Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zougaman

FIFA 19 Νέα, Trailers, Φήμες και ότι νέο υπάρχει!!!

Recommended Posts

πάντως εάν έχει κάπιος ενημέρωση εάν βγει Νεα Ζηλανδία στο Xbox ας το πει για να μην ανοίγω συνέχεια το Xbox.. 

μου αρεσει που λενε ορισμενοι για χυμα στο κυμα η εταιρια
και στελνουν σε social media mail και οτι αλλο και με το που ανοιγεις την πλατφορμα σου το εχει στο header
τωρα για ωρα ειπε αυτος εκει στη συνεντευξη στο ραδιο οτι γυρω στις 23.55 θα βγει και εξαρταται απο τον καθενα απο την γεωγραφικη θέση που έχει
οποτε αλλη ωρα παιζουμε αθηνα αλλη στη κρητη
Παντος στο twitch παιζουν κανονικα

Ρε παιδια εχει ηδη κυκλοφορησει!!!...εδω και ενα χρονο!
(και καλα χιουμορ επειδη ειναι ιδιο με το 18) 

Συγγνώμη κιόλας......δηλαδή. ......εάν βγει αύριο ή μεθαύριο  το βράδυ(και το κατεβάσουμε αύριο βραδυ) τι θα γίνει;;;; Θα πήξει το γαλα;;; ή θα ξινισει το τυρι;;; ........Φαντάζομαι δηλαδη τι έχει να γίνει με τη κανονική έναρξη ε;;;; 

Δεν μπορώ να καταλάβω. ....

Θα σου πω.

Εγώ περιμένω πως και πως να βγει,γιατί 1ον μου αρέσει και 2ον όταν είμαι σπίτι να έχω να ασχολούμαι.

τα αγγλακια δινουν αυριο απογευμα

25 minutes ago, flokiman said:

Ρε παιδια εχει ηδη κυκλοφορησει!!!...εδω και ενα χρονο!
(και καλα χιουμορ επειδη ειναι ιδιο με το 18) 

Καλο.

6 το απογευμα αυριο ωρα Αγγλιας. Καλο βραδυ.

Οποια ωρα και να βγει,Κυριακη θα το κατεβασω.Που χρονος να ξεκωλησω απο το αλλο.

9 hours ago, athe said:

Οποια ωρα και να βγει,Κυριακη θα το κατεβασω.Που χρονος να ξεκωλησω απο το αλλο.

patch βγήκε?

Υπαρχει πατς για τα βασικα,δεν ειναι ακομα πληρες 100%.Γραφουν απεναντι στο τοπικ του Pes.

Ελπιζω για το ντεμο να μπορεις να αποθηκευεις ρυθμισεις οπως στο ντεμο του Pes.Γιατι ειδικα για να παιξω φιφα,πρεπει πρωτα να βαλω ρυθμισεις χειριστηριο οπως στο Pes,κοντινη καμερα που παιζω παντα,sliders ταχυτητες 40-40 και κανα ερορ 52,γιατι διαφορετικα δεν παιζεται το φιφα.Και να καθομαι να τα κανω ολα αυτα καθε μερα να παιξω λιγο το ντεμο δεν υπαχει περιπτωση.Οποτε Κυριακη που εχω χρονο θα ασχοληθω κανα δυο ωρες να το δω,μπας και αξιζει η αγορα τον Γεναρη 30ευρω,που κανει κρυο και μενω πολυ στο σπιτι:icon_cool:

1 hour ago, athe said:

Υπαρχει πατς για τα βασικα,δεν ειναι ακομα πληρες 100%.Γραφουν απεναντι στο τοπικ του Pes.

