Jump to content
zougaman

FIFA 19 Ultimate Team - Discussion Topic v1

Recommended Posts

17 hours ago, SlimShadyIV said:

.Καλησπέρα παιδιά, 

Σήμερα το παιχνίδι 1 μέρα μετά το υποτιθέμενο update είναι πάλι full unresponsive η μου φαίνεται? Τουλάχιστον στο xboxone... Ήμουν μια νίκη μακριά από το να ανέβω ντιβ5 χθες και πήγα να την κάνω σήμερα κάνοντας και μια καλή προσθήκη στην άμυνα που μου έκανε την ομάδα 5αστερη! 3 ήττες και συνεχίζουμε... Τι διάολο επίτηδες γίνεται για να μην ανέβω εγω?

Update Όπα σαν να επανήλθε, τσίμπησα ένα Χναρι αλλά τα ζουζούνια μου μπροστά ζουζουνιζουν πάλι δε παίζουν σαν ανάπηρα 

Update 2 Εντάξει παιδιά απλά παρατηστε αυτό το ΚΑΡΚΙΝΟΓΟΝΟ παιχνίδι (υπόψιν ότιδε μιλάω σαν noobas , μιλάω ως ένας παίχτης που τερμάτισε στους 16 του ελληνικού τουρνουά του ΦΙΦΑ 18 και ΦΙΦΑ 19 και παλιότερα σε ημιτελικούς του λουξ κόλα στο pro evolution.

Το παιχνίδι (ιδιαίτερα στο φυτ) είναι τουλάχιστον ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΟ. Ας μη κάτσω να αναλύσω και τους 1000 λόγους!

Βρείτε κάτι να σας διασκεδάζει μάγκες...!

πραγματικά αυτό που γίνεται φέτος με τα rivals δεν υπάρχει. Δεν ξέρουμε με ποιους μας βάζει να παίξουμε και μόνιμα γίνονται τα αδύνατα δυνατά να μην ανέβεις. Παλεύω εδώ και μέρες να ανέβω από 5 στην 4 και όλο είμαι στου ίδιους πόντους ...Τρομερό!!!!

@athe  Δεν έχει να κάνει στο ότι η κάρτα δεν είναι καλή αλλά με το στυλ που παίζεις εσύ. Εγώ χθες αγόρασα τον Αουμεμπαγιανγκ για 290χιλιάρικα....το αποτέλεσμα....12 ματς 2 γκολ. Δεν κινείται καν στον χώρο δύναμη δεν μου δείχνει να βγάζει στις κεφαλιές μέτριος. Θα τον κρατήσω ακόμα 10 ματς και θα τον πουλήσω. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή κάρτα απλά στο δικό μου στυλ παιχνιδιού δεν ταιριάζει. Γιαυτό καλό είναι όταν παίρνεις παίχτη που έχεις δώσει αρκετά κόινς να τον παίξεις καμιά 20αρια ματς και αν δεις δεν σουτ κάνει αμέσως πώληση μην γίνει καμιά στραβή και χάσεις και τα λεφτά σου.!

Edited by JrdGr
  • Like 2

Βλεπω την καρτα του,σε μενα επαιξε 10 ματς,εβαλε 3 γκολ τα 2 απο πεναλντυ.Στον προηγουμενο που τον ειχε 37 ματς 23 γκολ!!!

Τον εχω βαλει για πουλημα αλλες 24 ωρες.Αν δεν φυγει θα τον ξαναδοκιμασω.Παντως πριν λιγο επαιξα ενα ματς 2-2 και τον ειχα αντιπαλο.Ο αντιπαλος επαιζε με Μπελοτι Μαντζουκιτς επιθεση.Τα δυο γκολ που εφαγα τα εβαλε ο Μαντζουκιτς απο τον αντιπαλο μου.Τελειωνει το παιχνιδι,βλεπω βαθμολογια παικτων του αντιπαλου μου,Μαντζουκιτς 9.5 με τα δυο γκολ που μου εβακε και Μπελοτι 7.

Anyway...αν δεν πουληθει θα τον ξαναβαλω.Απλα ελεγα αν πουληθει να αγορασω Μερτενς που ειναι πανακριβος για το μεχρι στιγμης μπατζετ μου.

FB-IMG-1545381773207.jpg

Μετά το update έχω κάνει 1 νίκη σε 20 ματς.

