Jump to content
zougaman

FIFA 19 Ultimate Team - Discussion Topic v1

Recommended Posts

Ειναι κουραστικο το οτι πολλοι βαζουν πανηγυρισμους και αφηνουν ριπλει μεχρι τελος.Το κανουν οτι και καλα οτι θα σε εκνευρισουν.

Μου αρεσει να τους γυριζω τα ματς σε νικη δικη μου και μολις βαζω γκολ να παταω L1+R1 οπου κοβει πανηγυρισμο ριπλει και αμεσως στην σεντρα.Εννοειτε οτι παντα παταω L1+R1 ακομα κι αν προηγουμαι σε αντιπαλο που κανει τακουνακια και μ@λ@κ#€.Τα γκολ μου τα βλεπω παντα μετα το τελος του ματς στο ριπλει, οπου αν ειναι και κανενα ωραιο γκολ το κανω save.

Επισης εχω μονο μια ομαδα,αλλα οσο δυνατον με ισαξιους 23 παικτες,οπου τους βαζω ενναλαξ να παιζουν στην ενδεκαδα,για να ξεκουραζοντε.

Δεν πληρωνω κοινς τσακιστο στην ΕΑ για να κανω fitness ειτε στην ομαδα ειτε σε παικτη.Κοιταζω παντα οι παικτες να εχουν fitness μεχρι 80.Παρακατω δεν μπαινουν ενδεκαδα,μονο αν μπουνε αλλαγη.

3 hours ago, athe said:

Ειναι κουραστικο το οτι πολλοι βαζουν πανηγυρισμους και αφηνουν ριπλει μεχρι τελος.Το κανουν οτι και καλα οτι θα σε εκνευρισουν.

Μου αρεσει να τους γυριζω τα ματς σε νικη δικη μου και μολις βαζω γκολ να παταω L1+R1 οπου κοβει πανηγυρισμο ριπλει και αμεσως στην σεντρα.Εννοειτε οτι παντα παταω L1+R1 ακομα κι αν προηγουμαι σε αντιπαλο που κανει τακουνακια και μ@λ@κ#€.Τα γκολ μου τα βλεπω παντα μετα το τελος του ματς στο ριπλει, οπου αν ειναι και κανενα ωραιο γκολ το κανω save.

ο χρόνος είναι χρήμα και ταυτόχρονα ενέργεια...όταν θέλω να δω κάποιο γκολ έχω τα highlights το κακό είναι πως πολλές φορές κόβει πολλά πράγματα στις καλύτερες φάσεις ίσως θα έπρεπε να έχει καταγραφεί του αγώνα από πίσω.

• Like 1

Τα  highlights ειναι πολυ φοβερα.Τα βλεπω παντα οταν τελειωσει ο αγωνας,οπως και την βαθμολογια που δινει στους παικτες μου.

Κλάμα κλάμα ήρθε ο Σαλαχ από untradable packs στα Rivals.

Όλα καλά!

• Like 1

On 10/1/2019 at 6:55 ΜΜ, Bakogoal said:

Κλάμα κλάμα ήρθε ο Σαλαχ από untradable packs στα Rivals.

Όλα καλά!

Μιστερ Κυριάκος ......επειδή είμαι λιιιιιιγο λαλακας, ξέχασα να πατήσω το εντρυ για εισοδος, την Πεμπτη, στο wl.... Τέλος πάντων λέω ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.....και αρχίζω λοιπόν και παίζω rivals. Εντωμεταξυ έκανα και κάτι συμπληρωματικές αλλαγες....όπως ΟΛΟΙ οι παίχτες άνω του 4  wf(οι 5 μπροστά και κέντρο 5 wf) και αρχίζω παιζω. 4 ματς 2/2. Κάτι δε μου πήγαινε καλά. Κάτι δεν έκανα εγώ, όχι το παιχνιδι. Και τι ανακαλύπτω;;; ΤΟ ΑΠΑΛΟ ΠΑΤΗΜΑ ΤΩΝ ΚΟΥΜΠΙΩΝ ΚΑΙ Η ΗΡΕΜΙΑ. Τρομερο. Έπεσα από τα συννεφα. Η συνέχεια ήταν 6 στα 6. Με ομάδες μικρές μεγάλες μεσαιες. Ίσως να τα έχω βάλει ανάποδα και η σωστή έκφραση να είναι ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΑΠΑΛΟ ΠΑΤΗΜΑ ΚΟΥΜΠΙΩΝ. Μπορεί να είναι και το πιο σωστό. Δεν ξέρω.....μπορεί σήμερα να κάνω 10 στις 10 ηττες. Αλλά αυτό χτες το βράδυ ήταν μεγάλη "φλασια". Έτσι λοιπόν σε συνδιασμό με τα ΑΠΟΛΥΤΑ wf(άραγε έχει δοκιμάσει κανείς ως st  τον Jonas της Σπόρτινγκ.....;;;; )είδα τρελά πρσγματα...Για να δούμε και σημερα.

