Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ELBarto-3-

FIFA 18 - Career Mode Topic

Recommended Posts

@ELBarto-3- Εργαλείο ο Bernadeschi φίλε θα σου δώσει λύσεις σε όλες τις θέσεις της επίθεσης (ακόμη και ως φορ αν τον δοκιμάσεις)

@Fanis-13- Ρεαλιστικός ο στόχος σου για 7αδα.Σε συμβουλεύω φιλικά δώσε βάρος στα κύπελλα (FA και Carabao Cup) βγάζει απευθείας Europa, γιατί μέσω Premier με την παρουσία του περίφημου top-6 θα ταλαιπωρηθείς και πρέπει να κάνεις παπάδες για να βγεις 5αδα ώστε να είσαι σίγουρος για Ευρώπη. Κάτι που είχε αποτέλεσμα σε εμένα με Southampton.

@desperado Όταν λέγεσαι Liverpool είσαι υποχρεωμένος να κυνηγήσεις όλους τους στόχους σου! Και αυτό κάνει πιο δύσκολο το career σου.Αφενός μεν έχεις υλικό αφετέρου δε δεν μπορείς να αφήσεις τίποτα στην τύχη. Καλή πρόκριση σου εύχομαι με τη Juventus 

------------------------------------------------------

Στα δικά μου αν και με λίγο καθυστέρηση λόγω αναποφασιστικότητας κυρίως και λόγω ενός κρυώματος που δεν με άφησε να παίξω έχω να ανακοινώσω ότι φεύγω από Αγγλία και συνεχίζω τελικά Ισπανία με σκοπό να αναλάβω την REAL SOCIEDAD!

Φιναλίστ του Uefa Europa League και δεν τα κατάφερε καθώς έχασε από Tottenham σκοπός μου είναι να το πάρουμε μαζί καθώς ξαναπαίζουμε στην διοργάνωση 

Λεπτομέρειες και τα σχετικά εντός της ημέρας

@ELBarto-3- Ναι εγω ημουν αυτος που ηταν εναντιον του Γκαμπι και ουτε προκεται να αλλαξει η γνωμη μου για αυτον σε καμια περιπτωση  αλλα για μια λυση αναγκης δεν ειναι τοσο κακος... Αλλωστε δεν θα ειναι βασικος για ολη τη σεζον αλλα για ενα χρονικο διαστημα...  Οσο για Μπερνα ξερω τη θεση του αλλα και με την επιστροφη Λαουταρο αναγκαστικα και καποιος θα μενει παγκο μιας και Μαλκον και Ντιμπαλα δεν βγαινουν απο 11αδα με τιποτα... Η θα παιζεις με μπερνα στα ακρα και Ντιμπαλα  ψευτοεννιαρι οπως παιζεις τωρα η θα φαει παγκο ο Μπερνα και θα παιζεις με Ντιμπαλα στα ακρα και Λαουταρο κορυφη..

Αγωνιστικα τωρα  αν εξαιρεσουμε τις γκελες με εμπολι και Αταλαντα που ειναι αρκετα καλη ομαδα ομως εχεις κανει καλο ξεκινημα τωρα και πηρες και τις νικες στα ντερμπι με Τορινο και Λατσιο και εισαι κοντα στη κορυφη και δειχνεις οτι φετος θα το διεκδικησεις με αξιωσεις το πρωταθλημα και με τετοια ομαδαρα που εχεις αυτο ειναι το λιγοτερο!! Επεστρεψε και ο Λαουταρο οποτε θα εχεις ακομα περισσοτερες λυσεις στην επιθεση!! 

Παμε στην ευρωπη οπου Μπενφικα και Ατλετικο σου βαζουν δυσκολα και φαινεται οτι θα χρειαστει να παλεψεις μεχρι τελους για την προκριση... Εχεις ομως ομαδα και αμα δεν καταφερεις να διακριθεις στην ευρωπη θα ειναι μεγαλη αποτυχια...Σπασε επιτελους την καταρα και κανε κατι καλο στην ευρωπη... Παμε γερα Αδερφεε μου!!!

@Fanis-13- τελειωσες τη σεζον αδερφε μου και η αληθεια ειναι οτι θα μπορουσες να τα εχεις παει  καλυτερα μιας και η ομαδα δεν ειναι κακη αλλα εχασες αρκετους βαθμους σε ματς που επρεπε και μπορουσες να τα παρεις.. αλλα δεν πειραζει η 1η σου σεζον ηταν στην ομαδα και μην ξεχναμε οτι πηγες στην ομαδα στα μεσα της σεζον και δεν μπορουσες να κανεις και θαυματα... Και η 10η θεση δεν ειναι κακη σε καμια περιπτωση... Πιστευω θα κανεις τις απαραιτητες κινησεις τη νεα σεζον και θα στρωσεις σιγα - σιγα την ομαδα!!!! Κανε μεταγραφες και φτιαξε την ομαδα και παλεψε για ευρωπη φετος που ειναι ρεαλιστικος στοχος!!! Παμε γεραα αδερφε μου!!!

@desperado επιασες λιμανι αδερφε μου και η αληθεια ειναι οτι εχεις δυσκολο εργο να επαναφερεις την ομαδα στην κορυφη μετα απο πολλες 10ετιες.... Νταξει ο 1ος σου γυρος ηταν λιγο μετριος και φαινεται απο την βαθμολογια αλλα εδωσες βαση στην ευρωπη οπως ειπες οποτε ΟΚ... Αρχισες ομως να ανεβαινεις σημαντικα στον 2ο γυρο και εκανες 3 διπλα με Σουονσι , Χαντερσφιλντ και Σαουθαμπτον που σου εδωσαν μεγαλη βαθμολογικη ανασα... ηρθε βεβαια και η γκελα με μπερνλι και η ηττα στο ντερμπι με Τοττεναμ (νταξει κλασσικη Λιβερπουλ ...:D) αλλα εχεις ανεβει αρκετα και μπορεις να παλεψεις για τσου λου... Εχεις πολυ δρομο ακομα... Παμε στην ευρωπη τωρα οπου οπως ειπες εδωσες μεγαλυτερη βαση και δικαιωθηκες μιας και καταφερες να προκριθεις απο εναν ιδιαιτερα δυκολο ομιλο με Μπαρτσα Μπορουσια και Νις να ειναι πολυ καλες ομαδες αλλα καταφερες να παρεις το εισητηριο για τους 16'.... Τωρα αξιζες κατι περισσοτερο με Γιουβε σιγουρα αλλα ο Μπουφον ακομα και στα 40 του ειναι τρομερος και σου στερισε το κατι παραπανω... Παντως τιποτα δεν εχει κριθει... πηγαινε και δωστα ολα για την προκριση στο τορινο και ποτε δεν ξερεις..;) Ναβας και Μανολας εξαιρετικες κινησεις φτιαχνουν αρκετα την αμυνα σου και επιτελους εχεις και σοβαρο τερμα!!! Παμε γερα για την δυσκολη και κρισημη συνεχεια σε πρωταθλημα και ευρωπη!!!!

@niktsiabe καλη αρχη αδερφε στην Ισπανια!!!

Στα δικα  μου τωρα επαιξα αρκετα το σου κου και τελειωσα την σεζον οπου...

25395907_1666786870075109_91453898644398

ΠΗΡΑΜΕΕ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟΟΟ!!!

Ειμασταν  σοβαροι σε ολη τη διαρκεια του 2ου γυρου οι αλλοι εχαναν αρκετους βαθμους  και καταφεραμε να παρουμε την μεγαλη ανοδο και ως 1οι κιολας!!!

MVP της σεζον ο Ερρας!! εξαιρετικο CDM και το μυαλο αυτης της ομαδας ξεκινησε τη σεζον με 68 οβεραλ και τελειωσε με 75

Αυτα απο μενα παμε τωρα στα μεγαλα σαλονια οπου αρχιζει η περιπετεια και τα δυσκολα!!!! 

ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΕΒΕΡΤΟΝ 

Εκπληκτικο ματς τακτικα και επειδη εχω δει αρκετα ματς της ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ξερω οτι παιζει πολυ απο τον αξονα. Χωρις Τσιελινι αλλα με τον Βελγο σεντερ μπακ της Τοτεναμ ενα γουμαρι ξανθο.

Τους επαιξα στα ΙΣΑ εξ αρχης τα Χαιλαιτς ειναι ενα παραμυθι αν δεν δεις ολο το ματς δεν καταλαβαινεις τι γινεται. Θα μπορουσα να φυγω με ενα 1-3 αλλα τεσπα.

wi367k.jpg

ng51fm.jpg

23rwkly.jpg

xf8dfk.jpg

mr4emh.jpg

2uyhtg4.jpg

Λοιπον εχω ΠΑΝΤΑ τον δεξιο μου winger να μενει φορ και ετσι ο μπακς τους ανεβαινει σπανια.

Μεταγραφες ΓΕΝΑΡΗ:

Rushford, Isco, Betaleb, Tolisho, Τζιοβανι πρωην της Γιουβε.

Pre-contract Μαρσλει της Μαν Γιου και Τσαν. 

Αυτη την ΣΤΙΓΜΗ ξεκιναω τον επαναληπτικο.

Προπονω στην σεντρα τον FOSU-MENSAH CB/RB εχει ολα τα στοιχεια που θελω για να γινει το καλυτερα FULL BACK! 

@desperado Kαλη επιλογη ομαδας εεχεις πολυ δουλεια φυσικα γιατι ειναι ιστορικος συλλογος και μεγαλος η Λιβερπουλ οποτε πρεπει να την ανεβασεις στις θεσεις που βγαζει

Ευρωπη γι αρχη. Τωρα στο ΤΣΛ προχωρησες και βρηκες στους 16 την Γιουβε. Μεγαλο διπλο οι Τορινεζοι τι να λεμε με τον Μπουφον φυσικα να κραταει και ορθια την ομαδα 

του. Τωρα θαναι δυσκολα φυσικα αλλα οκ ποιος ξερει. Καλα κανεις και συνεχιζεις και κυπελλο φανταζομαι το τελευταιο χ με Μπερμινγχαμ θα γινει επαναληπτικος? Εχουμε τα 

ιδια sliders και ΝΑΙ ειναι πιο δυσκολο το παιχνιδι! Περιμενουμε συνεχεια αδερφε!!!!!

@Fanis-13- Ελα φιλαρακο μου εξαφανιστηκαμε λιγο ναι και εμεις και κραταει το φορουμ ορθιο 3 ατομα εδω μεσα τους ευχαριστουμε !

Μαρεσει πολυ η επιλογη της ομαδας και αφου πηρες και της ευλογιες του Γεροντα ολα καλα :D  Εχεις δυσκολο εργο πρεπει να φτιαξεις με πολυ υπομονη

την επομενη καλη Λεστερ μιας και ξερουμε πως η επιτυχια της ειναι λιγο δυσκολο να ξαναγινει αμεσα. Οκ δεν πειραζει που δεν βγηκες Ευρωπη καλυτερα βασικα

να σαι πιο ηρεμος να δυναμωσεις με σωστες μεταγραφες και μετα να ξαναεπιστρεψεις να κανεις κατι καλο.! Εχεις αυτον τον παικταρα τον Ndidi ειναι μεγαλο αλανι οπως

και ο Βαρντι φυσικα! Να δουμε τι θα φερεις απο νεα προσωπα και πιστευω σε σενα σ εκατι πολυ πολυ καλο!!!! Επισης να πω οτι ο Γκρευ ειναι μεγαλο αλανι και θα κανει παπαδες!

ΠΑΜΕ ΡΕ ΑΛΕΠΟΥ !!!!!!!!!!

@takisaek ΤΑΚΑΡΕ ΑΡΡΩΣΤΙΑ!!!!!! ΕΤΣΙ ΨΗΛΑ Η ΠΑΟΥΛΙ!!!! ΜΠΡΑΒΟ ρε παλικαρε που τα καταφερες με μια ομαδα που η ανοδος ειναι παντα μα παντα δυσκολη!

Τωρα θα πρεπει να διαχειριστεις σωστα τα χρηματα να ενισχυθεις οσο μπορεις ωστε να μεινεις κατηγορια!!!! Μπραβο φιλε απιστευτος εγω θεωρουσα οτι θα ανεβεις

αλλα οχι απευθειας αλλα με μαπαραζ και  τα καταφερες περιφημα!!!!! Εεφερες και Γιακουμακη στην Παουλι που για δευτερο Γερμανιας ειναι ποοιοτικος και μπορει

με το οβεραλ του να σταθει ανετα! Ελπιζω να κρατησεις Ερρας που βγηκε και καλυτερος σου παικτης και βελτιωθηκε τοσο πολυ και φυσικα να δου δωσουν ενα αξιοπρεπες

μπατζετ για να μπορεσεις να χτισεις κατι καλο και να μην καταρρευσεις στην πρωτη σου χρονια! 

ME εκανες περηφανο αδερφε!!!!! ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΔΥΝΑΤΑ!!!

ST PAULI ST PAULI!!!!

@ELBarto-3-  ΕΛΑ ρε Πεπ της Γιουβε πλεον !!!! :) 

Κριμα για το πρωταθλημα  κ ασταματητη η Μιλαν δεν το περιμενα να σου πω την αληθεια μου καθολου...αυτη ρε δενε χανε πουθενα τι διαβολο?? Και το κυπελλακι

ηλπιζα θα το σηκωσεις δυστυχως ουτε αυτο και οντως αν η ομαδα δεν βρεθει σε καλη μερα μην την ψαχνεις καθολου φιλε ειναι δυσκολα τα πραγματα! Παρολ αυτα

σηκωσες το κεφαλι σου και εβαλε ςκαι το χερι βαθια στην ΤΣΕΠΗ! ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΠΟΓΚΜΠΑΜ τι να πω??!?! Αγαπημενος μου πολυ να το ξες φοβερη επιστροφη!!! Ο Βερατι ερχεται να

σου κανει μια τελειοτητα τρομερη στο κεντρο τι να λεμε ο Ιταλος ειναι ΟΤΙ καλυτερο εχει η Ιταλια στα χαφ και φυσικα ο Σεμπαγιος εχει τρομερο ταλεντο που χαραμιζοταν

στην Ρεαλ! Δν περιμενα να φυγει ο Καλνταρα πολυ κριμα ηταν απο τα σπλαχνα σου και οκ και αρχηγος αλλα εφερες τον φοβερο Δανο ο οποιος ξερει κανταρια!!!! Ο Πιανιτς 

καλα εκανες και τον εδιωξες και φυσικα οι προσθηκες Λαουταρο και Μπερνα εγκρινω 100% !!!!!!!!!! Για τον τελευταιο στο χα πει ειναι παικταρας ο Ιταλος και καλα εκανες και με 

ακουσες.! Παμε στα αγωνιστικα...αμα ξεκινας με γκελα και τραυματισμο τα πραγματα δεν πανε καλα  Ηρθε και γκελα παλι με εμπολι ξεσπασες ομορφα στην Σαμπ και πηρες

καλο χ μεσα στην Αταλαντα που παντα ειναι δυσκολη! ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ νικη με Τορινο κας μην επαιξες καλα και φυσικα ωραιαο 3μπαλο στην Λατσιο!! Βαθμολογικα εισαι καλα ελπιζω να μην ντυθει Μιλαν η Ρομα  

Στο ΤΣΛ τα πας καλα οκ κακο χ με Μπενφικα αν και με 2 φασεις εφαγες 2 γκολ πλ τυχεροι και φυσικα καλη νικη στην Σκωτια!

Σιμεονε κλασσικα 11 κομμαντος στο γηπεδο  τι μπορουσες νακανεις? Οποτε ολα καλα εισαι σε καλη θεση και με λιγη προσοχη μπορεις προκριση στους 16!

