Jump to content
zougaman

EA SPORTS - FIFA 19 - Γενική συζήτηση v.1

Recommended Posts

Δεν θεωρώ πως τρολαρει.

Χάνει και του βγαίνουν νευρακια. 

Αυτό κάνει. 

11 hours ago, ACMILANGR said:

Όσοι περιμένετε το Update ναι μεν διορθώνουν κάποια πράγματα αλλά θα δείτε ότι πλησιάζει υπερβολικά το gameplay σε fifa 18. 

:thumbsdown:

Το παιχνιδι μοιαζει παρα πολυ με το fifa 18 εαν βαλεις ενα mod στο 18 για το 19 πραγματικα δεν καταλαβαινεις διαφορα. Αυτο που αλλαξε παραπολυ ειναι ο τροπος παιχνιδιου που εαν καποιος παιζει fifa το καταλαβαινει κατευθιαν. Υπαρχει μια δυσκολια με το ποσο δυναμη χρησιμοποιήσεις  στις πασες στο σουτ στις σεντρες και παραλληλα οταν μαρκαρετε ο παιχτης οταν κανει μια ενεργια που κανει το παιχνιδι ρεαλιστικο. Πραγματικα για να φτασεις σε ενα καλο επιπεδο πρεπει να παιξεις αρκετα παιχνιδια. Σε γενικες γραμμες εμενα αυτο μου αρεσει. Αυτο το random συστημα ειναι σωστο που εφαρμοσανε. Δεν γινεται καθε φορα ενας παιχτης να πιανει το τελειο σου. Εαν ανοιξετε και τα 2 παιχνιδια διπλα διπλα και μπειτε arena δεν εχει καμια σχεση ο τροπος που σουταρει ο παιχτης και που κινείτε η μπαλα. Μαλλον σε αυτο δωσανε βάση φέτος και δεν ασχοληθηκαν τα γραφικα. Βεβαια ολα αυτα δημιουργουν πολλα προβληματα στην ομαλη κινηση των παιχτων και γινονται καποιες φασης περιεργες που χαλανε την αισθητικη του παιχνιδιου. Γιαυτο εχω γραψει και πιο πανω πως οτι patch και να βγει θα υπαρχουν θεματα ακομα και σε offline.

Λαγε όλα αυτά που λες πριν το update. Εδώ είμαστε για να επιβεβαιωθώ 

Είχαμε ένα παιχνίδι που έπρεπε να προσέχεις που θα δώσεις πάσα και πότε θα χρησιμοποιησεις την προωθημενη. Στην άμυνα σε πίεση είχε ρίσκο αν δεν έδιωχνες όπως όπως. 

Μετα το update το fifa 18 επέστρεψε. Πάσες εύκολες,προωθημενες όλες πάνε σε παίχτη σωστά, το ping pong επέστρεψε, η ταχύτητα αυξήθηκε. 

Edited by ACMILANGR

11 hours ago, Bakogoal said:

Δεν θεωρώ πως τρολαρει.

Αυτό κάνει. 

Αν αυτό το έγραψες για μένα, μπορώ να σου πω πως μετά το update κάνω μεγάλο σερί ενώ πριν δεν μπορούσα. 

12 hours ago, Bakogoal said:

Δεν θεωρώ πως τρολαρει.

Αυτό κάνει. 

Για μενα;

9/10 δεν χανω

Εκτος αν εννοεις "χανω" την εξοδο πριν την σεντρα με bronze ομαδα για να ειμαι μονιμος και να νικαω παντα....ετσι χανω ναι αμε και να δεις ποσα νευρα μμμ

Μίλησε κανείς ρε παιδιά;

Θα είναι σαν να μίλησε αλλά δεν είπε τίποτα. 

Θα είναι σαν να κερδίζει 9 στις 10 αλλά στην πραγματικότητα θα τρως φαπες. 

• Haha 1

32 minutes ago, Bakogoal said:

Μίλησε κανείς ρε παιδιά;

Θα είναι σαν να μίλησε αλλά δεν είπε τίποτα. 

Θα είναι σαν να κερδίζει 9 στις 10 αλλά στην πραγματικότητα θα τρως φαπες. 

Φαπα η τεχνητη εξοδος με bronze ομαδα;

Πετα και αλλες τετοιες σου πανε γαντι χαχαχαχαχααχ

Βγηκε το update σε PS4??γιατι εμενα δεν μου εχει βγαλει κατι

Βρε φάπα τόσο δυνατή που κάνεις quit.