• Like 1

Η ηρεμία είναι το παν σε ό,τι κάνεις...

Σημερα πρώτη μέρα που σε δύο ματς δεν έφαγα γκολ στο WL.

Στα Rivals δεν ξέρω...έβαλα τακτικές gorilla και παίζω defensive με πολύ κατοχή.

Ρασφορντ inform...τον έχω και σκέφτομαι να στείλω τον Auba.

Ο μικρός φαίνεται καλύτερος...

Και κάτι ακόμη,ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΗΤΟΥΓΟΥΙΝ

Edited by Bakogoal
  • Like 1

Αυτό το ΣΚ είχα την καλύτερη (πιστευω) αποδοση μεχρι σήμερα. Δεν προλαβα να παιξω την Παρασκευή γιατι ασχολουμην μονο με sbc και upgrades packs και το Σαββατο αρχισα στις 12.30 μετα τα μεσανυχτα. Ξεκινησα λοιπον με 2 ηττες συνεχομενες και επειτα έκανα σερι 14-0 μεχρι τις 5.10 το πρωι της Κυριακης !!!! Την Κυριακή το ξανανοιξα το μεσημερι και δεν μπορουσα ουτε να πασαρω απο το delay που ειχε. Συνολικό αποτελεσμα 14 νικες - 3 ηττες χωρις να παιξω καθολου τα τελευταια 13 παιχνιδια γιατι νυσταζα αφορητα .... πιστευω , αν ειχα αντοχες και καταφερνα να παιξω με το ιδιο τροπο, θα μπορουσα να ακουμπησω για πρωτη φορα την elite3 (το καλυτερο μου ειναι μια φορα gold1).

Χρησιμοποιησα για πρωτη φορα φετος ingame το 4312, επαιζα ηρεμα, με πολλές και απλές πασες μεχρι να βρω τρυπα στην αντιπαλη περιοχη, χωρις να αναζητω τη δυσκολη μακρυνη πασα ή το τραβηγμενο/περιεργο σουτ. Οταν εβαζα γκολ, γυρναγα σε 4231(2) με drop back & fast build up και με βοηθησε πολύ αυτο το συστημα να κλειδωσω τη νικη τουλαχιστον 3 φορες απο αντιπαλους που με ειχαν λιωσει στην κατοχη...

Οι παικτες που με κουβαλησαν ηταν οι De Bruyne - Aubameyang - Matuidi και ο Milinkovic-Savic που εμπαινε β' ημιχρονο - εδενε το κεντρο και σε καθε κορνερ εβαζε γκολ (για την ακριβεια σημειωσε 9 γκολ  - ολα απο κορνερ !!!!)

Η ομαδα μου: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=uw0WAyAHnPzzj:FFA19PS4

γυρναει ingame σε 4312 με De Bruyne στο CAM & στο β' ημιχρονο μπαiνει ο Milinkovic στη θεση Mkhitarian - o Ibra στη θεση του Lacazette (πριν κανω τον Ibra ειχα και εμπαινε ο δανεικος TOTY Neymar) και στη θεση του De Bruyne μετα το 80' ο Firminio.

Συνολικα, κατα τη διαρκεια του promo της TOTY ανοιξα 65 epl upgrade packs, ετυχα αρκετους high rated & IF's και ανακυκλωνα τους non rare σε gold upgrade sbc. Αποτελεσμα ηταν να κανω τα sbc των Ibrahimovic & Casillias χωρις να δωσω καθολου coins, εκανα τον POTM Van Dijk δινοντας 145k και εκανα τον icon Cambell δινοντας 290k .

