Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ELBarto-3-

FIFA 18 - Career Mode Topic

Recommended Posts

On 20/10/2017 at 6:50 ΜΜ, Dimokritos said:

Ηρθαν:

Barkley (PC) Επιτελους ηρθε, αν και με 6 μηνες καθυστερηση.

με το bug έρχονται τελικα μετά απο κάποιο διάστημα απο μόνοι τους ή τον ξαναέκανες προσφορά???

@desperado Kαλη αρχη ξανα  με Μπορνμουθ! Ωραιες μεταγραφες φιλε. ΟΚ τον Σμολινγκ στο ν Μαντσεστερ τον λεμε ξυλοκοπο αλλα για την ομαδα σου και γι αυτο που θες και κυνηγας ειναι πολυτελεια. Επισης ο Μπαρκο ειναι λατρεια! Φοβερη ενισχυση με Συπριεν και τον κυριο Κουνουπι δεν τον ξερω :D Παμε στα αγωνιστικα τωρα...ωραιο σχημα κατεβαζεις και μαρεσεις! Με το κυπελλακι τα πας καλα...παστελωνεις δεξια αριστερα και με το γκολ του Μπαρκο σου εδωσε και προκρισουλα. Με Λεστερ καλη τυχη ευχομαι. Στο πρωταθλημα σπουδαιε ςνικες με Τσελσι Αρσεναλ. Μπορεις να ανεβεις πολυ ψηλα βαθμολογικα. Vamos!

@Dimokritos Ελα ρε Ολλανδε :D Χαιρομαι που με ακολουθησες με Φεγενορντ! Εχει ωραια εδρα και ειναι και η περσινη πρωταθλητρια! Μαρεσει αρκετα η ομαδα σου ρε φιλε και ειδικα αυτος ο Βιλενα ξερει κιλα μπαλα και εινα καθοριστικος στο παιχνιδι σου τι να λεμε. Στα αγωνιστικα εχεις κανει ξεκινημα πρωταθλητριας! ΑΨΟΓΟΣ ωραιες νικες και το πας αρκετα καλα. Δεν βλεπω να το χανεις και φετος εκτος αν αρχισεις να αυτοκτονεις. Στο ΤΣΛ τωρα ο ομιλος εινια φωτια κακα τα ψεματα. Εκανες ομως φοβερη πρεμιερα με τριποτνο και απεναντι στην Σεβιλη οποτε εβαλες φωτια στον ομιλο. Ειναι ευκολο πρωταθλημα καλα τα λες. Το παρατηρω και εγω. Καλη συνεχεια φιλε ;) 

@takisaek Eλα κιτρινομαυρε μαχητη μου! Νταξει περναει δυσκολα η ομαδα σου μην κρυβομαστε. Αν εξαιρεσουμε την νικη μεσα στην WB τα υπολοιπα ειναι πολυα πογοητευτικα αποτελεσματα.  ΟΚ καθε πρωτη χρονια και δυσκολη μην κρυβομαστε και το Αγγλικο ειναι πολυα νταγωνιστικο. Κοιτα να σωθεις απο δω και περα γιατι εκανες απανωτες ηττες και ξερεις μετα δεν ειναι ευκολο να συνελθεις. Στις μεταγραφες εδωσες ενα καλο boost στην ομαδα σου ειδικα με Εμρε Μορ που ειιναι ταλεντακι μεγαλο και φυσικα ο Λουκακου αριστερα θα σε βοηθησει πολυ. Δυστυχως επρεπε να φερεις και ενα σεντερ φορ μιας και βλεπω οτι δυσκολευεσαι πολυ στο γκολ. 

Δεν μπορεις να κανεις πολλα αδερφε παρα μονο να χεις υπομονη και να παιξεις εξυπνα κλειστα με αντεπιθεσεις ωστε να αυξησεις τις πιθανοτητες σου για νικη. Εγω σε πιστευω!

@ELBarto-3- Ηρθε ο θειος απο το Σικαγο με τα δωρα :D Τρελη πωληση Σερι στην Μπαγερν αλλα ομως εκανες απιστευτες κινησεις!!!! Παμε λοιπον με τον αγαπημενο μου Ρ. Σαντσες! Οτι μα οτι καλυτερο θα μπροουσες να φερεις γι αυτη την θεση! Τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο. Φερναντεζ επιθετικα μεγαλο αλανι και τα λεγαμε και πριν μερικα ποστ και  μια ακομη Αρχεντινικη παικτουρα τον Λαουταρο με 10 μυρια! Γεμισες σεντερ φορ ρε φιλε :D ! 100% συμφωνος με τις κινησεις.  Ο Μπουστος ειναι εφευρεση δικη μου απο Στουτγκαρδη οποτε κατι μαθενετε εδω στο φορουμ απο τον δασκαλο  :D Δεν μαρεσε η απωλεια Νταντε επειδη δν βρηκες καποιον στην θεση του καλυτερο. Αν ειχε πωληθει ο Μαξιμιν θα ηταν αλλιως. Ματεους Περειρα ειναι εκπληκτικη παικτουρα και μαρεσει το μαλλι του :D Τελος το εργαλειο Ριτσαρλισον θα βοηθησει αφου παιζει σε 500 θεσεις :D 

Παμε στα αγωνιστικα τωρα. Χ πρεμιερα οκ λογικο μετα ομως 3μπαλο στην Λιλ και ο Λαουταρο συστηθηκε με γυριστο. Νταξει επος γκολ φοβερη εμφανιση!!!! Δεν τους αφησες λεπτο σε ησυχια! Στα προκριματιακ του EL ολα κριθηκαν απο το πρωτο ματς...4αρα και γεια σας. Στο δευτερο σωστο 0-1 και το πρωτο ευρωπαικο του Μαρτινεζ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ για την γκολαρα του Σαντσες ρε?!?!?! ΕΠΟΣ!!! ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ! Αλλα και ο Μαξιμιν μου ξυπναει!!! Βουλωσε στοματα! Στο πρωταθλημα παλι ακομη μια τριαρα και παλι γκολακι ο δικος μου! Βαθμολογικα εισαι κομπλε εχεις και ματς λιγοτερο πιστευω πας για μεγαλα πραγματα φετος. Η Παρι και η ΟΜ δεν εχουν ξεκινησει καλα.

Ο ομιλος του ΕL ανετος και θα περασεις! Εγω συμφωνω αλλα δεν νομιζω οτι ο Plea πρεπει να φυγει. Αλλα οκ αν ειναι να φερεις σεντερ μπακ ή χαφ τοτε χαλαλι μιας και μπροστα εχεις 3 πολυ καλους παικτες.

Αρχισαν οι τραυματισμοι σου..κλασσικο φιφα. Με Ρεαντο στα χαφ θα κανεις πολλα πραγματακια οτι καλυτερο μπορουσες να παρεις! ΕΥΓΕ!! 

Συνεχισε και φετος φερε κουπες ;) 

Oσο για την Παρι με τοσα λεφτα και εγω κανει ο καθενας κινησεις ματ. :D Εφερε και Κιμιχ ενισχυθηκε αλλα η Μπαγερν δεν θα τονε δινε ποτε.

Παμε στα δικα μου.....

2 μεταγραφες της τελευταις στιγμης!

Φωτογραφία του John Whitesnake.

Troupee οτι καλυτερο θα μπορουσα να φερω απο δεξι μπακ! Ολλανδος 21 ετων μεγαλο ταλεντο! Θα μας βοηθησει σιγουρα!

Kαι 

Αlena με 11 εκ ευρω!! Μας ειχαν μεινει χρηματα απο πωλησεις παικτων και ειπα να το επιχειρησω! Λειπει και ο Ziyech για 3 μηνες οποτε εφερα παικταρα!!

Αυτα παμε στην δραση!

πρωτη μου φορα φετος 

CNf9wOMWEAAW1aR.jpg

Αντεξαν για ενα ημιχρονο στο δευτερο ομως τους καταπιαμε!!! Πολυ ωραιο ποδοσφαιρο η ομαδα ανετα θα μπορουσε το σκορ να ηταν σε υψηλοτερα επιπεδα!! Μεγαλος Cerny εκπληκτικη εμφανιση!

Συνεχεια με πρωταθλημα..

Πηγαιναμε στην Τβεντε

Σοου Kluivert o oποιος κερναγε και ο Ντολμπεργκ επινε!!! Σκοτωνει το παλικαρι! Βρεθηκαμε πισω στο σκορ αλλα αυτο μας ξυπνησε και πατησαμε γκαζι! Ανετη επικρατηση!

Επομενο ματς ο επαναληπτικος στην Σουηδια....παιξαμε με δευτερα οπως και στο πρωτο ματς

Θα μπορουσαμε και νικη αν δεν χαναμε τα αχαστα! Ακομη μια ματσαρα ο Cerny και 1-1 τελικο σκορ προκριση!

Στο πρωταθλημα παλι..

Στην πρωτη του Αλενια ειχε πικρα....

Μπηκαμε χαλαρα και σε κανενα σημειο του ματς δεν δειχναμε ικανοι για το γκολ..σπουδαια εμφανιση η Zwolle και με 2 ΓΚΟΛΑΡΕΣ πηρε μεγαλη νικη. Αυτα δεν πρεπει να γινονται αν θελουμε τιτλο.

Επομενη εξοδο με Χερεφεεν

0-4 στο 45 ηταν! ΜΠΑΛΑΡΑ παιξαμε και με μαεστρο τον Αλενια τους καναμε πλακα!!! Ισως το καλυτερο μου ματς φετος στο φιφα μεχρι το επομενο :D Δυστυχως εδω δειτε ειχαμε και ασχημα νεα...

Ο μικρος Ντε Γιονγκ εξω για 3 μηνες....γυρισε τον αστραγαλο του. Ακομη μια απωλεια.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

και ο ομιλςο του EL

Mε λιγη προσοχη πιστευω περναμε!

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ :

• Μεγαλη αποκαλυψη ο Μπελτραν! Τον ειχα μαζι μου και στην Ραγιο μιας και ειναι προιον της αλλα και εδω αποδιδει φοβερα! Ειμαι περηφανος!
  • Ο Ντολμπεργκ πρωτος σκορερ με 6 γκολ σε 4 ματσακια!! Νταξει πιστευω δεν θα μεινει για πολυ στην ομαδα μας.
  • Ο Αλενια μαεστρος αλλα ο De Ligt στην αμυνα 18 ετων τετοιο αμυντικο ειχα να δω χρονια στο φιφα....ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!! ΗΓΕΤΗΣ!

Αυτα μαγκες συνεχιζουμε με προσοχη και με στοχο το double εγχωρια και την καλη πορεια στην Ευρωπη.

7b2a1d9bbe0a0388933897d26370cf0f--futbol-soccer-football-soccer.jpg

@Diegito21Εγκρινω για Troupee. Παιχταρας. Στην Ευρωπη ησουν σοβαρος και μπηκες ομιλους δικαια. Ειναι βατος ο ομιλος σου. Μπορεις ακομα και την πρωτια. Στο πρωταθλημα τωρα κακη η γκελα με Zwolle αλλα ξεσπασες στην Heerenveen με 5αρα. Νωρις ειναι ακομα. Αναμενουμε περισσοτερα.

Στα δικα μου. Κατηφοριζω Ιταλια και συγκεκριμενο Τορινο.

Στους στοχους: Πρεπει να βγουμε Europa, να φτασουμε στους 16 του κυπελλου και οι αλλοι ειναι οικονομικοι σε βαθος 3ετιας.

H 11αδα ειναι περιπου αυτη απλα εχει τραυματιστει ο LJajic για 1 μιση μηνα, οποτε αναγκαστικα παιζουμε χωρις 10αρι με τον Valdifiori αμυντικο χαφ. Το περιβραχιονιο το πηρε ο Baselli.

FjqPy00.jpg

Ειχα σκοπο να ποσταρω, αφου παιξω αρκετους αγωνες αλλα ξεκινησαμε με μια ματσαρα στο κυπελλο που εγιναν τρομερα πραγματα.

Torino-Empoli 1-1 (4-2 penalty) Copa Nazionale Ματσαρα απο τις λιγες. Μπαινουμε δυνατα στο παιχνιδι πιεζοντας. Χασαμε μερικες ευκαιριες στην αρχη. Σε ενα σημειο η μπαλα παει στον Niang μεσα στην περιοχη, οπου τρωει ενα κλαδεμα απο πισω δολοφονικο (φωτο απο κατω) και το κορακι δεν εδωσε πεναλτι. Ολο το ημιχρονο κύλησε ετσι. Στο 2ο ανοιξαν το σκορ και παγωσαν το γηπεδο. Απο εκει και περα δεν μας εβγαινε τιποτα. Οποτε αναγκαστικα ρισκαρα και τους εβαλα ολους μπροστα. Στο 90' κερδιζουμε κορνερ. Ανεβαινει και ο Sirigu. Μετα απο μια κεφαλια η μπαλα θα φτασει στα ποδια του και θα στειλει το ματς στην παραταση!!! Γκολ στο επισημο ντεπουτο του με την ομαδα και μαλιστα κρισιμο. Στην παραταση δεν υπηρχαν δυναμεις, αν και χασαμε 1 καλη ευκαιρια. Τελικα, πηγαμε πεναλτι και πηραμε την νικη, αφου δεν αστοχησαμε ενω και ο Sirigu επιασε 2 πεναλτι. Προκριση!

kXSjxRh.jpg

Fk15ShP.jpgYMuGnSH.jpg

mCf6FdN.jpgLbxfP5p.jpg

UrVBodW.jpg

Aυτα προς το παρον. Συνεχιζουμε!

@desperado Ομαδικως, ολοι, μου περνετε τους παικτες! :D 

Αγωνιστικα συνεχιζεις εκει που σταματησες, αδερφε, νικες και παλι νικες!!
Ζηλευω τα λεφτα σας εκει στην Πρεμ.

Θα μου περνες ΤΣΛ πριν με Μπορμουθ, καντο πραγματικοτητα τωρα!!
Τρομερα αποτελεσματα και πρωταθλημα και κυπελλο, Παναγια μου.

@Dimokritos Καλη επιλογη η Τορινο, εξελιξιμη, κατι σαν την Νις μου, η κατασταση της.

Μεγαλη παικτουρα ο Μπαζελι, πουλεναρα δικη μου.
Προσεχε τον.

Εκπληκτικο ματς με Εμπολι, δραματα αδερφε!!
Συνεχισε, και κατσε χρονια μεχρι να την κανεις καλα!

@Diegito21 Παμε στον Ιπταμενο Ολλανδο!

Κατ'αρχας θα φας τα λογια σου για τον "αντικαταστατη" του Νταντε σε λιγο ;) 

Σε σενα τωρα, φανταστικη μεταγραφη Αλενια, εχει και αξια μεταπωλησης, τρομερη κινηση.
Στανταρ κινιση βεβαια, αλλα ναι, πονταρεις εκει που ξερεις.
Τον Τρουπε δεν τον ξερω.

