Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zougaman

FIFA 18 Ultimate Team - Discussion Topic v1

Recommended Posts

Θέλω να μπαίνω elite κάθε βδομάδα. 

Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω.

Φέτος έκανα 27 και 28 νίκες με μέτρια ομάδα...γλυκαθηκα και είπα να με βοηθήσω με την icon. 

7 minutes ago, Bakogoal said:

Θέλω να μπαίνω elite κάθε βδομάδα. 

Δεν ξέρω αν θα τα καταφέρω.

Φέτος έκανα 27 και 28 νίκες με μέτρια ομάδα...γλυκαθηκα και είπα να με βοηθήσω με την icon. 

Του χρόνου τέτοια μέρα θα το ανοίξουμε πάλι το θέμα  :) 

30 minutes ago, Bakogoal said:

Σε προσωπικό επίπεδο, είμαι εργένης και ευτυχώς έχω δουλειά. Το FIFA με βοηθά να προστατεύσω τα νεφρά και το συκώτι μου μιας και μερικές φορές δεν βγαίνω για ουισκια και κάθομαι σπίτι...για αυτό αντί για 60 έδωσα 90.

Σκέψου όμως πως θα μπορούσε να σου πει κάποιος ότι κάλλιστα αντί να βγεις για ουίσκι ή να παίξεις FIFA, να αφιερώσεις τον χρόνο σου σε κάτι πιο παραγωγικό π.χ γυμναστήριο.

Γνώμη μου είναι πως αυτό είναι επιλογή του καθενός, όπως θέλει διαχειρίζεται τα λεφτά του.Θέλει ο φίλος να αγοράσει την Icon edition;Ας το κάνει.Δεν θέλει;Με γεια του και χαρά του.

Προσωπικά, δεν πιστεύω ότι θα με σώσουν σαράντα πακέτα που δεν γνωρίζω καν αν θα βγάλω κάτι καλό.

20 hours ago, TOL1S said:

συνεχεια με squad battles 

18 hours ago, vagoe said:

Νομίζω ότι με αυτό το mode η ΕΑ, έδωσε και το τελευταίο χτύπημα στο αντίπαλο δέος.......απλώς θα περιμένουμε να δούμε " τι ώρα θα τον σηκώσουνε τον σ'χωρεμενο"

Στην ουσία είναι ένα mode για offline matches που θέλει να μοιάσει στο FUT Champs? 

7 minutes ago, Michalis_Hellas said:

Σκέψου όμως πως θα μπορούσε να σου πει κάποιος ότι κάλλιστα αντί να βγεις για ουίσκι ή να παίξεις FIFA, να αφιερώσεις τον χρόνο σου σε κάτι πιο παραγωγικό π.χ γυμναστήριο.

Γνώμη μου είναι πως αυτό είναι επιλογή του καθενός, όπως θέλει διαχειρίζεται τα λεφτά του.Θέλει ο φίλος να αγοράσει την Icon edition;Ας το κάνει.Δεν θέλει;Με γεια του και χαρά του.

Προσωπικά, δεν πιστεύω ότι θα με σώσουν σαράντα πακέτα που δεν γνωρίζω καν αν θα βγάλω κάτι καλό.

Παίζω μπάσκετ Α τοπικό χαχαχαχα. 

Τα πακέτα τα θέλω για ένα δυνατό ξεκίνημα. 

Τότε που δεν θα έχει λεφτά ο κόσμος...

Σκέφτομαι πως αν έχω δύο φράγκα παραπάνω θα ξεκινήσω δυνατά.

Συμφωνούμε πάντως πως είναι προσωπική υπόθεση.

Το να δίνεις όμως 500 ευρώ κάθε χρόνο....ειναι λάθος. 

Φέτος γνώρισα πολλούς που το κάνουν και φρικαρα. Τα δίνουν στο PES...

3 minutes ago, Michalis_Hellas said:

Κανένας δεν λέει σε κανένα τι να κάνει. 