Σημερα το βραδυ απο τις 11 το βραδυ και μετα, αν υπαρχει κανεις να με βοηθησει για το objective του fut swap player που θελει να σκοραρεις απλά μια φορα σε 3 διαφορετικα φιλικα παιχνιδια, θα το εκτιμουσα. Θα εχω μια bronze ομαδα και θα χαρισω τις νικες. Αρκει να με αφησει οποιος ειναι να βαλω ενα γκολ σε καθενα απο τα 3 παιχνιδια. 

PSN ID siaperinio (PS4) 

• Like 3

Αν με δεις online στείλε,τα έπαιξα αλλά θέλω να κοντραριστούμε μπας και μάθουμε τίποτα.

25 minutes ago, Bakogoal said:

Αν με δεις online στείλε,τα έπαιξα αλλά θέλω να κοντραριστούμε μπας και μάθουμε τίποτα.

το θέμα Κυριάκο ειναι να γινει η διαδικασια σε 10 λεπτα, γιατι αν αρχισουμε τα κανονικα φιλικα... θα ξημερωσουμε :)

• Haha 1

On 14/1/2019 at 11:16 ΠΜ, siapos said:

Αυτό το ΣΚ είχα την καλύτερη (πιστευω) αποδοση μεχρι σήμερα. Δεν προλαβα να παιξω την Παρασκευή γιατι ασχολουμην μονο με sbc και upgrades packs και το Σαββατο αρχισα στις 12.30 μετα τα μεσανυχτα. Ξεκινησα λοιπον με 2 ηττες συνεχομενες και επειτα έκανα σερι 14-0 μεχρι τις 5.10 το πρωι της Κυριακης !!!! Την Κυριακή το ξανανοιξα το μεσημερι και δεν μπορουσα ουτε να πασαρω απο το delay που ειχε. Συνολικό αποτελεσμα 14 νικες - 3 ηττες χωρις να παιξω καθολου τα τελευταια 13 παιχνιδια γιατι νυσταζα αφορητα .... πιστευω , αν ειχα αντοχες και καταφερνα να παιξω με το ιδιο τροπο, θα μπορουσα να ακουμπησω για πρωτη φορα την elite3 (το καλυτερο μου ειναι μια φορα gold1).

Χρησιμοποιησα για πρωτη φορα φετος ingame το 4312, επαιζα ηρεμα, με πολλές και απλές πασες μεχρι να βρω τρυπα στην αντιπαλη περιοχη, χωρις να αναζητω τη δυσκολη μακρυνη πασα ή το τραβηγμενο/περιεργο σουτ. Οταν εβαζα γκολ, γυρναγα σε 4231(2) με drop back & fast build up και με βοηθησε πολύ αυτο το συστημα να κλειδωσω τη νικη τουλαχιστον 3 φορες απο αντιπαλους που με ειχαν λιωσει στην κατοχη...

Οι παικτες που με κουβαλησαν ηταν οι De Bruyne - Aubameyang - Matuidi και ο Milinkovic-Savic που εμπαινε β' ημιχρονο - εδενε το κεντρο και σε καθε κορνερ εβαζε γκολ (για την ακριβεια σημειωσε 9 γκολ  - ολα απο κορνερ !!!!)

Η ομαδα μου: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=uw0WAyAHnPzzj:FFA19PS4

γυρναει ingame σε 4312 με De Bruyne στο CAM & στο β' ημιχρονο μπαiνει ο Milinkovic στη θεση Mkhitarian - o Ibra στη θεση του Lacazette (πριν κανω τον Ibra ειχα και εμπαινε ο δανεικος TOTY Neymar) και στη θεση του De Bruyne μετα το 80' ο Firminio.

Συνολικα, κατα τη διαρκεια του promo της TOTY ανοιξα 65 epl upgrade packs, ετυχα αρκετους high rated & IF's και ανακυκλωνα τους non rare σε gold upgrade sbc. Αποτελεσμα ηταν να κανω τα sbc των Ibrahimovic & Casillias χωρις να δωσω καθολου coins, εκανα τον POTM Van Dijk δινοντας 145k και εκανα τον icon Cambell δινοντας 290k .

Σημερα το βραδυ απο τις 11 το βραδυ και μετα, αν υπαρχει κανεις να με βοηθησει για το objective του fut swap player που θελει να σκοραρεις απλά μια φορα σε 3 διαφορετικα φιλικα παιχνιδια, θα το εκτιμουσα. Θα εχω μια bronze ομαδα και θα χαρισω τις νικες. Αρκει να με αφησει οποιος ειναι να βαλω ενα γκολ σε καθενα απο τα 3 παιχνιδια. 

