέρα ξεκινάω σε τέρμα δυσκολία (ultimate) και με μικρό μεσαίες ομάδες.. Φέτος ξεκίνησα Αγγλικό πρωτάθλημα με τη Fulham.. Σε σχέση με τα προηγούμενα fifa όντως είναι πιο βελτιωμένο σε gameplay, κινήσεις, ατμόσφαιρα και γραφικά.. Μείωνεκτημα για εμένα είναι ότι cpu παίζει πολύ τριπλά γι αυτό και σήμερα αναγκαστικα να παίξω λίγο με τα sliders γιαυτό και είπα να γράψω ποστ.. Στο μεταξύ όσα χρόνια παίζω φιφα ποτέ δεν παίζω manual πάσες και σουτ (τα αφήνω όπως είναι από τη μάνα τους) γιατί έτσι χάνεται η μαγεία της διασκέδασης και το gaming είναι διασκέδαση πάνω από όλα.. Εδώ κάποτε παίζαμε virtua striker 2 και μέναμε με ανοιχτό το στόμα από τη πώρωση και τη διασκέδαση που μας πρόσφερε το ποδοσφαιρακι και ας ήταν arcade, οι παλιοί γνωρίζουν τι λέω.. Άλλο ένα αρνητικό που έχει το fifa είναι το online κομμάτι του, ανοιχτές άμυνες και πολλά γκολ..

Sliders και difficulty ultimate, speed normal και 6 λεπτά ματσάκια.. 

User-Cpu 

sprint speed 47-47

Shot errors 60-65 ή 55-60

Pass error 60-65 ή 55-60

Shot & pass speed 48-48 ή 50-48

First touch control error 60-70

Υγ.. Κάποιο παιδί αναφέρθηκε σε προηγούμενο ποστ για next gen παιχνίδια, όποιος έχει next gen κονσόλα ας δοκιμάσει το nba 2k21, αξίζει .. Όπως και το fifa 21 next gen αξίζει να επενδύσει κάποιος.. 

Edit : Τελείωσα την πρώτη χρονιά και μετά βασάνων βγήκα 6ος στο πρωτάθλημα αλλά κατάφερα να σηκώσω το κύπελο.. Είπα να δοκιμάσω legendary δυσκολία τώρα, έπαιξα δύο ματσάκια και οι εντυπώσεις μου είναι καλύτερες από πριν, είναι πιο γήινο το παιχνίδι, με ωραίο passing gaming και καμιά σχέση στις τρίπλες που έχει στο ultimate που συν ότι για να τους κλέψω την κατοχή της μπάλας έφτυνα αίμα..

Legendary sliders 

User-Cpu 

sprint speed 47-47

Shot errors 55-55

Pass error 55-55 

pass speed 48-48

First touch control error 60-60

Αν δω ότι πηγαίνω τρένο θα ανεβάσω σε μένα τα shot και pass error και το ftc error.. 

Edited by vagosvts7
  • Like 3

δωσε πονο ρε βαγγο... παιξε και για εμας που δεν εχουμε την φρεσκια εκδοση.
Θα δοκιμασω τα sliders σου να δω τι παιζει..
Επαιζα στο 20 με sliders αλλα μπορω να πω οτι εκαναν το παιχνιδι πιο ευκολο... με defaults settings η ΑΙ επαιζε καλυτερα...

Κανενα update γιατι δεν εχουν βγαλει ακομα?

Edited by AlexIsGRx
  • Like 1

2 hours ago, AlexIsGRx said:

δωσε πονο ρε βαγγο... παιξε και για εμας που δεν εχουμε την φρεσκια εκδοση.
Θα δοκιμασω τα sliders σου να δω τι παιζει..
Επαιζα στο 20 με sliders αλλα μπορω να πω οτι εκαναν το παιχνιδι πιο ευκολο... με defaults settings η ΑΙ επαιζε καλυτερα...

Κανενα update γιατι δεν εχουν βγαλει ακομα?