• Haha 1

2 hours ago, Bakogoal said:

Βρε φάπα τόσο δυνατή που κάνεις quit.

Φαπα πριν την σεντρα;

Ωχ εσυ εισαι καλυτερος απο Αινσταιν....

Τι ανακαλυψη ηταν αυτη;

Πωωω υποκλινομαι.....

Θεουλης!!!

Συνεχισε ετσι...διασκεδαση απλοχερη!!!

ΥΓ αν και το ξερω πως υποκρινεσαι τον χαζο....

Για μαντεψε γιατι quitarω σε ματς μετα απο νικη επιτηδες....

Edited by Hellenes

χαιρετω την παρεα του FIFA!!! λοιπον υστερα απο αρκετο καιρο ασχολουμαι ξανα με το παιχνιδακι...

οσο η Κοναμι ειναι χαμηλα και η ΕΑ εχει το μονοπωλειο πια.. 

ουσιαστικες βελτιωσεις που βλεπω και στα ξενα φορουμ που λενε... προσωπικως...

δεν θα δουμε τοσο αμεσα σε πολλους τομεις θα κρυβονται κατω απ τις πωλησεις που

εχουν δεδομενα εξασφαλισει ακομα μια χρονια και στο αμεσο μελλον (?) 

τα Lisences του UEFA Champions League υστερα απ το οχι πολυ μακρινο 2007 με αυτονομο τοτε τιτλο σε PS2/PS3/PC/Xbox360 

ηταν ενα δυνατο μπασιμο φετος και για τα επομενα χρονια πιστευω αν το εκμεταλλευτει ακομα καλυτερα 

καθ οτι εριξαν το βαρος κυριως εκει και οχι στο Europa League φετος τουλαχιστον.. του χρονου που απ οσο ειδα 

δεν θα εχει the journey, το σταματανε νομιζω.. πιστευω πως ισως κατ εμε.. γνωμη μου για το κομματι αυτο

να εχουν χρονο να αξιοποιησουν καλυτερα το Mode της Uefa γενικοτερα  κι ας το κανουν 

ακομα πιο ρεαλιστικο μιας και δεν ειχε καποιες ομαδες που λειπουν φετος Ερυθρος Αστερας Μολ Βιντι Μπατε Μπορισωφ κτλ κτλ

επισης πολλες πολλες αδειες εξασφαλιστηκαν... περιμενω του χρονου να δω και full lisence την Bundesliga 

γιατι οχι και την LiGUE1Conforama? 

επαιζα χθες στο Ονλαιν και ειχα την εντυπωση ενω πηρα ομαδα με 3 αστερια και επαιξα εναντι ομαδος 3 αστεριων...

ο ρυθμος πηγαινε σε καποιες φασεις πολυ Ping pong.... θελει δουλεια το θεμα εκει... 

να σου κανουν φαση απ το πουθενα και να βαζουν γκολ και εισαι αριθμητικα ανωτερος... σου φενεται καπως...

ελεγε μια ψυχη οτι οταν χανεις πολλες ευκαιριες για γκολ στο τελος θα το δεχτεις... αλλα παραπαει ρε παιδι μου αυτο ωρες ωρες... 

για το Career Mode οπως ειδα.. στασιμο φετος... στα + οπως προειπα και επανω ειναι τα Lisences της UEFA... για περισσοτερο ρεαλισμο 

για να δουμε και με τα patch φετος τι θα κανουν τι βελτιωσεις θα χτυπανε... η θα ακουνε το καθε καρμοιρη που χανει συνεχως χωρις να παιξει? 

11 hours ago, dj 13 mike said:

χαιρετω την παρεα του FIFA!!! λοιπον υστερα απο αρκετο καιρο ασχολουμαι ξανα με το παιχνιδακι...

οσο η Κοναμι ειναι χαμηλα και η ΕΑ εχει το μονοπωλειο πια.. 

ουσιαστικες βελτιωσεις που βλεπω και στα ξενα φορουμ που λενε... προσωπικως...

δεν θα δουμε τοσο αμεσα σε πολλους τομεις θα κρυβονται κατω απ τις πωλησεις που

εχουν δεδομενα εξασφαλισει ακομα μια χρονια και στο αμεσο μελλον (?) 

