Jump to content
AkisVarg

eFootball PES 2021 - Discussion Topic

Recommended Posts

Να πάρουμε το 2022 η να μην το πάρουμε?Τα πράγματα είναι απλά.

Κοιταμε στο 2021 πόσα παιχνίδια παίξαμε ονλαιν-οφλαιν.Παιξαμε 100? Παίξαμε 200? Αι στο διαολο...

Παίξαμε παραπάνω? Αγοράζουμε day one και το 2022.

Παιξαμε 500 και μπαινουμε σε φόρουμ και το βρίζουμε? Πάμε σε ένα καλό ψυχίατρο. Γιατί γιατρέ μου ενώ παιζω το παιχνίδι και το ευχαριστιεμαι,μπαίνω σε φόρουμ και το βρίζω?

Μήπως σε δέρνανε άσχημα οι γονείς σου όταν ήσουν μικρός?...ρωτάει ο γιατρός?Όχι....

Μήπως σε απατάει η γυναίκα σου? Μήπως σε βρίζει το αφεντικό στην δουλειά?....

Αν το παιχνίδι το παίζεις και διασκεδάζεις, αποκλείεται να μην σου αρέσει και να μην το ξέρεις.

Υπάρχει καμία φαρμακευτική αγωγή γιατρέ μου?

Βεβαίως...πάρε αυτά τα 3 χαπάκια πρωί μεσημέρι βράδυ και αγόρασε και το 2022.Μην το σταματάς γιατί για να το παίζεις όλη μέρα πρέπει να σε ευχαριστεί και η φαρμακευτική αγωγή μπορεί να σε βοηθήσει να το καταλάβεις.

• Haha 4

21 hours ago, Antonius said:

Καλά ναι εννοείται, το να το παρατήσουμε μια κουβέντα είναι. Μόλις βγει το προ22, θα αρχίσουν εδώ μέσα τα παιδιά να λένε πόσο γαμάτο είναι (σχεδόν πάντα είναι καλό στην αρχή για 1-2 εβδομάδες με ένα μήνα), ο αδερφός μου θα με πρήξει να το πάρουμε κι εμείς, και φυσικά θα με γαργαλάει κι εμένα να το πάρω. Μα ακόμα κι εγώ που τα λέω αυτά, ξέρεις πόσο πάλεψα να μην αγοράσω ακόμα και το season update pes2021 day one που ήξερα σίγουρα ότι είναι μούφα? Αρρώστια αφού! :D

Τελικά όμως κράτησα χαρακτήρα! 😛 😂

Τι να πω; Μακάρι η ΚΟΝΑΜΙ να κάνει την μεγάλη έκπληξη και να μας δώσει ένα καλό ποδοσφαιράκι, άλλωστε μέσα μας πραγματικά όλοι αυτό θέλουμε, εδώ μέσα όλα τα παιδιά την ίδια γκ@@α έχουμε με το ποδόσφαιρο!

Άντε ρε κοναμάρα κάνε την καλή ρε γαμώτο. Άιντε να δούμε! :)

Ενα διαστημα αναμεσα σε Ιανουαριο και τελη φεβρουαριου μπορω να πω οτι ηταν καπως ανεκτο, στα επομενα update χαλασε, στα τελευταια εχει γινει κομωδια, καθε χρονο τα ιδια.

Επισης μετα τα τελευταια update δεν εχουν δυναμη τα σουτ, τι μλκια ειναι αυτη δεν μπορω να καταλαβω, τι στο διαολο κανουν και χαλανε το παιχνιδι ρε φουστη τα μνοπανα.

Edited by giannis10001

προσωπικα με κουρασε ολο αυτο...δηλαδη καθε τετοια εποχη να μπαινω και εγω αλλα και αλλοι και να λεμε τα δικα μας για το προ...προτιμω παλιοτερες αγνες εποχες, που απλα αγοραζα το προ καθε χρονο και το διασκεδαζα, ουτε ντεμο ουτε δοκιμες ουτε τιποτα, χωρις να ψαχνω το ενα το αλλο και να τα ποσταρω κιολας σε φορουμ! ακομα και αυτο τελικα μου εκανε κακο στην αγαπη μου για το προ! ηταν το τελευταιο μου ποστ στο φορουμ, καλη συνεχεια σε ολους, επιστρεφω σε μια σταση ζωης παλαιων ετων για το αγαπημενο μου ποδοσφαιρακι! το ενοω!