Εχεις δυσκολα εκτος εδρας ματσακια!

Καλος ο Κοντι μακρινος ξαδερφος του Κοντε ισως   :D Παιζεις και με Μιλαν μετα παμε δυνατα φιλε!!!! Φετος πρεπει να ναι η χρονια σου!!! 

FORZA ELB!!!

_________________________________________________________________________________

Λοιπον μαγκες παραταω λιγο στην ακρη την Ιντερ λογω γηπεδου δεν μπορουσα αλλο αυτο το χαλι...και πηγα στο σεηβ με Σεβιλλη και μου βγαινει Απριλιο2020  η 

s1.reutersmedia.net_.jpg

ΚΑΚΙΣΤΟ χαλι τερματισε 4η οποτε ειπα να την αναστησω!

Οποτε βγηκαμε 4οι οπως βλεπετε εδω και εχουμε προκριματικα ΤΣΛ.

Φωτογραφία του John Whitesnake.

Απο την ομαδα ελειπαν οι :

Lewandovski, Vidal, Kimmich (η σοβαροτερη μου απωλεια) , Hummels, James Rodriguez, Boateng και δεν θυμαμαι αλλους...

Ειχε καποιους καλους παικτες φυσικα σαν Μπαγερν αλλα πουλησα Αλαμπα με 80 εκ ευρω στην Γιουβε του @ELBarto-3- και 

Μανωλα και Κριστενσεν για σεντερ μπακ που ειχε η ομαδα εφυγαν με συνολο150 εκ ευρω σε αλλες ομαδες.

Να πω οτι ο Μιλερ πηγε Ρεαλ με 60 εκε υρω στα 32 του.!

ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ

Μalcom (40 εκ ευρω plus D. Costa)

ΒΟΜΒΑ 

Α. SANCHEZ

Μεγαλη επιστροφη στην ομαδα.....

Toni Kroos WILKOMMEN ΠΑΙΚΤΑΡΑ!!!

CB's 2 παικτες 

N. Stark 

M. Hummels απο Μπαρσα αναγκαστηκαμε να πληρωσουμε πολλα.

Και ο Ceballos εκανε το τελος ευχαριστο!

Επισης επιθεση εφερα το μεγαλο πουλεν του Αμβουργου 

Jan Arp με 20 εκ ευρω!

custom_style_1_2319224_Jann-Fiete_Arp_250107218.jpg?1493711772

Συν για αριστερο μπακ τον Kehrer που ειναι στα 23 του.

thilo-kehrer-fc-schalke-04-08122016_1h3zrrpxs55jyzju6ps9ln2ge.jpg?t=-107265288&w=620&h=430

Aυτα....τελος μεγαλο ταλεντο ακαδημιων ο Αυστριακος Langer ΜΟΛΙΣ 18 ΕΤΩΝ!!!

H εντεκαδα μας 

Ερχονται ματσακια με Rangers για ΤΣΛ ΚΑΙ πρεμιερα Μπουντεσλιγκα με Ντορτμουντ απεναντι στους πρωταθλητες Γερμανιας!!!!

Συντονιστειτε!!!

1477737871_018949_1477738317_noticia_normal.jpg

ΕΒΕΡΤΟΝ - ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ 

2-0 απο το 35, ειδα οτι εχουν δεξιο μπακ ενα αδυναμο παιδακι τον Κιμιτς και εβαλα απο εκει το θηριο Ρουσφορντ να μενει φορ. Με εκανε και μπεναλντι. Με καναν 2-1 στο 93 και ο σπικερ ειπε οτι εχουν ελπιδες. Για τα σκυλιααααα :hehe:

10nz3wj.jpg

Για τους 8 ετυχα με την ΜΙΛΑΝ και αυτο που εγινε δεν εχει προηγουμενο. Την μπαλα την αλλαζαν τοσα γρηγορα στυλ Παρι. Μετα το 70 ειχα δυο μεγαλες φασεις με την μια να ειναι δοκαρι και στο 80 εκανα πεναλντι κοκκινη και ευτυχως το χασαν. 

30c5zrb.jpg

ΕΒΕΡΤΟΝ - ΜΙΛΑΝ 

Το ματς του αιωνα. 0-0 ημιχρονο, τους κανω 2-0 στο 60 και μεσα σε 7 λεπτα με ισοφαριζουν και στο 94 κυριολεκτικα εκανα το 3-2 με Ινεατσο. Συγκλονιστικα ματς και τα δυο.

2iivqmx.jpg

Για τους 4 ΡΕΑΛ - ΕΒΕΡΤΟΝ σε ενα ματς τακτικης με πολυ λιγες φασεις, ενα δοκαρι αυτοι και στο 88 τους παστελωσα με Μπενταλεμπ.

2ilnbeb.jpg

Στο δευτερο με καναν γιογιο αλλα ευτυχως κρατησα το μηδεν.

2nquzbn.jpg

ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕ ΜΠΑΡΤΣΑ

Να πω οτι για τους ομιλους στο τελευταιο ματς αφου ειχα βγει ηδη πρωτος, η Ρεαλ με φιλοδωρησε με 1-4 γιαυτο δεν χαλαρωνεις ΠΟΤΕ σε αυτο το παιχνιδι και με την κουτση Μαρικα να παιξεις.

@desperado Αντε να δω τι θα κανεις, δεν ενθουσιαζομαι πολυ γιατι εκει που λεγατε "Ελμπαρτιαση" πριν κανα 2μηνο ολοι, εγω ειμαι ο πιο σταθερος εδω μεσα :hehe: 

ΤΣΛ εισαι καλος, αν και η Γιουβε την εκανε την ζημια της αλλα η επιθεση σου ειναι φοβερη.Μου εκανε εντυπωση μονο η βασικη παρουσια του Σταριτζ.
Στο κυπελλο, δεν το αναφερεις, αλλα αφου κανες 2-2 λογικα εχει replay ετσι?

Στην BPL ειναι ασχημα τα πραγματα, κοιταξε να στρωσεις λιγουλακι γιατι 8ος και 10ος δεν ειναι σοβαρες παρουσιες για μια ομαδα οπως η LFC.

Συνεχισε και πανε να κανεις παταγο στο Τορινο!!!

@niktsiabe Με Λα Ρεαλ η αγορινα!!!!
Τρομερη επιλογη, και μια ομαδα στην οποια εχω αδυναμια, αν διαβαζες τα προηγουμενα χρονια.
Περιμενω να δω τι θα κανεις!

@takisaek Ε αλλαγη σαφως ρε συ, δε θα καθεται reserves ο Γκαμπι ρε συ, απλα οχι βασικος.
Γιατι τοση αγαπη για τον Μαλκομ ? :lol: 
Βγαινει και παραβγαινει απο την εντεκαδα, θα δεις. ;) 

Στα δικα σου ωραιος, δεν ακολουθησες στα χναρια μου, και ανεβηκες χωρις ιδιαιτερα προβληματα.
Αντε να σε δω Μπουντεσλιγκα τωρα, να σε χαρω και σε καμια μεγαλη σε κανα χρονο ;) 

@Diegito21 Καλως τονα κι ας αργησε :D 

Μπαγερν, μια ομαδα που μου ειπες οτι θελεις να δοκιμασεις, και σε πριζω να το κανεις απο τον Οκτωβρη, αλλα καλιο αργα παρα ποτε.

Εδιωξες Κριστενσεν, προδοτη! :pp 
Αλλα χαλαλι, εδιωξες 1 δικο μου, κι εφερες 2! :lol: 

Μαλκομ και Σεμπαγιος εγγυησεις, τους εχω και ξερω.

Τωρα πολυ καλες και οι αλλες μεταγραφες, του Αλεξη και των μικρων Γερμανων (κλασικη κινηση Μπαγερν, περνει τα ταλεντα απο τους υπολοιπους για να τους αποδυναμωνει, θα κολλησεις ΓΑΝΤΙ στην ομαδα :D ) αλλα η κινηση ΜΑΤ ειναι του Τονι.
Τρομερη επιστροφη, και κατι που λυπει απο την Μπαγερν χρινια τωρα.

Ο Λανγκερ ο μικρος μακαρι να γινει Λαμ.
Εντεκαδα ρισκαδορικη, αλλα Γερμανια παιζεις, δε σε νοιαζει.
Στο ΤΣΛ θα εχεις θεματακια, δε ξερουμε και πως παιζει με 3δα πισω ο Χουμελς.

Ευχομαι να κανεις ασχημο σεφτε με ΒνΒ! :pp  
Περα απ'την πλακα, μακαρι να κολλησει, αδερφε.

Αιντε, VAMOS DIEGITO!!!!

-------------------------------------

e9038f5675c5f91d394ed2e3e6f84647--juventus-turin-juventus-logo.jpg

Παμε στα δικα μου.

milan-vs-juventus.jpg

mGXtWgn.png

TEΡΑΣΤΙΑ ΝΙΚΗ!!!!!!!!

Ενα παιχνιδι που πηγαινε για Χ μεχρι το πεναλτυ του Σουσο που πραγματικα νομιζα οτι ερχεται αλλη μια ηττα απο την Μιλαν.
Αλλα ισοφαρησαμε στα γρηγορα με Μαρτινεζ που σκοραρε στο ντεμπουτο του πισω απο τραυματισμο, και στο 90' με κεφαλια απο κορνερ του Πογκμπα σκοραρε ο Ρουγκανι!!!!
Έξαλλοι πανιγυρισμοι, χαμος!!

Και οι 2 τερματαδες ητανε διαστημικοι, πρεπει να το αναφερω.
ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΝΙΚΗ ΑΔΕΡΦΙΑ!!!!

Δειτε εδω ολες τις φασεις.

Juventus - Udineze 1-0 

Απο τον #1 καλυτερο Ιταλο τερματοφυλακα στον #2 ρε φιλε....
ΤΙ εβγαζε ο Μερετ......

Απιθανος.
Ευτυχως σκοραραμε με Μπερνα στο 43' και το κρατησαμε χωρις δυσκολια.

Genoa - Juventus 0-1

Μια εμπνευση του Ντυμπαλα μας εδωσε την νικη σε ενα ασχημο παιχνιδι για εμας.

300-Champions-League.png

Juventus - Rangers 3-2

Μαγικη εικονα το σκορ, ειμασταν οι απολυτοι κυριαρχοι.
2 γκολακια ο Μαρτινεζ στον νεο του ρολο, και ενα φαινομενικο παιχνιδι απο τον Μπερναντεσκι με δυο ασσιστ και γενικα φανταστικη εμφανιση.

WlQqE0r.pngIlzYp1e.png

------------------------------------------

• Το νεο σχημα, παιδες.

jPOEEbV.png

Ο Μπερνα δε βγαινει απο την 11δα, κανει τρομερη δουλεια στην πιεση, και τα μικροπραγματα που χρειαζονται.....ειναι ο Πεδρο μου απο την Μπαρσα του 2011.
    Και δεν ητανε δυσκολη επιλογη να βγαλω τον Μαλκομ, καθως το παλικαρι ειναι σκετη ταχυτητα....ναι μεν ειναι ΣΦΑΙΡΑ αλλα τιποτα αλλο, και ψωφαει στο 65'.
    Πρωτη αλλαγη σε καθε ματς ητανε.....
    Καμια τεχνικη, κανενα τελειωμα, σκετο τρεξιμο.
    Ενω ο Λαουταρο, 3 γκολ σε 2 ματς.
    Γιγαντας.

Του εδωσα και Instructions να κοβει προς τα μεσα, ναι μπαινει περιοχη οποτε βλεπει καποιον να ειναι στα πλαγια, να πιεζει πολυ....γενικα το CF μου θα ναι, απλα λιγο πιο πλαγια....σαν τον Βιγια στην Μπαρσα του 2011 παλι :lol: 

• Αλεξ Σαντρο γιγαντας, τρελο αγορι αλλα γερναει και πεφτει....ξεκινησε το καλοκαιρι 89 και εχει φτασει 87 σε 4 μηνες......θα κανουμε μια επιθεωρηση αγορας τον Γεναρη και θα φερουμε αντικαταστατη....και απο του χρονου θα μπει βασικος.

• Το ξανααναφερω αλλα ο Μπερνα πραγματικα μου εχει κανει εντυπωση.
    Κανει μικροδουλειες, μαρκαρει, πιεζει και ειναι ΠΑΝΤΑ εκει που πρεπει.
    Απο τους αγαπημενους μου, πια.
    Και δεν μετανιωνω την πωληση του πριν 1 χρονο, δεν θα εφερνα KDB αλλιως, αλλα τωρα εχουμε ΚΑΙ τους 2 ;) 

• Aν και επαιξα 4 ματς σε διαρκεια 1.5 δβομαδας μονο, ο Παουλο εχει ενα πεσιμο αποδωσης......Παλι φαντασικος με 3 ασσιστ και 1 γκολ σε 4 παιχνιδια, αλλα μπορει και καλυτερα.
    Τουλαχιστον κερδιζουμε, τι μιλαω.

Αυτα, κυριοι, συνεχιζουμε.
Εχουμε ντερμπακι με Ιντερ σε λιγο, η οποια ειναι στα χαλια της...ειναι ευκαιρια να τους πατησουμε.

Συνεχαμε.

FORZA JUVE!!!!!!!

juve-milan-La-presse-Spada-_PES_20170311.jpg

@ELBarto-3- Νίκες που δίνουν πρωτάθλημα έκανες με Μίλαν!! Φόρεσες και ρετρό εμφάνιση (του τελικού του Champions league του 96) κατέβηκες για πόλεμο και πήρες εκδίκηση!! Για Μπερναντεσκι στα είπα ο τύπος είναι φοβερός  (τον έχω δει live και σε ματς στην Ιταλία με Φιορεντίνα, είναι απειλή!!)

--------------------------------------------------

Στα δικά μου:

Παιδιά ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη  (και ειδικά σε εσένα @ELBarto-3-) αλλά δεν τα βρήκα με τη διοίκηση της Σοσιεδάδ. Εκτός από κατάκτηση Europa League πράγμα που και εγώ συμφωνούσα, ήθελαν και έξοδο Champions League παράλληλα. Δεν ξέρω δεν με έψησε η προοπτική τους με την παρουσία τόσο ποιοτικών ομάδων. Μου αρέσει η σκληρή δουλειά δίχως τυμπανοκρουσίες και φανφάρες, ενώ δεν ένοιωσα και την απαραίτητη ζέση και δέσιμο με την ομάδα

Για αυτό λοιπόν επέλεξα νέο ξεκίνημα με την αγαπημένη μου 

RC CELTA VIGO

Την οποία θέλω να σταθεροποίησω στην 7αδα. 

Έπεται ποστ με κινήσεις- Σκέψεις- αγωνιστικά νέα

@niktsiabe

Καλά έκανες..... και θα με έχεις εχθρό κατά πάσα πιθανότητα....θα δούμε...

Περιμένουμε νεότερα αδερφέ...

@ELBarto-3-

Αδερφέ, έκανες μια τεράστια νίκη με ΜΙΛΑΝ,  φοβερός... και είχες και συνέχεια με νίκες οπότε δεν πήγε στράφι το καταπληκτικό ματς με την ομάδα του Μιλάνου...

Γίγαντας  Alex,  νομίζω ότι ο Berna,  είναι ένας καταπληκτικός παίχτης....

Είσαι νωρίς ακόμα,  έχεις δρόμο πολύ..

Με 1 νίκη είσαι στους 16ηου CL, οπότε πιθανότατα,  θα παίξεις Ευρώπη και με κοντομανικα

Συνεχίζεις την πορεία σου αδερφε...

