Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ELBarto-3-

FIFA 18 - Career Mode Topic

Recommended Posts

@takisaek Eστειλα στους mods αν θα μπορω να ποσταρω εδω, αν επιτρεπεται.Αν παρω το ΟΚ, τοτε κομπλε.

Σε σενα τωρα, μια χαρουλα εισαι.
Φυσιολογικες ηττες απο ΒνΒ και Μπαγερν, και μετα πολυ Χ αλλα αυτο στο τελος θα σου βγει σε καλο το οτι δεν εχανες τα συγκεκριμενα παιχνιδια.

Καλα αποτελεσματα, με μερικες νικες σκορπισμενες εκει μεσα.

Μια χαρα.
Αμαρτεη κραταει το σκυλι, πολυ καλος ποδοσφαιριστης.

Τωρα κανονισε για καμια μεταγραφουλα τον Γεναρη, και εχεις την παραμονη στο τσεπακι.

@Diegito21 Εσυ τα χεις κανα ΣΚΑΤΑ στην Γερμανια, πραγματικα, και δυσκολα διωρθωνεται.....κανονισε γιατι μην εχουμε τιποτα δραματα και δε βγεις ΤΣΛ του χρονου, θα πεσει γελιο.

Στην Ευρωπη απο την αλλη, εισαι κυριαρχος, πατωντας ολους στον ομιλο σου.
Η συντριβη της Αρσεναλ δεν ειναι νεο, η αγαπημενη πελατισσα της Μπαγερν ειναι. :D 

Η Ατλετι ειναι περιεργος αντιπαλος, μιλαω απο εμπειρια, που περασα δυσκολα στον ομιλο και εν τελει με αφησε 2ο.
Προσεχε, δυσκολευουνε τα πραγματα στα knockout.

Τολιζο παικταρας, με συγκινει που τον ειχα ακομα πιτσιρικα στην Λυον στο ΦΙΦΑ 15+16 :lol: 

Αντε τελειωσε την χρονια με νικες, ερχεται και ο Σανε απο Γεναρη.
Μπορεις να στρωσεις και στο πρωταθλημα.

VAMOS DIEGITO!!!!!!

-------------------------------------------

87190.jpg

torino-fc-juventus-fc-29-04-2013.jpg

Torino - Juventus 2-0

2 αντεπιθεσεις, μια ανουσια κατοχη απο μας, και δικαια νικη για τους συμπολιτες.
Χαλια χαλια χαλια.

Juventus - Atalanta 1-2 (Copa) 

Ιδια εμφανιση, ιδιο αποτελεσμα.
Αξιζαμε την ηττα, παρα το οτι ανοιξαμε το σκορ.

Πραγματικα αηδια.

Και τωρα τρεχα στον επαναληπτικο μεσα στο Μπεργκαμο.....

Juventus - Atalanta 3-0

Στο πρωταθλημα ομως το καναμε το καθηκον μας.

UEFA-Champions-League-1-icon.png

Wolfsburg - Juventus 1-2

Ειδαμε και παθαμε....
Στο 77' ανοιγουνε το σκορ, και ειμαστε με το ενα ποδι στον ταφο, αλλα βγαινουνε μπροστα, ανοιγονται (για καποιο λογο μας κανανε την χαρη, αν κλεινονταν πισω θα περνουσανε) και κοπαναμε 2 αντεπιθεσεις και κερδιζουμε το παιχνιδι.

Juventus - Crotone 3-0 

Ευκολα με πολλες αλλαγες.

Fiorentina - Juventus 1-1

Πολυ ισοροποιημενο παιχνιδι, 1 δυνατη φαση και για τις 2 ομαδες, μοιρασια απο 1 γκολ και 1 βαθμο.

SOisUPc.png

--------------------------------

• Κληρωση Champions League.

cFnuQ3C.png

Ευκολακι, εχουμε ηδη περασει. :hehe:

Νταξει, ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα πια.
    Τι να λεμε.
    Θα βαλουμε τα δυνατα μας.

• ΤΕΛΟΣ!!!
    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.....

Τελειωσε η βασιλεια της Μπαγερν....αποκλειστηκε απο την Μπαρσα, και ΔΕΝ θα παρει το 4ο συνεχομενο......καιρος ητανε.

• Δε μπορουσε να μας δωσει Τοτεναμ η Λυον το κωλοπαιχνιδο, γαμωτο........τον Πεπ επρεπε.....

• Εχουμε εναν ΔΥΝΑΜΙΚΟ Απριλιο, το λιγοτερο.....

StLvc29.png

Κι αμα (λεμε τωρα...) περασουμε θα μπουνε ΚΙ ΑΛΛΑ παιχνιδια.......
    Βασικο μελημα βεβαια ειναι να περασουμε στο κυπελλο, και εννοειται να κρατησουμε στο πρωταθλημα, γιατι με τις γκελες που κανουμε, οι αλλοι καρτερουνε.

• Τελευταια αγωνιστικη Ρωμα - Γιουβεντους........λετε να υπαρξει τελικος πρωταθληματος??

Αυτα παιδες, συνεχιζουμε δυνατα σε εναν δυναμικοτατο μηνα.
Να δουμε τι θα μας προσφερει αυτος.
ΤΣΛ δυσκολα πια, ετσι οπως παιζουνε δεν ειμαστε για παραπανω.....αλλα ποιος ξερει.

Πρωταθλημα θα πεσει το βαρος.

FORZA JUVE!!!!!!!!!!!

1834386.jpeg?690

Αφου φιλοδορω την Φανκφουρτη με 1-4, 2 εβδομαδες μετα υποδεχομαι τους Λυκους και τους νικαω σε ενα ματς ΚΟΛΑΣΗ 2-0. Η μπαλα πανω κατω με τους Λυκους να εχουν παρει τον Batshuayi απο Τσελσι και να ναι βουνο. συν εναν αλλο Ισπανο Sarabia και ειχαν και αυτο το θηριο τον Ntep και καθε επιθεση μυριζε γκολ. Μιλαμε για ροστεραρα. 

288tqih.jpg

2poz6eg.jpg

8x3s5f.jpg

UEL Ingolstadt 04 - AZ  2-0 

Απλα δεν υπηρχε αυτη η ομαδα.

Και ερχεται αυτο. ΤΡΙΑ ματς σερι και αφου εχω παιξει Ευρωπη 2,5 μερες πριν.

1z1tm5t.jpg

Ροστερ εχω, βαθος εχω, αλλα δυστυχως δεν εχω ποιοτητα στο βαθος. 

HOFFENHEIM - INGOLSTADT 04 1-1

Καλυτεροι οι της Χοφε που με βρηκαν χωμα ομως.

Πλεον ανεβαινουν μονο τα Highlights. Πραγματικα δεν χωρανε οι φασεις σε καθε ματς. Σε αυτο πχ δεν μου βαλανε δυο τετ α τετ.

2,5 μερες μετα.

INGOLSTADT 04 - M'GLADBACH 2-1

Φαινοταν πολυ κουρασμενη η Γκλανταμπαχ εγω εβαλα 4-5 back up και στο 30 τους εκανα 2-0 αλλα στο δευτερο ανεβηκαν πολυ και με πιεσαν σχετικα. Ο Gray εχει χασει 5 μαλλια εως τωρα μετρημενα. Εκτος 18αδας μεχρι Γεναρη μονο σε μεγαλη αναγκη μεσα. Τα RESPECT μου στον Γερμανο σεντερ μπακ 32 χρονο Hunemeier οπου εκανε εκπληκτικο παιχνιδι.

STUTTGART - INGOLSTADT 04 1-4

Ματσαρα απο τις λιγες, οποιος νομιζει οτι κερδισα ευκολα γελιεται, εξαλλου αν ηταν ευκολο θα το εκανα ντελιτ. Μου ερχεται μια εμπνευση και βαζω οχταρι τον Σανγκαρε 20 ετωνε που πουλησα ηδη 6,5 και με μια επελαση ξεκλειδωσε το 352 τους δινοντας καθετη στον killer Origi. 

1rw00l.jpg

2croqdu.jpg

Μπηκα ΟΚΤΩΒΡΗ και παιζω για το UEL με την Σαλτσμπουργκ και 2,5 μερες μετα με την Ντορντουμ.

Απιστευτα γουστα πανω κατω η μπαλα και εκπληκτικες μαυρες Adidas φανελες.

11w69hg.jpg

ΟΚΤΩΒΡΗΣ και ειμαι σε τρομερό momentum. Αφου ειπα οτι ο Gray δεν ξαναπαιζει τον βαζω στο επομενο ματς μεσα στην Σαλτσμπουργκ και κανει χατ τρικ, αλλα ηττα με 4-3 αφου εβαλα σχεδον ολα τα δευτερα.

e9b5gy.jpg

2eaqvzp.jpg

2927a0n.jpg

Κωμικα γκολ δεχτηκα 

Επομενο ματς με την Ντορντουμ 2-1 για πλακα αφου ειχα ξεκουραστους παικτες και λογικα επαιζε και αυτη Ευρωπη.

Επομενο ματς με την ΛΕΙΨΙΑ την οποια εχω δει σε 6-7 ματς IRL. Αυτη παιζει 442 και πρεσσαρει πολυ ψηλα και τους κανω mind game και κατεβαζω αυτην την συνθεση.

vor4aq.jpg

Φτιαγμενη ειδικα, δεν την εχει μεσα.

Βαζω κοφτες τα 2 γουμαρια μου, τον ΤΣΑΝ CM αλλα να προωθειται RWB/LWB και 3 σεντερ φορ με τους 2 Targetman και τον ενα false9 και ανεβαζω 75 pressing και aggression παιζοντας με ενα κλικ κατω αμυνα και τους εχω διαλυσει. Θα μπορουσα να σκοραρω αλλα 2 γκολ τουλαχιστον. Φυσικα μιλαμε για παιχνιδι, στην πραγματικοτητα αυτο πιστευω αν το εκανα θα τρωγα κανα τριμπαλο.

