Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zougaman

FIFA 19 Νέα, Trailers, Φήμες και ότι νέο υπάρχει!!!

Recommended Posts

Off  τα psn stores. US, EU, GR, πριν λίγο κατάφερα και το κατεβάζω από NZ  που μέχρι πριν λίγο ήταν κι αυτό Off.

Τέτοιος χαμός για ένα demo, ενός παιχνιδιού ίδιου ουσιαστικά με πέρυσι...

5 minutes ago, spyros-1908- said:

πατάω λήψη και βγάζει: "παρουσιάστηκε πρόβλημα προσπαθήστε ξανά" το θέμα είναι γιατί να μπαίνω από το link που έβαλες και να μην υπάρχει στο store του Xbox?

κατευασε το αρχειο απο το pc και βαλτο με stick που ειπε πιο πανω καποιος.

Λοιπον εχει ενα bug το game στα ελευθερα του τερματοφυλακα και δεν δουλευει το αριστερα δεξια παει μονο ευθεια....

και ενα cheat shot για οσους δεν μπορυν να παιξουν...

https://vimeo.com/user89489887/review/289701294/072aa11324

13 minutes ago, lagos911 said:

Λοιπον εχει ενα bug το game στα ελευθερα του τερματοφυλακα και δεν δουλευει το αριστερα δεξια παει μονο ευθεια....

Δεν ανοίγει το link. Τι cheat shot εννοείς;

Καλά μας βλέπω αύριο να το κατεβάζουμε!Φανταστείτε να έκανε και τίποτα και να έφτιαχνε το καλύτερο πόδοσφαιρακι όλων των εποχών τι χαμος θα επικρατούσε!!

6 minutes ago, spyros-1908- said:

Καλά μας βλέπω αύριο να το κατεβάζουμε!Φανταστείτε να έκανε και τίποτα και να έφτιαχνε το καλύτερο πόδοσφαιρακι όλων των εποχών τι χαμος θα επικρατούσε!!

Που......ξέρεις καμιά φορά...

.τι γίνεται. ........

Για ps4 εγω μπηκα στο store απο το κινητο μου, πατησα download στο φιφα 19 demo και πηγε στο library της συσκευης και το κατεβασα απο εκει.

3 minutes ago, vagoe said:

Που......ξέρεις καμιά φορά...

.τι γίνεται. ........

θα σας εκπληξει ευχαριστα μολις παιξετε,2 ματσακια εχω παιξει εως τωρα,συνεχιζουμε.

12 minutes ago, spyros-1908- said:

Ποδοσφαιρακί παλευεται ΜΟΝΟ οταν κερδιζεις 9/10...καθε ηττα ειναι μαχαιρια και εμετος...αντε να δουμε αν παλι εχει το καλο μου EAIDS

Just now, TOL1S said:

θα σας εκπληξει ευχαριστα μολις παιξετε,2 ματσακια εχω παιξει εως τωρα,συνεχιζουμε.

Με τι μπήκες;;;; Με λογαριασμό Μαγαδασκαρης;;;;

1 minute ago, vagoe said:

Με τι μπήκες;;;; Με λογαριασμό Μαγαδασκαρης;;;;

με το δικο μας,εγραψα μερικα ποστ  πιο πανω πως μπηκα

50 minutes ago, SkyloMethIR said:

Off  τα psn stores. US, EU, GR, πριν λίγο κατάφερα και το κατεβάζω από NZ  που μέχρι πριν λίγο ήταν κι αυτό Off.

Για το οποίο εσύ έφτασες Νέα Ζηλανδία για να δοκιμάσεις. 😏

Γράφω εδώ, γιατί με 1 ματς κριτική δεν κάνεις για να το βάλω στο αντίστοιχο νήμα, και έχω να πω ότι βλέπω ένα σχεδόν ίδιο 2018.

Κάτι σα να ειδα λίγο στην πάσα προς το καλύτερο, αλλά η gameplay εικόνα και τα γκολ που έβαλα ήταν μια από τα ίδια.

Εκεί όμως που, όπως αναμενόταν, δίνει ρέστα είναι η ατμόσφαιρα! Λες ρέ φίλε και είσαι γήπεδο ή το παρακολουθείς πραγματικό αγώνα CH.L

Έχω γράψει πριν λίγα χρόνια, αν το Fifa είχε το gameplay του ΠΡΟ, δε θα υπήρχε ανταγωνισμός ούτε στο 1%. Το ίδιο και αν το ΠΡΟ είχε την ατμόσφαιρα του Fifa.