Κάποτε έμπαινα για πλάκα D1 και σηκωνα κούπες,φέτος με τίποτα.

Το wl από την άλλη είναι αστείο,πολύ χαμηλό επίπεδο ανταγωνισμού.

Στα rivals λοιπόν που με ιντριγκάρουν...δεν τα πάω καθόλου καλά.

Εσάς πως σας φαίνεται το παιχνίδι; Πως τα πάτε; 

1 hour ago, Bakogoal said:

Μετά το update έχω κάνει 1 νίκη σε 20 ματς.

Κάποτε έμπαινα για πλάκα D1 και σηκωνα κούπες,φέτος με τίποτα.

Το wl από την άλλη είναι αστείο,πολύ χαμηλό επίπεδο ανταγωνισμού.

Στα rivals λοιπόν που με ιντριγκάρουν...δεν τα πάω καθόλου καλά.

Εσάς πως σας φαίνεται το παιχνίδι; Πως τα πάτε; 

Κάπως έτσι τα πάω και εγω. Απλά εχω καταλήξει ότι δεν μου αρέσει το φετινό σύστημα στα Rivals με τα ranks γιατί απαιτεί πολλά παιχνίδια και χρόνο για να ανέβεις αλλά και να μείνεις κατηγορία. Δυστυχως χρόνος δεν υπάρχει, δεν αντέχω και το ξενύχτι πλέον πλην κάποιων Σ/Κ όποτε εχω συμβιβαστεί με τα καλα rewards της div5 & 4 και δεν ευελπιστώ σε κάτι άλλο. 

Το fut champions μου φαίνεται πολύ πιο εύκολο. Την προηγούμενη εβδομάδα μάλιστα έπιασα 20 νίκες στα 30 που περισυ αν έπιανα 18 στα 40 ήμουν ευχαριστημένος .... από εκεί να καταλάβεις..

• Like 1

@siapos άσε πίκρα..d3 max...και πίσω στην 4.

Δεν με ενδιαφέρουν πλέον τα rewards . Θέλω απλά να ανέβω D1 αλλά δεν...

Που και να ανέβω πλέον...είναι αποτυχία . Έχει περάσει πολύς καιρός που θα έπρεπε να το κάνω...όχι δύο μήνες.

Εγώ κατάφερα να ανέβω div 4 και νιώθω σαν να βγήκα πρώτος στον κόσμο. Ήθελα μία νίκη την παίρνω και δεν με ανεβάζει για 3 πόντους λέω εδώ είσαι θα σε λιώσει...και όντω 2 ήττες σερί παίρνω βαθιές ανάσες και κάνω ένα καλό σερί και ανεβαίνω.

• Like 1

Έπαιζα με ομάδα 87 rated  με μοναδικά τέρατα Griezman και Bale.

Έβαλα bronze πάγκο και πήγε 82...θα δοκιμάσω μπας και αλλάξει το match making.

10 wins συνεχόμενες σε Rivals και WL.

Στο WL όλες με rage quit.

Edited by Bakogoal
  • Like 1

Χρόνια Πολλά!

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=bFVJ3YOhnPo6W:FFA19PCC

Αυτή είναι η ομάδα μου η οποία θα πάρει την επόμενη εβδομάδα upgrade τον Πογκμπα στην θέση του Φρεντ. Κατέληξα σε αυτό το σύστημα μετά από άπειρες αλλαγές με κορυφή τον Αγκουέρο.

Αγκουέρο: Απλά εκπληκτικός ο Αργεντινός είναι αυτό που θέλω εγώ στο ΦΙΦΑ ..δύναμη πίεση όταν χάνετε η μπάλα καλά στησίματα έκρηξη.

Wilian: δεν μπορώ να πω ότι τρελάθηκα ίσα ίσα αρχίζω να εκτιμώ τον Μανε UCL.

Ο Σωκράτης europa είναι ένας Βαν Ντάικ με λίγη τσαπατσουλιά άρα τον προτείνω ανεπιφύλακτα.

Walker παραλίγο να τον πουλήσω αλλά έδεσε σε αυτό το σύστημα και πλέον δεν τον αλλάζω .πριν ήμουν με Αρνολντ σπεσιαλ από γουλου.

Στέρλινγκ μία από τα ίδια όπως κάθε χρονιά....ο ορισμός του Τσαπατσούλη.

Λερμα πολύ καλός σε όλα εκτός από το γκολ ,δεν σκοράρει ούτε σε άδεια εστία τα ίδια και  ο Κειτα. 