PSN ID siaperinio (PS4) 

@siapos για πες μου λίγο εντυπώσεις για potm virgil. Σχεδόν έχω τελειωσει τα sbc μου λείπουν 70κ που λογικα την πέμπτη θαχω ολοκληρωσει. Υπολογίζω να μου βγήκε γύρω στα 350 κ. Αυτή είναι η ομάδα μου :

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=jgCZ6hJAnPApW:FFA19PCC

Virgil στη θεση σαντσεζ. Πάντως στα wl βλέπω πάνω κατω ότι και εσυ. Γενικά είναι μυστηρια φάση τα γλ. Δεν ξέρεις τι θα συναντησεις (λαγκ, momentum, αποσυνδεσεις, απόλα). Συνηθως τελειώνω γκ2.

7 minutes ago, dimios said:

@siapos για πες μου λίγο εντυπώσεις για potm virgil. Σχεδόν έχω τελειωσει τα sbc μου λείπουν 70κ που λογικα την πέμπτη θαχω ολοκληρωσει. Υπολογίζω να μου βγήκε γύρω στα 350 κ. Αυτή είναι η ομάδα μου :

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=jgCZ6hJAnPApW:FFA19PCC

Virgil στη θεση σαντσεζ. Πάντως στα wl βλέπω πάνω κατω ότι και εσυ. Γενικά είναι μυστηρια φάση τα γλ. Δεν ξέρεις τι θα συναντησεις (λαγκ, momentum, αποσυνδεσεις, απόλα). Συνηθως τελειώνω γκ2.

ειναι βραχος, μην το σκεφτεσαι.

αν δεν παιζεις με 2 επιθετικους, θα επαιρνα Kante για τη θεση Lukaku, τον Lukaku θα τον εβαζα st και τον Seva θα τον εβαζα σε sbc για ενα icon lw. Αυτοματως, ολοι οι παικτες σου απο 8 θα ειχαν 10 chem πλην M'bappe που θα εμενε στο ιδιο. 

17 minutes ago, siapos said:

ειναι βραχος, μην το σκεφτεσαι.

αν δεν παιζεις με 2 επιθετικους, θα επαιρνα Kante για τη θεση Lukaku, τον Lukaku θα τον εβαζα st και τον Seva θα τον εβαζα σε sbc για ενα icon lw. Αυτοματως, ολοι οι παικτες σου απο 8 θα ειχαν 10 chem πλην M'bappe που θα εμενε στο ιδιο. 

Κοίτα ο Seva ειναι game changer. Είναι απλά απιστευτος. Τι να σου πω. Παίζω χρόνια φιφα απ'το 10 και είναι ό,τι καλυτερο εχω πιασει. Δεκαρι ειχα νευμαρ αλλά θυσιαστηκε για σεβα. Ο λουκακου παιζει σαν 10αρι. Είναι για να φευγει αλλα προσωρινά τον βαζω εκει. Είναι και αντρε. Ο μανε ινφορμ είναι φοβερος. Ingame παιζω 4 2 3 1 ναροου. Με ποτμ όλη η αμυνα παει 10 χημεία. 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=fWl05iVfnPAro:FFA19PCC

Το sbc τοχω σχεδον ολοκληρωσει. Απλά θέλω ναγορασω 3 παίχτες να κλεισει και το 5ο part. Βασικά ένα 10αρι θέλω. Αν έχεις κάποια πρόταση.

2 minutes ago, dimios said:

Κοίτα ο Seva ειναι game changer. Είναι απλά απιστευτος. Τι να σου πω. Παίζω χρόνια φιφα απ'το 10 και είναι ό,τι καλυτερο εχω πιασει. Δεκαρι ειχα νευμαρ αλλά θυσιαστηκε για σεβα. Ο λουκακου παιζει σαν 10αρι. Είναι για να φευγει αλλα προσωρινά τον βαζω εκει. Είναι και αντρε. Ο μανε ινφορμ είναι φοβερος. Ingame παιζω 4 2 3 1 ναροου. Με ποτμ όλη η αμυνα παει 10 χημεία. 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=fWl05iVfnPAro:FFA19PCC

Το sbc τοχω σχεδον ολοκληρωσει. Απλά θέλω ναγορασω 3 παίχτες να κλεισει και το 5ο part. Βασικά ένα 10αρι θέλω. Αν έχεις κάποια πρόταση.