Και κανένας από εμάς δεν θα έχει κέρδος!!!

Απλά γράφουμε τις απόψεις μας και γίνεται συζήτηση.

Για να το παίξω δικηγόρος του διαβόλου θα σου πω : Μπορεί να μην μου βγει κάποιος παιχταράς αλλά αν σκεφτείς πόσα θα γλιτώσω από συμβόλαια, fitness cards και ότι θα γεμίσω με παίχτες άχρηστους για τα SBC είναι σημαντικό κέρδος.....

Και απαντώ : Πιστεύω ότι μπορεί κάποιος να γλυτώσει 300Κ-400Κ (ΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΛΟΓΩ ΤΥΧΗΣ) σε λογικά πλαίσια. Ειδικά φέτος ήταν πιστεύω η ευκολότερη χρονιά να βγάλει κάποιος coins. Δείτε την λίστα με τους φίλους σας και θα καταλάβετε. Εγώ έχω φίλους που ποτέ δεν έβγαλαν 1 Μ και φέτος έχουν 5Μ!!! Όπως είπα και θα το πω πολλές φορές. SBC + FUT CHAMPS = ΠΟΛΛΑ COINS!

1 minute ago, Bakogoal said:

Παίζω μπάσκετ Α τοπικό χαχαχαχα. 

Τα πακέτα τα θέλω για ένα δυνατό ξεκίνημα. 

Τότε που δεν θα έχει λεφτά ο κόσμος...

Σκέφτομαι πως αν έχω δύο φράγκα παραπάνω θα ξεκινήσω δυνατά.

Συμφωνούμε πάντως πως είναι προσωπική υπόθεση.

Το να δίνεις όμως 500 ευρώ κάθε χρόνο....ειναι λάθος. 

Φέτος γνώρισα πολλούς που το κάνουν και φρικαρα. Τα δίνουν στο PES...

Παντού υπάρχουν άτομα που δίνουν πολλά λεφτά σε αχρείαστα πράγματα και για αυτό απάντησα στον φίλο ώστε να έχει μια γνώμη παραπάνω.

Κυριάκο θα σου πω περί αρχής κλπ

Νομίζω φέτος είδα POGBA στο μαρκετ τις πρώτες μέρες στα 100Κ. Μετά από 2-3 ώρες πουλήθηκε. Όταν πέρασαν 10-20 μέρες από την κυκλοφορία του FIFA ο POGBA πήγε 500Κ...

Επίσης τις πρώτες μέρες ακόμα και ο ΤΙΤΑΝΑΣ ΤΟΤΣΕ θα έχει 5Κ!!!

Έτσι λειτουργεί το μάρκετ. Στην αρχή λόγω έλλειψης καρτών οι τιμές είναι παράλογες και λόγω έλλειψης coins κανένας δεν αγοράζει.

Τα πακέτα μπορεί να σου δώσουν από το τίποτα έως τα πάντα από το 1ο έως και το 40ο οπότε παίζεις με τις πιθανότητες (τα ξέρεις καλύτερα από εμένα :)

Ναι θα έχεις περισσότερες πιθανότητες από εμένα που δεν θα έχω ICON EDITION αλλά αυτές οι πιθανότητες δεν είναι εγγυημένες !

Για εμένα το επίπεδο του κάθε παίχτη παίζει ρόλο ειδικά στην αρχή όπου και η κουτσή Μαρία θα το ε΄χει αγοράσει και θα παίζει FIFA από DAY 1.

Εκεί θα πρέπει να εστιάσεις. Πιστεύω ότι με μια μέτρια ομάδα θα μπορέσεις να έχεις μια καλή αρχή στο WL όπου θα εδραιωθείς και στα MONTHLY θα βγάλεις καλά λεφτά ΑΝ έχεις ανέβει ψηλά στην λίστα. 

Οι λεφτάδες δεν περιμένουν την ICON γιατί από την 1η μέρα θα ανοίγουν πακέτα όλο το 24ωρο.