Ο Φρεντ σε πάρα μα πάρα πολλά ματς ότι φτιάχνουν οι υπόλοιποι το καταστρέφει γιαυτό θα πάω σε πογκμπα.

Αλλαγές βάζω Ζιρού στην θέση του Φρεντ και Μανε Λουκας στις πλευρές. Ο Ζιρού σταθερή αξία μην τα ξαναλέμε αυτά μου έδωσε 5 νίκες στο γουλου σαν αλλαγή!!!!

Καλή Χρονιά σε όλους με υγεία!

Edited by JrdGr
  • Like 3

Καλη χρονια κι απο μενα.

Ενα μηνα παιζω fut για πρωτη φορα.Νομιζω πλεον το εχω μαθει καλα.Αρχικα εκανα κακη διαχειριση μπατζετ.Πλεον ψωνιζω μονο παικτες απο Ιταλικο πρωταθλημα να εχω χημεια κοντα στο 100.Συγκρινω τιμες,αγοραζω απο πλειστηριασμους παικτων,πουλαω αυτους που δεν μου κανουν,τους βαζω σε πλειστηριασμους κλπ.

Προπονητη εχω Γκατουζο,καλυτεροι μου παικτες,εχω Μπουφοναρο 88 τερματοφυλακα,δεξι μπακ Καλιγκιουρι 83 και Φλορεντσι 82,αριστερο Κολαροφ 82 φοβερη σεντρα,Ναιγκολαν 85 Κεντιρα 85 κεντρο.Φοβερος ο Περοτι 81 της Ρομα, οπου ειναι φθηνος.Τον εχω κεντρο οπου εχει καλη σεντρα,βγαζει ασιστ και καποιες φορες σκοραρει.

Επιθεση εχω Μπελοτι 84 οπου ειχα γκρινιαξει τις προαλες.Τελικα μετα τα πρωτα 10 δεκα ματς παιζει μπαλαρα και σκοραρει.Εχω παρει ομως και καλυτερους χαφ να δινουν μπαλιες.Γιατι αν δεν εχεις κεντρο τι να σου κανει ο επιθετικος?

Πηρα και Ιμομπιλε 87.Περιμενα περισσοτερα,ειναι σχετικα αργος για τα στατιστικα του.Τα στατιστικα του δειχνουν οτι ειναι γρηγορος.Παντως ειναι κιλλερ στην μικρη περιοχη.Αποκαλυψη ο Γκομεζ 84 της Αταλαντα,πρωτος μου σκορερ,παφθηνος παικτης,τρεχει σαν μηχανακι στις αντεπιθεσεις.Κουαντραντο 84 Γιουβεντους.Αλλοι τον εχουν RW,αλλοι RM.Τον δοκιμασα στα χαφ,αλλα οι χαφ μου παιζουν πιο πολυ κεντρο οχι πλαγια και δεν αποδιδει.Το εκανα RF.Παιζει μπροστα επιθεση σε 4312 και κανει ζημιες.Ειναι πολυ γρηγορος,εχει τριπλα,οχι τοσο καλο σουτ,αλλα μπαινει ευκολα μικρη περιοχη.

Επομενος στοχος Κιελινι η Μπονουτσι για το κεντρο της αμυνας.Ειναι πανακριβοι.Τους παρακολουθω στους πλειστηριασμους.Εχω και το application του fut στο κινητο.

Οι περισσοτεροι βλεπω παιζουν με αγγλικες ομαδες.Και ολοι με Γκαμπριελ Ζεσους.....τα νευρα μου με αυτον τον παικτη...σκοραρει συχνα,μου την σπαει που ο εκφωνητης τον αναφερει με μπασα φωνη.

Screenshot-2018-12-30-07-55-34.png

49033078-2504921552855261-45171462806395

49680363-2504922036188546-48573740004828

.😅

Edited by athe
  • Like 3

@athe δοκίμασε τον Άλαν της Ναπολι ή τον Μιλινκοβιτς-Σαβιτς και διώξε Κεντίρα.

Ο Σαβιτς είναι απίστευτος.

Επίσης ως DMF δοκίμασε Matuidi.