Με βλέπω φιλαράκι να πηγαίνω ξανά στο Ultimate.. Τώρα παίζω legendary με slider πειραγμένα σε μένα και στη cpu τα άφησα όλα 50.. Αν και δεν έχω παίξει με κάποια δυνατή ομάδα προς το παρών αλλά τις μικρές τις πάω τρένο.. Θα δω πως θα πάει και αν συνεχίσω να παίρνω άνετα νίκες θα ξανά βάλω ultimate και θα ανεβάσω στα 80 το fisrt touch control error στη cpu.. Ακόμα δεν εχεις κάνει αναβάθμιση φιλαράκι σε next gen? Κακός 😋

2 hours ago, vagosvts7 said:

Με βλέπω φιλαράκι να πηγαίνω ξανά στο Ultimate.. Τώρα παίζω legendary με slider πειραγμένα σε μένα και στη cpu τα άφησα όλα 50.. Αν και δεν έχω παίξει με κάποια δυνατή ομάδα προς το παρών αλλά τις μικρές τις πάω τρένο.. Θα δω πως θα πάει και αν συνεχίσω να παίρνω άνετα νίκες θα ξανά βάλω ultimate και θα ανεβάσω στα 80 το fisrt touch control error στη cpu.. Ακόμα δεν εχεις κάνει αναβάθμιση φιλαράκι σε next gen? Κακός 😋

παιζω σε υπολογιστη... θελω να πιστευω οτι του χρονου θα μπορουμε και εμεις να βλεπουμε τα videακια με το λεωφορειο και τα replies που βουλιαζει η μπαλα 🤣🤣

Slider σε legendary και normal speed 

https://ibb.co/5shRcBG
https://ibb.co/z7w681r
https://ibb.co/KVJq4RJ

Το μόνο κακό είναι ότι στο 60 οι παίχτες μου είχαν ψοφήσει γιατί παίζω σύστημα με τακτική pressing στην άμυνα.. Ότι έχω user έχω και cpu..

Edit.. Τώρα βρήκα τι έφταιγε με τις πολλές τρίπλες στο Ultimate και στο legendary, ειδικά στο ultimate σε πέθαινε.. Επιτέλους η cpu παίζει με σεντρες από τα πλάγια και όχι αυτό το κακό που γινόταν με τις τρίπλες.. Βάλτε το competitor mode στο off.. 

Edited by vagosvts7

3 hours ago, vagosvts7 said:

Slider σε legendary και normal speed 

https://ibb.co/5shRcBG
https://ibb.co/z7w681r
https://ibb.co/KVJq4RJ

Το μόνο κακό είναι ότι στο 60 οι παίχτες μου είχαν ψοφήσει γιατί παίζω σύστημα με τακτική pressing στην άμυνα.. Ότι έχω user έχω και cpu..

Edit.. Τώρα βρήκα τι έφταιγε με τις πολλές τρίπλες στο Ultimate και στο legendary, ειδικά στο ultimate σε πέθαινε.. Επιτέλους η cpu παίζει με σεντρες από τα πλάγια και όχι αυτό το κακό που γινόταν με τις τρίπλες.. Βάλτε το competitor mode στο off.. 

Τι είναι το competitor mode και που το βρίσκουμε?

Θα το πάω απο world class στο legendary γιατί πρώτη φορά σε Αγγλικό πρωταθλήμα στο world class που ρίχνω συνέχεια 6αρες..

31 minutes ago, spyros-1908- said:

Θα το πάω απο world class στο legendary γιατί πρώτη φορά σε Αγγλικό πρωταθλήμα στο world class που ρίχνω συνέχεια 6αρες..

Αυτό το mode υπάρχει κάτω από τη δυσκολία.. Μόνο σε legendary και ultimate μπορείς να το βάλεις off.. Αυτό το mode λέει ότι είναι το στυλ παιχνιδιού από τους καλύτερους παίχτες του fifa στο κόσμο.. Δηλαδή όλοι οι καμένοι που παίζουν φουλ τριπλά και παιχνίδι με τη πλάτη κατοχή και σου φεύγει η μαγκιά να τους κλέψεις τη μπάλα.. Το έβαλα off και ηρέμησα.. Πλέον η cpu κάνει σεντρες από τα πλάγια κάνει σουτ έξω από τη περιοχή που πριν ήταν όλο τρίπλες για να μπει στη περιοχή σου.. Εγώ πλέον το ξανά έβαλα ultimate difficulty.. 

