Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ELBarto-3-

FIFA 18 - Career Mode Topic

Recommended Posts

@desperadoΕληξε αδοξα, φιλε το career. Πηρες, βεβαια το κυπελλο και καταφερες να μπεις σε ομιλους EL αλλα εβαλες λαθος προτεραιοτητες και γι αυτο ηρθε η απολυση. Δεν πειραζει. Και παλι ηταν εκπληκτικο αυτο που εκανες. Αναμενουμε το επομενο.

@ELBarto-3-Ισπανια και εσυ, λοιπον. Εφερες καλα παιχτακια που μπορουν να εξελιχθουν σε δυνατους παιχτες.  Ειδικα για Lautaro εγκρινω απο το λιγο που τον εχω δει σε κατι ματς στο Fifa. Αναμενουμε.

@Diegito21Αδερφε, πηρες καλο αποτελεσμα με Barca αλλα μετα εκανες κατι γκελες που σε κρατησαν λιγο πισω. Ξεσπασες στην Bilbao με 3αρα, βεβαια. Νωρις ειναι ακομα για το πρωταθλημα. Στην Ευρωπη παλι καλα που το εσωσες στο τελος, γιατι θα ηταν μεγαλο καζο. Συνεχισε ετσι, ερχονται δυσκολα ματς αλλα μπορεις να τα καταφερεις.

Στα δικα μου:

Espanyol-Barca 0-4 Τι να πω για αυτο το παιχνιδι. Το σκορ ειναι εντελώς πλασματικο. Ενω ειχαμε την πρωτοβουλια των κινησεων αυτη εκαναν μια φαση και σκοραραν. Αμα δεν σε θελει δεν σε θελει.

Celta-Espanyol 0-2 Επιτακτικη αναγκη για διπλο που τελικα ηρθε. Βαθμολογικη ανασα.

Espanyol-Villarreal 0-0 Μετριο ματς. Ειχαν μια ανουσια κατοχη αλλα απο φασεις λιγα πραγματα. Δικαιο αποτελεσμα.

La Corunia-Espanyol 0-1 Νικη με πεναλτι σε ενα ματς που επρεπε να ειχαμε καθαρισει απο νωρις.

Espanyol-Real Madrid 3-2 Απο ανατροπη σε ανατροπη. Ανοιγουμε το σκορ νωρις με κεφαλια του Adama αλλα με 2 σουταρες του Ronaldo και του Kros πηραν το προβαδισμα. Αν θελει να στο γυρισει θα στο γυρισει το κολοπαιχνιδο. Στο 2ο συνηλθαμε και ισοφαρισαμε στο 70' με τον Portu ενω στο 80' πηραμε την νικη με γκολ του Enrich.

JBo9KCz.jpg

Παρατηρησεις:

1) Επειδη τα εγραψα μπερδεμενα στο προηγουμενο post. Δεν πουλησαμε τον Baptistao. Η Liverpool πληρωσε την ρητρα του Moreno. O Baptistao μολις εγινε ξανα διαθεσιμος απο τον τραυματισμο του.

2) Portu και Enrich κανουν ενα καλο επιθετικο διδυμο με διαφορετικα χαρακτηριστικα ο καθενας. Αυτο που ηθελα. Τωρα που επεστρεψε ο Baptistao θα γινει σφαγη.

3) Ολα ξεκινανε απο Romeu, Diop. Οι καλυτεροι παιχτες της ομαδας.

4) Στην βαθμολογια γινεται χαμος. Στις θεσεις 4-10 ολα ειναι ανοιχτα. 

@Dimokritos Κερδισες την Ρεαλ και εφαγες 4 απο Μπαρσα.
ΕΓΚΡΙΝΩ!!! :D 

Σοβαρα τωρα, μεγαλο αποτελεσμα με Ρεαλ Μαδριτης, τεραστια νικη, και εισαι σε καλο δρομο κατι που δειχνει και η 6η θεση της ομαδος σου.

To κεντρο σου σωζει ζωες.
Φανταστικοι οι Ρομεου και Ντιοπ.

Συνεχισε μπας και γινεις ο νεος Βαλβερδε της Εσπανιολ!! :D 

@desperado Σε πνιξε η Ευρωπη φιλε.

Με τετοιο ροστερ δε μπορεις να 'μοιρασεις' σε δυο διοργανωσεις, δυστυχως, και το πληρωσες ακριβα....

Δοκιμασε κανενα αλλο πρωταθλημα για αλλαγη.

@Diegito21 Παμε στον Σεβιγιανο πριγκιπα! :D 

Ξεκινησε το ποστ με ασχημα αποτελεσματα αλλα το ψιλοεστρωσες στην πορεια.
Ελπιζω να εχει συνεχεια.

Παλικαρισιο Χ με την Μπαρσελονα, κρατησες και τον Μεσσι ήσυχο, πολυ σημαντικο.
Το Χ με Γκρονιγκεν δε μ'αρεσε, αλλα δεν θα αντιμετωπισεις προβληματα προρκισης οπως και να χει.

Με Αλαβες, ειπαμε και τα δυο μας, ειναι ΦΙΦΑ...απλα χτυπας το μαξιλαρι 5 φορες, ουρλιαζεις μεσα σ'αυτο κιολας, και συνεχιζεις την ζωη σου.

Αλλα οπως ειπα στο τελος βρηκες φορμα και ελπιζω ετσι να το πας, για να κερδισεις εδαφος.

Το οτι δε σου βγαινει ο Πιτσι με στεναχωρει, μ'αρεσει αυτο ο παικτης.
Αντονε παικταρα.
Ιθκιερδο ΓΙΓΑΝΤΑΣ ηγετης.

Συνεχισε να ανεβαινει, εχεις δυσκολα παιχνιδια με Βαλενθια ιδιαιτερα.

VAMOS DIEGITO!!!!!!!!

----------------------------------------

Εγω παιδες καταλαβα οτι δεν κολλαει η φαση για αυτην την στιγμη, τουλαχιστον, γιατι δε θελω να "ανεβασω" ομαδα αλλα να πρωταγωνιστησω...θελω ομαδα που κερδιζει, εχω κουραστει με "χτισιματα", και δεν αντεχα αλλο ενα.

Κι ετσι εβαλα μπρος το CM με Λιβερπουλ παλι και προχωρησα λιγακι ακομη στον Δεκεμβρη, και ΤΣΟΥΠ εσκασε η βομβα......

5P59Vms.png

Μια ομαδα που εχω να την αναλαβω απο το ΦΙΦΑ 13 που την ειχα παλι πολυ στο μελλον, απο μετακινηση, αλλα εσβησα καταλαθως το save και στεναχωρεθηκα ασχημα, ο @Fanis-13- ξερει, θυμαται.

Στα προσφατα ΦΙΦΑ ειχα αγαπη την συμπολιτισσα της, αλλα βλεποντας την κατασταση της συμπαθεστατης Μιλαν στην πραγματικοτητα, δε μπορουσα να αντισταθω.
Ενας γιγαντας που περιμενει να ξυπνησει και αυτο που χρειαζεται ειναι εναν καπετανιο :D 

UO9vLiv.png

Υπεγραψα λοιπον, και ειμαι ο νεος Καπετανιος της ΜΕΓΑΛΗΣ Μιλαν!!!! 

1SkYJcW.png

Η ομαδα ειναι αυτη, μετα απο καποιες ανακαταταξεις στην 11δα.

LDRFwVC.png

Το πουλεν ορισμενων εδω μεσα, Leon Goretzka εχει γινει η αναγεννηση του Ινιεστα απ'οτι φενεται.
Η ομαδα εχει και Matic αλλα εχω μια αδυναμια στον Λοκατελι.

Ειμαστε αρχες Γεναρη και θα γινουνε μεταγραφες, οπως και δηποτε.
Θα φυγουνε παλτα που εχουνε παγκο, θα ερθουνε σοβαροι ποδοσφαιριστες.

Πχ Μπραχιμι δε καταλαβαινω τι κανει στην Μιλαν......

Η βαθμολογια.

u3MaQFo.png

Κυνηγάμε και το πρωταθλημα, μαζι με Γιουβε και Ναπολι.
Θα ναι παλουκι.

Εχουμε ομαδα για μελλον και πολλους τιτλους.

Η εκπληξη ομως ηρθε απο αλλου.....
Αν θελει η μπαλα, ΚΑΙ στο ΦΙΦΑ, γραφει σεναρια....

Δειτε με ποιον παιζω στους 16 του Champions League......

reJnl6p.png

Θα χουμε κλαματα στο Allianz Riviera οταν παμε εκει μεσα.
Συγκινησεις και κλαματα.

Μη ξεχνατε ειναι το save που ειμουνα Νις, αρα ειναι η ομαδα που εχτισα με Λαουταρο, με Ρενατο, με Κοζιελο και τ'αλλα τα παιδια..
Θα ναι τρομερο.

Αυτα, παιδες, μπαινουμε Γεναρη και ερχονται κινησεις χτισηματος της Μεγαλης Μιλαν για να την επαναφερουμε εκει που ανηκει, αν οχι φετος απο του χρονου.
Στην κορυφη του κοσμου!!!!!
Δεν ξεχναμε τα παλια!

Bxbqr0PIQAAOhnX.jpg1411548616551_wps_4_AC_Milan_Players_Demetrio.jpg

FORZA MILAN!!!!!!!!

milan1.jpg?maxWidth=1024&maxHeight=768

@Dimokritos

Μπήκες στην 6αδα,  και αυτο ειναιτο σημαντικό,  

Γίνετε βέβαια χαμός στην βαθμολογία, αλλά ειναι στο χέρι σου το ευρωπαϊκό εισιτήριο ..

Στα αγωνιστικά, στο ντέρμπι δεν τα πήγες καλά,  αλλά είχες 2 τεράστιες  νίκες με ΡΕΑΛ  και  ΘΕΛΤΑ ..

10+ματς ακόμα για να είσαι σε θεση βγεις ευρωπη...

Μπορείς...

VAMOS   DIMOKRITOS..!!  

@ELBarto-3-

Φίλε γενικά δεν κολαει η φάση ΙΣΠΑΝΙΑ.........

εγώ ξεκίνησα με ΜΠΙΛΜΠΑΟ,  είχα 3 νίκες σε 3 ματς,  αλλά δεν είναι η ομάδα,  πριν από ΣΕΦΙΛΝΤ είχα αρχίσει και ΒΑΛΕΝΘΙΑ  

Αλλά δεν έκατσε,  όπως και ΜΠΙΛΜΠΑΟ....

είναι το πρωτάθλημα,  που προσωπικά εμένα δεν έχει να μου προσφέρει κάτι....ή δεν με εμπνέει....

Στα δικά σου...

ΜΙΛΑΝ : Απλα θα σου πω να την κάνεις μεγάλη... Εκεί που της αξίζει.....περιμένω...

Δεν ξέρω  τη σκοπό έχεις , για μεταγραφές αλλά πιστεύω θα φέρεις έτοιμα ονόματα.....

Κλάμα στη RIVIERA.... θα είναι ωραίο ματς...

Αύριο θα κάνω το πρωί μια προσπάθεια στην Ιταλία, αλλιώς,  πάλι Αγγλία.....μεχρι να βαρεθώ τέλειος να παίζω ΦΙΦΑ.....

@Dimokritos H 4αρα απο την Μπαρσα πονεσε γιατι ειναι ο αντιπαλος της πολης αν και λες οτι ειναι και πλαστματικο το αποτελεσμα. Ομως ηρθε μεγαλη νικη με Ρεαλ η οποια πραγματικα σου εδωσε και ψυχολογικη ενεση! Τα υπολοιπα αποτελεσματα ηταν καλα με Θελτα και Βιγιαρεαλ. Δυσκολες εδρες και ομαδες...παντως εισαι σε πολυ καλη βαθμολογικη θεση και βλεπω να βγαινεις Ευρωπη αν κρατηθεις!!!

@desperado Κριμα που σε εδιωξαν αλλα πιστευω αφησες εργο περνοντας ενα τιτλο ΜΕΤΑ το 1925 που ουτε καν υπηρχαμε :p και βγαζοντας την ομαδα στην Ευρωπη! Για μενα εισαι επιτυχημενος ρε φιλε και δεν πειραζει τωρα συνεχισε στην Ιταλια ή Αγγλια οπου σου κανει κεφι ακομη το φιφα.  Περιμενουμε αδερφε την συνεχεια!

@ELBarto-3- Ανελαβες μια σπουδαια ομαδα στην Ιταλια εναν γιγαντα που κοιμαται αλλα πιστευω τωρα επεσε σε καλα χερακια! :D Η ομαδα σου εχει μια καλη βαση ειδικα στα χαφ ειναι ολη η δυναμη σου! Χαιρομαι πολυ που προτιμησες Λοκα στα χαφ γιατι και εμενα μαρεσει πολυ ειναι παιδι των ακαδημιων της Μιλαν! Γκορετζκα μεγαλος παικταρας τι να λεμε τωρα εκει θα στηριξεις την νεα Μιλαν! Στην επιθεση τα πραγματα ειναι πολυ μετρια και χλιαρα...θελει ενισχυση η ομαδα και πιστευω σταδιακα το καλοκαιρι θα αλλαξουν τα πραγματα! Η αμυνα και ειδικα τα σεντερ μπακ ειναι παραγματικα δυναμη και εχουν και εμπειρια οποτε και αυτους να κρατησεις! Βαθμολογικα εισαι κοντα στις πρωτες θεσεις και πιστευω ενα ΤΣΛ το χεις για την επομενη σεζον μιας και οι 3 πρωτοι ειστε και οι πιο δυνατοι απο οτι φαινεται..Τωρα στο ΤΣΛ θα ζησεις μεγαλες στιγμες!!!

ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΗ επιστροφη θα ναι και θελω να δω με μεγαλη ανυπομονησια αυτο το ματς!!!

FORZA ELB!!!!!!!!!!!!!!

______________________________________________________________________________________

Παμε στα δικα μου...

el.png?lm=1436945901

Φωτογραφία του John Whitesnake.

Ειχαμε τον ελεγχο και μαλιστα θα μπορουσαμε να προηγηθουμε

πολλες φορες αλλα και παλι ο παγκος μου υστερει σημαντικα σε σχεση με

τους βασικους μου.

Το επομενο ματς ηταν για το πρωταθλημα στην Βασκονια.

3η συνεχομενη νικη μαγκες!!!! Με ΙΖΚΙΕΡΔΟ και παλι να κανει το καθηκον του και να σκοραρει!!! Ελεγχαμε το παιχνιδι

ολο το διαστημα και στο 85ο λεπτο η κεφαλια του Καρλος μας κλειδωσε και το τριποντο!

Επομενο ματς ΝΤΕΡΜΠΙ....με Βαλενθια!!!

Μπηκα πολυ δυνατα και μαζι με τον εκρηκτικο λαο μας εχασε στο 3ο λεπτο 2 δοκαρια!!!!!

Δυστυχως ομως κοντρα στην ροη του ματς ηρθε το 0-1 και εκει ανεβασαμε αποδοση....1-1 ο Μπανεγα με τρομερη κεφαλια ψαρακι

και στο δευτερο ημιχρονο ολα εδειχναν Χ οτι θα ερθουν....ΑΛΛΑ αυτη η γκολαρα του Torreira μας εδωσε ΣΠΟΥΔΑΙΑ νικη!

ΤΙ ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!!! Τον αγαπω!!!

Ομως επρεπε να συνελθουμε γρηγορα και να παμε παλι στα ευρωπαικα σαλονια.

el.png?lm=1436945901

Η νικη επιτακτικη!

