Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zougaman

EA SPORTS - FIFA 18 - Γενική συζήτηση v.1

Recommended Posts

Αντί να βελτιώνουν το the journey δεν κοιτάνε να βελτιώσουν το Career Mode?Δεν καταλαβαίνουν ότι είναι βλακεία να παίρνεις έναν παίχτη και να μη μπορείς να τον επεξεργαστείς?

59 minutes ago, Bakogoal said:

Αυτό όντως είναι σημαντικό, γιατί για τα πακέτα το θελω...

Θέλω να παίζω Ultimate team,δεν με νοιάζει ακόμη και αν παραμείνει ίδιο με το 17.

Από τη στιγμή που η κοινότητα μεταφέρεται στο 18,δεν μπορώ να μην το πάρω.Ειναι μονόδρομος ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

35 minutes ago, ACMILANGR said:

Εγώ  είμαι ευχαριστημένος από το Fifa 17. Και ίδιο να είναι ομολογώ πως θα το αγοράσω 

Πάνω κάτω....

είστε στη σκέψη μου......

Εγώ θα χαρώ πιο πολύ αν είναι ίδιο με λίγες βελτιώσεις στα θέματα που πονάει στο gameplay και συνεχίσουν να ρίχνουν πολύ δουλειά στο ultimate team όπως έκαναν φέτος.

Ποδοσφαιρακι είναι και πρέπει να έχει ένα βασικό κορμό και να βελτιώνεται ,όχι να έχουμε κάθε χρόνο και άλλο gameplay...

Σίγουρη αγορά από εμένα !

9 hours ago, george56 said:

Αν προσποιηθείς πως πας να πετάξεις ένα μπαλάκι,το σκυλί σου:

1. Στις πρωτες 235 επαναλήψεις,θα κυνηγήσει γεμάτο ενθουσιασμό τον αέρα
  2. Στις επόμενες 187 επαναλήψεις,θα στρέψει το βλέμμα του προς την νοητή τροχιά της ρίψης σου,δίχως όμως να τρέξει
  3. Σε κάθε απόπειρα από εκεί και πέρα,θα σε δαγκώσει/κατουρήσει/χαλάσει τους σελιδοδείκτες σου στο firefox/ξεθάψει τα κόκκαλα της νεκρής μητέρας σου,και δικαιολογημενα.

Αν αντικαταστήσουμε:

i)Το αφεντικό του σκυλιού με x εταιρεία παραγωγής ποδοσφαιρικού παιχνιδιού [x {EA,KONAMI}] ,

ii)τον σκύλο με y φίλο ποδοσφαιρικών παιχνιδιών που ενδιαφέρεται έστω για κάτι ελάχιστα παραπάνω από την απλή ανανέωση εμφανίσεων από προγενέστερη σε μεταγενέστερη έκδοση,

iii)και την νόθη ρίψη μπάλας με τρέηλερ που περιέχουν δημοφιλή ποδοσφαιριστή ντυμένο με μαύρο σπάντεξ με λαμπάκια,ο οποίος δίνει με τρομερά εφφέ την θέση του στον αντίστοιχο ingame εαυτό του,ντριμπλάρει σαρανταέξι φορές κάθε ευκαρυωτικό κύτταρο εντός γηπέδου,συμπεριλαμβανωμένων των συμπαικτών του,και έπειτα σουτάρει σε αργή κίνηση  με την σκηνή να κόβεται λίγο πριν η μπάλα φτάσει στην εστία,ώστε να περάσεις τις υπόλοιπες νύχτες σου ξάγρυπνος,αναρωτόμενος αν τελικά μπήκε γκόλ,ώντας έτσι συνέχεια κουρασμένος και χλωμός,χάνοντας την δουλειά και την επί δύο χρόνια γκόμενα σου,που σε διαβεβαίωνε πως δεν την νοιάζουν τα λούσα, ΑΛΛΑ ΣΕ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΑΘΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΞΟΧΙΚΑ ΣΕ ΤΕΣΣΕΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΝΗΣΙΑ ΤΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΕΣ ΣΤΑΘΗ,ΣΤΑΘΗ Η ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΝΙΚΟ ΑΔΙΚΗΜΑ ΚΑΙ ΒΛΑΠΤΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΑΣΚΩΝΤΑΣ ΤΗΝ,