1-4 ΚΑΙ αυτην.

21bowag.jpg

2afzti9.jpg

Επομενο ματς με την ΓΑΛΑΤΑ 2-1 πανευκολα.

1zmcwll.jpg

Και τελος με την Σαλκε ΜΙΑ μερα μετα βαζοντας σχεδον ολα τα δευτερα με τον Guzman να κανει παπαδες, εκπληκτικο ματς που θα μπορουσα να το νικησω. Τελικο 0-0.

Μπραβο στα παλικαρια που τα δωσαν ΟΛΑ.

1zqrjg2.jpg

Η ενδεκαδα που κατεληξα οπου φυσικα στο κεντρο θα παιζει και ο Αμαρτευ και δεξι μπακ ο Κονγκολεζος.

Yacob τελος επεσε πολυ, κερδισε θεση στην 18αδα ο Γκουζμαν.

9uu6v4.jpg

On 22/12/2017 at 6:30 ΜΜ, ELBarto-3- said:

Ανακοινωση : 

Θα τελειωσω αυτο το CM και θα αρχισω ενα αλλο save με αλλη ομαδα που θελω εδω και καιρο, εννοειται...
Κι αυτο θα ειναι το τελευταιο μου με το FIFA 18.

Εχω καιρο που καταλαβαινω οτι απλα ΔΕΝ μου αρεσει το παιχνιδι και οτι απλα αναγκαζω τον εαυτο μου να παιζω γιατι ουσιαστικα λογικη προβατου "ολοι παιζουνε το 18" 

Θα συνεχισω το 17 που ειναι το αγαπημενο μου ΦΙΦΑ μακραν, και θα γραφω κιολας, στο φορουμ του 17...θα σας σχολιαζω εννοειται εδω, και απλα θα ελπιζω να με διαβαζετε κι εσεις στο αλλο τοπικ, για να συνεχιστει η ωραια κατασταση που εχουμε εδω μεσα.

Φιλαράκι μου, τελικά δεν είναι η ομάδα που πρέπει να βρει κάποιος, όπως έλεγες για μένα,  το θέμα είναι και  το παιχνίδι,  αυτό είναι που δεν τραβάει, με τίποτα όμως...ακριβός αυτό που λες , σαν πρόβατα 

Γι'αυτό και δεν συνέχισα 2η σεζόν με ΜΙΛΑΝ με ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ , είναι προβλέψιμα 

Το μόνο που με κρατάει είναι οι μικρές κατηγορίες( που γίνεται κάτι το διαφορετικο)  και το  ότι δεν υπάρχει battlefield μεταχειρισμένο,  έχουν εξαφανιστεί τα πάντα...:pp:hehe:

---------------------------------------------------------------------------------------

Πάμε στα δικά σας γρήγορα γρήγορα...

@takisaek 

Αδερφέ,  κάνεις ότι μπορείς και μέχρι στιγμής τα καταφέρνεις μια χαρά,  ωραίος 

Συνέχισε δυνατά 

@ELBarto-3- 

Μετά και την "ανακοίνωση" ,  σαν να σέρνεσαι για να τελειώσει το πρωτάθλημα , δεν ξερω, μπορει να κανω και λάθος...

Συνεχίζεις με σοβαρότητα  τα τελευταία 8 ματς και βγαίνεις πρωταθλητής....  μην αυτοκτονήσεις....

Στο  CL τώρα ,  μην τη φοβασε την ΣΙΤΥ, άλλο στο αγγλικό  άλλο στην ευρωπη.... 

Ντριμπλα αυτοί,  τάκλιν στην καροτιδα εσύ.. 

Περιμένουμε το τέλος...

@Diegito21

Φιλαράκι  , δεν σε πάει η αλήθεια φαίνετε η Γερμανία,  δε  ξέρω έτσι φαίνετε... και στο κύπελλο,  ηχηρό χαστούκι....

Στην Ευρώπη τα πας καλύτερα και σε ένα δύσκολο όμιλο,  γιατί και η ΜΠΡΆΓΚΑ είναι πονηρή και υπολογίσιμη ομάδα. 

Η Ατλέτικο στους 16, δεν την ξέρω δεν την έχω συναντήσει,  αλλά με σοβαρότητα όπως στους ομίλους μπορείς να περάσεις...

--------------------------------------------------------------------------------

Στα δικά μου 

Στην ουσία συνεχίσω κάτι που το είχα αφήσει στην άκρη,  λόγο το ότι ψαχνόμουν τοτε  με τα sliders ...

Ένα μείνει στην 11 αγωνιστική και συνεχίζω με τα sliders  που έχω αναφέρει και τις σχετικές ρυθμίσεις και πραγματικά παραπέμπει σε πολύ real life  η κατάσταση και μ'αρέσει....

Όπως είπα είναι και οι μόνες ομάδες-κατηγορίες πούμε κρατάμε στο παιχνίδι ακόμα..(LEAGUE ONE- LEAGUE TWO) 

Η Ομάδα είναι αυτή 

6017772402_2c2d692063_b.jpg

Πάμε να πούμε τα υπόλοιπα 

11αδα 

25734297_169963087089975_770538111437370

• Η άμυνα είναι ότι βλέπετε,  δεν υπάρχουν αλλαγές, 

• Η επίθεση,  στην ουσία είναι οι 2 βασικοί (αρκετά καλοι) και ο Patrick, 

• Στα χαφ προς το παρων είμαστε κομπλέ,  αλλά και όπως θα δείτε από κάτω έχουμε και μέλλον...

• Και στα άκρα,  απλα κλαίμε...μονο ο LAW..

• το συνέχισα σήμερα  και έπαιξα άλλα  8 ματς το πρωί 

Και η βαθμολογία σε 19 αγωνιστικές πλέον... νομίζω βαδίζουμε καλά 

25626240_170003627085921_280978946856050

Οι μοναδικες μεταγραφές που εχω κάνει ( δεν υπάρχουν για  άλλες)

25626862_170004293752521_513271903336978

Καταπληκτικοί παίχτες και φουλ  εξελιξιμοι..

Για υπόλοιπες κινήσεις,  περιμένω να πουληθούν  2-3  παιχτες και να χτυπήσω ότι μπορώ με PC...

BRADFORD CITY  FC  YOUTH  ACADEMY 

2 φυντανακια σούπερ θα έλεγα,  και οι 2 φυσικά θα φτιαχτούν για να γίνουν βασικοί, προορίζονται για την  πρώτη ομάδα.

25734169_170060443746906_548371687720312

Αυτά προς το παρών,  μπαίνουμε Δεκέμβρη με FA CUP (ΠΛΙΜΟΥΘ) 

Και  CHECKTRADE TROPHY (ΜΠΡΙΣΤΟΛ Ρ.) 

COME  ON  BANDAMS

25587943_169990653753885_908306949796359

@desperado Αδοξα τελειωσε και η Λιβερπουλ...

Τι εχετε παθει φετος ολοι με το παιχνιδι?? Τωρα για το νεο ξεκινημα σου, ειναι τα γνωστα δικα σου που γουσταρεις.

Ο Fry αρχιζει και γινετε συνηθεια και σωστα. Θα παλεψεις για την πρωτια.

Θελω να σε δω πρεμιερ μην το αφησεις!

@Wood88888 Καλη η πορεια σου και το γουσταρεις και εσυ.

Μεγαλεια ζει με σενα η ομαδα. Μια μικρη μικτη ομαδα απο Πρεμιερ εκανες.

Καλη συνεχεια!

@Diegito21 Ελα μπρο μου!

Αλλιως περιμενα να παει το πραμα μολις ειδα την ομαδα και αλλιως παει .

Με εξαιρεση το Τ.Λ.  που εμφανιστηκε η κανονικη Μπαγερν στα υπολοιπα φιλε πολυ στραβωσε το πραμα.

Πολλες γκελες και εντος εδρας μαλιστα!

Που ειναι ο Σαντσεζ?? Ειναι σιγουρα στην ομαδα??:pp

Μεγαλη απογοητευση... Καλα που ειναι ο Γκανμπρι αδερφε...

Και οι μεταγραφες σου ηταν αρκετα προσεγμενες.

Λογω ποιοτητας των υπολοιπων ομως θεωρω οτι ακομα προλαβαινεις ευκολα αν σοβαρευτεις.

Δωστα ολα με Ατλετικο!

Παμεεε ρεεε!!!

@takisaek Ελα φιλε μου!

Καμια σχεση η περσυνη 1η σου χρονια με τη φετινη!

Εισαι και ατυχος σε ορισμενα βεβαια. Αλλα βλεπω οτι η ομαδα τα παλευει περισσοτερο τα ματς.

Πρεπει να ανεβει ο Αμαρτει στα χαφ γιατι ειναι καλος παιχτης.

Επιθετικα σε οδηγει ο πιτσιρικος ο Αρπ! Μαγκας ο μικρος.

Θεωρω απιθανο να μην εισαι 10αδα.

Σε στηριζω συνεχισε δυνατα!!

@ELBarto-3- Σε διαβαζω, βλεπω ολα καλα, παιζεις καλα, Παυλαρας μαγεια και μετα με ξενερωσες...:pp

Αρχικα η γκαντεμια που επεσε στο Παυλο και σακατευτηκε το παιδι, τον ματιασαμε με φαινετε, και υστερα η ανακοινωση σου...

Αλλα μην τα ξαναλεμε τα παμε και ιδιατερως...