Στα γραφικά, ok καλά αλλά πολύ μακρυά από το αντίπαλο δέος.

Σε offline (γιατί online είναι εγγύηση η ea) γενικα μια από τα ίδια. Δύσκολο να το αγοράσω και φέτος, αν θα, μετά τα Χριστούγεννα αν έχει βγει καμία προσφορά. 

Υ.Γ. Επειδή πρώτη φορά έπαιξα σε 4k με HDR  στα 60fps το Fifa, εντυπωσιάστηκα σε σχέση με το απλό xbox one που είχα. Αλλά αυτό ισχύει και για άλλα παιχνίδια...

15 minutes ago, TOL1S said:

διάβασα και αλλού ότι έχει αρκετά καλύτερα γραφικά και πολύ πιο ωραίες κινήσεις!Εγώ με το Xbox ακόμα περιμένω 

δεν παω καλα ως τωρα,δεν εχει κουνηθει ακομα το πλεκτο σε legendary

b06sKNm.jpg

Βέβαια, είναι δεδομένο ότι με τα title updates (που διάβασα πιο πάνω ότι ήδη έχει έτοιμο 1gb) που θα βγάζει κάθε μήνα η ea, δεν θα έχει καμία σχέση το demo με το τελικό και αυτό όλης της χρονιάς όσο περνά ο καιρός...

Ακόμα θυμάμαι το περυσινό demo και πως το κατάντησε η ea με τα 69 title updates μες την χρονιά...

2 minutes ago, SkyloMethIR said:

Βέβαια, είναι δεδομένο ότι με τα title updates (που διάβασα πιο πάνω ότι ήδη έχει έτοιμο 1gb) που θα βγάζει κάθε μήνα η ea, δεν θα έχει καμία σχέση το demo με το τελικό και αυτό όλης της χρονιάς όσο περνά ο καιρός...

Ακόμα θυμάμαι το περυσινό demo και πως το κατάντησε η ea με τα 69 title updates μες την χρονιά...

Σου είπα ήδη εμένα μου έχει κατεβάσει update 1 GB σχεδόν,χωρίς καν να έχει βγει το παιχνίδι!Σε 10 λεπτά θα έχει κατέβει στο Xbox μου!θα παίξω μερικά ματσάκια και θα γράψω εντυπώσεις!

1 hour ago, SkyloMethIR said:

Το έπαιξες?

1 hour ago, lagos911 said:

Δεν γυρίζει η κάμερα.Μια χαρά μπορεις να δώσεις την μπάλα όπου θες.

Σιγά μην μπει και το χέρι - πέναλτι με στη μεγάλη περιοχή.......ή το εμμεσο χτύπημα. Σκέφτομαι καμιά φορά, αν ο Τερματοφυλακας κάνει ελεύθερο και η μπάλα πάει γκολ στην άλλη εστία, ο διαιτητής θα σφυρίξει ΑΟΥΤ;;;;; Επίσης δεν έχω δει φάουλ για επικινδυνο παίξιμο - προβολή. Επίσης δεν έχω δει κάρτα για βωμολοχίες........

Ρε είστε με τα καλά σας καθόλου;;;;;;

Να πω κάτι πριν αρχίσω την κριτική. 

Θα παίξω με αντίπαλο την CPU και όχι online άρα θα μου αρέσει. 

Ο νοών νοείτω...

9 minutes ago, Bakogoal said:

Να πω κάτι πριν αρχίσω την κριτική. 

Θα παίξω με αντίπαλο την CPU και όχι online άρα θα μου αρέσει. 

Ο νοών νοείτω...

Θες να πεις ότι φέτος θα παίξει καριέρα;;;; εεε;;; εεεε;;; εεε;;;;

Τελικά η μπάλα είναι ακόμα μικρή στο demo και θα είναι βελτιωμένη και μεγαλύτερη μόνο στο full game ή είναι μεγαλύτερη και στο demo?

1 minute ago, vagoe said:

Θες να πεις ότι φέτος θα παίξει καριέρα;;;; εεε;;; εεεε;;; εεε;;;;

Ρητορικά ρωτάς γέροντα;

Θέλω να πω ακριβώς αυτό που έχεις καταλάβει και άσε τις μαλαγανιές σου.

Το πρόβλημα μου είναι ο περιορισμός των exploits. 

Δυστυχώς στο offline δεν μπορώ να τα δω αυτά.Το μόνο που φαίνεται είναι το script της CPU που με αφήνει αδιάφορο γιατί δεν πρόκειται να παίξω offline μέσα στην χρόνια...αν πάρω FIFA. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...