τότε συμπεραίνουμε ότι στα πλαίσια του προσαρμοσμένου στα δεδομένα των football games πειράματος μας,βρισκόμαστε ανάμεσα στο στάδιο 2 με στάδιο 3.

maxresdefault.jpg

4 hours ago, Bakogoal said:

Αυτό όντως είναι σημαντικό, γιατί για τα πακέτα το θελω...

Θέλω να παίζω Ultimate team,δεν με νοιάζει ακόμη και αν παραμείνει ίδιο με το 17.

Από τη στιγμή που η κοινότητα μεταφέρεται στο 18,δεν μπορώ να μην το πάρω.Ειναι μονόδρομος ΔΥΣΤΥΧΩΣ.

Παρέα θα τη πάρουμε την icon edition φιλαράκι.

Άστους να λένε, με τα sbc τα 40 premium jumbo gold packs θα είναι χρυσωρυχείο, θυμήσου τα γραπτά μου (scripta manent).

Ειδικά τους πρώτους 1-2 μήνες. :friends:

Image may contain: 1 person, playing a sport, stadium, grass and outdoor

Officially announced three new stadiums in FIFA 18: Besides John Smith of Huddersfield and amex stadium of Brighton (whose presence was more than obvious, since from 2015 EA Sports includes all stages of the premier league and these two Teams have just been promoted) confirmed the presence of the Stubhub Center of the galaxy.

Source: Gamesradar.Com

Επίσης κάτι ακούγεται για τον κύριο....

Image may contain: 1 person

@zougaman Πολυ ωραια ολα αυτα, αλλα για λιγους;;;;;; ps4=no legends, ή οχι;;;

2 minutes ago, vagoe said:

@zougaman Πολυ ωραια ολα αυτα, αλλα για λιγους;;;;;; ps4=no legends, ή οχι;;;

Αγαπητό νέο μέλος @vagoe.

καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Πριν κάνεις κάτι διάβασε τους κανονισμούς του forum μας.

Ότι θέλεις κάνε post και θα σε βοηθήσουμε.

Επειδή τώρα μπήκες στην παρέα μας θα σου απαντήσω ότι οι Legends θα είναι και στο PS4 από φέτος!

Το έχουμε κάνει αρκετές φορές Posts σχεδόν σε όλα τα topics του FIFA.

Ότι άλλο θέλεις εδώ είμαστε ΓΕΡΟ με αλτσχάιμερ !!

Just now, zougaman said:

Αγαπητό νέο μέλος @vagoe.

καλώς ήρθες στην παρέα μας.

Πριν κάνεις κάτι διάβασε τους κανονισμούς του forum μας.

Ότι θέλεις κάνε post και θα σε βοηθήσουμε.

Επειδή τώρα μπήκες στην παρέα μας θα σου απαντήσω ότι οι Legends θα είναι και στο PS4 από φέτος!

Το έχουμε κάνει αρκετές φορές Posts σχεδόν σε όλα τα topics του FIFA.

Ότι άλλο θέλεις εδώ είμαστε ΓΕΡΟ με αλτσχάιμερ !!

Αγαπητο και φιλτατο μελος @zougaman καλως σας βρηκα στην παρεα σας. Αν μου βαλεις ποστ επισημο που λεει οτι ολοι οι legends το φιφα θα ναι και στο ps4(μην μου βαλεις για το φαινομενο μονο, αυτο το γνωριζω...........)τοτε εγω παραιτουμαι απο το φορουμ. ΕΝΑ ΠΟΣΤ!!!!