• Love 1
  • Like 1

προσωπικα με κουρασε το προ.οχι γενικα αλλα το προ της νεας γενιας..ενα παιχνιδι χωρις ψυχη χωρις μερακι χωρις καινοτομια.ενα παιχνιδι που οσο και αν προσπαθει η κοινοτητα να συμαζεψει τα ασημαζευτα δεν σωζεται με τιποτα.απο την αρχη της χρονιας ενα μαστερ λιγκ επαιξα 4 χρονιες και τερμα.απλα δεν υπαρχει κατι να κανεις κατι να ασχοληθεις σε αυτο το παιχνιδι.το "θρυλικο" μαστερ λιγκ στασιμο και βαρετο μεχρι θανατου..το ονλαιν για γελια..να κατσεις να αφιερωσεις χρονο και χρημα σε ενα mode που εδω και 12 χρονια ζει και βασιλευει το lag cheat και η ακυρωση των αγωνων..καληνυχτα..δωστε πισω στο  παιχνιδι την ψυχη του ρεεεεε

• Like 4

6 hours ago, isspro98 said:

προσωπικα με κουρασε ολο αυτο...δηλαδη καθε τετοια εποχη να μπαινω και εγω αλλα και αλλοι και να λεμε τα δικα μας για το προ...προτιμω παλιοτερες αγνες εποχες, που απλα αγοραζα το προ καθε χρονο και το διασκεδαζα, ουτε ντεμο ουτε δοκιμες ουτε τιποτα, χωρις να ψαχνω το ενα το αλλο και να τα ποσταρω κιολας σε φορουμ! ακομα και αυτο τελικα μου εκανε κακο στην αγαπη μου για το προ! ηταν το τελευταιο μου ποστ στο φορουμ, καλη συνεχεια σε ολους, επιστρεφω σε μια σταση ζωης παλαιων ετων για το αγαπημενο μου ποδοσφαιρακι! το ενοω!

Μαζί σου!

Το μόνο που μας χρειάζεται είναι,να παρακολουθούμε τις ανακοινώσεις της κοναμι στα σοσιαλ και το portal του Wehellas να μαθαίνουμε για τα πατς.Ολα τα άλλα άχρηστα.Γιατι να μας ενδιαφέρει η αρνητική γνώμη του καθενός?Γιατί οι αρνητικές γνώμες επιβάλλονται πλεον στο διαδίκτυο.Μιλας γύρω με φυσιολογικους ανθρώπους και σου λένε άλλα.Ξερω άτομα έξω,συναδέλφους στην δουλειά κλπ,που παίζουν παιχνίδια και καραγουσταρουν.Και το λένε.Και χαίρεσαι να συζητάς.Το διαδίκτυο πλέον είναι η γκρίνια του γκρινιάρη που δεν χαίρεται τίποτα στην ζωή και όλα του φταίνε.Και να ξέρεις η αρνητιλα που τρώμε στο διαδίκτυο,επηρεάζει και τα δικά μας συναισθήματα.

Μαζί σου φίλε.Το τελευταίο ποστ κι από μένα.Η ζωή είναι πολύ μικρή για να την κάνουμε μίζερη.

Edited by rabesatratana
  • Like 1

5 hours ago, Game1 said:

Μαζί σου!

Το μόνο που μας χρειάζεται είναι,να παρακολουθούμε τις ανακοινώσεις της κοναμι στα σοσιαλ και το portal του Wehellas να μαθαίνουμε για τα πατς.Ολα τα άλλα άχρηστα.Γιατι να μας ενδιαφέρει η αρνητική γνώμη του καθενός?Γιατί οι αρνητικές γνώμες επιβάλλονται πλεον στο διαδίκτυο.Μιλας γύρω με φυσιολογικους ανθρώπους και σου λένε άλλα.Ξερω άτομα έξω,συναδέλφους στην δουλειά κλπ,που παίζουν παιχνίδια και καραγουσταρουν.Και το λένε.Και χαίρεσαι να συζητάς.Το διαδίκτυο πλέον είναι η γκρίνια του γκρινιάρη που δεν χαίρεται τίποτα στην ζωή και όλα του φταίνε.Και να ξέρεις η αρνητιλα που τρώμε στο διαδίκτυο,επηρεάζει και τα δικά μας συναισθήματα.

Μαζί σου φίλε.Το τελευταίο ποστ κι από μένα.Η ζωή είναι πολύ μικρή για να την κάνουμε μίζερη.