Μυθικο το σκορ με την Ιντερ, δεν παιζει να ξαναγινε στη Ιταλια κατι τετοιο.

Μπερνα λιρα εκατο λεμε!

Τα PC σου ενα και ενα , Βαραν?? Απαπαπα...

Ξενερα το ματς με Αταλαντα, την πατησες και αντε τρεχα τωρα...

Τα ευκολα δυσκολα εκανες με Βολσμπουργκ αλλα τελος καλο. Επαιξες με τη φωτια.

Σιτυ τωρα, δωστα ολα δεν εχεις να χασεις κατι, Γιουβε εισαι!

Παει για μεγαλο φιναλε το πρωταθλημα θα χει πολυ ενδιαφερον.

FORZAAA LIAAKOSS!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Παιδες στα δικα μου...

Καθως την προηγουμενη βδομαδα ειμουν εκτος πολης δεν μπορουσα να παιξω προφανως.

Η συνεχεια με τη Λεστερ στην νεα σεζον δεν πηγαινα καλα και ετσι δεν τη γλυτωσα ξανα....

Και ειχα κανει και επιστροφη Drinkwater το καλοκαιρι κιολας...

Γυρναω ετσι πισω το save πριν με διωξουν και βλεπω την Τοτεναμ στις προτεινομενες.

Η οποια ειναι σε κακο  χαλι και στην 15η θεση!!!

Δεν το συζητησα εννοειται και εφυγα κατευθειαν!!!

ΤΟΤΕΝΑΜ ΛΟΙΠΟΝ!!!

M9PRKgW.jpg

Μια ομαδα που γουσταρω απο Αγγλια τα τελευταια χρονια λογω Ποκετινο και της εξαιρετικης δουλειας που κανει.

Ειχα και μια παραδοση τα προηγουμα χρονια μαζι της.

Βεβαια περυσι δεν επαιξα μαζι της.

Ηταν ευκαιρια τωρα και σε αυτη την κατασταση που ειναι.

Ωραιο challenge!

Παντως με εξαιρεση τον Σον και τον Τριπιερ δεν λειπει κανενας αλλος απο την ομαδα.

Αντιθετως βρηκα εκει τους Correa, Andre Gomes,Tosun.

Πολυ χαλια παντως, ο Κειν να φανταστειτε εχει 3 γκολ ολα και ολα.

Παιρνω την ομαδα Δεκεμβρη μηνα του 2018 πανω στη Boxing Day.

Παντως η ομαδα ειναι μεσα στο Τ.Λ. και βγηκε πρωτη στον ομιλο. Ειδα τον αντιπαλο στους 16 και θα ειναι η Χοφενχαιμ!

Επισης ειναι και στους 4 του Λιγκ Καπ.

Μονο στη Πρεμ παραπαιει...

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3c2rVXJ.jpg

Κατ τη διαρκεια στη Λεστερ ηταν και πιο κατω!!

Βλεπετε και με Λεστερ πως ειναι η κατασταση...

Πολλες εκλπηξεις στη 5αδα.

Ακομα και η 11αδα ηταν ενα ματσο χαλι.

Την εφτιαξα καπως και θα πορευτω καπως προς το παρον...

jlcR07A.jpg

Δεν εχω παιξει ακομα ματς τωρα μεσα στις γιορτες θα χουμε ματσακια αρκετα.

Να θυμησω οτι ειναι η περσυνη πρωταθλητρια και ο στοχος δοιηκησης μολις πηγα ειναι το πρωταθλημα...Γελαν και οι πετρες...

Την γουσταρω τη φαση παντως!

Παμε λοιπον να ανεβασουμε την ομαδα και να φτιαξουμε κατι δυνατο!

Θα παιζουμε στο Wembley εννοειται το ναο του ποδοσφαιρου!!

ΑΥΤΑ ΜΑΓΚΕΣ!!!

COME ON YOU SPURS!!!

7TNQM0V.jpg

ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ, ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

@Fanis-13- ευχαριστω πολυ αδερφε προσπαθω να παιρνω ΜΟΝΟ real face γιατι πιστευω οτι παιζουν και καλυτερα. Αυτην την εντυπωση εχω με τρανο παραδειγμα τον Καμπελα πριν 3 χρονια στην Νιουκαστλ που ηταν παλτο στα ματια μου και την αλλη χρονια που το καναν ριαλ εκανε οργια μεσα στο γηπεδο. Μπορει να κανω και λαθος αλλα με φεικ παικται δεν παιζω. Αν παιξω θα ειναι ολοι μονο φεικ. Καλη πορεια με την ομαδα σου.

ΝΟΕΜΒΡΙΟΣ LEVERKUSEN - INGOLSTADT 04 0-2

Σχετικα ευκολα αλλο ενα διπλο. Περιμενετε, περιμενετε.

14xouwm.jpg

j79eoi.jpg

Ερχεται το ματς με την Σαλτσμπουργκ που με ειχε νικησει 4-3 και την κερναω ενα 5-3

2,5 μερες μετα παιζω μεσα στην KOLN και βαζω ολα τα δευτερα. Μεχρι το 25 τους παιζω μονοτερμα αν και τις ευκαιριες τις χανουν αυτοι. ΤΕΛΙΚΟ ηττα με 3-2 αφου τους ισοφαρισα στο 90 και στο 93 μισο το αρπαξα ενω ειχε δωσει 3 λεπτα καθυστερησεις. Στο 25 που κυριαρχουσα μεσα μου λεω αν και στο επομενο παει ετσι τρωει ντελιτ και τελικα εφαγα ενα σφαλιαριδι.

Επομενο ματς σχεδον 2 βδομαδες μετα με φρεσκαδουρες παικται υποδεχομαι το Αμβγουργο πρωτο ημιχρονο 2-0 αντι 5-0. Και ερχεται το δευτερο ημιχρονο, κολλημενοι απο την ΕΑ ολοι οι παικτες μου και παρε το 2-2 :papasani:

211oqco.jpg

Κατεβαινω στην αδιαφορη ΑΖ για την 5η αγωνιστικη και ενω στο 21 λεπτό εχω δυο δοκαρια και 2 μαλλια με κανουν το 1-0 και ευτυχως ο ΤΣΑΝ που μπηκε αλλαγη αφου επαιζα με τα δευτερα μιας και μια μερα μετα παιζω στην ΒΡΕΜΗ, εκανε το 1-1 στο 85 και σε συνδυασμο με την νικη της ΓΑΛΑΤΑ βγηκα στους 32 και τελευταια αγωνιστικη αν νικησω μεσα εκει παω πρωτος.

e5ok88.jpg

2irb3bb.jpg

2h34plg.jpg

vfgzzl.jpg

Πολυ δυσκολος ΔΕΚΕΜΒΡΗΣ, ευτυχως εκει ΓΕΝΑΡΗ δεν παιζουν και θα κανω με την ησυχια μου το scouting μου και τις μεταγραφες.

@desperado Απο την στιγμη που υπαρχει εναλλακτικη που μου αρεσει περισσοτερο (ειναι το ΠΡΩΤΟ φιφα το οποιο μ'αρεσει λιγοτερο απο το προηγουμενο) ειμαι κομπλε.Με εψησε και ο κολλητος για Assassin's Creed κι ετσι θα δωσω το 18 για το AC για να μειωθει η τιμη του.
Κι απο μπαλιτσα εδω με 17 που γουσταρω να παιζω.

Στα δικα σου, Μπραντφορντ.
Κομπλε.
Αντε κανε το εξαμηνο και μετα παμε γι'αλλα. :hehe: 

Καλουτσικη ομαδα αν κρινω απο τα οβεραλ, καλες μεταγραφες, πιτσιρικια δυνατα και εισαι και ψηλα μετα απο 8 αγωνες.
Καλος.

Δε σου λεω τιποτα μακροχρονια γιατι δε ξερω τι θα κανεις.

@Fanis-13- Τοτεναμ αυτος, ομαδα-εκπληξη ο Φανης μας, κανεις δεν θα το μαντευε. :lol: 

Εχεις ομαδα τι να λεμε, δε θελει πολλες κινησεις.
Βασισου πανω στον Χαρη και στον Ντελε. (λεγανε εναν συμμαθητή μου Ντελε, καλο παιδι ηταν, ηξερε μπαλα. :hehe: )

Διωξε Σισσοκο, αλλιως δε θα σου απανταω :D 
Απατη για ποδοσφαιριστης

Ομαδαρα ομως, τι να πουμε.
Αντε να σε δω στην συμπαθεια σου.

--------------------------------------

thumb2-juventus-new-logo-2017-italy-4k-seria-a.jpg

Tελος σαιζον, παλικαρια.

Παμε στα ματς.

uEGFknfg.png66MnqNW.png

Παρτυ στην Ναπολι, με τον Μπερνα να συνεχιζει να ματωνει.
Εχει παρει την ομαδα στις πλατες του με την απωλεια του Αργεντινου μαγου μας.

Logo_Coppa_Italia_400x400.gif

Εγινε ισως το καλυτερο ματς που εχω παιξει στο ΦΙΦΑ 18...........

S8iWux9.png

1-2 η κανονικη διαρκεια....ισοφαριστηκε το σκορ του Τορινου  κι ετσι πηγαμε παραταση.
Εκει σκοραρουνε ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ αυτοι, εμεις απανταμε με Κομαν και ειμαστε περασμενοι.....αλλα ερχεται ο Κορνιλιος στο 119' και μας στελνει στο σπιτι μας.
ΧΑΜΟΣ στο γηπεδο, και για να ειμαι 100% ειληκρηνεις, δε χαλαστηκα, η μπαλα που παιχτηκε ητανε φανταστικη.

Μπραβο στην Αταλαντα. :yoman:

Juventus - Cagliari 3-0

Ευκολα και γρηγορα.

