Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zougaman

FIFA 18 Ultimate Team - Discussion Topic v2

Recommended Posts

Προσωπικα από τα μεσα Μάιου άρχισα να ελατωνω τις ωρες που έπαιζα φιφα καθημερινα μιας και αρχισε να με κούραζει πολύ, ωσπου βγήκε το γουορλντ καπ πριν μια βδομαδα και το παρατησα το παιχνιδι τελείως και εχει ηρεμησει το κεφαλι μου . Για τη νεα σεζόν σίγουρα θα το αγοράσω όπως και το  Προ ,θα ήθελα να ασχοληθω Οσο πιο καζουαλ γίνεται και με τα δυο και οποιο από τα δυο μου δώσει τ κάτι παράπανω θά συνέχισω να παιζω στην διαρκεια της χρονιάς, εννοείται με χαλαρούς ρυθμους. Γτ με το φιφα ναι μεν εκανα υπερομαδα φετος, άλλά είχα φτάσει σε σημειο να μην την ευχαριστιεμαι καθολου. . Οποτε τζάμπα το φαρμινγκ, το καψημο στο τρειντιγκ και γνκ οι φιφοεργατοωρες 

Αν πάρουμε ως παράδειγμα κάτι τύπους με διπλάσιες ήττες από νίκες,άλλους που τερματίζουν silver και γολδ 3 και κάνουν τα πουλ της ζωής τους και άλλοι τερματίζουν ελιτ και παίρνουν,ξέρετε τι,όχι,προφανώς και δεν παίρνει ο καθένας αυτό που του αξίζει.

1 hour ago, mpavlatos said:

Σε ότι αφορά το  λεγόμενο handicap , έχω την αίσθηση πως υπάρχουν μόνο στιγμές (momentum) που μπορείς να εκμεταλλευτείς αν επιτίθεσαι ή να αποτρέψεις  αν αμύνεσαι, σε κάθε περίπτωση η ικανότητα υπερισχύει. Με αυτόν τον τρόπο μειώνεται το skill gap   και αυτό συμβαίνει γιατί  η εταιρία θέλει να έχει τους περισσότερους πελάτες της ευχαριστημένους (βλ. πρώτη πρόταση αυτού του post). 

Όποιος δεν είναι ικανοποιημένος απλά δεν αγοράζει...  

Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από την στιγμή που βρήκα τρόπο να κερδίζω άτομα 1000 φορες πιο ικανά και εξαδακτυλα (ενώ εγώ ο χειρότερος χαχαχα το δεξί στικ μου είναι ολοκαίνουριο)... 

Βέβαια έκανα 1000 ματς για να πάρω χαμπάρι είναι καλά κρυμμένο νομίζεις ότι ο άλλος παίζει την μπαλαρα ενώ το μηχάνημα κάνει ότι θέλει... 

Και φυσικά θα συνεχίσω να νευριαζω του πιστούς της θρησκείας δεν-υπάρχει-handicap που θα χάνουν και δεν θα ξέρουν γιατί.... 

Πάλι σήμερα ο άλλος 6 δοκάρια χαμένο πέναλτι με dragback drivenmriven και εγώ να πατάω πάσα πάσα με την μια χωρίς να κοιτάω και 8-0...

Καλημέρα, κάνω το προχθεσινό TOTS sbc και μου βγάζει τον Kane.

Κάνω το σημερινό και μου βγάζει TOTS De Bruyne.

Σου λέει θες δε θές θα κάνεις Premier League squad.

😛

Y.Γ. Χτές εκανα και το εξής απίστευτο.

Θέλω να πάρω τον Tots De Ligt, παιζω τα πρώτα 3 ματς στο DKT και πάω τραίνο τελικό...λέω αντε να δουμε πως θα χάσουμε τωρα.

Κερδίζω 2-0 στο ημίχρονο και σκέφτομαι τι να κάνω;

Α) Να κερδίσω και να μπω WL

B) Να χασω και να συνεχίσω για τον De Ligt

Επέλεξα το Β, εκατσα και εφαγα 3 γκολ, το τελευταίο με αυτογκολ 😄

Πήρα και τον De Ligt με τους επόμενους 4-5 αγώνες και ολα καλά.

Πολύ καλος ειναι σε 2 ματς που τον έβαλα.

5 hours ago, stratisd said:

Y.Γ. Χτές εκανα και το εξής απίστευτο.