τα Lisences του UEFA Champions League υστερα απ το οχι πολυ μακρινο 2007 με αυτονομο τοτε τιτλο σε PS2/PS3/PC/Xbox360 

ηταν ενα δυνατο μπασιμο φετος και για τα επομενα χρονια πιστευω αν το εκμεταλλευτει ακομα καλυτερα 

καθ οτι εριξαν το βαρος κυριως εκει και οχι στο Europa League φετος τουλαχιστον.. του χρονου που απ οσο ειδα 

δεν θα εχει the journey, το σταματανε νομιζω.. πιστευω πως ισως κατ εμε.. γνωμη μου για το κομματι αυτο

να εχουν χρονο να αξιοποιησουν καλυτερα το Mode της Uefa γενικοτερα  κι ας το κανουν 

ακομα πιο ρεαλιστικο μιας και δεν ειχε καποιες ομαδες που λειπουν φετος Ερυθρος Αστερας Μολ Βιντι Μπατε Μπορισωφ κτλ κτλ

επισης πολλες πολλες αδειες εξασφαλιστηκαν... περιμενω του χρονου να δω και full lisence την Bundesliga 

γιατι οχι και την LiGUE1Conforama? 

επαιζα χθες στο Ονλαιν και ειχα την εντυπωση ενω πηρα ομαδα με 3 αστερια και επαιξα εναντι ομαδος 3 αστεριων...

ο ρυθμος πηγαινε σε καποιες φασεις πολυ Ping pong.... θελει δουλεια το θεμα εκει... 

να σου κανουν φαση απ το πουθενα και να βαζουν γκολ και εισαι αριθμητικα ανωτερος... σου φενεται καπως...

ελεγε μια ψυχη οτι οταν χανεις πολλες ευκαιριες για γκολ στο τελος θα το δεχτεις... αλλα παραπαει ρε παιδι μου αυτο ωρες ωρες... 

για το Career Mode οπως ειδα.. στασιμο φετος... στα + οπως προειπα και επανω ειναι τα Lisences της UEFA... για περισσοτερο ρεαλισμο 

για να δουμε και με τα patch φετος τι θα κανουν τι βελτιωσεις θα χτυπανε... η θα ακουνε το καθε καρμοιρη που χανει συνεχως χωρις να παιξει? 

αφου η ΕΑ το χει μονωπολειο κ η ΚΟΝΑΜΙ ειναι τοσο χαμηλα..που ειναι το προβλημα να παιζετε πινγκ πονγκ απο το 1 εως το 90??? η ΚΟΝΑΜΙ που ναι τοσο χαμηλα λοιπον εχει φτιαξει καλυτερο κ πιο αληθοφανες game play...αλλα ειπαμε ειναι τοσο χαμηλα!παιξτε πινγκ πονγκ λοιπον κ πατιναζ ερχεται κ χειμωνας

• Like 3
  • Haha 1

56 minutes ago, villa said:

αφου η ΕΑ το χει μονωπολειο κ η ΚΟΝΑΜΙ ειναι τοσο χαμηλα..που ειναι το προβλημα να παιζετε πινγκ πονγκ απο το 1 εως το 90??? η ΚΟΝΑΜΙ που ναι τοσο χαμηλα λοιπον εχει φτιαξει καλυτερο κ πιο αληθοφανες game play...αλλα ειπαμε ειναι τοσο χαμηλα!παιξτε πινγκ πονγκ λοιπον κ πατιναζ ερχεται κ χειμωνας

πινγκ πονγκ και κλωτσοπατιναδα συννεφο! :D 

10 hours ago, Platini_Athens said:

πινγκ πονγκ και κλωτσοπατιναδα συννεφο! :D 

δεν εχω θεμα να ταν και το φιφα καλυτερο..γτ οχι..αλλα δεν ειναι σωστο να .καποιοι μειωνουν το προ χωρις λογο και να λενε πραγματα που δεν ευσταθουν,,,

• Like 1

14 minutes ago, villa said:

δεν εχω θεμα να ταν και το φιφα καλυτερο..γτ οχι..αλλα δεν ειναι σωστο να .καποιοι μειωνουν το προ χωρις λογο και να λενε πραγματα που δεν ευσταθουν,,,

Θα σου πω πως το βλέπω εγώ από την σκοπιά μου. Ναι έχει καλύτερο gameplay το pes. Ναι έχει πιο ρεαλισμό, πιο αργό ρυθμό, ναι δεν είναι ping pong (ούτε το fifa ήταν πριν το update αλλά ea είναι αυτή το ξανά έκανε ). 