το βιντεο μιλαει απ μονο του για το τι παιχνιδι παιζουμε και αποδεικνυει το γκολ που τρωω τι μουφα ειναι και δεν ειναι μονο ενα τετοιο γεγονος αλλα αρκετα..τωρα εσυ εθελοτυφλεις και  θες να μας παρουσιασεις οτι το παιχνιδι ειναι τελειο..΄.δεν εχεις ιδεα πραγματικα........κ κραζεις  κ λες οτι οποιος το κατακρινει δεν ειναι νορμαλ και τα συναφη..εισαι η μειονοτητα που το υποστηριζει τοσο ενθερμα ...λες και εμεις δεν θελαμε να ναι καλο...χαχαχαχα......εμενα δεν μπορει να μου υποτιμα την νοημοσυνη η κοναμι ......εσενα  μπορει πολυ ευκολα εκ των πραγματων

• Like 2

Μιλώντας για day 1, μεταξύ μας δεν αξίζει εκτός αν παίζεις offline. Ο μόνος λόγος που έλεγε να αγοράσεις το περσινό ήταν για να πάρεις τον cheat iconic Messi και μόνο αυτόν, γιατί ήταν νεαρός και ανέβαινε σε απίστευτα stats. Και πάλι βέβαια, εγώ που το ξεκίνησα με το lite μια χαρά ομαδάρα έχω φτιάξει μαζεύοντας χρυσά με preset teams matchday μόνο, και αν σκεφτεί κανείς πως έχω ρίξει 4-5 χιλιάδες χρυσά για να μου έρθει ο iconic Rashford όπως και αυτή την εβδομάδα για τον iconic Beckham χωρίς τύχη, μια χαρά ομάδα μου έχει κάτσει. Επίσης είχα μαζέψει κοντά 8 μύρια GP, έχω ήδη αδειάσει αυτόν και τον προηγούμενο legend agent και θα αδειάσω και τους επόμενους. Εντάξει, δεν θα φτάσω την ομάδα όποιου το πήρε με σωστούς iconic δώρο και έριξε και χρήμα για χρυσά για να μαζεύει όλους τους icons, αλλά και πάλι είμαι σε ομάδα πάνω από 4600 team strength με επιλεγμένους legends/iconics κατά βάση (έχω και ελάχιστους featured και ρισκάρω με το C form γιατί οκ, αντίστοιχος RB με Wan Bissaka δεν υπάρχει, και στην ανάγκη βγάζω εκεί Puyol ή Beckenbauer).

Άλλωστε όλη τη χρονιά κυρίως έπαιζε το preset teams matchday (1100+ matches πρέπει να έχω), με το ζόρι έχω 11 ranked matches ως τώρα (έπιασα τα πρώτα 10 στα γρήγορα για να παίζω και στα tournaments και έπαιξα το 11ο χτες για να πάρω 100 χρυσά για 1 γύρα για τον Μπέκαμ). Όταν τελειώσει το euro και σταματήσουν τα matchday, θα αρχίσω τα κανονικά ranked. Με 55-60% win ratio σε preset matchday σταθερά σε expert (πέρα από την 1η φορά), πιστεύω για πλάκα σε ranked θα πιάσω πάλι το 75% στο MC όταν το ξεκινήσω. Και θα με κρατήσει μέχρι να βγει το επόμενο lite. Εκτός αν βγει πάλι demo όπου θα λιώσω εκεί όπως έκανα πριν 2 χρόνια.

• Love 1
  • Like 1

18 hours ago, Game1 said:

Μαζί σου!

Μπορει να παιζουν άλλα παιχνιδια ονλινε οι συναδελφοι σου και να καραγουστάρουν, οπως μαχητικα παιχνιδια 1ου προσώπου έως street fihter  5, εκει το online μπορει να ειναι ενταξη, άλλα αν λενε οτι το online στο pes ειναι καλο και ευχαριστούνται παιχνίδια τοτε κατι δεν παει καλα.