FORZA ELB !!

**Ο ΣΤΑΡΙΤΖ είναι βασικός   γιατί ο FIRMINO παίζει καλύτερα σαν αλλαγή και ο πρώτος είναι πιο δυνατός....

@Diegito21

Καλός τον και ας άργησε... Θεωρώ τοπ ομάδα,  αλλά με παίχτες να λοιπουν και αρκετούς μα έρχονται..

Μεγάλη επιστροφή ΚΡΟΣ , 

Ελπίζω να σου βγει αδερφέ 

Περιμένουμε νεότερα με αγωνιστική δράση...

---------------------------------------------------------------

Πάμε συνέχεια...

•  ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ  -  ΓΟΥΕΣΤ  ΧΑΜ  4-0

•  FA CUP : ΜΠΈΡΜΙΓΧΑΜ  -  ΛΙΒΕΠΟΥΛ  0- 2

Και αφού περνάμε στους 8, μετά την νικη με ΜΠΕΡΜΙΓΧΑΜ....

Και ναι , πάντα έχει επαναληπτικό στο κύπελλο Αγγλίας...

Κοιτάξτε πρόγραμμα μετά , αν είναι δυνατόν....

25587932_167660017320282_601086615979957

• ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ  - ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ  2-1

•  FA CUP QUARTER FINALS : ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ Σ.  - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ  3-1    Σιμ με τα 3τα, δεν γινόταν αλλιώς,.

25438769_167672053985745_397760123576135

25487289_167683763984574_486671286932084

Σε ένα γενικό σχόλιο, είμασταν γενικά εκτός τόπου και χρόνου στο ματς και τελειωσε στους 16 η πορεία μας...

Δικαιοτατη νίκη της ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ 

25532263_167693360650281_255951744855891

Πάλι εκτός  τόπου και χρόνου....

• ΚΡΥΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ  - ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ  1-1

•  ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ - ΓΟΥΟΤΦΟΡΝΤ  2-1

• ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ  - ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ   3-0

• ΕΒΕΡΤΟΝ  -  ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ  0-0

25587198_167697763983174_432384985926729

4 ΜΑΤΣ ακόμη,

Στο επόμενο ποστ  θα κάνω και παρατηρησεις Γενικές και θα αποφασίσω αν θα συνεχίσω.... 

Που μάλλον όχι.

Αυτά παίδες... 

@desperado Φιλε το προσπαθησες αρκετα και οκ στο ΤΣΛ η Γιουβε ηταν πιο ετοιμη και ανωτερη απο οτι φανηκε συν οτι ειχες και ενα προγραμμα πολυ πολυ δυσκολο.

Εκανες μεγαλη νικη με Σιτυ αλλα και σπουδαιες νικες με μικρες σε εφεραν σε θεση Ευρωπης. Εγω λεω συνεχισε αν δεν θες ομως περιμενουμε την νεα σου ομαδα.

@ELBarto-3- NAI MΩΡΗ ΠΑΙΚΤΟΥΡΑ επιτελους τους κερδισες!!!!! Φοβερη κεφαλια Ρουγκανι πραγματικα και ενα ματς που εξελιχθηκε ετσι οπως το θελει καποιος για να

παρει μια μεγαλη νικη με ανατροπη δηλαδη!! Το πιο δυσκολο ομως ειναι να κερδισεις το επομενο ματς εκει που εισαι σε πελαγη ευτυχιας να συγκεντρωθεις και το εκανες με 

τον Μεγα Μπερνα να σκοραρει και να σου λυνει τα χερια! Ωραια νικη και με Τζενοα και συνεχισες και στο ΤΣΛ με σημαντικοταταη νικη επι των Ρεηντζερς!

Βαθμολογικα μονο η Ρομα σου βαζει ακομη δυσκολα αν και νομιζω δεν θα αντεξει...ΘΑΥΜΑΖΩ Αταλαντα σπουδαια  πορεια μεχρι τωρα!!!! Οντως ο Μαλκομ πολυ σοφτ επρεπε

να το ποσταρεις πριν τον παρω :D Ααα και πες και κατι για την Μπαρσα του 2011 ρε :D Ο Μπερνα καλα κανειςκαι δεν τον βγαζεις στα χα πει εγω και δικαιωνομαι! Πολυεργαλειο

και παικταρας!!!! Οσο για τον Ντυμπαλα νταξ ρε αν ειναι αυτο πεσιμο αποδοσης τοτε καλα ειναι :D Μεγας Λαουταρο συνεχιζει να παστελωνει!

Δεν σε φοβαμαι με Ιντερ θα την κερδισεις αν οχι θα σαι για κλωτσες :D !!

Forza ELB

________________________________________________________________________________

Παμε στα δικα μου...... 

Προκριματικα ΤΣΛ..

Best-Champions-League-Kodi-Addons-2016_2017-e1480411578881.jpg

Σπουδαιο διπλο και πολυ καλη αποδοση ειχαμε! Δουλεψε εξαιρετικα το 3-4-3 και παιξαμε ωραιο ποδοσφαιρο! Το γκολ ο Gnabry με ωραια προσπαθεια!

Στον επαναληπτικο εκανα καποιες αλλαγες ενοψει BVB...

Ξεκινησε καλυτερα η ομαδα της Σκωτιας αλλα ισορροπησαμε γρηγορα...στο δευτερο αποφασιζω να βαλω Σεμπαγιος σε θεση 10 και με 2 γκολ του καθαριζει και τυπικα την 

προκριση μας!!! Δεν γινοταν ΤΣΛ χωρις την Μπαγερναρα!

Ομιλος ομως λουκουμι.... :D

Παμε στο πρωταθλημα ξεκινημα με το DER KLASSIKER!!!

Πραγματικα ωραιο ντερμπι δυνατο με μονομαχιες με παθος πολυ καλη ομαδα η ΒVB με φοβερη ομοιογενεια σφιχτη και φυσικα και οι 2 ειχαμε 2 μεγαλες φασεις...εγω ενα 

χαμενο τετ α τετ με Αλεξις και αυτοι με Φαμπινιο που το εβγαλε εκλπηκτικα ο Νοιερ!!! Κατα τα αλλα ηταν ενα ματς κεντρου και ευτυχως ειχα σε πολυ καλη μερα τον Χουμελς

γιατι ο Ομπα ηταν υπερκινητικος!

Επομενο ματς με Mainz

Εχουμε θεμα στο να ανοιξουμε κλειστες αμυνες και ενω ειμασταν πολυ καλυτεροι δυστυχως δεν καταφεραμε να το βαλουμε στο πλεχτο. Περισσοτερο φλυαρια ειχαμε παρα

ουσια.

Πρωτο ματς για τους ομιλους του ΤΣΛ με Ιντερ!

mF1Oxcly.jpg

Τους πατησαμε κατω καλυτεροι σε ολο τον αγωνα και με κορυφαιο τον Arp που εβαλε το πρωτο του γκολ και φυσικα τον Gnabry που στο 89ο λεπτο περναει Χαντανοβιτς 

του μαζευει τα ποδια κοκινη καρτα και ο Τολιζο το εκανε γκολ!! 3 βαθμοι και ακομη ενα ματς στην Ευρωπη που ειμαστε καλοι!

Δυστυχως στο πρωταθλημα ομως δεν τα πηγαιναμε καλα...

Το καλυτερο μου ματς 4 δοκαρια ειχα ενα χαμενο τετ α τετ με Αλεξις και αυτοι με μια φαση κανανε γκολ.....δυστυχως μεγαλη γκελα και πρεπει να μαζεψουμε τα κομματια μας!

Βαθμολογια

Παρατηρησεις : 

• Ο Μαλκομ ειναια πλα γρηγορος οτι αναφερει ο φιλος μου ο @ELBarto-3-. Οποτε τζαμπα τα χρηματα μου. Απο την αλλη ο Gnabry ειναι ΗΓΕΤΑΡΟΣ!! Τρελος παικτης δεν το περιμενα με τιποτα!
  • Ο Αρπ δεχνει οτι στα 20 του χρονια ειναι το μελλον μας!!!! Εχει οτι χρειαζεται ενας συγχρονος επιθετικος!! Ξεχωριζει επισης ο Τολιζο και ακομη ψααχνεται ο Αλεξις Σαντσες!
  • Τελος ν α πω ειχαμε 2 τραυματισμους στον αγωνα με Μαιντζ..με Κορονα εξω 1 μηνα και το ιδιο ο Langer ο αριστερος μας μπακ.

Αυτα ερχεται πολυ δυσκολο ματς ενα 48ωρο μετα με Λεβερκουσεν εκτος εδρας....Πρεπει να κερδισουμε οπωσδηποτε!

original.png

@niktsiabe Με στεναχωρεις, και το ξερεις.Περιμενω 3 χρονια καποιος να κανει κατι καλο με την Λα Ρεαλ μου μετα απο μενα! :lol: 

Αντε να σε δω Θελτα.

@desperado Το σου λεω συνεχεια ρε αδερφε.....ΒΡΕΣ μια ριμαδα που θα κατσεις παραπανω, ολο 6μηνικτικα κανεις, και αυτο σε γ@μ@ει στην πορεια, και δε μπορεις να σταυρωσεις ομαδα μετα.
Η κατσε LFC γιατι η χρονια δεν τελειωσε/τελειωνει ετσι οπως το θελεις, η βρες μια να στεριωσεις.

@Diegito21 Παμε στην Μερκελ. :D 

Ευκολη προκριση απεναντι σε μια μετρια εως κακη ομαδα, (εμπειρικα μιλαω, την ειχα στον ομιλο), δεν περιμενα να αποτυχεις.
Εβγαλες και μια καλη εμφανιση του Σεμπαγιος απο ολο το νταλαβερι.

Για ομιλο τωρα, δε σε λυπηθηκαν στην ΟΥΕΦΑ.
Τουλαχιστον θα εχεις ενθουσιασμο για ΚΑΘΕ παιχνιδι.

Τα παιχνιδια με Μπραγκα θα σου φαινονται λιγο ξεκουραση απο τα αλλα, και για αυτο προσεχε μ'αυτην.
Ξεκινησες καλα με νικη επι της Ιντερ.
Συνεχισε και κανε περηφανη την Μπαγερν την δικη μου, με τα 3 συνεχομενα :D 

Τωρα στο πρωταθλημα δε μας τα λες καλα, μεχρι στιγμης, και μιλαω για την ηττα εννοειται.
Γιατι το Χ με BvB ειναι αναμενομενο, νεα ομαδα εισαι, πρεπει να "κολλησει", και η αλλη ισοπαλια ειναι γκελα, τι να κανουμε....αλλα η ηττα ειναι θεματακι.
Βεβαια γραφεις οτι ειχες 4 δοκαρια αρα αυτο σημαινει οτι μπαλα επαιξες.
Αν ειναι ετσι, θα βρεις χαρακτηρα.

Μεγαλη μεταγραφη βγαινει ο Αρπ για σενα.
Ναμπρι παικταρας.
Μαλκομ σου ειπα, δεν, ουτε εμενα, δυστυχως.....δεν μ'αρεσουνε οι μονοδιαστατοι παικτες.
Αλεξις, ε, γερακος ειναι πια, σε σενα.

Τολιζο τι να με πεις ρε φιλε, τον μεγαλωσα :hehe: 

Συνεχισε αδερφε, επιτελους σε μεγαλη ομαδα!!

VAMOS DIEGITO!!!!!!

--------------------------------------------------------

maxresdefault.jpg

Ματσακια!

Juventus - Benevento 1-0

Οχι ιδιαιτερα μαγικη εικονα, ναι μεν ειχαμε κατοχη και φασης, αλλα κρατουσε η Μπενε.
Με αγχωσε στο τελευταιο 10λεπτο κιολας, το γυρισα σε Defensive να φανταστειτε.

Και οχι, μια χαρα παιξαμε, απλα η Μπενε ητανε πολυ καλη!

inter-juventus.jpg

bnDGJK4.pngiAExVst.png

Στα μεγαλα παιχνιδια φαινονται οι μεγαλοι παικτες!!!!!

Το πηρε μονος του, ενα παιχνιδι που η Ιντερ αποφασησε οτι απλα θα παει να μην το χασει.
Η πιεση μας ητανε ασφυχτική, αλλα κρατουσε καλα η Ιντερ μεχρι που εβαλε το 0-1 η Παυλος....και μετα....χαιρετα με τον πλατανο.
Εβαλε ενα χατ τρικ στο 2ο ημιχρονο και εγραψε αλλη μια ενδοξη σελιδα στην ιστορια της καριερας του.

Δειτε το 0-2 με τι Μπαρσελονιστικο τροπο μπηκε, πως "τραβαει" τον αμυντικο μαζι του ο Λαουταρο και ελευθερωνει χωρο στον Παυλο.
Φανταστικος και πανεξυπνος παικτης.

nFx1gaS.png

Χτυπησε και το σημα, και με κ@υλωσε ο ατιμος!!!

ufIZ7tNQblOZZ8OWscKy2tPcsC8F1NoiVTx_ND55C-1QVmN8vvTC5W_dLMA4GD85_op8rGVVvYF1TPnmORh-sA=s750

benfica-juventus-europa-league-soccer.jpg

Benfica - Juventus 0-1

2017-10-18T213558Z_1_LYNXMPED9H25D_RTROPTP_3_SOCCER-CHAMPIONS-SLB-MUN.jpg

Aν δεν ειχα την εγγυηση κατω απο τα δοκαρια, με αυτην την εμφανιση θα πηγαινα ΣΦΑΙΡΑ να τον κλεισω.

Svilar.

19 αποκρουσεις, εκ των οποιων 1 απο πεναλτυ.

Αψεγαδιαστος.
Γελουσα με νευρικο γελιο στο τελος, δεν εμπαινε τιποτα.

Τα καταφερα με All Out Attack στο τελος, και τον κερδισα  με γκολ του Παυλου.

Αλλα το ματς ητανε για 0-7

327.jpg

Juventus - Fiorentina 4-0

Ευκολο απογευμα στην τελικη, πραγματικα πιστευα οτι θα ειναι πιο δυσκολο.
Εβαλε και ο Μπερνα γκολ απεναντι στην πρωην ομαδα του και δεν το πανυγυρισε.

Ζητησε και συγνωμη μπροστα απο τους φιλοξενουμενους οπαδους.

hmGvr31.png

Crotone - Juventus 1-2

Tα δευτερα εν οψη Μαδριτης.
Ευτυχως κερδισαμε και αποφυγαμε τραυματισμους.

Ωραιο γκολ ο Κομαν.

Atletico-Madrid-Juventus.png

Atletico Madrid - Juventus 2-0

Ενα (ασπρο)μαυρο χαλι........

Ναι μεν κλασικη Ατλετι, 11 ατομα πισω, 2 αντεπιθεσεις, 2-0 αλλα ειμασταν κι εμεις.....δυσλειτουργικοι.
Τιποτα δεν εγινε ετσι οπως επρεπε, και πραγματικα δεν ηταν η βραδια μας.

LYYxq9E.png0qTxpyJ.png

---------------------------------

• ΑΥΤΗ Η Κ@ΡΙΟΛΑ Η ΡΩΜΑ ΔΕ ΛΕΕΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΕΙ ΚΑΝΑ ΒΑΘΜΟ ΡΕ Γ@ΜΩΤΟ!!!! 
    Τι διαολο, απο την Μιλαν στην Ρωμα πηγαμε.....

• Αντιπαλος μας στους 16 του ΤΣΛ η μεγαλη.....

480px-VfL_Wolfsburg_Logo.png

Βολσμπουργκ!!!