Παιζαμε πολυ καλα με μια ομδα με τρομερο υλικο μεσοεπιθετικα και τον Νανι ναι τον γνωστο μας ηγετη! Κρατησαμε το 1-0 με φοβερο γκολ του Αιτορ αλλα δυστυχως

στο 78ο λεπτο το 1-1 ηρθε και μετα παραλιγο να χασουμε κιολας. Πρεπει να ανεβουμε οπωσδηποτε.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ LA LIGA

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ EL

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ :

• Η ομαδα παιζει το ποδοσφαιρο που θελω...δηλ εκει που πρεπει να ειναι και θα προσπαθησω να το βελτιωσω κ αλλο!
  • Ο Torreira ειναι ο ηγετης μας στα χαφ εξαιρετικος!!!! Πιστευω  θα αφησει εποχη στο Σαντσεθ Πιθχουαν!
  • Ο Ιζκιερδο επιθετικα ειναι οτι καλυτερο εχω αποκτησει...φυσικα δεν σκοραρει ο Αντονε ο οποιος δεν θυμιζει σε τιποτα το περσινο μου πουλεν. Το ιδιο και ο Μπεν Γιεντερ αλλα αυτος κανει φασεις και παιζει και εκτος θεσης.
  • ΕΥΤΥΧΩΣ ξυπνησε και ο Πιτσι και ανεβαινει η ομαδα σιγα σιγα!

Ερχονται καθοριστικα ματς με Γκρονικγκεν που θα παικτει η προκριση και Ρεαλ Μαδριτης στο Μπερναλεο :D Στο COPA τυχαμε με Γραναδα!

Αυτα αδερφια VAMOS SEVILLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Diegito21 Ευρωπη δε πληρωνεις τις μετριοτητες μεχρι στιγμης, κι αυτο δειχνει την κατασταση του ομιλου σου.Θα βγεις πρωτος, ευκολα η δυσκολα.

Τωρα στο πρωταθλημα συνεχιζεις να σκιζεις, οπως στο τελος του προηγουμενου ποστ, με καλες νικες και γκολαρα του Τορο. :D
Ανεβαζει φορμα ο Πιτσι κι αυτο με χαροποιει, μ'αρεσει αυτος ο παικτης.
Δυστυχως δε σκοραρουνε οι Γιεντερ και Αντονε, και πρεπει κατι να κανεις γιατι τα γκολ σου τα εχεις απο το κεντρο σου και τον Κυριο Αριστερα. :lol: 

Πρεπει να υπαρχει πλουραλισμος.
Κανονισε να νικησεις την Γκρονιγκεν για να πας πρωτος να τελειωνεις, και εννοειται κανε οτι μπορεις με Ρεαλ που ειναι η καλυτερη ομαδα στο παιχνιδι. 

Συνεχισε, εχεις φορμα.

VAMOS DIEGITO!!!!!

---------------------------------------------

AC-MIlan-Logo.jpg

Bγαλαμε Γεναρη με μεταγραφες και ματς.

Παμε στις κινησεις πρωτα.

nintchdbpict0002994810382.jpg?strip=all&w=960vACdxHA.png

Gabriel Jesus

75 μυρρια μονο.......πραγματικα, δε το περιμενα, 75 μυρρια για 22χρονο με 88 οβεραλ ειναι εξωφρενικα φθηνα για στανταρ ΦΙΦΑ 18.

Timo-Werner-873236.jpg

BsqtfNh.png

Τιmo Werner 

Ξεφωρτωθηκα Diegο Costa και εγινε straight trade με Ατλετικο.
Απιθανη κινηση που δε την περιμενα.

coulibaly-pescara-mandzukic-juventus.jpg?fit=600%2C411&ssl=18Oo8TX5.png

Mamadou Coulibaly

CM για αλλαγη.
20 ετων 71 οβεραλ, μια χαρουλα.

Και 2 Pre-Contracts που εκλεισα.

Rapha%C3%ABl-Guerreiro.jpg?fit=677%2C562

Raphael Guerreiro

Πολυ καλο εργαλειο και πολυθεσιτης.

Daniele+Baselli+FC+Torino+v+Bologna+FC+Serie+bTk3F5oC2jpl.jpg

Daniele Baselli 

Μια απο τις προσωπικες μου συμπαθειες.

wsJ1SGI.png

Τον Προμες τον βρηκα στα reserves, ειναι στην ομαδα για μιση σεζον, θα φυγει καλοκαιρι.
Απλα δεν εχω καλυτερο.

-----------------------------------------------------

Ματς

Milan - Torino 2-0 

Ευκολα αν και ανοιξε η αμυνα τους στο 2ο ημιχρονο.

Εκπληκτικη ατμοσφαιρα στο Σαν Σιρο, πορωθηκα.
Εκει με τα κοκκινομαυρα, τρομερο.

Chievo - Milan 2-2

Τυχεροι οι αλλοι, αλλα και σπαταλοι στην επιθεση εμεις.

Cagliari - Milan 2-2 (4-5 pens) (Copa Italia) 

Με τα δευτερα, καλα που δεν αποκλειστηκα.

3-13.jpg

Milan - Roma 2-1

Δυσκολα, εχει καλη ομαδα η Ρομα αλλα ο Jesus ηταν πραγματικα καταλυτης.
2 ευκαιριες, 2 γκολ.

Milan - Genoa 4-0 

Κλασικο ευκολο παιχνιδι μεγαλης-μικρης.

Milan - Fiorentina 3-0 (Copa Italia) 

Νομιζω ειναι ημιτελικος, κι ετσι θα χει και 2nd leg.
Νομιζω, δεν ειμαι σιγουρος.

gheeVru.png

----------------------------------------------

Παρατηρησεις 

• Θα ριξω πολυ στο πρωταθλημα φετος, μιας και δυσκολα ΤΣΛ, απο του χρονου που θα παιζει η ομαδα ετσι οπως θελω.

• Δυσκολα πιανεται η Γιουβε, αλλα θα προσπαθησουμε.
    Εχουμε και την Ναπολι απο πισω μας.

• Ενα ετσι για την φαση.

dIshGin.png

Αυτην την στιγμη ο Denis ειναι πρωτος σκορερ του πρωταθληματος. :hehe: 

• O Γκορετσκα ειναι πραγματικα θαυμα στον χειρισμο.

• Με τις κινησεις που καναμε θα κανω το πολυ 2 μεταγραφες το καλοκαιρι.
    Θελω ενα μεγαλο μπαμ, παντως.

Αυτα παιδες, εχουμε πολυ αγωνιστικη τωρα.
Εχουμε Ναπολι, Ιντερ, Γιουβε, Νις 4 ματς συνεχομενα μεσα στον Φλεβαρη. :cry:

Ελπιζω να μη μας καταπιουνε.

Η Νις παντως θα μας βρει εξουθενομενους. :D 

FORZA MILAN!!!!

20170330-The18-Image-AC-Milan-1280x720.jpg?itok=_Wj1-M6g

@desperadoΑναμενουμε, αδερφε.

@Diegito21Στο πρωταθλημα συνεχισες με νικες που σε ανεβασαν στην βαθμολογια. Στην Ευρωπη εισαι σε δυσκολη κατασταση, γιατι πρεπει να παρεις τουλαχιστον 2 νικες στα τελευταια 2 παιχνιδια. Βαλε τα δυνατα σου και δεν πειραζει, αν χασεις βαθμους στο πρωταθλημα. Πρεπει να προκριθεις. Τον Ben Yedder, αδερφε, εγω τον πιστευω. Μπορει να μην σου βαζει γκολ αλλα ειναι διαολος και δημιουργει συνεχεια. Συνεχισε.

@ELBarto-3-Τι εφερες; Gabriel, Werner, Baselli και Guerreiro; Kαι μαλιστα σε τιμες ευκαιριας. Τρομερες μεταγραφες, που δινουν και βαθος στην ομαδα. Εχεις τρομερη 11αδα και παγκο. Στα αποτελεσματα τωρα πολυ καλος. Δεν πειραζει για την γκελα. Ακολουθεις απο κοντα την Juve και εχει δρομο ακομα το πρωταθλημα. Μπορεις να το σηκωσεις με αυτην την ομαδα. Και φυσικα και να χτυπησεις Ευρωπη. Ελπιζω να μην λυπηθεις την Νις. Συνεχισε!

Στα δικα μου, ΤΕΛΟΣ ΣΕΖΟΝ.

ZDTfSLr.jpg

Βγηκαμε Ευρωπη, οπως βλεπετε αλλα υπαρχει πικρια, γιατι χασαμε την εξοδο στο Ch. L. στην ισοβαθμια. Και να φανταστειτε, οτι στο τελευταιο παιχνιδι κερδισαμε την Bilbao. 

Κορυφαιοι της σεζον οι Diop, Romeu. Στην επιθεση Enrich, Portu και Baptistao εκαναν καλη σεζον και σκοραραν αρκετα. Δυστυχως η αμυνα μας ηταν τραγικη και ειχαμε παθητικο 47 γκολ σε αυτη την θεση.

Δεν θα συνεχισω στην ομαδα την νεα σεζον. Πηγα browse jobs και η επομενη ομαδα μου ειναι η Gladbach στην Γερμανια, που βγηκε 4η. Περισσοτερα το βραδυ ή αυριο.

@Diegito21

Φιλαράκι,  στο πρωτάθλημα,  καλά συνέχισες με νίκες,  βέβαια είναι πολύ νωρίς να βγάλουμε συμπεράσματα...

Εκεί που πρέπει να ξυπνήσω η ομάδα είναι στην ΕΥΡΏΠΗ...

TORREIRA στο είπα είναι φανταστικός,  τον θυμάμαι από το λόγο που έκανα πέρσι στη ΣΑΜΠΤΟΡΙΑ....

συνεχιζεις δυνατά το Τάνγκο σου..

VAMOS  DIEGITO...!!!

@ELBarto-3-

Αδερφέ κυνηγάς την Γιουβε, αλλά από κάτω παραμονεύει η ομάδα μου....

Πρόσεχε,  κυνηγάς τη Γιουβέντους,  για να μην σε φτάσουν οι από κάτω...

Μεταγραφές, κάτι τέτοια περίμενα περίπου...

11αδα, τρελή θα έλεγα,  νομίζω ότι είναι το κάτι που λείπει,  θα το βρεις αυτό το μπαμ....

Προχωράς αδερφέ έχεις ακόμα δρόμο και γιατι οχι και 1ος... οτι κάτσει..

FORZA  ELB..!!

@Dimokritos

Πολύ καλή η έκτη θέση φιλαράκι,  κρίμα που δεν θα συνεχίσεις .... θα μπορούσες να κάνεις κάτι στο EUROPA 

Σε περιμένουμε στην Γερμανία τώρα,  αναμένουμε..

--------------------------------------------------------------------------------------

Πάμε στα δικά μου ....

Από το καριερ που είχα αρχίσει με ΜΠΙΛΜΠΑΟ... μέσω brows jobs,  τέλη Δεκέμβρη λοιπόν,  και τα ματς τα άρχισα από Γενάρη...

Ομάδα...

400px-S.S.C._Napoli_logo.svg.png

Δεν έχω ξανακάνει ποτέ με αυτή την ομάδα,  που συμπαθώ αρκετά...

Ας ξεκινήσω με τα περίεργα τα μεταγραφικά....

Λοιπόν... στην ομάδα πήγα 25 Δεκέμβρη. 

Πρώτη μεταγραφή

23155049_142328656520085_603161090835802

Όπως θα δείτε στη παρουσίαση του παιχτη, ακριβός από κάτω θα δείτε ότι η ομάδα,  είχε κλείσει,  CRISCITO και SERGI ROBERTO, πιο νωρίς και δεν το είδα... γι'αυτό δεν είχα και λεφτά... τεσπα έχουμε μπακ απ και για δεξιά και για αριστερά...

Έχουμε και συνέχεια...

Μετά τον πρώτο αγώνα που θα δείτε πιο κάτω, έρχετε το μνμ για τον MILIK.. οτι πληρώθηκε  η ρητρα του και πάει ΛΑΤΣΙΟ...

παράλληλα έχω πουλησει και HYSAJ  20Μ,  

και πάω και σκάω 45M , εκεί τα βρήκαμε και παίρνω το  κύριο CIRO...

23215683_142366773182940_105524808305388

Αυτά,  την νέα σεζόν θα ήθελα ένα τέρματα, γιατί ο ΡΕΙΝΑ μου θυμίζει λίγο από Γιωρηο Μηρτσο...

Πάμε και σε αγώνες του Γενάρη..

23275398_142336089852675_284984037815730

Πρώτο αναγνωριστικό ματς,  δυσκολευτηκαμε λίγο, αλλά όλα καλά...

23155122_142362849849999_106139154628343

Τη ματσαρα έγινε εδώ, παντα δύσκολη η Αταλαντα.. κλέψαμε το Χ στην πραγματικότητα,  ντεμπούτο Ciro...

• ΝΑΠΟΛΙ   -  ΜΠΟΛΟΝΙΑ  2-0 

Πρώτο γκολ ο Ciro,  εύκολο μεσημέρι,  ξέχασα φωτο...

Βαθμολογία..

23215403_142366583182959_207221612190698

Προχωράμε  για την 2η θέση, να βγούμε CLαπευθειας  δεν νομίζω να φτάσουμε ΓΙΟΥΒΕ. 

COPA ITALIA. 

Έκανα σιμ και αποκλεισαμε ΚΙΕΒΟ και ΣΑΣΟΥΟΛΟ,  τώρα στα ημιτελικά θα το παίξω αλλά δεν είδα αντίπαλο..

EUROPA LEAGUE 

σαν 3οι  στον όμιλο του CL  συνεχιζουμε ουεφα, 

Και αντίπαλος στους 32 η περίεργη ΜΠΡΑΓΚΑ..

Αυτα  προς το παρων...

@desperadoΚαλη επιλογη ομαδας.  Στο πρωταθλημα δεν ξερω κατα ποσο μπορεις να χτυπησεις την Juve. Εχει μαξιλαρι ασφαλειας και δυσκολα χανει. Προσπαθησε να διατηρηθεις στην 2η θεση. Στην Eυρωπη σου επεσε οντως περιεργη ομαδα.  Αναμενουμε περισσοτερα.

Στα δικα μου, ακυρη η Gladbach. Και ο λογος ειναι, οτι παλι πετυχα το bug με τις μεταγραφες. Ξεκινησα να κανω μεταγραφες πριν την αρχη της νεας σεζον και οι παιχτες που εκλεισα δεν ηρθαν ποτε. Οποτε ολος ο σχεδιασμος και το budget πηγε τσαμπα.  Επειδη κουραστηκα να ψαχνω ομαδες θα παω για ενα μεγαλο (ελπιζω) career στην Αγγλια με την Palace που δεν μου βγηκε την πρωτη φορα, αν και βεβαια ηταν μολις το 2ο career. Οποτε θα ξαναδοκιμασω και αυτη την φορα θα προσπαθησω να μεινω ακομα και αν δεν βγαινει. 

@desperado Ωραια ομαδα η Ναπολι, και εγινανα ανακαταταξεις με πωλησεις και αποκτηματα.

Ρικαρντο, ξερεις ηδη οτι μ'αρεσει, Τσιρο οχι και τοσο, αλλα εσενα κανει δουλεια, βλεπω.

Γιουβε δε προλαβαινεις, με τιποτα, και Γιουροπα δεν ξερω αν εχεις το ροστερ να φτασεις μακρια.
Κυπελλακι κι απο του χρονου.