Όμως σε 1vs1 το θεωρώ ΚΑΛΎΤΕΡΟ το fifa. Ασχέτως αν το pro είναι ποδόσφαιρο ενώ το fifa είναι πατινάζ όπως το είπες.

Στο FIFA θα παίξω με κάποιον και στο πρώτο λεπτό θα καταλάβω το επίπεδο του αντιπάλου μου. Και το αποτέλεσμα τις περισσότερες φορές θα βγάλει νικητή τον καλύτερο. Αν μάλιστα ειμαι πολύ καλύτερος θα κερδίσω ίσως και 8-0

Στο pro (που το αγόρασα) όσες φορές έπαιξα ασχέτως του αποτέλεσματος δεν κατάλαβα ποιος τελικά ηταν καλύτερος,δεν κατάλαβα αν αξία την νίκη η αν έπρεπε να χάσω. Και για μένα αυτό είναι ουσιαστικό κριτήριο επιλογης το FIFA. 

Και δεύτερον στο PES 2019 αισθάνομαι ότι ο χειρισμός είναι κακός. Σαν να μην ακούει τις εντολές μου. Σαν να γίνονται συνεχώς random πράγματα. Τυχαία. Και το ειδος της Άμυνας/τζατζαρισμα/σπρώξιμο κλείσιμο χωρών του fifa τον θεωρώ πολύ ανώτερο. 

Αυτα είχα να πω. Μπορεί εμφανισιακά να δείχνει ωραίο το pes 2019 αλλά για 1vs1 δεν κάνει. 

Edited by ACMILANGR

10 hours ago, ACMILANGR said:

Θα σου πω πως το βλέπω εγώ από την σκοπιά μου. Ναι έχει καλύτερο gameplay το pes. Ναι έχει πιο ρεαλισμό, πιο αργό ρυθμό, ναι δεν είναι ping pong (ούτε το fifa ήταν πριν το update αλλά ea είναι αυτή το ξανά έκανε ). 

Όμως σε 1vs1 το θεωρώ ΚΑΛΎΤΕΡΟ το fifa. Ασχέτως αν το pro είναι ποδόσφαιρο ενώ το fifa είναι πατινάζ όπως το είπες.

Στο FIFA θα παίξω με κάποιον και στο πρώτο λεπτό θα καταλάβω το επίπεδο του αντιπάλου μου. Και το αποτέλεσμα τις περισσότερες φορές θα βγάλει νικητή τον καλύτερο. Αν μάλιστα ειμαι πολύ καλύτερος θα κερδίσω ίσως και 8-0

Στο pro (που το αγόρασα) όσες φορές έπαιξα ασχέτως του αποτέλεσματος δεν κατάλαβα ποιος τελικά ηταν καλύτερος,δεν κατάλαβα αν αξία την νίκη η αν έπρεπε να χάσω. Και για μένα αυτό είναι ουσιαστικό κριτήριο επιλογης το FIFA. 

Και δεύτερον στο PES 2019 αισθάνομαι ότι ο χειρισμός είναι κακός. Σαν να μην ακούει τις εντολές μου. Σαν να γίνονται συνεχώς random πράγματα. Τυχαία. Και το ειδος της Άμυνας/τζατζαρισμα/σπρώξιμο κλείσιμο χωρών του fifa τον θεωρώ πολύ ανώτερο. 

Αυτα είχα να πω. Μπορεί εμφανισιακά να δείχνει ωραίο το pes 2019 αλλά για 1vs1 δεν κάνει. 

στο 18 ναι δεν ειχε τοσο σωστο χειρισμο και γινοντουσαν αβιαστα λαθη δεν ειχε λογικη ...στο 19 εχουν περιοριστει  τα αβιαστα λαθη εχει και εχει καλυτερο χειρισμο..αμα επαιζες πολλα παιχνιδια θα αλλαζες αποψη..ναι και στο προ δεν κερδιζει ο καλυτερος παντα μπορεις να χασεις και απο εναν ανιδεο πραγματικα..εχει εισαγει το στοιχειο της εκπληξης εντονα η κοναμι..απο περισυ το εχει ξεκινησει...το ειπα παντιναζ επειδη ο προηγουμενος σχολιασε αρνητικα το προ χωρις λογο..δεν ισχυε σε καμια περιπτωση αυτο που ειπε..δεν εχω θεμα να ναι καλυτερο το φιφα..οτι αρεσει στο καθενα..ναι ετσι διαβασα οτι χαλασε μετα το update Το φιφα..και στο προ εκαναν μικροαλλαγες αλλα δεν αλλοιωθηκε η δομη