150831408756.png

maxresdefault.jpg

Manchester City - Juventus 1-3

Τους πηραμε απο τον σβερκο απο το 1ο λεπτο, και δεν τους αφησαμε!!!!
Μπερνα 2 γκολακια μεσα στην Αγγλια και αντε γεια!!!

Φανταστικι παιχνιδι, δε χασαμε τον ελεγχο ουτε για μια στιγμη.
Εχασε και πεναλτυ ο Βερνερ.
Εχει και συνεχεια αυτο ;) 

Juventus - Bologna 2-0

Ευκολα με πολλες αλλαγες λογω Σιτυ.

150831408756.png

Αποτέλεσμα εικόνας για juventus vs manchester city

BPWRLOL.png

Και παλι ειχαμε τον περισσοτερο ελεγχο, απλα μπηκανε φουριοζοι (φυσιολογικο) και βαλανε πρωτοι γκολ.
Μετα πηραμε το τιμονι, ισοφαρισαμε και περασαμε.

Ο Βερνερ εχασε ΔΥΟ πεναλτυ, το οποιο τον εκανε τον πρωτο παικτη στην ιστορια του ΤΣΛ (το εψαξα) που χανει 3 πεναλτυ σε 2 συνεχομενους αγωνες. :hehe: 

Bari - Juventus 1-2

Με τα ΧΙΛΙΑ χορια αλλα ειμασταν πτωματα....

Juventus - Genoa 2-1

Udineze - Juventus 0-1

Ιδια ιστορια σε αυτα τα δυο, πολυ καλη κατοχη, καλες επιθεσεις αλλα ελειπε ο Ντυμπαλα για να ειναι το σκορ στο +2 κι ετσι βγαλαμε μικρες νικες.

150831408756.png

Επομενος αντιπαλος στην Ευρωπη........

2412003.JPEG

Η βρωμιαρα.....

Κοιταξτε τωρα τι εγινε.....

Ειχαμε μαζεψει καρτες στα ματς με Σιτυ κι ετσι ειχαμε ΤΙΣ απουσιες......
Για να καταλαβετε, αυτη ειναι η εντεκαδα που παρεταξα στο Μπερναμπεου.....

b0CPRfa.png

Μπερνα, Χακιμι, Βερρατι, Μακομ, Κριστιανσεν ΟΛΟΙ καρτες.
Σεμπαγιος, Ντυμπαλα τραυματιες.

Με τετοιο χαλι στο ΜπερναΛεο δεν κερδιζεις....

Τον ηπιαμε 2-0 σχετικα ανετα....

Juventus - Sassuolo 3-3

Και μαθηματικα πρωταθλητες!!!!
Περισσοτερα απο κατω.

150831408756.png

juventus-vs-Real-Madrif.gif

MkjefcD.png4QSXFHP.png

Δε τα καταφεραμε....αν και με καλυτερη ομαδα απ'οτι αυτη στην Ισπανια, η Ρεαλ ητανε πολυ προσεκτικη  και πολυ δυνατη στις αντεπιθεσεις....

Τελος.....

Μπαρσελονα - Ρεαλ Μαδριτης τελικος.

Roma - Juventus 1-3 

Δυνατη εμφανιση απο τον Μπερνα, και καταπατηση της Ρωμης!!
Μεγαλη νικη ουσιαστικα γοητρου.

0CvFqah.png

---------------------------

• Δε με βλεπετε τοσο χαρουμενο με τον τιτλο γιατι η πανεμορφη η ΕΑ εχει φτιαξει ενα μισο παιχνιδι και χρεωνει 60 €.....
    Πριν το ματς με Σασσουολο ΧΑΝΕΙ η Ρωμα κι ετσι ειμαι και μαθηματικα πρωταθλητης.....ΑΛΛΑ φετος για ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ το τροπαιο δεινεται την αγωνιστικη που παιρνεις και μαθηματικα τον τιτλο......αλλα εγω τον πηρα οχι επειδη κερδισα εγω αλλα επειδη ΠΡΙΝ το ματς το δικο μου ΕΧΑΣΕ η Ρωμα....κι ετσι δεν εχει cutscene για εμενα σε ΚΑΝΕΝΑ παιχνιδι....
    Μονο αυτη η μ@λ@κια στα Breaking News....

kX2hT3x.png

Να σται καλα ρε παλικαρια, σηκωσατε και τον Ντυμπαλα να ερθει με το καροτσακι στην συνεντευξη τυπου......

Αη στο διαολο μωρη ΕΑ, που ηταν το θεμα να εχει cutscene τελευταια αγωνιστικη καθε χρονο???? Επρεπε να μας τη σπασεις...

Σα να μου λεει "Παρατα το 18, δε σου βγαινει" ειναι.....

• MVP της σεζον μας, ενας ειναι και κανεις αλλος...

hXbwcPz.png

Federico Bernardeschi.

Φανταστικος ολη την σεζον, και κουβαλησε οσο μπορεσε μετα την απουσια του Παυλου.
    Φανταστικος.

GBJgHt5.png

ΠΑΡΑΛΙΓΟ να βγει και πρωτος σκορερ του πρωταθληματος!!
    Θα ητανε θρυλικο.

• Πρωταθλητρια Ευρωπης........η καταραμενη....

1kyytV9.pngyOOy3ng.png

Με τον 37χρονο Ροναλντο να περνει ΤΣΛ την τελευταια του χρονια στο επαγγελματικο ποδοσφαιρο.....
    Πονεσε, αλλα θα τους το κραταω Μανιατικο για του χρονου.

Aυτα, παιδες....
Ο καημενος ο Ντυμπαλα εχασε και το Μουντιαλ λογω του τραυματισμου...(ειδα τις αποστολες) 

Απολογισμος = Πολυ καλο το οτι βγηκαμε πρωταθλητες, μεγαλο θεμα.
Και για το ροστερ που ειχαμε, και τους τραυματισμους μας, ημιτελικα ΤΣΛ ειναι τεραστιο επιτευγμα.

Εν τελει, ειμαι ευχαριστημενος, και παμε καλοκαιρι για μεταγραφες και του χρονου, να ειμαστε υγειεις να χτυπησουμε τα παντα.

Θελω εντυπωσεις.

Παμε καλοκαιρι.

Forza Juve!!!!!

0002-2Juventus-Cagliari.jpg

--------------------------

cover-advent.jpg

Kαλα Χριστουγεννα σε ολους, αδερφια.
Να χαιρεστε την υγεια σας.

@Fanis-13-

Όταν μπήκα το 16 στο τοπικ, έκανες την Τότεναμ.  

Έτσι σε γνώρισα,  σαν πετινο...

Πέρσι σε έφαγα, αλλά δεν έκανες..

Άντε φέτος πάλι περιμένουμε..

**Πιστεύω ότι θα φτάσω PREMIER.....

@ELBarto-3-

Καταρχήν,  συγχαρητήρια για το πρωτάθλημα, αλλά και για τη  4αδα στο CL .

Ευτυχία με τόσες απουσίες,  σου χαλάνε όλη την χημεία και παράλληλα δεν έχεις την ίδια κ@υλ@...

Στα συναισθήματα,  σε φαντάζομαι,  όπως εγώ τον πήρα το EL με ΜΙΛΑΝ.. απλά εντάξει μορε το πήραμε και τελείωσε β σεζόν καπος έτσι...

Ακριβός το αντίθετο συναίσθημα από αυτό με ΛΙΝΤΣ...

Παίξε ότι σε ευχαριστεί φιλαράκι,  το Gaming, είναι για ευχαρίστηση... Ότι σου κάνει κέφι απλα...

** έπαιξα  σήμερα 8 ματς , το είχα κάνει save,  

Το είχα αφήσει στην 11ατη αγωνιστική...

Έκανα με ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ με τα νέα SLIDERS που ψαχνομουνα  και τώρα συνεχίζω εδώ και βλέπω να γίνετε κάτι καλό..

Παντός είναι χειρότερη από την ΣΚΑΝΘΟΡΠ,  μόνο οι επιθετικοι λενε κατι...

---------------------------------------------------------------------------------

Πάμε ματσάκια,  γιατί συνεχίζω φορτσατος....

Δεκέμβρης 

•  ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ  -  ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  0-0 

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  -  ΡΟΤΣΝΤΕΙΛ  2-1

• ΣΑΟΥΘΕΝΤ  -  ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  2-0

• ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ  - ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  0-2

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  -  ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ  1-0

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  - ΟΞΦΟΡΝΤ  2-0 

Γενάρης 

• ΦΛΙΝΤΓΟΥΝΤ  -  ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  1-1  ΣΙΜ

• ΡΟΔΕΡΑΜ  -  ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  0-2

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  -  ΝΟΡΘΑΜΠΤΟΝ  2-0

• ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ  -  ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  2-2  ΣΙΜ

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  -  ΓΟΥΙΜΠΛΕΝΤΟΝ   3-1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ. 

25587903_170202730399344_318584511115169

• Μπαίνουμε Φλεβάρη και πρέπει να αντεξουμε μαγκες , πρεπει γιατί  πάμε για κάτι καλό....

25626379_170204370399180_530602170959102

Patrick Κύριοι,  μπήκε στο 60' και με χατ τρικ τα έφερε όλα τούμπα.....

Με 59 οβεραλ , άρχισε την χρονιά...

25734143_170203937065890_974477420908339

Το δυνατότερο τεστ για την νέα 11αδα, 

Αυτοί μπήκαν διαστημικά και έβαλαν 2 γρήγορα γκολ,  ο Blackman,  έβγαλε τουλάχιστον αλλα 5 σίγουρα..

Αν είχαμε λίγο χρονο;; μπορεί και να παίρναμε το Χ...