Μια απο τις καλυτερες που μπορουσα να πετυχω οντας 2ος!
    Η Ατλετι πετυχε την Τσελσι, αρα νιωθω λιγο καλυτερα.

• Δεν εχω αναφερει τιποτα για τον Πογκμπα, και νιωθω τυψεις, γιατι το παλικαρι ειναι απο τους καλυτερους μας ποδοσφαιριστες!
    Πραγματικα, κλεβει μπαλα σαν μανιακος, και παιζει και CM και CAM και CDM!
    Πραγματικα θυσαυρος.

• Πρωτος σκορερ της Σεριε Α ανεβηκε ο Παυλαρας.

xomuvIm.png

Ας ελπισουμε να μεινει εκει.

Τωρα εχουμε το μεγαλο, παιδες.......
Ερχεται η Ρωμα στο Τορινο.

10_storia_juve_roma_totti_del_piero_lapresse.jpg

ΤΕΡΑΣΤΙΟ παιχνιδι που θα καθορισει τον πρωταθλητη χειμωνα.
Πρεπει να ειμαστε πραγματικα 100% ετοιμοι για την προκληση, και ΠΡΕΠΕΙ να κερδισουμε, απλα και κατανοητα.

Μεγαλο παιχνιδι.

FORZA JUVE!!!!!!!!!

673d8de2409b0396ace2b293e0ec2133--pogba-turin-italy.jpg

@Diegito21

Λοιπόν αδερφέ, δεν  ξεκίνησε καλα η χρονια  ,

Αν και όπως βλέπω, απλα δεν είχες λίγο παραπάνω τύχη...

Πιστεύω θα στρώσει η ομάδα και θα βρεις τους ρυθμούς σου...

Στο CL τώρα  , πηρες την πρόκριση για τους ομίλους και ξεκίνησες με μι πολύ καλή νίκη στην πρεμιέρα...

Συνεχίζεις δυνατά για την επάνοδο στο πρωτάθλημα...

@ELBarto-3-

Στο πρωτάθλημα,  συνεχίζεις με νίκες και είσαι από κοντά στην κολοομαδα της Ρώμης,  που θα σου σπάσει τα νεύρα για να χάσει  βαθμο... τεσπα συνεχίζεις,  πρέπει να πάρεις το ντέρμπι πρωτιάς...

Στο CL τώρα η τύχη ήταν με το μέρος σου , αν και 2ος στον όμιλο,  νομίζω είχες εξερετικη κλήρωση....

Συνεχίζεις φορτσατος 

FORZA ELB 

* Φίλε, πολύ δύσκολα σε αυτό το κολοπαιχνιδο,  θα μου κάτσει κάτι καλο όπως πέρσι... Δεν ξέρω θα το ψάξω λίγο καλύτερα το επόμενο και θα δουμε....

λες εγώ να θέλω να κάνω 6μηνιτικα...

αλά δεν τραβάει.. τη να κάνω.... θα το κοιτάξω σήμερα μπορεί και αύριο Λυκ καλύτερα και μετά θα αρχίσω...

-------------------------------------------

Πάμε για το τέλος

4 ΜΑΤΣ είχαμε μείνει  και παμε να τα δούμε 

•  ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ  -  ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ  2-3

Δύσκολα και μείναμε στο κόλπο της τετράδας

• ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ  -  ΣΤΟΟΥΚ   1-0

Πολύ δύσκολα,  αλλά ο Φιλιππας με ένα φοβερό σόλο,  πέρασε και τα δοκάρια και σκόραρε...

• ΛΙΒΕΡΠΟΥΛ  -  ΜΠΡΑΙΤΟΝ  6-0

Η μεγαλύτερη μας νίκη και επιτέλους ξέσπασμα με ωραία μπάλα...

Και για το τέλος,  ένα ντέρμπι για την 4η θέση 

25626309_168144423938508_350282052026992

Και η τελική βαθμολογία... όπου τελικά πήραμε την 4η θέση... και όπως βλέπετε,  θα μπορούσαμε αν κερδιζαμε το τελευταίο ματς, να παίρναμε και την 2η θέση...

25488513_168146513938299_596234926605266

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ  : 

• MVP  : μα φυσικά , ο ΚΟΥΤΙΝΙΟ. Ο τύπος είναι μια ομάδα μόνος του, τη αλλο να πω,  απλα καταπληκτικός...

• αν τον ακολούθησε κάποιος,  αυτός είναι ο MANE... μονο 

• από τα της ομάδας,  ο Ρομπερτσον, δεν πρέπει  να μπαίνει σε  τετοιες 11αδες,  απλα  δεν κάνει,

οπότε ήταν λάθος που έδωσα τον ΜΟΡΕΝΟ.... Γιατί πίστεψα στον πρώτο και με απογοήτευσε....

• στις μεταγραφές,  θα πω ότι τα λεφτά για ΜΑΝΩΛΑ,  είναι πάρα πολλά δεν τα αξίζει...  κακιαμσχεση αυτο που αντιμετοπισα με ΜΙΛΑΝ στην Ιταλία και καμία σχέση όταν τον χειρίζεσαι....

Από την άλλη ο NAVAS, καλός..... αλλά και Από αυτόν περίμενα περισσότερα σε κάποια ματς...

• από τους μικρούς  ο ARNOLD , ξεχωρίζει με διαφορά....

Αυτά παίδες,  τέλος το καριερ,  όπως είχα πει , 1 σεζόν θα έκανα έτσι κι αλλιος..... και πιστεύω ότι μπορεί να μην πείραμε κάτι ,

Αλλά κάναμε ένα ωραιο καριερ, και μκυ αρεσαν και πολυ τα sliders και οι ρυθμίσεις...

Αυτά παίδες τα λέμε...

μετα απο πολυ καιρο ξανακανω μια αναφορα στο τοπικ,ειχα σταματησει να παιζω την φετινη απατη της εα,αλλα εδω και 3-4 μερες με τραβηξε να παιξω λιγο παλι και ετσι αρχισα νεα καριερα,η αληθεια ειναι οτι δεν θυμομουν που βρισκομουν και τι ηθελα με την ουντερχαχινγκ και ετσι οπως ειπα ξεκινησα με την ομαδα που ηταν  αρχικος μου σκοπος,λοιπον πηρα την φορεστ γκριν,ειμαι αρχες νοεμβριου τωρα,στο πρωταθλημα απλα εχω την κορυφαια ομαδα της κατηγοριας,ειμαι στο 15-1-1 και στο +13 απο τον 2ο,τα γκολ ειναι στο +41,κανω οργια σε καθε ματς με 4 και 5 γκολ,καποια στιγμη ελεγα οτι το λετζενταρι μαλλον ειναι λιγο αλλα τελικα οι ομαδες τις κατηγοριας ειναι κακες μιας και παιζοντας με την μιλγουολ στο λιγκ καπ εχασα σχετικα ευκολα,εφτασα στους 16 ομως και ειναι τεραστια επιτυχια,επισεις εχω αποκλειστει και απο το fa cup,ετσι λοιπον παμε να κανουμε περιπατο στο πρωταθλημα και μηπως παρουμε και το μικρο κυπελλακι με τις ομαδες απο τις 2 τελευταιες κατηγοριες,το κακο ειναι μολις εχασα και τον 1ο σκορερ μου για 6 μηνες αλλα ευτυχως και ο 2ος σκοραρει κατα ριπας.

@desperado Φιλε καλο φινις με ΤΣΛ. 

Ευχομαι να βρεις γρηγορα τον επομενο σαθμο σου! :)

@ELBarto-3- Κουιζ για το φορουμ...ποσες φορες ο αναφερει ο Λιακος την Μπαρσα σε καθε ποστ ? :D 

Ανελαβε Μπαρσα ρε να τελειωνουμε :D 

Παμε στα σοβαρα! MEΓΑΣ Ντυμπαλα σε οδηγει και με απιστευτη εμφανιση σε οδηγησε σε μεγαλο θριαμβο!!! Τρομερος και ωραιο το γκολακι του τον εψαχναν οι αμυντικοι και το

πλασε απιστευτο στο τελος!.

Και φυσικα εκανες και νικη στο ΤΣΛ παρολο που ο Svilar σου εστελνε μηνυμα ελα αγορασε με :D Σημαντικο τριποντο και φυσικα η νικη με την Φιορεντινα αλλα και πριν την Ιντερ 

με Μπενεβεντο ειναι σημαντικοτατες! Στην Μαδριτη οκ κλασσικα ο Σιμεονε εκανε το παιχνιδι του δεν πειραζει προκριθηκες και παιζεις με ομαδα που τηνε χεις ανετα! Πιστευω 

εισαι κατα ενα 70% στην επομενη φαση.

Στα εσωτερικα παλι τρομερη Ρομα πραγματικα δεν ξερω πως και δεν χανει αν και τωρα στο μεταξυ σας ντερμπι εχεις ευκαιρια να παρεις κεφαλι στην βαθμολογια και να πας 

μεχρι το τελος ως πρωτος παροτι ειναι νωρις!! Παυλαρας εγγυηση οντως τρομερο χαφ απο τους αγαπημενους μου!!! Εκανες πολυ καλα που τον εφερες πισω! 

Τι να σεβαστει ο Μπερνα μωρε ο προδοτης ασε με να πουμε τωρα :D 

Αποθεωνω την φωτο που εβαλες μ ε τους καλυτερους ποδοσφαιριστες Ιταλους την τελευταια 20τια!!!!

Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ ΤΗΣ ΡΩΜΗΣ RESPECT!! Περιμενω το ντερμπι FORZA ROMA :D 

____________________________________________________________________________________________________________________________

Παμε στα δικα μου τωρα.....

latest?cb=20130525045135

O αγωνας μας με Λεβερκουσεν ηταν ιδιαιτερα κρισιμος!

Και εγινε δυσκολος για μενα οταν στο 64ο λεπτο ο Αλαριο με ωραια σουταρα αν και αλλαξε πορει απο Χουμελς κατεληξε στα διχτυα. 2-0 εκει ειπα οκ δυσκολα....εβαλα ομως 

Κορονα μεσα και οτι επιθετικο οπλο ειχα και δικαιωθηκα!! 2-1 με τον Μεξικανο να μας δινει ελπιδα και τον Gnabry με ωραια κεφαλια να το φερνει στα ισια! Στο 90 εχασα 

απιστευτη ευκαιρια για το 2-3! ΚΡΙΜΑ παρολα αυτα δειξαμε ψυχη!

Το επομενο με Χερτα ηταν ή κερδιζω ή αντε γεια

Ευτυχως μετα απο πολλες ευκαιριες ο Μαλκομ περασε σαν αλλαγη στο 68ο λεπτο και εκανε ΠΑΠΑΔΕΣ...Εβγαλε και τρομερη σεντρα στον Αρπ και 1-0!!!! Νικη ΣΗΜΑΝΤΙΚΟΤΑΤΗ!

Για το ΤΣΛ ταξιδευαμε στην Πορτογαλια

ΟΚ ειχα 14 σουτ 1 αυτοι και ηρθε 1-1!!! Ειχα κανει και πολλες αλλαγες αλλα και παλι δειχναμε ανωτεροι κριμα που δεν κερδισαμε αλλα δεν πειραζει ειμαστε καλα βαθμολογικα!

Στην Γερμανια παλι....εκτος εδρας με Στουτγκαρδη που κανει εκπληκτικη πορεια!

Δυσκολη εδρα δεν μας αγαπανε καθολου και το 1-0 με τον Ουντερ εβαλε φωτια στο ματς....στο δευτερο ομως ο Σεμπαγιος (να ναι καλα το παιδι) κερδιζει πεναλτι κανουμε

το 1-1 με Τολιζο και μετα απο κει το ματς εγινε ροντεο!! Χασαμε δοκαρια χασανε κ αυτοι και η κουραση μας στο τελος δεν μας επετρεπε για κατι καλυτερο. 1-1 ΚΑΙ ΓΚΕΛΑ!

Επομενο ματς με την πρωτοπορο ΣΑΛΚΕ..

Απο τα καλυτερα ροστερ στην Γερμανια....αμυνα Σεμεδο, Μπονουτσι , Φερτογκεν και επιθεση Καστιγιεχο Ιμομπιλε και Brandt!! Ντερμπαρα!

Ξεκινησαμε καλα χασαμε φασεις και δοκαρι αλλα μετα απο κει η Σαλκε ειχε τις μεγαλες φασεις! 4 χαμενα τετ α τετ και ευτυχως ο Νοιερ εκανε παλι θαυματα! 

Ειχαμε την μεγαλη μας ευκαιρια και μεις με Gnabry μετα απο μαγικη ντριμπλα του Μαλκομ και ωραια σεντρα αλλα δυστυχως το δοκαρι μας ειπε οχι......

Χρυσο αποτελεσμα για Σαλκε κακιστο για εμας........

Βαθμολογια

Βαθμολογια ΤΣΛ

Παρατηρησεις :

• O Ceballos ειναι ΤΟΠ μεχρι στιγμης στην επιθεση ενας μαεστρος την ιδια ωρα που ο Σαντσες αν και στα 31 του δεν μπορει να ντριμπλαρει....ΕΛΕΟΣ....απογοητευση για μενα! 
  • Η ομαδα οπως βλεπετε εχει μεινει πισω 8 βαθμους και το κακο ειναι οτι η Βολφσμπουργκ εχει και αυτη τρομερη ομαδα με Ρακιτιτς με πολυ γνωστους παικτες. Συν οτι δεν μπορουμε να διαχειριστουμε ευκολα την κουραση μας και μας κοστιζει συν οτι το μεγαλο μας οπλο που θεωρητικα ηταν ο Σαντσες δεν εεχει βγει στο ελαχιστο!
  • Επομενο ματς με Αρσεναλ στο ΤΣΛ και στο πρωταθλημα εχουμε ενα βατο προγραμμα ελπιζοντας να ανεβουμε ψηλοτερα!

Τελος αφηνω εδω την ντριμπλα του Μαλκομ.....

Αυτα μαγκες συνεχιζουμε!

hqdefault.jpg

@Diegito21 Να και παλι πισω ο Αδερφος!!! Στην επιλογη ομαδας με απογοητευσες λιγουλακι... :D Την μισητη Μπαγερν;; :pp Δεν πειραζει ομως να ξερεις στηριζουμε 100% παντααα!!!

Μεταγραφικα τωρα ελειπαν αρκετοι βασικοι παιχτες απο την ομαδα  και εδιωξες αρκετους ακομα με Αλαμπα , Μανολα και Μιλερ να ειναι σημαντικες απωλιες αλλα πηρες πολυ καλα λεφτα οποτε ολα κομπλε!!  Θεωρω ομως οτι με τις μεταγραφες που εκανες τους αντικατεστησες επαξια!! Μαλκομ , Θεμαπγιος , Αρπ(θα δεις απο κατω..) Κεχερ και σταρκ ειναι εξαιρετικες μεταγραφες!!! Παραλληλα ειχαμε τις μεγαλες επιστροφες του Παιχταραα Κρος και του Χουμελς!!! Μονη μου ενσταση ο Σαντσες που ναι μεν ειναι παιχταρας αλλα  λογω ηλικας θα αρχιζει σιγα-σιγα την πτωση και δεν θα προσφερει τα αναμενομενα ... Μακαρι να σου βγει παντως!!!