Η χαρα του κλεφτη με λαγκ ειναι το προ

Η χαρα του script ειναι το pro

• Like 3
  • Haha 1

Το τελευταιο 3μηνο γ@μησανε

1. Σουτ
  2. Μουφα γκολ (απο κοντρες-erorr τερματοφυλακα)
  3. Ξηλοκρεμαστες πάσες
  4. Κλειδωμα μπαλας, εισαι διπλα απο ξηλοκρεμαστη σεντρα του αντιπαλου, σκαει κατω η μπαλα και σηκωνετε στα 4 μετρα, την περιμενεις απο κατω και αυτη παει αλλου και κατα συνεπεια κλειδωνει αλλου.
  5. Κλειδωμα μπαλας στις καθετες διαγωνιες μπαλιες, περναει απο 3 παικτες και δεν κλειδωνει σε κανεναν.
  6. Κοψιμο μπάλας με καλλους αμυτνικους, χτυπαει η μπαλα πανω τους, πατας για να την κανουν κατοχη άλλα αυτη κανει γκελα και φευγει 2-3 μετρα ωστε να την χασει.

Φτιαξανε

1. Τις κοντρες σωμα με σωμα
  2. Και την αποκρουση του τερμα στα τετατετ

Συμπερασμα, χαλασανε 6 και φτιαξανε 2, παρα πολυ ωραια

• Haha 1

58 minutes ago, giannis10001 said:
  1. Ξηλοκρεμαστες πάσες
  2. Κλειδωμα μπαλας, εισαι διπλα απο ξηλοκρεμαστη σεντρα

Τι είναι η ξηλοκρεμαστή  πάσα;

• Haha 1

1 hour ago, Buddha said:

Τι είναι η ξηλοκρεμαστή  πάσα;

Μαλλον η μπαλα που καθως βρισκεται στον αερα ξηλωνεται 😂😂😂

• Haha 1

On 12/6/2021 at 11:13 ΜΜ, Game1 said:

Πάμε σε ένα καλό ψυχίατρο. Γιατί γιατρέ μου ενώ παιζω το παιχνίδι και το ευχαριστιεμαι,μπαίνω σε φόρουμ και το βρίζω?

Η σωστή ερώτηση είναι "γιατί γιατρέ μου ενώ ξερνάω 🤮 κάθε φορά που προσπαθώ να παίξω το εδώ και 20 χρόνια αγαπημένο μου παιχνιδάκι, το οποίο κατέστρεψε η ΚΟΝΑΜΙ, εγώ συνεχίζω σαν μ@#^%$ς να παίζω και να τα σκάω στην ΚΟΝΑΜΙ";

Και η απλή απάντηση είναι:
😛

Edited by Antonius
  • Love 1
  • Like 2

ειχαμε κανενα νεο για τo 22 στο E3

Φέτος η ΚΟΝΑΜΙ είπε ότι δεν συμμετέχει στο Ε3. Νέα για το 22 λογικά από Αύγουστο.

20 hours ago, geonick1997 said:

Μαλλον η μπαλα που καθως βρισκεται στον αερα ξηλωνεται 😂😂😂

Ψηλοκρεμαστη, για ενα Ξ κανετε ετσι 🤩

Edited by giannis10001
  • Haha 2

Λοιπον...το φόρουμ είναι δημόσιο για οσους ενδιαφέρονται να μαθαίνουν νέα και τιπς για το pes και το φιφα.Ειναι γεγονός βέβαια,ότι τα τελευταία χρόνια οι απόψεις μελών έχουν συρρικνωθεί και έχουν παραμείνει να ποσταρουν τα ίδια συνεχώς άτομα.Αλλα πιστεύω δεν έχει να κάνει με την δημοτικότητά του παιχνιδιού που είναι ανεβασμένη, αλλά με την μονότονη αρνητική κριτική που έχει γίνει κουραστική.

Τα περί παρέας κλπ είναι άλλη ιστορία και ο καθένας επιλέγει ποιόν θα κάνει παρέα με τα δικά του κριτήρια.Εδω είναι δημόσιο φόρουμ για θέματα pes και φιφα και πολλοί διαβάζουν για ενημέρωση,άσχετα αν κάνουν login η όχι.

Στα του παιχνιδιού τώρα,για το αν αξίζει να το αγοράζουμε day one.
Αν παιζω από Σεπτέμβρη μέχρι καλοκαίρι και μου αρέσει και το ΞΕΡΩ,και βέβαια θα το πάρω day one εφόσον παιζω όλο τον χρόνο και δεν θα περιμένω τον Νοέμβριο που θα βγει τσάμπα και να παίξω 2 μήνες λιγότερους τον χρόνο,για να μην δώσω 39 ευρώ πέρσι η 55 ευρώ πρόπερσι και 60-65 ευρώ παλιότερα.Συν τα μπόνους για το ονλαιν που δίνει day one,συν τα οφλαιν mode για περισσότερη ποικιλία.Φυσικα το πως ξοδεύει ο καθένας τα χρήματά του είναι δικαίωμα του.Εγω πχ θα ξοδέψω για κάτι που με ψυχαγωγεί εδώ και 20τοσα χρόνια και σε καμία περίπτωση δεν θα αγοράσω κοινς για ονλαιν. Δικαίωμα του καθενός να κάνει ότι θέλει.

