Jump to content
zougaman

EA SPORTS - FIFA 19 - Γενική συζήτηση v.1

Recommended Posts

29 minutes ago, Platini_Athens said:

Παιξαμε πριν απο λιγο ματσακια κο οπ και φιλικα με τον παρτνερ αφου ειδαμε οτι ειχε παλι απντειτ....νταξ....το μεγαλο μειον του παιχνιδιου για μας παντα ειναι οτι συνεχιζεται το προβλημα με την κατευθυντικοτητα σε καποιες ΣΙΓΟΥΡΕΣ πασες (δινει αλλα νταλλων)....επισης ειχα την μπαλα με το σεντερ μπακ εντελως μονος μου χωρις καμια πιεση και πατησα σεντρα να την δωσει στον περα συμπαιχτη ....ε βγηκε τοσο αδυναμη που την εκλεψε ο αντιπαλος επιθετικος (πηγε κατευθειαν πανω του δλδ) και εβαλε γκολ. Οτι να ναι ...σε καποια χρονικα σημεια λες οτι το παιχνιδι κανει τα παντα για να δημιουργηθει φαση εις βαρος σου ή να φας τεμαχιο.

Αλλο ενα (-) ειναι οτι σε καποια φιλικα ο φιλος μου διαμαρτυρεται οτι ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να παρει κεφαλια, ειδικα στον χωρο του κεντρου σε μονομαχιες (οπως επισης η μπαλα καταληγει σχεδον παντα σε δικα μου ποδια).....και οντως ΔΕΝ παιρνει (και οντως παει σε μενα συνεχεια πχ μετα απο κοντρες).

Στα σουτ ...χανονται κατι αχαστα σε κενο τερμα υστερα απο φοβερο πασινγκ γκειμ .....και μπαινουν κατι μακρινα σε πρωτο χρονο. Δεν σε ανταμοιβει παντα παρολο οτι εχεις βαλει κατω τη μπαλα και κανεις ωραιους συνδυασμους.

Καπου χανεται η διασκεδαση....χανεται η απολαυση...κατανταει ''κουραστικο'' (ταλαιπώώώώώώριαααααααααααααααααα- ο τονος επιτηδες στο ω χε χε).

+1 για τις διεκδικήσεις στον αέρα μπορεί σε τρία ματς να μην πάρω καμία, (τουλάχιστον στο Πρό σου δίνει την δυνατότητα με  το σούπερ κανσελ κάτι να κάνεις) αργες και λάθος αλλαγες παικτη όταν κάνεις άμυνα καταστρέφει όλο το παιχνίδι, πάσες σαν να κλωτσανε ξεφουσκωτη μπάλα, υποδοχες για τα μπαζα (πρέπει να έχω παίκτες επιπέδου FUT δλδ για να κάνουν μια υποδοχή της προκοπής;)

Έλυσα πάντως το θέμα με τις ψηλές μεταβιβάσεις τις έβαλα φουλ μανιουαλ αφού μέ τα φιλαράκια έτσι παίζουμε...

• Like 1

Λοιπόν παιδιά εγώ αγόρασα πολύ πρόσφατα ps4 με το fifa και ασχολήθηκα μετα από πολλά χρόνια (απο το 2014) ξανά με το παιχνίδι οπότε δεν έχω άποψη για το τι γινόταν τα τελευταία χρόνια. το gameplay του φαίνεται αρκετά βελτιωμένο κάπως πιο εύκολο το να σκοράρεις. αυτό που με προβληματίζει όμως είναι το συνεχόμενο lagging κυρίως όταν γίνεται μια προωθημένη μπαλιά και προσπαθώ να τελειώσω τη φαση κανει ένα lag σαν εναν λόξυγκα όπως είπε και ένας φίλος αλλού. δεν έχω παρακολουθήσει τις συζητησεις σας οπότε δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό κυρίως στο online φυσικα (όχι όμως οτι δεν το μου κάνει καθόλου και offline). παρεμπιπτόντως η σύνδεση σου ειναι wired 50αρα. Ανησυχώ μήπως έχει κάτι το ps4. Εντωμεταξύ ειναι ολοκαίνουριο. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει και να μου πει αν κάνω κάτι λάθος ή τι πρέπει να κάνω θα ήμουν ευγνώμων. ευχαριστώ εκ των προτέρων