Σερτζι μεγαλη μεταγραφη, εστω και για αργοτερα.

--------------------------------------------------------

thumb2-ac-milan-football-italy-serie-a-flag-ac-milan.jpg

Παμε ματς κατευθειαν.

Benevento - Milan 0-0 

Ταμπουρωθηκανε πισω και νευριασα μαζι τους, αλλα μετα σκεφτηκα οτι αν ημουνα η Μπενεβεντο θα κοιτουσα να μη φαω γκολ κι οτι γινει κι εγω.
Και ηρεμησα.

Μilan - Frosinone 3-0 

Ωραιο γκολακι του Αντρε Σιλβα.
Δε τ'ανεβασα, δεν ηταν δα και ΤΟΣΟ ωραιο, απλα το αναφερω. :D 

Udineze - Milan 0-1 

Ανοιξαμε το σκορ στο 4' με Γκορετσκα και μετα ομως επικρατησε απολυτη ισοροπια.
Ειχαμε 2 ευκαιριες, ειχανε δυο ευκαιριες.
49-51 κατοχη.

Ολα στα ισα.

Αποτέλεσμα εικόνας για Milan Napoli

Milan - Napoli 3-0 

Ευκολα, περιεργως, ετοιμαζομουνα για πολεμο.
Αλλα ηρθε με τα ποδια ανοιχτα η ομαδα του Νοτου, και το πληρωσε.

Κι ετσι πηραμε την αποσταση απο τον τριτο που χρειαζομασταν, ειναι πια κουρσα 2 αλογων.

C9LVNooXsAANggX.jpg

Milan - Inter 2-2 

Απλα απιστευτο παιχνιδι απο τον Joao Mario.
Πραγματικα ανεπαναληπτος.

2 γκολ, και ΜΑΕΣΤΡΙΛΑ στο κεντρο του γηπεδου.
Απλα κοιταξτε το αδειασμα στον Jesus.....

Καμια φορα απλα υποκλίνεσαι, και να μη σ'αρεσει γιατι ειναι με Ιντερ....

Milan_juventus_sansiro.jpg

ysSU2Kr.png

Δεν με χαλασε τοσο η ηττα οσο η προσπαθεια.

ΔΕΝ.ΠΕΡΑΣΑΜΕ.ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.

Κι αυτο ειναι που πραγματικα σε εκνευριζει.
Δικαιοτατη νικη η Γιουβεντους, απολυτη κυριαρχος και ΡΕΖΙΛΙΚΙΑ στην αμυνα.
Καμια προωθηση παιχνιδιου, ο μονος που σωθηκε απο το βουρκο ειναι ο Λοκατελλι.

I7IGYsM.png

wJjucR3.png

----------------------------------------

Παρατηρησεις 

• Οπως βλεπετε, στο κυπελλο εχουμε ημιτελικα με Γιουβε παλι.....εχουνε την ευκαιρια τα παλτα μου να εξιλεωθούν, ελαφρως.

• Πρωταθλημα δυσκολα πια....ητανε παιχνιδι καταλυτης με Γιουβεντους και μας ανοιξανε.....

• Λοκατελλι αρχηγος απο την νεα σεζον.Δεν το συζηταω καν.

• Μπονουτσι δρομο το καλοκαιρι.
    Καλος, χρυσος αλλα ΘΕΕ ΜΟΥ παναργος.....

• Timo Werner δεν με ικανοποιει ουτε κατα το ελαχιστο.....θα δω απο το καλοκαιρι τι θα κανω με δαυτον.

• Ο Denis σκοραρει ΠΑΝΤΟΥ!!!

BeMYx9R.png

Αλλα οχι απο τοτε που ηρθα. :hehe: 

Aυτα παιδες, παιζει να χασαμε το πρωταθλημα αλλα ειμαστε ακομα στο κυπελλο, και εχουμε επομενο ματς την συγκινιση των συγκινησεων.

FORZA MILAN!!!!!!!

allianz-riviera-2.jpggettyimages-470415325.jpg?w=960

-------------------------------------------------

Tι εγινε, απο Νοεμβρη φετος ρε παιδες??
Θα κανουμε ρεκορ, συνηθως αδειαζει Μαρτη το τοπικ.....

@Dimokritos Εκανες μια πολυ καλη χρονια με Εσπανιολ που χρονια ειχανε να δουνε.

Στο νημα δεν βγηκες και Τ.Λ. . Αλλα αληθεια ειναι το ισπανικο δεν τραβαει τοσο για να κανεις και πολλα πραματα.

Κριμα που εκατσε και με Γκλαντμπαχ αλλα οκ ανεμενουμε τωρα την Παλας!

@desperado Καταρχας πολυ αδοξο το φιναλε στη Τσαμπιοσιπ αλλα τι να κανεις...

Με φτιαξες λοιπον ωραια τωρα με την Ναπολαρα και καλως ηρθες και εσυ Ιταλια!

Καλες κινησεις για Γεναρη και φυσικα το μεγαλο μπαμ με Ιμομπιλε! Μεγαλο φορ που θα κανει τη διαφορα.

Καλα πας για αρχη κυνηγα οσο γινεται τη  Γιουβε. Περνας λογικα με Μπραγκα.

Αιντε Ναπολαρα παμε!!

@Diegito21 Παμε στο Σεβιγιανο!

Πολυ σημαντικο το Χ με Μπαρτσα! Και τους καρφωσε ενας πρωην Μαδριλενος!

Βεβαια απο κει επειτα κανεις τις κλασσικες γκελες αλλα ρεφαρες με Μπιλμπαο.

Και συνεχισες το σερι με Ειμπαρ και Βαλενθια. Σημαντικα 3ποντα.

Πας καλα στη Λα Λιγκα αν ειναι ακομα αρχη.

Κοιτα που τον ομιλο στο Γιουροπα τον εκανες ντερμπυ και δυσκολο απο το πουθενα.

Αλλα και παλι θα ειναι κατωθορμα να μην βγεις 1ος. Που θα βγεις δηλαδη.

Παιχτουρες Τορειρα και Ισκερδο, πραμα που σε δικαιωνει για τη  επιμονη σου να τους φερεις!

Φερε για μενα τον Μπεν Γεντερ στην κορυφη, θα σου κανει δουλεια, γιατι ο Αντονε δυστυχως δεν σε βγαινει.

Καλα το πας συνεχισε! VAMOS DIEGITO!

@ELBarto-3- Παμε και στον εταιρο πλεον Ιταλο!

Σουπερ επιλογη αδερφε! Ομαδα που θελει στρωσιμο και να ξαναφτασει παλι στην κορυφη.

Και εσυ ο καταλληλος! Φανταζομαι... :hehe:

Βλεπω οτι εχεις φοβερες μοναδες, αναφερομαι και σε αυτους που εφερες και σε αυτους που βρηκες ηδη εκει.

Γκορετζκα,Σουρεθ,Χακαν,Ματιτς και Λοκατελι που σου βγαινει, ΧΑΜΟΣ.

Ενταξ Ζεσους και Βερνερ μεγαλα ΜΠΑΜ! Καλοκαιριου μεταγραφες σαν να ηταν.

Και με τα PC που εκανες και αλλα χαφ βλεπω, ποσα θα χεις ποια??

Στα αγωνιστικα σου αν εξαιρεσω τη φαπα απο Γιουβε που ηταν πολυ ασχημο ματς, μια χαρα εισαι.

Ωραιο τριμπαλο σε Ναπολι και οκ απλα το Χ στο ντερμπυ του Μιλανου.

Παρε εκδικηση στο κυπελλο και σηκωσε το.Για μενα το πρωταθλημα δεν τελειωσε ακομα.

Αντε να δουμε τι θα γινει και στα ματς με την πρωην σου...

FORZA LIAKOS!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------

hYYC7oa.jpg

Παμε συνεχεια!!

Και κατευθειαν ματς στη SERIE A

ΡΟΜΑ-ΝΑΠΟΛΙ 4-0

Ποιο ντερμπυ ρε?? Πλακα καναμε!

Τοσο ευκολα που απορησα...

JOs7QD5g.jpg

ΚΑΛΙΑΡΙ-ΡΟΜΑ 2-3

Γανιασαμε λογω της 'γνωστης μας αμυνας' αλλα ο Ρατζα στο φιναλε μας λυτρωσε.

Σημαντικο 3οντο.

ROMA-FIORENTINA 2-1

2-0 απο την αρχη ευκολα.

Μειωσαν μετα και ευκολα δυσκολα χωρις πολλα πολλα το κρατησαμε.

ΑΤΑΛΑΝΤΑ-ΡΟΜΑ 3-3

Ματσαρα!

Αλλα ξανα μας προδωσε η αμυνα καθως επιθετικα καναμε αυτο που επρεπε.

Απο 1-2 μας το καναν 3-2 και ευτυχως με τον Τζεκο ισοφαρισα στο φιναλε.

ΡΟΜΑ-ΚΡΟΤΟΝΕ

0anKRGD.jpg

Ποιος μας ειδε και δεν φοβηθηκε!!! Απιθανη εμφανιση!

Η μεγαλυτερη σε ευρος νικη που εχω κανει ποτε στο ΦΙΦΑ!!!

Χατ τρικ απο ημιχρονο ο Τζεκο!

ΡΟΜΑ-ΜΠΑΡΙ

QEm7huN.jpg

Τον χαβα μας !

Φοβερα πραματα πραγματικα!

13 γκολ σε 2 ματς! Δεν ξαναγινε...

Αυτη τη φορα χατ τρικ ο παλικαρος...

ptjnyo5.jpg

ΚΙΕΒΟ-ΡΟΜΑ 2-2

Εδω πια προσγειωθηκαμε στη πραγματικοτητα.

Ηταν η μοναδικη ομαδα χωρις νικη, αλλα δεν πηραμε τη εμεις νικη.

Μαλιστα στο 70' με το γυρισαν 2-1 αλλα ευτυχως ο Φεκιρ στο 90' μας γλυτωσε απο ηττα σοκ.

ΡΟΜΑ-ΤΟΡΙΝΟ 1-0

Ενα μολις γκολ αντι για 5...

Πολλες χαμενες ευκαριες αλλα δεν εμπαινε.

Κραταμε τη νικη.

ΠΑΛΕΡΜΟ-ΡΟΜΑ 1-1

Ενα καφενειο ειναι φετος η Παλερμο οπως και η Κροτονε και η Μπαρι αλλα την πατησαμε.

Προηγηθηκα με Τζεκο αλλα το φαγαμε στο β' μερος και δεν αντιδρασαμε ποτε...

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

0aaCEHY.jpg

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ απλα να εχω παραπονο απο την πορεια που κανουμε μεχρι στιγμης.

Μονοι 1οι στην κουρσα της SERIE A και αν δεν καναμε τη γκελα με Παλερμο θα ξεφευγαμε και αλλο.

Μιλαν σταθερα καλη και απο πισω μας κολλημενη.

Η Γιουβε αρχιζει και ανεβαινει επικυνδινα και ειναι το φαβορι για μενα.

Χαμος στην 5αδα οπως βλεπετε!

Δεν λεω ακομα ουτε κατα δοιανια οτι παω για πρωταθλημα. 3αδα ο στοχος μας.

-Φεκιρ Μαζι με Τζεκο τα πολυβολα μας μπροστα! Ανεβαινει και φαινεται.

2 σερι μηνες κορυφαιος παιχτης!

K1nKnNPg.png

-Nainggolan

Αλλη κλαση ο μεγιστος να πουμε. Χαφαρα απο τις λιγες και 3ος μας σκορερ με 7 γκολ.

Δυνατο διδυμο με Στροτμαν, ειμαι ευχαριστημενος απο τους 2 τους.

Φυσικα 1ος σκορερ ο Τζεκο στο πρωταθλημα με 10 παστελια.

Και η 11αδα μου η βασικη που ξεχασα να βαλω στο προηγουμενο ποστ και τη ζητησατε

9pO1xox.jpg

Αλλο ενα ματς για να τελειωσει ο 1ος γυρος και μετα Γεναρης...

Για να δουμε...

EUROPA LEAGUE

ΡΟΜΑ-ASSE 1-1

Προηγηθηκα  και το φαγαμε στο 93...

Κριμα απλα, δεν αντεξαμε και η αμυνα μας παλι μας στερησε νικη πρωτιας στον ομιλο...

ΜΠΡΟΝΤΜΠΥ-ΡΟΜΑ 1-3

Επιτελους ειμασταν επιθετικα αυτο που πρεπει σε ματς Γιουροπα.

2 γκολ ο πιτσιρικας Τουρκος Under, ο οποιος με εκλπησει ευχαριστα, και ευκολη νικη.

ASSE-ROMA 2-0

Το τρωμε στο 40'.

Χανει πεναλντι ο Φεκιρ στο καπακι και στο 44' 2-0...

Απο κει μετα αυτοι δεν περασαν σεντρα αλλα και εμεις αστοχοι και επιπολεοι...

Πρωτο ματς στη σεζον που δεν σκοραραμε!

ΡΟΜΑ-ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ 2-1

2 γκολ προς ευχαριστη εκπληξη μου ο Φερναντεζ και ευκολη νικη στην αγγαρεια της τελευταιας αγωνιστηκης...

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ASSE 14

ROMA 11

BRONDBY 5

ΣΑΡΛΕΡΟΥΑ 2

2οι εν τελη...

Στους 32 με Εβερτον κυριοι...

Ηταν η μοναδικη ομαδα που εχει 6 στα 6 στον ομιλο...

Αυτα προς το παρων.

Συνεχιζουμε δυνατα!

KlKT541.jpg

@ELBarto-3-

Φίλε ποτέ μην λες ποτέ,  όλα ανοιχτά είναι στο πρωτάθλημα....

Η 4αρα ήταν βαριά,  αλλά νταξ.... 

Χ στο ντέρμπι του Μιλάνου,  

Ωραία η 3αρα με Νάπολι γιατί δεν θα την πέτυχες στα καλύτερα της... 

Σπαστική ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ,  τα ίδια και σε μένα...

FORZA για Ευρώπη τώρα 

* οι  SERGI και CRISCITO  είναι είδη στην ομάδα τους είχαν πάρει  με κανονικές μεταγραφές... 

Παντός ο Ισπανός είναι πιο σταθερός...ο Ricardo απλα δεν πιάνετε  σε ταχύτητα...

FORZA  ELB..!!

@Fanis-13-

Ο άλλος 3 εσύ 4... τη να σας πω.. θα σας φτιάξω...

Στην Ευρώπη πρώτα,  όπου πέρασες και θα έχεις μια ομάδα που στην ΠΡΕΜΙΕΡ,  είναι μια εύκολη ομάδα σαν αντίπαλος,  τώρα στην ΕΥΡΏΠΗ δεν ξέρω πώς θα την βρεις, παντός δεν λέει τίποτα το 6στα6 ...

Στο πρωτάθλημα τώρα τη 6αρα και 7αρα ήταν αυτες;;  είχαμε ίδιο σκορ με Αταλαντα,  τη ομάδα είναι αυτή... 

Έφυγες πρώτος και πρέπει να παραμείνεις,

οπότε σοβαρότητα στο πρωτάθλημα,  για να σηκώσεις έναν τίτλο...

FORZA FANIS..!!

--------------------------------------------------------------

Πάμε στα δικά μου...

Χωρίς σχόλια,  σε κανένα ματς απλα απολαύστε...

Έτσι και αλλιώς,  αυτό το καριερ είναι για να σπάσει λίγο ο πάγος, μέχρι να ξαναγυρίσω ΑΓΓΛΙΑ....