Οι μόνοι χρήστες που θα έχουν εγγυημένα καλές ομάδες είναι οι Youtubers buy coins (ο καρκίνος του FIFA) οι οποίοι είναι τα παπαγαλάκια της ΕΑ και κάνουν καλά την δουλειά τους κάθε χρόνο!

Μου αρέσει η συζήτηση που κάνουμε και πραγματικά δεν θέλω να κουράσω κανένα από εδώ. Αν κουράστηκε κάποιος το βουλώνω άμεσα.

Πάντως δεν είναι έγκλημα να δώσεις λίγα λεφτά. 

Έγκλημα για μένα είναι να τα χάνεις στο τζόγο πχ. 

Δεν μιλάω για τον παίκτη του στοιχήματος που γουστάρει μπαλίτσα και ρίχνει και 20 ευρώ κάθε βδομάδα πχ. Αν του περισσεύουν καλά κάνει.

Μιλάω για τους αρρώστους που τρώνε 300 ό,τι έχουν στα φρουτάκια και στις λέσχες -καζινο. 

Με θεωρώ χομπιστα...αλλοι τα ρίχνουν στα αυτοκίνητα πχ...

Ξέφυγε η κουβέντα αλλά πιστεύω να βοηθήσαμε το παιδί που ρώτησε. 

1 hour ago, zougaman said:

και ότι θα γεμίσω με παίχτες άχρηστους για τα SBC είναι σημαντικό κέρδος

μπορει να το εχω καταλαβει λαθος αυτο που εγραψες αλλα αχρηστοι παικτες δεν υπαρχουν,ακομα και 11 οτι ναναι bronze ειναι τελειοι για να κερδισεις 2 gold rare καρτες

5 minutes ago, TOL1S said:

μπορει να το εχω καταλαβει λαθος αυτο που εγραψες αλλα αχρηστοι παικτες δεν υπαρχουν,ακομα και 11 οτι ναναι bronze ειναι τελειοι για να κερδισεις 2 gold rare καρτες

Καλά το λες.

Φέτος με τα SBC έχω πουλήσει αρκετούς για 10Κ!!!!

Τίποτα μην το κάνεις SELL ή το βάζεις σε SBC με βάλε 11 και σου δίνω 2 γιατί ποτέ δεν ξέρεις πότε θα είναι χρήσιμος.

Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια. Επειδή φέτος έπαιξα πρώτη φορά φατ ήθελα πιο πολύ να εστιάσω και να καταλάβω τι έχει συνήθως αυτό το πακ μέσα. Επειδή δεν έχω ανοίξει ποτέ πακ πέρα από αυτά των βραβείων. 

Επισης ζουγκα και τολις λέτε για sbc. Πως θα γίνουν τα sbc ειδικά στην αρχή; με τι κοινς η παιχτες; ίσως εννοείτε παίζοντας weekend league κλπ και να έρχονται πακέτα με τον καιρό. Πάντως κατάλαβα ότι παρόλο που κάνει 15 κ το συγκεκριμένο πακέτο συνήθως δε δίνει τίποτα καλό από παίχτες. Κατάλαβα σωστά;

επισης ζουγκα αυτό που είπες για τους youtubers ειναι κάτι σαιτ που σου προτείνουν να αγοράζεις κοινς; αυτό ειναι παράνομο; πως δουλεύει; 

μου αρέσει που συζητάμε για το χόμπι μας. Και μαθαίνω και κάτι παραπάνω γιατί έπιασα το φιφα στα γεράματα (για γκειμινγκ) χεχεχε

Ρε @zougaman σαν να ακούω κάποιο ΠΟΛΎ κοντινό μου πρόσωπο ρε........χάχα χάχα χάχα

Ο Στεφανακος μου κάπου έχει δίκιο κάπου λέει μ#$^&*ιες.