Ελπιζω για το ντεμο να μπορεις να αποθηκευεις ρυθμισεις οπως στο ντεμο του Pes.Γιατι ειδικα για να παιξω φιφα,πρεπει πρωτα να βαλω ρυθμισεις χειριστηριο οπως στο Pes,κοντινη καμερα που παιζω παντα,sliders ταχυτητες 40-40 και κανα ερορ 52,γιατι διαφορετικα δεν παιζεται το φιφα.Και να καθομαι να τα κανω ολα αυτα καθε μερα να παιξω λιγο το ντεμο δεν υπαχει περιπτωση.Οποτε Κυριακη που εχω χρονο θα ασχοληθω κανα δυο ωρες να το δω,μπας και αξιζει η αγορα τον Γεναρη 30ευρω,που κανει κρυο και μενω πολυ στο σπιτι:icon_cool:

Σε κανενα demo του fifa δεν κραταει ρυθμισεις. Καθε φορα που ξεκιναει το παιχνδι πρεπει να τις φτιαχνεις. Εαν εχεις αγορασεις το PES καλυτερα. Φετος στο fifa φτιαξανε το story mode και βαλανε και τα λογοτυπα του champions league. To gameplay ειναι ιδιο με καποιες μικρο αλλαγες που πρεπει να εισαι πολυ ψαγμενος ή καμενος για να της δεις. Οπως και να εχει οι εταιριες θα τα οικονομισουνε παλι οπως και καθε χρονο αλλωστε.

Fifa 19 demo up now on my PS4.
I can’t download the FIFA 19 demo ffs but it’s in the store!!!

Dm-qyvOXgAcf-W9.jpg:large

Update: Matches in the FIFA 19 demo will be four minutes per half.

εμενα δεν μου εχει βγει ακομα.
μονο 6,98 ειναι?

πατησα reload στο origin και εμφανιστηκε
full ταχυτητα κατευαζω με 6 mb
μαλλον δεν το πηρανε χαμπαρι ακομα

καμία ενημέρωση για Xbox έχουμε;

Έχω προ παραγγείλει το fifa 19 στο Xbox,και όπως είναι γνωστό όταν προ παραγγέλνεις ένα παιχνίδι στο Xbox σε αφήνει να το κατεβάσεις μέρες πριν χωρίς φυσικά να σε αφήνει να παίξεις..Πριν μια ώρα όμως είδα ότι το fifa 19 έβγαλε από τωρα update σχεδόν 1 GB!Φαίνεται η ΕΑ θέλει να σπάσει το δικό της περσινό ρεκόρ με τα άπειρα update:hehe:

7 minutes ago, TOL1S said:

ρε παιδιά είναι σοβαροί εκεί στην ΕΑ;για να κατεβάσουμε demo πρέπει να περιμένουμε να μας στείλει κωδικό;τι βλακείες είναι αυτες;

1 hour ago, TOL1S said:

7.5 γιγα στο ps4,το ps store ομως εχει κρασαρει απο τον πολυ κοσμο που μπαινει,ο πιο αμεσος τροπος να το κατεβασετε ειναι απο εδω https://store.playstation.com/en-gr/product/EP0006-CUSA12582_00-FIFA2019DEMOGAME

Η κατάρα του να χεις ξεχάσει το password στο PSN σου για να μπεις από κινητό και να μην είσαι σπίτι μέχρι τις 10.... 

8 minutes ago, spyros-1908- said:

ρε παιδιά είναι σοβαροί εκεί στην ΕΑ;για να κατεβάσουμε demo πρέπει να περιμένουμε να μας στείλει κωδικό;τι βλακείες είναι αυτες;

πριν εγραφε κατι για κωδικο τωρα λεει ληψη,δεν σου το λεει εσενα ??

δεν εχω χβοχ απλα προσπαθησω να βοηθησω

5 minutes ago, TOL1S said:

πριν εγραφε κατι για κωδικο τωρα λεει ληψη,δεν σου το λεει εσενα ??

δεν εχω χβοχ απλα προσπαθησω να βοηθησω

πατάω λήψη και βγάζει: "παρουσιάστηκε πρόβλημα προσπαθήστε ξανά" το θέμα είναι γιατί να μπαίνω από το link που έβαλες και να μην υπάρχει στο store του Xbox?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...