Θέλω να πάρω τον Tots De Ligt, παιζω τα πρώτα 3 ματς στο DKT και πάω τραίνο τελικό...λέω αντε να δουμε πως θα χάσουμε τωρα.

Κερδίζω 2-0 στο ημίχρονο και σκέφτομαι τι να κάνω;

Α) Να κερδίσω και να μπω WL

B) Να χασω και να συνεχίσω για τον De Ligt

Επέλεξα το Β, εκατσα και εφαγα 3 γκολ, το τελευταίο με αυτογκολ 😄

Πήρα και τον De Ligt με τους επόμενους 4-5 αγώνες και ολα καλά.

Πολύ καλος ειναι σε 2 ματς που τον έβαλα.

:WTF:  :(  :cry: ..............τι εκανε λεει;;;;

Το χτεσινο dkt μπορουσες να το κερδισεις 2 φορες, οποτε με 1 σμπαρο και wl qualification και tots de ligt.Ξερει κανεις γιατι στον τελικο πολλοι κερδιζουν 1-0 και κανουν quit;Μου ετυχε 2 φορες χτες

On 5/6/2018 at 6:13 ΜΜ, Hellenes said:

Είμαι απόλυτα ικανοποιημένος από την στιγμή που βρήκα τρόπο να κερδίζω άτομα 1000 φορες πιο ικανά και εξαδακτυλα (ενώ εγώ ο χειρότερος χαχαχα το δεξί στικ μου είναι ολοκαίνουριο)... 

Βέβαια έκανα 1000 ματς για να πάρω χαμπάρι είναι καλά κρυμμένο νομίζεις ότι ο άλλος παίζει την μπαλαρα ενώ το μηχάνημα κάνει ότι θέλει... 

Και φυσικά θα συνεχίσω να νευριαζω του πιστούς της θρησκείας δεν-υπάρχει-handicap που θα χάνουν και δεν θα ξέρουν γιατί.... 

Πάλι σήμερα ο άλλος 6 δοκάρια χαμένο πέναλτι με dragback drivenmriven και εγώ να πατάω πάσα πάσα με την μια χωρίς να κοιτάω και 8-0...

Εχω παρατηρισει σε πολα ματς οταν παριστανω τον αμπαλο και αφηνω τον αντιπαλο να εχει κατοχη και να χασει καπιες ευκαιριες στην συνεχεια μετα το 35 αν φορτσαρω θα μου δωσει γκολ το παιχνιδι ως το 45 με μια-δυο ευκαιριες που θα κάνω.

Το αντιθετο συνηθος συμβαινει αν παιξω απο την αρχη καλά εναντια σε αμπαλους...τοτε θα μου φαει καποια αχαστα γκολ το παιχνιδι,θα μου τα κάνει τσουρέκια ,πιθανον να σκοραρει ο αντιπαλος με καποιο ηλιθειο-τυχαιο γκολ στην πρωτη ευκαιρια που θα κανει και ακομα κι αν δεν συμβει αυτό ξερω οτι ως δια μαγείας απο την αρχη του β ημιχρονου περιέργος η ομαδα μου θα ειναι πεσμενη ωστε να μπορει πιο ευκολα το "ανιψακι" μου να βγαλει ευκαιριες ...Αν αυτο το τσιρκο συνεχιστη και στο "momentum 19" χέσε μέσα.

Επειδή 3 μέρες δεν μπορούσα να ήμουν παρών στο φορουμ, θέλω να πάρω θέση πάνω σε αυτά που γράφτηκαν / σβήστηκαν.

Είναι κρίμα να γίνονται και πόσο μάλλον για ένα παιχνίδι.

Επειδή τον ξέρω πολλά χρόνια (τον zez) ήξερα ότι ήταν ξεροκέφαλος μερικές φορές αλλά δεν περίμενα να συμβεί αυτό.

Στην σελίδα / γκρουπ έχουμε ανεβάσει πολλές φορές τέτοιες επιθέσεις (προσωπικά με έχουν απειλήσει αρκετές φορές) αλλά εκεί οι περισσότεροι είναι άγνωστοι, εδώ γνωριζόμαστε πολλά χρόνια και αυτό  είναι το κακό.

Μακάρι να είναι το τελευταίο κρούσμα και να συνεχίσουμε κανονικά.

2 hours ago, Mitropoulos1 said:

Εχω παρατηρισει σε πολα ματς οταν παριστανω τον αμπαλο και αφηνω τον αντιπαλο να εχει κατοχη και να χασει καπιες ευκαιριες στην συνεχεια μετα το 35 αν φορτσαρω θα μου δωσει γκολ το παιχνιδι ως το 45 με μια-δυο ευκαιριες που θα κάνω.