SERIA A

• ΜΠΕΝΕΒΕΝΤΟ  -  ΝΑΠΟΛΙ   0-1

•  ΚΑΛΙΑΡΙ  -  ΝΑΠΟΛΙ  0-2

23380204_142906739795610_400323534962681

• ΝΑΠΟΛΙ  -  ΦΕΡΑΡΑ  4-0  

23331483_142941443125473_243899543672322

23334110_142954753124142_762814409509226

Εδώ αγαπητοί μου φίλοι δεν είναι Αγγλία... να κυνηγάς και να μην φτάνεις....... εδώ   όλα  γίνονται.....

-----------------------------------------------------------------------

COPPA ITALIA 

• ΙΝΤΕΡ  -  ΝΑΠΟΛΙ  2-1   ΣΙΜ.

------------------------------------------------------------

EUROPA LEAGUE 

• ΜΠΡΑΓΚΑ  -  ΝΑΠΟΛΙ  2-3

• ΝΑΠΟΛΙ  - ΜΠΡΑΓΚΑ   4-1

στους  16 

23333977_142951786457772_222672364901186

Και η 11αδα  , με αδύναμους  κρίκους...  JORGINO- ΜΥΡΤΣΟ. 

CIRO απλα φαντασία,  GIACCHERINI, απλα παραμένει παιχταρα....

23213388_142955036457447_162415413013882

Αυτα... τα υπόλοιπα αύριο...

@desperadoΠανω που φαινοταν, οτι η Juve ειχε χτισει διαφορα ασφαλειας, τελικα εκανε της γκελες και την εφτασες με τις συνεχομενες νικες. Τρομερη η αποδοση σου, ενω ειχες και δυσκολο προγραμμα με Europa. Διελυσες και Lazio και Roma και φυσικα την Paris. Με την 11αδα που εχεις μπορεις να φτασεις μακρια. Συνεχισε!

@Fanis-13-Και εσυ κανεις εκπληκτικα πραγματα. Τους εχεις διαλυσει ολους. 3αρες, 6αρες, 7αρες. Και εισαι πρωτος με μικρη διαφορα. Καλα κανεις και δεν λες για πρωταθλημα, γιατι εχει δρομο και θα ειναι αρκεοτι οι διεκδικητες, οπως φαινεται. Djeko και Fekir σε οδηγουν. Ειναι παιχταραδες. Στο Europa εχασες την πρωτια αλλα επεσες με Everton. Τις αγγλικες μην τις φοβασαι στην Ευρωπη. Με σοβαροτητα θα κανεις πλακα. Συνεχισε!

@ELBarto-3-Συνεχιζεις δυνατα. Κερδιζεις τους μικρους και αυτο ειναι σημαντικο. Με Ιντερ εγινε μεγαλο ντερμπυ. Δυστυχως, σε διελυσε η Juve αλλα ετσι ειναι. Και εγω οποτε την εχω πετυχει φετος κατι 5αρες και 5αρες εφαγα. Μην πτοείσαι. Ολα ειναι ανοιχτα ακομα. Εχεις και το κυπελλο. Παρε την εκδικηση σου εκει. Συνεχισε!

Στα δικα μου:

Στοχος απο την διοικηση η 10αδα. Θα δουμε ποιος ειναι ο ρεαλιστικος μας στοχος στην πορεια. Για πρωτη φορα φετος ξεκιναω career με ανοιχτες μεταγραφες στην 1η σεζον. Εκνευριστηκα με τα bugs.

ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ

ΕΦΥΓΑΝ

Sako (Aston Villa- 2,5 εκ.)

Chung Yong (Hannover- 2,1 εκ.)

Kelly (Levante- 4 εκ.)

Puncheon (Watford- 4,5 εκ.)

Θα φυγουν ακομα καποιοι παιχτες για τους οποιους περιμενουμε προτασεις.

ΗΡΘΑΝ

Mc Carthy (Southampton 6,7 εκ.) Ο βασικος μας τερματοφυλακας.

Maddison (Peterborough 1,7 εκ.) 23 χρονων CAM. Για παγκο.

Alexander-Arnold (Liverpool 2,2 εκ.) Μεσα στην χρονια θα παρει φανελα βασικου.

Adams (Birmingham 4,1 εκ.) Αλλαγη του Benteke. 21 χρονων. Περιμενω πολλα απο τον μικρο.

H 11αδα μας

T7U7gMy.jpg\

Παμε και σε ενα ματς:

Palace-Hudd'field 2-0 Ανοιγουμε το σκορ με τον Cabaye σε κενη εστια μετα απο κεφαλια του Benteke που βρηκε δοκαρι. Στο 2ο με πεναλτι ο Townsend εκανε το 2-0. Τελειωσαμε το ματς με 10 τελικες ενω αυτοι ειχαν μονο 1 στο τελος. Καλη αποδοση.

Παρατηρησεις:

1) Εχουμε 40 εκ διαθεσιμο budget αλλα δεν ξερω, αν θα γινουν αλλες κινησεις τωρα. Ισως τον Γεναρη.

2) Στοχος μου ειναι να χτισουμε μια ομαδα που σε 2-3 το πολυ σεζον να πρωταγωνιστει. 

@Dimokritos

Μην με βάζεις  στην πρίζα με Αγγλία...

Λοιπόν, θέλει σοβαρότητα.. λίγες και έτοιμες μεταγραφές, καλύτερα λίγους  και καλούς....

Καλά τα πιτσιρίκια αλλά λίγα... Για αλλαγή. 

ARNOLD πολύ καλή μεταγραφή, γιατί ο FOSU είναι δανεικός...

Ο Che είναι μαμουνι και έχει τρομερή ταχύτητα, πιστεύω θα βοηθήσει σαν αλλαγή..

Προπόνηση και οι 2..

Άντε καλή αρχή 

Περιμένουμε τα επόμενα..

COME ON EAGLES....!!

@Dimokritos Περιμενουμε την νεα σου ομαδα φιλε!  Eπειδη ηταν να ποσταρω χθες...την βρηκες με Παλας εκανες καλς πωλησεις και εφερες και καλους παικτες που θα σε βοηθησουν στην συνεχεια!!! Αυτο με τις μετεγγραφες δν θα φτιαξει αν δεν βγαλουν πατσακι.

@desperado Ελα Ναπολιτανε!!!! Εγκρινω 100%! Παμε λοιπον...Περειρα και Τσιρο οτι καλυτερο θα μπορουσες να φερεις να ενισυχθεις λιγο ακομη παραπανω! Σπουδαια ματσαρα μεσα στο Μπεργκαμο που παντα ειναι δυσκολη εδρα! Πηρες ομως και 2 ευκολες νικες και συνεχιζεις δευτερος...δεν νομιζω οτι μπορεις τιτλο επειδη καθεται η Γιουβε πρωτη αν ηταν αλλος ισως ελεγα οκ μπορεις αλλα δεν σε νοιαζει βγες ΤΣΛ και απο του χρονου βλεπεις! Επισης στο EL η Μπραγκα θελει προσοχη αλλα οκ πιστευω μπορεις να προκριθεις! Στο δευτερο ποστ σου απλα διελυσες ΠΑΡΙ και μπραβο σου φιλε πας φουλ για ευρωπαικο!!! Μεγαλες νικες με Λατσιο Ρομα και τον Μερτενς σε τρομερη κατασταση....τελικα μπορεις και τιτλο ΑΝΕΤΑ εισαι σε δαιμονιωδη φορμα.

FORZA NAPOLI!

@Fanis-13- ΔΟΞΑΖΕΙΣ την ομαδα αδερφε!!!! Τρομερες 7αρες και 6αρες μιλαμε παραμιλαει το Ολιμπικο!!! Επιθετικο ποδοσφαιρο οπως αρεσει στους Τζιαλοροσι οπαδους!!! Μπραβο φιλε και η 4αρα στην Ναπολι μαγεια....παρα καποια χ δεν γινεται να χουμε παραπονο απο σενα πρωτη θεση αρχοντικη!!!

Σπουδαιος ΡΑΤΖΑ τον λατρευουμε εννοειται και ο Φεκιραρος κολλαει γαντι στην ομαδα! Στην βαθμολογια σε κυνηγανε Μιλαν Λατσιο αλλα οκ πιστευω αν συνεχισεις ετσι ενισχυθεις και λιγο τον Γεναρη πιστευω πας για τιτλο φουλ!!! Μαρεσει αρκετα η ενδεκαδα σου αδερφε εχει ταχυτητα μπροστα στα ακρα εχεις τρομερο ποιοτικο κεντρο ισως να θελες ενα δεξι μπακ λιγο καλυτερο. Στην ευρωπη τωρα πηρες προκριση και θεωρω οτι η Εβερτον δεν θα ναι προβλημα την εχεις ανετα! Μην σε φοβιζει το 6 στα 6 ετσι κανουν και μετα στους 32 χαιρετανε  Χαιρομαι που ο Τζεκο ειναι πρωτος σκορερ στην ομαδα σου μιας και εμενα δεν μαρεσει καθολου στο φιφα αυτος ο παικτης αλλα σε σενα τα παστελωνει!!!!!

Συνεχισε αδερφε κανε την Magica περηφανη!!!!!!!

@ELBarto-3- ΕΛΑ ΜΙΛΑΝΕΖΕ!!!!! Καλα το πας και εσυ στην Ιταλια να τα λεμε ολα... Στο πρωτο ποστ οι νικες με Ρομα και Φιορεντινα στο κυπελλο ξεχωρισαν να τα λεμε ..!! Φυσικα σουβγηκε λιγο η ψυχη με Κλιαρι στο κυπελλο και διορθωσε το 5-4 στα πεναλτι νομιζω ειναι αντιθετο. Μετεγγραφες απο κει και περα εξαιρετικες ! Δλδ ο Ζεσους ειναι το νεο αστερι σου και φυσικα Γκερειρο και Μπασελι θα σου δωσουν μεγαλη ποιοτητα!!! Διαφωνω με Βερνερ δεν κολλαει θαρρω στο Ιταλικο και με επιβεβαιωνεις μετα!

Στο δευτερο ποστ παιρνεις τις μικρες με σημαντικες νικες αν εξαιρεσεις Μπενεβεντο! Μεγαλη νικη με Ναπολι πολυ ευκολη τους σαπισες και στο ντερμπι della madonina το 2-2 φαινεται δικαιο! Ρε νταξ μου δειχνεις ντριμπλα του Ζοαο σε επιθετικο σου οκ λογικο να την φαει ο Ζεσους!  αν ηταν στον Μπονουτσι θα χε και ιδιαιτερη σημασια παρολ αυτα εμενα ο Μαριο μαρεσει  Επανερχομαστε στα δικα σου και παμε στην 4αρα που οκ ειναι και η υπεροχη της πρωταθλητριας χρονων της Γιουβε...σε γονατισαν ναι αλλα σωθηκε και ενας ο Λοκα ο οποιος γνωριζει στο πετσι του τι εστι το ντερμπι αυτο! Οκ στο κυπελο αν τους περασεις σε διπλα ματς πας να παρεις ενα τιτλο σημαντικο γιατι δεν νομιζω οτι το πρωταθλημα θα το κατακτησεις φετος. Στα ψιλα γραμματα δεν μαρεσει που θα πουλησεις Μπονουτσι οκ εινια αργος βαλτου εναν γρηγορο διπλα μην τον διωξεις για μενα. Λοκα χαιρομαι που θα τονκανεις αρχηγο και επισης συμφωνω με διωξιμο Βερνερ. Ο Σουαρεζ μαλλον ξενερωσε που ηρθες στην ομαδα οποτε σταματησε να σκοραρει   Παντως θελω να δω το ματσακι με Νις που ερχεται και φυσικα εναν τελικο Κοπα Ιταλια Ιντερ-Μιλαν  ! Να δουμε...συνεχισε μπρο το πας καλα!

FORZA ELB!

___________________________________________________________________________________________

Παμε στα δικα μου

Eιχαμε εξοδο στην Λα Ρεαλ...

Καναμε παρτυ...οκ κυριαρχοι απο το πρωτο λεπτο δεν χανοταν αυτο το ματς!!! Σκοραρε επιτελους ο Μπεν Γιεντερ αφου τον περασα κορυφη και ο Ιζκιερδο συνεχισε τα ιδια.

Επομενο ματσακι ηταν στο Copa De Espana.

Copa_del_Rey_logo_since_2012.png

Mε πολλες αλλαγες καταφεραμε να παρουμε την νικη  με ενα γκολακι του Αιτορ! Επαγγελματικη νικη κρατησαμε το 0 παμε στην ρεβανς μετα απο 15 μερες.

Στο πρωταθλημα παλι ομως με Γραναδα...εκει ηταν διαφορετικα!

Μπηκαμε νωθρα δεν ειμασταν καλοι και το πληρωσαμε..0-1 αυτοι αλλα μετα ενα καλο διαστημα ποδοσφαιρου 10 λεπτων μας εφτανε να το κανουμε 2-1!! Το κρατουσαμε μεχρι το 88ο λεπτο δυστυχως ομως εκει το πληρωσαμε και ηρθε η ισοφαριση.....ΚΡΙΜΑ.

el.png?lm=1436945901

Στην ευρωπη αποφασισα να κατεβασω βασικους...δυστυχως ομως την ΠΑΘΑΜΕ...

ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΙΚΙΑ το σκορ μιας και θα μπορουσαμε ανετη νικη δυστυχως ομως χασαμε τα αχαστα και ειδικα ο Αντονε...μα την παναγια θα φαει ποδι στο 93 κενη εστια και το στελνει αουτ....................θα χαμε παρει το Χ.

Δυστυχως δεν ειχαμε πολλα περιθωρια για σκεψη μιας και η Ρεαλ μας περιμενε.

Αλλαξα συστημα μιας και η κουραση ηταν εμφανης και παρουσιασα ενα 5-3-2 με Ισκιερδο και Μπεν Γιεντερ κορυφη....και οντως η Ρεαλ μπηκε δυνατα αλλα στο 23ο λεπτο μπαλια ΜΑΓΕΙΑ απο Μπανεγα ο Ισκιερδο δεν πιανεται και γκοοοολ 0-1!!!!! Δυστυχως στο 43ο λεπτο πριν τελειωσει το ημιχρονο ο Ντιεγκο Κοστα το 1-1....στο δευτερο ομως μας πατησανε δεν περασαμε κεντρο και σε ενα λαθος μας ο Ρασφορντ εκανε το 2-1. 

Ειμαι υπερηφανος για την εμφανιση μπραβο μας!

Επομενο ματς εντος εδρας με Βιγιαρεαλ

Ειμασταν σε κακιστη μερα....γλιτωσαμε φθηνα την ηττα μιας και στο δευτερο ημιχρονο ο Τεγιες κλαδευει τον Μπακαμπου και κερδιζουν πεναλτι και κοκκινη εμεις....

ευτυχως το εχασε και πηραμε το χ. Απο τις κακες μας μερες.

Βαθμολογια LA LIGA

BAΘΜΟΛΟΓΙΑ EL

Παρατηρησεις :

• Ερχεται ματς ΤΕΛΙΚΟΣ με Μπραγκα στην Πορτογαλια και μετα φυσικα Aberdeen στην Ισπανια...μονο με 2 νικες μπορουμε να ελπιζουμε σε προκριση ετσι οπως τα καναμε.
  • Ο Andone θα χαιρετησει εχει και καλη αξια οποτε δεν το βλεπω να μενει...απο κει και περα θελουμε παικτες στα ακρα. Ο Πιτσι ευτυχως τον βαζω εκει και ειναι αρκετα καλος προσαρμοστηκε οποτε ειναι το θετικο. Επισης εχουμε την καλυτερη αμυνα στο πρωταθλημα!
  • Ο Ισκιερδο συνεχιζει να σκοραρει και αυτο μου αρεσει ειναι λιρα 100 ο παικτης.

