Jump to content
zougaman

EA SPORTS - FIFA 19 - Γενική συζήτηση v.1

Recommended Posts

4 hours ago, Hellenes said:

στο FUT τα αναπηρα τσουρουκια με 60-40-30 vision δεν δινουν καμια πασα...πινγκ πονγκ δεν υπαρχει περιπτωση να δεις χωρις ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ οπως στην πραγματικοτητα...

Κανενα αμπαλομανουαλι της πλακας δεν θα κανει τον μαλεζα μοντριτς

Θες να μας πεις τωρα εσυ οτι το βρισκεις λογικο να αλλαζεις 150 πασες σε 10 δευτερολεπτα(που λεει ο λογος ) ,ολες με την ιδια αφυσικη γρηγορη ταχυτητα ακομα και απο πρωτοκλασατους παικτες χωρις το παραμικρο error.Και εμεις απλα να καθομαστε να κοιταζομαστε και να κανουμε προσευχες αν θα μπερδευτει κατα λαθος ο αντιπαλος απο την βιασυνη του.

Edited by Mean_Machine
  • Like 3

6 hours ago, athe said:

Εγω τωρα θελω να το παρω το φιφα,για να το δω πως ειναι ονλαιν.Γιατι πρωτη χρονια παιζω ονλαιν και εχω δει μονο το Pes.Το οποιο καταληγω να παιζω συνεχως οφλαιν mc ,γιατι δεν εχει κοσμο τις ωρες που εχω χρονο να παιξω.

Πλεον το βρισκω το φιφα μεταχειρισμενο 30 ευρω.Και να το βαρεθω γρηγορα το ξαναπουλαω.Για μενα δεν εξιζει το φιφα να το παιρνω πρωτη μερα κυκλοφοριας 70ρι.

Θελω πολυ να το δω ονλαιν.Αν βρισκω ευκολα και γρηγορα αντιπαλο να παιξω.Πολλες φορες εχω καποιο διωρο την ημερα για να παιξω.Στο  Pes μονο Κυριακη και βραδυνες ωρες εχει κοσμο.

Σε 1'' βρίσκει πάντα 

• Like 2

Φιφα απο τα Lidl 😂 

Γερμανικα και αγγλικα σαιτ (amazon,eBay και αλλα),το πουλανε καινουργιο γυρω στα 40-43 ευρω.

Ο χειμωνας ειναι μακρυς ακομα 😎 

Screenshot-2018-11-29-08-10-30.png

Ποια είναι η τσιτοομαδα του φετινού φιφα; Όχι FUT αλλά για divisions. 

Και ποιο σύστημα; 

Edited by broxopios
  • Like 1

Νέο patch σε origin, κάνει πιο αποτελεσματικό το elastico και μειώνει την ευστοχία στα finesse one time shots από angle

• Like 1

7 minutes ago, policymaker said:

Νέο patch σε origin, κάνει πιο αποτελεσματικό το elastico και μειώνει την ευστοχία στα finesse one time shots από angle

Νομίζω πως όλα τα πατς φέτος ήταν εύστοχα.....

• Like 2

μιας και εχω το παιχνιδι εδω και μια εβδομαδα και αν το συγκρινω απο την version 1,δλδ ετσι οπως βγηκε τον σεπτεμβριο και επαιξα μια εβδομαδα πριν το πουλησω,θεωρω οτι τιποτα δεν εχουν φτιαξει μετα απο 4 update.

οι πασες ειναι κακιστες,σταματησαν τα ψαλιδακια αλλα μπαινουν ολες οι κεφαλιες απο το υψος της μεγαλης περιοχης,οι τερματαδες εχουν σχεδον παντα λαθος τοποθετηση στα σουτ εκτος περιοχης και στις κεφαλιες απο το υψος περιοχης που μπαινουν γελοια γκολ και σχεδον παντα σωστη τοποθετηση στα τετ α τετ,επισεις τρομερη επιτυχια στα σουτ εκτος περιοχης.