Το αντιθετο συνηθος συμβαινει αν παιξω απο την αρχη καλά εναντια σε αμπαλους...τοτε θα μου φαει καποια αχαστα γκολ το παιχνιδι,θα μου τα κάνει τσουρέκια ,πιθανον να σκοραρει ο αντιπαλος με καποιο ηλιθειο-τυχαιο γκολ στην πρωτη ευκαιρια που θα κανει και ακομα κι αν δεν συμβει αυτό ξερω οτι ως δια μαγείας απο την αρχη του β ημιχρονου περιέργος η ομαδα μου θα ειναι πεσμενη ωστε να μπορει πιο ευκολα το "ανιψακι" μου να βγαλει ευκαιριες ...Αν αυτο το τσιρκο συνεχιστη και στο "momentum 19" χέσε μέσα.

Κατεβα στην 7η

Βαλε 90+ rating

0 αξια ομαδας (untradeable sbc/icon/tots)

Και δες

εφαγα 1000+ ματς να το καταλαβω τσαμπα μην χαλιεσαι αλλες θεωριες δεν εχει

17 hours ago, zougaman said:

Επειδή 3 μέρες δεν μπορούσα να ήμουν παρών στο φορουμ, θέλω να πάρω θέση πάνω σε αυτά που γράφτηκαν / σβήστηκαν.

Επειδή τον ξέρω πολλά χρόνια (τον zez) ήξερα ότι ήταν ξεροκέφαλος μερικές φορές αλλά δεν περίμενα να συμβεί αυτό.

Στην σελίδα / γκρουπ έχουμε ανεβάσει πολλές φορές τέτοιες επιθέσεις (προσωπικά με έχουν απειλήσει αρκετές φορές) αλλά εκεί οι περισσότεροι είναι άγνωστοι, εδώ γνωριζόμαστε πολλά χρόνια και αυτό  είναι το κακό.

Συμβαίνουν αυτά ....φόρουμ είναι θα έρθουμε σε κόντρα θα φύγει και καμιά λέξη παραπάνω. Όλα καλά συνεχίζουμε!

17 hours ago, zougaman said:

Οι άνθρωποι αλλάζουν Στέφανε,για πολλούς πέφτουμε καθημερινά απο τα σύννεφα.Το έπαθα και γω πρόσφατα.

Το θέμα είναι να είσαι αυθεντικός,ο ZEZ τουλάχιστον ήταν αυθεντικός,ποτέ δεν προσποιήθηκε κάτι άλλο από αυτό που ήταν.

Το ξεροκέφαλος που λες...είναι τιμητικό για αυτόν.

Είρωνας και αλαζόνας για μένα είναι πιο σωστοί χαρακτηρισμοί,γούσταρε να βοηθά τους κατώτερους του....καλός και σωστός για εσένα και ίσως για κάποιους άλλους...απλά ξεροκέφαλος αλλά καλό παιδί...

Σέβομαι απόλυτα τον ΖΕΖ επειδή δεν μπορεί να απαντήσει πλεόν αλλά δεν μπορώ να διαβάζω πως ήταν και κάνας άγιος.

Απορώ πως δεν το έβλεπες τόσο καιρό.Πάντως δεν είχε να κάνει με το παιχνίδι,και για κηπουρική να μιλούσαμε,πάλι θα υπήρχαν εντάσεις.Είναι θέμα νεύρων και διαχείρισης αυτών.

Στο είχα πει και σε pm και είχες υπερασπιστεί τον ZEZ...κάνοντας του κακό.Δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις γιατί το λέω.Ελπίζω να μην τα παρεξηγήσεις.

Είμαι σίγουρος πως θα ξαναγυρίσει πάντως,δεν τελειώσε τίποτα,μην στεναχωριέστε συμφορουμίτες.Το θέμα είναι να καταλάβει πως το λάθος του είναι η συμπεριφορά του και όχι τα βρισίδια μετά το ban,αυτό είναι το σημαντικό.

Για μένα τα μπινελίκια που πιθανώς έριξε δεν πρέπει να σας προβληματίζουν,πάνω στα νεύρα του ήταν.Αυτό που πρέπει να σας προβληματίζει είναι η ελευθερία και το ασυλο που του είχατε δώσει.Πως θα κάνετε καλύτερα την δουλειά σας ως Mods,αυτό πρέπει να συζητήσετε.