Αυτα μεχρι τωρα...συνεχιζουμε μπαινοντας Δεκεμβρη σε εναν μηνα ιδιαιτερα κρισιμο!!!!

pizjuan.jpg

@Diegito21Λοιπον, στο πρωταθλημα παρα τις οποιες γκελες εισαι σε πολυ καλη θεση και ειναι ολα ανοιχτα. Στην Ευρωπη δεν σου βγηκε και παιζεις ολη την χρονια με Μπραγκα. Δυστυχως, θα ειναι αποτυχια να μεινεις εξω. Δωστα ολα με τον Ισκιερδο την παιχτουρα. Συνεχισε!

Στα δικα μου:

Τελευταιες μεταγραφικες κινησεις.

ΕΦΥΓΑΝ

Hennessey (2,6- Leeds)

Souare (4,1- Watford)

Ward (4,5- Derby)

Delaney (550k- Burnley)

HΡΘΕ

Jones (950k- Coventry City)

Aγωνες:

Liverpool-Palace 2-0 Δυστυχως ενω ειχαμε περισσοτερες φασεις ειχαν περισσοτερη ποιοτητα και μας νικησαν. Το 1ο γκολ ο Firminho με ενα απιστευτο σουτ εξω απο την περιοχη και το 2ο στο τελος, ενω ειχαμε βγει μπροστα.

Palace-Swansea 1-0 Επιστροφη στις νικες σε ενα ευκολο ματς με γκολ του Loftus-Cheek.

Burnley-Palace 1-3 Προηγηθηκαν στο 1ο ημιχρονο αλλα ισοφαρισαμε με τον Loftus-Cheek στο 2ο. Μετα πιεσαμε και με γκολ των Benteke και Townsend πηραμε την νικη.

Palace-Southampton 2-1 Ανοιξαμε νωρις το σκορ με τον Benteke μετα απο ωραια συνεργασια. Ειχαν και 2 δοκαρια αυτοι και τελικα ισοφαρισαν στο 70' με τον Gabbiadini. Πιεσαμε μετα και σκοραραμε με τον Zaha μετα απο κορνερ για την νικη.

Fulham-Palace 0-1 (κυπελλο) Με τα δευτερα. Νικη στο 90' με γκολ του Adams. 

W8YfElk.jpg

Παρατηρησεις:

1) Μεχρι τωρα παει πολυ καλα η ομαδα. Ειμαι ευχαριστημενος απο ολους. Κορυφαιοι μεχρι στιγμης οι Cabaye, Loftus-Cheek, Townsend, Zaha. Ο Adams πιστευω θα εξελιχθει σε μεγαλη παιχτουρα. 

2) Επομενος αντιπαλος στο κυπελλο η Everton.

3) Ακολουθουν ματς φωτια με City, United, Chelsea.

@Fanis-13- Τι κανεις?!?!?!!

7ρες, 6ρες, 4ρες και Φεκιρ μαγειρας!!!
Ανεβηκες και πρωτος!!! (σε ενα πρωταθλημα που απ οτι φενεται ειναι Πρωτευουσιανικη υποθεση) 

Απαπαπα, μπαλαρα και πρωτια, τι αλλο θες!?

Στο Γιουροπα καλα εισαι, Εβερτον δυσκολα αλλα με την μπαλα που παιζεις αυτοι πρεπει να φοβουνται, οχι εσυ. :D 

Εχεις πολυ ταχυτητα στην επιθεση και στην αμυνα, στο κεντρο εισαι λιγο αργος, αλλα το συμπληρωνεις με εξυπναδα και δυναμη.
Μ'αρεσει πολυ ο Πελεγκρινι.

Απιθανος φιλε, εγω σε πιστευω μεχρι και για τιτλο, παιζεις μπαλαρα και εισα καταμεσις της σεζον, ολα γινονται. ;) 

@desperado Εσυ πας για νταμπλ, να φερεις ΚΑΙ Σκουντετο ΚΑΙ Ευρωπαικο!!!

Ο Ιμομπιλε σου βγαινει, το κεντρο σου βραχος και καλη αμυνα.

Φανταστικο αποτελεσμα μεσα στην Παρι, αλλα κατι μου λεει οτι δεν πηρανε σοβαρα την διοργανωση :hehe: 

Συνεχισε φιλε, σε βλεπω να παιρνεις τιτλους, πριν ξαναβαδισεις Αγγλια.

@Dimokritos Παλας 40 μυρρια ρε φιλε, για αυτο εχω μεινει λιγο αποστασιοποιημενος απο Αγγλια φετος......ειναι εξωφρενικα ποσα.

Τωρα εφτιαξες σοβαρη ομαδα, και με σωστες τακτικες μπορεις και να σωθεις και να τελειωσεις στη μεση του πινακα, με λιγο τυχη.
Παμε!!

@Diegito21 Φιλε ο Μπονουτσι εχει γινει τρελα αργος, τον περναει και ο Σακιλ Ο'Νιλ στο τρεξιμο, τωρα στα 50 του.

Θα δω, αν καταφερω να φερω αντικαταστατη ΧΩΡΙΣ να τον πουλησω, θα μπει αλλαγη.

Ευκολη νικη επι της Σοσιεδαδ, δυστυχως ( :lol: ) 
Κυριαρχησες.

Απο κει και περα μια κυλιτσα την εκανες.
Δυσκολη ηττα απο την Γκρονιγκεν, σου ειπα να προσεξεις αυτο το παιχνιδι, τρεχα τωρα τελευταιες 2 αγωνιστικες.
Η Ρεαλ ειναι Ρεαλ.
Και καποια αχρειαστα Χ, ενταξει, ειναι ολιγον τι φυσιολογικο, καποια στιγμη θα εκανες καποιες γκελες.

Το καλο ειναι οτι εισαι ακομα μια χαρα στον πινακα, ολα παιζονται.
Τωρα η Χεταφε ειναι 5η, αυτο καποια στιγμη θα σταματησει, μη την υπολογιζεις καν.

Το βλεπα να ερχεται για Ανδονε, δυστυχως.....δε σου βγηκε, φιλε.
Ο Αριστερας τρομερος, θα ξαφνιαστω αν δε βγει MVP.

Χαιρομαι οτι ο Πιτσι παιζει μπαλα.

Αντε τωρα θελεις οπωσδηποτε αποτελεσματα.
Ειδικα στην Ευρωπη.

VAMOS DIEGITO!

-----------------------------------------------------------------------

8d737dbe6600ff4c781fd0ce710c5cc2--ac-milan-forza.jpg

Παμε ματς.

uefa_champions_league.png

latest?cb=20090822180417OGC_Nice_Logo.png

H Nice κατεβασε αυτο το σχημα.

r1miTEC.png

Μου εκανε εντυπωση οτι δεν μπηκε βασικος ο Ρενατο, μιας και ειναι ακομα στην ομαδα, γιατι ενταξει, ο Μαξιμιν πωληθηκε, για αυτο ηταν βασικος ο Οταβιο.

Το ματς ξεκινησε δυνατα, με μας να τους καταστρεφουμε ολιγον τι, αλλα ο ΜΕΓΑΣ Καρντιναλε ειπε οχι 8 (!!!) φορες στο πρωτο ημιχρονο.
Βεβαια, δε μπορεσε να κανει κατι για το 1-0 του Γκορετσκα στο 38'

Μπαινουμε φουριοζοι, με τον ιδιο αερα στο Β' ημιχρονο, και κανουμε το στιβαρο 2-0 με Τιμο Βερνερ.
Και καπου εκει....χαλαρωσαμε.....

Και, πραγματικα, δεν το περιμενα να γινει αυτο....

Μεσα σε 20' ειχε γινει το 2-2 ..........
Και καπου στο 86' ειχαμε λιγο κακη συγκεντρωση, και ΜΠΑΜ ο Λαουταρο κανει το 2-3.

Εκει το πηγα Ultra Attacking και καταφεραμε να το φερουμε στα ισα με Τζεζους στο 90' 

uyWxoLq.png

Με ξαφνιασε η πρωην μου.
Πηγαιναμε Γαλλια με στοχο την νικη.

Bologna - Milan 1-1

Κακη εμφανιση, εμφανεστατη κουραση απο την Νις.

juventus-milan.jpg

Με λιγα λογια...........

JzYYyyw.png

Ειμαι ικανοποιημενος.
Ξεκινησανε το ματς οπως και στο Σαν Σιρο, και ειπα οτι θα χουμε θεματα παλι, αλλα μετα το 1-0 σταματησανε και πηραμε το τιμονι.
Καναμε αρκετες ευκαιριες, και νομιζα οτι θα περναμε το Χ μαζι μας στο Μιλανο με την ισοφαριση στο 88' αλλα πιεσανε σαν τρελοι μετα για 5 λεπτα, και με ενα φανταστικο βολε κανανε το 2-1

Ο επαναληπτικος θα ειναι φωτια.

Milan - Spal 3-1

Ευκολα, με τα δευτερα.

Bologna - Milan 0-0

Η Μπολονια εχει να το λεει φετος, δε τηε πηραμε 3ποντο.

uefa_champions_league.png

OGC_Nice_Logo.pnglatest?cb=20090822180417

Και παμε πισω στην Ριβιερα.....

5EIAOiL.png

aRlstg1.png

Χειροκροτημα, κακο, βουρκωσα. :D 

Στο παιχνιδι ομως....

Να σημειωθει οτι ο Jesus ειχε τραυματηστει στο παιχνιδι με Γιουβεντους και ελειπε με Νις.

Αρχισαμε πολυ καλα, με ευκαιριες, και πολυ καλη κυκλοφορια, οπως και στην Ιταλια.
Ανοιγουμε το σκορ με κεφαλια του Προμες, στο δευτερο ημιχρονο, και ολα δειχνουνε να πηγαινουνε καλα, εχουμε το γκολ μας, ειμαστε κυριαρχοι, μια χαρουλα.......

Ελα ομως που βγαινει ο M'Vila και μπαινει ο Ρενατο στο 65'......
Χασαμε το τοπι......

Ο καημενος ο Λοκατελλι δεν ακουμπησε μπαλα, μας πηρανε το κεντρο, και με λαθος του Μπονουτσι στο 76' ο αρχηγος πια Κοζιελο μπουκαρε περιοχη και με προβολη εστειλε την μπαλα στα δυχτια!
1-1 και η Ριβιερα κοχλαζει.

Μετα δε μπορεσαμε να κανουμε τιποτα, κι ετσι τελικο αποτελεσμα......

cZjeJW2.png

Τον ηπιαμε.....
ΤΣΛ τελος.....

sfpm4yG.png

------------------------------

Παρατηρησεις 

• Ειναι Νοεμβρης και δεν εχω νικη στο ΤΣΛ στο ΦΙΦΑ 18 :pp 
  • Ηταν πολυ καλη η Νις, αλλα φταιμε κι εμεις, 100%.....οχι για το 1-1 στην Γαλλια, για το 3-3 στην Ιταλια....αυτο το ματς ητανε 2-0, το βλεπα, επρεπε να το κρατησουμε.
  • Το πρωταθλημα, με τουτα και με κεινα, οπως βλεπετε, χαθηκε για τα καλα....ειχαμε σημαντικα παιχνιδια και ξεκουρασαμε παικτες στο πρωταθλημα, και το πληρωσαμε.
  • Τωρα ουσιαστικα μενει ο τελικος πριν τον τελικο με Γιουβε, σε 2 ματς.
    Δε με νοιαζει το πρωταθλημα, τωρα πια θα ειμαστε ετοιμοι για το ματς με Γιουβεντους.
    Ο Τζεζους ειναι καλα, ηταν τραυματισμος ισα-ισα για να χασει την Νις (....) 

Θα ειμαστε ετοιμοι.

Αυτα, κυριοι, λογικα αυριο θα χω τελειωσει την σεζον, δε μενει και πολυ, Απριλη μπαινω.

Αυτα.

FORZA MILAN!!!!!!

curva.galliani.690x414.jpg

@ELBarto-3- Ελα παιχταρα μου εγινες  Μιλανεζος βλεπω!!! Ας ξεκινησουμε απο τις μεταγραφες οπου πραγματικα σαρωσες!!! Χεσους, Βερνερ(κατι μου θυμιζει το παλικαρι:D), Κουλιμπαλι σε ανεβαζουν επιπεδο και εξαιρετικες κινησεις με Μπασελι και Γκερειρο για την επομενη σεζον!!! Στο πρωταθλημα ηρθε 3αρα με Ναπολι και Χ με ιντερ που ειναι καλα αποτελεσματα!!! Βεβαια ηρθαν τα ντορτια στο ντερμπι και αφησες και βαθμους με Μπολονια που σε πηγαινουν πισω οσο αναφορα στη διεκδικηση του πρωταθληματος... Δεν τον ικανοποιει ο Βερνερ λεει ο Ιεροσυλος...:D Ντροπη σου..:pp Τωρα στο champions league πηγες σε γνωριμα μονοπατια αλλα δυστυχως την πατησες.... Παραλιγο να χασεις δικο σου ματς μεσα στη ιταλια ενω και στην Γαλλια αν και το παλεψες δεν τα καταφερες... Βεβαια για να ειμαστε ειληκρινεις τους αφησες πισω πολυ καλη ομαδα!!! Τουλαχιστον υπαρχει και το κυπελλο που ολα μπορουν να γινουν στη ρεβανς!!! Θελω το γηπεδο κολαση και να παμε φουλ για τελικο και κουπα!!!!  Παμε γερααα αδερφε μου!!!!

@Diegito21 Αρρωστος Σεβιγιανος και ο Μανολο!!! Πηρε και αυτος τις σωστες αξιες απο μικρος!!:D Εκει εφτιαξε ονομα αλλωστεε!!! Στα δικα σου τωρα στο πρωταθλημα τα πας αρκετα καλα και εισαι σε αποσταση πνοης απο την 4αδα!! Εξαιρετικο αποτελεσμα με Μπαρτσελονα, ανετη νικη με Μπιλμπαο και πολυτιμο 3ποντο με Βαλενθια!!!  Τρομερη εμφανιση μεσα στο ΝΑΟ με την Ρεαλ το παλεψες οσο μπορουσες και εχασες στις λεπτομεριες!!! Ισκιερδο παιχταρας και Τορρειρα εξαιρετικος χαφ!! ο Αντορε δεν τραβαει μεχρι στιγμης και αφου εχει και καλη αξια διωξτον τον γεναρη!! Οσο για Πινζι δωστου λιγο χρονο να βρει ρυθμο ειναι καλος παιχτης!!! Τωρα στην ευρωπη τα αποτελεσματα δεν ειναι τα αναμενομενα αλλα και παλι με 2/2 περνας στην επομενη φαση!! Παμε γερα για την δυσκολη συνεχεια σε πρωταθλημα και ευρωπη ΑΕΚαραα μου!!!! 