Αγωνιστικα τωρα το ξεκινημα σου στο πρωταθλημα δεν ειναι καλο για να ειμαστε ειλικρινεις... Εχασες αρκετους βαθμους σε ματς που επρεπε να τα κερδισεις οπως τα Χ με Μαιντζ και Στουτγαρδη και η κακη ηττα με το Ανοβερο... Δεν καταφερες να παρεις και κανενα απο τα ντερμπι μεχρι στιγμης με Μπορουσια, Σαλκε και Λεβερκουζεν και η συγκομιδη σου στο πρωταθλημα ειναι φτωχη μεχρι στιγμης αλλα η ομαδα σου εχει την ποιοτητα να κανει την ανατροπη!!! Αλλωστε τιποτα δεν κριθηκε και τελειωσε απο την 7η αγωνιστικη... Πιστευουμε σε σενα παντααα!!!!

Παμε στην ευρωπη τωρα που αρχικα ξεπερασες τον σκοπελο των παντα επικυνδινων προκριματικων και περασες στους ομιλους... Τωρα ο ομιλος δεν ειναι ευκολος με Αρσεναλ και Ιντερ να ειναι πολυ καλες και σκληροτραχιλες ομαδες και τους επικυνδυνους Πορτογαλους να θελουν να βαλουν δυσκολα σε ολους... Το ξεκινημα σου παντως δεν ειναι κακο ξεκινησες με νικη επι της Ιντερ αν και θα μπορουσες να κερδισεις και στην Πορτογαλια αλλα εχασες πολλες ευκαιριες στο ματς και στο τελος την πατησες.... Παντως μπορεις ανετα να προκριθεις απο τον ομιλο αν εισαι σοβαρος!!! Πιστευουμε σε σεναααα!!!!! ΠΑΜΕ ΓΕΡΑΑΑ ΑΕΚΑΡΑ ΜΟΥΥΥ!!!!!!

@ELBarto-3- Μεγαλη συμπαθεια για Μαλκομ καθως οσες φορες τον πετυχα ως αντιπαλο φετος εκανε 0ργια...

Στα δικα σου τωρα κανεις εξαιρετικη πορεια και επιτελους δειχνεις τις πραγματικες δυνατοτητες της ομαδας...

Μεγας Ντιμπαλα σε οδηγει σε συνεχομενους θριαμβους!!!!

Εφυγες μεγαλος νικητης απο το ντερμπι με την Μιλαν με τεραστια ανατροπη στο 90'(δεν θελω να φανταστω τι εγινε στο γκολ του Ρουγκανι...) και πετυχες τεραστιες νικες και στα αλλα 2 ντερμπι με Ιντερ και Φιορεντινα ενω καθαρησες και ολα τα ματς με τους μκρους και εισαι σε αποσταση πνοης απο την κορυφη αν και η Ρομα δειχνει σε τρομερη κατασταση μεχρι στιγμης αλλα  δεν πιστευω οτι θα αντεξει μεχρι τελους....

Αλλωστε ερχεται και το μεταξυ σας ντερμπι οπου εχεις την ευκαιρια να τους προσπερασεις και να μενεις στην κορυφη μεχρι τελους...

Παμε στην ευρωπη τωρα ησουν σοβαρος καθαρισες τα ματς που επρεπε με την Ρειντζερς και πηρες και το μεγαλο διπλο στην πορτογαλια που σε εστειλε στους 16' Εχασες βεβαια το ματς πρωτιας με την Ατλετικο στην Μαδριτη αλλα βλεποντας τους αντιπαλους για τους 16'  καλυτερα που τερματησες 2ος τελικαα...

Σιγουρα ειναι πολυ επικνυνδινη η Βολφσμπουργκ αλλα προφανως και ειναι πιο προσιτη απο την Τσελσι αν και με οποιον και να κληρωνοσουν και παλι φαβορι θα ησουν με τετοια ομαδαρα που εχεις και πρεπει να κυνηγησεις την διακριση και στας ευρωπας!!! Νταξει τωρα για Πογμπα τι να πουμε τωραα;; Τεραστιος παιχταρας και μεγαλο εργαλειο παιζει σε ολες τις θεσεις του κεντρου για πλακα και δειχνει πολυ πιο ωριμος στην 2η θητεια του στο Τορινο!!! 

Παμε γερα να τα σαρωσουμε ολα φετος!!!! VAMOS ELB!!!!!!!

@desperado Αδερφε μου ακομα ψανχεις να βρεις τον εαυτο σου και καποια ομαδα που να μπορει να σε κρατησει καιρο.... 

Ας ελπισουμε αυτο το καρρερ με Λιβερπουλ να ηταν απλα η αρχη για καλυτερα πραγματαα!!! 

Περιμενουμε δυνατο Comeback να ξερεις μας το χρωστας φετος!!!

Παμε στα δικα μου τωραα

Φορτωσα τη νεα σεζον και βλεπω μπατζετ 2,5 μυρια και φυσικα η διοικηση ζητουσε τρελα πραγματαα... εκει εφαγα το πρωτο ξενερωμα... (κατηγορια ανεβηκαμε ρε μ@λακες και εχουμε ιδιο μπατζετ με περσι)

εφυγαν αρκετοι παιχτες οπως ο Αλαγκουι και ο Μπουλερουζ με τον Χιμελμανκ και κατι παλτα που ειχαμε στον παγκο και ετσι μαζεψαμε καπου στα 12 μυρια (να πω οτι στο καλοκαιρινο τουρνουα βγηκαμε τελευταιοι στον ομιλο και δεν μπορεσαμε να εχουμε ιδιαιτερα οικονομικα οφελη..) τα οποια ξοδευτικαν για την αποκτηση  των Κεντ απο Λιβερπουλ , Ισακ απο Ντορντμουντ και Ουαρντα απο Καεν... Μεγαλα ταλεντα ολοι (ναι φιλοι μου και ο Ουαρντα...:hehe:) αλλα θελουν αρκετο training για να φτασουν σε καλα επιπεδα... Δυστυχως δεν ειχαμε λεφτα να φερουμε ενυσχησεις την αμυνα

Ξεκινησε η σεζον και η ομαδα δεν τραβαγε καθολου... Ενδεικτικα σας αναφερω οτι στα πρωτα 8 ματς ειχαμε 6 ηττες και αρκετες με βαρια σκορ και 2 ισοπαλιες... και δεν τραβαγε ουτε επιθετικα η ομαδα με τον Ισακ ναι μεν να ειναι καλος και να ανεβαινει τρομερα αλλα ο Γιακουμακης λιγα πραγματα... Κεντ και Ουαρντα καλοι μεν αλλα θελουν αρκετη δουλεια ακομα...

Ευτυχως ομως για εμας και οι απο πανω μας δεν τραβαγαν καθολου και αυτο μας κρατησε ζωντανους στην μαχη μας για την παραμονη μας στην κατηγορια  

Ειπα ομως να κανω σιμ ολη την υπολοιπη σεζον και βλεπουμε...

Φτασαμε λοιπον στον Γεναρη κανοντας τα υπολοιπα ματς σιμ οπου διωξαμε τον Σαχιν με 13 μυρια και καναμε 2 ακομα μεταγραφες με τον ταλαντουχο επιθετικο του Αμβουργου τον Αρπ να εχει ρητρα μονο 4,5 μυρια και να γινεται δικος μας και τον ταλαντουχο στοπερ της Γκλαντμπαχ Ντουκουρε να γινεται δικος μας με 1,5 μυριο αν και θελει ακομη πολυ training,τον Οζκαν της Στουτγαρδης με 4 μυρια να ερχεται και να δινει λυσεις στην μεσοεπιθετικη μας γραμμη και τον Γουολκε με 800 χιλιαρικα για 2ος τερμας 

Οι μεταγραφες του γεναρη βοηθησαν καπως  την ομαδα και μπορω να πω οτι στον 2ο γυρο αν και δεν ανεβηκαμε και πολυ καταφεραμε να παρουμε καποια πολυ κρισημα Χ και καποιες υπερπολυτιμες νικες(παλι ολα σιμ..) και εντελει...

25446470_1669464376474025_50421857627184

Μειναμε κατηγορια στο παρα πεντε και θα μπορουσαμε να παιζουμε στα μπαραζ για την παραμονη μας τωρα αλλα παρα τα 5 που φαγαμε απο την μπαγερν τελευταια αγωνιστικη η Στουτγαρδη αυτοκτονουσε χανοντας απο την ηδη υποβιβασμενη Νταρμσταντ εντος εδρας με 1-2 και ετσι αποφυγαμε τα μπαραζ και μειναμε κατηγορια...

Μας εσωσαν τα κρισημα Χ που πηραμε σε εδρες κλειδι οπως του Αμβουργου,της Σαλκε, της Βολφσμπουργκ....

Και φυσικα το 6ποντο με Στουτγαρδη προτελευταια αγωνιστικη....

Ετσι λοιπον αποφασησα να δωσω αλλη μια ευκαιρια στην ομαδαα...

Φορτωσα στη νεα σεζον οπου

Μπατζετ 6,5 μυρια (δεν ειναι πολλα αλλα ευτυχως δεν ειχαμε παλι τα περσινα...)

Στοχοι της σεζον 

εισοδος στην 10αδα αχαχαχα

κατι με φανελες

Μεταγραφες

Αποχωρισεις

Ερρας 14 μυρια στην Νιουκαστλ (ευχαριστουμε για ολα αρχηγε!!! δεν ηθελα να τον διωξω αλλα τα λεφτα ηταν πολυ καλα και δεν γινοταν... θα μας βοηθησουν αρκεταα για μεταγραφες...)

Ηρθαν

Αμαρτει 24 χρονων CDM/CM 78 οβεραλ 9 μυρια αντικαταστατης του Ερρα

Μαξιμ 29 Χρονων CAM/CM 76 οβεραλ 6 μυρια

η 11αδα μας για φετος

25593893_1669464379807358_25602461244775

ο παγκος μας

25552410_1669464383140691_35756996496196

Ξοδεψα και καποια λεφτα σε σκαουτερ και μου εβγαλε 2 διαμαντακια

Μπρουνο LM 17 Χρονων 68 οβεραλ και Ριτσι CB 16 χρονων 62 οβεραλ... Θα παρουν τις ευκαιριες τους μεσα στη σεζον....

Μεταγραφες αλλες δεν θα γινουν αλλωστε εκλεισε και η μεταγραφικη περιοδος....Επαιξα και το 1ο ματς αλλα θα μιλησουμε στο επομενο ποστ για αυτο να παιξω μερικα ακομη και να εχω πιο ασφαλη συμπερασματαα

Αυτα απο μενα παμε για φουλ αγωιστικη δραση αυτη τη σεζον!!!!!

pauli_mesa_fans_110411.jpg

KΕΦΑΛΑΙΟ ΕΒΕΡΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟΣ ΜΕ ΜΠΑΡΤΣΑ

Πολυ καλυτερος και δικαια νικη με 2-1.

2h329p0.jpg

o5xfo2.jpg

Ξεκινημα χρονιας νικη στο CS με την Μαν Γιου και μια μερα μετα 4-2 την Βιγια για το CE

3133ihf.jpg

15sabfb.jpg

Αφου παιζω και 3-4 ματς και πλεον δεν εχω αντιπαλο το κανω save και παω για πρωτη φορα στην Ιταλια να σπασω την κυριαρχια της ΓΙΟΥΒΕ παιρνοντας την ΜΙΛΑΝ φυσικα. 

Αυτο που συναντησα ηταν ενα αηδιαστικο ροστερ και μια τακτικης επιεικως αθλια. Αφου κανω τα παντα για να φτιαξω την ομαδα ΟΜΑΔΑ, ξεκινωντας απο το κεντρο που γοα για μενα ειναι το Α και το Ω σε ενα club φαιρνω τον Αμαρτευ και τον Γουνιαμα, 2 θηρια aggressive κτλ και κολλαω ως 8-10άρι τον Calhanoglu. Πουλησα αρκετους αλλα 3-4 παικτες μου διναν ακυρα σε ομαδες της Γερμανιας. 

ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ:

1rt3l5.jpg

2qmhnup.jpg

ΣΥΣΤΗΜΑ και ΤΑΚΤΙΚΗ

2h2grrm.jpg

iwow1y.jpg

Οι δυο μου wingers εχουν εντολη να μενουν φορ, τα 2 γουμαρια εξαρια μου να μενουν πισω τα full back μου παντα overlap αφου εχω τους wingers μου να μπαινουν περιοχη.

9r7l76.jpg

o7rpfp.jpg

qns85h.jpg

2cxdom.jpg

2co6l4j.jpg

ab48bo.jpg

i2kc1v.jpg

7/7 πρωτος με 21 βαθμους και επομενο ματς μεσα στην Ιντερ. 

2 φορες καλυτερος παικτης του μηνα ο ΜΟΥΝΙΕ.

262s009.jpg

Ο τερματας μου εκπληκτικος αλλα του χρονου θα φυγει Premier League με εξωφρενικο ποσο και θα ερθει ο Πολωνος. Βγαζει και τα εξω και τους δινει τσαμπα κορνερ.

Νο1 στοχος ο Βελγος σεντερ μπακ της Τοτεναμ μαλλον με τραμπα τον Μπονουτσι η καποιον αλλον και λεφτα εννοειται.

2h2ksrc.jpg

Η μεγαλη Λεστερ με εκανε πολυ δυνατο παικτη θα το λεω μια ζωη.

Παιζω παντα με Targetman σεντερ φορ με αθλητικα στοιχεια ομως και φυσικα του χρονου ΑΝ ΜΕΙΝΩ θα ερθουν τα 2 πουλεν μου Ινεατσο και Njie.

Αλλαξα καποια γηπεδα και παιζω με δυνατους παικτες και οχι τιτικες.:hehe:

Στο καινουργιο γηπεδο της Σαμπντοριας. Λολ. Ολα τα. Highlights ανεβασμενα στο YouTube. Το βραδυ αργαμιση ξεκιναω με Ιντερ.

@desperado Ολοι αισθανομαστε το ιδιο για το παιχνιδι, ειναι μετριο και ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ downgrade απο το 17, αλλα εχουμε κανει μεγαλα CM.Δεν ειναι το παιχνιδι αδερφε, απλα πρεπει να βρεις ομαδα που να σου κλικαρει.

@Diegito21 Αφου παιζω την μπαλα που θελω ρε αδερφε, ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΘΕΛΩ θα αναφερω την ΜΕΓΑΛΗ Μπαρσελονα! :D 

Στα δικα σου, σου ειπα για την Μπραγκα, ειναι ζημια που πεταξες βαθμους στην ηλιολουστη Πορτογαλια  (πως τα καταφερες να παιξεις καταμεσημερο ΤΣΛ Οκτωβρη μηνα, δε ξερω :hehe: 
Aλλα τουλαχιστον εισαι πρωτος, γιατι οι αλλες 2 μεγαλες κουτσενουνε, και εισαι κομπλε.
Στο πρωταθλημα τωρα, χαλι μαυρο.

Μεχρι και η αγαπημενη σου Στουτγκαρδη σου εκοψε ποντους.
Νομιζω μετρησα μονο μια νικη σε αυτο το ποστ (vs Herta) αν δε κανω λαθος.
Κακο διαστημα περνας, πρεπει να στρωσεις λιγακι το ροστερ Γεναρη.

Σεμπαγιος παικταρα και σε μενα, και εχω συνεχως τυψεις που δε παιζει περισσοτερο.
Για Αλεξη να πω οτι δε στα λεγα????

Τι να σε πω, συνεχισε οσο μπορεις, παρε την προκριση στην Ευρωπη και κανε οτι μπορεις τον Γεναρη.
Καλη επιτυχια με την Arsen(Wenger)al FC. 

Vamos Diegito!!!!!

@takisaek Τι περιμενες ρε Αραβα ναουμε, πλουτη και χλιδη??!!?

Γερμανια ειναι, το ιδιο μπατζετ εχεις στην Α', παντα ετσι ητανε.
Εμεινες και με το ζορι αλλα ποιος χεστηκε, το οτι εμεινες εχει σημασια.