Αν στα 30+ 40+ δεν δώσεις 40 100 150 200 ευρώ το χρόνο.....σε κάτι που αγαπάς να κάνεις(το ποδόσφαιρο εν προκειμενω).......χεστα μέσα. ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ 10-15-20-22(!)(Εν προκειμενω)χρόνια. ....Μην παρεξηγηθώ κιόλας(πάντα. ....τα παιδάκια μας να ναι καλα).

Όσον αφορά τις icon ή μη editions, λέω και γω φέτος να γλύτωσω το trade (μεγάλη δουλειά.......). Απλά διστάζω λιγάκι που δεν θα χω το δισκάκι........τίποτα άλλο δεν σκέφτομαι.....όλα τα άλλα είναι υπέρ μας πιστεύω. Γιατι;;;; Επειδή ΟΤΙ παίχτες και να σου δώσει θα σαι κερδισμένος.....είτε μεσω sbc είτε μέσω μεταγραφής. 

1 hour ago, stepar10 said:

Επισης ζουγκα και τολις λέτε για sbc. Πως θα γίνουν τα sbc ειδικά στην αρχή; με τι κοινς η παιχτες;

Τα coins θα έρθουν σιγά σιγά και θα τα κάνεις. Κανένας δεν θα τα κάνει DAY 1.

ίσως εννοείτε παίζοντας weekend league κλπ και να έρχονται πακέτα με τον καιρό. Πάντως κατάλαβα ότι παρόλο που κάνει 15 κ το συγκεκριμένο πακέτο συνήθως δε δίνει τίποτα καλό από παίχτες. Κατάλαβα σωστά;

Ποτέ δεν ξέρεις αλλά συνήθως δεν έχει κάτι καλό. Ενώ στα SBC μπορεί να ολοκληρώσεις κάποιο το οποίο θα κάνει 15Κ και να σου δώσει πακέτο αξίας 50Κ.

επισης ζουγκα αυτό που είπες για τους youtubers ειναι κάτι σαιτ που σου προτείνουν να αγοράζεις κοινς; αυτό ειναι παράνομο; πως δουλεύει; 

ΚΑΡΑΠΑΡΑΝΟΜΟ με πολλές πιθανότητες ΒΑΝ! Απλά τους δίνεις euro Και σου δίνουν coins!

μου αρέσει που συζητάμε για το χόμπι μας. Και μαθαίνω και κάτι παραπάνω γιατί έπιασα το φιφα στα γεράματα (για γκειμινγκ) χεχεχε

Και εμείς γέροι είμαστε :)

17 minutes ago, vagoe said:

Αν στα 30+ 40+ δεν δώσεις 40 100 150 200 ευρώ το χρόνο.....σε κάτι που αγαπάς να κάνεις(το ποδόσφαιρο εν προκειμενω).......χεστα μέσα. ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΙΛΑΩ ΓΙΑ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ 10-15-20-22(!)(Εν προκειμενω)χρόνια. ....Μην παρεξηγηθώ κιόλας(πάντα. ....τα παιδάκια μας να ναι καλα).

Όσον αφορά τις icon ή μη editions, λέω και γω φέτος να γλύτωσω το trade (μεγάλη δουλειά.......). Απλά διστάζω λιγάκι που δεν θα χω το δισκάκι........τίποτα άλλο δεν σκέφτομαι.....όλα τα άλλα είναι υπέρ μας πιστεύω. Γιατι;;;; Επειδή ΟΤΙ παίχτες και να σου δώσει θα σαι κερδισμένος.....είτε μεσω sbc είτε μέσω μεταγραφής. 

Τα χαζά λεφτά δεν έχουν ηλικία...Ξέρεις πόσοι φίλοι/γνωστοί μου μου είχαν πει την ίδια πρόταση πριν χρόνια για τα χόμπι τους και τώρα .....άσε καλύτερα!!!