2 hours ago, danal8 said:

Λοιπόν παιδιά εγώ αγόρασα πολύ πρόσφατα ps4 με το fifa και ασχολήθηκα μετα από πολλά χρόνια (απο το 2014) ξανά με το παιχνίδι οπότε δεν έχω άποψη για το τι γινόταν τα τελευταία χρόνια. το gameplay του φαίνεται αρκετά βελτιωμένο κάπως πιο εύκολο το να σκοράρεις. αυτό που με προβληματίζει όμως είναι το συνεχόμενο lagging κυρίως όταν γίνεται μια προωθημένη μπαλιά και προσπαθώ να τελειώσω τη φαση κανει ένα lag σαν εναν λόξυγκα όπως είπε και ένας φίλος αλλού. δεν έχω παρακολουθήσει τις συζητησεις σας οπότε δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό κυρίως στο online φυσικα (όχι όμως οτι δεν το μου κάνει καθόλου και offline). παρεμπιπτόντως η σύνδεση σου ειναι wired 50αρα. Ανησυχώ μήπως έχει κάτι το ps4. Εντωμεταξύ ειναι ολοκαίνουριο. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει και να μου πει αν κάνω κάτι λάθος ή τι πρέπει να κάνω θα ήμουν ευγνώμων. ευχαριστώ εκ των προτέρων

Μια χαρά είναι το μηχάνημα φίλε μου μην ανησυχείς όσον αφορά την σύνδεση νομίζω παίζει ρόλο και τι ping σου βγάζει η σύνδεση σου αλλά καλύτερα σε αυτό θα μπορούσαν να απαντήσουν οι γνώστες επί του θέματος..

• Like 1

Να μην ξεχνάτε πάντως πως ο Μητρόπουλος που με το ζόρι είναι div7 και λέει ότι φταίει η σύνδεση και το φιφα και μπλα μπλα, ότι πήγε ο grrekiraklis σπίτι του και από div8 τον πήγε div2 σε μισή μέρα με περίπου 25αρια σερί νίκες (εκτός από μια ισοοπαλια) βάζοντας 4ρες και 5ρες. 

Επισης πέρυσι είχα πάει και εγω σπίτι του και έβαζα 7ρες. 

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ναι μεν το παιχνίδι μπορεί να είναι κακό, η οτι άλλο θέλετε, αλλά το ότι δεν τα πάει καλά στο online είναι ξεκάθαρα επειδή ειναι ΜΕΤΡΙΟΣ παίχτης.  

Καλά κάνουμε και τα χώνουμε σε ένα παιχνίδι επειδή μπορεί να είναι κακό, αλλά αυτό δεν θα το έχουμε και για δικαιολογία ότι φταίει το παιχνίδι που δεν τα πάμε καλά. 

18 hours ago, ACMILANGR said:

Να μην ξεχνάτε πάντως πως ο Μητρόπουλος που με το ζόρι είναι div7 και λέει ότι φταίει η σύνδεση και το φιφα και μπλα μπλα, ότι πήγε ο grrekiraklis σπίτι του και από div8 τον πήγε div2 σε μισή μέρα με περίπου 25αρια σερί νίκες (εκτός από μια ισοοπαλια) βάζοντας 4ρες και 5ρες. 

Επισης πέρυσι είχα πάει και εγω σπίτι του και έβαζα 7ρες. 

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ναι μεν το παιχνίδι μπορεί να είναι κακό, η οτι άλλο θέλετε, αλλά το ότι δεν τα πάει καλά στο online είναι ξεκάθαρα επειδή ειναι ΜΕΤΡΙΟΣ παίχτης.  

Καλά κάνουμε και τα χώνουμε σε ένα παιχνίδι επειδή μπορεί να είναι κακό, αλλά αυτό δεν θα το έχουμε και για δικαιολογία ότι φταίει το παιχνίδι που δεν τα πάμε καλά. 

Μετριος παιχτης επηδη δεν ανεχομε να με κλεβουν και quitaρο? 

Εγω αντιστρεφω το επιχηρημα σου επηδη τα νουμερα δεν λενε παντα την αληθεια.