Τωρα αγωνιστικα εχεις κανει ομαδα, Ισακ, Αμαρτει, Κεντ (πουλεν) Αρπ, μεγαλες κινησεις.
Δε θα συνηθισω Γιακουμανη ποτε. :D 

Εχεις και τα πιτσιρικια απο την ακαδημια, κομλε εισαι.
Αντε καλη χρονια :lol: 

Ελπιζω να τερματησεις 10δα που θελει η κυρα-διοικηση.

-------------------------------

juventus-logo-cropped_1l1l7yg040eb41dds297pjd3f4.jpg?itok=QqSKfAqn&c=87b6d99828d88c1b8ffe17a08d24fc7d

Παμε ματς.

juventus-roma.pngobUP7Ap.png

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

ΤΕΡΑΣΤΙΟ αποτελεσμα, σε μια ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ εμφανιση μεσα στα χιονια!!

Με τον Ντυμπαλα να κανει ΑΘΛΙΟ παιχνιδι, αλλα αν εισαι παικτης τετοιας κλασης κανεις κακο παιχνιδι και τελειωνεις με 2 γκολ!!!!

Μεγαλη νικη που μας εδωσε ψυχολογια.

Sassuolo - Juventus 2-1

3 μερες μετα, ειμασταν ψοφιοι, και αυτοι μπηκανε με ενεργεια.....τι να πεις...
Ασε που μου το νικητηριο μπηκε στο 90'......τες πα.

Juventus - Bari 4-0

4aCBEaE.png

Mπαρι ξε-Μπαρι δε με νοιαζει, ειμουνα πολυ χαρουμενος που το παλικαρι μου σιγα σιγα μπαινει στο νοημα.

Bologna - Juventus 0-1 

Εξαιρετικο ματς αλλα δε καταφεραμε να βαλουμε πανω απο το 1 γκολ που βαλαμε.

Juventus - Sassuolo 3-0 (Copa) 

Σιμ με τα δευτερα.

Juventus - Hellas Verona 1-0 

Με τα ΧΙΛΙΑ ζορια.
Ολοι ηταν εκτος φορμας, εβρεχε κιολας, κακο παιχνιδι.

Ευτυχως βαλαμε το γκολ απο αυτογκολ στο 4'

enemy-940x600.jpgflzXOUH.pngNOMan37.png

Θα ειμουνα ΠΑΡΑ πολυ χαρουμενος με την 6ρα και το χατ τρικ του Μπερνα αν το παιχνιδι δεν στιγματιζοτανε απο αυτο.......

6FSdsvJ.png

Καταστροφη........

Απλα καταστροφη...

Μπορω απλα να ξεχασω το Champions League αυτην την στιγμη......

Πραγματικα πισοπλατη εκτελεση στην χρονια μας, αυτο.....

Τα λογια ειναι περιττά.

Juventus - Bologna 2-1 (Copa) 

Σιμ, δεν ειχα κουραγιο να παιξω.

Benevento - Juventus 0-1

Πολυ καλη εμφανιση και γκολ απο τον Μαλκομ, αλλα Μπενεβεντο ειναι, δυσκολα να μη κερδισεις.

9YsRVVV.png

----------------------------------

• Πρωταθλημα αρχιζουμε να καθαριζουμε σιγα σιγα.
    Τουλαχιστον δε θα τελειωσουμε την σεζον χωρις κουπα φετος.

• Παικτης του Γεναρη ο Κριστενσεν απ'ολους!

M2vugvF.png

• Η νεα εντεκαδα χωρις Παυλο μεχρι το τελος της χρονιας.........

PpxQBIM.png

Με καταρακωσε αυτο, παιδες, ειληκρινα στεναχωρεθηκα....
    Ο Ρουγκανι θα γινει καλα σε καμια βδομαδα, μη το βλεπετε ετσι.

• Χρυση Μπαλα στον Νευμαρ.

BRWZcmn.png

Δε ντραπηκαν να μην την δωσουμε στον Παυλο.....

• Παμε PCs παιδες, να τελειωσουμε με μια θετικη νοτα τουλαχιστον.

DG9cJGIWAAAxYOx.jpg

Tielemans 

Το παλικαρι εχει 90 οβεραλ, και απο του χρονου θα φοραει τα ασπρομαυρα.

3E15C70900000578-4295170-image-a-28_1489023487876.jpg

Sergi Roberto 

Απο τους προσωπικα αγαπημενους μου, και θα ειναι μεγαλη προσθηκη στην ομαδα μας.

Αποτέλεσμα εικόνας για Rongier

Valentin Rongier 

Μεγαλο ταλεντο, που σε μενα εχει γινει μεγαλος παικτης.

493069856.jpg?w=748&h=532&crop=1

Raphael Varane 

Το καλυτερο PC.
    92 οβεραλ CB ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ.
    Τον ηθελα πολυ και το καλοκαιρι αλλα η Ρεαλ ζητουσε ΠΑΡΑ πολλα.

Και τους τον πηρα στο τσαμπανταν. :D 

Aυτα κυριοι.
Κανονικα αυτο το ποστ επρεπε να ναι χαρμοσινο, με νικες μεγαλες, πρωτια στην βαθμολογια, μεταγραφες για του χρονου.....αλλα....οταν μενει εξω για την σεζον ο καλυτερος σου παικτης, ολα τ'αλλα επισκυαζονται...

Τες πα, συνεχιζουμε ΟΤΙ και να καταφερουμε φετος στην ευρωπη, γιατι Ιταλια εχω αυτοπεπιθεση πια.

FORZA JUVE!

232cbc1288bc410ea43cb4fcf008fe84.jpg

@ELBarto-3- Πραγματικά μέγα χτύπημα ο τραυματισμός του Dybala! Κρίμα, πολύ κρίμα.Δεν μπορείς όμως να σταθείς σε αυτό. Κοίτα μπροστά! Συγνώμη για τη Λα Ρεάλ σου, δεν μπορούσα όμως να γυρίσω την πλάτη στην αγαπημένη μου Celta. 

@Diegito21 Μ΄αρέσει το career σου. Μ΄αρέσει το γεγονός ότι έχεις μεγάλη ομάδα και τα παιχνίδια σου είναι κλειστά και σφιχτά. Φαίνεται ότι γίνονται ματς με τακτική!

-------------------------------------------------------------------------------------

Στα της Celta:

Είμαστε γύρω στις 20 Αυγούστου (Το βράδυ ξεκινάω το πρωτάθλημα, εντός έδρας με Real Sociedad)

Δηλώνω αρχικά ότι είναι η πρώτη φορά που έμεινα τόσο ευχαριστημένος από τη διαχείριση του υλικού και τις προσθαφαιρέσεις του καλοκαιριού, που θα παραθέσω παρακάτω.

Το μπάτζετ ομάδας είναι 9εκ. ευρώ και η ομάδα συμμετέχει στο Uefa Europa League (μαζί με Sevilla και Villarreal ομάδες από Ισπανία)

Στόχοι διοίκησης: Να προωθήσω δύο πιτσιρικάδες

Να αυξήσω την αξία του συλλόγου μέσα σε δύο χρόνια κατά 50% 

Να τερματίσω σε θέση στη μέση της LaLiga, όμως για του χρόνου ζητούν έξοδο Ευρώπη (Εγώ για να το κάνω πιο δύσκολο θα το προσπαθήσω από φέτος και εάν δεν βγω απλά θα χαιρετήσω)

Να φτάσω στους προημιτελικούς σε Europa και Copa del Rey

Εν γένει κρίνονται πραγματοποιήσιμοι.

Κληρωθήκαμε στο Group A με Hertha Berlin- Fc Nantes- OFK Ostersuds (!από τους πιο δύσκολους!)

Από την ομάδα έφυγαν παιδιά πέντε καλά ονόματα, καθότι έπρεπε να εξοικονομήσω αρκετά χρήματα λόγω μονοψηφίου αριθμού εκ. για το μπάτζετ

Α. Fontas- CB με 11.2εκ στη Southampton 

F. Roncaglia- CB/RB με 5.5εκ στη Lazio

N. Radoja- CDM με 15εκ στη Spartak Moscow

E. Mor- Ανταλλαγή με κάποιο πουλέν μου (θα δείτε πιο κάτω)

J. Guidetti (καλός παίκτης, με εκτόπισμα, αλλά όταν είσαι επιθετικός και δεν έχεις το γκολ δεν υπάρχει άλλη λύση)- ST με 18εκ (!) στην Crystal Palace

Άφησα και κανά δύο ελεύθερους. Πήρα γύρω στα 50 εκ., επενδύοντάς τα στους εξής:

C. Portu- ST/RM/CM από Girona. Το πουλέν μου. Έδωσα Ε.Mor έσκασα plus και 7εκ.

D. Latza- CDM/CM τρεχαντήρι από Mainz με 14εκ.

P. Alcala- CB θηριώδης επίσης από Girona με 7εκ.

Ε. Cecchini- CDM εξελίξιμος από Malaga με 3 εκ.  

Κeko- RM/LM επίσης από Malaga με 12εκ.

Αρχηγοί ομάδας: Πρώτος η μπακάρα μας ο Hugo Mallo, δεύτερος ο Iago Aspas (παρατσούκλι που τουχω βγάλει: Ιάκωβος, αυτό σημαίνει το μικρό του όνομα, χαχα) και τρίτος ο P. Hernandez. 

Άντε να δούμε..

Μολις επαιξα με Ιντερ με γηπεδουχο αυτη και νικησα 0-1 η πιο δυσκολη ομαδα μακραν και ας ειχε 9 βαθμους σε 7 ματς. Ντελιτ επι τοπου.

Λοιπον παιδια ξεκιναω με Ingolstadt, εχω αλλαξει ολα τα γηπεδα και βλεπω βγαλανε το γηπεδο της Ντορντουμ. 

Εγω θυμαμαι υπηρχε φετο. Τεσπα ξεκιναω το scouting.

Πρωτο πραμα φυσικα οι ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ σε παικται που ληγουν τα συμβολαια τους.

Θα ερθει και κριτικη αναλυση των CM σας, γραφω απο κινητο και ενα ποστ 10 λεπτων με πιανει 1 ωρα.

ΣΥΝΟΨΗ:

ΕΒΕΡΤΟΝ save για φιλοδωρηματα και γουστα, ΜΙΛΑΝ ντελιτ και τωρα την Γερμανικη για ανοδο. Για απολυση με κοβω.

Στο επομενο λεβελ παιρνω φραγκα και λεω να παω Χανσα Ροστοκ 3η Γερμανιας.

1iobgx.jpg

@niktsiabe Ευχαριστω αδερφε για τις παρατηρησεις σου χαιρομαι αν σαρεσει και συμφωνω που παροτι εχω μεγαλη ομαδα υπερδυναμη δεν ειναι ευκολο καθολου να σαι κορυφη

υπαρχει παντα πιεση και πρεπει να νικας καθε ματς χωρις δικαιολογιες. ;) Τρομερη επιλογη η Θελτα ενας συμπαθητικοτατος συλλογος και μαλιστα εκανες και καλες κινησεις.

Πορτου και Κεκο ξεχωριζω συν τον Ιαγκο Ασπας ο οποιος ειναι κεφαλαιο! Περιμενουμε συνεχεια!

@takisaek Τακαρε ΑΕΚΑΡΑ μονο Μπαγερν φιλε :D 

Λοιπον ακου να δεις τωρα και εγω παλιοτερα ειχα φυγει απο Παουλι γιατι τα λεφτα ειναι λιγα...και οντως δεν υπηρχε περιπτωση να σου δωσουν

κατι παραπανω. Οποτε μετα απο το κρυο ντουζ της διοικησης σωθηκες κλπ και καταφερες να φερεις και ταλεντακια Γερμανους Σουηδους στην ομαδα

τοτε εισαι κομπλε!Κομβικο το σημειο της παραμονης σου!

Βοηθησαν οι 2νικες με Στουτγκαρδη γιατι χωρις αυτες θα σουν παλι στην Β. Οποτε εφτιαξες τρομερη ομαδα με ωραιο επιθετικο διδυμο

(Arp μεγαλη παικτουρα θα σε βοηθησει απειρα! Στα χαφ Μπουχτμαν και Αμαρτεη ειναι μηχανακια θα κανουν την διαφορα και γενικα ετσι οπως βλεπω

το ροστερ σου την 8αδα την χτυπας! Ξερω θα ναι δυσκολο αλλα

προσπαθησε το αδερφε!!!! Η Παουλι ειναι κοινωνικο φαινομενο και στηριζω 100%!

Oι οργανωμενοι της Μπαγερν επισης εχουν αδελφικους δεσμους με την Παουλι :D

image.raw?view=image&type=img&id=114312

@ELBarto-3- Φιλε μου ΜΕΓΑΛΟ ΚΡΙΜΑ για τον Ντυμπαλα ειλικρινα..................πολυ ασχημο και λυπηθηκα παρολα αυτα κατι τετοια σε πεισμωνουν σε πορωνουν και τα δινεις 

ολα!!!!!! Παμε ομως απο την αρχη...Eξαιρετικη νικη με Ρομα με σβηστες μηχανες με μεγαλο Ντυμπαλα να κανει αυτο που πρεπει και σε μετρια μερα οπως λες και πιστευω πατας

γκαζι για τιτλο! Η ηττα απο Σασουολο οκ δεν λεει κατι εξαλλου της το ξεχρεωσες με το κυππελακι και το 3-0

και μετα η 6αρα στην Ιντερ ηταν μαχαιρι για τους Ιντεριστι! Νταξ βρισκεις και κανεις αλλα οκ :D  Απιστευτος Μπερναντεσκι αλλα η χαρα μιση μιας και ο Παυλος χαιρετισε 

προωρα την σεζον.....Απο την αλλη ο Λαουταρο φωναξε κ αυτος παρων με ενα χατ τρικ στο ματς με Μπαρι και πιστευω οτι επιθετικα θα βρισκεις λυσεις γιατι εχεις πολυ

καλους παικτες! Τωρα η νικη επι της Μπολονια εστω και σιμ σε παει ακομη πιο μακρια στο κυπελλο και η νικη με Μπενεβεντο σημαντικοτατη αδερφε μιας και τετοιες νικες σου

δινουν απλοχερα τον τιτλο! Η διαφορα ειναι πλεον στους 9 βαθμους οποτε δεν νομιζω οτι σε σταματαει τιποτα. Δωσε βαρος στο ΤΣΛ παλεψε το και χωρις Παυλο. Επισης

εφερες τρομερες μεταγραφες! Ολα σου τα PC's εξαιρετικα μονο εναν Γαλλο δεν ξερω . Βαραν, Τιελεμανς και Σερχι ειναι μεταγραφες ουσιαστικες που σου δινουν και βαθος και

ποιοτητα! Αψογος φιλε!! Τελος στα βραβεια μεγας Κριστενσεν ειναι παικτουρα τι να λεμε και οκ για Νευμαρ Φιφα ειναι θα δωσει χρυση μπαλα στους δικους της ;) !

Παμε δυνατα αδερφε σε στηριζω περισσοτερο απο πριν!!

________________________________________________________________________________________________________

Παμε στα δικα μου...........