Δοκιμασετο σε Ultimate και αν δυσκολεύεσαι ανέβασε από τη cpu τα shot, pass και first touch control error.. Και αν θες δοκίμασε να βάλεις τα sliders που έχω παρά πάνω cpu και user τα ίδια ακριβώς αλλά να αφήσεις τα injury στα 50 για να μην τα φτύνουν οι παίχτες σου από το πρώτο ημίχρονο.. 

Edited by vagosvts7
  • Like 1

10 hours ago, spyros-1908- said:

Δοκίμασε ultimate με competitor mode στο off και άσε τα sliders στο 50 όλα εκτός από το marking στο 70 user και cpu και πες μου εντυπώσεις.. 

παίξε champions league σε legendary. ειμαι πολυ πιο δυσκολο. παιζει εντελως διαφορετικα η ΑΙ σε CL

Περί διαφοράς next gen σε στιβαρότητα και smoothness, εγώ ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω το πόσο μεγάλη διαφορά βλέπω. Όσο παίζω, ενισχύεται αυτό, αντί να φεύγει. Θα συμφωνήσω με Σπύρο, ότι δεν υπάρχει περίπτωση για placebo και τέτοια πράγματα. Νομίζω το μυστικό είναι 4k+σταθερά 60 frames, χωρίς να είμαι και σίγουρος. Επίσης, δεν πρέπει να ξεχνάμε και τα pre-release notes της ΕΑ, όπου μίλαγαν για παραπάνω frames, για ενίσχυση της αίσθησης των επαφών και του βάρους. Αυτά κολλάνε πολύ με αυτό που βλέπω τώρα. Δηλαδή, πιστεύω δεν είναι μόνο η διαφορά στην ανάλυση, αλλά ότι έχουν ρίξει και ειδικότερη δουλειά στο next gen. Αυτό που βλέπω είναι ένα Φίφα με εξαφανισμένο μπαλαρινέ, στιβαρές και πιο νευρώδεις κινήσεις, καλά πατήματα και εξαιρετική φυσική μπάλας. Χωρίς υπερβολή, είναι σαν να έχεις ένα Προ, με μηχανισμούς Φίφα. Για αυτό λέω ότι δεν χρειάζεται να αλλάξει μηχανή, εάν είναι να συνεχίσει έτσι. 

• Like 3

Συμφωνώ με Toninio αλλά εγώ στο Xbox series X έχω κάποια θέματα..

Πρωτη φορά είπα να δοκιμάσω να βάλω legendary επίπεδο,γιατί και πάλι πρώτη φορά σε world class έριχνα 6αρες(και όπως έχω ξαναπεί δεν είμαι και τρομερός παίκτης).

Εβαλα που λέτε legendary και βλέπω "αλλόκοτα" σκορ του στυλ: Μπορεί να ρίχνω και εδώ 5αρες(πιο σπάνια) μπορεί να τρώω και 4αρες!

Δεν ξέρω ώρες ώρες παίζω legendary και έχω την εντύπωση ότι παίζω σε semi-pro!

Όπως έχω ξαναπεί το πρόβλημα πρέπει να έχει να κάνει με την μεγάλη ευστοχία των σουτ η γενικά κάτι παίζει με της άμυνες..

Πάντως είναι ξενερωμα να μην μπορώ να βρω ένα επίπεδο δυσκολίας που να με ικανοποιεί! Ελπίζω με κάποιο update να διορθωθεί..

• Like 1

7 hours ago, spyros-1908- said:

Συμφωνώ με Toninio αλλά εγώ στο Xbox series X έχω κάποια θέματα..

Πρωτη φορά είπα να δοκιμάσω να βάλω legendary επίπεδο,γιατί και πάλι πρώτη φορά σε world class έριχνα 6αρες(και όπως έχω ξαναπεί δεν είμαι και τρομερός παίκτης).

Εβαλα που λέτε legendary και βλέπω "αλλόκοτα" σκορ του στυλ: Μπορεί να ρίχνω και εδώ 5αρες(πιο σπάνια) μπορεί να τρώω και 4αρες!