Σχετικά με τα tweet ότι παντρευτηκαμε το pes,το συνηθίσαμε κλπ.Καταρχην είμαι παντρεμένος 13 χρόνια και περνάω καλά με την σύζυγο και αν δεν πέρναγα καλά θα χώριζα...χαχαχα...
Την έχω πατήσει αρκετές φορές να παίρνω και το φιφα,που πολυ ψηστηρι γίνεται εδώ στο φορουμ για το φιφα,και καταλήγω να παιζω ένα μήνα και να το παρατάω.ΔΕΝ ΓΊΝΕΤΑΙ να παίζεις το παιχνίδι αν δεν σου αρέσει.

Είμαστε άρρωστοι με την παιχνίδαρα εδώ και 20τοσα χρόνια γιατί ΜΑΣ ΑΡΈΣΕΙ,και οτιδήποτε άλλο δοκιμάζουμε μας ξενερώνει.Ψαχνουμε να βρούμε νέα και τιπς για το παιχνίδι είτε εδώ είτε στο φεις είτε σε ξένα φόρουμ.Πρεπει να φάμε στην μαπα την γκρίνια και να τα προσπερνάμε,γιατί έτσι είναι το διαδίκτυο σήμερα.

Sorry για το σεντόνι που λένε, αν και εγώ προτιμώ να διαβάζω σεντόνια αρκεί να είναι εμπεριστατωμενες απόψεις.

Εν πάση περιπτώσει,όσο λιγότερο το αναλύουμε το κάθε τι,τόσο καλύτερα περνάμε με το παιχνίδι.

• Love 1

Tips για το pes δεν έχει γιατί παίζουμε την ίδια μ@^@&[email protected] για 2 συναπτά έτη, οπότε ότι ήταν να δούμε και να μάθουμε, το είδαμε και το μάθαμε εδώ και 1,5 χρόνο. :thumbsdown:🤮

Νέα επί της ουσίας δεν έχει γιατί η ΚΟΝΑΜΙ δεν συμμετέχει Ε3 και ο Αδάμος ο Μπάτης δεν τουιτάρει τίποτα σχετικό. :gyros:

Τα μόνα νέα που μάθαμε είναι ότι το νέο pes θα δώσει απόλυτη έμφαση στον φωτορεαλισμό, διατηρώντας το "fluid και εξαιρετικό gameplay των τελευταίων 2 ετών". :jester:

Δεν έχει λοιπόν tips, ούτε νέα. :hunter2:

Μόνο γκρίνια. :read:

Tα παράπονα στην ΚΟΝΑΜΙ :cheerleader:

Edited by Antonius
  • Like 1

Ευκαιρία για τους γκρινιάρηδες να δοκιμάσουν το φιφα και περιμένουμε επιτέλους και την άποψη τους...για το φφφιφφφαα...Γιατί το δοκιμάζουν και δεν λένε τίποτα?

• Love 1

On 15/6/2021 at 2:33 ΜΜ, giannis10001 said:

Το τελευταιο 3μηνο γ@μησανε

1. Σουτ
  2. Μουφα γκολ (απο κοντρες-erorr τερματοφυλακα)
  3. Ξηλοκρεμαστες πάσες
  4. Κλειδωμα μπαλας, εισαι διπλα απο ξηλοκρεμαστη σεντρα του αντιπαλου, σκαει κατω η μπαλα και σηκωνετε στα 4 μετρα, την περιμενεις απο κατω και αυτη παει αλλου και κατα συνεπεια κλειδωνει αλλου.
  5. Κλειδωμα μπαλας στις καθετες διαγωνιες μπαλιες, περναει απο 3 παικτες και δεν κλειδωνει σε κανεναν.
  6. Κοψιμο μπάλας με καλλους αμυτνικους, χτυπαει η μπαλα πανω τους, πατας για να την κανουν κατοχη άλλα αυτη κανει γκελα και φευγει 2-3 μετρα ωστε να την χασει.