Να τραβάτε μια γραμμή ανάμεσα στο σωστό moderating και στους φίλους σας.

Θεωρώ πως είναι ontopic αυτό που γράφω,καλώς ή κακώς έδινε ζωή εδώ μέσα ο ΖΕΖ,ακόμη και αν διαφωνούσα εντελώς με το ύφος του.

Δεν ξέρω πως θα γίνει καλύτερο το forum,ούτε θέλω να γίνω moderator,ούτε ξέρω αν με θέλετε,ούτε με νοιάζει.

Με νοιάζει όμως να γινει καλύτερο το wehellas.Θεωρώ πως πρέπει να γυρίσει ο ΖΕΖ,δεν ξέρω πως,δεν με νοιάζει αν κάνει fake profile,αλλά είναι σημαντικός εδώ μέσα.

Ελπίζω να μην παρεξηγηθεί και να μην διαγραφεί το post.

56 minutes ago, Bakogoal said:

Θεωρώ πως πρέπει να γυρίσει ο ΖΕΖ,δεν ξέρω πως,δεν με νοιάζει αν κάνει fake profile,αλλά είναι σημαντικός εδώ μέσα.

Αν και είμαστε εντελώς εκτός θέματος και θα σβηστεί το ποστ, ελπίζω να το δεις.

Οχι φίλε δεν πρέπει να γυρίσει ο ζεζινιο και κανένας σαν τον ζεζινιο.

Ανθρωπος που εύχεται καρκίνους και ψόφους επειδή μπαναρίστηκε σε ένα φόρουμ, δεν έχει θέση εδω μέσα αλλά σε ψυχιατρείο.

4 minutes ago, Buddha said:

Ανθρωπος που εύχεται καρκίνους και ψόφους επειδή μπαναρίστηκε σε ένα φόρουμ, δεν έχει θέση εδω μέσα αλλά σε ψυχιατρείο.

Σοβαρά Σταύρο.....;;;είπε τέτοια πραγματα;;

8 minutes ago, Buddha said:

Ώπα. 

Άτομα σαν τον ζεζινιο είναι και ο λόγος που έκλεισε το wenb. Θα συμφωνήσω με @Buddha. Δε χρειάζονται τέτοια άτομα σε φόρουμ. Αργά ή γρήγορα θα προκαλέσουν αρνητικές εξελίξεις, όπως και έγινε πολλές φορές. Ήταν σημαντικό το οτι βοηθούσε και έδινε και λίγο παραπάνω πνοή στο τοπικ, αλλά δε δικαιολογείται η συμπεριφορά του, ούτε προκύπτει να γίνει επιτρεπτή από κανέναν. 

Ε τότε το ξεροκέφαλος είναι άδικο για τους ξεροκέφαλους. 

Δεν έχω κάτι άλλο. 

Θλιβερός. 

είμαι νέος σε αυτό το φόρουμ και δεν γνωρίζω πρόσωπα και πράγματα, έχω αντιληφθεί ότι οι παλιοί είχατε μια άλλου είδους σχέση   ..πιο προσωπική και φιλική  

..οι γνώσεις  και οι συμβουλές του του συγκεκριμένου ατόμου και κανα δυο άλλων μελών, για το παιχνίδι, πραγματικά με βοήθησαν..  και να σας πω την αλήθεια πάντα ήμουν με το μέρος του, νοητά, στις όποιες αντιπαραθέσεις είχε... 

επειδή έτυχε εκείνη τη μέρα και ώρα να είμαι on-line, είδα όλη την εξέλιξη των γεγονότων...

είμαι 45 χρονών, ποτέ δε πίστευα ότι θα δω να γράφονται τέτοια πράγματα σε ένα φόρουμ, για ένα παιχνίδι     ..μη σου πω και γενικότερα

πραγματικά δεν θέλω να αναπαράγω ούτε μια υποψία περίληψης όσων γράφηκαν...    και δεν ξέρω καν πως θα αντιδρούσα αν ήμουν ο αποδέκτης αυτού του οχετού...

..ντροπή και αίσχος

Ατομα σαν τον Ζεζινιο ....που ''φοβασαι'' να ποσταρεις κατι διοτι παιζει πολυ να δεχτεις ειρωνειες, βρισιες και καταρες....δεν τα χρειαζεται κανενα φορουμ οσες γνωσεις και να εχουν.......εγω προσωπικα οσες γνωσεις και να εχει ο καθε  Χ ζεζινιο δεν θα τον ρωτησω ....εφοσον ξερω οτι εχει ποσταρει τετοια πραγματα πχ για τον Χ φιλο μου εδω στο φορουμ.