@Fanis-13- Κανεις τρομερη πορεια αδερφε!!! 4αρα στο ντερμπι 7 σε κροτονε και 6 σε Μπαρι!!! Μπαλαρα παιζεις!!! Νταξει λογικο να ερθουν και καποιες γκελες δεν μπορεις να παιζεις παντα σε τετοιους ρυθμους!!!  Φεκιρ καψουραα μεγαλη και βλεπω κανει παπαδες ο Παιχταρααας!!!!! Και ερχεται και ο Τζεκο φουριοζος απο πισω!! Μπορει εσυ να λες οτι δεν πας για πρωταθλημα αλλα η μεχρι τωρα πορεια σου δειχνει το εντελως αντιθετο!!! Συνεχιζεις δυνατα αδερφε!!

@desperado Καταρχας τα συγχαρητιρια μου για την πορεια σου με Σεφιλντ και μπραβο σου που το παλεψες μεχρι τελους!!! Μαγκας μεγαλος!!! Και το γεγονος οτι εφερες κουπα μετα το 1925 (δεν υπηρχαμε καν τοτε...) λεει πολλα!!! Τωρα πηγες στην αγαπημενη μου Ναπολι και εξαρχης η ομαδα παιζει πολυ καλο ποδοσφαιρο και εχεις καταφερει να φτασεις την Γιουβε σε αποσταση πνοης!!! 4αρα σε Ρομα 3αρα σε Λατσιο σπουδαια αποτελεσματα!!! Ο Ιμομπιλε δινει αρκετες βοηθειες και κανει καλη 3αδα με Ινσινιε και Μερτενες!! Ο Ρεινα μεγαλος κλουβιδης (μονη διαφορα Ρεινα - Μυρτσου ηταν πως ο Μυρτσος δεν ηταν καραφλας:D) ποτε δεν καταλαβα πως εκανε μεγαλη καριερα ειναι ο αδυναμος κρικος της ομαδας.... Πετας φωτιες και στο Γιουροπα ομως οπου περασες σαν σιφουνας τους πορτογαλους και διελισες για πλακα την Παρι!!! 2-5 ρε αθεοφοβε;; Δεν τα λυπηθηκες καθολου τα παιδια..:D Παμε γερα αδερφε δωστα ολα σε πρωταθλημα και ευρωπη!!! Ο Λαος περιμενει κουπες!!!  

@Dimokritos Καλη αρχη αδερφε στην Αγγλια!! Εκανες εξυπνες μεταγραφες σε θεσεις οπου η ομαδα ειχε αναγκη!!! Δεν εχεις κακη ομαδα θα ελεγα!!! Στο πρωταθλημα αν εξαιρεσεις την ηττα απο την Λιβερπουλ που λιγο πολυ ειναι αναμενομενη εχεις κανει τρομερο ξεκινημα και εισαι στην κορυφη μετα απο 5 ματς!!! Παμε γερα για την συνεχεια αδερφε!!!

Στα δικα μου τωρα τις τελευταιες μερες ετρεχα στο νοσοκομειο για ενα συγγενικο μου προσωπο και δεν ειχα και πολυ χρονο αλλα ουτε και ορεξη να παιξω αλλα δοξα τον θεο ειναι ολα καλα και σημερα το πρωι που βρηκα χρονο το εκαψα λιγακι οποτε παμε!!!

10η αγων.

23131978_1626858280734635_14652681969890

Ηταν κρισιμοματο το ματς αλλα δυστυχως ξεχασαμε να κατεβουμε γηπεδο.... Μετρια εμφανηση και δικαιη ηττα...

Champions League group stage

23131847_1626858277401302_90306863129600

Τραγικοι αμυντικα τους χαρισαμε και τα δυο γκολ...  Μειωσαμε με Παβον αλλα δεν ηταν αρκετο... Ηττα που μας βαζει σε περιπετειες για την συνεχεια....

11η αγων. 

Νιουκαστλ - Μπερνλι 2-0 

12η αγων.

23244180_1626858284067968_37388827155825

Αν ειναι δυνατον.... Καναμε ηρωα τον Μπογνταν.... τον 3ο τους τερματζη..... Για 1-4 ηταν το ματς πραγματικααα.... Ισοφαρισαν σε μια απο τις ελαχιστες φασεις που ειχαν στο ματς.... Τραγικη παντως φετος η Λιβερπουλ κανει μετρια πορεια...

23130614_1626858287401301_13861449058475

Σκοραραμε με Βερνερ και στη συνεχεια παιξαμε πολυ καλη αμυνα και φυγαμε με το διπλο και την προκριση στους 16'

13η αγων.

23032813_1626858290734634_19516486752348

Μην σας ξεγελα το σκορ... Κερδισαμε πολυ ευκολα... Και μετα το 2-1 δεν εκαναν φαση

14η αγων.

23172693_1626858357401294_61151938137288

Για ενα ημιχρονο μας επαιζαν στο μισο γηπεδο αλλα ο Ντε χεα μας κρατησε ορθιους.... Στο 2ο ανεβηκαμε και με τον Βερνερ να σκοραρει πηραμε την ισοπαλια

Ιντερ - Νιουκαστλ 1-0 (σορρυ ξεχασα φωτο..) ματς απλα για την πρωτια του ομιλου αν και δεν ειχαμε πολλες ελπιδες παιξαμε με αρκετες αλλαγες και δικαια χασαμε...

15η αγων.

23131830_1626858354067961_85311775038172

Ακουστε πως εχει το πραγμα: ο Ποουλσεν στα περισσοτερα ματς εμπαινε σαν αλλαγη στην θεση του Βερνερ οταν κουραζοταν ο Γερμανος κυριως... Σε αυτο το ματς ξεκινησε βασικος διδυμο Βερνερ αποντως του Αγιοζε με μικροτραυματισμο και πραγματικα εκανε οργια στο γηπεδο!! Λες και ηταν αλλος παιχτης πραγματικα!!! Γυρισε μονος του το ματς ο παιχταραας και με εβαλε σε σκεψεις για την συνεχεια.... 

Βαθμολογιες!!!

23130498_1626858350734628_86068751735158

23172861_1626858457401284_36641308129443

Δεν εχουμε μεγαλη διαφορα απο την κορυφη αν και η ηττα απο την Γουεστ Χαμ μας κοστισε λιγο αλλα δεν πειραζει....

Ακολουθουν 3 ματς ακομα μεταξυ αυτων και ντερμπι με Γιουναιτεντ και μετα μπαινουμε στον Γεναρη

Εχουμε καποια μικροθεματακια στην αμυνα και θα κοιταξουμε μηπως παρουμε ενα στοπερ τωρα τον  Γεναρη

Ο Ποουλσεν οταν επαιξε διδυμο με τον Βερνερ απελευθερωθηκε μεσα στο γηπεδο πραγματικαα!!! 

Η Λιβερπουλ κανει τραγικη πορεια οπως βλεπετε και απο την βαθμολογια...

Δυστυχως στους 16 του champions League κληρωθηκαμε με Ρεαλ..... Θα το παλεψουμε βεβαια αλλα ειναι δυκολα τα πραγματαα....

Αυτα απο μενα συνεχιζουμε δυνατααα!!!!!!

newcastle_flagbearer.jpg

@Dimokritos

Φίλε σε πέντε ματς είσαι πρώτος  με μόνο μια ήττα,  

Πολύ καλή αρχή,  κολλημένη η Τσέλσι από πίσω σου.. 

Κάνε το παιχνίδι σου  και όλα θα είναι οκ.. 

Είναι νωρίς ακόμα, κράτα όσο μπορείς..

@Diegito21

Λοιπόν,  παρά τις γκέλες στο πρωτάθλημα,  είσαι στην 6αδα..

ΠΡΕΜΙΕΡ η ΡΕΑΛ  βλέπω...

Στην Ευρώπη τώρα,  άσχημη ήττα από Χρονιγκεν, προσοχή,  μην φας κάνα στραπάτσο... Η Μπραγκα  δύσκολη αλλά μπορείς 2 νίκες...

Στο κύπελλο προχωράς , σημαντική νίκη για ρεβάνς...

VAMOS DIEGITO....!! 

@ELBarto-3-

Αδερφε, τέλος το CL, μάλλον κυριάρχησαν τα συναισθήματα... Δεν ξέρω εσύ ξέρεις, το θέμα είναι ότι είσαι εκτός Ευρώπης...

Λογικά ναι,  τωρα ίσως να χάθηκε το πρωτάθλημα,  

Προσπάθησε για τον επαναληπτικό στο κύπελλο,  μήπως γίνει κάτι εκεί...

Περιμένουμε το τέλος της σεζόν....

@takisaek

Στο CL, ναι δύσκολα τα πράγματα,  αλλά όλα γίνονται,  τίποτα μην παρατάς..

Στο πρωτάθλημα τώρα, μεγάλη νίκη με ΤΟΤΕΝΑΜ,  ίσως η πιο δύσκολη και σπαστική ομάδα,  της ΠΡΕΜΙΕΡ..

Μεγάλο Χομως και με την ΤΣΕΛΣΙ.

Στην βαθμολογία τώρα,  είσαι 2ος και κυνηγάς την ΓΟΥΕΣΤ ΧΑΜ,  δεν μπορεί να το πιστέψω,  ότι ακόμα πάει τρένο...

Θα ξεφουσκώσει , που θα πάρει 

Εσύ όμως όμως υνεχίζεις  δυναταααα...

-------------------------------------------------------------------

SERIA A

23331172_143487989737485_813636082499356

• ΝΑΠΟΛΙ  -  ΤΖΕΝΟΑ   2-0

• ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ  -  ΝΑΠΟΛΙ  1-0

• ΝΑΠΟΛΙ  - ΚΙΕΒΟ  2-0

23405681_143591673060450_697822287606901

-----------------------------------------------------------

23275458_143495853070032_649503553781908

Πραγματικά αηδιασα με το σκορ,  τίποτα άλλο τα μαμησε , ολα η ΕΑ...

Το ότι περάσαμε  δεν μου λέει κάτι, αυτό το χάντμπολ  ξενέρωσε...

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ 

• ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ  - ΝΑΠΟΛΙ  1-2

Στο κύπελλο σιμ το έκανα και αποκλειστικαμε..

Συνεχίζουμε με ,  ΜΙΛΑΝ (Α), ΦΕΝΕΡ, ΓΙΟΥΒΕ(Α), ΦΙΟΡΕΝΤΊΝΑ (Α) 

Αυτά αύριο μπορεί να τελειώσω και γω  σεζον...

@ELBarto-3-Σε πληγωσε η Nice. Εγινε ενα τρομερο πρωτο παιχνιδι στο Μιλανο που με καλυτερη διαχειριση θα μπορουσες να ειχες κερδισει. Στην Γαλλια κρατουσες την προκριση μεχρι το 76' που τελικα στην πηραν. Κριμα. Απο εκει και περα εχεις δυσκολο εργο στο κυπελλο. Το εκτος εδρας γκολ σου δινει καποιες πιθανοτητες. Αποψη μου ειναι να παλεψεις το πρωταθλημα. 6 βαθμοι δεν ειναι τιποτα, αδερφε. Εγω περσι με Ρομα τελευταια αγωνιστικη το σηκωσα ενω ημουν στα ιδια με σενα περιπου. Σε περιμενουμε πρωταθλητη στο επομενο post!

@desperadoΧαχαχαχ τι 5-6 ρε συ. Περασες στα προημιτελικα του Champions League Polo και αυτο ειναι σημαντικο. :hehe: Σημαντικο διπλο στην Τουρκια αλλα προσεξε στην ρεβανς. Ειναι δυνατη ομαδα η Fener. Στο πρωταθλημα μπορεις να το σηκωσεις και εσυ. Εχεις ακομα μικροτερη διαφορα, αν και λιγοτερα παιχνιδια. Κανε το απολυτο. Αναμενουμε!

@takisaek Ειχες καλη παρουσια στους ομιλους και αξια πηρες την 2η θεση. Τωρα στους 16 με Ρεαλ ποτε δεν ξερεις. Ειναι και γερασμενος ο Ροναλντο, οποτε εχεις παραπανω πιθανοτητες. Στο πρωταθλημα, φιλε, ενω κανεις αρκετες γκελες εισαι πολυ ψηλα. Η βαθμολογια βεβαια με τις ομαδες οπως ειναι τωρα θα αλλαξει κατα πολυ. Θα ανεβουν σιγουρα οι μεγαλοι. Συνεχισε ετσι και θα διεκδικησεις κατι καλο. Ο Werner βλεπω σκοραρει συνεχεια και σου εχει χαρισει σημαντικους βαθμους με Chelsea και Liverpool. Παιχταρας. Συνεχισε!

Στα δικα μου:

Man. City-Palace 3-0 Δεν μας εβγαινε τιποτα. Αυτοι σκοραραν οποτε και οπως ηθελαν, οποτε λογικο.

Man. United-Palace 1-1 Τελειωσαμε το ματς με 2 τελικες. Το γκολ και 1 δοκαρι. Παιξαμε καλα ομως και τους περιορισαμε αρκετα. 1-2 σοβαρες φασεις ειχαν και αυτοι και μας ισοφαρισαν στο τελος. Κριμα, γιατι θα μπορουσαμε να φυγουμε με διπλο.

Palace-Chelsea 2-0 Ηρθε να παιξει αντιποδοσφαιρο η Chelsea. Επαιζε πολυ κλειστα σε σημειο να εκνευριζει. Προηγηθηκαμε με Benteke και το 2-0 εγινε με αυτογκολ μετα απο κορνερ. 

Palace-West Ham 0-0 Μετριο ματς. Χασαμε μεγαλη ευκαιρια στο τελος να παρουμε την νικη αλλα ο McArthur δεν το εβαλε. Δυστυχως μας τραυματισαν τον Loftus-Cheek για 7 εβδομαδες.

Newcastle-Palace 1-2 Μεχρι το 70' πηγαινε για χ το ματς. Λιγες φασεις. Ανοιξαμε το σκορ στο 76' με τον Maddison με διπλη προσπαθεια και μετα απο λιγα λεπτα ο Adams με μια γκολαρα εκανε το 0-2. Μειωσαν στο τελος και φυγαμε με το διπλο.

Everton-Palace 3-2 (Κυπελλο) Δυστυχως, αποκλεισμος. Κυνηγουσαμε το σκορ σε ολο το ματς αλλα δεν υπηρχε χρονος. 

gF3JUDA.jpg

Παρατηρησεις:

1) Ο Αdams, αν συνεχισει ετσι θα παρει φανελα βασικου. Πραγματικα η καλυτερη μεταγραφη που θα μπορουσα να κανω και κοστισε μονο 4 εκ.

2) Στο πρωταθλημα συνεχιζουμε καλα με χαμηλα το κεφαλι. Στοχος ειναι η παραμονη που ελεγε και ο Ρανιερι. :hehe:

@takisaek Το παλευεις στο πρωταθλημα, αναμεσα σε αντιξοοτητες, γιατι εκανες αρκετες γκελες, αλλα ευτυχως η West Ham ειναι πρωτη και μπορει να πεσει σε φορα σε οποιαδηποτε στιγμη.
Στο ΤΣΛ εκανες αχρειαστες ηττες και το πληρωσες με Ρεαλ στους 16.....και γω πολυ δυσκολα σε βλεπω.

Εχασες και τα μεταξυ σας ματς ΚΑΙ με Ιντερ ΚΑΙ με West Ham.
Κρισιμα ματς, κριμα.

Συνεχισε ομως, δε σου χουνε στοιχησει ακομα.

@desperado 5-6 ???? :lol: 

Δε φενεται να το ευχαριστιεσαι τοσο πολυ, φιλε, και βγαζεις αρνητικη ενεργεια απο τα ποστ σου.
Δεν βγαινει ο ενθουσιασμος.

Περιμενουμε τελος σαιζον.