Edited by Bakogoal
  • Like 1

@athe  ίσως να άλλαζα τον Μπουφόν να έβαζα Χαντάνοβιτς. Από την άλλη αν είσαι ευχαριστημένος μην τον πειράξεις . Όταν από μία κάρτα είσαι ευχαριστημένος μην την αλλάζεις με την πρώτη ευκαιρία. Την πάτησα 2-3 φορές φέτος που πήγα για το upgrade και στο τέλος μπήκα μέσα ένα 20αρι χιλιάρικα. Νομίζω είμαστε στο πιο κομβικό σημείο του παιχνιδιού που οι τιμές είναι ψιλονορμάλ αλλά υπάρχει και συνεχείς μείωση με αποτέλεσμα να βγαίνεις  χαμένος αν επενδύσεις σε κάρτα με πολλά κόινς η οποία εν τέλη δεν θα σου αποδώσει αυτό που πίστευες.

• Like 1

καλημερα και καλη χρονια με υγεια να εχουμε. παραθετω δυο ομαδες που εχω και παιζω weekend leauge,θελω ενα καλο σεντερ φορ να πηγαινει με τους ισπανους απο εκει.οποια συμβουλη δεκτη.

Επισης δεν γινεται να μην αναφερθω στην τεραστια παιχτουρα Γκαρι Λινεκερ...ο ανθρωπος παστελωνει απο παντου,εξαιρετικο σουτ δεξι και αριστερο.σε 88 ματς εχω 125 γκολ και 18 ασιστ...χερεσαι να τον παιζεις. πριν ειχα σιρερ την καλη καρτα,καλος και αυτος παστελωτης αλλα εναμιση κλικ πιο κατω απο τον λινεκερ...

https://imgur.com/PnF1h9Z

https://imgur.com/787Mgrr

Οποια συμβουλη δεκτη...

Δεν γνωριζω πως μπαινουν οι φωτο μεγαλες...

Edited by dalas
  • Like 1

10 hours ago, dalas said:

καλημερα και καλη χρονια με υγεια να εχουμε. παραθετω δυο ομαδες που εχω και παιζω weekend leauge,θελω ενα καλο σεντερ φορ να πηγαινει με τους ισπανους απο εκει.οποια συμβουλη δεκτη.

Επισης δεν γινεται να μην αναφερθω στην τεραστια παιχτουρα Γκαρι Λινεκερ...ο ανθρωπος παστελωνει απο παντου,εξαιρετικο σουτ δεξι και αριστερο.σε 88 ματς εχω 125 γκολ και 18 ασιστ...χερεσαι να τον παιζεις. πριν ειχα σιρερ την καλη καρτα,καλος και αυτος παστελωτης αλλα εναμιση κλικ πιο κατω απο τον λινεκερ...

https://imgur.com/PnF1h9Z

https://imgur.com/787Mgrr

Οποια συμβουλη δεκτη...

Δεν γνωριζω πως μπαινουν οι φωτο μεγαλες...

Iago Aspas TOTW. Στην Αγγλική μπορείς να αλλάξεις τους ακραίους αμυντικούς και ο μεντι και ο βαλένσια είναι μέτριοι κατά την άποψη μου.

2 minutes ago, JrdGr said:

Iago Aspas TOTW. Στην Αγγλική μπορείς να αλλάξεις τους ακραίους αμυντικούς και ο μεντι και ο βαλένσια είναι μέτριοι κατά την άποψη μου.

και ποιους να βαλω φιλε μου?

Ο τερματοφυλακας πως πεφτει στα πεναλντυ? Δοκιμαζω μια τον μοχλο αριστερα,μια τον μοχλο δεξια,μια και τους δυο μοχλους ιδια κατευθυνση.Τζιφος.Το μονο που κανει απλωνει τα χερια αλλα δεν πεφτει γωνια.

1 hour ago, athe said:

Ο τερματοφυλακας πως πεφτει στα πεναλντυ? Δοκιμαζω μια τον μοχλο αριστερα,μια τον μοχλο δεξια,μια και τους δυο μοχλους ιδια κατευθυνση.Τζιφος.Το μονο που κανει απλωνει τα χερια αλλα δεν πεφτει γωνια.

με το δεξι αναλογικο μονο το κουνας οπου θες.

• Like 1

22 hours ago, dalas said:

και ποιους να βαλω φιλε μου?