Το οτι εισαι div1 δεν μου λεει και πολά διοτι και εγω θα μπορουσα να ειμαι. Απο την στιγμη που εισαι lager δηλαδη η συνδεση σου λαγκαρει πολους αντιπαλους και καθυστερει το gameplay περιμενοντας τις δικες σου εντολες με αποτελεσμα το δικο σου gameplay ειναι απροσκοπτο ενω των αντιπαλων σου πετσοκομενο. 

Εδω βουηξε η υφηλιος οτι το παιχνιδι εχει online bug ασυνχρονισμου εσυ το βιολι σου.

Δες κανα βιντεακι φετινο πχ  του οvvy, krasi και πολων αλλων και μαθε τι ειναι το one side delay....Πως τολμας να αποκαλεις καποιον μετριο παιχτη οταν δεν μπορεις να περασεις τερματοφυλακα στο φιφα και οταν δεν θελεις να παραδεχθεις οτι το παιχνιδι πασχει απο οne side delay?

Ουτε υπαλληλος στα public να ησουν δεν θα εκανες ετσι. Μην ανυσηχεις δες θα πεσουν οι πωλησεις οσο δεν μπαινει και τριτη αιτερια στο παιχνιδι. Μια ζωη εδω θα μαστε και θα γελαμε με τις μπαγκιες.

Το οτι εισαι καλυτερος  επηδη κερδιζεις δεν σημαινει οτι οι υποληποι ειμαστε αμπαλοι.

Εγω δεν ειπα ποτε οτι ειμαι pro player.

Το να  πληρωνω ομως ιντερνετ και να εχω one side delay με εξωργιζει και πολυ ευχαριστος θα εσπαγα τα μουτρα παντος υπευθηνου.

Μπορω να σου αποδιξω τα παντα σε οτι λεω. Εμενα ακομα κι αν μπορουσα δεν με ευχαριστη να κερδιζω λαγκο-ματς με σουτακια απο τα 2 μετρα επηδη ξερω οτι δεν μπαινει τιποτα άλλο μεσα. Σε αυτο εσυ εισαι μαστορας.  Εγω πληρωνω ενα προιον για να παιζει οnline οπως παιζει offline κατι που συμβαινει σπανια στην συνδεση μου.

Edited by Mitropoulos1

Η μόνη αποδείξη ειναι ο greekiraklis. 25 σερί νίκες από το σπίτι σου με 4ρες και 5ρες και div2 σε μισή μέρα. Όταν εσύ 3 χρόνια πας div6 με το ζόρι. 

Και Επισης και εγώ ήρθα πριν 2 χρόνια και έβαζα 7ρες στο σπίτι σου στην div10 που ήσουν και είδα ότι η σύνδεση σου ήταν μια χαρά

• Love 1

Σε αυτο το βιντεακι (ειναι απο παλιοτερο τιτλο φιφα) ...ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ το οφλαιν με το ονλαιν....ισως να κρυβεται η απαντηση που ψαχνει ο φιλος @Mitropoulos1.

Σε καποια φαση προς το τελος ο Λουκακου λεει: Suddenly her players were all over the place.

Eιναι ενα παιχνιδι οπου μεγαλο ρολο παιζει ΚΑΙ το ΜΕΝΤΑΛΙΤΙ......πρεπει να ''πειραζεις'' ΠΟΛΛΑ κατα τη διαρκεια ενος ματς.

Καλησπέρα στην κοινότητα ,  έχω κολλήσει   με το pro 18  , και παιζω το fifa 19... οποιος παιζει  το Pro  του φαίνεται  αστείο το φιφα  πολυ αργο και εφετζίδικο.

με τους παιχτες να εχουν κινήσεις καλές  αλλα αναποτελεσματικες μόνο για το μενού . 

παρολα  αυτα θελω να ρωτήσω αν ξερει κανεις  1) στο FUT  , εχει σινγκλ και ονλαην   ... στο σινγκλ με αφηνει να διαλεξω αναμεσα σε τζοουστικ και κιμπορτς , ενω στο ον λαην  σου βγαζει κατευθείαν τον αγωνα χωρίς να διαλέξεις και εχει μονο κιμπορτς , κανω κατι λαθος?  

2) εχει ενα σαιτ το fifacoins αυτο  αγωραζεις απο εκει παιχτες φαντάζομαι, πως προχωράει με τις τιμές που βάζει κάποιος στα πεδία ,  κατι δεν βαζω σωστα ξερει κανεις ? 