Δεν ξέρω ώρες ώρες παίζω legendary και έχω την εντύπωση ότι παίζω σε semi-pro!

Όπως έχω ξαναπεί το πρόβλημα πρέπει να έχει να κάνει με την μεγάλη ευστοχία των σουτ η γενικά κάτι παίζει με της άμυνες..

Πάντως είναι ξενερωμα να μην μπορώ να βρω ένα επίπεδο δυσκολίας που να με ικανοποιεί! Ελπίζω με κάποιο update να διορθωθεί..

Δοκίμασε ultimate Σπύρο και πρέπει να ανεβάσεις οπωσδήποτε το marking σε εσένα και στη cpu, παίζει σημαντικό ρόλο στα μαρκάρισματα και στη πίεση που ασκούν τα παιχτακια .. Ακόμα παίζουν ρόλο και τα συστήματα και οι τακτικές πάλι για να μην μπάζει η άμυνα σου.. Εγώ παίζω με 4-3-1-2 και πάντα έχω έναν κεντρικό cdm να καλύπτει τους back.. Απο τη στιγμή που έβαλα off το competitor mode το παιχνίδι έχει αλλάξει προς το καλύτερο στη ροή του αγώνα.. Από εκεί και πέρα αν θες να συνεχείς legendary ανέβασε και σε  εσένα και στη cpu pass και shot error.. 

Edited by vagosvts7
  • Like 1

19 hours ago, toninio said:

Περί διαφοράς next gen σε στιβαρότητα και smoothness, εγώ ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω το πόσο μεγάλη διαφορά βλέπω. Όσο παίζω, ενισχύεται αυτό, αντί να φεύγει. Θα συμφωνήσω με Σπύρο, ότι δεν υπάρχει περίπτωση για placebo και τέτοια πράγματα. Νομίζω το μυστικό είναι 4k+σταθερά 60 frames, χωρίς να είμαι και σίγουρος. Επίσης, δεν πρέπει να ξεχνάμε και τα pre-release notes της ΕΑ, όπου μίλαγαν για παραπάνω frames, για ενίσχυση της αίσθησης των επαφών και του βάρους. Αυτά κολλάνε πολύ με αυτό που βλέπω τώρα. Δηλαδή, πιστεύω δεν είναι μόνο η διαφορά στην ανάλυση, αλλά ότι έχουν ρίξει και ειδικότερη δουλειά στο next gen. Αυτό που βλέπω είναι ένα Φίφα με εξαφανισμένο μπαλαρινέ, στιβαρές και πιο νευρώδεις κινήσεις, καλά πατήματα και εξαιρετική φυσική μπάλας. Χωρίς υπερβολή, είναι σαν να έχεις ένα Προ, με μηχανισμούς Φίφα. Για αυτό λέω ότι δεν χρειάζεται να αλλάξει μηχανή, εάν είναι να συνεχίσει έτσι. 

Κι όμως οι φουταδες κάναν το τραγούδι του Σφακιανάκη πραγματικότητα :