Ευρωπαικη εμφανιση ΑΓΙΑΞ!!!
2-0 κι αντε γεια, ποια Γκετεμποργκ τωρα, μεσα στο Αμστερνταμ, ασε με.

Τωρα η ηττα απο Τσβολε ηταν ασχημη.
Φανταστικο απογευμα στο Αμστερνταμ Αρινα αλλα κακη εμφανιση.

Βεβαια το γυρισες μετα και το 1-5, δειχνεις ποιος εισαι, και παιζεις μπαλα.
Πολυ τραυματισμος ομως, και ο Ντε Γιονγκ ειναι παικτουρα, γαμωτο.
Για Μπελτραν τι να πω, τωρα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ θα καταλαβεις τι περασα εγω περσι στην Νιουκαστλ που ειχα 6 τραυματιες βασικους.....

Τωρα EL, ευκολα, σα κι εμενα.
Νταξει, θα περασεις ευκολα η δυσκολα.

Ντολμπεργκ, Ντε Λιχτ στανταρακια, τι να λεμε.

Συνεχισε, μπρο, εχεις ακομη παικτες να κουβαλησουνε.
Παιζεις και μπαλαρα, κι αυτο εχει σημασια στις ταξεις του Αγιαξ.

Εφ οσον σε φτιαχνει το CM, αυτο εχει σημασια. :friends:

VAMOS DIEGITO!!!!!!

----------------------------------------------------------------

fc,550x550,black.u1.jpg

Παμε ματς.

Stransbourg - Nice 1-3 

Πραγματικα τους ετρεχα.
Δεν ειχανε ελπιδα, τα γκολ μπηκανε σα σε προπονηση, ειμουνα φανταστικος.

Nice - Rennais 0-3 

Το ακρως αντιθετο.
Μαγικη εικονα βεβαια, καποια στιγμη ειδα το scoreboard και ηταν 0-2 και λεω "ΠΩΣ?!!!!" γιατι πραγματικα το παιχνιδι το ενιωθα για 1-1 φαση, τοσο περιεργο.
Αλλα τον ηπιαμε.

EuropaLeague2.jpg

LcqzkFY.png

H ΨΥΧΗ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ!!

2-0
2-2
3-2
3-3 
Kαι τελος 4-3 στο 90 με εκτελεση απο την μικρη περιοχη του Σαρρ του CB μας γιατι ειχα ανεβασει επιθεση μεχρι και τους φροντιστες...

Ασταδιαλα μωρη Ροσενμποργκ που ερχεσαι ανοιχτη και μου παιζεις και ωραια μπαλα εκτος εδρας, να πουμε.... :lol: 

Troyes - Nice 0-4 

Καναμε παρτι με ΠΑΡΑ πολλες αλλαγες και ενα σωρο παιδακια απο ακαδημιες.
Ξεχωρησε ο GK ο Roche (17 ετων) που εβγαλε 2 αβγαλτα.

uG9C6RR.png

nsyUOh6.png

Δεν εχω να πω πολλα πραγματα για αυτο το παιχνιδι......

1. Το κατεστημμενο της Μαρσειγ μηλισε και παλι στο 0-1 

2H5SNtw.png

Ο Ζερμειν στην αρχη της φασης ειναι ξεκαθαρα offside.
Αλλα εχουμε συνηθισει με αυτην την ομαδα. :D 

Και 2. Ο Ρενατο ειναι ενας Θεος και τιποτα λιγοτερο.Απολυτως τιποτα.

Περσι ηταν "The Vincent Koziello Game!" 

Φετος ηταν "The Renato Sanchez Game!" 

Κατι παθαινουνε οι παικτες μου με σας @Diegito21 και γινονται υπερ-ηρωες!
Κ@υλωνουνε ρε παιδι μου. :hehe: 

Caen - Nice 1-2 

Παραλιγο να μας τον μπιξει η μικρουλα Καεν αλλα ξεφυγαμε απο την εδρα της χαρις σε γκολ του Λαου στο 88' 

EuropaLeague2.jpg

Grasshopers - Nice 1-3 

ΠΟΛΥ καλη ομαδα, ειληκρινα, μπαλαρα και επιθεση.
Επικυνδυνη.

Αλλα μιλησε η ποιοτητα. 

Νice - Metz 2-1 

2-0 απο το 12' αλλα μετα επρεπε να βγαλει αρκετα ο Καρντιναλε για να μη γινει το 2-2.
Εγινε βεβαια το 2-1 στο 85' και για πρωτη φορα σε 2 χρονια εκανα Park The Buss.

cuwj7NX.png

itIb0pR.png

-----------------------------------------------------------------

Παρατηρησεις 

• Αλλαγες σε νουμερα

Koziello 8 
    Sarr
    Renato 6 

• Ο Μπουστος ειναι πραγματικα συφουνας απο τα αριστερα.
    Εκπληκτικος, δουλευταρας, γρηγορος πραγματικα τον χαιρομαι.

• Σαρρ ο νεος ηγετης της ομαδος και μελλοντας αρχηγος, 100% 

• Αλλα και ο παρτενερ του στα CB δε παει πισω, αποκαλυψη ο Σαενζ, η "αλλαγη" του Νταντε.
    Βγηκε και παικτης του μηνα.

x69Ys6X.png

Ψηλος και γρηγορος, θυμιζει Πικε.
    Πολυ καλος.
    Και εμφανεστατα πιο γρηγορος απο τον Νταντε, ειχε γερασει το παλικαρι, δυστυχως.

• Embolo εξω για 2 μηνες, πριν κανα μηνα βεβαια.
    Αρα υπολογιστε σε κανα μηνακι θα τον εχουμε πισω, τοσοκαιρο παιζουμε με Λαου μπροστα.

Αυτα, κυριοι.
Συνεχιζουμε την αναδο βαθμολογικα.
Για πρωταθλημα εχω δωσει εντολη στα αποδυτηρια δε θα μιλαει κανεις! :D 

Αλλα βλεπουμε τι γινεται.

ALLEZ NICE !!!!!!!!!

tifool-1.jpg

@Diegito21

Ιπτάμενος Ολλανδός; παρών. 

Αγωνιστικά σφαλιάρα από Τσβολε,  αλλά ευχάριστη 5αρα μετά. 

Ωραία πρόκριση με ΓΚΕΤΕΜΠΟΡΓΚ...

Με σοβαρότητα,  εσύ με του Ισπανούς θα είστε στην επόμενη φάση της Ευρώπης...

@Dimokritos

Καλή αρχή αδερφέ στην Ιταλία,  

Ωραία ομάδα η ΤΟΡΙΝΟ,  

Μεγάλο το πρώτο ματς... τη έγινε εκεί ρε, ωραίος Sirigu..

Συνεχίζεις....

@ELBarto-3-

Καλά άμα τελειώσω εγώ καριερ,  έλα πες μου.... 

Τα είπαμε για CYPRIEN, πουλεν αρκετά ΦΙΦΑ  πριν:pp

Στα δικά σου , 

Τη έγινε με τις 3αρες ή θα τις ρίχνεις ή θα τις τρως....;;;

• τη έγινε με τα γατάκια χεχε, τη γκολ βάλανε ρε;;  αλλά ο Ρενατο καθαρησε ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ. 

Στην Ευρώπη μετά από 2 ματς,  πήρες κεφάλι και είσαι με το ένα πόδι ( αν και νωρίς) στην επόμενη φάση...

ALLEZ   NICE..!!

---------------------------------------------------------------

Θα σας δείξω τα 2 ματς του κυπέλλου,  που πραγματικά το χάρηκα παρότι  αποκλειστικαμε ...

Συγγνώμη αν έχω κουράσει..αλλα πραγματικά δεν φταίω εγώ,  τελειώνει ο Οκτώβρης και πραγματικά δεν έχω τελειώσει ένα καριερ...

22553318_134050757347875_511129310224970

Μεγάλη και εύκολη νίκη στο πρώτο,

δυνατή σφαλιάρα και αποκλεισμός από τους 8  στο δεύτερο. 

22769866_134064237346527_321531021687154

Είχα και ματς να σας δείξω πρωταθλήματος,   που θα σας πω όμως με τη σειρά χωρίς φωτο  και θα τα συνδυαζετε με τα από κάτω... με την φώτο....

• ΧΆΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ  -  ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ  2-3

• ΛΕΣΤΕΡ - ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ  1-1 ,   Εξω ο Smith ,  και δεν υπάρχει άλλος στη θέση του. 

• ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ  - ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ  3-1  ,  έξω ο CYPRIEN...

• ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ - ΤΌΤΕΝΑΜ 1-1 ,  πρώτο ματς μετά την επιστροφή του KING ,ισοφαρίζει το γκολ του KANE,  και μετά από δύο φάσεις δείτε από κάτω. 

• ΓΟΥΕΣΤ ΜΠΡΟΜ  - ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ  2-2  , Έξω Και ο μίστερ 22Μ...  

Τέλος σεζόν σε όλους,  ααα είχα και ένα 5ημερο το AFOBE out...

22713402_134096657343285_314673497874713

Τα συνδυασατε;;;

Και γω το έκανα... και 

Power  off.

Και τέλος...

Το ξέρω σας κούρασα..... οσο καιμεμεναμη ΕΑ..

σορυ ρε παίδες δεν φταίω εγώ,  πραγματικά,  παίζαμε φοβερή μπάλα.... ωραία ομάδα... αλλά κάποια πράγματα σε ξενερωνουν...

μάλλον με είχε προειδοποιήσει με το πρώτο  καριερ και το ερρορ... αλλά είπα να ξαναπροσπαθησω,

αλλά και πάλι δεν θέλει να τελειώσω..

ΔΥΣΤΥΧΏΣ....

Πάλι καλά που υπάρχει και το just cause 3 να ξεσπάσω  λίγο...

Προς το παρών..... αλλά  να ξέρεις ΕΑ εγώ όταν επιστρέφω,  πάλι Αγγλία θα πάω, δεν θα σου κάνω την χάρη...

Τι άλλον να πω?! 

Τίποτα...

@desperado 2/2 με Μπορμουθ, τι να πω.......περιμενουμε ρε φιλε.

------------------------------------------------

AAEAAQAAAAAAAAheAAAAJDNmYTFlMThmLTk2OTItNDc5Yy1hNzViLTczODhiODZiNzk3Ng.jpg

GDB - Nice 0-1 

Παιζαμε σαφως καλυτερα, αλλα δεν ειχαμε πολλες ευκαιριες.
Ευτυχως ενας φανταστικος συνδιασμος εφερε τον Ρενατο τετ-α-τετ στο 2ο ημ. και αυτος δεν αστοχησε.

proxy.php?request=http%3A%2F%2Fwww.footballzz.com%2Fimg%2Flogos%2Fcompeticoes%2F28_imgbank_el_20150714123241.png&hash=a2ab5d76de1e13e9285c6822fecfdf70

Nice - Besiktas 5-2

Φαινομενικο ματς.
Κανουνε ενα διαστημικο 1ο ημιχρονο οπου δε μπορω να ακουμπησω μπαλα.
0-2 μετα απο 45 λεπτα.

Και μετα δε ξερω τι παθαινουνε, αλλα πεφτουνε κατακορυφα, και πραγματικα μοιραζω γκολ δεξια κι αριστερα!
Τους καταπια!

730

OGC Nice - AS Monaco 3-2 

Κατ'αρχας ειχανε Mpappe οι Μονεγασκοι, κατι το οποιο δεν περιμενα, αλλα τυπικα ειναι δανεικος στην Παρι, αρα στο ΦΙΦΑ γυρισε στην ομαδα του.
Κανω το 1-0 στο ντερμπι με ενα τρομερο βολε του Κοζιελο, ισοφαριζει ομως ο Εμπαπε.
Κανω το 2-1 με Ρενατο με σουτ εξω απο την περιοχη και νομιζω οτι τελειωσε  το παιχνιδι αλλα 2-2 παλι ο Εμπαπε στο 88' ...

ΕΥΤΥΧΩΣ πηγανε για την νικη κι ετσι καταφερα να βγαλω μια αντεπιθεση στο 90' με Μαξιμιν ο οποιος εστρωσε πολυ ομορφα στον Λαουταρο και αυτος τελειωσε το ματς!!!

3-2 στο 90!!!

Και τα 2 ντερμπι μεχρι στιγμης εχουνε βγει θριλερ!!!

Troyes - Nice 1-2  (CdL) 

Ευκολα με τα δευτερα.

KckOh8p.png

1snoXp0.png

----------------------------

Παρατηρησεις

• Επομενος αντιπαλος στο Coupe de Ligue το τελευταιο Στρανσβουργο.
  • Ο Λαουταρο παικτης του μηνα!!!

QU18dzr.png

Αυτα, παιδες, συνεχιζουμε.
Παιζουμε καλη μπαλα, και αμυνομαστε σχετικα καλα, αν και μπορουμε πολυ καλυτερα μιας και τα παιχνιδια με Παρι και Λυον δεν εχουνε παιχτει ακομα, κι εκει θα χρειαστει μπολικη αμυνα.

ALLEZ NICE!!!!!

930

@desperadoΚανε αγιασμο, αδερφε. Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα.

@ELBarto-3- Στο ειπα, οτι φετος πας για μεγαλα πραγματα. Εκπληκτικες οι νικες στην Ευρωπη. Και με Rosenborg και με Besiktas. Τους διελυσες κανονικα. Ανετη προκριση στην επομενη φαση. Τωρα για το πρωταθλημα νωρις ειναι ακομα αλλα απο αυτα που εχεις δειξει μεχρι τωρα. Πηρες τα ντερμπυ και δειχνεις χαρακτηρα μεγαλης ομαδας. Kυνηγα και το κυπελλο. Εχεις ευκολο αντιπαλο. Μεγαλα πραγματα κανει ο Renato. Συνεχισε!

Στα δικα μου, αρχη πρωταθληματος.

Bologna-Torino 5-2 Ο Palacio στα 35 του επαιζε σαν τον Messi. Ο,τι ηθελε εκανε την αμυνα μας. Πρωτη φορα βλεπω τοση ευστοχια απο επιθετικο σε fifa. Ανοιξαν το σκορ με ανυπαρκτο πεναλτι (φωτο απο κατω). Ισοφαρισαμε με Belotti  αλλα απο εκει και περα μας διελυσαν.

Εδω το πεναλτι που ανοιξαν το σκορ. Οχι μονο δεν ειναι πεναλτι αλλα ειναι και επιθετικο φαουλ. Μονος του επεσε και μετα εριξε και τον Belotti.

3hb3kMH.jpg

uOZJ9qe.jpg

mBpNYu9.jpg

Τorino-Sassuolo 1-0 Σχετικα ευκολη νικη.

Benevento-Torino 1-2 Αλλο ενα ευκολο τριποντο.