ειναι νομιμο αυτο τα σαιτ η διακινδυνεύεις να φας και μπαν μετα απο τα fifa ?  

Τι αλλαζουνε ΠΑΛΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ (οχι οτι μου αρεσε... λεμε τωρα) ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΟΟΟ ΡΕΕΕΕΕΕ.....(ΡΕ ΕΑ) !!!!!! 

ΕΝΤΙΤ

υγ. ΣΤΟ ΠΙΣΙ η ιδια κατασταση συνεχιζεται παντως και στο φιφα 19....ιδια παρατηρηση ιδια παλιοκατασταση...καποιοι αντιπαλοι ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΒΑΛΟΥΝ ΓΚΟΛ ΣΤΗΝ ΑΜΕΣΩΣ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ. 

Επισης κολλαει η μπαλα στα ποδια τους, δεν τους παιρνεις κεφαλια....και το παιχνιδι κλασικα σου απομακρυνει σε καποιες φασεις τον παιχτη που ελεγχεις.

Και για να μην ξεχνιομαστε.....error occured κι οι γνωστες λαλακιες που σε πεταει και σε χρεωνει ηττα ωστε να σου κανει τη ζωη δυσκολη.

Οσα χρονια κι αν περασουν το φιφα θα παραμενει ...ολοιδιο στην ονλαιν του συμπεριφορα!

Edited by Platini_Athens

Το πήρα & εγώ σε καλή τιμή πριν από 3 μερες.Εχωντας περάσει πάρα πολλές ώρες με τα Pes18 & Fifa18 τα οποία θεωρώ τα πιο ωραία ποδοσφαιρακια ήμουν διστακτικός με το 19 καθώς διάβαζα παράπονα παιχτών κλπ. όπως & υπήρχε η σκέψη στο ότι για ποιο λόγο να πάρει κανείς το 19 όταν έχεις ήδη το 18 το οποίο ήταν πάλι σχεδόν ίδιο με το 17 κλπ. από την στιγμή που εγώ δεν ασχολούμαι με το online κομμάτι του παιχνιδιού & παίζω μόνο career.Ασχολήθηκα μόνο μέχρι τώρα με custom Tourn με εθνικές ομάδες League & Knockout.Σε FUMA ,Slow & WC ΑΙ.Δεν ξέρω τι θέματα – bugs μπορεί να έχει το career ή τι άλλα έχει το Online άλλα όσον αφορά το gameplay vs cpu πιστεύω με μικρή διαφορά από fifa18 & Pes18 είναι ότι είναι το πιο ωραίο έχω παίξει μέχρι τωρα.Ενα ολοκληρωμένο παιχνίδι με πολύ βελτιωμένα physics σε σχέση με το 18.Αμετρητες μονομαχίες & όσον αφορά τις τακτικές ,αυτό που έχουν κάνει που μπορείς να παραμετροποιήσεις όλα τις in game  tactics & η κάθε μια να κάνει ακριβώς ότι θέλεις & με ένα πάτημα με το που ορίζεις το σχήμα να ενεργοποιείτε το εκάστοτε τακτικό σύστημα της ομάδας σου νομίζω ότι ενώ είναι κάτι απλό στην ουσία απογειώνει τελείως το παιχνίδι & το πως εξελίσσεται ένας αγώνας χωρίς να βγαίνεις στα μενου.Το έχω απολαύσει το gameplay του & το πόσο έξυπνα σε αντιμετωπίζει το cpu ,νομίζω είναι πολύ δυνατό σε αυτόν τον τομέα & πολύ δύσκολα να το βαρεθεί καποιος.θεωρω ότι είναι λίγο OP κάποιες φορές τα συνεχόμενα 1-2 που κάνει το cpu αλλά τουλάχιστον όσο ασχολήθηκα δεν μου έσπασε κάπου τα νεύρα σε ότι γκολ έβαζε & είχε τεράστια ποικιλία αναπτυξης.Στο career δεν ξέρω πως μπορεί να παίζει.

