Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zougaman

FIFA 19 Νέα, Trailers, Φήμες και ότι νέο υπάρχει!!!

Recommended Posts

45 minutes ago, Bakogoal said:

Αυτό που μου αρέσει πιο πολύ είναι ο τρόπος που πέφτει βουβαμαρα στο γήπεδο όταν βάζει γκολ η φιλοξενούμενη ομάδα 

Σαν Αριανοσκυλο που ειμαι ξέρω...έχω ζήσει πολλες κηδείες στο Χαριλάου. 

Πόσο ξενερώνω με αυτήν την μπάρα στόχευσης που έβαλαν...tragic

2 minutes ago, ACMILANGR said:

Το απενεργοποιείς εάν θες σιγά!

Δεν ξέρω εάν το παρατήρησε κάνεις φέτος πρέπει να βγάλανε το περσινό animation που όταν έβαζες γκολ το πέταλο κατέβαινε τρέχοντας κάτω προς την πρώτη σειρά στο πέταλο!

1 minute ago, spyros-1908- said:

Το απενεργοποιείς εάν θες σιγά!

Δεν ξέρω εάν το παρατήρησε κάνεις φέτος πρέπει να βγάλανε το περσινό animation που όταν έβαζες γκολ το πέταλο κατέβαινε τρέχοντας κάτω προς την πρώτη σειρά στο πέταλο!

Τι εννοείς απενεργοποιείς; όταν είναι η μπάλα στον αέρα , δεν θα εμφανίζεται πάντα αυτό ώστε να πρέπει να πετύχεις κέντρο;

Ήχος (ίσως λίγο λιγότερο), εκφωνητές, scoreboards φρου φρου κι αρώματα είναι για τις πρώτες μέρες και για παιδάκια 15 χρονών. Όλα αυτά ξεθωριάζουν μετά από 15-20 παιχνίδια. Μη μου πείτε ότι παίζετε 25 και 40 παιχνίδια στο WL με τους speakers στο ΟΝ να σας τα κάνουν μπαλόνια... Καλά στο PES οι εκφωνητές έτσι κι αλλιώς είναι τραγικοί αλλά και στο FIFA από ένα σημείο και μετά γίνονται κουραστικοί. Το gameplay και τα challenge που σου βάζει το παιχνίδι είναι αυτά που θα σε κρατήσουν χωρίς να βαρεθείς.

4 minutes ago, ACMILANGR said:

Τι εννοείς απενεργοποιείς; όταν είναι η μπάλα στον αέρα , δεν θα εμφανίζεται πάντα αυτό ώστε να πρέπει να πετύχεις κέντρο;

έχει επιλογή Hide και δεν φαίνεται τίποτα 

στα σουτ υπαρχουν 2 διαφορετικοι μηχανισμοι,αυτος που ξερουμε μεχρι σημερα και αυτος με την μπαρα που ειναι κατι σαν πιο προφεσιοναλ να το πω,ειτε τον ενα τροπο θα εχεις ειτε τον αλλο

βρηκα την φωτο,αν βαλατε  on το timed finishing τοτε παιζετε με τον νεο τροπο,αν το εχετε off παιζετε κλασικα

39174683_1813613168753058_526851586522087424_o.jpg?_nc_cat=0&oh=c7a80afd86260270cd4a02e63b8fbf86&oe=5BF9A59A

35 minutes ago, ACMILANGR said:

Νομίζω έχει επιλογή, αν θέλεις την έχεις. 

Στο online επίσης νομίζω, δεν την έχει καθόλου. 

χαχαχαχα τιναφτορε! τωρα το ειδα (στο βιντεακι)

θυμιζει παλιο μπασκετακι σε Αμστραντ 6128 που οταν πετυχαινες τη μεση της μπαρας εβαζες καλαθι :D 

οι πινακιδες ειναι απο τα πραγματικα γηπεδα των ομαδων,αυτο μαλλον σημαινει οτι τα γερμανικα γηπεδα  θα ειναι ολα μεσα οπως εχω αναφερει μερικες μερες πριν

DlvmbHVW4AAIiQd.jpg

DlvmbvYWsAITGv3.jpg

DlvmcNIW4AM7Ijw.jpgDlvmcmiW4AAsMfx.jpg

46 minutes ago, TOL1S said:

οι πινακιδες ειναι απο τα πραγματικα γηπεδα των ομαδων,αυτο μαλλον σημαινει οτι τα γερμανικα γηπεδα  θα ειναι ολα μεσα οπως εχω αναφερει μερικες μερες πριν

DlvmbHVW4AAIiQd.jpg

DlvmbvYWsAITGv3.jpg

DlvmcNIW4AM7Ijw.jpgDlvmcmiW4AAsMfx.jpg

Δεν θα ειναι ολα μεσα. Απλα οι διαφημισεις ειναι πραγματικες. Το γηπεδο στις παραπανω φωτο πχ δεν ειναι η Red Bull Arena.

18 minutes ago, Dimokritos said:

Δεν θα ειναι ολα μεσα. Απλα οι διαφημισεις ειναι πραγματικες. Το γηπεδο στις παραπανω φωτο πχ δεν ειναι η Red Bull Arena.

Δε κατάλαβες 

Η Μπετα δεν έχει τα γήπεδα αλλά έχει διαφημίσεις κτλ

Εδώ είχανε τους προπονητές της Λα Λίγκα ενώ δεν είχανε τα γήπεδα που αργότερα επιβεβαίωθηκαν. 

1 hour ago, ELBarto-3- said:

Αρκετα καλος ρυθμος..μου αρεσε...αυτό το καμπουριασμα να μην κανανε όταν τρεχουν……!!!!!!!

2 hours ago, ELBarto-3- said:

Βλέπω ότι οι εμφανίσεις των ομάδων είναι οι περυσινές.Οπότε μήπως είναι η beta και όχι το Demo?