11 hours ago, Platini_Athens said:

ρε παιδια.....παιχνιδι ειναι...διασκεδαση.....τι φαπες λετε.......καποιος θα κερδισει και καποιος θα χασει.....κι αυτος που κερδιζει περισσοτερο ...καποια στιγμη τη φαπα του σε αυτο το παιχνιδι θα τη φαει και θα την ξαναφαει!!! Επισης ο  καλυτερος εδω μεσα στο φορουμ αν παιξει πχ με τον hugegorilla (στην τυχη το ονομα) ή καποιον αλλον pro gamer  ''θα δει αστερακια'' για να χρησιμοποιησω λιγο τη δικη σας ορολογια.... ματαια λοιπον δεν ειναι ολα αυτα περι ...φαπας???

Αλλοι ειναι εκεινοι που πρωταγωνιστουν και ριχνουν φαπες (μεταξυ τους) στα τουρνουα καθε χρονο για λεφτακια ομως ΟΧΙ για διασκεδαση.

Φυσικά και είναι διασκέδαση. 

Σε αυτούς που μιλάνε για 9 στις 10 νίκες όμως πρέπει να λες την αλήθεια. 

Η αλήθεια είναι πως είναι casual παίκτες και χάνουν ανελέητα όπως όλοι αλλά δεν θέλουν να το παραδεχτούν...και μας το παίζουν χιουτζ γκοριλες όπως λες.

Δεν έχω τίποτα εναντίον των casual,και εγώ τέτοιος είμαι, κάτω του μετρίου μπορώ να πω,δεν έχω θέμα,ούτε το παίζω pro παίκτης. 

Στην πραγματικότητα όμως τρώνε κάτι φάπες που πλέον κάνουν quit από το πρώτο λεπτό.

Τώρα αν δεν καταλαβαίνεις πως η λέξη φάπα έχει μεταφορική σημασία, να στο πω.Εχει μεταφορική σημασία και την χρησιμοποιώ για να προκαλέσω το συναίσθημα...επίκληση στο συναίσθημα λοιπόν. 

Φααααααππ!Από το πρώτο λεπτό λοιπόν. Σου λέει γιατί να φάω 5 στο ημίχρονο...quit και πάμε στο επόμενο. 

6 hours ago, ACMILANGR said:

Inception, Aris Igna,Fndx ,βασικά όλο το community λέει πως το skill gap είναι ανύπαρκτο φέτος.

Εγώ και ο Inception που νιώθει από προ ,λέμε πως το PES έχει σωστό skill gap.

Είσαι ο πρώτος που διαβάζω να υποστηρίζει το αντίθετο. 

Δεν βάζω βίντεο, έχει άπειρα. 

Φετος ΟΛΟΙ χανουν. Χανουν με τη λογικη του ποδοσφαιρου. Φετος θα φας 6 ΑΝΕΤΑ, αλλα θα βαλεις και 6 ΑΝΕΤΑ. Οσο υπερομαδα και να εχεις ή να εχει ο αλλος τα αποτελεσματα ειναι ρευστα. Εμενα με προβληματιζει(εκτος απο το οτι το ps4 ΕΠΕΣΕ και αφου δεν εσπασε, δεν λειτουργει καλα το ΥΠΕΡΥΘΡΟ........) πολυ(!!!!) η συνδεση ΙΝΤΕΡΝΕΤ στην Ελλαδα, γενικα. Εκει ΠΑΣΧΟΥΜΕ. Ελπιζω στο εγγυς μελλον να παιζουμε ον λαιν ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΑ!!!. Πως λοιπον να κανεις καλα σκιλλς οταν δεν εχεις καλο ΙΝΤΕΡΝΕΤ. Θα πας να  παιξεις με Αγγλο ή Γαλλο ή Γερμανο(ακομη και με Τουρκο.........) και θα πατας να κανεις σουτ και θα κανεις τακλιν......(εεε;;; το χετε παθει;;;;;; εεε;;).........

• Like 1

42 minutes ago, Bakogoal said:

Συμφωνώ,σήμερα έφαγα 9...