Πάντως το προτιμώ όπως είναι λίγο πιο OP σε σημεία όπως στο κέντρο του γηπέδου ώστε να μπορεί να υπάρχει & κάποια ισορροπία στα offline παιχνίδια χωρίς να σου σπάει βέβαια τα νεύρα με “cheating”.Γιατί στο 18 ενώ είχα βρει ισορροπία με τα ιδία settings που αναφέρω προς τα πάνω & με τα default sliders εκτός από το Speed sprint που το είχα σε όλους στο 35,σχεδον όλες οι ομάδες κάθονταν πίσω & όταν έπαιρναν την μπάλα κάνανε βουρ μπροστά & πάλι το ίδιο με αποτέλεσμα κέρδιζα – έχανα να είχα σχεδόν πάντα κατοχή 60-40 ακόμα & με πολύ ανώτερες ομάδες από εμένα το οποίο δεν είναι ρεαλιστικο.Το ίδιο περίπου γινόταν & στο Legendary. Όσο & καλός να είναι ο παίκτης άμα έχεις την Ελλάδα & παίζεις με την Γαλλία δεν μπορεί η Ελλάδα να έχει 60% κατοχή. Αυτό δεν υφίσταται νομίζω στο 19 το cpu κρατάει πολύ περισσότερο μπάλα & όταν παίζεις με δυνατές ομάδες η διαφορά δυναμικότητας είναι αισθητή & το κάνει πιο αληθοφανές

Edited by mj23
  • Like 2

On 31/1/2019 at 10:22 ΠΜ, ACMILANGR said:

Η μόνη αποδείξη ειναι ο greekiraklis. 25 σερί νίκες από το σπίτι σου με 4ρες και 5ρες και div2 σε μισή μέρα. Όταν εσύ 3 χρόνια πας div6 με το ζόρι. 

Και Επισης και εγώ ήρθα πριν 2 χρόνια και έβαζα 7ρες στο σπίτι σου στην div10 που ήσουν και είδα ότι η σύνδεση σου ήταν μια χαρά

1) Το παιχνιδι βρωμοκοπαει script,momentum κτλ....Eγω quitaρω oταν συναντω τετια ματς που η μπαλα κολαει εσκεμενα σαν να εχει 2 ποντους σκατά το γυπεδο και οι παιχτες μου τρεχουν στην αμμο και ταυτοχρονα ο καθε αμπαλος ισοφαριζει με μια σεντρα. 

2) Το παιχνιδι οnline ειναι broken σε πολες συνδεσεις με one side delay και κυριολεκτικα πάει με τα φεγγαρια....

Εδω μεσα δεν μπαινουμε για να μετρησει ο καθενας το κοντό του και το μακρη του αλλά για να κρινουμε ενα προιον και αν τυχον να δωσουμε και λυσεις. 

On 6/3/2019 at 7:19 ΜΜ, Mitropoulos1 said:

1) Το παιχνιδι βρωμοκοπαει script,momentum κτλ....Eγω quitaρω oταν συναντω τετια ματς που η μπαλα κολαει εσκεμενα σαν να εχει 2 ποντους σκατά το γυπεδο και οι παιχτες μου τρεχουν στην αμμο και ταυτοχρονα ο καθε αμπαλος ισοφαριζει με μια σεντρα. 

2) Το παιχνιδι οnline ειναι broken σε πολες συνδεσεις με one side delay και κυριολεκτικα πάει με τα φεγγαρια....

Εδω μεσα δεν μπαινουμε για να μετρησει ο καθενας το κοντό του και το μακρη του αλλά για να κρινουμε ενα προιον και αν τυχον να δωσουμε και λυσεις. 

Το παιχνιδι καποιες φορες λειτουργει υπερ σου...εκει ολα ειναι καλα! Χαμογελας, γελαει το χειλακι σου λεμε!

Καποιες φορες λειτουργει εις βαρος σου......κανεις καποιες αλλαγες στο παιχνιδι σου πχ βγαζεις τους παιχτες εκεινους που δεν αποδιδουν (χαμηλη βαθμολογια), βαζεις ιδιο συστημα με του αντιπαλου, παιζεις πιο επιθετικα (ουλτρα ατακ)...εχουμε παρατηρησει οτι το παιχνιδι σε αβανταρει στο ουλτρα ατακ, ''σου δινει'' καποιες φορες....οχι παντα βεβαια.

Καποιες φορες ομως ο αντιπαλος/οι αντιπαλοι στο κο οπ ειναι 8 ταχυτητες πανω....εννοειται οτι ξερουν να παιζουν κι ολας......εκει δεν μπορεις να κανεις τιποτα.