εχει χαθει ξεκαθαρα το tactics στα offline ματς απο την cpu,εκει που εβλεπες διαφορετικα στυλ τωρα ολοι παιζουν το ιδιο,το μαρκαρισμα επισεις τις cpu ενω εχουν πει οτι θα κανουν λιγοτερα τακλιν η μπλοκαρισματα εντος περιοχης,το εχουν αλλαξει στο να μην περναει μπαλια μιας και σχεδον παντα βγαινουν πρωτοι στην φαση,οπως επισεις εχουν εξτρα μαγνητη που τραβανε την μπαλα πανω τους.

και κατι τελευταιο η αλλαγη κερσορα εχει προβλημα,πολλες φορες μου δινει εντελως ασχετο παικτη απο αυτον που θελω και επισεις καθυστερηση στις εντολες ακομα και σε offline αγωνες.

για να κλεισω,για εμενα ηταν και παραμενει ενα κακο ποδοσφαιρακι.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Dislike 1

Μολις τεσταρισα το νεο patch της ΕΑ στο ps4 που υποτιθετε οτι ισοσταθμιζει το delay κτλ.

Τριχες κατσαρες .... broken τσιρκο οσο δεν παει να γελαει ο κάθε πικραμένος....στο πρωτο seasons ματς χρειαστηκε 10πλη συνεχομενη ευκαιρια στις καθυστερίσεις του ημιχρονου για να σκοραρω (εχω παιξει 1 εκατ.  οnline ματς και πρωτη φορα βλεπω τετιο τσιρκο) και σα να μην εφτανε αυτο ο αμπαλος αντιπαλος μου σκοραρε με κορνερ kickoffglitch στο 49' των καθυστερισεων του ημιχρονου στην μοναδικη φορα που περασε το κεντρο του γυπεδου!!! 😁 το εκοψα κατευθειαν.

Στο δευτερο ματς χρειαστηκαν καμια δεκαρια ευκαιριες για να προηγιθω...τα μονα γκολ που μπαινουν οnline σε αυτό το αναπηρο πράμα ειναι με καθετες πασες εντος περιοχης (ουτε αυτο ομως μπορει να γινει διοτι λαγκαρουν και οι τελικες πασες στην συνδεση μου )....Το λοιπον μολις ξεκιναει το β ημιχρονο η ομαδα μου ξαφνικα ετρεχε στην αμμο ωστε να φανει και καλά ο αμπαλος αντιπαλος μου ο οποιος κερδιζε ολες τις κοντρες, οι πασες μου γινοταν με διπλασιο error κτλ...ηταν σαν να ηξερα οτι θα με ισοφαριση πραμα που και εγινε μετα απο λιγο και κατευθειαν quitaρισα....

Αν σε καποιους δεν συμβαινουν αυτα απλα ειναι τυχεροι στην υποθεση διοτι το παιχνιδι εδω και χρονια online ειναι broken σε πολους και καπιοι κερδιζουν  σερι εις βαρος των υπολοιπων κοροιδων χωρις καν να καταλαβενουν τι βιωνει ο αντιπαλος στην αλλη ακρη της γραμμης και τι παει να πει οne side delay.

Και στο pes τα ιδια συμβαινουν.

Mη χανετε χρονο με broken μουφες.

Edited by Mitropoulos1
  • Like 1
  • Sad 1

On 28/11/2018 at 9:02 ΜΜ, Mean_Machine said:

Θες να μας πεις τωρα εσυ οτι το βρισκεις λογικο να αλλαζεις 150 πασες σε 10 δευτερολεπτα(που λεει ο λογος ) ,ολες με την ιδια αφυσικη γρηγορη ταχυτητα ακομα και απο πρωτοκλασατους παικτες χωρις το παραμικρο error.Και εμεις απλα να καθομαστε να κοιταζομαστε και να κανουμε προσευχες αν θα μπερδευτει κατα λαθος ο αντιπαλος απο την βιασυνη του.