Μια έξοδο μεγάλη... Τα πλήθη μάγεψαν και πάλι... Όλοι πίσω στο 4

• Haha 3

Καλη Χρονια σ ολη την παρεα.
Στην παρουσα φαση δηλωνω ενθουσιασμενος με το FIFA 21 (PC, offline)
Η λεπτομερεια σε animation, σε πατηματα, αλλαγες κατευθυνσης, και "προσομοιωσης" αδρανειας ειναι εκπληκτικη.
Ακομα και οι κοντρες και τα σκουντουφληματα ειναι παρα πολυ δουλεμενα.
Δηλαδη ωρες ωρες λεω ΟΥΑΟΥ. Θυμαμαι μετα απο σεντρα σχετικα χαμηλη, το πως τοποθετησε ο Μεσσι το σωμα του ωστε να του ερθει η μπαλα βολικα στα ποδια και να βαλει γκολ και επαθα πλακα, γιατι ηταν ενα τοσο φυσικο και ρεαλιστικο, αλλα "ακροβατικο" στησιμο που ηταν απολυτα δεμενο  με το μομεντουμ της κινησης του.
Η φυσικη της μπαλας σε πασες κτλ εινια μια χαρα, στα σουτ λιγο ειναι αεροστατο, αλλα οκ.
Αν δεν υπηρχαν αυτες ο αποτομες κ αφυσικες πασες και τα υπεργρηγορα ανιμεησον σε καποια σημεια, το παιχνιδι θα ηταν υπερουαουα γενικα.
Επισης η ΑΙ σε επιπεδο World Class οπως προανεφερα ειναι μανικι, σε τριπλαρει (Ροναλντο μου περασε 2 αμυντικους με διαδοχικα Ronaldo Chops και ανατριχιασα), κραταει τη μπαλα, την προστατευει, βαζει σωμα, το Awareness ειναι σε επιπεδα σαολιν και το να κανεις Manual αμυνα ειναι πιο ζορικο και απο επιθεση πλεον, αλλα εχει το αισθημα ανταμοιβης.
Ολα τα παραπανω δυστυχως λειπουν απο το PES και ειναι λογος που το κανει βαρετο, προβλεψιμο και επαναλαμβανομενο, η αλλιως: ξυλινο και γραμμικο
Στο FIFA σιγουρα νιωθω οτι η ΑΙ με κλεβει με κατι γκολ σουπα στο 93, δηλαδη αισθανεσαι οτι σε συγκεκριμενη επιθεση θα φας γκολ καθως η ΑΙ απλα δεν κοβεται, αλλα γενικα το αισθημα του ποσο συμμετεχω στο παιχνιδι ,το immersion,  και ο σχεδον απολυτος ελεγχος του παικτη μου προσφερει φουλ αδρεναλινη κ ικανοποιηση.

• Like 4

Δεν θυμαμαι αν το εχω ξαναποσταρει...επαιξα σημερα μετα απο καμποσες μερες...νομιζω οτι υπαρχει συνταγη....και επειδη παιζω με Λιβερπουλ.....αφου επαιξα με εναν ο οποιος με διελυσε....ακολουθησα την δικη του προταση....ξεκιναει λοιπον  με το μαμισιο συστημα το οποιο με τη σεντρα αλλαζει σε 3 4 1 2....ultra attack εννοειται μεχρι το σφυριγμα της ληξης!!!!!..με τους:

Αλισον

Βιργιλαρος   Φαμπινιο   Γκομεζ 

RB              Ολλανδος        Χεντερσον      LB 

Φιρμινο (αλλαγη με τον Γιαπονεζο προς το τελος κι εφοσον ειμαι μπροστα στο σκορ- που ειμαι συνηθως) 

Σαλαχ             Μανε

Σιγουρα καποιο λογο μεσα σε ολα ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ οι κουπες στην βιτρινα μου (τα κυπελλα κι οι ντιβ 1 που εχω παρει) διοτι ΧΑΝΩ ΣΠΑΝΙΑ πλεον χωρις να εχω γινει καλυτερος παιχτης....οκ ισως λιγο στην αμυνα.

Σκιλλς ακομα δεν ξερω....το συστημα κανονικα θα επρεπε να μπαζει.....η ομαδα εχει πρασινα βελακια βεβαια και γενικα ειναι δυνατη σε ολες τις γραμμες.

Οσοι παιζετε απλο σιζονς καντε μια δοκιμη....

υγ εφτιαξα ΚΑΙ στο ΦΟΥΤ μια Ισπανικη με αυτο το συστημα και ειναι αρκετα ανταγωνιστικη (εκει οφλαιν ομως) 

Edited by Platini_Athens

frostbite ng η "νεα" μηχανη γραφικων,με απλα λογια μια απο τα ιδια με εξτρα σαλτσα για αυτους που περιμενουν κατι "νεο".

• Like 1

Αναμενόμενο. Σιγά μην πετούσαν στα σκουπίδια τόσα animation και την επιτυχία σε πωλήσεις των προηγούμενων χρόνων. 

• Like 1

τα λεγε ο flokiman....
και στο PS6 το ιδιο θα εχουμε. Μαρκ μαι γουορντς.
Εφοσον εγινε η αρχη με το FIFA 21 , καθε ελπιδα για κατι ολοκαινουριο, πεθανε
Εχε χαρη που απολαμβανω FIFA 21 offline.
Οι προβολεις στραμμενοι στο PES 2022.