Είχαμε και 2 δοκάρια,  δεν πειράζει Πάμε για την άνοδο τώρα..

CHECKTRADE TROPHY 

το κάνω σιμ και είμαστε με ΛΟΥΤΟΝ στα ημιτελικά σε διπλούς αγώνες,  τον 1ο τον έκανα σιμ  και ήρθαμε 1-1 , το 2ο μάλλον θα το παίξω και αν περάσουμε τελικό θα διεκδικήσω το πρώτο τίτλο..

TRANSFERMARKT 

25626446_170202467066037_855517211916538

FRY και Blackman,  δείχνουν τα δόντια τους... ειδικά στο ματς με ΓΟΥΛΒΣ, ήταν το τεστ.

Οι υπόλοιποι του χρόνου  που ελπίζω να είμαι στη CHAMPIONSHIP... 

Έφαγα πολύ ώρα να βρω παίχτες,

έτοιμους-11αδατους -  εξελιξημους - με μικρο μισθό...

Ελπίζω να δικαιωθω....

Αυτή είναι η 11αδα με το καινούριο σύστημα,  άμυνα και φουλ στις αντεπιθέσεις ....

25627000_170211037065180_900777992374422

Αυτα παιδες μου 

ΧΡΌΝΙΑ  ΠΟΛΛΆ , ΚΑΛΆ  ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ ΜΈ ΥΓΕΊΑ  ΠΑΊΔΕΣ ΜΟΥ!!!!

ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ με ΒΡΕΜΗ 0-1 

Στο πρωτο χασαν πεναλντι και ενα μαλλι και στο 45 τους το καρφωσα. Επαγγελματικη νικη αλλαζοντας και το συστημα.

nwirdx.jpg

Επομενο ματς με ΧΕΡΤΑ που ειναι τριτη. 1-0 αντι 4-0.

Για το Γιουροπα το παλεψα με νυχια και με δοντια αλλα επεσα σε ενα Μουσλερα εκπληκτικο και στο τελος αφου επαιζα full attack με βαλανε γκολακι. Στους 32 με ΒΑΛΕΝΘΙΑ 

Επομενο ματς με την νεοφωτιστη DUSSELDORF. 0-1. Αδικο σκορ χασαν και πεναλντι και στο 91 ΤΟ μαλλι.

Επομενο με ΜΑΙΝΖ εντος, απο τις χειροτερες ομαδες που επαιξα και ομως 2-2. Χωρις σπικαζ!

Και τελος σε μια ματσαρα που ηταν καραστημενη για να βγει Χ, 2-2 μεσα στο Αννοβερο. Φανταστικο ματς που λειπουν φασεις εκατερωθεν.

Κι ομως ειμαι πρωτος με την Ντορντουμ μια ανασα πισω και την Μπαγερν να εχει ανεβει πολυ κοντα.

Παω για σκαουτινγκ και να πουλησω πολυ σαβουρα.

VAMOS SCHANZER.

ρε παίδες για μια  ενδιαφέρουσα πρόκληση αξίζει να επιλέξω μπουντεσλιγκα με την Στουτγκάρδη η ειναι όπως και στην πρεμιερ λιγκ που παίρνεις ομάδα για να την σώσεις και καταλήγεις στην πρώτη τετράδα??

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ ΣΕ ΌΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΊΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ 🎄🎄 

Στα δικα μου είμαι εκτός αυτές τις μέρες οπότε από Πέμπτη-παρασκευή να περιμένετε νέα μου

Καλά Χριστούγεννα σε όλους σας με υγεία παιδιά!! 

@Diegito21 @ELBarto-3- Ελπίζω να σας δικαιώσω παίδες με τη Θελτα!! Δηλώνω σήμερα ως πρωταρχικούς  στόχους της ομάδας την κατάκτηση των κυπέλλων δηλαδή του Uefa Europa League και του Coppa del Rey!! Το χω άχτι με τη συγκεκριμένη ομάδα, ειδικά του Europa. 

@ELBarto-3- κρίμα για την απόφασή σου γιατί τα post σου έχουν πάθος και ζωντάνια αλλά όπως και να χει θα σε ακολουθούμε και στο 17.Είναι κάτι φυσιολογικό αυτό που νοιώθεις εγώ ακόμα λησμονώ το 16. 

Ελπίζουμε να μας ακολουθείς- σχολιάζεις και εσύ

Συνεχίζουμε......

587d90cf9d618_League1logo.png.89c812fcdf

•  ΟΛΝΤΑΜ  -  ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ   1-2

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  - ΜΠΕΡΙ  3-0

• ΤΣΑΡΛΤΟΝ  -  ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  3-1

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  - ΓΟΥΙΓΚΑΝ  4-2

• ΠΛΙΜΟΥΘ  -  ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  2-2     ΣΙΜ,  πολλά κολιτα ματς,  αλλά ευτυχώς γκελαραν  και οι υπόλοιποι..

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  - ΠΌΡΤΣΜΟΥΘ  0-0

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  - ΜΚ ΝΤΟΝΣ   2-2

• ΝΤΟΝΚΑΣΤΕΡ  -  ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  1-3

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  - ΤΣΙΛΙΓΧΑΜ   1-0

26060448_170676643685286_294459643581461

Όπως και με ΣΚΑΝΘΟΡΠ,  δεχόμαστε στενό μαρκάρισμα από ΟΞΦΟΡΝΤ  παλι..

7 ΜΑΤΣ ακόμα,  7 τελικοί...

Αλλά πρώτα από όλα το επόμενο ματ είναι ο τελικός του CHECKTRADE TROPHY ( FA CUP των φτωχών)  με WALSALL 

Αφου αποκλεισαμε ΛΟΥΤΟΝ πρώτα,   με σιμ τελικά. 

Αυτά παίδες,   αύριο το τέλος της σεζόν  , ελπίζω με ευχάριστο τέλος...

25734458_170664487019835_281238977477153

26025868_170666073686343_553328567518244

Η μαύρη μας γαζέλα...

25790840_170675873685363_400856435192020

1 hour ago, niktsiabe said:

@ELBarto-3- κρίμα για την απόφασή σου γιατί τα post σου έχουν πάθος και ζωντάνια αλλά όπως και να χει θα σε ακολουθούμε και στο 17.Είναι κάτι φυσιολογικό αυτό που νοιώθεις εγώ ακόμα λησμονώ το 16. 

Ελπίζουμε να μας ακολουθείς- σχολιάζεις και εσύ

Eδω θα γραφω, αδερφε.
Αρα δε θα αλλαξει κατι οσον αφορα εσας, οπως με διαβαζατε θα με διαβαζετε....η μονη διαφορα θα ναι οτι θα βγαζω περισσοτερη ορεξη, γιατι θα γουσταρω το παιχνιδι.

Και εννοειται θα σας διαβαζω/σχολιαζω.

1 hour ago, ELBarto-3- said:

Eδω θα γραφω, αδερφε.
Αρα δε θα αλλαξει κατι οσον αφορα εσας, οπως με διαβαζατε θα με διαβαζετε....η μονη διαφορα θα ναι οτι θα βγαζω περισσοτερη ορεξη, γιατι θα γουσταρω το παιχνιδι.

Και εννοειται θα σας διαβαζω/σχολιαζω.

Πήρες το ΟΚ από τους mods τελικά;; 

Μια χαρά τοτε!!! Έτσι να μην χαθεί το ωραίο κλίμα που υπάρχει μεταξύ μας και επιτέλους θα το γουστάρεις και εσυ το παιχνίδι!!!! Περιμένουμε...😉

Τι career και βλακείες.. :pp Όπως σας είπα είμαι εκτός πόλης για μερικές μέρες σε κάτι κολλητούς για γιορτές και σαν καμμένοι και αυτοί  ξεκινήσαμε τα τουρνουά στο φιφα (όσα χρόνια και να περάσουν κάποια πράγματα δεν αλλάζουν...) Και μπορώ να πω ότι δεν υπάρχει καλύτερο από τα τουρνουά με κολλητούς... Φχαριστιεσαι λίγο ποδόσφαιρο τουλάχιστον χωρίς να σου σπάει τα νεύρα η CPU... 

Ίνγκολστατ 04 ποδοσφαιρική ομάδα της πόλης του Ίνγκολστατ της Ανω Βαυαρίας. Το ψευδώνυμο του club είναι Schanzer.

2ezpb9g.jpg

ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΓΕΝΑΡΗ 

33tsg20.jpg

+ Vergini CB απο μποκα με Pre-contract και Μπαλοτελι φυσικα.

u07wk.jpg

2rnymbb.jpg

33n7zls.jpg

Ο μονος φεικ παικτης που παιρνω που μοιαζει με ριαλ ομως και ειναι για μενα το καλυτερο φουλ μπακ στο παιχνιδι. 24,500,000 € εσκασε ο Peter Jackwerth η προεδραρα και πατερουλης του club.

oa2etf.jpg

Στις 25/1 επαιζα με την Μπαγερν εντος. Τελικο 1-1.

2cctpjl.jpg

Γκλανταμπαχ - Ινστολγκατ 1-2

Τρελη γιουχα στο ημιχρονο.

ΊΝΓΚΟΛΣΤΑΤ - ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ 0-1

Και ερχεται το ματς του αιωνα. Το καλυτερο μου ματς εβερ. Αξιζει πραγματικα να το δεις.

ΜΠΑΓΕΡΝ - ΙΝΣΤΟΛΓΚΑΤ 

24260bt.jpg

Και 5 μερες μετα ερχεται αυτο 

ΙΝΣΤΟΛΓΚΑΤ - ΒΑΛΕΝΘΙΑ 5-3 (5-0) ΗΜΙΧΡΟΝΟ 

6ohc9e.jpg

2094saq.jpg

ΊΝΓΚΟΛΣΤΑΤ - ΑΝΝΟΒΕΡΟ 1-1

Εβαλα τα 2-3α γιατι με ΒΑΛΕΝΘΙΑ με 2-0 αποκλειομουν.