Στο fut πάλι το ξαναλέω δεν γίνεται αυτό μόνο αν είναι ομαδαρα και γυρνάνε ακριβώς τον παίκτη να πασάρει εκεί που βλεπει

Εχω να ασχοληθω με το παιχνιδι ....ουυυυυυυυυυυ (η φωνη του Λυκου)

Δεν ξερω φετος δεν μου λειπει...μαλλον δεν μου αρεσει πια τοσο....κατι απουσιαζει πλεον ή  απο μενα ή απο το παιχνιδι.

Παντως πριν απο λιγο που ειπα να παιξω....επεσα σε αλλο ενα  update!

Διαβαζω κι εδω στο φορουμ διαφορα....το χαλασαν το παιχνιδι;;;;

• Like 1

On 19/12/2018 at 7:56 ΜΜ, Mitropoulos1 said:

Μολις τεσταρισα το νεο patch της ΕΑ στο ps4 που υποτιθετε οτι ισοσταθμιζει το delay κτλ.

Τριχες κατσαρες .... broken τσιρκο οσο δεν παει να γελαει ο κάθε πικραμένος....στο πρωτο seasons ματς χρειαστηκε 10πλη συνεχομενη ευκαιρια στις καθυστερίσεις του ημιχρονου για να σκοραρω (εχω παιξει 1 εκατ.  οnline ματς και πρωτη φορα βλεπω τετιο τσιρκο) και σα να μην εφτανε αυτο ο αμπαλος αντιπαλος μου σκοραρε με κορνερ kickoffglitch στο 49' των καθυστερισεων του ημιχρονου στην μοναδικη φορα που περασε το κεντρο του γυπεδου!!! 😁 το εκοψα κατευθειαν.

Στο δευτερο ματς χρειαστηκαν καμια δεκαρια ευκαιριες για να προηγιθω...τα μονα γκολ που μπαινουν οnline σε αυτό το αναπηρο πράμα ειναι με καθετες πασες εντος περιοχης (ουτε αυτο ομως μπορει να γινει διοτι λαγκαρουν και οι τελικες πασες στην συνδεση μου )....Το λοιπον μολις ξεκιναει το β ημιχρονο η ομαδα μου ξαφνικα ετρεχε στην αμμο ωστε να φανει και καλά ο αμπαλος αντιπαλος μου ο οποιος κερδιζε ολες τις κοντρες, οι πασες μου γινοταν με διπλασιο error κτλ...ηταν σαν να ηξερα οτι θα με ισοφαριση πραμα που και εγινε μετα απο λιγο και κατευθειαν quitaρισα....

Αν σε καποιους δεν συμβαινουν αυτα απλα ειναι τυχεροι στην υποθεση διοτι το παιχνιδι εδω και χρονια online ειναι broken σε πολους και καπιοι κερδιζουν  σερι εις βαρος των υπολοιπων κοροιδων χωρις καν να καταλαβενουν τι βιωνει ο αντιπαλος στην αλλη ακρη της γραμμης και τι παει να πει οne side delay.

Και στο pes τα ιδια συμβαινουν.

Mη χανετε χρονο με broken μουφες.

Πόσο δίκιο έχεις Μητρόπουλε. Αν δεν είχα τον μικρό να κοιμάται το βράδυ, ειδικά μετά τα τελευταία 2 updates, θα έφευγαν μπινελίκια και χειριστήριο στον τοίχο.

Στο παρελθόν έχω χλευασει πολλές φορές τον Μητρόπουλο.

Φέτος όμως,το παιχνίδι είναι τραγικό ακόμη και για τα δικά μου γούστα...καλά και πέρυσι ήταν.

• Like 1

Οσοι παιζουν σε pc αν εχουν φρικτά θεματα με το online ας δοκιμασουν κι αυτο.

Εγω ειδα μικρη διαφορα προς το καλυτερο. 