αριστερά chilwell totw αν μαζέψεις κοινς Ρομπερτστον  TOTW και δεξιά walker ή Alexander Arnold TOTW, Δυστυχώς στο Αγγλικό είναι περιορισμένοι οι παίχτες σε αυτές τις θέσεις. Ο Chilwell τον έβαλα αντί του Μεντύ και μου έβγαλε 4-5 γουλου για πλάκα. Ο μεντυ δεν έχει την σβελτάδα που θέλουμε στους ακραίους γιαυτό δεν τον προτείνω.

Η Ιταλική αρχίζει και στρώνει. Την έφτιαξα με ότι είχα στην αρχή και έφτασα στο σημείο να κατέβω στο γουλου με αυτή. Πως την βλέπετε τι αλλαγές θα κάνατε;

Wy84cxc.jpg

Τους εχω δοκιμασει ολους σε χρυσους,εκτος του Σλοβενου στο κεντρο της αμυνας και του Μπαμπαγιοκο.

Καταρχην εμενα ο Μαντζουκιτς δεν μου κανει,γιατι παιζω με αντεπιθεσεις σε συστημα ρομβο με αναπτυξη απο το κεντρο και ο Μαντζουκιτς ειναι αργος.Σε συστημα με αναπτυξη απο τα πλαγια ισως ειναι καλυτερος.Ειναι κιλλερ παντως.Βαζει γκολ εκει που δεν το περιμενεις.

Ο Πολωνος τερματοφυλακας σουπερ τον εχω.Κολαροφ τον εχω τον λατρευω.Καλος στην αμυνα,βγαινει μπροστα περναει σεντρες,βγαζει ασσιστ αν βρεθει μπροστα,ειναι καλος εκτελεστης στα φαουλ και στα κορνερ,ειναι σουπερ.Μανωλας τον εχω καλος.Δεξι μπακ η Ιταλικη δεν εχει επιλογες.Κανσελο τον εχω.Η αυτον θα παρεις η τον Καλιγκιουρι της Σαλκε η τον Φλορεντσι.Ολοι τους με χαμηλο οβεραλ.

Ματουιντι τον εχω καλος.Ακουσα την συμβουλη του Μπακογκολ και πηρα Ματουιντι και Μιλινκοβιτς-Σαβιτς.Ο Σερβος μου αρεσει περισσοτερο.Ελ Σαραουι τον ειχα,επαιξε 7-8 παιχνιδια,εβαλε ενα γκολ και τον ξαναπουλησα.Δεν τεριαζει στο συστημα μου.Παιζει καλα μονο απο τα πλαγια.Οταν χανω το γυρναω το συστημα μου σε 433 και εκει ο Ελ Σαραουι ηταν καλος στα πλαγια αριστερα,σε αντιθεση με τον Σουσο που ειναι και πλαγιος αλλα τον εχω δοκιμασει και στο κεντρο και ηταν καλουτσικος.

Αλλα γενικα οι της Μιλαν απαγοητευση,ακριβοι και οχι σπουδαια πραγματα εκτος απο τον πανμεγιστο Μποναβεντουρα που τον εχω και τον λατρευω επισης γιατι παιζει παντου στο κεντρο,σκοραρει παιζει αμυνα,μοιραζει ασσιστ κανει τα παντα.Γκομεζ λατρεμενος επσης.Πολλοι τον εχουν CAM,τον εχω πετυχει και αντιπαλο σε CAM θεση.Εγω τον εχω φουλ φονταριστο,τρεχει σαν μηχανακι βγαινει στις αντεπιθεσεις μονος μπροστα.Εχει βαλει γκολ ακομα και με κεφαλια παρολο που ειναι κοντος.Ειναι και τι συστημα παιζει ο καθενας και τι μπατζετ εχει.Κοιταω και το value for money παντα,ποσο τον αγορασα και ποσο αποδιδει.

Δοκιμασε δεξια και τον Κουαντραντο της Γουβεντους.Παιζει και RM και RW,εγω τον εχω κανει RF και παιζει επιθεση!

• Thanks 1

@athe όντως ο Μάτζουκιτς σου βάζει το ότι να ναι γκολ αλλά δεν είναι για κορυφή. Δεν έχω επιλογές στο St ,ότι είχα έβαλα δεν έκανα μεταγραφές. Ο Γκόμεζ μου τον πέταξε χθες είναι δαιμονισμένος ώρες ώρες η cpu τον βάζεις και τρέχει σαν μουρλός τον χάνεις μία από εδώ μία από εκεί. Έχω και Pjanic για αλλαγή. Θα δω μπας και πάρω τον Κουαντράδο όπως λές. Πάντως είδα μεγάλη διαφορά με την Αγγλική. Δεν σου βγάζεις αυτό το pace σαν ομάδα αλλά είναι πιο στιβαρή στον τρόπο που αμύνεται και στο τρόπο που αναπτύσσεται.  Κεφαλιά στο κέντρο δεν σου παίρνουν οι αγγλικές ούτε με άιτηση! Θα κατέβω με αυτή στο γουλου να δω πως θα πάει έτσι και αλλιώς καταδικασμένοι μεταξύ του γκολντ 2 και 3 είμαστε!