Και ερχεται η ρεβανς και με κανουν 2-0. ΣΟΚ. Και ευτυχως το κανα 2-2.

Κρατησε 10 λεπτα καθυστερησεις αντι 3 κλαμα.

2nbbl2r.jpg

Για τους 16 με ΦΑΝΚΦΟΥΡΤΗ 

Μπηκα Μαρτιο τωρα και μειναν 9 ΤΕΛΙΚΟΙ και ειμαι +3 απο ΧΕΡΤΑ με ενα ματς λιγοτερο +5 απο Ντορντουμ και +6 απο Μπαγερν και ΜΑΙΝΖ.

8yt2dy.jpg

Πάμε για το τέλος.....

26060330_170689093684041_133043574735125

26026066_170689567017327_249072674800567

26025820_170687117017572_647771321793807

Το μόνο τρόπαιο της ομάδας είναι 1 FA CUP πριν 1 αιώνα...

Αυτός είναι ο 2ος τίτλος, αν και μικρός,  πολύ σημαντικός  για το καριερ μας και την πορεία  μας...

Από κάπου πρέπει να ξεκινήσουμε.

Και Πάμε για το πρωτάθλημα τώρα 

sky-bet-league-one-logo-1800.png

•  ΜΠΛΑΚΠΟΥΛ  -  ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  1-1

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ   -  ΣΡΙΟΥΣΜΠΕΡΙ  1-1

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  -  ΓΟΥΟΛΣΟΛ  3-0

• ΜΠΛΑΚΜΠΕΡΝ  - ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  0-2

• ΡΟΤΣΝΤΕΙΛ  -  ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  0-2

• ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  - ΣΑΟΥΘΕΝΤ  2-0

• ΣΚΑΝΘΟΡΠ  - ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ  2-3

25734248_170930790326538_488858038314308

Η Οξφορντ πήγε να μας μπλέξει λίγο,  αλλά τελικά όλα καλά,  αρκέστηκε στο να ανέβει από τα πλέι οφ...

Και άνοδος λοιπόν και πρωτιά....

26024244_170937986992485_105976249678884

•Πολύ καλός φορ για την κατηγορία, δύναμη,  αλλά τα περισσότερα γκολ τα έβαλε στον 1ο γύρο....

• Το ίδιο θα πω και για τον POLEON,  αλλά κάτι μικροτραυματισμοι τον κράτησαν πίσω...

• BLACKMAN και FRY  σημαντικές προσθήκες τον Γενάρη,  

• επισεις το σύστημα που αλλάξαμε μας βοήθησε πολύ, είχαμε καλύτερη χημεία,   μιας και δεν ξέρω αν θα φτάναμε εδώ που φτάσαμε με τόση πίεση στον 2ο γύρο..

MVP  για μένα,  ο κύριος από κάτω.....

OMARI PATRICK , ένας 2ος γύρος όνειρο,  παίχτης με οβεραλ 59, έπιασε τις ευκαιρίες απο τα μαλλιά,  τον πίστεψα,  τον προπονησα και τώρα με 70 οβεραλ εντυπωσιάζει... Η μαύρη μας γαζέλα..

26171380_170937226992561_460352620445339

Τα παιδιά που ανέβασα...

26026171_170936233659327_753350077470345

• WILSON : Θα τον δείτε στην βασική 11αδα,  την επόμενη σεζόν στη θέση του RCB, μιας και είναι θηρίο και έχει αμυντικά φοβερά στατιστικα. 

• JACKSON :  Τον ανέβασα στην πρώτη ομάδα γιατί έχει καλό potential,  αλλά θέλει δουλειά για να γίνει μια καλή αλλαγή...

• SHAW :  Εξερετικος εξτρέμ,  αλλά δεν μπορεί να παίξει κάπου με Το σύστημα που έχουμε,  με μια καλή πρόταση, μάλλον θα τον πουλήσω.....

Αυτά παίδες,  θα επανέλθω με CHAMPIONSHIP  πλέον, όπου αρχίζουν τα δύσκολα....

COME ON BANDAMS 

stream_img.jpg

fans.jpg?format=1500w

@desperado Eτσι, ανοδος και αντε γεια!!!

Ανεβασε την ομαδα τουλαχιστον στην Πρεμ και μετα βλεπε.
Τωρα η Τσαμπονσιπ θα ειναι δυσκολη, αλλα εχεις χημεια με την ομαδα, φενεται.

Πηρες και το κυπελλακι που δε θα προσπαθησω να επαναλαβω το ονομα του με τιποτα :lol: 

Ανεπτυξε και τα πιτσιρικια, ειναι ευκαιρια.

@takisaek Εμεις μπασκετακι με φιλου,ς αδερφε....δε ξερω γιατι, αλλα τα τελευταια 3 χρονια εχουμε αναπτυξει το ΝΒΑ ως το "παρειστικο" παιχνιδι....ισως επειδη η μπαλα παει πανω-κατω κι ετσι εχουμε περισσοτερες στιγμες σε ενα ματς.

Τωρα ναι, μιλησα και κανονισα οτι θα μπορεσω να ποσταρω εδω τελικα.
Αλλα προηγειται η Γιουβε.
Μετα απο αυτην, αναλαμβανουμε το 17 που εχουμε ετοιμο CM να περιμενει. ;) 

---------------------------------------

a39987c18fc19833a36c8563f1f6a535

Παμε χρονολογικα, γιατι μονο ετσι γινεται.

Πρωτη αγορα του καλοκαιριου....

eyBgzz7.png

Pedro Jesus 

Ενας regen ΤΕΡΑΣ οπως βλεπετε, για αντικαταστατη του Αλεξ Σαντρο ο οποιος μας παρατησε για την Εβερτον. 

Καποια στιγμη, μετα, καταλαβαινω οτι ΠΡΕΠΕΙ να φερω κι αλλον Superstar στην ομαδα για να μην υπαρξουνε τα περσινα που τραυματηστηκε ο Ντυμπαλα και καταρευσαμε....
Παω στην Μπαγερν, και ζηταω Gabi Jesus....μου ζητανε εναν μεσο για ανταλαγμα...
Και τους δινω πειραματικα, τον KDB.....και μου ζητανε ΜΟΝΟ 30 μυρρια μαζι με αυτον...

Και εννοειται το δεχομαι.
25 ετων 92 οβεραλ με τραμπα για εναν 31 χρονο που επεσε 90 απο 92 σε 1 μηνα, δε βρισκεις ευκολα....

UbvNxGM.pngsnTkYWJ.png

Μετα μου ερχεται προταση για Βερραττι 150 μυρρια απο την Ρεαλ.
Λεω ναι, και τον αντικαθιστω με τον ................

marcoasensio-cropped_1oyzfe9i08li11voz6qh55qcng.jpg?itok=rMBje1zR&c=87b6d99828d88c1b8ffe17a08d24fc7dyNRwDjV.png

Marco Asensio 

Η μονη λογικη λυση για την θεση του KDB.

Για αμυντικο χαφ στην θεση του Βερραττι.....

nintchdbpict000321361781.jpg?strip=all&w=839

111Qd6x.png

Fabinho 

Ο τελειος αμυντικος μεσος.
92 defense.

Απαιχτος.

Αλλη μια μεταγραφη βαθους ροστερ...

Jose+Gaya+Valencia+CF+v+Malaga+CF+La+Liga+zCZSgCAtQVZl.jpgP896uTk.png

Jose Gaya

Να υπαρχει βαθος στα μπακ.

Μεταγραφες ΤΕΛΟΣ!!!

ejyujx6.png

Τελικη εντεκαδα.
Εγινε μια ανακαταταξη στο κεντρο, αλλα νομιζω προς το καλυτερο
Δεν ειναι οτι το περσινο κεντρο ητανε ΤΟΣΟ πετυχημενο......

Γνωμες.

------------------------

Ματς : 

Αποτέλεσμα εικόνας για juventus roma

Juventus - Roma 2-1

Δυσκολο παιχνιδι αλλα καταφεραμε και κερδισαμε τους πρωτευουσιανους, 1η αγωνιστικη.
Ντυμπαλα και Τζεζους τα γκολ!

Pescara - Juventus 0-5

ΜΠΑΛΑΡΑ!

UVd6D1j.png

Την εχει πιασει την χρονια απ'το λαιμο ο Αργεντινος, μετα τον τραυματισμο του.
Αυτο κανουνε οι μεγαλοι αθλητες.

Juventus-Vs-Fiorentina.jpg

Juventus - Fiorentina 2-0 

Μας δυσκολεψε αρκετα αλλα τους σπασαμε την αμυνα.
Και ΠΑΛΙ ο Παου.

s3-news-tmp-111981-champions_league--default--588.png

Ξεκινησε το ταξιδιιιι!!!!!!!

Ομιλος!

5JbIKlY.png

Δυσκολος, σχετικα.
2 καλες ομαδες + η φιναλιστ του περσινου ΤΣΛ.

Juventus - PSV 5-2

Μας ισοφαρισανε 2 φορες, αλλα μετα τους δωσαμε και καταλαβανε.

Cagliari - Juventus 2-5

Το ΙΔΙΟ ακριβως παιχνιδι.
Μας ισοφαρισανε 2 φορες αλλα καποια στιγμη δεν αντεξανε.

3Uqnjgc.pngMMTRvVZ.png

---------------------------------------

• Αυτος ο κυριος ειναι εκτος πραγματηκοτητας...

image.jpg

ODGKKva.png

Απιαστος.
    7 γκολ σε 4 παιχνιδια.
    Οπως ειπα, δεν του αρεσε ο τραυματισμος περσι, και φετος το χει δει με αλλο ματι.