Ομως αυτό που δεν εξαλιφετε οτι κι αν δοκιμασω ειναι το οτι τα μισα μου τελειωματα γινοντε με microstutters με αποτελεσμα να πρεπει να κανω πολες ευκαιριες για να σκοραρω ενω συνηθος ακομα κι αν παιζω με κατωτερους αντιπαλους ακομα κι αν αυτοι κανουν 2 χαζο-ευκαιριες θα σκοραρουν.

Πχ δειτε εδω τι συμβενει οταν μου κανει λαγκο-τελειωματα.

Εδω στην πρωτη φαση στο παρακατω βιντεακι  ενω ειμαι κοντα στο τερμα μου κανει microstutter πανω στο τελειωμα και γινετε η μούφα ενω στην δευτερη φαση που δηχνω παροτι ποιο μακρυα απο το τερμα δεν ειχα προβλημα να τελειωσω την φαση επηδη δεν μου εκανε "λοξυγγα" στο τελειωμα

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά!

Το λοιπόν (που λέει κι ο Μητρό), έπαιξα 1 ματς χθες (2-2) στο rivals μετά από μέρες. 

Δυστυχώς με  το 6ο στη σειρά title update εσυνεχίστηκε η  παράδοσις του FIFA, πιστή όπως πάντα στην καταστροφή του παιγνίου, και πλέον σε συνδυασμό με την ασύστολη μ@λ@κίαν της ΚΟΝΑΜΙ που έχει μοιράσει (συνεχίζει να μοιράζει) πιο πολλούς μαύρους από όσο η Αφρικανική ήπειρος (επουδενι ρατσιστικό παρακαλώ), με τα γνωστά αποτελέσματα, να παίζουμε όλοι οι νοήμονες με 2αστερες, ΗΡΘΕΝ το τέλος...

Το τέλος της χρονιάς, και το τέλος και πάλι της ενασχόλησης των περισσοτέρων νοημόνων όντων με τα δύο σκουπίδια εκ Καναδά και Ιαπωνίας ορμώμενων. 

Πάλι το φθινόπωρο, πρώτα ο Γιαλαμπής, θα μιλάμε για τα καταπληκτικά και ΝΕΑ και διαφορετικά FIFA 20, PES 2020, και πάλι τέτοια εποχή θα γράφουμε τα ίδια και τα ίδια...

Και μην πει κανείς,  έρχεται το PS5, αλλάζει μηχανή το ένα και το άλλο. Πάλι ξανά μανά πειράματα στου Κασιδη (εν προκειμένω gamer) το κεφάλι θα υπάρχουν και ίσως το 2025 να δούμε με το PS6 και το XBOX XXX, κάτι καλό. 

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΜΕ ΑΓΑΠΗ,  ΤΥΧΗ, ΧΡΗΜΑ, ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΛΗ! ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΥΤΑ, ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ Η ΧΑΡΑ! 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Xaxaxaxaxaxaxa, ποσο πολυ ευστοχο Postαρισμα!!

Κλαιω απο τα γελια.Αλλα και δυστηχως ποσο δικιο εχεις φιλε μου !

Edited by mj23
  • Like 1

Με πτώση τιμής το πήρα και φέτος, από το Psn κατεβασμένο, για κανένα Career. Δεν έχω παίξει πολύ ακόμα, αλλά οι εντυπώσεις είναι ανάμικτες, όπως και πέρυσι. Έχουν προσπαθήσει να ενσωματώσουν εναλλαγή ρυθμού στο παιχνίδι (καλό σαν ιδέα), με αυξομείωση της ταχύτητας των παικτών, ανάλογα τη στιγμή, το κοντρόλ, την επιτάχυνση. Βλέπεις δηλαδή και το αργό κοντρόλ και τρέξιμο, αλλά και την ορμητικότητα όταν φεύγει ο άλλος στην ευθεία. Τα physics όμως (ΚΛΑΣΙΚΑ) το αδικούν. Ψεύτικο και πλαστικό αποτέλεσμα, σε μεγάλο ποσοστό δηλαδή. Κρίμα, γιατί έχει πολύ καλά στοιχεία, πολύ αληθοφανή animations και αντιδράσεις. Για τη μπάλα τι να πει κανείς. Πιο μεγάλη από άλλες χρονιές, ευτυχώς, αλλά πολύ περίεργα physics. Πολύ "ξερή" και χλωμή, δεν τραβάει, δεν δίνει την αίσθηση αληθινής μπάλας. Δηλαδή δεν το βλέπουν αυτό; 