@Dimokritos Χριστε μου, δευτερος με Παλας ειναι ο αλλος.

Καλα, δε μου κανει εντυπωση, επαιξα Αγγλια και αυτο ηταν το παραπονο μου......πολυ ευκολα.

Τρομερη νικη επι της Τσελσι.

Συνεχισε, και ασε αυτα που ελεγε ο Ρανιερι, βλεπεις και κανεις. :D 

---------------------------

Comunicato-Ufficiale-2017.jpg

Παμε για τερματισμο!

Θα σας πλασαρω ολα τα αποτελεσματα του Πρωταθληματος.

• Roma - Milan 3-0
  • Milan - Fiorentina 2-2
  • Atalanta - Milan 1-1
  • Milan - Lazio 3-1
  • Sassuolo - Milan 0-0
  • Milan - Chievo 3-1
  • Torino - Milan 1-2
  • Milan - Samptoria 3-1
  • Hellas - Milan 0-2 

FnL4E5p.png

esgyDul.png

Με τις μ@λ@κιες μας, δε γλυτωσαμε τα προκριματικα ΤΣΛ......
Δυστυχως.

Ευκολη πρωταθλητρια η Γιουβε, ενω η Ναπολι εκλεψε την 2η θεση.

Παμε κυπελλο.

Αποτέλεσμα εικόνας για milan juventus

Ξεκινησαμε με μια ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ευκαιρια, αλλα εγινε η λαθος πασα στο τελος της φασης για να μαζεψει ανετα ο Σεζνι.
Και ΚΑΠΑΚΙ στην αντεπιθεση 0-1......εχασα πολυ ψυχολογια, αλλα συνεχισα.
Μετα απο 10' κανουμε μια ΦΑΝΤΑΣΤΚΗ ευκαιρια, παλι, αλλα ο ιδιος καταλυτης, ο Προμες, την στελνει εξω.

Ολα δειχνανε οτι καπου εκει θα τελειωσε η χρονια μας, αλλα ο ΜΕΓΑΣ και αρχηγος απο την νεα σεζον, Λοκατελλι, κανει το 1-1 απο το πουθενα!!!!
Χαμος, ψυχολογια, ηθικο ΟΛΑ!

2-1 μετα απο 3' και 3-1 απο τον Γκορετσκα στο 85' !!!!!

Τους διαλύσαμε μεσα σε 10' !!!!
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ παιχνιδι, πραγματικα!

NW0yI7r.png

ΤΕΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ!!!!!!

Με Ιντερ κιολας!!!

Και για να μη τα πολυλογω, η Ιντερ δε κατεβηκε να παιξει στο Ολιμπικο......

aY650jt.png

7LWuKFw.png

sqby5Dk.png

Πρωτος τιτλος με την μεγαλη Μιλαν ειναι γεγονος!!

Αλλη Ιντερ απο αυτη που αντιμετωπισα τον Φλεβαρη, χωρις τσαγανο, χωρις ορεξη.

Τελος.

MVP δε βγαζω γιατι ειμαι στην ομαδα 5 μηνες, ουσιαστικα 

Καποιες παρατηρησεις.

Europa League η Liverpool που αφησα (!!!!) 

3ZzmriS.png

Champions League η Μπαρσελονα

LpudAv9.png

Και στην Πρεμ κατι δε πηγε καλα..............

GgPdCe6.png

Δεν ειναι φυσιολογικες βαθμολογιες αυτες.......

55 παιχνιδια....glitch θα ειναι.

------------------------------------

Αυτα κυριοι, στοχος επετευχθει οσον αφορα το κυπελλο, μικρη απογοητευση οσον αφορα το πρωταθλημα.
Συνεχιζουμε καλοκαιρι και μεταγραφες.

FORZA MILAN!!!!!!

milan-curva-sud.jpg

@Dimokritos

Άσε τη λέει  ο άλλος για εύκολο πρωτάθλημα... (ας παρει καμια μικρη) Μια χαρά είσαι.... και ξέρουμε ότι αν δεν παίξεις μπάλα.... Δεν...

αν και για μένα η CHAMPIONSHIP  είναι ακόμα πιο δύσκολη..

Στα δικά σου, Μια χαρα είσαι,  κράτα γερά πριν  έρθει η πτώση (κοιλια... ) 

Μεγάλη νίκη με ΤΣΕΛΣΙ..

Προχωράς δυνατά,  βγες Ευρώπη να μας τρελάνεις..  αν και νωρίς...

COME ON EAGLES....!!!

@ELBarto-3-

Ο στόχος σου επετεύχθη,  δηλαδή το κύπελλο... Μια χαρά  είναι αφου έβαλες  αυτόν το στόχο..

με μεγάλες νίκες , για να το κατακτησεις.. 

Μπράβο ELB, μπράβο ΜΙΛΑΝ...

Τώρα μπήκες στη διαδικασία,  να παίξεις πλέι οφ για να μπεις στους ομίλους.. και θέλει προσοχή...

Περιμένουμε νέα σεζόν  και μεταγραφές...

FORZA ELB..!!

*** Είσαι λάθος για Αγγλία... με διαφορά καλύτερο και δυσκολότερο πρωτάθλημα...απο τα υπόλοιπα... αδερφιστικα..

Απλά δεν υπάρχουν...

Εκτός αν πας στην απέναντι όχθη του Ατλαντικού..... Εκεί αλλάζουν τα πράγματα... ή CHAMPIONSHIP. 

Επισεις ναι, λόγο το ότι η ομάδα είναι έτοιμη...δεν μπόρεσα να το ευχαριστηθώ όσο ήθελα,  παρότι παίζαμε τρομερα...

Γι'αυτό έβγαιναν έτσι τα ποστ μου ρε φίλε... το ξέρω ότι έβγαζαν μια αρνητικότητα...

Αλλά είπα να τελειώσω σεζόν..

--------------------------------------------------------------

SERIA  A

23467290_144099173009700_499325797270713

23415465_144107139675570_813772255466792

κάπου εδώ τελείωσαν όλα, 

Το υπόλοιπο πρωτάθλημα σιμ... 

Στη βαθμολογία βγήκαμε  3οι...

----------------------------------------------------------------------

EUROPA LEAGUE 

•  ΝΑΠΟΛΙ   - ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ  2-1

ΗΜΙΤΕΛΙΚΆ  

• ΝΑΠΟΛΙ - ΜΑΡΣΕΙΓ  2-2

23415568_144113439674940_382102978081422

ΤΕΛΙΚΌΣ

23316274_144148346338116_248186620496329

Τη να σχολιάσω πάλι,  απλα έβγαλα φώτο  το τελευταίο ματς της σεζόν  και έκλεισα το παιχνίδι 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ 

Μου άρεσε το Ιταλικό  γενικα,  

όχι σαν  το περσινό... TRAGIC...

Οπότε μάλλον θα επιστρέψω  από την αρχή,  με μια ομάδα, πιο μικρη..... 

Είδα κάποιους παίχτες που θα με απασχολήσουν για άλλα καριερ.......

Αυτά... Από την Ιταλία..

@desperado Εκει που το πηγαινες τελεια και εδειχνες να προλαβαινεις το πρωταθλημα, χαλασε το πραμα...

Σε αποτελειωσε και η Γιουβε στο τελος. Φοβερη πορεια εκανες παντως στο Γιουροπα αλλα εγινε ο μπαχαλο ο τελικος...

Τι τρελα σκορ ειναι αυτα ρε συ???Τι διαλο... :pp

Ηταν μια καλη εμπειρια για σενα αυτο, για να σε δουμε τωρα που θα καταληξεις.

@Dimokritos Εχεις κανει εκλπητικο ξεκινημα για το δεδομενα της ομαδος!

Την πας τερμα αντιθετα απο την πραγματικοτητα. Μεγαλες νικες με Εβερτον και Τσελσι και σημαντικο Χ με United.

Tρομερος μεχρι τωρα, μας εκπλησεις ολους συνεχισε!

@takisaek Εσυ τον χαβα σου! Η πιο αλλοκοτη πρωτη 3αδα που εχω δει ποτε στην Πρεμιερ :pp

Σπουδαιο 2πλο για την προκριση στη Σπορτινγκ,τωρα με Ρεαλ πας για την εμπειρια και δεν ξερεις τι γινετε...

Μεγαλη ματσαρα με Τοτεναμ και με μεγαλο νικητη εσενα, σημαντικα τα Χ με Τσελσι και Λιβερπουλ.

Για να δουμε που θα καταληξεις εχει ενδιαφερον, συνεχισε!

@Diegito21 Μεγαλος finisher o Dzeko λεμε αστο...παρτον με αλλο ματι...

Στα δικα σου, βαρβατο διπλο στη Λα Ρεαλ και να που ο Μπεν Γεντερ εκανε αυτο που επρεπε επιτελους!
Στα χαλασε η Γραναδα στο Πιθουαν , πηρες εκει τη προκριση τουλαχιστον.

Τωρα τι γινετε στο Γιουροπα???Στο αγαπημενο θεσμο αυτης της ομαδας το πραμα εχει στραβωσει επικυνδυνα μπρο...

Οπωδιποτε 2πλο στη Μπραγκα και μετα κανεις το αυτονοητο με Αμπερντιν αλλιως θα ειναι μεγαλη αποτυχια...

Παλικαρισια εμφανιση στη Ρεαλ αλλα οκ τι να κανεις...Ρεαλ ειναι....

Γενικως τις εκανες τις γκελες σου αλλα παραμενεις μια χαρα!Χαμος στη βαθμολογια για να δουμε!

Κανε 2πλο στη Μπραγκα!! VAMOS DIEGO!!!

@ELBarto-3- Τρομερες στιγμες στη Ριβιερα αδελφε οπως αναμενοταν!!

Αλλα αρχικα τα ψηλοσκ@τωσες στο Σαν Σιρο! 3 γκολ εντος πολυ κακο πραμα απλα...

Τωρα στη ρεβανς απωλεια ο Ζεσους σιγουρα, αλλα και παλι κατωτερος των περιστασεων, κριμα λοιπον...

Στο 1ο ματς κριθηκε το πραμα.

Σε σκοτωσε ο Κοζιελλο και διατηρεις φετος το αρνητικο ρεκορ χωρις νικη σε Τ.Λ. , οπως και εγω φυσικα:pp

Να ειναι καλα ο Βερνερ που εβαλε το εκτος εδρας γκολακι! Επαιξε μεγαλο ρολο.

Στη ρεβανς τι και αν εμεινες πισω τους ελιωσες μετα! Μεγαλα πραματα 3 γκολ σε 8 λεπτα!!

Ποια Ιντερ ρε???Να τη η 1η κουπα!! Μεγαλη υποθεση με μιση σεζον! Μαγκας!!

Πλευ οφφ απο του χρονου αλλα οκ ,λογικα δεν θα εχεις θεμα. Τραγικη μπακγια στη Πρεμ...

Αιντε καλη αρχη στη νεα σεζον!!! FORZA LIAKOSS!!

------------------------------------------------------------------------------------------

EB64siX.jpg

Παμε συνεχεια!!!

Παμε πρωτα μεταγραφες Γεναρη!!

Εφυγαν:

Fazio 15 εκ.

Zukanovic με PC.

Ηρθαν :

Bruno Perez 11,5 εκ. (Μπολονια)

Whf5SaR.jpg

Οτι πρεπει για μπακ απ,δεξι μπακ και εξτρεμ, ταχυτατος.

Αλλωστε ειχα πει οτι θα τον φερω πισω.

Ellaquim Mangala 15 εκ (Μ.Σιτυ)

orQVgmo.jpg

Αφου λοιπον εφυγε ο κυριος Φατζιο που ηταν και βασικος επρεπε να φερω καποιον και κατεληξα στο κυριο.

Φτηνος και με καλα στοιχεια. Προσπαθησα και για τον Σακο απο Παλας αλλα ο παππους Χοτζον ζητουσε πολλα.

Αυτα,

Και παμε στα αγωνιστικα.

ΡΟΜΑ-ΣΑΣΟΥΟΛΟ 3-0

Ευκολα απλα.

Τιποτα αλλο.

ΜΠΟΛΟΝΙΑ-ΡΟΜΑ 1-1

Γκελαραμε και ηταν λογικο.

Χωρις φαντασια επιθετικα εμεις , καιγονταν για βαθμο αυτοι.

ΡΟΜΑ-ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ 4-1

Μας το κανουν 0-1 με το ξεκινημα του 2ου ημηχρονου και το γυρισαμε.

Δεν θυμαμαι σκορερ...:pp

ΙΝΤΕΡ-ΡΟΜΑ 0-1

Ολα μεχρι το 80 κυλουσαν ρολοι. Γκολ απο κεφαλια Μανωλα στο 27'.

Πολλες ευκαριες για 2ο γκολ αλλα δεν ηρθε ποτε. Βγηκαν μπροστα στο τελος αυτοι και παραλιγο να το πληρωσουμε.

Εμεινε ετσι και σημαντικο 3ποντο.

rHI6S1L.jpg

ΜΠΑΡΙ-ΡΟΜΑ 2-2

Γκελα με τους τελευταιους!

Το περιμενα γιατι συνηθιζονται κατι τετοια.

Παλι καλα που γλυτωσα την ηττα με γκολαρα του Ζερσον στο 90΄ !!!

ΚΡΟΤΟΝΕ-ΡΟΜΑ 0-4

Παρελαση , περιπατος...

ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ-ΡΟΜΑ 1-2

Αντι για 0-5  αλλα οκ...

Ενα καρο ευκαιριες και με μια φαση μειωσαν προς το τελος.

Γκολ ο Μανγκαλα με κεφαλια στο ντεμπουτο του!

Ευκολα ξανα στην ουσια...

ΡΟΜΑ-ΜΠΟΛΟΝΙΑ 5-0

Περιπατος απλα...

Εκπληξη τα 2 γκολ του Ντεφρελ...

ΡΟΜΑ-ΚΑΛΙΑΡΙ 2-2

Με πολλες αλλαγες λογω βαρυ προγραμματος γκελαραμε...

Προηγηθηκαν κανω μια μεγαλη ανατροπη με Ντεφρελ και φοβερο αυτογκολ με κεφαλια ψαρακι...

Αλλα στο τελος με γκολ απο αυτα που λες επρεπε να το φας απο την ΕΑ ,χασαμε 2 σημαντικους βαθμους...

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

VWpv1n2.jpg

Πλεον θα το δωσουμε ολα για ολα.

Ειμαστε ξεκαθαροι διεκδικητες, το λεω και επισημως!

Μεγαλη μας ευκαιρια να φερουμε κουπα στη Ρωμη μετα απο πολλα χρονια!

Μονο Γιουβε η αντιπαλος μας , θα ετσι μεχρι τελους!

COPPA NATIONALE

ROMA-CROTONE 2-1 Παραταση.

Γανιασαμε και ο Κολαροφ παρακαλω μας λυτρωσε στο 115 με κεφαλια!

Τιποτε αλλο.

ΙΝΤΕΡ-ΡΟΜΑ 2-1

Παλι με αυτους μεσα σε λιγες μερες για τα προημητελικα...

Ανωτεροι στο μεγαλυτερο διαστημα εμεις και ο Under ο τουρκαλακος μας εβαλε μπροστα στο 48'.

Ομως με 2 φασεις της προκοπης αυτοι το ανετρεψαν...

Δεν καταφεραμε τιποτα μετα...

Ciao στο κυπελλο προοωρα...

Αυτα παλικαρια προς το παρων!