• Κι ο παρτενερ του δεν ειναι ασχημος.
    Μια χαρα σκοραρει κι ο Gabriel Jesus και εχουνε κανει ενα τρομερο διδυμο στην επιθεση!!

• Εχω εναν Margiotta παιδες.....3 χρονια τον εχω, μου χουνε ερθει ισα με 25 προτασεις μεσα σ'αυτα τα χρονια, τις δεχομαι ΟΛΕΣ και ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ ρε παιδι μου, δε τα βρισκουνε στα λεφτα.......θελω να τον ξεφορτωθω 3 χρονια, και λεει οχι ΣΥΝΕΧΕΙΑ...
    Εκνευριστικος.

• Ο Ασενσιο θελει λιγο ακομα να βρει τα βηματα του, δεν ειναι τοσο καλος.
    Ο Fabinho απο την αλλη ειναι φανταστικος αμυντικα (για αυτο και τον πηρα) σε αυτα τα παιχνιδια.

• Πρωταθλητρια κοσμου η Ισπανια.

4JW81Xi.png

• Παμε για μεγαλα πραγματα φετος.
    Εχουμε την ομαδα, και εχουμε εναν αποφασισμενο παικτη για ηγετη μας.

Συνεχιζουμε παιδες.
Ελπιζω να τα καταφερουμε φετος.

Κι αν το παρω το κωλοτροπαιο φετος, αποχαιρετω το FIFA 18 με ευχαριστες αναμνησεις.

FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!

2dcdb3cbd670f503de277b90785069dc.png

σεζον 1 τελος με την φορεστ γκριν,καναμε το νταμπλ με πρωταθλημα και το μικρο κυπελλο που συμμετεχουν μονο οι 2 τελευταιες κατηγοριες.

το πρωταθλημα το πηρα τοσο ευκολα που ακομα και στα τελευταια 10 ματς που τα εκανα sim δεν εχασα,118 βαθμους με 120-30 τα γκολ !!!!! 

ηταν πραγματικα γελοια ευκολο να βγεις 1ος στην τελευταια αγγλια,ολες οι ομαδες ειναι τραγικα κακες,τωρα που ξεκινησα την 2η σεζον τα εχω βρει σκουρα,καμια σχεση με οτι ηξερα,πολυ κλειστα ματς και σκοραρω δυσκολα,ηδη εχω αποκλεισει απο το λιγκ καπ απο τα 2α της τσελσι που ηρθαν να κανουν προπονηση με εμενα,δεν πειραζει,συνεχιζουμε.

@ELBarto-3-

Συνεχίζεις  λοιπον, 

Και από οτι βλέπω ξεκίνησες αήττητος, φορτσατος και πας να τα σαρωσεις ολα, 

Αυτό που πρέπει να γίνει για να τελειώσει αυτό το καριερ δηλαδή.. 

Δυνατές αποχωρήσεις,  αλλά και δυνατές προσθήκες....

Ο ΠΑΟΥ κάνει όργια και πιστεύω αυτός θα είναι το βαρόμετρο για την πορεία.... θα δείξει 

Προχωρά δυνατά

FORZA  ELB

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Πάμε για την 2η σεζόν

Για αρχή να πω ότι επιτέλους θα έχουμε ντέρμπι, και οι 2 ομάδες είναι στην κατηγορία, ΛΙΝΤΣ - ΧΑΝΤΕΡΣΣΦΙΛΝΤ.

Ας αρχίσουμε με 11αδα...

Να πω ότι το σύστημα 5-3-2 άλλαξε και ο λόγος είναι ότι δεν πήγαινε για την CHAMPIONSHIP,  

Καλό ήτα μέχρι που μας ανέβασε κατηγορία 

Μετά απο 2 ματς , επρεπε να βρω λυση γιατι στις αντεπιθέσεις ,  τα μπακ έλειπαν και δεν μαζευόμασταν εύκολα,  δεν είναι LEAGUE ONE  εδώ.... Δεν θα τράβαγε για παρακατω

Έτσι το σύστημα αλλαξε σε  4-4-2 με 2 αμυντικά χαφ σκύλους  που θα μένουν πίσω ,

ο WOODS ήταν μεταγραφή φετινή  από την ΜΠΡΕΝΤΦΟΡΝΤ...

25734370_171148396971444_271843519310366

Γενικά για το σύστημα και τους παίχτες,

• Ο μικρός μας SHAW, δεν πουλήθηκε τελικά  και βρήκε θέση στην 11αδα 

• GORDILLO  και WOODS σκύλοι... και μένουν πίσω 

• Η άμυνα μας καμία σχέση με πέρσι,  αλλά σίγουρα θα ήθελα έναν καλύτερο του LOCKYER...

• Ο Villalva, απλα κανει όργια και πηρε και το 10 στη πλάτη 

• Ο WYKE αρχηγός πλεον απο τη στιγμή που κατασταλαξα  και στην 11αδα, και έχει ξεκινήσει όπως πέρσι...

Μέχρι στιγμής αυτά με την 11αδα και το σύστημα. 

Πάμε ματσάκια 

417px-EFL_Championship.svg.png

26172461_171086896977594_911954218515646

26116223_171097530309864_206812719553846

26024104_171111433641807_496765776121148

26023961_171117806974503_389997300595072

26063417_171130176973266_729965459398364

26024057_171147730304844_403175830582030

Καλό ξεκίνημα  νομίζω κάναμε, ότι μπορούμε να κάνουμε καλό  θα εναι.. ρε λες.. 

Και συνήθως,  όταν το πας και ότι  γινει.... γίνονται και θαύματα... δύσκολα,  αλλά  εμείς θα παίζουμε  το παιχνίδι μας σε κάθε ματς και ότι γίνει, ποτέ δεν ξες

Η βαθμολογία  , αν και πολύ νωρίς για όλους μας, έτσι ενδεικτικά...

26171251_171148300304787_461385204915416

Για το LEAGUE CUP 

Έκανα σιμ και κερδίσαμε ΚΑΡΛΑΙΛ  και ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ

Στην επόμενη φάση,  έχουμε ΝΟΡΙΤΣ,  δεν ξέρω αν θα παίξω καθόλου αυτό το κύπελλο,  θα δείξει...

Αυτά μέχρι στιγμής παίδες,  αύριο δουλειά,  οπότε πιο χαλαρά πράγματα μέχρι το ΣΚ...

3 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

ΜΑΙΝΤΖΊΝΓΚΟΛΣΤΑΤ 04 0-2 

Μεχρι το 70 δεν πατησα περιοχη και με παιζανε μονοτερμα και με ενα σουτ τυχερο τους τελειωσα.

1z6vz8k.jpg

Επομενο ματς με την ΚOLN 2-0 στο 24 σε μια ΜΑΤΣΑΡΑ 

sdmhpf.jpg

Κοιταζω το BROWSE JOBS και βλεπω ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ παταω για να δω αν δεχτουν και τρωνε ακυρο :hehe:

2vt9x68.jpg

Υποδεχομαι την Φανκφουρτη για τους 16 του Γιου Λου και νικαω 2-0 στο 11ο λεπτό με 2 γρηγορα γκολ. Πολυ καλο ματς και αυτο.

Επομενο ματς 2,5 μερες μετα με Λεβερκουζεν εντος μεχρι το 10 αφου εχω βαλει μισους βασικους μισα δευτερα με κανουν γιογιο. 0-1 τελικο και να χανω μαλλια.

Μια παρενθεση εδω Sakho και Urruti πραγματικα περιμενω πως και πως να σας πουλησω. Eιμαι εις θεση να σας διωξω κιολας.

Στο δευτερο ημιχρονο εχασα μαλλια αλλα στο 90 με καρφωσαν. Ειχα και το μυαλο μου στην ρεβανς μεσα στην Φανκφουρτη για το Γιουροπα.

Ρεβανς με ΦΑΝΚΦΟΥΡΤΗ 1-1. Πολυ καλο ματσακι. Στους 8 με Σοσεδιαδ.

29q1w8p.jpg

Επομενο  μεσα στους  Λυκους αφου με βγαζει γκολ ο Γκρευ και το πανηγυριζει σαν τρελος αυτο που χανω στο 60 απλα δεν χανεται.

Δυνατος Απριλης.

6f2zvr.jpg

os4t38.jpg

Για πρωταθλημα δυσκολα με το προγραμμα που εχω και την Μπαγερν τρενο.

Διακαης ποθος η κατακτηση Γιουροπα (εχει Τσελσι, Τοτεναμ)

Και δυο βιντεο κωμικα. 

Λοιπον και ως λατρης του σεναριου ακουστε και αυτην την φανταστικη ιστοριουλα. 

Γεννημενος στο Ώλεσουντ σε μια πόλη στην δυτική ακτή της Νορβηγιας με πληθυσμό 42.664 κατοίκους ο Mr. Pasqual Leontin manager/scouter της Ααλεσουντ, λατρης της πειθαρχιας, ιδιορρυθμος εξου και δεν θελει να επεμβαινει κανεις ακομα και στις μεταγραφες, κυνικος κτλ το 17 του Μαρτη ο προεδρας Peter JackWerth λατρης του ψαρεματος βρεθηκε για ψαρεμα εκει και μετα πηγε παρακολουθησε το ματς Ααλεσουντ - Βαλερεγκα.

Εκει διεκρινε τις ικανοτητες μου :hehe: και με συνοπτικες διαδικασιες αφου τονε εξηγηθηκα οτι κουμαντο κανω μονο γω σε ολα εγινε το deal.