Οι κινήσεις και τοποθετήσεις των παικτών, πολύ καλές πάλι. Πρέπει να παίξεις με υπομονή, να κατεβάσεις μπάλα. Θέλει εκμάθηση και καλό χειρισμό. Η Cpu μαρκάρει ωραία ως την περιοχή μας, μας ζορίζει όσο πρέπει (σε World Class έχω παίξει). Όσο για το πώς παίζει η Cpu, στο ντέμο είχα δει πολύ καλή μπάλα. Εχθές σε ένα δυο φιλικά με αντίπαλό Άγιαξ και Παναθηναϊκό, σαν να μου φάνηκε παραπάνω τικι τακα από ότι πρέπει. Ελπίζω μην έχουν κάνει καμία πατάτα με τα updates και να το χουν χαλάσει, για πιο δύσκολο και καλά. Πάντως και πάλι, είναι καλό γενικά, σε βάζει να αμυνθείς με υπομονή και θέλει καλό χειρισμό στην άμυνα. 

Δεν θα το έπαιρνα, γιατί παίζω Προ, αλλά λόγω κάποιων θεμάτων του στην ΑΙ, είπα να το πάρω να το δω και αυτό, μα ούτως ή άλλως και πέρυσι καλά μου βγήκε έτσι. Δυστυχώς, οι offline παίκτες πρέπει να κάνουν πολλούς συμβιβασμούς για να τραβήξει ένα μόνο ποδοσφαιράκι όλη τη σεζόν, αλλιώς παίζουν και τα δύο από λίγο, έτσι και για την αλλαγή.....

Είμαι πάντως περίργος να δω ώς που θα το τραβήξει η ΕΑ με τα physics. Συγκρίνεις δηλαδή με το πώς έχουν εξελιχθεί γενικώς τα παιχνίδια (δεν έχουμε την απαίτηση να έχουν τα ίδια physics με ένα action ή shooter ξέρω γω, που όλο το βάρος πέφτει σε έναν δυο χαρακτήρες, αλλά οκ, να βλέπουμε και μία ανάλογη εξέλιξη και στα football games) και κάποιες στιγμές είναι να γελάς.......

• Like 1

1 hour ago, toninio said:

Με πτώση τιμής το πήρα και φέτος, από το Psn κατεβασμένο, για κανένα Career. Δεν έχω παίξει πολύ ακόμα, αλλά οι εντυπώσεις είναι ανάμικτες, όπως και πέρυσι. Έχουν προσπαθήσει να ενσωματώσουν εναλλαγή ρυθμού στο παιχνίδι (καλό σαν ιδέα), με αυξομείωση της ταχύτητας των παικτών, ανάλογα τη στιγμή, το κοντρόλ, την επιτάχυνση. Βλέπεις δηλαδή και το αργό κοντρόλ και τρέξιμο, αλλά και την ορμητικότητα όταν φεύγει ο άλλος στην ευθεία. Τα physics όμως (ΚΛΑΣΙΚΑ) το αδικούν. Ψεύτικο και πλαστικό αποτέλεσμα, σε μεγάλο ποσοστό δηλαδή. Κρίμα, γιατί έχει πολύ καλά στοιχεία, πολύ αληθοφανή animations και αντιδράσεις. Για τη μπάλα τι να πει κανείς. Πιο μεγάλη από άλλες χρονιές, ευτυχώς, αλλά πολύ περίεργα physics. Πολύ "ξερή" και χλωμή, δεν τραβάει, δεν δίνει την αίσθηση αληθινής μπάλας. Δηλαδή δεν το βλέπουν αυτό; 