Πότε ρε γέρο έκανες Trade ? :D:D:D

Μην τρώτε το τυράκι . Όπως είπα αν τα υπολογίσεις (όπως έχω κάνει) 300Κ-400Κ θα γλυτώσεις (αν δεν είσαι κ@#[email protected]$ος) άρα πως γίνεται να έλυσες το πρόβλημα ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ και να γλυτώσεις το trading / farming?

ΑΝ εμείς οι μεγάλοι τα σκάμε στα editions τότε μην έχεις ελπίδα για τα μικρά παιδιά!

ΑΝ διαβάσεις τι μου στέλνουν στο FB στην σελίδα θα τρομάξεις.

Λες και βγήκαμε από την κρίση και βγάλαμε και λεφτά!!!

Πραγματικά απορώ και στεναχωριέμαι αλλά και που τα λέω νευριάζω μερικούς οπότε ....  τσάμπα χαλάω το σάλιο μου.

Εγω πιστεύω ότι έχουν δίκιο κι οι δύο πλευρές. 

Είμαι από αυτούς που θα πάρουν την icon. Την προπαρηγγειλα μολις την εβγαλε η EA στα 89€. 

Από εποχές ps3 αγόραζα max 2 παιχνίδια τον χρόνο. Call of duty και pro. Ατελείωτες ώρες στο online (κυρίως του CoD) με περίπου 100€.

Πλέον αγοράζω το fifa. Επίσης παιχνίδι με τεράστια αντοχή στον χρόνο. Δεν το παίρνεις το τερματίζεις και μετά ψάχνεις τι άλλο θα παίξεις. 

Οπότε επιλέγω την icon φέτος για να έχω ενα μικρό head start στην αρχή. 

Σίγουρα ο καλός παίχτης θα ξεχωρίσει ακόμα και αν το πάρει τον Νοέμβριο το παιχνίδι. 

Αλλά εμένα που είμαι μέτριος ακόμα και τα consumables θα βοηθήσουν. Τώρα έχω άπειρα στο club αλλα στην αρχή ημουν πολύ δύσκολα. 

Ο καθένας επιλέγει που θα δώσει τα χρήματά του. Σίγουρα οι εποχές είναι πιο δύσκολες και απαγορεύεται να κόψεις από τα ουσιώδη για μια icon.

Ό,τι έκδοση και να πάρεις αν ξέρεις να παίζεις θα τα έχεις όλα στο κλαμπ σου. Δεν είναι απαραίτητη η icon και η κάθε icon απλά θα σου δώσει ένα boost λογικά μικρό ή ίσως και μεγάλο. 

6 hours ago, zougaman said:

Τα χαζά λεφτά δεν έχουν ηλικία...Ξέρεις πόσοι φίλοι/γνωστοί μου μου είχαν πει την ίδια πρόταση πριν χρόνια για τα χόμπι τους και τώρα .....άσε καλύτερα!!!

Πότε ρε γέρο έκανες Trade ? :D:D:D

Μην τρώτε το τυράκι . Όπως είπα αν τα υπολογίσεις (όπως έχω κάνει) 300Κ-400Κ θα γλυτώσεις (αν δεν είσαι κ@#[email protected]$ος) άρα πως γίνεται να έλυσες το πρόβλημα ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ και να γλυτώσεις το trading / farming?

ΑΝ εμείς οι μεγάλοι τα σκάμε στα editions τότε μην έχεις ελπίδα για τα μικρά παιδιά!

ΑΝ διαβάσεις τι μου στέλνουν στο FB στην σελίδα θα τρομάξεις.

Λες και βγήκαμε από την κρίση και βγάλαμε και λεφτά!!!

Πραγματικά απορώ και στεναχωριέμαι αλλά και που τα λέω νευριάζω μερικούς οπότε ....  τσάμπα χαλάω το σάλιο μου.

Όχι όχι Στέφανε......Μην το γενικεύεις...μιλάω ΠΟΛΥ συγκεκριμένα ΜΟΝΟ για ποδόσφαιρο ΤΙΠΟΤΑ αλλο (έχει ΜΕΓΆΛΗ σημασία αυτό. ...)