Από τις δυτικες οχθεις του Ωωλεσουντ της Σκανδιναβιας και συγκεκριμενο την Νορβηγια στην Ανω Βαυαρία στο Ίνγκολστατ (αναμεσα στο Μοναχο και την Νυρεμβεργη) της Γερμανιας, 2042 χιλιομετρα μακρυα.

30jo1t4.jpg

ΥΓ. Στο παιχνιδι τωρα πατησα για Ρεαλ και θα τους δωσω ακυρο εννοειται.

Συνεχίζουμε 

Ματσάκια...

26025798_171591303593820_582331063054114

Δοκάρια, τερματας  και άμυνα ήταν η αιτία που  κρατήσαμε  το μηδέν στο1ο μέρος,  από μια διαστημική ομάδα 

Στο 2ο , παίξαμε έξυπνα,  κερδίσαμε πέναλτι και βάλαμε και ένα δεύτερο και πήραμε μια μεγάλη νίκη..

26063282_171602403592710_749363211527254

Εύκολη πάντα αυτή  η Σεφιλντ σαν αντίπαλος,  δεν θα κολλήσουμε εδώ,  πολύ εύκολα...

26025915_171607326925551_708759734144858

Άλλο ένα εύκολο ματς συνεχόμενο ,χωρίς κανένα πρόβλημα περάσαμε άνετα θα μπορούσαμε να έχουμε ένα τεράστιο σκορ εδω 

Αλλά τεσπα. 

26172690_171615046924779_545443914342737

Ο ανίκητος τερματας,  12 σουτ στην εστία, τα οποία τα έβγαζε... 

Σχεδόν  από κόντρα το βάλαμε και προχωράμε...

Ρε  λες;;;  ας παίρνουμε νίκες και  βλέπουμε,  ακόμα είναι πολύ νωρίς.... ξαφνικά έρχονται τα χαστούκια συνήθως.. Για να δούμε 

26170859_171617350257882_894408964296104

• Ο WYKE κάνει όργια,  ετοιμάζω και βιντεάκι για τα όργια του..

• Ο VILLALVA,  μοιράζει σακούλες,  καταπληκτικός,  σε όλα....

• Η άμυνα σκίζει , η απόδοση του  LOCKYER ανεβαίνει και καλύπτει όταν χρειαστεί τον απίστευτο  FRY...

• ΧΑΦ:  ο GORDILLO είναι θηρίο και ο WOODS ένα ασταμάτητο και ακούραστο  μηχανάκι...

Προχωράμε  και βλέπουμε..... Μπορεί χωρίς να το θέλουμε να φτιάξουμε ένα όνειρο....

Χαίρομαι για την μαύρη μας γαζέλα, που στα τελευταία ματς βρίσκει τον εαυτό του,  γιατί δεν ξεκίνησε καλά....

26114552_171602026926081_367063134797398

@desperado Γιατι ρε φιλε, ποτε  εδωσα την ιδεα οτι δε θα συνεχισω?

Ειπα οτι αν κατακτησω το ΤΣΛ τοτε και θα τελειωσει το παιχνιδι για μενα.

Στα δικα σου, στο τελευταιο ποστ ησουνα αχτηπητος με νικες απο παντου, και μπηκες 3δα.
Συνεχισε ετσι, φενεται να το ευχαριστιεσαι το CM.

Φανταστικος ο striker ματωνει δυχτια, και κανεις την εκπληξη σε μια ψιλοαδυναμη Τσαμπιονσιπ.
Αλλα ευκαιρια ειναι φιλε, βαλε τα δυνατα σου και ανεβασε την ομαδα.

----------------------------------

DN0KVjsW4AALcP5.jpg

Παμε.

FrkZkpe.pngzNRc6ET.png

Δε πραγματικα, τι να πω.
Τους λιωσαμε, παιζουμε ΤΟΣΟ καλα που πραγματικα ειναι αδικο.

uefa_champions_league.png

shakhtar-donetsk-juventus-3023617.png

Shaktar - Juventus 0-1

Δυσκολο ματς, πιεσανε αρκετα οι Ουκρανοι αλλα ειχαμε σκοραρει νωρις με Μπερνα και απλα ελεγχαμε.
Παντως δε καναμε πολλες φασεις, και ειναι το ΠΡΩΤΟ ματς στο οποιο δεν σκοραρε ο Ντυμπαλα φετος.

Hellas Verona - Juventus 0-4

Ευκολα κι απλα.
Δεν δυσκολευτηκαμε με την μικρη Βερονα.

Juventus - Bari 6-0 

Πολλες αλλαγες και λογω της ομαδος που αντιμετωπιζαμε αλλα και λογω Μπαρσελονα.
Αλλα δε φανηκε στο αποτελεσμα. ;) 

Juventus-vs-Barcelona.png

Juventus - Barcelona 5-0 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

ΚΑΤΑΤΡΟΠΩΣΑΜΕ την φιναλιστ του περσινου τελικου!!!
Ο Μεσσι δε χρησιμοποιηθηκε, κι ετσι δεν δυσκολευτηκαμε σε ΚΑΝΕΝΑ μερος του παιχνιδιου!

Φανταστικη εμφανιση του Παυλαρα που εβαλε 3 γκολ!!!!!

1qNPk6W.png

Σας λεω, το χει παρει στα σοβαρα φετος!!!!

e4K0DYi.pngb387IeP.png

------------------------------------

• Η κωλο-Ουντινεζε δε ξεκολλαει, γαμωτο......
    Πραγματικα, μου σπαει τα νευρα το οτι ειμαστε ξεκαθαρα η καλυτερη ομαδα στην χωρα, αλλα εν τελει η διαφορα ειναι 3 βαθμοι....

• Αφηστε το GD δτο πρωταθλημα, δειτε το στο ΤΣΛ!!!!!
    Σαρωνουμε.

• Δυστυχως, κατι επρεπε να γινει, παιζαμε πολυ καλη μπαλα για να πηγαινουνε ολα μελι-γαλα.....

EimNQqt.png

3μηνακι τσιμπησε ο Πογκμπα......
    Τι να κανουμε.....ευτυχως οχι 7μηνο...Χριστουγεννα παλι.

• Ο Παυλος ειναι πραγματικα ασταματητος.

Ειναι ειληκρινα αλλος παικτης απο περσι, αλλαξε συμπεριφορα, απο αλλο πλανητη.
    Ξεκαθαρα ο καλυτερος παικτης στον κοσμο.

Αυτα, παιδες.
Συνεχαμε οπως παμε τωρα, για να μαστε οσο το δυνατον μπροστα στο πρωταθλημα απο Φλεβαρη, για να μπορουμε να δινουμε το 100% στα παιχνιδια Champions League.

FORZA JUVE!!!!!!!!!

Juventus%252BFC%252Bv%252BAC%252BMilan%252BSerie%252BA%252BYAFlE-hlXI7l.jpg

7 hours ago, ELBarto-3- said:

@desperado Γιατι ρε φιλε, ποτε  εδωσα την ιδεα οτι δε θα συνεχισω?

Ειπα οτι αν κατακτησω το ΤΣΛ τοτε και θα τελειωσει το παιχνιδι για μενα.

Στα δικα σου, στο τελευταιο ποστ ησουνα αχτηπητος με νικες απο παντου, και μπηκες 3δα.
Συνεχισε ετσι, φενεται να το ευχαριστιεσαι το CM.

Φανταστικος ο striker ματωνει δυχτια, και κανεις την εκπληξη σε μια ψιλοαδυναμη Τσαμπιονσιπ.
Αλλα ευκαιρια ειναι φιλε, βαλε τα δυνατα σου και ανεβασε την ομαδα.

Εδωσες την ιδεα γιατι τα ποστ σου ηταν σαν τον επιτάφιο,  επισεις άφηνες να εννοηθεί ότι θα τελιωνες την προηγούμενη η σεζόν και ότι έπαιζες με το ζόρι.... τεσπα...

"Αδύναμη CHAMPIONSHIP "

Δεν το περίμενα να το πεις εσύ,  που ξέρεις πως είναι αυτή η κατηγορία και χρειαστηκες 2 σεζον για να ανεβεις με μια ετοιμη ομάδα...

Πραγματικά με κάνεις να μην ξαναασχοληθω με το τοπικ...

Δηλαδή,  το ότι έχω στημένη την ομάδα καλά, παίζω καλή άμυνα και έχω και καλή επιθετική λειτουργία,  σημαίνει τι;;;;

Ότι είναι αδύναμο το πρωτάθλημα;;;;

Πραγματικά λυπάμαι...

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΆ ΝΑ ΈΧΕΤΕ ΠΑΊΔΕΣ....

7 hours ago, desperado said:

Πραγματικά λυπάμαι...

Δεν εχουνε πεσει δυνατες ομαδες απο την Πρεμιερ, και εχουνε ανεβει δυνατες ΣΤΗΝ Πρεμιερ........και για αυτο ειπα "αδυναμη" Τσαμπιονσιπ....

Ηρεμησε, φιλε...

Και δεν εδωσα ποτε την ιδεα οτι δε θα συνεχισω, τωρα εγω ειμαι αυτος που λυπαμαι...
Ειπα ξεκαθαρα οτι θελω το Champions League και οτι εχω παλεψει αρκετα με την αυτην την ομαδα για να το κατακτησω.
Και ειδικα αν αναλογιστουμε το πως τελειωσε η περσινη σεζον χωρις τον καλυτερο μου παικτη.

Και το τοπικ αν το παρατησεις, δε θα σου φταιω εγω με την κριτικη της Τσαμπιονσιπ, που ητανε λογικοτατη για τον λογο που προανεφερα.
Και αν παρατας κατι για ΑΥΤΟ, ε τοτε αδερφε, τι να σου πω.

Και καλη χρονια.

• Create New...