Οι κινήσεις και τοποθετήσεις των παικτών, πολύ καλές πάλι. Πρέπει να παίξεις με υπομονή, να κατεβάσεις μπάλα. Θέλει εκμάθηση και καλό χειρισμό. Η Cpu μαρκάρει ωραία ως την περιοχή μας, μας ζορίζει όσο πρέπει (σε World Class έχω παίξει). Όσο για το πώς παίζει η Cpu, στο ντέμο είχα δει πολύ καλή μπάλα. Εχθές σε ένα δυο φιλικά με αντίπαλό Άγιαξ και Παναθηναϊκό, σαν να μου φάνηκε παραπάνω τικι τακα από ότι πρέπει. Ελπίζω μην έχουν κάνει καμία πατάτα με τα updates και να το χουν χαλάσει, για πιο δύσκολο και καλά. Πάντως και πάλι, είναι καλό γενικά, σε βάζει να αμυνθείς με υπομονή και θέλει καλό χειρισμό στην άμυνα. 

Δεν θα το έπαιρνα, γιατί παίζω Προ, αλλά λόγω κάποιων θεμάτων του στην ΑΙ, είπα να το πάρω να το δω και αυτό, μα ούτως ή άλλως και πέρυσι καλά μου βγήκε έτσι. Δυστυχώς, οι offline παίκτες πρέπει να κάνουν πολλούς συμβιβασμούς για να τραβήξει ένα μόνο ποδοσφαιράκι όλη τη σεζόν, αλλιώς παίζουν και τα δύο από λίγο, έτσι και για την αλλαγή.....

Είμαι πάντως περίργος να δω ώς που θα το τραβήξει η ΕΑ με τα physics. Συγκρίνεις δηλαδή με το πώς έχουν εξελιχθεί γενικώς τα παιχνίδια (δεν έχουμε την απαίτηση να έχουν τα ίδια physics με ένα action ή shooter ξέρω γω, που όλο το βάρος πέφτει σε έναν δυο χαρακτήρες, αλλά οκ, να βλέπουμε και μία ανάλογη εξέλιξη και στα football games) και κάποιες στιγμές είναι να γελάς.......

Δυστυχώς την ΕΑ την νοιάζει το εξαρτησιογονο τζόγο ναρκωτικό FUT 

Ειδικά τώρα που μόνο το online δεν χρειάζεται δικαιώματα και άχρηστες άδειες... 

Όλο το βάρος εκεί... 

• Like 2

Να ρωτήσω ρε σεις κάτι. 

Παίζουμε φιφα τώρα με παρέα και το παιχνίδι αλλάζει θέση τους παίχτες. Δηλαδή αλλιώς τους βάζουμε και όταν μπαίνουμε στο formation, μπορεί να έχει Λακαζετ αμυντικό χαφ και τορειρα επιθετικό. 

Παίζει κάτι στις ρυθμίσεις φέτος που μου διαφεύγει; 

Ειναι σκαλωμα του παιχνιδιου.Το κανει και σε εμενα μερικες φορες οταν παιζω online friendlies

• Thanks 1

Μετά από αρκετές ώρες παιχνιδιού μπορώ να πω ότι είναι έτη φωτός καλύτερο από το περσινό φλιπερακι,έχει τα ελαττώματα του αλλά το έχω κατά ευχαριστηθει.

Επιστροφή λοιπόν στο διαρροοικό προϊόν της ΕΑ για χαλαρό οφλαιν .

ΤΣ.Λ mode, μιας και δεν έχει Ερυθρό Αστέρα, βάζω Ολυμπιακό και:

Επίπεδο World Class, και με Νάπολι εντός 1-1, με Παρί έκτος 3-0 !, με Λίβερπουλ έκτος 1-1, με Λίβερπουλ εντός 3-0, με Νάπολι εκτος 0-2, και πλέον θέλω ένα Χ με Παρί εντός για μεγαλειώδη πρόκριση!