Ξανάνοιξε ΜΕΓΑΛΗ παρένθεση.....: (τι λες ρε Τρελοκομειο;;; Μην με ακυρώνεις γαμ#@#&α στο trade 2 χρόνια τώρα, απλά έκανα πολύ κακή διαχείριση, διότι είμαι και λίγο.....".πέρα βρεχει".....φέτος όμως:;;υπάρχει  μια μικρή λεπτομέρεια και ανεβηκα επίπεδο και έμαθα να παίζω. Θα τα πούμε στην πορεία, να μάστε καλά. 

Όσον αφορά στα χρήματα θα πω κάτι......παίρνοντας (και) αφορμή κάποια λεγόμενα του bakou.....Επειδή έχω ασχοληθεί ΚΑΙ με τον τζόγο......εύκολα μπορεί κανείς και ειδικά τα παιδιά να παίσουνε στη "λούμπα" των.........πακετων. Εκεί φίλε μου καλέ, καλέ μου φίλε δεν φταίει το παιδί.......

Ξέρεις πολύ καλά τι φταίει και πολύ μάλιστα. Γι αυτό, για μένα FuT.....Πρέπει να παίζουνε από κάποια ηλικία και πάνω. Επισημαίνω ότι καλό είναι και To carrer.......

Και κλείνω λέγοντας pre order sooooooooooooooonnnnnnnn

51 minutes ago, AlanShearer said:

Εγω πιστεύω ότι έχουν δίκιο κι οι δύο πλευρές. 

Είμαι από αυτούς που θα πάρουν την icon. Την προπαρηγγειλα μολις την εβγαλε η EA στα 89€. 

Από εποχές ps3 αγόραζα max 2 παιχνίδια τον χρόνο. Call of duty και pro. Ατελείωτες ώρες στο online (κυρίως του CoD) με περίπου 100€.

Πλέον αγοράζω το fifa. Επίσης παιχνίδι με τεράστια αντοχή στον χρόνο. Δεν το παίρνεις το τερματίζεις και μετά ψάχνεις τι άλλο θα παίξεις. 

Οπότε επιλέγω την icon φέτος για να έχω ενα μικρό head start στην αρχή. 

Σίγουρα ο καλός παίχτης θα ξεχωρίσει ακόμα και αν το πάρει τον Νοέμβριο το παιχνίδι. 

Αλλά εμένα που είμαι μέτριος ακόμα και τα consumables θα βοηθήσουν. Τώρα έχω άπειρα στο club αλλα στην αρχή ημουν πολύ δύσκολα. 

Ο καθένας επιλέγει που θα δώσει τα χρήματά του. Σίγουρα οι εποχές είναι πιο δύσκολες και απαγορεύεται να κόψεις από τα ουσιώδη για μια icon.

Ό,τι έκδοση και να πάρεις αν ξέρεις να παίζεις θα τα έχεις όλα στο κλαμπ σου. Δεν είναι απαραίτητη η icon και η κάθε icon απλά θα σου δώσει ένα boost λογικά μικρό ή ίσως και μεγάλο. 

Χε χε χεχε μαζί σου......

Ξέρεις κατι;;; Επαιζα/έλιωνα το tomp rider, medal of honor.....Αν έρθουν τώρα και μου πουν " σας δίνουμε 1000 ευρώ για να παίξετε τα παιχνίδια αυτά από την αρχή. ....." ξέρεις τι θα τους έλεγα;;; να σας δώσω 2000 για να μην τα παιξω;;;;; χε χε χε χε χε χε 

Είπαμε ήρθαν έτσι τα πράγματα και μόνο ποδοσφαιρο (φιφα) μας ικανοποιεί.....τα άλλα τώρα είναι να τα βάζεις στον κήπο.....για να διώχνουν τα πουλιά....