Kαι γω 7 εχτες................αλλα δεν μπορω να αποδειξω οτι δεν ειμαι αρκουδα.............

Ρε Κυριακο, οι Χασταγκ Χαρυ και Ταςς..........που ειναι αυτοι ρε;;;

• Like 1

21 hours ago, ACMILANGR said:

Λαγε όλα αυτά που λες πριν το update. Εδώ είμαστε για να επιβεβαιωθώ 

Είχαμε ένα παιχνίδι που έπρεπε να προσέχεις που θα δώσεις πάσα και πότε θα χρησιμοποιησεις την προωθημενη. Στην άμυνα σε πίεση είχε ρίσκο αν δεν έδιωχνες όπως όπως. 

Μετα το update το fifa 18 επέστρεψε. Πάσες εύκολες,προωθημενες όλες πάνε σε παίχτη σωστά, το ping pong επέστρεψε, η ταχύτητα αυξήθηκε. 

Ακμιλαν, αναφερομαι μετα το update. Φτιαξανε καποια bugs στην ουσια. Και εγινε το παιχνιδι πιο ρεαλιστικο. Μην νομιζεις οτι εγινε FIFA 15 στο pace.
Δεν ξερω σε τι επιπεδο παιζεις το παιχνιδι γενικα. Στο online δεν ξερω η AI των υπολοιπων παιχτων σε τι επιπεδο παιζει.
Βαλε στο FUT ultimate δυσκολια και αν μπορεις να αλλαξεις εστω και πασα ελα πες μου.

Έχω αγοράσει και το προ και το Φιφα σαν gameplay το προ είναι ανώτερο αλλά το ονλαιν του υστερεί αρκετά δυστυχώς. Στα του Φιφα τώρα δε καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα με τις σέντρες η τα κόρνερ μου φαίνεται πιο λογικό το γκολ με σεντρα πάρα με el torneido. Στο πραγματικό ποδόσφαιρο τέτοια γκολ βλέπω με σέντρες και όχι με κολπάκια. Το φιφα είναι ποδόσφαιρο όχι το Street fighter να κάνουμε combo για να βάλουμε γκολ. Θέλει λογική το ποδόσφαιρο θέλει κάθετη μπαλιά θέλει σεντρα θέλει 1-2 αυτό πιστεύω εγώ δεν έχει ανάγκη από μπερμπασπιν. Τόσα Φιφα θεωρείται ο King και ο Wilson που έχουν πολύ pace καλύτεροι από τον μορατα και τον icardi δεν έχει ποδοσφαιρική λογική αυτό. Ο Godin και o chiellini χειρότεροι από τον baily δε στέκουν αυτά. Πάνω λοιπόν που πάνε να το διορθώσουν εμείς φωνάζουμε τι είναι αυτά τα πράγματα που πήγε το pace και άλλα πολλα

• Like 1

Just now, Tochekouras said:

Έχω αγοράσει και το προ και το Φιφα σαν gameplay το προ είναι ανώτερο αλλά το ονλαιν του υστερεί αρκετά δυστυχώς. Στα του Φιφα τώρα δε καταλαβαίνω ποιο είναι το πρόβλημα με τις σέντρες η τα κόρνερ μου φαίνεται πιο λογικό το γκολ με σεντρα πάρα με el torneido. Στο πραγματικό ποδόσφαιρο τέτοια γκολ βλέπω με σέντρες και όχι με κολπάκια. Το φιφα είναι ποδόσφαιρο όχι το Street fighter να κάνουμε combo για να βάλουμε γκολ. Θέλει λογική το ποδόσφαιρο θέλει κάθετη μπαλιά θέλει σεντρα θέλει 1-2 αυτό πιστεύω εγώ δεν έχει ανάγκη από μπερμπασπιν. Τόσα Φιφα θεωρείται ο King και ο Wilson που έχουν πολύ pace καλύτεροι από τον μορατα και τον icardi δεν έχει ποδοσφαιρική λογική αυτό. Ο Godin και o chiellini χειρότεροι από τον baily δε στέκουν αυτά. Πάνω λοιπόν που πάνε να το διορθώσουν εμείς φωνάζουμε τι είναι αυτά τα πράγματα που πήγε το pace και άλλα πολλα

Συμφωνω μαζι σου ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ............αλλα εαν ξερεις, λιγο, να παιζεις.............τελειωσαν  φετος.

• Like 1