Χανεται η ηθικη...παει περιπατο.....τουλαχιστον εγω ετσι το βλεπω.

Καλα να ειναι το παιδι. Προσωπικα μονο λυπη μου προκαλει ....καθολου θυμο δεν εχω για τον Ζεζινιο, ουτε χαρηκα με το μπαν.....μαλιστα δεν μου εκανε καμια εκπληξη αυτο που προλαβα και διαβασα (πριν κατεβει). Το περιμενα. 

Σορρυ για το οφτοπικ

Το περιστατικό έγινε με μένα καθώς με αποκάλεσε βλάκα. Δεν έχω κάτι μαζί του γιαυτό και δεν έδωσα συνέχεια αλλά θα πρέπει να καταλάβουν όλοι πως όταν δεν βρίζεις δεν σημαίνει ότι είσαι εντός ορίων. Με απλά λόγια όταν είσαι μόνιμα εριστικός αντιδραστικός ειρωνικός κάποια στιγμή θα έρθει και η αντίδραση και πρέπει να την διαχειριστείς. Για μένα προσωπικά δεν είναι λόγος να φάει κάποιος ban για την λέξη "βλάκας" αλλά εγώ δεν διαχειρίζομαι την κοινότητα για να το κρίνω.  Επίσης δεν έχει την δυνατότητα να γράψει και ο ίδιος την άποψη του και αυτό είναι άδικο. Τεσπα τον τελευταίο λόγο τον έχουν οι mods, αυτά συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες γιαυτό πάμε παρακάτω,...

ΥΓ: Για το περιεχόμενο των pm εφόσον ισχύουν αυτά που διάβασα πιο πάνω νομίζω δεν χρειάζεται αν σχολιάσω κάτι.

Καλημέρα σε όλους. 

Προτείνω να αφήσουμε το περιστατικό πίσω και να συνεχίσουμε τη συζήτηση για το FUT 18. 

Απο τους ηχους της οργης οταν χανουν κανει μπαμ οτι η μπαλα οτι αγγιζει το φανατιζει και παρεκτρεπει...

Ειδικα οταν χανει κανεις απο ΕΜΦΑΝΗ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ...

1 hour ago, JrdGr said:

Το περιστατικό έγινε με μένα καθώς με αποκάλεσε βλάκα. Δεν έχω κάτι μαζί του γιαυτό και δεν έδωσα συνέχεια αλλά θα πρέπει να καταλάβουν όλοι πως όταν δεν βρίζεις δεν σημαίνει ότι είσαι εντός ορίων. Με απλά λόγια όταν είσαι μόνιμα εριστικός αντιδραστικός ειρωνικός κάποια στιγμή θα έρθει και η αντίδραση και πρέπει να την διαχειριστείς. Για μένα προσωπικά δεν είναι λόγος να φάει κάποιος ban για την λέξη "βλάκας" αλλά εγώ δεν διαχειρίζομαι την κοινότητα για να το κρίνω.  Επίσης δεν έχει την δυνατότητα να γράψει και ο ίδιος την άποψη του και αυτό είναι άδικο. Τεσπα τον τελευταίο λόγο τον έχουν οι mods, αυτά συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες γιαυτό πάμε παρακάτω,...

ΥΓ: Για το περιεχόμενο των pm εφόσον ισχύουν αυτά που διάβασα πιο πάνω νομίζω δεν χρειάζεται αν σχολιάσω κάτι.