• Like 1
  • Haha 1

Καλη Χρονια παιδες. Βγηκε νεο update στο pc 2.37gb
Εχουν αλλαξει αρκετα πραγματα στο gameplay
Αρκετα νεα animations βλεπω... κατα το κοντρολ της μπαλας κατα την κατοχη της μπαλας την κινηση του σωματος των παιχτων... 
Επισης αρκετες διαφορες στις πασες και σε σεντρες και στην δυναμη των σουτ. Δειχνει να εχει γινει αρκετα γρηγορος ο ρυθμος του παιχνιδιου.
Αυτο το update χρειαζοτανε αφου αλλαζει εντελως το παιχνιδι. Ειχε γινει πολυ κουραστικο το παιχνιδι να ειναι υπερβολικα ευκολο και ειχε γινει βαρερο.
Το γκοαλ εχει γινει αρκετα δυσκολο, ακομα και με Λιβερπουλ για αυτους που παιζανε με Μανε και Σαλαχ δυσκολα καταφερεις να περασεις.
Οι αμυνες ειναι απιστευτες οπως και η επιθεση που παιζει πλεον η ΑΙ. Θα παιξω σε πιο χαμηλο level να καταλαβω λιγο τι παιζει και με την επιθεση επειδη στο legendary πεφτει πολυ ξυλο.

και ξανα γραφω 14-1

Μετα απο αρκετα παιχνιδια το παιχνιδι εχει αποκτησει αρκετο ενδιαφερον. Στο legendary ακομα δεν εχω καταφερει να νικησω. Παιζω τωρα world class που ειναι στα μετρα μου μετα το update. Τους πηρε μονο 3 μηνες να βγαλουν το νεο gameplay αλλα τα κατεφεραν. Τουλαχιστον δεν μας γραψανε στα παπαρια τους. Εγω προσωπικα και τα 26 ευρω που εδωσα το ειχα ψιλο μετανιωσει αλλα τωρα θα ασχοληθω. Δεν εχω παιξει ακομα online να δω τι γινεται. Ισως ολο αυτο με την πανδημια να τους καθυστερησε.

FIFA 21 TITLE UPDATE #8

Edited by AlexIsGRx
  • Like 2

Εννοείται ότι το cancel shot ακόμα προκαλεί τον αντίπαλο να κάνει άστοχο ΑΙ block. Αυτό έλειπε να δούλευαν όλα όσα έγραψαν.....

Η ομάδα προγραμματισμού είναι άθλια. Αμφιβάλω αν μπορούν να προγραμματίσουν σωστά έστω και ένα παιχνίδι τριλιζας....

Καλημερα το παιχνιδι το χα παρατησει.Κανα 10ημερο παιζω τωρα.χτες εβαλα νεο gamepad xbox series με επισημο adapter.Οι σκανδαλες πολυ μεγαλη διαδρομη δε ξερω αν θα με βολεψουν.ps5 gamepad εχει κ αυτο μεγαλη διαδρομη στις σκανδαλες;;Τ origin το ps5 gamepad το αναγνωριζει αυτοματα;;Οποιος εχει ας μου πει τη γνωμη του και για το xbox gamepad και του ps5.Σε υπολογιστη παιζω και το παλιο gamepad ηταν logitech cordless rumplepad 2.Με καλωδιο συνδεση εχουμε λιγοτερο latency??ισχυει;;

μπηκε και το ελαντ ροουντ επιτελους στο νεο update

On 10/1/2021 at 5:25 ΜΜ, flokiman said:

τα λεγε ο flokiman....
και στο PS6 το ιδιο θα εχουμε. Μαρκ μαι γουορντς.
Εφοσον εγινε η αρχη με το FIFA 21 , καθε ελπιδα για κατι ολοκαινουριο, πεθανε
Εχε χαρη που απολαμβανω FIFA 21 offline.
Οι προβολεις στραμμενοι στο PES 2022.

Δυστυχώς η ΚΟΝΑΜΙ είναι μαγαζί προς κλείσιμο 

Μόνο αν αγοράσει κανένας σοβαρός άνθρωπος το προ... Πχ epic