Και όσο για την παραπάνω κουβέντα,μακάρι να έχει το γήπεδο της Λειψίας,είναι πολύ ωραίο.

51 minutes ago, TOL1S said:

Send Nudes, με πεθανε ο σαχλος! :hehe: 

μας φτιαχνουν φετος με τα γηπεδα 

Καλησπερα σε ολους. Φοβαμαι οτι μετα απο 5-6 χρονια στο fifa φετος θα γυρισω στους απεναντι. Ηδη περυσι ηταν η πρωτη φορα που το βαρεθηκα απο το Γεναρη (τσαμπα η deluxe pre-order). Κουραστηκα με το park the bus και το ping pong στο ultimate team. Και αν οντως απ'οτι λενε το 19 ειναι παρομοιο με το 18 τοτε με βλεπω δυστυχως να αλλαζω και δεν εμπιστευομαι το pro. Για εμας τους online fut τα champions league και τα licences ειναι σχεδον ανουσια.

1 hour ago, disko7 said:

Καλησπερα σε ολους. Φοβαμαι οτι μετα απο 5-6 χρονια στο fifa φετος θα γυρισω στους απεναντι. Ηδη περυσι ηταν η πρωτη φορα που το βαρεθηκα απο το Γεναρη (τσαμπα η deluxe pre-order). Κουραστηκα με το park the bus και το ping pong στο ultimate team. Και αν οντως απ'οτι λενε το 19 ειναι παρομοιο με το 18 τοτε με βλεπω δυστυχως να αλλαζω και δεν εμπιστευομαι το pro. Για εμας τους online fut τα champions league και τα licences ειναι σχεδον ανουσια.

Κι απέναντι θα κουραστής με τις slowmotions κεφαλιές που δεν μπαινουν ποτέ γκολ,το..."super cancel"...(πατέντα της κονάμι),τα αργά κοντρόλς, το...instandly ξυλίκη αντίπαλων αμυντικων που σε ακολουθουν σαν να ειναι ο ιδιος ο ισκιος σου χωρις αδράνεια,τα op κοψίματα απο πισω,τα "πατιναζο-τηλεμεταφερέξ" και "μαριονετέξ" βηματάκια και στριψίματα κτλ. Δεν εχει βγει ακόμα το τέλειο ποδοσφαιράκι οποιο στρατόπεδο κι αν διαλεξεις. 

Εγω θα τα αγοράσω και τα δυο οπως κάθε χρόνο αλλά ξερω τι θα δω.

6 minutes ago, Mitropoulos1 said:

Κι απέναντι θα κουραστής με τις slowmotions κεφαλιές που δεν μπαινουν ποτέ γκολ,το..."super cancel"...(πατέντα της κονάμι),τα αργά κοντρόλς, το...instandly ξυλίκη αντίπαλων αμυντικων που σε ακολουθουν σαν να ειναι ο ιδιος ο ισκιος σου χωρις αδράνεια,τα op κοψίματα απο πισω,τα "πατιναζο-τηλεμεταφερέξ" και "μαριονετέξ" βηματάκια και στριψίματα κτλ. Δεν εχει βγει ακόμα το τέλειο ποδοσφαιράκι οποιο στρατόπεδο κι αν διαλεξεις. 

Ισχυει αυτο που λες. Αλλα αν οντως δεν εχουν αλλαξει πολλα πραγματα στο gameplay σε σχεση με περυσι το φιφα με εχει ηδη κουρασει. Στο τελος βεβαια με βλεπω εκει τα χριστουγεννα να ξαναγυριζω 

14 minutes ago, Mitropoulos1 said:

Η θρησκεια του δεν υπαρχει χαντικαπ φταιει....αχ αυτοι οι ατιμοι ιερεις με τα παραμυθια τους....

Αυτο βγηκε πριν 2 μηνες, και μεχρι στιγμης ειναι υπερβολικα εγκυρο......

Credit =  @Diegito21

2 hours ago, Mitropoulos1 said:

Εδώ θα συμφωνήσω μαζί σου!Πήρα pes φέτος μετά από 10 χρόνια και μάλιστα 3 μέρες πριν την επίσημη κυκλοφορία γιατί στο ντεμο μου είχε αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις!Δυστυχώς μετά από καμία 10ρια ματσάκια το βαρέθηκα!Δεν ξέρω ενώ έχει πολύ καλό gameplay νιώθω ότι κάτι του λείπει,η εμένα δεν με γέμιζε τι να πω!Πάντως με κούρασε!Κρίμα και το είχα πάρει να τόση χαρά,τουλάχιστον βρήκα και το πούλησα!

Τώρα στο θέμα μας(FIFA19)....

πολύ φοβάμαι πως και αυτό θα το βαρεθώ δυστυχώς όπως παθαίνω τα τελευταία 3 χρόνια τουλάχιστον με το FIFA.Και δεν είναι ότι μεγάλωσα και πλέον δεν με συγκινούν τα videogames γιατί ακόμα και σήμερα 2 χρόνια μετά την κυκλοφορία του battlefield 1 και συνεχίζω όταν βρίσκω χρόνο γιατι έχω και οικογένεια να κλείνω 6ωρα!

@spyros-1908- μάλλον έχεις βαρεθεί τα ποδοσφαιράκια, το έχω πάθει κι εγώ αυτό στο παρελθόν.

Το FUT ενώ είναι στημένο εξαιρετικά σαν mode πιστεύω ότι κουράζει από ένα σημείο και μετά, ειδικά όλο αυτό το κυνήγι με τις κάρτες που δεν προλαβαίνεις να πάρεις ένα παίχτη και βγαίνουν άλλες 5 με τον ίδιο.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...