Κουιταρεις ή ''το απολαμβανεις'' (σε καποια ματς, συνηθως ομως δεν παλευεται). Σε αρκετα τετοια ματς οι παιχτες μας ειναι καπου στο 6 ή 6.8 σε βαθμολογια. Εκει λες ΟΚ το παιχνιδι θελει να χασω αφου με χαντακωνει.

Ποσους να πεταξω εξω αλλωστε, 3 αλλαγες εχω μονο.

Είναι απλά τα πράματα και θα τα περιγράψω με ένα παράδειγμα.

Πηγαίνετε για μπάλα με το μικρός σας τον γιο και ξεκινάτε και του βάζετε 5 γκολ για πλάκα. Κάποια στιγμή βλέπετε ότι ο μικρός ξενερώνει και είναι στο σημείο να τα βροντήξει να φύγει. Αρχίζετε και δίνεται μέτρα στον μικρό βάζει και αυτός μερικά γκολ και φεύγετε χαρούμενοι και οι 2. Ο μικρός έχει μείνει με την ψευδαίσθηση πως μπορεί να σε νικήσει και εσύ απλά είσαι χαρούμενος που το παιδί γούσταρε έστω και ουτοπικά. Την άλλη μέρα ξαναπαίζεται μπάλα και βλέπετε έχει έπαρση και εκεί του την κόβεται βάζοντας 3 γκολάκια . 

Αυτό κάνει η ΕΑ! Προσπαθεί να βρει τις ισορροπίες σε όλους! Δλδ στο τέλος της μέρας όλοι να πουν τελικά καλά περάσαμε! Εγώ το έχω αποδεχθεί πως έτσι ήταν είναι και θα είναι! όποιος δεν το αποδεχθεί καλά ragαρισματα!

• Like 3

Σορρυ θα κανω λιγο χιουμορ....το περιφημο ''Καστρα και πολιορκητες''....αυτη η παιχνιδαρα....μονο να ξανακυκλοφορουσε....ποιο φιφα και ποια κουιτ!!!!!!!

Αντιο χαντικαπ, αντιο ΕΑ!!!! :D  :D  :D 

Χθες έπαιξα FIFA 19 ύστερα από πάρα πολύ καιρό. Έχει βελτιωθεί ή ήταν ιδέα μου; Αν εξαιρέσω την τραγική φυσική σε μπάλα και παίχτες, ήταν ένα πολύ καλό παιχνίδι. Παίξαμε με κάτι φίλους ένα τουρνουά γύρω στις 5 ώρες και δε με χάλασε καθόλου. 

Edit: τραγική φυσική παιχτών. Η φυσική μπάλας είναι μέτρια. Να μην είμαι αχάριστος.

Edited by broxopios

Εμ μπαπε.....4 weak foot....τι κανω λαθος;;;; με pace και Χ πατημενο (σουτ)  και το τρεξιμο το εχω στο ON ωστοσο θυμαμαι οτι την ωρα που σουταρα το αφησα (το τρεξιμο).

Μυστες μου αναπτυξτε, εξηγηστε κλπ κλπ :D :D:D  

• Haha 1

3 hours ago, Platini_Athens said:

Εμ μπαπε.....4 weak foot....τι κανω λαθος;;;; με pace και Χ πατημενο (σουτ)  και το τρεξιμο το εχω στο ON ωστοσο θυμαμαι οτι την ωρα που σουταρα το αφησα (το τρεξιμο).

Μυστες μου αναπτυξτε, εξηγηστε κλπ κλπ :D :D:D  

Στα squad battles οσο αναιβαζεις επιπεδο δυσκολιας θα το συναντας συχνά το φενόμενο. Ειναι η ευκολη λυση των προγραματιστων της ΕΑ να σε ξεφορτοθουν ωστε να αγανακτήσεις και να τρεξεις να αγορασεις coins αντι να πεδευεσε με το χτικιό. 

Αν ειναι απο οnline αναμετριση εκει παιζει να ειναι περα απο handicap και η κλασικη μπαγκια ασυνχρονισμου που ολοκληρα απογευματα τα σαββα/ριακα  δεν σου δινει γκολ το παιχνιδι και οτι σουταρουν οι αντιπαλοι μπαινει μεσα και μολις περνεις τηλ. τον ΟΤΕ και σου κανει ρεσετ τοτε η ομαδα σου πεταει για 4-5 ματς και μετα ξαναρχιζει ο καρκίνος. 