Torino-Sampdoria 0-1 Ενω μπηκαμε δυνατα και ειχαμε ευκαιριες δεν σκοραραμε. Και τελικα σκοραραν αυτοι.

Udineze-Torino 1-3 Η πιο ευκολη νικη μας μεχρι τωρα. Δεν απειληθηκαμε σχεδον καθολου.

422gNEZ.jpg

Παρατηρησεις:

1) Καλα παιζουμε γενικα. Το προβλημα ειναι, οτι η ομαδα εχει πολλους δανεικους, οι οποιοι ειναι και βασικοι και με δανεικους ομαδα δεν κανεις. Πρεπει να ψαχτουμε για μεταγραφες.

Αυτα προς το παρον.

@Dimokritos Καταρχας τα σεβη μου για την πορεια σου με την Σοτον. Εκπληκτικος!

Κοντεψες να παρεις πρωταθλημα και Τ.Λ. ρε συ τι να λεμε τωρα! Εξαιρετικο career!

Τωρα στα φρεσκα πραματα, ωραια επιλογη ομαδας, συμπαθης η Γκρανατα.

Μπασελι,Μπελοτι αλλη κλαση.Καλο ξεκινημα αν και σε εχουν σφαξει λιγο.

Θελω να σε δω Ευρωπη, συνεχισε δυνατα!

@takisaek Και εσυ αδερφε ωραια επιλογη ομαδας! Ward Prowse και Amiri φυσικα ξεχωριζουν απο τις κινησεις σου.

Αληθεια ειναι δεν σε περιμενα τοσο κακο αγωνιστικα, με βαση οσα ειδα και στην Βρεντερ.

Σωστες κινησεις και τον Γεναρη. Πρεπει να βρεις μια ισοροπια αμυντικα, Αν συμβει αυτο θα αρχισεις να στρωνεις.

Ελπιζω να σε βοηθησουν και οι μεταγραφες. Συνεχισε!

@desperado Δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε ρε συ...

Ενω πας ολο σουπερ, σηκωνεις την Τσαμπιοσιπ και σε μηδενιζουν το μπατζετ και τωρα ξαναπας στην Μπορνμουθ και παλι το game σε κανει μπινια...

Καλα λεει ειπε ο Δημος κανε κανα αγιασμο, δεν ξερω πραγματικα...

Πεισμωσε να ταπωσεις το game με νεα αρχη ρε!

@Diegito21 Ελα ρε Ολλανδε!

Λοιπον εξαρχης με αρεσε η επιλογη σου ,μολις ειδα Αγιαξ.

Και αυτο γιατι απλα πηγες καπου διαφορετικα, σε κατι διαφορετικο.

Ομαδα με μεγιστη ιστορια, αν και εμεις δεν την πολυχονευουμαι γιατι μας στερησε το Πρωταθλητριων το ΄71, αλλα μεγαλο κλαμπ οκ.

Απο τις μεταγραφες σου δεν ξερω ουτε εναν :p Αλλα in Diego we trust :p Αρχισες και ιδανικα με 2πλο στο ντερμπυ!

Αλλο πραμα να παιζεις σε αυτη τη γηπεδαρα σε νιωθω. Αρχισες φορτσατος με εξαιρεση τη φαπα απο Τσβολε αλλα οκ.

Απωλεια σιγουρα ο Ζιγεχ, αλλα με τετοιο Ντολμπεργκ δεν εχεις να φοβασαι!

Ταλενταρα Ντε Λιχτ,θα τον μοσχοπουλησεις λογικα αργοτερα. Περιπατο στο Γιουροπα μαζι με Βιγιαρεαλ.

Αντε συνεχισε ρε !!

@ELBarto-3-   Δεν θα μαστε πλεον συγκατοικοι Γαλλια...

Στα δικα σου, εξαιρετικη η περσυνη σου πορεια με μπαλαρα και φετος θα δουμε ακομα καλυτερα πραματα.

Στις κινησεις σου, Εμπολο μακαρι να σου βγει γιατι σε μενα θυμασε... Τα κονομησες απο Σερι και ηρθε η παιχταρα ο Σαντσες!

Που στα αγωνιστικα σου μεχρι τωρα για μενα ειναι και κορυφαιος προς το παρον.

Εγκρινω Φερναντες, Ριτσαρλισον και Λαουταρο. Τους αλλους ουτε που τους ξερω..

Τι εγινε τωρα μας κανει ο Μαξιμιν ξαφνικα??:hehe: 

Μαγκιγκη νικη με ΟΜ μιλησε η ποιοτητα του Ρενατο! Απιθανη 5αρα στη Μπεσικτας αδερφε! Αλλα απιθανη ματσαρα και με Μονακο!

Πας εκπλητικα και θα πηγαινεις και ολο καλυτερα! Για μενα θα διεκδικισεις την κουπα μεχρι τελους!

Πας τρενο και Ευρωπη τι αλλο θες???

Συνεχισε και τρελανες μας!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Λοιπον στα δικα μου...

Το πραμα στραβωσε πολυ παιδες...

Δε θα κατσω να παραθεσω ενα ενα τα ματς γιατι δεν εχει νοημα.

Λοιπον εγιναν τα εξης:  Με εξαιρεση 2 νικες στο Γεναρη απο κει και περα δεν σταυρωνα νικη.

Τιποτα. Ολο Χ και ηττες.

Με αποκορυφωμα τις ηττες στα ντερμπυ με ΟΜ 2-4, με  Παρι 0-2, και με Μονακο 4-0.

Σε ολα με κατω τα χερια.  Το εξωφρενικο ειναι ομως ειναι οτι τα χανα με το γνωστο τροπο της ΕΑ.

Δηλαδη να χασω με το στανιο. Και οχι μονο αυτα αλλα και αλλα.

Οπως και στο κυπελλο οπου ΠΑΛΙ επεσα με Μετς και με απιθανα πραματα εμεινα εξω.

Με σπασαν τα νευρα και ξενερωσα.

Παρολα αυτα πιεστηκα και ειπα να το παλεψω μεχρι τα ματς του Γιουροπα με την Σοσιεδαδ στους 32.

Αδικη ηττα με μπαλα επιτελους απο μας και χασαμε 2-1. Λεω ΄το χουμε στη ρεβανς'

Να περνουσα δηλαδη μπας και σωνοταν το πραμα, αλλα δεν...

Καταστροφικη ηττα με 2-4 και τελος. Η υπομονη εφτασε στα ορια της και τη κοπονησα.

Οχι τιποτα αλλα απογοητευσα και τον αδερφο @ELBarto-3-

Αδοξο φιναλε δυστυχως αλλα ενα πραμα δεν θα ξεχασω απο αυτο το career!

ΤΟΝ ΦΕΚΙΡΑΡΟΟ!

24ecm4h.jpg

Πραγματικα παλευε μονος του ο παλικαρος σε ολη αυτη τη δυσκολη περιοδο!

Ο Τραορε χαθηκε απο ενα σημειο και μετα... Ο Μεμφις ηταν με σκαμπανεβασματα. Οσο για Μαριανο πικρη ιστορια.

Δεν τον περιμενα ετσι, οπως και γενικα αυτο το career αλλα παμε παρακατω πλεον!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Μεσω browse jobs προεκυψε η επομενη ομαδα.

Ομαδα που εχω να παιξω απο Φιφα 14.

2rqg93n.jpg

ΡΟΜΑ ΚΥΡΙΟΙ!!!

Και επιστροφη στην αγαπημενη Ιταλια!

Νεα προκληση και παμε να δουμε πως βρηκα την ομαδα τον Μαρτιο του 2018.

dggbdk.jpg

Μαχη θα γινει για την 3αδα και το επομενο Τ.Λ. !

11ΑΔΑ

35jxdhh.jpg

Εχω ενα καλο υλικο με εμπειρια αλλα και με ταλεντο.

Ρατζα  Ναινγκολαν και Τζεκο βεβαιως οτι καλυτερο εχουμε.

Ρητρα στο Ρατζα με 72 εκ. !

Απο τις μεταγραφες του Γεναρη που εγιναν, εχουν φυγει απο την ομαδα οι Florenzi, Peres και Perotti.

O Peres με την 1η ευκαιρια θα γυρυσει σιγουρα γιατι ειναι μπακαρα.

Και αυτους που εφεραν ειναι ο Bernat και ενας αλλος Ισπανος δεξι μπακ δεν θυμαμαι πως τον λενε.

Εγιναν και 2 ματσακια...

ΡΟΜΑ-ΝΑΠΟΛΙ 1-0 (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ)

Στο ντεμπουτο μου ειχαμε το 1ο ματς για τον ημιτελικο.

Δεν παιξαμε μπαλα. Καναμε τα απλα και με κεφαλια του Γκοναλον, πρωην Λυοναι, πηραμε τη νικη.

Καλυτεροι ηταν οι αλλοι... Εχουμε και την ρεβανς

Ξαναπαιζαμε μαζι τους στο καπακι για το Καμπιονατο.

ΝΑΠΟΛΙ-ΡΟΜΑ 1-0

Ηταν σειρα τους εδω.

Λιγα πραματα απο μας ξανα αλλα ειναι λογικο.

Ψαχνομαι ακομα.

Με αρεσει η ομαδα και το υλικο.

Περα απο τους γνωστους ξεχωρισα αμεσως τους Ντεφρελ και Schick!

Ο 2ος ειναι δανεικος και θα παει λογικα για αγορα το καλοκαιρι!

Στο C.L. η ομαδα ειναι μεσα και εχουμε ρεβανς με Μπαρτσα στο Ολυμπικο για τους 16!

Χασαμε πριν 2-0... Δυσκολο εργο...

Αυτα προς το παρων παμε για νεα αρχη και οπου βγουμε!!!

bdhrd.jpg

@Dimokritos Καλη αρχη με  Τορινο αδερφε! Συμπαθεστατη ομαδα και η ομαδα του Τορινο η αυθεντικη να τα λεμε και ολα :D ΤΡΕΛΟ ματς με Εμπολι πωπωπ! Το βαλε ο τερματας σου οποτε σε ηθελε αν και το πεναλτι αυτο δεν ξερω γιατι δεν το εδωσε...φετος κανει κ αυτα το φιφα. Στο πρωταθλημα τωρα η 5αρα πονεσε απο Μπολονια αλλα μετα εστρωσες και εκανες σημαντικες νικες με αδυναμους αντιπαλους! Οκ ειχες μια ηττα ακομη αλλα αυτο δεν λεει τιποτα. Ναι ειναι η φιλοσοφια της Τορινο οι δανεικοι οποτε πρεπει να πουλησεις να ριξεις χρημα και σταδιακα να φερεις μονιμους δικους σου παικτες! Καλη συνεχεια μπρο μπορεις εξοδο στην Ευρωπη.

@Fanis-13- Ανελαβες την ομαδα μου οποτε το νου σου ;) !!!!! Μπορεις πιστευω να την πας ψηλα εχει τρομερο υλικο και τον Ρταζα αρχηγο φιλε! Μεγαλη παικτουρα beast ειναι ο ανθρωπος! Πελεγκρινι δουλεψε και Σικ ειναι τα πιο δυνατα ονοματα για το μελλον! Εχει και πολλους δανεικους φυσικα η ομαδα δεξια αριστερα που θα γυρισουν αργοτερα οποτε διωχνε και μαζευε χρημα! Κριμα που εφυγε ο Φλορεντσι....κριμα. Τωρα στα αγωνιστικα καλη νικη στον ημιτελικο με Ναπολι και εχεις και το ματσακι με την Μπαρσα που ειναι ναι μεν σημαντικο αλλα εχεις και ενα 2-0 να ανατρεψεις! Δυσκολο πολυ..εχεις ακομη δουλεια πολυ και το καλοκαιρι μπορεις να μονταρεις μια τρομερη ομαδα!!!

Φερε Φεκιραρο να απογειωθει η ομαδα!

FORZA MAGICA!!!!!!! <3

@desperado Πωωω κριμα ξενερα τραβαει κατι φλασιες το game που να δεις κατω τι θα ανεβασω να γελασεις! Υπομονη αδερφε και περιμενουμε κατι νεο!

@ELBarto-3- 8 ποστ την ημερα ο ανθρωπος τι να λεμε :D Συνεπης αχαχαχ!

Απο το πρωτο ποστ η ηττα απο Ρεν ηρθε μετα απο μια ωραια νικη με Στρασβουργο να σε προσεγιωσει! Μετα ομως εγινε η ΜΑΤΣΑΡΑ! τι ηταν αυτο ρε φιλε? Σκληρη για να πεθανει η Ροσεμποργκ!! Μιλησε ομως η εδρα και η ποιοτητα σου αδερφε! Στο ντερμπι με ΟΜ ειχες αγιο Ρενατο!!!! ΤΙ ΓΚΟΛΑΡΕΣ ρε φιλε και ας ειναι η ομαδα μου απεναντι!!!! ΕΠΟΣ!!! Εχεις πετυχει τα πιο ομορφα γκολ εδω μεσα.. Ωραιες νικες με Καεν και Νις και στην Ευρωπη 2 στα 2! Συνεχιζεις επαγγελματικα αδερφε καμια σχεση με περυσι! Αυτος ο Σαντσες δεν υπαρχει φιλε....κ αλλο γκολ με Μπορντο!! Λιρα 100 αδερφε μην μιλας καθολου! :D 

Τρομερη νικη με Μονακο το χεις κανει φρουριο το γηπεδο σου!! Αυτο με τον Μ'μπαπε που ειναι ξανα στην Μονακο ειναι μεγιστη λαλακεια του Φιφα....ξεφτιλες..οπως και να χει ομως παροτι σε δυσκολεψε και ισοφαρισε μονος του 2 φορες ειχες το σθενος μετα τα γκολ των Ρενατο Κοζιελο να τους σκοτωσεις με Λαουταρο!!! Αψογος!!!

Τρομερη νικη και 3 στα 3 στο EL...απο 0-2 κιολας αψογος αδερφε! Νομιζω περασες τυπικη διαδικασια τα αλλα ματς! Ευκολος αντιπαλος για την συνεχεια στο κυπελλακι.

Συγχαρητηρια για τον Αρχεντινο φιλο μας ;) 

Πας πολυ καλα αδερφε συνεχισε ετσι εχω καλο προαισθημα για σενα φετος!!!!! Μια απο τις 3 κουπες που κυνηγας θα ερθει. :D 

VAMOS ELB VAMOS NICE!!!!!!!!!!!!!!!!

Eγω παιδες ειμαι αναμεσα σε 2 ομαδες λογικα ομως κλεινω προς Σεβιλλη.

Οποτε αν το αποφασισω σιγουρα θα ποσταρω το απογευματακι....δεν με εμπνεει ο Αγιαξ επειδη το επιπεδο ειναι ευκολο του πρωταθληματος και θελω κατι πιο ανταγωνιστικο.