Φτιαξανε

1. Τις κοντρες σωμα με σωμα
  2. Και την αποκρουση του τερμα στα τετατετ

Συμπερασμα, χαλασανε 6 και φτιαξανε 2, παρα πολυ ωραια

Να διορθωσω κατι για τις κοντρες, φτιαξανε τις κοντρες άλλα αυξήσανε το script στις κοντρες, δλδ οπου βολευει την ΧΟΝΑΜΙ δινει την κοντρα  και ας ειναι ποιο μικροκαμωμένος ο αντιπαλος και εσυ εχεις ποιο πολυ φόρα απο αυτον... υποτίθεται οτι  βαση φυσικης πρεπει να παρεις την κοντρα.

Επαιζα με εναν 800αρι με Φλαμενγκο και εγω ΙΝΤΕΡ, δεν έκλεβε άλλα με εκλεψε η κοναμι, στο 1vs1 στο pc στους 10 αγωνες. Ξεκιναει το παιχνιδι, βγαζει μια καθετη απο αριστερα και χτυπαει στο ποδι του αμυντικου, με την φορά που ειχε η μπάλα επρεπε να βγει αουτ, άλλα περιέργος δεν βγηκε, επίσης ριχνει ενα ξεψυχισμενο και χτυπα στα χερια του χαντανοβιτς και μεσα, σε ποιου τα χερια χτυπησε, σε 95αρι στατς τερματοφυλακα, απο το 3 λεπτο τρωω γκολ, αντε μετα να παιξεις με τον ταμπουρομενο πισω ο οποιος εκανε άλλο ενα σουτ και εβαλε γκολ και εγω 15 σουτ και επιανε τα απιστευτα, ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΓΜΤ ΤΟ ΜΝΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ RANKING ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΠΡ@ΣΤΥΧΑ ΓΙΑΠΩΝΕΖΑΚΙΑ

Edited by giannis10001
  • Haha 2

23 minutes ago, giannis10001 said:

Να διορθωσω κατι για τις κοντρες, φτιαξανε τις κοντρες άλλα αυξήσανε το script στις κοντρες, δλδ οπου βολευει την ΧΟΝΑΜΙ δινει την κοντρα  και ας ειναι ποιο μικροκαμωμένος ο αντιπαλος και εσυ εχεις ποιο πολυ φόρα απο αυτον... υποτίθεται οτι  βαση φυσικης πρεπει να παρεις την κοντρα.

Επαιζα με εναν 800αρι που περνει συνεχεια φλαμενγκο, δεν εκλεβε άλλα με εκλεψε η κοναμι, στο 1vs1 στο pc στους 10 αγωνες. Ξεκιναει το παιχνιδι, βγαζει μια καθετη απο αριστερα και χτυπαει στο ποδι του αμυντικου, με την φορά που ειχε η μπάλα επρεπε να βγει αουτ, άλλα Ππεριεργος δεν βγηκε, επίσης ριχνη ενα ξεψυχισμενο και χτυπα στα χερια του χαντανοβιτς και μεσα, σε ποιου τα χερια χτυπησε, σε 95αρι στατς τερματοφυλακα, απο το 3 λεπτο τρωω γκολ, αντε μετα να παιξεις με τον ταμπουρομενο πισω ο οποιος εκανε άλλο ενα σουτ και εβαλε γκολ και εγω 15 σουτ και επιανε τα απιστευτα, ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΓΜΤ ΤΟ ΜΝΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ RANKING ΑΠΟ ΜΕΝΑ, ΠΡ@ΣΤΥΧΑ ΓΙΑΠΩΝΕΖΑΚΙΑ

UPDATE: Φτιαξανε 0 χαλασανε 8 😂😂😂 (οπως και το περιβοητο DP8). Το εχει μαλλον το νουμερο 😂

Το ξερεις οτι υπαρχει και αντιπαλη οχθη που λεγεται Φιφα. Αμα σε χαλαει τοσο πολυ και δεν αντεχεις τους γιαπωνεζους πηγαινε στην αντιπαλη οχθη να δοκιμασεις οπως το εχουμε κανει ολοι τουλαχιστον μια φορα και συγκρινε. Αυτο που κανεις λεγεται μαζοχισμος. 