ΤΣΛ ειχε το μενου φιλοι μου και η Αρσεναλ μπηκε με γκολ απο τα αποδυτηρια...χαθηκε η μπαλα και την εμφανισε ο Λακαζετ στο πλεκτο...0-1 και μετα απο κει με παιζανε στο

μισο γηπεδο δεν μπορουσα να σηκωσω κεφαλι! Αλλα αν εχεις Τολιζο (αα ρε αγορι μου) κλεβει την μπαλα με τσαμπουκα δινει στον Gnabry 1-1!!!!!! Ισορροπησαμε και το ματς 

πηγε ετσι μεχρι το τελος χωρις να ρισκαρει κανεις απο τους 2! Πολυ καλη η Αρσεναλ παντως και με Ιγκουαιν μπροστα ενισχυμενη παντου! 

Επιστροφη στο πρωταθλημα ομως

Το καλυτερο μου εκτος εδρας ματς....23 ευκαιριες και ενα γκολ και θελετε να σας πω οτι κινδυνεψα κιολας με ισοφαριση? Θα σας το πω....εχουμε θεμα στο γκολ μεγαλο. 3 ποντοι!

Επομενο ματς ειχε κυπελλο

sportdaten-ticker-dfb-pokal-100~314x314?cb=1502975355115

........ΜΙΑ ΛΕΞΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ......Ν Τ Ρ Ο Π Η.

Δεν υπαρχουν δικαιολογιες...εχασα εναν τιτλο και μαλιστα με λαθη μου...οκ ειχαμε χαμενο πεναλτι και 3 δοκαρια αλλα κατεβασα τα τριτα και το πληρωσα...οταν αποφασισα να

βαλω μεσα 2-3 βασικους ηταν ηδη αργα....ΟΔΥΝΗΡΟΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ.

Μαζεψαμε τα κομματια μας και πηγαμε να υποδεχτουμε την Νυρεμβεργη

Εχουμε ειδηση μεγαλη

Ασισταρα ο Gnabry ο καλυτερος μας μπροστα και ΠΡΩΤΟ του γκολ ο Σαντσες! Ελα ανοιξτε σαμπανιες...το βαλε και μετα εχασε αλλα 3 γκολ κλασσικα...δεν λεει να σηκωσει 

κεφαλι! Οπως και να χει και εδω βλεπεις το προβλημα στο να σκοραρω..

Βραδια αστεριων η επομενη!

4eeb376fe4df49c2a3f4d0007b39d572.ashx?la=en

Και ο Τολιζο παλι αυτη η παικτουρα απο ωραιο κορνερ του Αλεξις εκανε κεφαλια και 1-0!!!!! Χασαμε πολλες ευκαιριες αλλα κατι η κουραση κ αυτα το επαιξα εξυπνα με 

αντεπιθεσεις μεχρι το τελος...πηγε να μας κοστισει φυσικα μιας και στο 80ο λεπτο χασανε δοκαρι εξ επαφης και σωθηκε ο κωλος μου. Μεγαλη νικη προκρισης για τους 16!

Εξοδος στο Darmstadt...

Και εδω 18 σουτ εντος εστιας και οπως βλεπετε 0 γκολ! Τους ειχαμε για πλακα εβγαζα φαση οποτε ηθελα αλλα δεν εχουμε σκορερ. ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΣΛ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ :

• Λοιπον αν δεν παρουμε παικτες για το γκολ δεν λεει τιποτα η δουλεια..ναι μεν μειωσαμε απο κορυφη στους 5 βαθμους απο 8 αλλα εχω ολα τα νερμπι εκτος στο Β γυρο. Ξενερωσα απειρα με το κυπελλακι γιατι ειναι τιτλος!
  • Ο Gnabry ειναι παικτουρα γι αυτο και πηρε και το βραβειο του μηνα!

• Τελος να πω ερχεται ματς με Ιντερ για το ΤΣΛ...με νικη κλειδωνουμε την προκριση στους 16 και ως πρωτοι!!! Οποτε παμε να τα δωσουμε ολα! 
  • Και αγορασα εναν παικτη σημαντικο.....Εληγε το συμβολαιο του και ενω κοστιζε 70 εκ ευρω με 45 εκ ευρω εφερα τον...........

1733436-36666946-2560-1440.jpg?w=1050

SANE απο Σιτυ!!!

Η πρωτη ενισχυση για τον Γεναρη...φυσικα λεφτα ειχα απο την πωληση 2 παικτων που δεν χρησιμοποιω οπως ο Dermibray 40 εκ ευρω και ο Barkley με 45 εκ στην Ρεαλ Μαδριτης!

Αυτα παιδες συνεχιζουμε!!!!

1278942168-choreo-fans-bayern-sampics_20150913-174720-MqWPwqLHca7.jpg

@Diegito21 ΤΣΛ εισαι κομπλε, παρα την γκελα με Αρσεναλ, οι αλλες δεν πολυ ενδιαφερονται :lol: 

Θα προκριθεις, και ως πρωτος ανετα σε εναν θεωρητικα δυσκολο ομιλο.

Πρωταθλημα τωρα, αρχιζεις να ανεβαινεις, και εισαι υπερ-τυχερος που μετα απο ενα τετοιο κακιστο (για Μπαγερν) ξεκινημα εισαι μονο 5 βαθμους μακρια, ειναι πραγματικα αστειο, και θα εισαι πρωτος πολυ συντομα.

Κυπελλο τωρα, ναι, ειναι πληγμα, ιδιαιτερα τοσο νωρις.....πραγματικα ειναι ζημια, τι να κανουμε, συμβαινουνε αυτα σε μονα ματς.
Συγχαρητηρια στον μεγα Ναμπρι, και επισης τρομερη κινηση για Σανε, ειναι ο στανταρ παικτης αν θελεις νεαρο γρηγορο εξτρεμ στο ΦΙΦΑ φετος.
Πολυ καλη κινηση που θα βοηθησει παρα πολυ, και θα αντικαταστησει τον Αλεξη.

Μπαρκλευ τι μου θυμησες τωρα...Εβερτον ΦΙΦΑ 15...απαπαπα.

VAMOS DIEGITO!!!!!!!

@niktsiabe Αντε περιμενουμε να δουμε που θα φτασεις την Θελτα.

------------------------------

001.jpg

Hellas - Juventus 1-1

Φανηκε κατευθειαν η ζημια της απουσιας του Παυλαρα......

Δεν ειχαμε εμπνευση στην επιθεση.

Juventus-vs-AC-Milan.png

Juventus - AC Milan 2-2

Πως την γλυτωσαμε, δε ξερω.
Η ΜΙλαν της προηγουμενης σεζον κατεβηκε και μας ειχε 1-2 στο 88' αλλα καταφεραμε και πηραμε το Χ με γκολ του Μπερνα στο ιδιο λεπτο.

Juventus - Lazio 3-0

Φανταστικη εμφανιση του KDB
Μονος του το πηρε.

Samptoria - Juventus 2-1

Το χειροτερο μας παιχνιδι φετος, και εσπασε το αηττητο Φλεβαρη μηνα....
Κριμα.

UEFA_Champions_League.svg_.png?fit=480%2C480&ssl=1

Juventus - Wolfsburg 2-1

Η εμπειρια σκετη μας εδωσε την νικη.......πραγματικα παλικαρισια εμφανιση απο την Γερμανικη ομαδα και παραλιγο να εχουμε κλαματα στην Ιταλια αλλα πηραμε την νικη.
Η ρεβανς θα ειναι παλουκι......

Juventus - Empoli 4-0

Ε νταξ.
Ενα χαλαρο παιχνιδι επιτελους.

x1buej2.png

--------------------------------------

• Kαι καπως ετσι το καναμε ενδιαφερον το πρωταθλημα......η μεγαλη ελλειψη του Ντυμπαλα μας εχει επειρεασει περισσοτερο απ οτι περιμενα.
    Δεν εχουμε δημιουργια, και για να υπαρχει πρεπει να ανεβαινουνε επιθετικα οι μεσοι μας, και ετσι δημιουργουνται κενα.

• Αταλαντα στα ημιτελικα κυπελλου.
    Βερονα - Μιλαν ο αλλος ημιτελικος.

• Πρεπει να προσεχουμε ΠΑΡΑ πολυ στην Γερμανια.....με Παυλο δεν θα ειχα κανενα θεμα, αλλα τωρα ειναι επικυνδινο....

• Τραυματηστηκε και ο Γκαμπι για 7 βδομαδες, αρα δεν μπορουμε να εχουμε τραυματισμο του Λαουταρο πια, δε θα εχω να βαλω κανεναν εκει....

Αυτα παιδες, ελπιζω να μην συνεχισουμε ετσι....

Αν και δε μπορουμε να παραταξουμε καλυτερη εντεκαδα στον αγωνιστικο χωρο, απλα ελπιζω για καλυτερη φορμα.

Τουλαχιστον στο πρωταθλημα.

Forza Juve......

La-Curva-della-Juventus.jpg

Ανακοινωση : 

Θα τελειωσω αυτο το CM και θα αρχισω ενα αλλο save με αλλη ομαδα που θελω εδω και καιρο, εννοειται...
Κι αυτο θα ειναι το τελευταιο μου με το FIFA 18.

Εχω καιρο που καταλαβαινω οτι απλα ΔΕΝ μου αρεσει το παιχνιδι και οτι απλα αναγκαζω τον εαυτο μου να παιζω γιατι ουσιαστικα λογικη προβατου "ολοι παιζουνε το 18" 

Θα συνεχισω το 17 που ειναι το αγαπημενο μου ΦΙΦΑ μακραν, και θα γραφω κιολας, στο φορουμ του 17...θα σας σχολιαζω εννοειται εδω, και απλα θα ελπιζω να με διαβαζετε κι εσεις στο αλλο τοπικ, για να συνεχιστει η ωραια κατασταση που εχουμε εδω μεσα.

INGOLSTADT 04 

Τρελα γουστα επιτελους, παιζω τα πρωτα 15 ματς και εχω 10-3-2. Τα ματς ολα στην κοψη του ξυραφιου και καπου εκει μπαινω στο λεβελ για takeover.

Το τσακωνω και αρχιζω sim. Παιρνω το πρωταθλημα και παω τελικο με Ντορντουμ και χανω με 2-1 σε ενα κολλημενο αργο ματς. Βγηκα Ευρωπη ομως :hehe:

Μεταγραφες που εκανα οταν πηρα την 04. Αmartey, Aina, Pereira τερμα, Kabasele CB, Ayala CB, Sangare CDM, Kenedy LM τον οποιο ανεβασα +15 finishing και McClean LM. 

Τον Γεναρη πηρα 15 Pre-contract.

Asprilla RM, Guzman CDM, Hunemeier CB, Haidara LB, Urruti ST, Yacob CDM, Sakho ST, Hernandez ST, Ki Sung Yueng CM, Kouyate CDM, Kakuta CF, Can CM, Ferreyra ST απο Σαχτάρ και η αποκαλυψη Mavinga απο DR Congo που τον βρηκα στην Αμερικη CB/LB και τον εβαλα δεξιο Full Back μιας και μοσχοπουλησα τον Aina και στο πρωτο ματς εκανε παπαδες.

Και κανονικες μεταγραφες Gazzaniga GK, Grujic CM, Besic CDM, Gray LM, Masuaku LWB.

30,000,000 και 370,000 Wage το takeover και εκανα και καποιες πωλησεις και ολα σπεσιαλ.

ΠΩΛΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ BUNDESLIGA

Kabasele 10,000,000 €

Ayala 4,500,000 €

Aina 15,500,000 €

Sekine 13,500,000 €

ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ:

37tra.jpg

Τον Origi τον πηρα 10 χαρτια + Ferreyra. 

Πρωτο ματς εκτος εδρας στην Φανκφουρτη 

2ni8shk.jpg

ek2fs9.jpg

10x9iki.jpg

152i5h2.jpg

qx43fp.jpg

1-4 με το ματς να ειναι στα ΙΣΑ καμια σχεση δλδ με ευκολο. Στο δευτερο αφου νικούσα 0-4 απο ημιχρονο εχασα μαλλι για το 0-5 και καπάκι με βαλαν γκολ. Λοιπον και ενα βιντεο ΠΩΣ σκοραρω απο κορνερ. ΠΟΤΕ εκτελεση με αναποδο ποδι για να παρει καλα φαλτσα και στο συγκεκριμενο παιζω ΛΕΟΦΩΡΕΙΟ καλω λαο να ερθει, πρωτο δοκαρι και καλως τα παιδια

@ELBarto-3- Αδερφε δεν ζηταω θαυματα αλλα ενα μπατζετ εστω της προκοπης.... Στα δικα σου τωρα  θα ξεκινησω με τα τρομερα PC που εκανες με Τιλεμανς ,Σερτζι,Ρονγκιερ και Βαραν να ειναι τρομερα και να σου φτιαχνουν ενα πληρεστατο ροστερ σε ολες τις γραμμεες απο τη νεα σεζον!! Στο πρωταθλημα επιτελους πατησες κορυφη και δεν σε σταματαει τιποτα τωρααα!!!! Αρχικα κερδισες το ντερμπι κορυφης με Ρομα ενω διελησες την δυσμοιρη Ιντερ με 6-0 και δειχνεις οτι φετος εισαι ενα επιπεδο πανω απο τους αλλους... Βεβαια ηρθε ο τραυματισμος του Ντιμπαλα να τα επισκιασει ολαα.... Οτι και να λεμε ειναι μεγαλο πληγμα... Εχεις βεβαια παιχτες αλλα και παλι φαινεται η απουσια του Παυλαραα.... Δυστυχως η απουσια του Ντιμπαλα σε χει επηρρεασει αρκετα και εκανες και τις γκελες σου με Βερονα και Σαμπτορια.. Στο ντερμπι με την Μιλαν εσωσες τον βαθμο στο τελος ενω φιλοδορησες με 3μπαλο την Λατσιο στο αλλο ντερμπι!! Γενικα δειχνεις να εισαι στον σωστο δρωμο στην Ιταλια και δυσκολα θα χασεις το πρωταθλημα!!!  Μπορει η διαφορα απο Ρομα να μην ειναι μεγαλη αλλα αυτο το πρωταθλημα δεν χανεται!!! Παμε στην ευρωπη τωρα οπου η φανελα και η ποιοτητα μιλησε σε ενα παιχνδι για σκληρα νευρα με τους παντα επικυνδινους γερμανους και η ρεβανς χρειαζεται μεγαλη προσοχη.... Το γηπεδο θα φλεγεται και αυτοι θα σκιστουν  για την προκριση και πρεπει να εισαι 100% συγκεντρωμενος αλλα εχεις την εμπειρια και τους παιχτες να παρεις την προκριση... Παιξε για τον Παυλαρα και κανε αυτο που πρεπει για να θαυμασουμε την ομαδαραα σου και στους 8'  Εχεις τα φοντα και πρεπει να κυνηγισεις και την ευρωπη!! Μπερναντεσκι δυναμη και αν και ειχα τις αμφιβολιες μου σχετικα με την αποκτηση του μπορω να πω οτι με διεψευσε και κανει 0ργια μεσα στο γηπεδο!!! Ειναι σοβαρος και ουσιαστικος και αυτο που χρειαζεσαι!!! Εγω παντως θα σου προτεινα συνεχισεις να γραφεις σε αυτο το φορουμ και οχι στο παλιο αλλα εσυ ξερεις.... Παμε γεραα βα τα σηκωσουμε ολα αδερφε μου!!!!

VAMOS ELB!!!!!