Τελος για να γελασουμε κοιταξτε EPIC FAIL στο ΦΙΦΑ. Επαιξα ενα ματς με Σεβιλλη δειτε ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΞΕΦΤΙΛΕΣ...OMAΔΙΚΟΣ ΠΥΡΟΒΟΛΙΣΜΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Τα λεμε απογευμα παιδες.

Πολύ ωραία career όλοι σας ,αλλά αυτό που ήταν πραγματικά σκληρό ήταν το πρωτάθλημα PL που έχασε ο φίλος τελευταία αγωνιστική απο τους Spurs.
Brutal πραγματικά!

Στα δικά μου :

Forest Green:Τέλος 1 σεζόν.

Καμιά σχέση η μπάλα που έπαιξε η ομαδα σε σχέση με το πρώτο μισό.
Σαφως καλύτερο ποδόσφαιρο και αυτό οφείλεται στο οτι αρχισα να εξοικειώνομαι με το Legendary σε τόσο χαμηλές κατηγορίες ,όπου το awareness των παικτών μου σε όλους τους τομείς του παιχνιδιού ,δεν έχει καμία σχέση με εκείνο των συναδέλφων τους των μεγάλων πρωταθλημάτων.
Ετσι απο το attrition ποδόσφαιρο του 1ου γύρου και των πολλών ισοπαλιών, η ομάδα εφτασε στο παρακάτω αξιοπρεπέστατο αποτέλεσμα.
Μάλιστα με ενα καλό back to back σερί νικών μπορούσαμε και πλέυ οφ αλλά κάπου ίδρωνε το κοντρόλερ απο το βάρος και δίκαια μείναμε σε αυτή την θέση

kdlt6x.jpg

Η διοίκηση πάντως ήταν αρκετά ευχαριστημένη με την μέχρι τώρα πορεία όπως μπορείτε να δείτε απο το καταπράσινο rating.

i5ydqd.jpg

H εικόνα της ακαδημίας είναι ενθαρρυντική για το μέλλον της ομάδας.
Απο τους παίκτες της YA έκανα promote τον Wilson,όπου θα τον λιώσω στην προπόνηση πέρα απο το potential του για να δω αν και μήπως φέτος υπάρχει growth και στα physical υπο αυτές τις συνθήκες (ποτε δεν ξέρεις)!

Ηδη το scouting για την καινιουργια χρονιά έχει ξεκινήσει,λογικά η ομάδα θα αλλάξει εντελώς έχοντας ομως πάλι ως πυλώνες ελευθερους και δανεικούς.
Απο τους παίκτες που απέκτησα free agents κρατάω μόνο τον CB Bozhikov και τον LB Laird.
Oi υπόλοιποι αογοήτευσαν καθως πάρα το σχετικά καλό τους overall ,τα key stats για τις θέσεις τους ήταν σχετικά φτωχά .

Επόμενη ανανέωση με την αρχή της 2ης σεζον πάντα με την Forest Green!

@ELBarto-3- Παλι ακουγονται λογια για μενα χωρις να εχω κανει τιποτα...:p Απαξιω απλαα..:pp  Παιζεις τρομερη μπαλα αδερφε μεγαλες νικες στα ντερμπι με Μαρσειγ και Μονακο με τον Ρενατο να κανει 0ργια στο γηπεδο... Εισαι πολυ κοντα στην κορυφη και με παιχνιδι λιγοτερο μαλισταα!!! Ερχονται κρισημα ντερμπι με Παρι και Λυον... Δωστα ολαα!!! Τωρα στην ευρωπη εχεις κανει τρομερο ξεκινημα με 3/3!! Επικη νικη με Ροζεμποργκ, μεγαλο διπλο με Γραζχοπερς και ανετη νικη με μπεσικτας!!! Εχεις ηδη κλειδωσει την προκριση!! Παμε γερα για πρωταθλημα και ευρωπη αδερφε!!!

@Diegito21 Ομαδικος πυροβολισμος...:D Εκλαψα με το βιντεακι μπρο!!! Τωρα αμα ειναι και πολυ ευκολο μετα απο καποια στιγμη χανει το νοημα του... Περιμενουμε τον νεο σου σταθμο και επισημα και ακομα περισσοτερες επιτυχιες αδερφε!!!

@desperado Οχι παλι ρε φιλε... 2/2 με Μπορνμουθ... πραγματικα δεν ξερω τι να πω... μεγαλο κριμα.... Περιμενουμε τον νεο σου σταθμο αδερφε!!!

@Dimokritos Καλη επιλογη ομαδας αδρεφε!!! Τωρα αγωνιστικα δεν ξεινησες καλα με την 5αρα απο μπολονια με τον Παλασιο να κανει πλακα στην αμυνα σου..(εδω εγω εφαγα χατ-τρικ απο χριστοδουλοπουλο στην βερντερ τι να λεμε τωρα...:D) αλλα εχεις την ποιοτητα και σιγα - σιγα αρχιζεις να ανεβαινεις βαθμολογικα!!! Βεβαια με δανεικους δεν μπορεις να κανεις ομαδα οπως πολυ σωστα λες οποτε αρχισε να ψαχνεσαι για μεταγραφες... Τωρα για το πεναλντι δυστυχως φετος το φιφα εχει μεγαλο θεμα με διαιτησια και γενικα οι καρτες βγαινουν πολυ ευκολα και για ανυπαρκτα φαουλ.... Παντως εχεις την ομαδα για να βγεις ευρωπη!!! Παμε γερα αδερφε...

@Fanis-13- Κριμα που δεν βγηκε με Λυον... Τωρα πηγες προς Ιταλια μερια και η αληθεια ειναι οτι εχεις τρομερη ομαδα!!! Εισαι κοντα στην 3αδα και μπορεις ανετα να βγεις στο champions league την νεα σεζον!!! Τωρα για το ματς με την Μπαρτσελονα πηγαινε χωρις ανχος και απλα διασκεδασε το και ποτε δεν ξερεις...  Με μπροσταρη τον Ρατζα σηκωσε τα ολαα!! Παμε γερα αδερφε

Παμε στα δικα μου τωρα οπου τελειωσα την σεζον αλλα ειχα στειλει τον υπολογιστη για σερβις (μιας και τα επαιξε ο επεξεργαστης) και ετσι δεν μπορουσα να γραψω...

Παμε κατευθιαν στη βαθμολογια(δεν εχει νοημα να γραφω ενα ενα τα ματς τωρα..)

22688516_1617778824975914_35791745223913

Αν και δυσκολευτικαμε αρκετα οπως βλεπετε καταφεραμε εστω και στο τελος και την σωσαμε την Παρτιδα...

Δεν εγραψα για τα ματς των κυπελλων μιας και δεν εδωσα καθολου βαση στο κυπελλο.... 

Φεραμε τελευταια μερα των μεταγραφων τον Ροντον με τραμπα απο την Γουεστ Μπρομ(η οποια επεσε στο τελος...)δινοντας τους τον λαζαρ και αποδειχθηκε κινηση κλειδι για την παραμονη μας... Πετυχε πολλα κρισημα γκολ και μας βοηθησε σημαντικα να πετυχουμε τον στοχο μας!!

Παμε στη νεα σεζον τωρα!!!

Μπατζετ 20 μυρια 

Στοχοι

εισοδος στην 10αδα

να βγαλουμε 2 παιχτες απο ακαδημια 

και κατι με φανελες

Μεταγραφες 

Εφυγαν

Lejeune 35 μυρια στην Τοτεναμ

Saviet 22 μυρια στην Σαιντ-ετιεν

Gayle 8,5μυρια στην Στοουκ

Aarons 13 μυρια στην Λιντς

Ritchie 9,5 στην χατερσφιλντ

Diame 5,5 στη Ρεν

Joselu 7,5 στην Γουεστ Μπρομ

Rondon 16,5 στη Νις

Lascelles 18,5 στην εβερτον

Toney δανεικος στην Λιντς

Και καπως ετσι με ολες αυτες τις πωλησεις μαζεψαμε αρκετο χρημα για μεταγραφες...

Ηρθαν..

Mario Baloteli ST 28 χρονων 22 μυρια

Wojciech Szczęsny G/K 28 χρονων  31 μυρια

Cristian Pavon RW 21 χρονων 17 μυρια

cheikhou kouyate CDM 27 χρονων 9 μυρια

Wilfred Ndidi CDM 21 χρονων 22 μυρια

Mouctar Diakhaby CB 21 χρονων 9,5 μυρια

Marwin Hitz G/K 30 χρονων 5 μυρια + Murphy

Cheick Keita LB 21 χρονων 2,5 μυρια

Dabo CM 26 χρονων 7,5 μυρια 

Andy Delort ST 27 χρονων 8 μυρια

η 11αδα μας για φετος....

22788697_1617778818309248_12562209290818

Και ο παγκος μας!!!

22780571_1617778828309247_29493644573653

Παμε και για το 1ο μας ματς για την νεα σεζον...

1η αγων.

22853263_1617778831642580_80793601121509

Η ομαδα εχει πολυ καλα στοιχεια για φετος και πολυ ποιοτητα!!! Καμια σχεση με περσι!!! 

Παμε για ωραια πραγματα φετος!!!

Ο Αγιοζε ειναι αρχηγος μας για φετος και δικαια με αυτα που κανει!!!

1 hour ago, takisaek said:

@ELBarto-3- Παλι ακουγονται λογια για μενα χωρις να εχω κανει τιποτα...:p Απαξιω απλαα..:pp  Παιζεις τρομερη μπαλα αδερφε μεγαλες νικες στα ντερμπι με Μαρσειγ και Μονακο με τον Ρενατο να κανει 0ργια στο γηπεδο... Εισαι πολυ κοντα στην κορυφη και με παιχνιδι λιγοτερο μαλισταα!!! Ερχονται κρισημα ντερμπι με Παρι και Λυον... Δωστα ολαα!!! Τωρα στην ευρωπη εχεις κανει τρομερο ξεκινημα με 3/3!! Επικη νικη με Ροζεμποργκ, μεγαλο διπλο με Γραζχοπερς και ανετη νικη με μπεσικτας!!! Εχεις ηδη κλειδωσει την προκριση!! Παμε γερα για πρωταθλημα και ευρωπη αδερφε!!!

@Diegito21 Ομαδικος πυροβολισμος...:D Εκλαψα με το βιντεακι μπρο!!! Τωρα αμα ειναι και πολυ ευκολο μετα απο καποια στιγμη χανει το νοημα του... Περιμενουμε τον νεο σου σταθμο και επισημα και ακομα περισσοτερες επιτυχιες αδερφε!!!

@desperado Οχι παλι ρε φιλε... 2/2 με Μπορνμουθ... πραγματικα δεν ξερω τι να πω... μεγαλο κριμα.... Περιμενουμε τον νεο σου σταθμο αδερφε!!!

@Dimokritos Καλη επιλογη ομαδας αδρεφε!!! Τωρα αγωνιστικα δεν ξεινησες καλα με την 5αρα απο μπολονια με τον Παλασιο να κανει πλακα στην αμυνα σου..(εδω εγω εφαγα χατ-τρικ απο χριστοδουλοπουλο στην βερντερ τι να λεμε τωρα...:D) αλλα εχεις την ποιοτητα και σιγα - σιγα αρχιζεις να ανεβαινεις βαθμολογικα!!! Βεβαια με δανεικους δεν μπορεις να κανεις ομαδα οπως πολυ σωστα λες οποτε αρχισε να ψαχνεσαι για μεταγραφες... Τωρα για το πεναλντι δυστυχως φετος το φιφα εχει μεγαλο θεμα με διαιτησια και γενικα οι καρτες βγαινουν πολυ ευκολα και για ανυπαρκτα φαουλ.... Παντως εχεις την ομαδα για να βγεις ευρωπη!!! Παμε γερα αδερφε...

@Fanis-13- Κριμα που δεν βγηκε με Λυον... Τωρα πηγες προς Ιταλια μερια και η αληθεια ειναι οτι εχεις τρομερη ομαδα!!! Εισαι κοντα στην 3αδα και μπορεις ανετα να βγεις στο champions league την νεα σεζον!!! Τωρα για το ματς με την Μπαρτσελονα πηγαινε χωρις ανχος και απλα διασκεδασε το και ποτε δεν ξερεις...  Με μπροσταρη τον Ρατζα σηκωσε τα ολαα!! Παμε γερα αδερφε

Παμε στα δικα μου τωρα οπου τελειωσα την σεζον αλλα ειχα στειλει τον υπολογιστη για σερβις (μιας και τα επαιξε ο επεξεργαστης) και ετσι δεν μπορουσα να γραψω...

Παμε κατευθιαν στη βαθμολογια(δεν εχει νοημα να γραφω ενα ενα τα ματς τωρα..)

22688516_1617778824975914_35791745223913

Αν και δυσκολευτικαμε αρκετα οπως βλεπετε καταφεραμε εστω και στο τελος και την σωσαμε την Παρτιδα...

Δεν εγραψα για τα ματς των κυπελλων μιας και δεν εδωσα καθολου βαση στο κυπελλο.... 

Φεραμε τελευταια μερα των μεταγραφων τον Ροντον με τραμπα απο την Γουεστ Μπρομ(η οποια επεσε στο τελος...)δινοντας τους τον λαζαρ και αποδειχθηκε κινηση κλειδι για την παραμονη μας... Πετυχε πολλα κρισημα γκολ και μας βοηθησε σημαντικα να πετυχουμε τον στοχο μας!!

Παμε στη νεα σεζον τωρα!!!

Μπατζετ 20 μυρια 

Στοχοι

εισοδος στην 10αδα

να βγαλουμε 2 παιχτες απο ακαδημια 

και κατι με φανελες

Μεταγραφες 

Εφυγαν

Lejeune 35 μυρια στην Τοτεναμ

Saviet 22 μυρια στην Σαιντ-ετιεν

Gayle 8,5μυρια στην Στοουκ

Aarons 13 μυρια στην Λιντς

Ritchie 9,5 στην χατερσφιλντ

Diame 5,5 στη Ρεν

Joselu 7,5 στην Γουεστ Μπρομ

Rondon 16,5 στη Νις

Lascelles 18,5 στην εβερτον

Toney δανεικος στην Λιντς

Και καπως ετσι με ολες αυτες τις πωλησεις μαζεψαμε αρκετο χρημα για μεταγραφες...

Ηρθαν..

Mario Baloteli ST 28 χρονων 22 μυρια

Wojciech Szczęsny G/K 28 χρονων  31 μυρια

Cristian Pavon RW 21 χρονων 17 μυρια

cheikhou kouyate CDM 27 χρονων 9 μυρια

Wilfred Ndidi CDM 21 χρονων 22 μυρια

Mouctar Diakhaby CB 21 χρονων 9,5 μυρια

Marwin Hitz G/K 30 χρονων 5 μυρια + Murphy

Cheick Keita LB 21 χρονων 2,5 μυρια

Dabo CM 26 χρονων 7,5 μυρια 

Andy Delort ST 27 χρονων 8 μυρια

η 11αδα μας για φετος....