καταλαβα.

εμενα ο κουβαλητης μου ειναι ο De Bruyne, αλλα χρειαζονται αλχημειες για να τον χωρεσεις σε αυτη την ομαδα... επισης τον Matuidi να μην τον βγαλεις ποτε. Σε εμένα ειναι απιστευτος. Επίσης να δοκιμαζεις finesse με αυτον εκτος περιοχης (πανε μεσα πανω απο τα μισα).

4 minutes ago, siapos said:

καταλαβα.

εμενα ο κουβαλητης μου ειναι ο De Bruyne, αλλα χρειαζονται αλχημειες για να τον χωρεσεις σε αυτη την ομαδα... επισης τον Matuidi να μην τον βγαλεις ποτε. Σε εμένα ειναι απιστευτος. Επίσης να δοκιμαζεις finesse με αυτον εκτος περιοχης (πανε μεσα πανω απο τα μισα).

ανάλογα το πόδι. Το δεξί είναι κουτσο εντελως. wf 2. 

Δεν έχετε βαρεθεί κάθε χρόνο τα ίδια και τα ίδια?Τα offtopic μηνυματα μεταφερθηκαν στο αντιστοιχο τοπικ Το καφενείο του Wehellas .Μπορείτε ευχαρίστως να συνεχίσετε εκεί την όμορφη συζήτησή σας.Από εδώ και στο εξής μόνο ότι αφορά το Ultimate Team .

• Like 1
  • Dislike 1

λοιπον για να εξηγουμαστε:ριξτε μια ματια στους κανονισμους

50063376_2079464965432729_76228893076399

50163177_2079467652099127_53751752533936

50183068_2079472492098643_36891428315463

Συνεχιζουμε κανονικα ontopic την κουβεντα...οτιδηποτε αλλο θελετε επι του θεματος γραψτε στο καφενειο οπως αναφερει πιο πανω ο  @Mean_Machine...

Edited by Akis_Varg
  • Thanks 1

Αφου μου ανοιξε η οπή σημερα και εβγαλα aubameyang και απο κόκκινους φαμμπινιο εκανα αγοραπωλησιες και εκανα τα παρακατω. ingame παει σε 4 2 3 1 με δεκαρι ρασφορντ ινφορμ.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=idLHOFObnPBZt:FFA19PCC

• Like 2

Μπήκα να παίξω χθες ένα ξεχασμένο ντραφτ και μερικά ματσάκια στα divs . Στο ντραφτ στο 2ο παιχνίδι έχασα κάπως έτσι:

q9Xwx3z.jpg

Το 2ο γκολ με φινεςς από τα 80 μέτρα κόκκινο...

άντε λέω ας παίξω και ένα divs.

To ματς λήγει 4-4 και σας παρουσιάζω τα γκολ του αντιπάλου:

Δυστυχώς ένα σπασμένο σουτ μπορεί να καταστρέψει ένα ολόκληρο παιχνίδι που στο σύνολο του είναι πάρα πολύ καλό. ΓΙα το 19 θα έχουμε ν αλέμε το φινεσσ 19 και θα γελάμε! Για τους παίχτες που σαν μανιακοί σουτάρουν μόνο με αυτό τον τρόπο δεν χρειάζεται να σχολιάσω κάτι.

Edited by JrdGr
  • Like 3

Εκεί που πριν λίγες μέρες επέστρεψα δυναμικά και μπήκα μετά από καιρό και γουικεντ λιγκ και είμαι 10 στα 15 μέχρι στιγμής, ωστόσο άρχισα και ξενερώνω απίστευτα πάλι με τα κολο Φινές απ' όπου να ναι και με τους καινούργιους παικταραδες, τους πιτσιρικάδες που έβγαλε η ΕΑ . Συναγωνίζονται την βλακεία με την κονάμι  που τις πρώτες μέρες μοίραζε  Ζιγιεχ 96αριδες κλπ  και καταδίκασε  το προϊόν της από την πρώτη εβδομαδα.Έχει κατάντησει εμετός αυτό το προιον της ΕΑ φέτος . . Απλα κρίμα. 