Τι θέλω να πω. Offline  το παιχνίδι είναι απολαυστικό, όπως και το διπλο με φίλους, και ευχαριστιέσαι μακρυά από τα εμετό σχιζοφρενικα online modes! 

Μπάλα όπως παλιά!

Και offline είναι πολύ εκνευρίστηκο career με Ολυμπιακό δεύτερη Αγγλίας στο world class πριν το τελευταίο update όλα καλά! στρωτό παιχνίδι ήμουν πρώτος με έναν βαθμό από τον δεύτερο φαίνονταν να ειναι όλα ανεκτά με το γελειο animation να παραμένει πάντα το ίδιο είναι χειρότερο ακόμα και από το PES 17 

Μετά το update αρχίσαμε πάλι, πάσες όπου θέλει, αλλαγή παικτη σε όποιον θέλει, οι αμυντικοί της αντιπάλου πιάνουν πουλιά όπου και να είναι 9 τελικές με μια στο τέρμα αφού δεν περνάει μύγα ψηλή μεταβίβαση όπου θέλει, φάουλ και πέναλτι που τα δίνει και τυφλός τιιιποτα , αλλά το χειρότερο? Η ΑΙ της ομάδας, με αποκορύφωμα να θέλω να κάνω πάσα με αντίπαλο παίχτη ανάμεσα και ο παίχτης αντί να κινηθεί να πάρει πάσα κάνει ακριβώς την ίδια παράλληλη κίνηση με τον αντίπαλο με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω ευθεία πάσα αναγκάζοντας με να κάνω αλχημείες και άλλα πολλά που τα περισσότερα τα έχω κρατήσει σε μικρά κλιπς αλλα!!!!!!!!! Αυτα τα animation όμως δεν παίζονται με τίποτα πιστεύω δεν έχουν μπει καν στον κόπο να ασχοληθούν δεν ξέρουν από μπάλα και πως κινούνται οι παίκτες έχουν επαναπαυθει στην Frost bite και τέλος ....

Edited by Silots73
  • Like 1

Παιξαμε πριν απο λιγο ματσακια κο οπ και φιλικα με τον παρτνερ αφου ειδαμε οτι ειχε παλι απντειτ....νταξ....το μεγαλο μειον του παιχνιδιου για μας παντα ειναι οτι συνεχιζεται το προβλημα με την κατευθυντικοτητα σε καποιες ΣΙΓΟΥΡΕΣ πασες (δινει αλλα νταλλων)....επισης ειχα την μπαλα με το σεντερ μπακ εντελως μονος μου χωρις καμια πιεση και πατησα σεντρα να την δωσει στον περα συμπαιχτη ....ε βγηκε τοσο αδυναμη που την εκλεψε ο αντιπαλος επιθετικος (πηγε κατευθειαν πανω του δλδ) και εβαλε γκολ. Οτι να ναι ...σε καποια χρονικα σημεια λες οτι το παιχνιδι κανει τα παντα για να δημιουργηθει φαση εις βαρος σου ή να φας τεμαχιο.

Αλλο ενα (-) ειναι οτι σε καποια φιλικα ο φιλος μου διαμαρτυρεται οτι ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να παρει κεφαλια, ειδικα στον χωρο του κεντρου σε μονομαχιες (οπως επισης η μπαλα καταληγει σχεδον παντα σε δικα μου ποδια).....και οντως ΔΕΝ παιρνει (και οντως παει σε μενα συνεχεια πχ μετα απο κοντρες).

Στα σουτ ...χανονται κατι αχαστα σε κενο τερμα υστερα απο φοβερο πασινγκ γκειμ .....και μπαινουν κατι μακρινα σε πρωτο χρονο. Δεν σε ανταμοιβει παντα παρολο οτι εχεις βαλει κατω τη μπαλα και κανεις ωραιους συνδυασμους.

Καπου χανεται η διασκεδαση....χανεται η απολαυση...κατανταει ''κουραστικο'' (ταλαιπώώώώώώριαααααααααααααααααα- ο τονος επιτηδες στο ω χε χε).

• Like 1