22788697_1617778818309248_12562209290818

Και ο παγκος μας!!!

22780571_1617778828309247_29493644573653

Παμε και για το 1ο μας ματς για την νεα σεζον...

1η αγων.

22853263_1617778831642580_80793601121509

Η ομαδα εχει πολυ καλα στοιχεια για φετος και πολυ ποιοτητα!!! Καμια σχεση με περσι!!! 

Παμε για ωραια πραγματα φετος!!!

Ο Αγιοζε ειναι αρχηγος μας για φετος και δικαια με αυτα που κανει!!!

συγχαρητήρια  φίλε για την πορεία σου αλλά με παραξένεψε το ότι η Τότεναμ πήρε πρωταθλημα και μάλιστα με αρκετή διαφορά.. έχει ακόμα στο ροστερ της τον kane και τα άλλα αστέρια της??

@Dimokritos Μια ψαρα το παλευεις, εισαι σε καλη φορμα και πραγματικα 7η η Τορινο ειναι μια χαρα.
5-2 ματσαρα, και γενικα η Ιταλια πρεπει να παιζει καλη μπαλα σε συνδιασμο με αρκετη τακτικη.

Πληγμα οι δανεικοι οντως.
Συνεχισε μπρο.

@Fanis-13- Ρομαρα φιλε, επιλογαρα.

Μια ομαδα που χρειαζεται αναγεννητη και ηγετη, καθως βρισκεται σε κακη φαση.
Εισαι ο ανθρωπος της!

Και αν και με απογοητευσες με Λυον, οντως, δε κρατω κακια :pp 

Ξεκηνησες καλα με νικη και μιση προκριση απεναντι σε μια δυνατη Ναπολι.
Μετα τον εφαγες, αλλα δεν ειχε αυτο το ματς σημασια, το κυπελλο ηταν το ζουμι.

Καλη ομαδα εχεις, αλλα θελει παικτες σε σημαντικες θεσεις.
Βγαλε τωρα την χρονια, και απο καλοκαιρι στρωνεις.

Τον Γκοναλον και τα ματακια σου.

@Diegito21 ΕΑ ρε φιλε, τι να πεις...

Σε περιμενουμε, Σεβιγιαννε. ;) 

@takisaek Τον Παβον βολτα τον πηρες ρε φιλε. :hehe: 

Ασε το παλικαρι ησυχο καμια φορα να κανει μονος του την καριερα του.

Ο Μπαλο, απο εμπειρια μιλαω, ειναι αργος.Ξερει μπαλα, αλλα θα δυσκολευτεις να τον ελεγχεις.
Ασχολιαστο το οτι ΚΙ ΑΛΛΟΣ παικτης απο μενα. :D 

Πηρες και σημαντικη νικη ψηχολογιας με τα γατια πρωτη αγωνιστικη, μεγαλο αποτελεσμα που εμπνεει για να γινει κατι διαφορετικο φετος.
Μην εχουμε τις συνεχομενες ηττες παλι.

Για την προηγουμενη σεζον δε σχολιαζω, ευτυχως που εσωσες το τομαρι σου, τιποτ'αλλο.

-------------------------------------------------------

ogc-nice-17-18-home-away-third-kits-8.jpg

Παμε κατευθειαν ματς γιατι σημερα εβρεχε ολη μερα και το καψα σπιτι.

Μonpellier - Nice 0-4 

Πανευκολα στην επιστροφη του Εμπολο που ηταν καταλιτης.

VdbiScggNj-PVfh9DXDdMkLL7ZdocmbTPwmar1LRelIu4DsT7JjFAEqp8xAcMxPTlA=w300

Rosenborg - Nice 0-2 

Ουσιαστικα προκριση τελος.

Nice - Toulouse 2-1

Πολυ δυσκολο παιχνιδι απεναντι στην 3η Τουλουζ (αυτη την στιγμη 2η) 

Αλλα ειμασταν ανωτεροι σε ολα.

Dijon - Nice 0-3

2 γκολακια ο Εμπολο.

Besiktas - Nice 1-0

Εβαλα τα δευτερα, δε με ενοιαζε και πολυ.

Nice - ASNL 4-0 

Με πρωταγωνιστη τον Αμιρι η δευτερη ομαδα της Νις κερδισε 4-0 :D 

730

z7LcDUM.png

Aυτο ηταν το παιχνιδι που πραγματικα θα εδειχνε εαν ειμασταν αξιοι στο να κυνηγησουμε το πρωταθλημα.
1οι εμεις, 2οι αυτοι.

1ο ημ. μας πατησανε....ο Καρντιναλε εβγαλε τα αβγαλτα, και ειχανε και ΑΠΙΘΑΝΟ δοκαρι που ακομα δε καταλαβαινω πως δε μπηκε γκολ.
Αλλα στο δευτερο ανοιξανε λιγο στην αμυνα, και δεν εχουνε κανει καμια ιδιαιτερη προσθηκη εκει περα, κι ετσι το εκμεταλευτηκα με Εμπολο και εκανα το 1-0.
Μετα επαιξα αντεπιθεση, και τελειωσαμε το ματς στο 86 με γκολ του Μαξιμιν.

Επαγγελματικη νιση στην οποια δεν ειμουν απαραιτητα η καλυτερη ομαδα.

Αλλα νικη τιτλου.

ASSE - Nice 1-1 

Επεσαν πολλα τα παιχνιδια, και ειμασταν κουρασμενοι, ξεκαθαρα.

Nice - Grasshopers 3-0 

Sim, με τα δευτερα.

Nice - Lorient 3-1 

Ευκολα με 2 γκολακια του Ρενατο.

Nice - Stransbourg 2-0  (CdL) 

Ευκολη νικη με το καημενο Στρανσβουργο που μαλλον πεφτει φετος.
Επομενος αντιπαλος στο Κουπ ντε Λιγκ στις Παρατηρησεις.

rWPDPyC.png

eLPVR0h.png

------------------------------------------

Παρατηρησεις 

• Eπομενος αντιπαλος στο κυπελλο η Λιλλ.
    Δεν εχω τσεκαρει ποιες μεγαλες ειναι ακομη στο τουρνουα.
    Η φαση των 8 θα ειναι, BTW.

• Επομενος αντιπαλος στο EL η Γκρονιγκεν.
    Ευκολα, θεωρητικα.

• Ο Ρενατο ειναι πραγματικα διαστημικος.
    Δε θα φτασω να πω οτι ειναι καλυτερος απο τον Σερι, γιατι αμυντικα δεν ειναι καλυτερος, αλλα το ολο πακετο που παιρνω μ'αυτον, η αμυνα, η επιθεση η δημιουργια, τα γκολ, ειναι πραγματικα αδιαπεραστο.

• Αν καταφερουμε φετος και παρουμε πρωταθλημα (και πρωτα ο Θεος και κανα αλλο τροπαιο) μαλλον θα ειναι η τελευταια μου σεζον στην ομαδα.

• Ο Εμπολο μας εδωσε αλλη διασταση.
    Ο Λαουταρο, να ναι καλα το παιδι, ειναι φανταστικος επιθετικος, αλλα δημιουργικα ειναι στο ετσι-κ-ετσι.....ο Εμπολο ΚΑΙ σκοραρει, ΚΑΙ δημιουργει.
    Απο τοτε που γυρισε εχει 4 γκολ και 4 ασσιστ.
    Απιθανος.

• Ξυπνησε ο Πλεα με 5 γκολ σε 6 ματς.
    Για να δουμε.

Αυτα για τωρα παιδες, εχουμε την ΠΣΖ τωρα, στο Παρισι, που οπως βλεπετε τα παει ΧΑΛΙΑ και μετα μπηκαμε Γεναρη που θα δουμε αν φερουμε κανα χαφακι.
Θα τολμησω να πω οτι ειμαστε στον σωστο δρομο και μια νικη/θετικο αποτελεσμα στο Παρισι θα το επικυρωσει.. ;) 

b4c6ad63-a530-4afb-9d0e-5d8192c1c73e.jpg

ΑLLEZ NICE !!!!!!!!

voile-pop.jpg

@ELBarto-3-

Φίλε πρωταθλητής χειμώνα,  με 12 βαθμούς από τον βασικό σου αντίπαλο ( ΤΟΥΛΟΥΖ δεν υπολογιζω) νομίζω ότι θα είσαι και ο τελικός  πρωταθλητής....

Μεγάλες νίκες με τις 2 ομάδες που σε ακολουθούν,  όπως και με ΜΟΝΠΕΛΙΕ... Τώρα με ΑΣΣΕ δεν πειράζει στο πρόγραμμα είναι και κάνα Χ....

Στη Ευρώπη άνετα στην επόμενη φάση, 

Δεν νομίζω οι Ολλανδοί,  να είναι πρόβλημα για να πας στους 16.

Συνεχίζεις φίλε,  πας για κάτι καλό....

@Fanis-13-

Καλός τον Ιταλό,

συνεχίζεις μέχρι το τέλος,  για να πάρεις ένα καλό ευρωπαϊκό εισιτήριο,  

Και από την καινούρια σεζόν,  

@takisaek

Αναγνωριστική θα την έλεγα την πρώτη σεζόν, για να μην πω χάλια,  γιατί  μας έχει καλομαθει με τα εξερετικα σου καριερ. 

Τώρα, έκανες τις κίνησής σου, έκανες την ομάδα όπως ήθελες και περιμένουμε περισσότερα...

Ξεκίνησες  με πολύ ωραία πράγματα και περιμένουμε αντίστοιχα....

Συνεχίζεις δυνατά..

@Dimokritos

Σε 5 ματς είσαι 7ος, αλλά έχεις και ματς λιγότερο,  

Οπότε έχεις την ευκαιρία από τώρα να είσαι σε θέση με Ευρωπαϊκό εισιτήριο, με προσεκτική συνέχεια. 

Είναι βέβαια νωρίς ακόμα,  αλλά από τώρα πρέπει να βάλεις βάση για μια από αυτές τις θέσεις 

@Diegito21

Ταυρομαχε... επική EA... δες από κάτω

-----------------------------------------------------------------

ΤΙΤΛΟΣ :   ΕΛΆΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ...

Άντε λέω να ξεκινήσουμε,   επόμενη ομάδα (Έχω 5-6) που εχω στο πρόγραμμα   για την ΠΡΕΜΙΕΡ.

Είχα κάνει πέρσι...

Συμπαθητική ομάδα... και ωραίο γήπεδο...

Δεν εκατσε ουτε η ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ,  

ΓΙΑΤΊ;;;

Αφού έχω φτιάξει λίστες μεταγραφων και παραχωρήσεων,  ρητρες,  11αδα κτλ...

Πάω στον 1ο αγώνα...

22769883_135364883883129_409691322558283

Εδώ λοιπόν είναι ο πρώτος αγώνας  με την ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ..

Με ωραία  μπάλα,  καλή αμυντική λειτουργία και πάθος στο 78' κάνουμε το 0-2...

Και....απλα  μείναμε στους πανηγυρισμούς.... Η φωτο είναι στο 84' , αλλά μην ανησυχείτε,  έκατσα,  έφαγα,  έκανα τσιγάρο,  το παιχνίδι είχε λήξει αλλά εμείς ακόμα πανηγυρίζουμε....

Πάει και η ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ...

Αυτά για σήμερα θα δούμε αύριο τη θα προκύψει.....

@desperadoΤι να πω. Ο πιο ατυχος του forum και επισημα. Αναμενουμε το επομενο χωρις προβληματα ελπιζω.

@ELBarto-3-Eισαι πρωταθλητης, αδερφες. Δεν το χανεις αυτο το πρωταθλημα. Και αν συνεχισεις ετσι σε βλεπω να πηγαινεις και για treble. Στην Ευρωπη ο αντιπαλος σου ειναι ευκολος. Μπορεις να προχωρησεις. Μπορεις να δωσεις προσοχη και στο κυπελλο με την διαφορα που εχεις στο πρωταθλημα. Συνεχισε!

@takisaekΚαταρχας μπραβο για την παραμονη. Στα της νεας σεζον, εκανες πολλες πωλησεις και αλλαξες ολη την ομαδα. Εφερες καλους παιχτες, αν και ξεχωριζω Pavon. Εχεις καλη ομαδα φετος και μπορεις να κανεις την υπερβαση. Πηρες και μεγαλη νικη με United στην πρεμιερα. Μακαρι να σου παει ετσι η σεζον. Συνεχισε.

@Alexis13 Δεν πειραζει που δεν μπηκες play-off. Ειχε μια καλη σεζον. Του χρονου θα ειναι ακομα καλυτερα. Συνεχισε!.

@Diegito21 Αναμενουμε, αδερφε. Καλη επιλογη ομαδας.

@Fanis-13- Δεν πειραζει για το προηγουμενο με Lyon. Δεν μας βγαινουν παντα ολα. Στο καινουργιο τωρα, κανε με περήφανο, αδερφε! Πέρσι το σηκωσα με Roma φετος ειναι η σειρα σου. Αναλαμβανεις την ομαδα σε κομβικο σημειο. Στο κυπελλο εισαι μια ανασα απο τον τελικο και στο πρωταθλημα δεν εχει χαθει τιποτα, αν το παλεψεις. Η ομαδα που βρηκες ειναι καλη, αλλα δυστυχως λειπει ο Florenzi. Απωλεια. Για Ευρωπη δεν πειραζει. Παρατα την και αφοσιωσου στο πρωταθλημα. Συνεχισε!

Στα δικα μου:

Torino-Verona 1-0 Νικη με γκολαρα το Belotti.

Crotone-Torino 0-0 Παιζαμε με παικτη παραπανω για 20 λεπτα αλλα δεν καταφεραμε να σκοραρουμε.

Juventus-Torino 0-0 Ξεκινησαμε δυνατα το παιχνιδι. Ειχαμε δοκαρι μετα απο στημενη φαση και μια καλη ευκαιρια με Belotti αλλα ο Buffon τους εσωσε. Αυτοι δεν απειλησαν ιδιαιτερα, αφου παιξαμε κλειστα και πηραμε το x.

Torino-Roma 1-1 Προηγηθηκαμε νωρις και κρατουσαμε την νικη μεχρι το 85'. Δυστυχως, ισοφαρισαν με Djeko. Κριμα. Χαμενη ευκαιρια.

Fiorentina-Torino 1-0 Εκτος τοπου και χρονου. Δικαιο αποτελεσμα.

Torino-Cagliari 2-1 Ξεκινησαμε παλι μετρια και προηγηθηκαν. Ευτυχως μετα η ομαδα ξυπνησε και το γυρισαμε.

6tH3zFF.jpg

Παρατηρησεις:

1) Εφυγε ενας δυσκολος μηνας με πολλα ματς.

2) Ο Ljajic ειχε τραυματιστεί για 3 εβδομαδες αλλα επεστρεψε ευτυχως, γιατι μεσοεπιθετικα εχουμε θεμα χωρις αυτον.