Edited by yiannis_thess

2 hours ago, yiannis_thess said:

Εκεί που πριν λίγες μέρες επέστρεψα δυναμικά και μπήκα μετά από καιρό και γουικεντ λιγκ και είμαι 10 στα 15 μέχρι στιγμής, ωστόσο άρχισα και ξενερώνω απίστευτα πάλι με τα κολο Φινές απ' όπου να ναι και με τους καινούργιους παικταραδες, τους πιτσιρικάδες που έβγαλε η ΕΑ . Συναγωνίζονται την βλακεία με την κονάμι  που τις πρώτες μέρες μοίραζε  Ζιγιεχ 96αριδες κλπ  και καταδίκασε  το προϊόν της από την πρώτη εβδομαδα.Έχει κατάντησει εμετός αυτό το προιον της ΕΑ φέτος . . Απλα κρίμα. 

και φαντάσου το δυσκόλεψαν στα τελευταία πατς.... 

Έχει ένα ωραιο βίντεο που μιλάει ο Kurt με τον Inception για το πόσο λάθος είναι το finesse φέτος και η κίνηση του τερματοφυλακα.

Για το δεύτερο,καλή ιδέα αλλά λάθος υλοποίηση . Δεν γίνεται να βγαίνεις τετ α τετ και να περιμένεις να δεις που θα παει ο GK,αυτά δεν γίνονται ποτέ στην πραγματικότητα.

Το παιχνίδι πρέπει να ανταμοίβει αυτόν που παίζει μπάλα,κάνει το ένα - δύο,αυτόν που κλείνει χώρους στην άμυνα κτλ.

Σε μένα έχει τύχει άπειρες φορές να φάω 3 ή 4 finesse  και να είμαι πολύ ανώτερος από τον αντίπαλο αλλά να χάνω...χωρίς να έχω πειστεί από τον αντίπαλο.

Μία ερώτηση . Αν δεν πάρω τον swap που πρέπει να σκοράρω με Βελγους...να τον ξεχάσω τον Dembele έτσι; 

43 minutes ago, Bakogoal said:

Μία ερώτηση . Αν δεν πάρω τον swap που πρέπει να σκοράρω με Βελγους...να τον ξεχάσω τον Dembele έτσι; 

ναι.

αν εχεις ομως τον De Bruyne ή Hazard μπορεί να βγει ανετα... Πολλοι νομίζουν οτι χρειαζεται να εχεις ομαδα φουλ στους Βελγους και βλεπεις κατι αδυναμες ομάδες εναντιον σου.

εγω εκανα χθες 3 νικες με εναν απο τους σκορερ να ειναι και στις τρεις ο De Bruyne. Αλλη μια νικη λειπει που να συμπεριλαμβανεται στους σκορερ ο Βελγος...

Edited by siapos
  • Thanks 1

33 minutes ago, siapos said:

ναι.

αν εχεις ομως τον De Bruyne ή Hazard μπορεί να βγει ανετα... Πολλοι νομίζουν οτι χρειαζεται να εχεις ομαδα φουλ στους Βελγους και βλεπεις κατι αδυναμες ομάδες εναντιον σου.

εγω εκανα χθες 3 νικες με εναν απο τους σκορερ να ειναι και στις τρεις ο De Bruyne. Αλλη μια νικη λειπει που να συμπεριλαμβανεται στους σκορερ ο Βελγος...

Τέλεια έχω ήδη κάνει μια με τον Αζαρ να σκοράρει,προλαβαίνω μέχρι Πέμπτη.

Τι διαολο,όσο και αμπαλος να είμαι θα τα καταφέρω 😁

DyCEc6VXQAE5j0l.jpg

Promes αν βγει στην TOTW θα είναι ένα από τα καλύτερα LW στο παιχνίδι και ΤΣΑΜΠΑ με τα SWAP

Γεια σας παιχταραδες μου.

Έχω κάνιε την παρακάτω ομάδα.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=csoip7CnnPOw8:FFA19PCC

Οι περισσότεροι untradeable εκτός απο πογκμπα, ντε χεα λαλα και μπαπε. Σήμερα μου εκατσε από sbc pick player ο κύριος

https://imgur.com/a/VrX7UOS .

Σκέφτομαι να κάνω τις αλλαγες παρακάτω: 

https://imgur.com/a/sZZ3E0T

Ακούω γνώμες.

Edited by dimios