Και μετα στο καπάκι βλεπεις και στα event της ΕΑ την καθε μαιμου να σκοραρει με first tuch shot απο το σπιτη της με γυρισμενη πλατη και κληνεις ραντευου την επομένη με τον ψυχιατρο 😁

@Mitropoulos1 αμιγκο....επειδη ξεκινησα να παιζω παλι καπως αυτον τον καιρο....εχει και παλιοκαιρο....θα ανεβω οπως ολα δειχνουν ευκολα στο seasons στην ντιβ 2 απο την 3 με Μπαρτσα.....2 χιναρια εχω φερει μονο και μενουν 6 ματς ενω εχω 10 αν δεν κανω λαθος βαθμους αχαστος.

Ομως στο κο οπ γινονται πολλα κουλα...θα δοκιμασω με την Μπαρτσα στο κο οπ οπως την φτιαχνω στο seasons και θα ποσταρω εντυπωσεις.

Ναι η συνδεση στο ιντερνετ και ισως και το ΠΟΣΟ καλο οπτιμαιζ εχεις κανει μεσω settings πρεπει να εχουν τη σημασια τους στο ονλαιν, εκει καταληγω.

Edited by Platini_Athens

Καλησπέρα και απο μενα., θα ήθελα τις γνώμες σας και για το πγιος είναι ο καλύτερός συνδιασμούς κουμπιών για καλύτερη άμυνα. είμαι καινούργιος στο tactical def και δυσολευομαι αρκετά.

Ευχαριστω

χαχαχα δεν υπαρχει αυτο το χαντικαπ (υπερ μου αυτη τη φορα) 

πατησα σεντρα και βουαλα!!!!! στο 3ο κουιταρε.

Στο καπακι στο απλο σιζονς απο 0-1 το γυρισα σε 2-1 και κουιταρε ενω ηθελε ακομα ενα ολοκληρο ημιχρονο! Μα καλα χαζουλικα ειναι; Γιατι τα παρατανε τοσο ευκολα;

Υπηρχε χρονος να προσπαθησει να κανει κατι.

Edited by Platini_Athens

παρτε και ενα νεο μιας και δεν θα το κανει κανεις αλλος,το ρωσικο πρωταθλημα πιθανων να επιστρεψει στο 20 μιας και οι ομαδες αντιδρουν με την ομοσπονδια που το εδωσε στην κοναμι ενω οι ιδιες κανουν  σχεδια για esports με την εα,επισεις οι πορτογαλικες ομαδες θελουν esports με την εα αλλα δεν ζητανε να φυγουν απο την κοναμι.

το παιχνιδι ειναι αλλη μια φορα σαν τους προηγουμενους τιτλους δλδ για uninstall.....παιζω το 1ο μου κυπελλο απο χθες και σημερα καταφερνω στον τελικο που εφτασα για 5η φορα να προηγηθω 2 -0 στο 85ο λεπτο....τοτε ξαφνικα μου βγαζει οτι χαθηκε η συνδεση (τυχαιο στο 2ο δικο μου γκολ;;;;) και εννοειται πηρα τα @@ μου!!!!!!!

Σαν να μην εγινε ο τελικος και φυσικα μηδεν στο πηλικον κατω απο το κυπελλο.

Νταξ μεγαλη ταλαιπωρια και χασιμο χρονου. 

Σε τετοια περιπτωση μπορει να γινει κατι; πχ να απευθυνθω στην ΕΑ να δουν καπως το αποτελεσμα του αγωνα;;;;;

• Love 1

αγγελιες απο εα ,ετοιμαζουν νεα μηχανη !!??

D4yyKRUXkAEMzK0.jpgD4yyK81X4AIpU0C.jpg

• Like 2

Βγαίνουν νέες κονσόλες....άρα αλλάζει το FIFA.Ελπιζω να τελειώσει επιτέλους το FIFA 10.

• Like 1

Καλά και με τις υπάρχουσες κονσόλες δεν είδαμε καμιά τρελή διαφορά. Οι μπαλαρίνες ζουν και βασιλεύουν. Πρέπει να βάλουν αγγελίες για physics engineer. 

Μακάρι να το αλλάξουν, αλλά δεν τους το έχω.