@takisaek Εκανες καλες πωλησεις αδερφε και πραγματικα βοηθηθηκες οικονομικα να φερεις εξισου καλους παικτες. Ο τρελο Μαριο μαρεσει για κορυφη ταιριαζει στην Νιουκαστλ οπως επισης Παβον που ειναι στανταρ! Για μενα η μεταγραφη σου που εχει πολυ σημασια ειναι ο Ndidi στα χαφ ο οποιος θα σου δωσει πολλα πραγματα. Αψογος!Επισης ο παγκος σου φετος εχει λυσεις κατι που περυσι δεν ειχες και σου κοστισε. Αμιρι βλεπω μεσα στις αλλαγες Κουγιατε Μορ πολυ καλα ονοματα που στομ αραθωνιο πουε χεις θα σε βοηθησουν. Παμε στα αγωνιστικα τωρα που εκανες  φοβερο ξεκινημα με νικη επι της καλυτερης ομαδας στο νησι. Ευγε φιλε!!!!! Η αρχη ειναι το ημισυ του παντος και περιμενω πολλα φετος!!! ;) 

@Dimokritos Την πας εξαιρετικα την Τορινο! Παιζεις καθαρο ιταλικο ποοδοσφαιρο με σφιχτη αμυνα και λιγα γκολ. Καλα κανεις μιας και θα σε βοηθησει στο να κρατιεσαι ψηλα. Εξαλλου η καλυτερη επιθεση ειναι η αμυνα. 5η θεση ειναι μια χαρα για την ομαδα σου και ευχομαι να το κρατησεις μεχρι τελους. Απο τα αποτελεσματα σου το 0-0 μεσα στην Ρουμπεντους ειναι οτι καλυτερο θαμπορουσες να παρεις οπως και το χ με την Ρομα. Συνεχισε αδρφε τα πας περιφημα.

@desperado ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧ κλασσικα ρε φιλε...πωπω εγω το παθαινα με Ραγιο...δεν εκανε βολε ο τερματας. Ευτυχως γι αυτο το παιχνιδι φετος εδωσα 30 ευρω. Δεν αξιζε παραπανω.

@ELBarto-3- 

train_des_pignes_2013_565_band.jpg

Γαλλικο τρενο που διασχιζει ολη την χωρα....4 γραμματα!!! :D ΝΑΙ ΝΑΙ η ομαδα σου φιλε!!!! Εκπληκτικος αδερφε απο που να ξεκινησω! Εχει δεσει απιστευτα η ομαδα και αποδιδει και ωραιο ποδοσφαιρο. Ο Εμπολο εκανε one man show στο Μονπελιε και καταφερε να γκρεμισει την ομαδα τους! Για μενα μεγαλη νικη με Τουλουζ που παντα μα παντα ειναι δυσκολη! Μπραβο σημαντικοτατη νικη! Επισης ο Εμπολο σε βοηθησε και στην Ντιζον μεσα και ειχες αερα ψυχολογιας εν οψει ντερμπι! Δυσκολευτηκες με την ομαδα σου με Καρντιναλε να σε κρατα μεσα στο παιχνιδι  οσο δεν εβρισκες ρυθμο! Πολυ σημαντικο να χεις τερματα να τα βγαζει ολα. Εκει ξανα ο Εμπολο που εχει ξυπνησει για τα καλα σου εδωσα προβαδισμα και μετα τους τελειωσες φιλε! Αυτες οινικες δινουν τιτλο που δεν εισαι και στην καλυτερη σου μερα. Μετα αφου δεν εχασες με ASSE με την κουραση που υπηρχε μια χαρα εισαι! Εκανες και τις νικες σου σε κυπελλο και πρωταθλημα και φυσικα περασες πρωτος και ανετος απο τον ομιλο του EL. Και με Γκρονικγκεν θα κανεις πλακα τωρα! Στο κυπελακι ειναι καλη η Λιλ θα ναι ωραιο ματσακι.

Χαιρομαι διαιτερα για Ρενατο ειναι παικταρα ο ανθρωπος και οντως αμυντικα δεν ειναι το ιδιο αλλα επιθετικα ειναι διαστημικος στο να φτιαχνει παιχνιδι. Εχεις λυσεις επιθετικες φετος πολλες ξυπνησε ο Εμπολο και ο Πλεα και ολα σου πανε καλα! Κερδισε την νεοπλουτη καρικατουρα και πας για τιτλο αεροπορικος! :D

VAMOS ELB!

__________________________________________________________________________________________________________________________________

Παμε στα δικα μου τωρα...

ΑΚΥΡΟ Η ΑΤΑΛΑΝΤΑ!

Παμε Σεβιλη που εχω αρχισει :D Ξερω οσοι ειδατε το ποστ μου θα νομιζατε οτι κολλησα elabαρτιτιδα αλλα οχι :D 

Οποτε Sevilla 

fpLDX7uc_400x400.jpg

Ποσταρω απογευμα μεταγραφες κλπ.!

@Diegito21 Αντε περιμενουμε, μακαρι να τσουλησει.

Και πρεπει να σταματησουμε να την λεμε "Elbart-ιαση" παντως, εχετε αλλαξει ΠΟΛΥ πιο πολλες ομαδες απο μενα, πια και δεν εχω πει κουβεντα... :D 

@Dimokritos Εσυ συνεχιζεις να δαμαζεις στην δυσκολη Ιταλια.Οταν με Ρωμα και Γιουβε φερνεις Χ ειναι μεγαλα αποτελεσματα, και με τις αλλες περνεις τις νικες σου, κυριος.

5ος καλα ειναι εχεις δρομο ακομα.

@desperado Φιλε, ασε το ΦΙΦΑ για καμια βδομαδουλα, παιξε εκει Battlefield η τι αλλο παιζεις και αστο να κρυωσει.Δεν εξηγειται.

------------------------------------------------

flat,800x800,075,f-c,0,75,800,331.u1.jpg

Παμε μεταγραφες 

ymJZ7q6.png

Βασικοτοτη.
Καταφερα να αποσπασω 52 μυρρια απο την Εβερτον και φεραμε ρευστο στον συλλογο.

Atalanta+BC+v+SS+Lazio+Serie+A+2bW5o5boqj1x.jpg

mnySa5Z.png

Felipe Anderson 

Τεραστιος αντικαταστατης του Πλεα!
Τρομερος μεχρι τωρα, 40 μυρρια δωσαμε.

Ukraine-v-France-Group-D-UEFA-EURO-2012.jpgRm81cGG.png

Yann M'Vila 

Το CDM που χρειαζομασταν.
Απο τα παλια πουλεν μου (FIFA 12) αξιοπιστος, δυνατος και με καλο ποδι.
Μια χαρα αλλαγη θα ναι οταν θα κουραζεται ο Ρενατο (ΠΟΤΕ δηλαδη :hehe: ) 

Ματς 

Λοιπον, επειδη ειχαμε πολλα, δε θα τα γραψω ολα, θα αναφερω τα σημαντικα.

Paris-SG-vs-OGC-Nice-Match-Preview-Prediction-French-League-11th-December-2016.jpgz4edBvQ.png

Oι αλλοι ξεκινησαν με Callegari-Nkunku-Demoncy στο κεντρο.....
Τους καταπια.

Δυο γκολ και 2 δοκαρια στο 2ο ημ.
Στο δευτερο μπηκε ο Βερραττι στο παινχιδι και σημαζεψε λιγο τα ασημαζευτα, αλλα πραγματικα περασα συφουνας.

Nice - Lille 5-1 (CdL) 

Ανοιξαν οι θαλασσες στο κυπελλο!! :D 
Δεν ειχανε ελπιδα, παιζουμε φανταστικο ποδοσφαιρο.

Monaco - Nice 0-3 (CdF) 

Αλλη απο κει που νομιζε οτι θα μπορουσε να σταματησει τον Χουλκ.
Μπα.
Πισω σπιτι σου.

Νιce - Nantes 5-0 (CdL Semi-Final) 

Ανετα κι ωραια ειμαστε τελικο.

Olympique-Marseille-OM-OGC-Nice.jpg

OM - Nice 0-0 

Πραγματικα ΝΤΕΡΜΠΑΡΑ.
Με πατησαν και τους πατησα σε διαφορετικα μερη του παιχνιδιου.
Φανταστικο παιχνιδι, αξιο ντεμρπι.

KAFsf.jpggpzBJgX.png

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΕΡΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΦΙΦΑ!!!!!!!!!!!!!!

Χρειαστηκε να ισοφαρησω 2 φορες μεχρι να παραδωθουνε!!!
Και ειχανε και καλη ομαδα!
Ικαρντι, Νευμαρ, Μπαρκλευ, Ραμπιο, Βερρατι, Ντι Μαρια, Σιλβα ΟΛΟΙ οι καλοι παιζανε, δεν υπηρχανε δικαιολογιες!!!!

Πραγματικα, δεν το πιστευα.
Εκπληκτικο αποτελεσμα, το καλυτερο ever σε ΦΙΦΑ, θυμαμαι ενα 5-0 στο FIFA 12 (BvB - Bayern)  αλλα δε φτανει αυτα τα ηψη!

Τρομερο!

----------------------------------------

Παρατηρησεις 

• Απο καποια στιγμη αρχισα να κανω σιμ τα ματς πρωταθληματος.
    Κανω μονο νικες, κυριολεκτικα.
  • Πινακα ξεχασα να ποσταρω γιατι ακομα να συνελθω απο το 7-2 !!! :D 
    Ειμαι στο +20 (67-47) απο την Τουλουζ.
  • Τελικος CdL με ASSE.

• Επομενος αντιπαλος στο κυπελλο η Λοριαν.

• Παιζουμε διαστημικο ποδοσφαιρο.

Αυτα τα λιγα, παιδες :D 
Αυριο το απογευμα εχω κατι δουλειες κι ετσι δεν ξερω ποσο θα μπορεσω να παιξω, αλλα το Σαββατο ειναι σογουρο οτι θα εχετε τελος σεζον.
Μετα θα παω μια ακδρομουλα μεχρι την Τριτη αρα Τριτη βραδυ θα χετε ανακοινωση νεας ομαδος.

Προς το παρων παμε να δουμε αν η φορμα μας συνεχιστει και στην Ευρωπη! :lol: 

ALLEZ NICE!!!!!

930

@ELBarto-3-Δεν χρειαζεται να τα ξαναλεμε. Φοβερος. Σου πηγε καλα η χρονια και θα σηκωσεις κουπες, οπως φαινεται. Παλεψε μηπως παρεις 3 τιτλους. Δεν θα εχει ξαναγινει στο topic νομιζω. Oσο για το αποτελεσμα με PSG, ξεχνας μαλλον το 19;-0 που ειχες φερει περσι στην Ιταλια. Συνεχισε.

@Diegito21Περιμενουμε αυριο τους πρωτους σου αγωνες στην Ισπανια; :hehe:

Στα δικα μου:

Μεταγραφες

ΕΦΥΓΑΝ:

Gustafson (Bolton 1.4 εκ.)

Ιchazo (Not'ham Forest 670k)

Molinaro (Verona 1.5 εκ.)

Ηρθαν:

Benedetti (1.5 εκ απο Chiavari) 25 χρονων CB

Kresic (560k απο Αvellino)  21 χρονων CB

Pavon (16.5 εκ. απο Boca)

Αγωνες

Inter-Torino 0-2

Torino-Chievo 2-1

Milan-Torino 1-0

Torino-Atalanta 1-2

Torino-Napoli 1-1

Spal-Torino 1-2

Torino-Genoa 1-0

Torino-Avellino 2-0 (Κυπελλο)

oSlRcnU.jpg

Παρατηρησεις:

1) Στο κυπελλο παιζουμε με Fiorentina στους 16.

2) Δεν νομιζω να γινουν αλλες μεταγραφες. 

3) Ειναι Γεναρης και ειμαστε στα μισα. Παμε να τελειωσουμε την σεζον.

@Dimokritos Το πας για ΤΣΛ ευκολα κιολας.

Προσεγμενες μεταγραφες με μυαλο, τρομερος!!

Την εχεις την Φιορεντινα.
Κανε το βημα στο κυπελλο, γιατι πιστευω την Ευρωπη την εχεις ανετα.

=----------------------------------------------

jAlk3Mg.png

ΤΕΛΟΣ !!!!!

Στα κακα.....φτασαμε στους 8 του Europa League αλλα χασαμε απο την Βολφσμπουργκ μονο και μονο γιατι το προγραμμα εγινε π^%τανα.
Παιζαμε ανα 2 μερες, και δεν αντεξαν τα παλικαρια μου.

3-1 ηττα στην Γερμανια και 0-0 στην Νις.
Δυστυχως.

Σαν να μην εφτανε αυτο εμεινε εκτος για 4 μηνες ο Εμπολο τον Μαρτη.....το παλικαρι επαιξε συνολικα 3 μηνες φετος, καταστροφη η χρονια του.

Επισης, για τον ιδιο ακριβως λογο, χασαμε και το Κουπ ντε Λιγκ.
0-1 απο την ASSE στον τελικο που παιξανε 4 βασικοι......

ΣΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΩΡΑ!!!!!

Πρωταθλητες μεσα στο Λυον, απο Απριλη!!!!!

ja5nmIj.png

Νικη με 0-3 και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ πρωταθλημα μετα απο to 1959!!!!!!

Ιστορια!!!!

Και εννοειται απονομη την τελευταια αγωνιστικη μεσα στην Ναντ.

Q45mmbX.png

QjYzu2y.png

xESXHl1.png

Φανταστικη χρονια, πραγματικα καταπιαμε τους παντες!!!

+ εμεινε εκτος Ευρωπης η Παρι.
Αρα ολα καλα :D 

Και πρωτος μου τιτλος στο ΦΙΦΑ 18.

Αλλα κι ο δευτερος δεν αργησε να ερθει!!!!!!

kdktnXN.png

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!

Κερδισαμε την Παρι για 3η φορα φετος, μεσα στο σπιτι της κιολας!!!!
0-1 στην παραταση με Φελιπε Αντερσον, και ΝΤΑΜΠΛ η μεγαλη Νις!!!!!!!!!

Εκπληκτικη σεζον!!!

MVP ο αδιαπεραστος φετος Ρενατο, εννοειται.

dtQzuXQ.png

Νταξει, το παλικαρι ητανε κορυφη.
Πολυ σπανια δεν εχω ουτε ενα παραπονο για παικτη, πραγματικα.

---------------------------------

Αυτο ητανε........
Κυριοι, δεν θα κατσω αλλο στον ερωτα που λεγεται Νις, θα κοιταξω να παω αλλου.
Η ανακοινωση της ομαδος θα γινει ειτε σημερα το βραδυ ειτε αυριο, αναλογα με το ποσο ψαξιμο θα θελησω.