Παιζω προ καθε χρονο.....ΑΛΛΑ θα μπω στο φορουμ να κατεβασω οτι καντηλια εχω και δεν εχω για το ποσο χαλια ειναι το παιχνιδι και οτι δεν αντεχω αλλο και να πανε μαμηθουν οι Ιαπωνες...... ΑΛΛΑ το επομενο 2ωρο θα μπω παλι στο προ να παιξω γτ ετσι γουσταρω να χαλιεμαι.😂😂😂😂😂

Edited by geonick1997
  • Like 1
  • Haha 2

Προσωπικά παίζω διάφορα games, οπότε για μένα δεν είναι απλά φιφα ή προ, υπάρχουν χιλιάδες επιλογές, παρόλα αυτά τα τελευταία 20 χρόνια έπαιζα το προ περισσότερο από κάθε άλλο παιχνίδι γιατί πολύ απλά εκτός από το ότι είμαι ποδοσφαιρόφιλος, το παιχνίδι τα έσπαγε και ήταν φουλ διασκεδαστικό.

Αυτή την περίοδο λοιπόν, μια και το προ με χαλάει άσχημα, παίζω διάφορα games και αν γουστάρω ντε και καλά ποδόσφαιρο, παίζω αυτό εδώ μαζί με τον μικρό μου γιο που είναι 5 χρονών:

Να ένα ποδοσφαιράκι που  όταν το παίζω πάντα με αφήνει με χαμόγελο! :)

• Love 2
  • Like 2

25 minutes ago, geonick1997 said:

UPDATE: Φτιαξανε 0 χαλασανε 8 😂😂😂 (οπως και το περιβοητο DP8). Το εχει μαλλον το νουμερο 😂

Το ξερεις οτι υπαρχει και αντιπαλη οχθη που λεγεται Φιφα. Αμα σε χαλαει τοσο πολυ και δεν αντεχεις τους γιαπωνεζους πηγαινε στην αντιπαλη οχθη να δοκιμασεις οπως το εχουμε κανει ολοι τουλαχιστον μια φορα και συγκρινε. Αυτο που κανεις λεγεται μαζοχισμος. 

Παιζω προ καθε χρονο.....ΑΛΛΑ θα μπω στο φορουμ να κατεβασω οτι καντηλια εχω και δεν εχω για το ποσο χαλια ειναι το παιχνιδι και οτι δεν αντεχω αλλο και να πανε μαμηθουν οι Ιαπωνες...... ΑΛΛΑ το επομενο 2ωρο θα μπω παλι στο προ να παιξω γτ ετσι γουσταρω να χαλιεμαι.😂😂😂😂😂

Με νησια φεροε να παιζεις αν εχεις 100pts μεγαλυτερο ranking ο αντιπαλος θα ξεσκιστει  να σε νικησει και ας εχει πρωτοκλασατη ομαδα, για ποια ΣΤΑΜΙΝΑ μιλανε γμτ το μνι της θειας τους, το κλεψιμο που πεφτει στο online μετα τα update δεν εχει προηγουμενο, για μενα πρεπει ενας εξιδηκευμενος δικηγορος με πολλα λεφτα να τους κανει μυνησαρα που να λέει, τι υποσχεστε και τι δινετε, να ξερει να τους ψαξει με ειδικους τεχνικους και να τους τραβηξει μια αποζημειωση που η αποζιμιωση που εδωσε η BP για τις ακτες του Μεξικου να ειναι παιχνιδακι 

Edited by giannis10001
  • Haha 1

6 minutes ago, Antonius said:

Προσωπικά παίζω διάφορα games, οπότε για μένα δεν είναι απλά φιφα ή προ, υπάρχουν χιλιάδες επιλογές, παρόλα αυτά τα τελευταία 20 χρόνια έπαιζα το προ περισσότερο από κάθε άλλο παιχνίδι γιατί πολύ απλά εκτός από το ότι είμαι ποδοσφαιρόφιλος, το παιχνίδι τα έσπαγε και ήταν φουλ διασκεδαστικό.

Αυτή την περίοδο λοιπόν, μια και το προ με χαλάει άσχημα, παίζω διάφορα games και αν γουστάρω ντε και καλά ποδόσφαιρο, παίζω αυτό εδώ μαζί με τον μικρό μου γιο που είναι 5 χρονών:

Να ένα ποδοσφαιράκι που  όταν το παίζω πάντα με αφήνει με χαμόγελο! :)

στους πρασινους το κεφαλι ειναι σαν τον  κ@λο  της πεθερας μου 🤣

Edited by giannis10001
  • Haha 6