Την ειχε τη δυνατοτητα φιλε μου πολλες φορες αλλα παντα πιστευε οτι θα εχει ασυλο με αυτα που γραφει .Εγω ειμαι υπευθυνος για το αρχικο μπαν(μη δυνατοτητα ποσταρισματος ) του ζεζινιο οπως επισης να ξερετε οτι το μηνυμα του σε εμενα απευθυνοταν.Για αυτο λοιπον  και σας ενημερωνω οτι του ειχαν γινει  αρκετες φορες συστασεις  κυριως με μηνυματα αλλα η απαντηση που επαιρνα συνεχως και εγω και τα υπολοιπα παιδια που προσπαθουσαν να βοηθησουν ηταν μονο ειρωνεια και αλαζονεια.Προσωπικα ειμαι υπερ της ομαλης συζητησης και ανταλλαγης αποψεων για αυτο και το μπαν ηταν σχετικα μεγαλης διαρκειας(6 μηνες) με την ελπιδα οτι θα καταλαβει οτι ανηκει σε μια κοινοτητα οπου ο καθενας εχει το δικαιωμα να εκφραζει την αποψη του ελευθερα χωρις ομως να προσβαλλει συνεχως τους αλλους.Σαφως και δεν ειναι ωραιο να λεγονται πραγματα για εκεινον και να μην μπορει να απαντησει αλλα ο καθενας ειναι υπευθυνος για τις πραξεις του.Μεγαλοι ανθρωποι ειμαστε ,καποιοι απο εσας ακομα μεγαλυτεροι απο εμενα και ειμαι σιγουρος οτι το παν για να εισαι σωστος και να σε σεβονται οι γυρω σου,πρεπει  πρωτα απο ολα να σεβεσαι τη γνωμη και τη διαφορετικοτητα του συνομιλητη-συνανθρωπου σου.Αυτα ειχα να πω μιας και το θεμα  αφορουσε  εμενα προσωπικα και θα ηθελα να σας παρακαλεσω να συνεχιστει κανονικα η κουβεντα για το ultimate team.

Ρε παιδιά πλάκα κάνετε? Υπάρχει έστω κ η παραμικρή δικαιολογία για κάποιον που εύχεται όπως διαβάζω, ψόφους κ καρκίνους? Για μένα προσωπικά οποίος ρίχνεις κατάρες τέτοιου στυλ, ΔΕΝ ειναι άνθρωπος. Είτε αυτό γίνεται πίσω από μια οθονη, είτε στο γήπεδο με τη ψυχολογία της μάζας, είτε οπουδήποτε.... Πραγματικά είμαι κάθετος σ αυτό. 

Το έχω πει αμέτρητες φορές κ δημόσια και σε pm, ότι το συγκεκριμένο άτομο δεν έχει η θέση εδώ μέσα. Μόνιμα ειρωνικος, εριστικός κ απίστευτα προσβλητικός, απέναντι σε όποιον διαφωνούσε με την αποψαρα του. 

Ήταν ξεκάθαρο για μενα πως υπήρχε τεράστια ανοχή από τους mods, επειδη ελιωνε κ εγραφε συχνα, κρατωντας το topic ζωντανό. Κ οχι μόνο αυτό, αλλά τα πράγματα μαλιστα λειτουργούσαν αντίστροφα. Συγκεκριμενα, είδα post αν θυμάμαι καλά του @JrdGr, το οποίο απλά παρέθετε παλαιότερα posts του ζεζινιο, μαζί με καινούρια, που προφανώς τον εξεθεταν. Τιποτα περισσοτερα, τιποτα λιγοτερο. Μετά από λίγες ώρες το post εξαφανίστηκε, μην το δει το δει ο άλλος κ γίνει πανηγύρι. Αν θεωρείται λογικο αυτό, πάσο.

Πόσες φορές έχει ξαναγίνει η ίδια συζήτηση με τον ίδιο παντα πρωταγωνιστη? Απλά αυτή τη φορά ξεπέρασε ΚΑΘΕ  όριο και δεν άφησε περιθώριο να του τη χαρίσουν ξανά. "Ανθρωποι" που ρίχνουν κατάρες, δεν έχουν θέση οχι μονο εδω μεσα, αλλα πουθενά. 

Παρακαλώ να μη σβηστεί το post. Είναι παράπονα που έχω εκφράσει στον @zougaman σε pm κ ήθελα να τα γράψω κ εδω. Ήταν κάτι που τραβούσε χρόνια κ ήθελα να παραθέσω κ δημόσια τη γνώμη μου. 

Tα πράγματα είναι έτσι ακριβώς όπως τα είπατε,στοn Zouga τα είχα πει και εγώ σε PM και πήρα μια απάντηση που δεν μου άρεσε καθόλου...

Είχα μαλώσει αρκετές φορές με τον Ζεζ και μπορώ να πω πως χαίρομαι που banαρίστηκε και επίσης χαίρομαι που πολλοί εδώ μέσα είχατε την ίδια άποψη με μένα για τον συγκεκριμένο.

Δε θα σβηστούν τα ποστ, αρκεί να προχωρήσουμε παρακάτω παιδιά. Ξέρω δεν υπάρχουν και πολλά να πούμε μιας και περιμένουμε νέα για το FIFA 19, αλλά ας το προσπαθήσουμε.

• Create New...