11 hours ago, stepar10 said:

Επισης ζουγκα και τολις λέτε για sbc. Πως θα γίνουν τα sbc ειδικά στην αρχή;

να θυμισω οτι το fut ξεκιναει επισημα πριν βγει το παιχνιδι στην κυκλοφορια μεσω του web app,ξεκιναμε ολοι με 22 τυχαιους παικτες που το 90% ειναι bronze,ολοι αυτοι εχουν πανω τους απο 45 συμβολαια, για καμια 15-20 μερες μεσω του web app θα μας δινει δωρο και 1 τυχαιο πακετο,αυτο μπορει να εχει μονο λεφτα απο 500 μεχρι και 5000 που τα εχω παρει περσι,δεν ξερω αν εχει κατι παραπανω,ειτε πακετα με 4 παικτες,ειτε ενα κανονικο πακετο που τις περισσοτερες φορες θα ειναι bronze και σπανια gold.

μεχρι να βγει το παιχνιδι εχεις ηδη κανει ενα μικρο ταμειακι και εχεις εστω και μια 11αδα μετριων παικτων,αν ασχοληθεις εστω και λιγο με το trade αυτο το διαστημα θα φτιαξεις σιγουρα μια απλη χρυση ομαδα.

επειτα την 1η μερα που θα βγει το παιχνιδι αγοραζεις απο τον καταλογο τα coins boost,αρχικα αυτα που σου δινουν +1000,παιξε 2 η 3 τουρνουα με τους bronze παικτες σε απλο offline cup συνολο 8 η 12 αγωνες και θα βγαζεις σε καθε ματς 1500 coins το ελαχιστο, καθε cup θα σου παιρνει 1ωρα και στο τελος θα εχεις βγαλει 6000+500 η 1000 coins που δινει δωρο το cup αν το παρεις.

τωρα εχεις τα λεφτα να ξεκινησεις τα sbc 

@zougaman καταλαβαίνω πως ότι λες το λες καλοπροαίρετα.Συμφωνώ απόλυτα απο την σκοπιά που τα βλέπεις.

Προσωπικά είπα φέτος να πάρω την icon edition,επειδή δεν τα πάω καλά με το market και επειδή οι τιμές στο market στο PC είναι στο Θεο.Και αν θες για να μου φύγει η καύλα.

Αν δεν μείνω ικανοποιημένος στο τέλος της σεζόν,πολύ απλά απο την επόμενη χρονιά θα παίρνω την κανονική έκδοση.

8 minutes ago, alexakoss said:

επειδή οι τιμές στο market στο PC είναι στο Θεο.

Γιατι ετσι ρε φιλε;

41 minutes ago, Frenzy said:

Γιατι ετσι ρε φιλε;

Δεν ξέρω,απλά κοιτάζω τις τιμές στις κονσόλες και είναι 2 και 3 φορές κάτω και με πιάνουν τα γέλια.Γιατί σκέφτομαι πως είναι δυνατόν να μην κάνεις ομαδάρα όταν οι τιμές είναι τόσο χαμηλές?

Μπορεί να φταίει ότι είμαστε λίγοι σχετικά χρήστες.

23 minutes ago, alexakoss said:

Μπορεί να φταίει ότι είμαστε λίγοι σχετικά χρήστες.

αυτο ακριβως,λιγοι παικτες αρα και λιγες καρτες στην αγορα,με αποτελεσμα για να βγαλεις coins πρεπει να πουλας ακριβα,το αντιθετο ειναι στις κονσολες,πολλοι παικτες και παρα πολλες καρτες,για να πουλησεις θα πρεπει να βαζεις χαμηλες τιμες.

Oύτε καν, ο μεγαλύτερος λόγος που οι τιμές στο PC είναι στον θεό είναι η ύπαρξη των cheaters που μπορούν σε μια μέρα να βγάλουν εκατομμύρια.

για βαλε φιφα 16 σε ps4 που παιζουν ελαχιστοι να δεις τι τιμες εχουν ,εκτος και αν ειναι τσιτερ ολοι

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...