Για την Νις, ενα μεγαλο ευχαριστω, το ξερουνε οτι μου ειναι δυσκολο αλλα πραγματικα τους αγαπαω.
Αυτα που καταφεραμε θα μεινουνε στην ιστορια της ομαδος για παντα.

Και δε φευγω ετσι απλα, τους αφηνω με ενα σωρο ταλεντα απο τις ακαδημιες, θα ναι μια χαρα τα παιδια, εχουνε μελλον.

Για μια τελευταια φορα....

ALLEZ NICE!!!!!!!

maxresdefault.jpg

@takisaek Πουλησες πολυ πραμα και πηρες πολυ πραμα.

Ξεχωριζω Παβον εννοειται. Θα εισαι σαφως καλυτερος φετος και φανηκε απο την πρεμιερα.

Συνεχισε δυνατα!

@desperado Οτι και να πω παλι δεν εχει νοημα...

Θα συμφωνησω με τους απο πανω ,αστο για λιγες μερες να φυγει η γκαντεμινη.

@Dimokritos Αδερφε συμπατριωτη Ιταλε πας περιφημα!

Σπουδαιο το Χ στο ντερμπυ του Τορινο και κριμα για το Χ με Ρομα ετσι οπως πηγε.

Και εσυ Παβον τι επαθε ολοι με αυτον??

Επισης ξεχωριζω το Χ με Ναπολι και φυσικα τη διπλαρα μεσα στην Ιντερ.

Εισαι 4αδα και πανω απο τη Γιουβε τι αλλα να πουμε.

Συνεχισε

@Diegito21 Κριμα που δεν τραβηξε με Αγιαξ αλλο. Αλλα οκ ετσι και αλλιως λογικα θα το κανες το νταμπλ.

Αρχικα χαρηκα οταν ειδα Αταλαντα γιατι ειναι ωραια ομαδουλα φετος για career αλλα οκ.

Καλη η επιλογη και της Σεβιλλης. Ωραια ομαδα με ωραιο ροστερ.

Μακαρι να σε κρατησει. VAMOS και καλη αρχη μπρο!

@ELBarto-3- Τωρα ρε μεγαλε για σενα τι να πω?? :p

Σαν αυτα τα γιαπωνεζικα τρενα πας που εξαφανιζονται στο δευτερολεπτο :hehe:

Φοβερη η πωληση Πλεα, και σιγα να μην εφερνες Φ.Αντερσον. Εχεις καψουρα με δαυτον.

Καλη κινηση παντως.

Ο Μβιλα με Ρενατο δεν θα παιξει ποτε πραματικα.

Τι εχει παθει η Παρι ρε? Τι τσουρεκαδες ειναι αυτοι που παιζουν? Σιγα που δεν θα κερδιζες.

Ταλιρα, 3αρες και... 7αρα??? Μα τον τρελο!! Τι εκανες ρε??? Παναγια μου...

Μονο η ΟΜ κρατησα μια αξιοπρεπεια.

Το εχεις παρει εδω και 3 ποστ πριν. Μαγκια φιλε.

Παρε και τρεμπλ να μας τρελανεις! Θελω να δω που θα καταληξεις Ευρωπη

Αντε να ευχαρηστηθεις τα τελευταια ματς και μετα ελα Ιταλια!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Παμε συνεχεια και στο φιναλε της σεζον!

2ngtx06.jpg

Παμε γρηγορα σε οσα απεμειναν...

ΡΟΜΑ-ΜΠΑΡΣΕΛΟΝΑ 1-1

Καταρχην στο C.L. και στη ρεβανς με Μπαρτσα το ματς ηρθε 1-1 και τελειωσαμε εκει.

Καλη παρουσια ειχαμε αλλα ενταξ δεν πειραζει.

ΡΟΜΑ-ΤΟΡΙΝΟ 2-2

2-0 στην αρχη και ισοφαριστηκαμε στο τελος.

Τους δωσαμε δικαιωμα βεβαια.

ΚΡΟΤΟΝΕ-ΡΟΜΑ 0-0

Κολλησαμε απλα.

Φταιει το οτι ακομα δεν ξερω την ομαδα καλα και ενα ριμαδι γκολ.

ΜΠΟΛΟΝΙΑ-ΡΟΜΑ 0-2

1η νικη μου στη Serie A για φετος.

Σχετικα ευκολα. Δεν θυμαμαι τους σκορερ :pp

ΡΟΜΑ-ΦΙΟΡΕΝΤΙΝΑ 2-1

Απο το 20 λεπτο το καθαρισαμε με Ελ Σαραουι και Ντε Ροσσι.

Χαλαρωσαμε μετα αλλα το κρατησαμε.

ΛΑΤΣΙΟ-ΡΟΜΑ 2-3

Το μεγαλο ντερμπυ της Αιωνιας Πολης! Μεγαλο ματς.

Και μεγαλο αποτελεσμα. Ωραιο ματς με πολλες διακυμανσεις.

Επιτελους εδω αποκαλυφθηκε ο Τζεκο και καθαρισε! Μεγαλο ματς και μας λυτρωσε στο 90!

2ezr90x.jpg

ΡΟΜΑ-ΤΖΕΝΟΑ 0-0

Ξανα κολλησαμε...Λιγα πραματα.

ΣΠΑΛ-ΡΟΜΑ 3-2

Ε αμα δεν κερδιζεις και την υποβασμενη Σπαλ δεν πας Τ.Λ. απλα...

Παροτι προηγηθηκα μας το γυρισαν, ισοφαρισα αμεσα και στο τελος με γκολ Μποριελο πηραν το ματς...

Το κυριο ομως θεμα ηταν οτι χτυπησε ο Τζεκο και 3 μηνες εξω...Για ολο το υπολοιπο δηλαδη.

ΡΟΜΑ-ΚΙΕΒΟ 0-0

Παλι τα ιδια και χωρις τον Βοσνιο τιποτα μπροστα...

ΚΑΛΙΑΡΙ-ΡΟΜΑ 1-2

Μεγαλο 2πλο εδω, μπας και προλαβουμε την 3αδα.

Ελ Σαραουι μας λυτρωσε στο 90.

ΡΟΜΑ-ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ 2-3

Παλι προηγηθηκα στη αρχη.

Αλλα σοβαρευτηκαν αυτοι και μας το γυρισαν ευκολα...

Απλα μειωσα.

Σε αυτο ματς και τυπικα εμενα εκτος 3αδας και αυτοι γινοντουσαν Πρωταθλητες.

ΣΑΣΟΥΟΛΟ-ΡΟΜΑ 2-1

Αδιαφορο ετσι και αλλιως , απορω γιατι το επαιξα...

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΕΛΙΚΗ

2cf2tdv.jpg

5οι τελικα και με προκριματικα Γιουροπα εντελη...

Δεν με πειραζει τοσο.

-Ακομα μαθαινω την ομαδα και εχουμε αρκετα κενα τα οποια θα πρεπει να καλυψουμε.

-Επιθετικα ειχαμε θεμα χωρις Τζεκο κανενας αξιοπιστος απο κει μετα.

-Κατι ψιλοεδειξε ο Ντεφρελ. Ο Σικ τιποτα δυστυχως... δεν ξερω αν θα τον κρατησω...

-Θεμα σοβαρο και στην αμυνα...Γκολ σε καθε ματς σχεδον τρωγαμε.

Θα δω τι θα γινει και εκει...

Επισης,  for fun εντελως ανελαβα εθνικη Βραζιλιας μονο και μονο γ να παιξω στο Μουντιαλ.

Χαβαλε θα χει.

Απο κει επειτα επικεντρωνομαστε στην ομαδα και στις μεταγραφικες κινησεις.

Στο επομενο ποστ και αρχη της νεα σεζον.

Αυτα.

bdhrd.jpg

@ELBarto-3- ΝΑΙΙ ΡΕ ΠΑΙΧΤΑΡΑΑΑ!!!:winner::winner:

Μας εκανες περιφανους μπροοο!!! Μεγαλο επιτευγμα η εκθρονηση της Παρι!!!! Επαιξες το καλυτερο ποδοσφαιρο και κατεκτησες το πρωταθλημα δικαιοτατα μιας και ειχες ομαδαραα(7αρα στην πανοπλη Παρι ρε αθεοφοβε;;:D)  και ξεκουραστα θα ελεγα με 23 ποντους διαφορα!!! Εκανες και το νταμπλ παιρνοντας και το κυπελλο και φευγεις βασιλιας!!! Τωρα για ευρωπη πραγματικα απο την στιγμη που κατεκτησες νταμπλ δεν με νοιαζει καθολου... Και στους 8 που εφτασες μια χαρα ειναι.. Αλλωστε με ματς ανα 2 μερες ειναι δυσκολο οσο καλη ομαδα και να εχεις να αντεξεις... MVP ο απιστευτος Ρενατο!!! Περιμενουμε τον νεο σου σταθμο μπροοο!! Και παλι συγχαρητηρια αδερφε!!

@Diegito21 Αμα δεν δω τα πρωτα ματς εγω δεν πιστευω τιποτα...:hehe: Περιμενουμε το ξεκινημα μπρο!!! Ελπιζουμε να τσουλισει τουλαχιστον στην Ισπανια!!

@desperado Πω ρε φιλε τι ατυχια ειναι αυτη;; Δεν σε θελει με τιποτα το παιχνιδι φετος... Μην ξενερωνεις ασε το παιχνιδι για λιγες μερες και κανε δυνατο comeback 

@Dimokritos Ερωτας εχει γινει πλεον ο Παβον!!! Στανταρ μεταγραφη σε καθε ομαδα..;) Τα αποτελεσματα σου δεν  ειναι κακα αν αρχισεις και σταθεροποιεις την αποδοση σου μπορεις ανετα να μπεις 3αδα και να εισαι στο champions league τη νεα σεζον!! Παντως οπως και να εχει με την ομαδα που εχεις δεν χανεται η ευρωπη!!! Παμε γερα αδερφε!!!

@Fanis-13- Το παλεψες αλλα δυστυχως στα κρισημα σημεια δεν ησουν αυτος που επρεπε... Δεν πειραζει ομως θα παιζεις στο γιουροπα του χρονου οποτε ολα κομπλε!!! Κανε μεταγραφες το καλοκαιρι και στρωστην την ομαδα!!! Παμε γερα αδερφε!!

@wehellas 2013 Ολοι οι βασικοι(Kein, Son , Eriksen, Lioris κ.α) εκει ειναι φιλε

Παμε στα δικα μου τωρα...

Καταρχας να πω οτι ηρθε προταση 20 μυρια για Αγιοζε απο Λιβερπουλ αλλα ο Καπτεν δεν φευγει... Ποσο μαλλον με αυτα τα λεφτα!!!

Στη δραση τωρα..

2η αγων.

22851804_1619775424776254_21899178850884

ΑΜΑΡΤΙΑ ρε φιλε αυτο το ματς... Χαναμε την μια ευκαιρια μετα την αλλη  με τον Ασενχο να πιανει τα παντα κυριολεχτικα.....  2 φασεις 2 γκολ η Αρσεναλ.... Εκλεισα το Πλει απο τα νευρα μου για ενα μισαωρο

3η αγων.

22886117_1619775421442921_44837525580861

Ειχαμε και εμεις ευκαιριες ειχαν και αυτοι μερικες δικαιο αποτελεσμα μετρια εμφανηση απο εμας...

4η αγων.

22814065_1619775428109587_26453284804727

ΚΡΙΜΑΑ... Αλλο ενα ματς που χασαμε τα αχαστα και φαγαμε και 2 γκολ οτι να ναι... 

Και διπλη χαμενη ευκαιρια στο 90' αλλα ο Αγιοζε βρηκε δοκαρι....

5η αγων.

22815618_1619775431442920_16676106341611

Μπορει να ισοφαρισαμε αλλα δεν αξιζαμε και πολλα απο το ματς και δικαια χασαμε...

6η αγων. 

Νοριτς - Νιουκαστλ 0-3 επιτελους ξεμπουκωσαμε και αρχισαμε να σκοραρουμε.... Αγιοζε Παβον και Μορ τα γκολ...

7η αγων. 

Νιουκαστλ - Χατερσφιλντ 2-0 ανετη νικη!!

8η αγων.

22788848_1619775418109588_37910720400930

Κρατουσαμε την νικη στο χερι μας με γκολ του Αγιοζε αλλα ο Περειρα στο 90 μας στερησε το 2πλο...

9η αγων.

22851672_1619775488109581_16418614275156

Προηγηθηκαν με τον Κειν ο οποιος στη συνεχεια εχασε τα αχαστα πραγματικα... Ισοφαρισαμε με Παβον...

10η αγων.

22852024_1619775484776248_82417803605569

Αλλη μια τζαμπα ισοπαλια αλλα ο Χαρτ την ειδε Μπουφον και επιανε τα απιαστα.....

11η αγων.

22852223_1619775491442914_18734968338036

Ο Μπαλο μιλησε και μας εδωσε ευκολη νικη!!!

12η αγων.

22814231_1619775494776247_71094383677168

Καναμε τραγικο 1ο ημιχρονο με το σκορ να μενει μονο στο 1-0 ελεω Σεζνι που μας κρατησε ορθιους το παλικαρι... Στο 2ο ανεβηκαμε ειχαμε αρκετες ευκαιριες αλλα αυτοι ειχαν Φοστερ... 

13η αγων. Νιουκαστλ -Βιλα 4-0 Ευκολα με Παβον,Αγιοζε(δις) και Μπαλοτελι να πετυχαινουν τα γκολ μας!!!

Super Mario is Back!!:icon_cool:

22780450_1619775611442902_13371884809353

Βαθμολογια!!!

22780484_1619775601442903_42309006350695

Παρα τις αρκετες ισοπαλιες δεν εχουμε χασει την επαφη μας με την 4αδα!!!

ο Μπαλοτελι μπορει να μην ειναι πολυ γρηγορος αλλα πραγματικα ξερει πολυ μπαλα!!! Κανει παπαδες στο γηπεδο!!! Και μπορει να μην ειναι κιλερ αλλα παραμενει μια αξιοπιστη επιλογη στο σκοραρισμα!!!

Βεβαια εχουμε θεμα με τις χαμενες ευκαιριες αλλα πιστευω σιγα - σιγα θα λυθει.... 

Αγιοζε θα το ξαναπω εισαι μεγαλη παιχταρααα!!! 

Σεζνι τρομερος κιπερ μας βοηθαει αρκετα σε πολλα ματς

Αυτα απο μενα συνεχιζουμε δυναταα!!

@Fanis-13- Aξιος απεναντι στην Μπαρσελονα, εχει δρομο η ομαδα ακομα μεχρι να φτασει σε τετοιο επιπεδο.

Νικη μονο και μονο για τον λαο, αυτη με Λατσιο.
Εκανες αυτο που επρεπε.