@Diegito21 Μονο Ντορτμουντ Αδερφε!!!;) Στα δικα σου τωρα αρχιζεις  σιγα - σιγα να  βρισκεις ρυθμο και ανεβαινεις και βαθμολογικα με την αποσταση σου απο την κορυφη να μην ειναι απαγορευτικη αλλα εχεις πολυ δρομο ακομαα.. Εχεις ομως μεγαλο θεμα στο σκοραρισμα και πρεπει να βρεις λυσεις... Οταν σε καθε ματς εχεις πανω απο 10 με 15 ευκαιριες και βαζεις μονο ενα γκολ αυτο ειναι προβλημα και ελπιζω να το λυσεις για να μην σου στοιχησει βαθμους στο μελλον... Δυστυχως δεν τραβαει και ο Σαντσες και εχεις ακομα μεγαλυτερο θεμαα... Χρειαζεσαι μεγαλη ενυσχηση στο φορ τον γεναρη... Ευτυχως ομως ο Γκναμπι απο το πουθενα εχει αρχισει να παιρνει την ομαδα στις πλατες του και σκοραρει αρκετα κρισημα γκολ και δηλωνει παρον στα δυσκολαα!!! Οπως και ο Παιχταρας ο Τολισο που ειναι το μυαλο αυτης ομαδας και σκοραρει κιολας!!! Παμε τωρα στο κυπελλο οπου η Μεγαλη Παουλι μου εκανε την μεγαλη εκπληξη και περασε στην επομενη φαση σε μια ξεκαθαρη και ανελπιστη αποτυχια για την ομαδα σου αλλα τι να κανουμε συμβαινουν και αυτα αλλωστε.. Δεν πειράζει ομως εχεις τη δυνατότητα να επικεντρωθείς σε πρωτάθλημα και Ευρώπη τώρα.... Παμε στην ευρωπη τωρα οπου  ησουν σοβαρος και πηρες τους βαθμους που επρεπε και εκτος συγκλονιστικου απροοπτου θα σε δουμε στους 16 απλα περιμενουμε να δουμε αν θα βγεις 1ος στον ομιλο....  Τελος μεγαλη μεταγραφη του Σανε θα σου δωσει πολλες λυσεις στην επιθεση αλλα και παλι χρειαζεσαι φορ κανονι για μπροσταα!!   Παμε δυνατααα για την δυσκολη συνεχειααα!!!!

VAMOS DIEGITOO!!!!!!

Στα δικα μου τωρα.....

ΞΕΚΙΝΑΜΕΕ!!!

1η αγων. (ξεχασα φωτο..)

Μποχουμ - Ζανκτ Παουλι 1-3 ξεκινημα με τον Ισαακ να πετυχαινει 2 γκολ και μια ασιστ στον Αρπ.... Μειωσαν με διαμαντακο στο 90'

2η αγων.

24909707_1671015099652286_18710214402576

Προηγηθηκαμε με τον Κεντ αλλα μια βλακεια της αμυνας εφερε την ισοφαριση...

3η αγων.

25550099_1671015399652256_92706682737004

Με σβηστες τις μηχανες η Μπαγερν σε ενα ματς που ειμασταν συνεχως στην αμυνα.... Μειωσαμε με Ισαακ στο τελος σε μια απο τις ελαχιστες φασεις μας

4η αγων.

25550624_1671015392985590_29161527422182

Καλυτερη ομαδα απο εμας οι Λυκοι τυχεροι που πηραμε τον βαθμο ελεω Ζετερ

5η αγων.

25591644_1671015239652272_54589583218241

Αμαρτια επρεπε να παρουμε το διπλο αλλα ο Ισαακ σπαταλησε 2 τεραστια τετ-α-τετ στο τελος και χασαμε την ευκαιρια για σπουδαιο διπλο

6η αγων.

25507983_1671015242985605_85893250695055

Χασαμε τα αχαστα με τον Χορν να βγαζει τον κωλ0 του σε μια αδρανια της αμυνας στο 45 απο κορνερ να τρωμε το γκολ....

7η αγων.

Στουτγαρδη - Παουλι 0-1 μεγαλο διπλο με τον αρπ να σκοραρει και να μας λυτρωνειι!!!!

8η αγων.

25591938_1671015236318939_19282751912711

9η αγων.

-PAXP-deijE.gif

-PAXP-deijE.gif25594154_1671015122985617_22445592537142

Καναμε το καλυτερο 1ο ημιχρονο μας για φετος και στο 30 θα επρεπε το σκορ να ειναι τουλαχιστον 3-0 χωρις υπερβολη αλλα χασαμε τεραστιες ευκαιριες και ο Ρικο επιανε τα παντα.... Μπηκε στο 2ο Ομπαμεγιανγκ και γιαρμολενγκο και μας πηραν παραμαζωμαα....

Βαθμολογια...

25591803_1671015096318953_76709612909852

Οπως παει και φετος η σεζον θα παλεψουμε για την παραμονη μας αν και φετος θα ειναι πιο ευκολα για εμας και θα κυνηγησουμε τον στοχο της διοικησης μηπως και μπουμε καμια 10αδα.....

ο Αμαρτει αντικατεστησε επαξια τον Ερρας!! μεγαλη παιχταρααα!!!!

Αρπ και Ισαακ θελουν χρονο ακομη να βρουν 100% τα πατηματα  τους αλλα και παλι δειχνουν οτι ξερουν πολυ μπαλαα!!!

εχουμε μεγαλο θεμα στο αριστερο ακρο της αμυνας και θα χρειαστουμε εκει μια μεταγραφη οπωσδηποτε τον Γεναρη!!!

Κεντ λίγα πραγματα μεχρι στιγμης δεν τραβάει οσο θα ηθελα και θα επρεπε με βαζει σε σκεψεις ενοψει Γεναρη 

Ο Ζετερ είναι ένας καλος τερμας για το επιπεδο της ομαδας και πιανει αρκετα αλλα τρωει και αρκετα και αν θελουμε να ανεβουμε επιπεδο θα χρειαστουμε τερματοφυλακα  που να κανει τη διαφορα  

Αυτα απο μενα συνεχιζουμε δυνατααα!!!!!!!

25550361_1671015402985589_23527638056506

@takisaek Φιλε Τακαρε το παλευεις εξαιρετικα με μια ομαδα που οι ποροι της ειναι λιγοστοι και θα δωσεις μαχη να τα πας καλα! Παμε στα αγωνιστικα σου! 

Ξεκινησες με μεγαλο διπλο και 3αρα! Μετα ηρθε ενα χ εντος εδρας καλο γτ η Αουγκσμπουργκ εχει καλη ομαδα και οκ μεσα στο Μοναχο λογικο να χασεις....Πολυ καλα χ φιλε με

τους Λυκους και την Χερτα εκτος ειναι βαθμοι που οσο μαζευεις θα σου δινουν και πατημα να παραμεινεις στην κατηγορια!Δυστυχως η ηττα απο Κολωνια και βασει αποδοσης 

οπως περιγραφεις ποναει αλλα σε νιωθω το χω παθει κ εγω! Η 4αρα απο BVB ηρθε μολις εβαλαν μεσα τα οπλα τους και λογικο...εκει ισως επρεπε να παιξεις ταπα αμυνα ολοι 

πισω θα βρισκες σιγουρα χωρους μπροστα να τους χτυπησεις...Δεν πειραζει φιλε εισαι ομως μια χαρα εδω βλεπεις την Σαλκε με καλυτερη ομαδα καιε χει ξεκινησει χαλια

εντελως! Αμαρτεη περιμενα να ναι ο καλυτερος σου για τετοιες ομαδες το παιδι παει γαντι και επισης ευχομαι γρηγορα οι 2 σου επιθετικοι να βρουν τα πατηματα τους γιατι θα 

ανεβεις πολυ! Αριστερα οντως εχεις θεμα και στην εντεκαδα που ανεβασες δεν επειθε ο Κελερ με τοσο οβεραλ! Ελπιζω να αντεξεις ακομα λιγο να μαζεψεις οσους περισσοτερους

βαθμους μπορει και που ξερεις τον Γεναρη να ενισχυθεις και να δεις πως θα παει!

Στηριζω φιλε το παλευεις πολυ και εχεις ορθωσει αναστημα!!! 

VAMOS ST. PAULI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@ELBarto-3- Παμε στον φιλο αδερφο Πεπ! Νταξει σε εχει επηρεασει ο τραυματισμος του καλυτερου σου παικτη φιλε αλλα προσπαθησε να το αφησεις πισω γιατι θα χανεις 

βαθμους και ισως και αγωνες!  ΚΑΚΟ χ με Βερονα μια ομαδα εντελως αδυναμη αλλα μπραβο σου στο ματς με Μιλαν που βρηκες τα ψυχικα αποθεματα να το κανεις 2-2! Μγας

Μπερνα σε κραταει μπροστα ορθιο!!! Ανετη τριαρα με Λατσιο ειναι ο καλυτερος σου πελατης τι να λεμε τωρα αλλα η ηττα με Σαμπ εδειξε οτι το μυαλο σου ηταν στο ματς του ΤΣΛ

και οχι τοσο στο να κερδισεις μια ομαδα δυσκολη στην εδρα της οπως η Σαμπ! Εκ του αποτελεσματος καλα εκανες γιατι η νικη με 2-1 οσο οριακη ειναι τοσο σου δινει πατημα!

Μεγαλη ανατροπη γιατι οταν χανεις αγχωνεσαι και ο αδυναμος αποκτα ψυχολογια! Οπως και να χει θεωρω εκει μεσα αν πετυχεις πρωτος γκολ θα τους στειλεις και θα σαι 

φαβορι μεγαλο να περασεις!!!! Επεστρεψες και εριξες ωραιο ντορτι στην Εμπολι. 

Βαθμολογικα δεν ανησυχω γιατι οκ ειναι ναι μεν 4 βαθμοι και η Ρομα εκμεταλλευτηκε τις οποιες γκελες σου αλλα ρε φιλε οσο θα κερδιζεις αυτους θα αγχωνεις και πιστευω 

μπορεις να κερδισεις και στο Ολιμπικο αν λαχει να βρεθεις ισοβαθμια ή στον ποντο! Οποτε συνεχισε! Φυσικα η ατυχια σε ξαναχτυπησε με Γκαμπι και τωρα μονο ο Λαουταρο 

παραμενει ο οποιος δεν ειναι και κατι τοπ το παιδι καλος ειναι απλα οχι για βασικος.  Ελπιζω να ναι υγειης και να μην εχεις και εκει ακομη μια απωλεια γιατι μετα το πραγμα 

θα χει παρει ασχημη τροπη.

Τελος για την ανακοινωση σου τα ειπαμε και μεταξυ μας οτι συμφωνω..Το παιχνιδι ειναι απατη μπορεις φυσικα να γραφεις στο τοπικ του 17ή εδω οτι θες εγω θα σε στηριξω

μιας και εγω μετα την Μπαγερν δεν θα συνεχισω και δεν νομιζω  οτι σε αυτο το φορουμ πλην απο 2-3 ατομα οπως ο Τακης και ο Ντεσπεραντο και ο Wood θα συνεχισουν να

γραφουν. 

Ομως μεχρι τοτε παμε για κουπες!!!!! FORZA ELB!

____________________________________________________________________________________________________

Παμε και στα δικα μου λοιπον τα οποια ειναι ολο και χειροτερα εντος συνορων....

Δικαιοτατη ηττα μαγκες.....δεν βλεπομασταν λεμε με τιποτα...ουτε φαση δεν εκανα η ομαδα μπροστα αψυχο πτωμα..... Χ  Α Λ Ι.

Ειχαμε ομως ματς για το ΤΣΛ που με νικη κλειδωναμε την προκριση!

Μπηκαμε εξαιρετικα η ομαδα ηταν φτιαγμενη ειχε βαλει το ευρωπαικο της κοστουμι και πηγαινε τρενο!! 0-2 στα πρωτα 45 λεπτα με μεγα Κορονα και Τολιζο να σκοραρει

ξανα και να φτανει τα 3 γκολ στο ΤΣΛ μας εεδωσε ενα ισχυρο προβαδισμα....ομως στο δευτερο μπηκαμε χαλαρα και ενα γκολ του Ικεατσο τους εβαλε στο ματς και εκανε το 1-2..

σαν να μην εφτανε αυτο στο 89ο λεπτο κεφαλια ο Μουριγιο 2-2............. απογοητευση και χασαμε ενα παιχνιδι πολυ δικο μας....ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑ.

Μαζεψαμε τα κομματια μας και πηγαμε να υποδεχτουμε την Λειψια...

ΜΕΓΑ ΧΑΛΙ.....Δεν υπαρχει παιδια η ομαδα επιθετικα ηταν νεκρη δεν ξεχωρισε κανεις μονο ο Νοιερ που κρατησε το σ κορ σε φυσιολογικα επιπεδα....ΓΚΟΛΑΡΑ Ο Μουσοντα

απιστευτη....δεν ξερω η ομαδα εχει βραχυκυκλωσει.

Με Αουγκσμπουργκ ψαχναμε μια νικη...

Ηρθε με Μαλκομ και καναμε μια σχετικα καλη εμφανιση...τιποτα το ιδιαιτερο ομως αρκει που πηραμε το τριποντο γιατι αν δεν το παιρναμε κ αυτο θα ηταν δυσκολο το πραγμα!

Ειχαμε ομως ματς ΘΑΝΑΤΟΥ...με Αρσεναλ στο Λονδινο. Με ηττα μου πηγαιναμε EL γιατι η Ιντερ επαιζε εντος με Μπραγκα με νικη ή ισοπαλια περναγαμε......

Την Μπαγερν δεν την θεωρεις ποτε ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΗ.......

0-3 ΜΕ ΜΠΑΛΑΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ 45ΛΠΕΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΑΙΞΑΜΕ σαν Μπαγερν μετα απο καιρο με παθος με καλη κατοχη με φανταστικα 1-2  και εναν Τολιζο ΑΡΧΗΓΟ!!! Σκοραρε

το 4ο του γκολ και φυσικα ο Κορονα ακομη μια φορα οπως και ο Λανγκερ εκαναν παιχνιδαρα!

ΠΡΟΚΡΙΣΗ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΣΤΟΥΣ 16!

Ωραια η χαρα μας μπραβο μας επρεπε να συγκεντρωθουμε για το ματς με την πρωτοπορο Wolfsburg!

ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΚΗΔΕΙΑ............Εδω οκ ειμαστανα τυχοι χασαμε τα αχαστα αλλα και παλι η ομαδα εντος συνορων σαπιζει αργα....δεν ξερω τι ηλεκτροσοκ χρειαζεται....εχουμε την

ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ επιθεση με μολις 8 γκολ ποιος η ΜΠΑΓΕΡΝ....ντροπη..!

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΝΤΡΟΠΗ.............

Στο ΤΣΛ θα συναντησουυμε στους 16 την 

atm_facebook.png

Toυ Σιμεονε....ευτυχως για εμας ο Γκριεζμαν τον Γεναρη παει ΣΙΤΥ....Το μονο καλο!

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ :

• Απομενουν 3 ματς για το Δεκεμρβη οποτε παμε μονο για νικες με στοχο να ανεβουμε λιγο πιο ψηλα και μετα τον Γεναρη να ανασυνταχθουμε!
  • Μεγας Τολιζο το παιδι ειναι ηγετης οπως και φυσικα ο Νοιερ ο οποιος μας κρατα ορθιους στα δυσκολα!

Aυτα παιδες συνεχιζουμε με στοχο να ανεβουμε βαθμολογικα και ψυχολογικα....

558c661ae9b73ee2277bd4487ec6870d.jpg

εφτασα 1η γεναρη,τωρα πεφτει δουλεια για το χτισιμο της ομαδας για την επομενη κατηγορια,οι υπολοιπες ομαδες μαζευουν υπογραφες ωστε να μου δωσουν απο τωρα το πρωταθλημα και να μην κατεβω στα επομενα ματς χαχαχα,η βαθμολογια μου εως τωρα,το κανω περιπατο ειναι λιγο.

62MKx2K.jpg

• Create New...