Δυσκολη συνεχεια με τη μεγαλη μαxη της SERIE A και το 2 μεγαλα ματς με Εβερτον!!

A2jNL58.jpg

@Fanis-13-Ενισχυθηκες σημαντικα και πιστευω ο Mangala θα σε βοηθησει πολυ. Αγωνιστικα τα πας εξαιρετικα. Κανεις γκελες αλλα κρατιεσαι σταθερα στην 1η θεση. Θα μπορουσες να εχεις ξεφυγει, βεβαια. Για το κυπελλο δεν πειραζει. Τους κερδισες εκει που επρεπε στο πρωταθλημα. Συνεχισε ετσι και θα σηκωσεις κουπα, αδερφε.

@desperadoΤο παλεψες και αυτο εχει σημασια. Η 3η θεση δεν ειναι ασχημη. Bγηκες Ch. L. Στο Europa League τι να πω. Καταλαβαινω την ξενερα σου. Και ειδικα με τον τροπο που ηρθε η ηττα. Αλλα και παλι το οτι εφτασες τελικο ηταν επιτυχια.. Ηταν ενα επιτυχημενο career. Αναμενουμε το επομενο.

@ELBarto-3-Κριμα για το πρωταθλημα. Ειχε χαθει πιο πριν, οπως φαινεται αφου και το απολυτο να εκανες δεν θα το επαιρνες. Δεν πειραζει ομως. Πηρες εκδικηση στο κυπελλο που εκανες εκπληκτικο comeback και πηρες μεγαλη προκριση στο τελικο. Τους εστειλες αδιαβαστους πραγματικα μεσα σε ενα 10 λεπτο. Και στον τελικο ησουν ο απολυτος κυριαρχος. Κουπα με 3αρα. Αναμενουμε νεα σεζον οπου πλεον ανεβαινουν οι απαιτησεις.

Στα δικα μου:

Spurs-Palace 1-2 

Palace-Everton 0-2 Πρωτη εντος εδρας ηττα. Δυστυχως, ενω ημασταν ανωτεροι η αμυνα μας προδωσε.

Palace-Stoke 3-2 

Brighton-Palace 0-1

West Brom-Palace 2-3 Απο 2-0, 2-3 με γκολ στο 90'. 

Palace-Bournemouth 0-1 Εκτος τοπου και χρονου η ομαδα σε αυτο το παιχνιδι. Δικαιη ηττα. 

Palace-Watford 2-1 

Leicester-Palace 0-1

Swansea-Palace 0-1

Palace-Arsenal 3-1 Προηγηθηκαν νωρις με σουτ εκτος περιοχης αλλα απο εκει και περα κυριαρχησαμε. Ισοφαριση με κεφαλια του Mensah και με 2 γκολαρες του Benteke πηραμε μεγαλη νικη.

6tClnvP.jpg

Παρατηρησεις:

1) Benteke πρωτος σκορερ της PL με 9 γκολ μεχρι στιγμης. Τρομερη αποδοση. Γενικα η ομαδα λειτουργει σωστα και παιζουμε και καλο ποδοσφαιρο. Πολλες νικες, βεβαια, ερχονται στο 90'.

2) Ακολουθει ματς με City και μπαινουμε Γεναρη. Θα γινουν 1-2 κινησεις για ενισχυση.

@desperado Και πολυ εκατσες.
Συγχαρητηρια που καταφερες να φτασεις τελικο, αλλα δε ξερω τι γινεται με τα γκολ......ψαξου λιγο στο internet για σταθερα sliders γιατι αυτο παραπαει.

Περιμενω το σοβαρο σου.

@Fanis-13- Καλες μεταγραφες, ειδικα του Περες.

Τωρα στο πρωταθλημα σκιζεις, και συνεχιζεις να οδηγεις κουρσα, φανταστικος!!
Ο Φεκιραρος γλενταει, και η πρωτευουσα περιμενει τιτλο, επιτελους!!!!

Κανεις αποτελεσματα μεγαλης ομαδος, φιλε, με διπλα σε εδρες σοβαρες, και πολυ σταθερες νικες.

Την Ευρωπη κοιτα την λιγο χαλαρα, γιατι ετσι οπως εχεις γινει, το πρωταθλημα δε πρεπει να το χασεις.
Η υπουλη Γιουβε δε ξερεις ποτε θα ξυπνησει και θα κανει 17.000 συνεχομενες νικες.

Συνεχα το, και περιμενω πρωταθλημα!!!!

@Dimokritos Για να μη λεει μπουρδες ο @desperado, με την Αγγλια του.....εσυ κανεις πλακα με την Παλας!!! :D 

Φανταστικος, και πραγματικα αν το σηκωσεις θα ειναι φαση.
Δεν εχεις παιξει και καμια απο την "Big Six" ακομα, αυτο βοηθαει.

Κανε το θαυμα, μπρο.
Πραγματικα.

@ELBarto-3- Καταρχας συγχαρητηρια αδερφε μου για το κυπελλο μεγαλη επιτυχια καθως καταφερες να αποκλεισεις και την Γιουβε ενω η Ιντερ στον τελικο αποδειχθηκε ευκολη αντιπαλος!!! Τωρα εκανες χοντρη λαλακια με το save και δυστυχως τα κατεστρεψες ολα... Τι να κανουμε γινονται και απροσεξιες.... Με εξεπληξες στην επιλογη ομαδας για να ειμαι ειλικρινης... Αν και σιγουρα ειναι πολυ ενδιαφερουσα θα ελεγα!! Φτιαξε με σωστα και σταθερα βηματα μια ανταγωνιστικη ομαδα και κανε περιφανους τους οπαδους σου που μπορει να ειναι λιγοι αλλα σιγουρα ειναι ενθερμοι και δεμενοι με την ομαδα!!! Αν και δεν σε φοβαμαι καθολου!!! ELB εισαι αλλωστε!!!! Παμε γεραα αδερφε μου!!!! 

@desperado Καλα τι σκορ πολο ειναι αυτα;; Τρελαθηκε η ΕΑ μου φαινεται... 4-6 σε τελικο ευρωπαικης διοργανωσης;; Περιεργα πραγματα... Οπως και να εχει ειναι τεραστιο επιτευγμα φιλαρακι μου που εφτασες στον τελικο ακομα και αν δεν το κατεκτησες.... Παλεψες με ολες τις δυναμεις αλλα λυγισες στην παρατα.... Στο πρωταθλημα παλεψες οσο μπορουσες αλλα δεν καταφερες να εκθρονισεις την Γιουβε αλλα δεν πειραζει.... Και η 3η θεση δεν ειναι ασχημη... Περιμενουμε τον επομενο σταθμο σου και περισσοτερες επιτυχιες αδερφε!!!!

@Dimokritos Πορεια πρωταθλητισμου με την Παλας απο την 1η σεζον κιολας κανεις αδερφε!!! Πραγματικα δεν ξερω που θα σε βγαλει η σεζον αλλα και μονο το γεγονος οτι μεχρι στιγμης εισαι 1ος στη βαθμολογια λεει παρα πολλα!!! Εχεις παρα πολυ δρομο ακομα βεβαια και δεν ξερω κατα ποσο η ομαδα σου θα αντεξει στη διαρκεια της σεζον αλλα με τετοιες εμφανησεις ευρωπη βγαινεις ανεταα!!! Συνεχιζεις δυνατα αδερφε!!!

@Fanis-13-  Προσωπικα προτιμω να παιρνω παιχτες με αρκετο pace και για αυτο δεν επιλεγω Τζεκο... Μπορει να εχει καλα τελειωματα αλλα ειναι αρκετα αργος κατα τη γνωμη μου.... Βεβαια σε σενα πεταει φωτιες βλεπω και αυτο ειναι καλο... Στο πρωταθλημα συνεχιζεις σταθερα 1ος και με καλο ποδοσφαιρο και παρα τις οποιες ισοπαλιες που εχεις...  Μεταγραφικα τωρα ο Περες ειναι καλη προσθηκη οσο για μανγκαλα δεν τον θεωρω τοσο αξιοπιστο στην αμυνα αλλα σιγουρα δεν ειναι κακη επιλογη.. Παμε γερα αδερφε!!!

Στα δικα μου τωρα οπου εχουμε ματς που επαιξα τις 3 τελευταιες μερες οποτε εχουμε αρκετα να σχολιασουμε...

Καταρχας να πω οτι φτασαμε στον τελικο του Λιγκ Καπ κανοντας σιμ ολα τα ματς μεχρι τον τελικο που θα μιλησουμε στη συνεχεια για αυτον...

16η αγων.

23435266_1631958153557981_48110204240090

Ουδεν σχολιο... Χασαμε κανοντας αθλια εμφανιση.... Κριμα απλα....

17η αγων. 

Νιουκαστλ - Μπερνινχαμ 4-0 να πω την αμαρτια μου το εκανα σιμ...

18η αγων.

23376101_1631958150224648_20748844040859

τελευταιο ματς της σεζον και ενας ακομα βαθμος στο σακουλι σε ντερμπι....

Δυστυχως ο αρχηγος μας Αγιοζε δεν ηθελε να ανανεωσει το συμβολαιο του οποτε μας κουναει μαντιλι...

Μεταγραφες...

Εφυγαν

Τζορνταν Λουκακου 53 μυρια στην Τσελσι

Γκονζαλο Γκουεδες 33 μυρια στην Σεβιλλη

Εμρε Μορ 29 μυρια στην Σαουθαμπτον

και ο Αμιρι που δεν ηθελε ουτε αυτος να ανανεωσει και συμφωνησε με Τσελσι για το καλοκαιρι...

Ηρθαν

Ryan sessegnon  LB 19 χρονων 73 οβεραλ 8,5 μυρια (επενδυση για το μελλον)

Αντονιο Μπαρεκα LB 25 χρονων 81 οβεραλ 25 μυρια

Τζεφρι Μπρουμα CB 28 χρονων 83 οβεραλ 22 μυρια

Αλεν Χαλιλοβιτς CAM 23 χρονων 83 οβεραλ 35 μυρια + Αγιοζε

Πλεον νεος μας Αρχηγος ειναι ο Τιμο Βερνερ....

19η αγων.

Νιουκαστλ - Μπορνμουθ 1-0

20η αγων.

Νιουκαστλ - Γουεστ Χαμ 1-2   Προηγηθηκαμε με Παβον και χασαμε ενα τσουβαλι γκολ για να κλειδωσουμε το ματς και το πληρωσαμε με ενα μπλακ αουτ στο τελευταιο 10λεπτο τρωγωντας 2 γκολ στο 82' και στο 87'

21η αγων.

23380219_1631958156891314_86232182458520

Ειμασταν σοβαροι και με τον Βερνερ να σκοραρει φυγαμε με σημαντικο διπλο...

22η αγων.

Νιουκαστλ - Σουονσι 3-0

23η αγων. 

Παλας - Νιουκαστλ 0-2 μεγαλο διπλο με τον Μαρσιαλ και τον Χαλιλοβιτς να σκοραρουν και να μας δινουν τη νικη

24η αγων.

23472746_1631958140224649_67772180369144

Για 5-1 ηταν το ματς αλλα ο Ρικο επιανε τα παντα... Καταφεραν να το βαλουν σε μια απο τις ελαχιστες φασεις που εκαναν στο 66' αλλα ο σελινιασμενος βερνερ με 2 γκολ γυρισε το ματς και μας εδωσε σπουδαια νικη!!

25η αγων.

Μπερνινχαμ - Νιουκαστλ 0-2  

Champions League round of 16'

23319449_1631958253557971_10377932609829

Η ωρα του μεγαλου ματς εφτασεε!!!!!!

23473256_1631958256891304_62797394384532

ΜΑΓΚΕΣ μου το πιστευετεε;; Γιατι εμενα μου πηρε αρκετη ωρα να συνειδητοποιησω τι ακριβως εγινε.. Εμφανηση ονειρο απο την ομαδαρααα!!! Μπηκαν δυνατα στο 1ο 20λεπτο με την 3αδα Μπειλ - Μπαπε - Ροναλντο (σιγουρα εμφανως γερασμενος ο Πορτογαλος στα 35 του...) να δημιουργουν αρκετα ριγματα στην αμυνα μας αλλα ευτυχως για μας σημαδευαν εξεδρα... Βαλαμε το γκολ με τον Χαλιλοβιτς στην αντεπιθα και μετα φεραμε το ματς στα μετρα μας και στις αντεπιθεσεις πετυχαμε αλλα 2 γκολ!! Ανεπαναληπτος θριαμβοςς!!!!

Λιγκ Καπ τελικος

Δεν ασχοληθηκα ιδιαιτερα με την διοργανωση κανοντας σιμ τα ματς αλλα φτασαμε τελικο και δεν υπηρχε περιπτωση να μην το παιξω...

Γιουναιτεντ - Νιουκαστλ 0-1 παραταση (ειχα τραβιξει φωτο  με πανυρηγια και τα σχετικα  αλλα ο βλ@κας ξεχασα να τα ανεβασω..) Πραγματικα πολυ κλειστο ματς και λιγες φασεις και πολλα σκληρα μαρκαρισματα αλλα ο Βερνερ με κεφαλια στο 108' μας χαρησε την 1η κουπα της σεζον... Επειδη ομως η ΕΑ μας αγαπαει.... Τεταρτη τελικος Λιγκ Καπ, Πεμπτη ματς πρωταθληματος με Εβερτον και παραλληλα το Σαββατο ντερμπι με Σιτυ... 3 ματς σε 4 μερες... Τα νευρα μου μεσααα....

26η αγων.

23316737_1631958260224637_53091344283037

οπως διαβασατε απο πανω το ματς ηταν την επομενη του τελικου του λιγκ καπ... Παρα πολλες αλλαγες στην 11αδα και παραλληλα κουραση και η Εβερτον το εκμεταλευτηκε στο επακρο....

27η αγων.

23319550_1631958250224638_14594640745470

Χασαμε δικη μας νικη μεσα απο τα χερια μας...

Champions League round of 16'

23319541_1631958376891292_25705337172069

Η ωρα της ρεβανς εφτασε....

23472364_1631958380224625_45413586619637

Κατεβηκε η πραγματικη Ρεαλ μεσα στο γηπεδο ανετα θα μπορουσε να ξεφυγει το ματς.... Ειδικα στο 1ο ημιχρονο  ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ Ντε Χεα εκανε 7 μυθικες επεμβασεις και μας κρατησε στο ματς... ο τρομερος ρυθμος συνεχιστηκε και στο 2ο ημιχρονο οπου πετυχαν και το 3ο γκολ και ενω πιεζαν και για 4ο ο Βερνερ στην αντεπιθεση πετυχε το 3-1.. Καπου εκει πεταξαν λευκη πετσετα στο ματς και πετυχαμε και 2ο γκολ με τον Χαλιλοβιτς... ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΗΗ!!!!

Βαθμολογια

23319203_1631958506891279_40029540638587

Πατησαμε κορυφη οπως βλεπετε με την Γουεστ Χαμ να χανει αρκετους βαθμους στα τελευταια ματς

ο Μπρουμα ανεβασε επιπεδο την αμυνα μας

ο Βερνερ συνεχιζει τα δικα του με 15 γκολ ειναι 1ος σκορερ

Χαλιλοβιτς μεγαλη παιχταρααα

στους 8 του τσαμπιονς λιγκ με Γιουναιτεντ η οποια δεν τα παει και τοσο καλα στο πρωταθλημα... Αγγλικος εμφυλιος

Αυτα απο μενα συνεχιζουμε δυναταα!!!!

23434733_1631958263557970_38075362515334

• Create New...