• Like 1

Ποσο βλαμμενα αναπηρα προβατα παιρνουν πακς και κοπανανε ευρω....

Pay top lose ελλεεινο ρεζιλικι

Καμμια τσιριχτη βλαμμενη προβατινα που τσιριζει για Pay to win δεν βλεπει τον τυπο που με 50κ ομαδα νικαει τοπ100 με 15μυρια ομαδες....

• Like 1

@athe τελικά δεν κατέβηκα με Ματζούκη στην κορυφή και έβαλα τον Αγκουέρο. Η Ιταλική έπος και δεν της φαινόταν. Εντάξει από τα πιο απολαυστικά γουλου ,....γκολντ 3 για πλάκα και δεν θα pushαρω παραπάνω.... Έχω ακόμα 6 ματς και λέω να βάλω ότι δανεικό έχω σε Ικον κτλπ να χαβαλεδιάσω .

• Like 1

Παιδιά μπορεί να μην πει κανείς εάν θα πέσει η τιμή των υπολοίπων καρτών στο Fut 19 από την στιγμή που θα βγουν οι κάρτες του TOTY;

Μια διαπιστωση για την μεταγραφικη αγορα και αν ειμαι λαθος καποιος ας με διορθωσει.

Οι παικτες ειναι φθηνοι το πρωι και το απογευμα,και ακριβοι κατα την διαρκεια της νυχτας μεχρι τα ξημερωματα.Ο κοσμος αγοραζει πιο πολυ και πιο ευκολα κατα την διαρκεια της νυχτας.Εκεινες τις ωρες βλεπω που κυμαινονται οι τιμες των παικτων μου και εχει τυχει να πουλησω παικτες πιο ακριβα απο οσο τους πηρα,ακομα και διπλασια τιμη,και να τους ξαναγορασω το μεσημερι παλι σε φθηνοτερη τιμη.Το κακο ειναι οτι χανονται τα στατιστικα του,αλλα εν παση περιπτωση κερδιζεις καποια κοινς.Βλεπω οτι οι παικτες και να τους ξαναγορασεις τους ιδιους εχουν τα ιδια χαρακτηριστικα στον τροπο παιχνιδιου τους και συνεχιζεις και παιζεις το ιδιο οπως και πριν.

Οτι ειναι για πουλημα,πακτες μπαλλες γηπεδα κλπ,καλο ειναι να μπαινουν σε πλειστηριασμο ανα ωρα.Στην αρχη εκανα το λαθος και τους εβαζα για μια η δυο μερες,αλλα βλεπω οτι με ανανεωση ανα ωρα πουλιουντε γρηγοροτερα,απλα γιατι ο κοσμος οταν θελει να αγορασει κοιταει τι πουλιεται στα τελευταια λεπτα και χτυπαει εκεινη την στιγμη τους πλειστηριασμους. Φυσικα παντα απο το app στο κινητο,η αγοραπωλησια παικτων ειναι μια διασκεδαστικη διαδικασια ακομα και την ωρες που εισαι εξω.

Fut 24 ωρες το 24ωρο😎

• Like 2

είναι το 2ο Σ-Κ που το φαινόμενο φινεςς πάει να καταντήσει γελοίο. Βλέπω ομάδες με ρονάλντο και 3 ικον το λιγότερο και οι παίχτες να προσπαθούν να βάλουν γκολ με φινές από όπου βρεθούν..κόρνερ φινες σέντρα φινες περνάει τον τερματοφύλακα φινες....Τραγωδία απλά! Φυσικά όταν ζορίζουν τα πράγματα rage quit! Όταν έχεις τοπ ομάδα και παλεύεις να βάλεις γκολ με έναν και μόνο τρόπο είναι σαν να οδηγάς Φερράρι μόνο με 1η ταχύτητα!

• Love 1
  • Like 3