Τωρα για την τελικη βαθμολογια, ειναι κριμα που εχασες το τρενο για ΤΣΛ αλλα παλι καλα που βγηκες Ευρωπη να λεμε.
Κανε ξεσκαρταρισμα, φενεται οτι δεν εισαι ικανοποιημενος με την αμυνα.
Φερε ταλεντο, κανε ενα run για το πρωταθλημα μιας και δε θα χεις ιδιαιτερη πιεση στην Ευρωπη και βλεπουμε.

3δα του χρονου παντως, θελω.

Κανε το καλοκαιρι δυνατο.

@takisaek Ρε συ, πλασαρε το, το το κοπανας με Αγιοζε ετσι στο ακυρο.Εχεις ελευθερη εστια, πλασαρε το. 

Κανεις γκελες, δεν εχει στρωσει η ομαδα ολοκληρωτικα, αλλα το καλο ειναι οτι σκοραρει ο Μπαλο και οτι προς το τελος αρχισες τα Χ και οχι τις ηττες.Κρατησες μια ισοροπια.
Καθεσαι και 7ος το οποιο ειναι ενθαριντικο προς το παρων, νταξει, κρατιεσαι.

Εχεις και GK ευτυχως, οπως λες.

Αντε, συνεχισε, COME ON YA MAGPIES!!!! 

----------------------------------------------------

Παιδες, η αποφαση εγινε, και δεν ητανε και ιδιαιτερα δυσκολη.

Αρχικα, να σας πω την αληθεια, ηθελα Ιντερ......αλλα Ιντερ ΔΕ μου εβγαινε στο Browse Jobs, εβγαινε μονο Ρωμα, Μιλαν και Γιουβε απο Ιταλια.
Κι ετσι εκανα 3 μερες σιμ τον Ιουνη και μου ρθανε προτασεις απο Αγγλια......

Και βλεπω την αγαπη μου να με ζητα.....δε μπορουσα να πω οχι.

thumb_39619_default_news_size_5.jpeg

jfy5DOs.png

Η αγαπημενη μου ομαδα απο το νησι εχει νεο Manager!!!

Ειδανε την επιτυχια μου στην Νις και το ποδοσφαιρο που επαιξα και ειπανε οτι "το θελουμε αυτο στο Merseyside!!" 

@takisaek Αδελφα σωματεια, πια, ειμαστε ρεεεεε!!! :D  (Οι οπαδοι της NUFC και της LFC εχουνε αδελφικες σχεσεις.)

Για πρωτη φορα φετος στην Πρεμ.

Η ομαδα ειναι αυτη 

Cr1b7G5.png

Θελουμε δουλεια, πολυ....

Να πω τα θετικα υπαρχει στο ροστερ ο Ρακιτιτς και ο Μπατλαντ.
Δε ξερω τι θα κανω με τον Κροατη αλλα ο Μπατλαντ θα μηνει και εκτος απροοπτου θα ειναι και βασικος μας GK.

Η ομαδα ΕΥΤΥΧΩΣ βγηκε 4η, κι ετσι θα χουμε προκριματικα ΤΣΛ.

wf4qRgu.png

Θα μηνω καιρο στην ομαδα, μιας και θελει τοσο πολυ δουλεια.
Να κατακτησουμε οσα μπορουμε.

Εχουμε και το Dynamic Duo που θα μας οδηγησει στο μελλον.

Ben-Woodburn-739607.jpgnintchdbpict0003434723271-e1504193975332.jpg?strip=all&w=790

Ben Woodburn & Ryan Kent.

19 ετων 74 και 22 ετων 72 αντιστοιχα, θα τους λιωσω στο training και βλεπουμε

Ξεκιναμε λοιπον αυριο κι επισημα, με μεταγραφες.
Θα κατσω τ'απογεματακι να ασχοληθω με τις πρωτες κινησεις, αποχωρησεις και εισχορησεις.

Νις δε πειραζω, προς το παρων.

75 μυρρια μπατζετ.
Καλα ειναι.

Και ενα Fun στοιχειο

rrQ9jiS.png

Μπραβο στην Μπαγερν που κατεκτησε το ΤΣΛ αλλα η ΕΑ αποφασησε να βαλει στην Συνεντευξη τυπου το τροπαιο της Μπουντεσλιγκα, το οποιο δεν το πηρε καν η Μπαγερν :hehe: 

ΒνΒ βγηκε πρωταθλητρια Γερμανιας) 

Α ρε ΕΑ, μην αλλαξεις ποτε.

Αυτα, παιδες, LFC λοιπον!!!

Εις αυριο τα σπουδαια!

YNWA !!!!!!!

liverpool_fans.jpg

@Dimokritos

Είσαι στα μισά,  με λίγη προσοχή μπορείς και στην 3αδα... 

Προσεγμενες οι μεταγραφές σου...

Πας φουλ για 2ο γύρο  μπρο περιμένουμε  την συνέχεια...

@takisaek

Φιλαράκι μια χαρά βλέπω πάει  η 2η σεζόν με πρώτη μούρη τον Μπαλοτελι...

Ίσως κάποια ματς να μπορούσες να τα πάρεις.. αλλά δεν πειράζει έχεις δρόμο ακόμα και μπορείς να χτυπήσεις 6αδα και καποιαωθεση στην ΕΥΡΏΠΗ..

Συνεχίζεις δυνατά...

@Fanis-13-

Φίλε τελείωσε η σεζόν και τουλάχιστον είσαι Ευρώπη,  

Ίσως να μπορούσες και καλύτερα... 

Αλλά δεν πειράζει,  ξεκινάς από την αρχή στην καινούργια σεζόν,  φτιάχνοντας την ομάδα όπως θες εσύ...

@ELBarto-3-

Μπράβο ρε φίλε, αν και το είχες σηκώσει από τον Νοέμβρη, τη να λέμε τώρα έκανες τη συμπαθή ΝΙΣ πρωταθλήτρια ξανά..

Και μεγάλη ομάδα,  όπως αρμόζει στον τρελό κόσμο της...

Μεγάλη και η κατάκτηση του κυπέλλου Γαλλίας και με αντίπαλο την ΠΑΡΙ, που μπορεί να σε περίμενε μετά την 7αρα... αλλά όλα καλά..

Μεγαλος ΡΕΝΑΤΟ , τη να λεμε τώρα, αλλα σιγουρα δεν θα ηταν μονος του....

Περιμένουμε μπρο τον επί έξι σταθμό σου , αν και σου λέω να κάτσεις για ένα CL, εκτός αν βαρέθηκες,  οπότε πάνε γι'αλλα...

ALLEZ  NICE...!!!

-----------------------------------------

Στα δικά μου,  έχω ξεκινήσει κατι από προχτές...

αλλά δεν γράφω ακόμα γιατί  λέω σήμερα να μπω στον Οκτώβρη και αν ολλα συνεχιστουν ομαλά  μετά να ποστάρω...

Οπότε μεσημεράκι  θα τα πούμε... εκτος απροοπτου...

@ELBarto-3-Ωραιος για το πρωταθλημα που το πηρες και με τεραστια διαφορα. Φαινοταν απο την αρχη. Σηκωσες και κυπελλο. Μεγαλη χρονια για την ομαδα. Για την νεα σου ομαδα τωρα αναλαμβανεις το εργο να την επαναφερεις στην κορυφη σε ενα δυσκολο πρωταθλημα. Αλλα μπορεις να το κανεις. Συνεχισε.

@desperadoΑναμενουμε, φιλε, στα ιδια ειμαστε.

@takisaek Περιμενα με τοσες ισοπαλιες να εισαι πιο χαμηλα αλλα κρατιεσαι ψηλα και εισαι κοντα στις θεσεις της Ευρωπης. Πρεπει να βρεις ρυθμο και να παρεις μερικες συνεχομενες νικες ομως. Ειναι καλο που σου βγαινει ο Balotelli. Συνεχισε.

@Fanis-13- Δεν ειναι και ο,τι καλυτερο η 5η θεση αλλα ανελαβες σε περιεργο σημειο και η ομαδα δεν ηταν δικη σου. Πιστευω στην νεα σεζον με τις καταλληλες κινησεις θα τα πας καλυτερα. Και πρεπει οπωσδηποτε να μπεις ομιλους Europa. Συνεχισε.

Στα δικα μου. Δεν υπηρχε ορεξη και φαινοταν νομιζω και απο τα τελευταια ποστ μου αυτο. Δεν ξερω ποιο ειναι το θεμα. Ισως πλεον δεν με εμπνεει να παιζω με ομαδες που δεν εχουν δικο τους γηπεδο και οι οπαδοι εχουν generic συνθηματα. Για την ιστορια σιμαρα την σεζον μεχρι το τελος, που βγηκαμε 9οι. Οποτε τωρα ειμαι σε αναζητηση ομαδας

@Fanis-13- Φαναρα τα πηγες σχετικα καλα στο τελειωμα της σεζον με ομαδα που δεν ηταν δικη σου εννοω να την εχεις φτιαξει οπως θες με μεταγγραφες κλπ. Αξιος σταθηκες απεναντι στην Μπαρσα και ακομη πιο αξιος που εβαλες 3 μπαλο και πηρες μεγαλη νικη απεναντι στους χωριατες τους Λατσιαλι!!! ΑΨΟΓΟΣ μονο φαπα οπου τους πετυχαινεις! Στα αλλα αποτελεσματα εφερες πολλα χ και οντως μετα τον Τζεκο το χαος. Πρεπει να ενισχυθεις οπωσδηποτε. Ντεφρελ ναι κ αυτος μετριος δεν ειναι Σαλαχ σε καμια περιπτωση. Ριξε χρημα ειδικα στην επιθεση και  αμυνα γιατι στα χαφ η Ρομα ειναι δυναμη εχει αρκετη ποιοτητα! Περιμενω την νεα σεζον να σε δω τι θα φτιαξεις :D Καλη τυχη και με Μπραζιλ αδερφε φερε το παγκοσμιο ετσι για χαβαλε! :D FORZA MAGICA FORZA FANIS!!!! 

@takisaek Της ισοπαλιας το καγκελο γινεται αδερφε :D Νταξει εισαι κοντα βαθμολογικα δεν εχασες επαφη απο τις ευρωπαικες θεσεις αλλα πρεπει να βελτιωθεις κ αλλο γιατι η Πρεμ ειναι πραγματικα δυσκολη και ολοι ειναι ανταγωνιστικοι. ΑΧΑΣΤΟ αυτο του Αγιοζε.....εκει θελει πλασε καλα λεει ο Πεπ ( @ELBarto-3- ) :D  Δεν πειρραζει ολα χανονται και ολα μπαινουν ετσι ειναι το ποδοσφαιρο. Πιστευω αν βελτιωθεις λιγο επιθετικα μπορεις να α νεβεις κ αλλο και να δουμε ωραια πραγματακια εχεις καλη ομαδα. Ο Μπαλο επιθετικα τι λεει?  Παμε αδερφε δυνατα!!!

@desperado Τα ιδια με μενα εισαι...ασε. Να δουμε που θα κατσει η μπιλια.

@Dimokritos Eφερες καλους παικτες σε νεαρη ηλικια με μελλον χωρις να ξοδεψεις παρα πολλα ανα εξαιρεσουμε τον Παβον που κοστισε λιγακι! Παρολ αυτα πας εξαιρετικα στο πρωταθλημα κρατιεσαι στις Ευρωπαικες θεσεις μεσα και κοιτας και ΤΣΛ μιας και η 4η θεση το δινει αυτο απο φετος! Μεγαλη νικη με Ιντερ μεσα στο Μιλανο!! Ωραιος! Στους 16 με Βιολα εχεις δυσκολο εμποδιο αλλα σε πιστευω! Forza Toro!

@ELBarto-3- :respect: 

AYTO ΦΙΛΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΓΕΙΑ- ΕΠΟΣ- ΘΡΥΛΙΚΟ ΝΤΑΜΠΛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Μεταμορφωσες μια ομαδα απο μετρια σε υπερμηχανημα και τα σαρωσες ολα!!!!!!

Η-Δ-Ο-Ν-Η να κερδιζεις με 7 γκολ την Παρι εκανες τα ονειρα πραγματικοτητα πολλων εδω μεσα που δεν συμπαθουν αυτη την ομαδα!!!!! Εγω εχω απειρο σεβασμο γι αυτο που πετυχες!!!!! Και το καλυτερο για μενα εκει στο κυπελλακι το 0-1 αυτα πονανε περισσοτερο ακομη γιατι κοστιζουν και ενα τιτλο αλλα και εξοδο στην Ευρωπη!!!!!! Εμεινε και εκτος Ευρωπης το καλυτερο σεναριο!!!!! Εχασες δυστυχως το CdL απο ατυχιες και απουσιες που ειχες τραυματισμους κλπ! Αλλα σιγα κλαην μαην...Μεταγραφες εξαιρετικες ολοκληρωσες το παζλ πολυ σωστα του βαλες υπερχρησιμα κομματια!!!!Ειδικα ο Φελιπε Αντερσον ειναι παικτουρα!!! Και ειδικα η πωληση Πλεα ηταν λιρα 100!!! Τους ξεζουμισες!

Για Ρενατο τι να πω.....τον αγαπω αυτο τον παικτη και χαρηκα που ηταν ο ηγετης σου και ο καλυτερος του πρωταθληματος δικαιωματικα!!!!!!!! Μπραβο αδερφε!!!!!!!!!!!!

Η ΝΙς θα σε θυμαται για παντα εγραψες χρυσες σελιδες στην ιστορια της και την αφηνεις στην κορυφη για να αναλαβεις τωρα μια ομαδα που χρονια εχει να γευτει την κορυφη του Αγγλικου πρωταθληματος....αυτο εχει το μεγαλυτερο βαρος και φυσικα πρεπει να το σηκωσεις γιατι επελεξες μια μεγαλη ομαδα οποτε καλη τυχη στο νεο σου ξεκινημα!!!!

Ο Woodburn εχει τρομερο ταλεντο μπορει να γινει ενας επιθετικος που θα γραψει ιστορια στο κλαμπ και να εμπνευσει νεες γενιες! Η ομαδα θελει ομως μεταγραφες και πολυ δουλεια οποτε εχεις τον χρονο και πλεον την ψυχολογια να την πας κορυφη!! Το καλο οτι δν χανεις την ευκαιρια να παιξεις και ΤΣΛ. ;) 

Δωσε την μαγεια σου στην Λιβερπουλ οπως εκανες και με Νις και σιγουρα θα τους κανεις να ονειρευτουν ξανα!!!!

Υ,Γ. Κλασσικη ΕΑ...τσλ και δειχνει τροπαιο μπουντεσλιγκα που δεν πηρε καν....μαλλον ειναι απο την συνηθεια :D 

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Eγω ακομη ψαχνω..παραμενει φαβορι η Σεβιλλη αλλα ακομη δενε χω καταληξει μαγκες οταν γινει θα χετε σιγουρο ποστ με δραση εδω. ;) 

• Create New...