Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zougaman

FIFA 19 Νέα, Trailers, Φήμες και ότι νέο υπάρχει!!!

Recommended Posts

Το Dynamic Tactics ξεκαθαρα το λατρευω ηδη, το ιδιο και με τα First Touches.

Τωρα αυτο με το timing στα σουτ, και οτι θα βγαινει η μπαρα απο πανω απο τον παικτη σε καθε σουτ, δε ξερω πως να το εκλαβω.....θα φανει στο gameplay.

Φτιαξανε τον φωτισμο, ευτυχως, δε βλεποτανε το παιχνιδι περσι.
Στο βιντεο απο το Twitter ο Mbappe πανυγιριζει ΠΙΣΩ απο την εστια, στο κενο που εχει αναμεσα στο τερμα και τους οπαδους.....παντα θετικες τετοιες λεπτομερειες.

Περιμενουμε νεα για Career Mode και γηπεδα.

Για μενα το καλυτερο ειναι οι τακτικες και αν δουλευουν και in game θα μαι διπλα ευχαριστημενος! Πιστευω παιζει μεγαλο ρολο στο συγχρονο ποδοσφαιρο πως θα στησεις την ομαδα σου. Πολυ καλο αυτο μετα τα animations θα βοηθησουν αρκετα και θα χουμε και αλλο παιχνιδι οπτικα. Τριτο επιτελους ο φωτισμος εφτιαξε και γυρναμε στην κανονικοτητα μιας και περυσι ηταν λες και ειχε αφρικανικη σκονη το γηπεδο.

Τελος για τα σουτ δεν ξερω οπως ειπε και ο φιλος @ELBarto-3- θα τα δουμε στο χορταρι.

37743831_10214609299124119_6645802741929

ΣΗΜΑΙΕΣ ΡΕ!!!!!!!!

Και ο φωτισμος βραδακι φενεται μαγικος.
Επιτελους.

εγω μαθει μια πληροφορια εδω και μερες οτι μαλλον θα μπουν και κοπα λιμπερταδορες και σουνταμερικανα,αν ισχυει θα ανακοινωθουν στην εκδηλωση στην βραζιλια που ομως δεν ξερω ποτε ειναι.

Just now, TOL1S said:

εγω μαθει μια πληροφορια εδω και μερες οτι μαλλον θα μπουν και κοπα λιμπερταδορες και σουνταμερικανα,αν ισχυει θα ανακοινωθουν στην εκδηλωση στην βραζιλια που ομως δεν ξερω ποτε ειναι.

Αν μπουν και αυτα γεια σου κοσμε χαχαχα!

@TOL1S Αν κρινω απο την κακη αναλυση, οι εικονες ειναι απο βιντεο.....ΠΟΥ ΙΕΝΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!? :p 

ΕDIT : Never mind.

1 minute ago, ELBarto-3- said:

@TOL1S Αν κρινω απο την κακη αναλυση, οι εικονες ειναι απο βιντεο.....ΠΟΥ ΙΕΝΑΙ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ!? :p 

πανω απο το ποστ σου

12 minutes ago, TOL1S said:

ΠΑΡΑ πολλα νεα animations η αληθεια να λεγεται.
Εμφανεστατα.

Και πολυ ισοροποιημενο gameplay.
Πραγματικα πολυ καλο.

μπορω να πω τι μου αρεσε οτι ειδα,πολυ καλη μπαλιτσα η ΑΙ για προφεσιοναλ,στο 2-0 το κομματι με τους οπαδους της σιτι πραγματικα τρελαθηκε,αν παρατηρησατε το μισο γηπεδο χοροπηδουσε ενω το αλλο μισο ηταν καθισμενοι στα καρεκλακια τους,,μου θυμησε λιγο το φιφα 16 το παιχνιδι,γενικα θα ξαναπω οτι μου αρεσε και δεν το περιμενα

Και μενα μου αρεσε η ΑΙ αρκετα και ηταν σε ενα level πολυ ευκολο οποτε σιγουρα τα σημαδια ειναι ενθαρρυντικα! Πολυ ωραιος ρυθμος αργος οχι να τρεχουν σαν τρελοι και οι τακτικες των 2 ομαδων φαινονται.

Ωραια animations και ο ηχος στα γκολ φοβερος!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να χαιρεσαι οταν σκοραρεις!

τεχνικο οφσαιντ απο την ΑΙ στα 5 χρονια που παιζω φιφα δεν εχω ξαναδει παντως,δεν ξερω αν θα ειναι καλο αλλα ειναι κατι καινουργιο

9 minutes ago, TOL1S said:

μπορω να πω τι μου αρεσε οτι ειδα,πολυ καλη μπαλιτσα η ΑΙ για προφεσιοναλ,στο 2-0 το κομματι με τους οπαδους της σιτι πραγματικα τρελαθηκε,αν παρατηρησατε το μισο γηπεδο χοροπηδουσε ενω το αλλο μισο ηταν καθισμενοι στα καρεκλακια τους,,μου θυμησε λιγο το φιφα 16 το παιχνιδι,γενικα θα ξαναπω οτι μου αρεσε και δεν το περιμενα

Κι εγω μια απ τα ιδια, δεν το περιμενα να μου αρεσει τοσο.
Εμενα μου θυμισε 17

Ot0GEtI.png

Aυτο BTW δε νμζ οτι ειναι εφε....πραγματικα νομιζω οτι κανανε κορεο με παικτες, απλα θα το δουμε αργοτερα.

Νο1 αρρωστια και καρκινος:

Τα νευρα απο ηττα σε Online

Διαγνωση:

Νευριαζεις γιατι ΧΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ ΟΜΑΔΑΣ

Θεραπεια:

Να νικαει η πανακριβη ομαδα την παμφτηνη

Μηδεν νευρα και ακομα: Πχ αν χανεις απο €5000 ομαδα με τα τσουρουκια σου να σε ανταμειβει τρελα (20.000 fut coins)

Το FUT ειναι το μοναδικο online mmo που ενω προσποιειται οτι πουλαει Power δηλαδη οτι ειναι pay to win στην πραγματικοτητα ειναι PAY TO LOSE γιατι €10 ομαδα κερδιζει με 7 δαχτυλα ομαδα €5000 κατι που δεν υπαρχει περιπτωσει να συμβει σε κανονικο Pay to win

Πάλι δεν θα κοιμηθώ και το 19';;;;  Ε, όχι.........ε, όχι!!!!!

Συμπαθητικο το gameplay.
Πιο συγκροτημενη κινηση απο το 18 βλεπω, πιο βαρια μπαλα και κινηση.
Ενταξει, η βαση ειναι FIFA.... αλλα για να δουμε.

Μου αρεσε αυτο που ειδα.

Ωραια νεα animation. Σουπερ φωτισμος και καπως φτιαξαν την ατμοσφαιρα.

Αντε στη Gamescom τωρα...

Μονο εγω ανησυχω μην μας κανουν καμια πατατια και δεν μας βαλουν στο career C.L.  και Europa??

20 minutes ago, Fanis-13- said:

Μονο εγω ανησυχω μην μας κανουν καμια πατατια και δεν μας βαλουν στο career C.L.  και Europa??

Εχει αναφερθει οτι ειναι στα modes κανονικα.

Παιδιά δεν θέλω να σας το χαλάσω,αλλά χαρείτε το παιχνίδι μέχρι το πρώτο update :p

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...