6 minutes ago, vagoe said:

Αγαπητο και φιλτατο μελος @zougaman καλως σας βρηκα στην παρεα σας. Αν μου βαλεις ποστ επισημο που λεει οτι ολοι οι legends το φιφα θα ναι και στο ps4(μην μου βαλεις για το φαινομενο μονο, αυτο το γνωριζω...........)τοτε εγω παραιτουμαι απο το φορουμ. ΕΝΑ ΠΟΣΤ!!!!

Λες να βάλουν ένα μόνο LEGEND...Δηλαδή ''EA: Γεια σε όλα τα μέλη του PS4, από φέτος θα έχουμε ΜΟΝΟ ένα LEGEND και τέλος. ΜΗΝ κάνετε χαρά γιατί τους άλλους (που έχουμε τα δικαιώματα τους) δεν θα σας τους δώσουμε ... :p:p:p )..Επίσης σήμερα είπαν ότι θα ανακοινώσουν 5....!

Τόσα χρόνια βρε Γιώργο περιμένουμε τους LEGENDS, τώρα τους διαφημίζουν και λες όλο αυτό να γίνεται για έναν!!!!

Το πρόβλημα δεν ήταν ο αριθμός των LEGENDS στο PS4 αλλά ο ορισμός LEGENDS!

Just now, zougaman said:

Λες να βάλουν ένα μόνο LEGEND...Δηλαδή ''EA: Γεια σε όλα τα μέλη του PS4, από φέτος θα έχουμε ΜΟΝΟ ένα LEGEND και τέλος. ΜΗΝ κάνετε χαρά γιατί τους άλλους (που έχουμε τα δικαιώματα τους) δεν θα σας τους δώσουμε ... :p:p:p )..Επίσης σήμερα είπαν ότι θα ανακοινώσουν 5....!

Τόσα χρόνια βρε Γιώργο περιμένουμε τους LEGENDS, τώρα τους διαφημίζουν και λες όλο αυτό να γίνεται για έναν!!!!

Το πρόβλημα δεν ήταν ο αριθμός των LEGENDS στο PS4 αλλά ο ορισμός LEGENDS!

Κι ομως λυπαμαι, αλλα κατα πασα πιθανοτητα κανα - δυο legends θα χουμε...........ετσι για "τυρακι".................

3 minutes ago, vagoe said:

Κι ομως λυπαμαι, αλλα κατα πασα πιθανοτητα κανα - δυο legends θα χουμε...........ετσι για "τυρακι".................

Αυτό που λες δεν είναι λογικό.

Έχεις 2 μαγαζιά. Στο ένα έχεις λάστιχα  από όλες τις εταιρίες και έχεις 100 πελάτες. Στο άλλο θα έχεις 2 εταιρίες όπου έχεις 1000 πελάτες ?

Τόσα χρόνια που παίζεις την έχεις για τέτοια την ΕΑ?

Just now, zougaman said:

Αυτό που λες δεν είναι λογικό.

Έχεις 2 μαγαζιά. Στο ένα έχεις λάστιχα  από όλες τις εταιρίες και έχεις 100 πελάτες. Στο άλλο θα έχεις 2 εταιρίες όπου έχεις 1000 πελάτες ?

Τόσα χρόνια που παίζεις την έχεις για τέτοια την ΕΑ?

Βρε εγω;;;; χεχεχεχεχεχεχε........Τοσα χρονια αυτο δεν ελεγα/λεγαμε;;;; "εμεις του πσ4 που κατουρησαμε;;; στο πηγαδι;;;"

Μου αρέσουν τα χαρτάκια στο γήπεδο που έριξαν οι οπαδοί. 

1 hour ago, zougaman said:

Image may contain: grass, american football and outdoor

Θα έχουμε και scoreboard της La Liga ή είναι ιδέα μου;

21 minutes ago, Bakogoal said:

Απίστευτη φώτο, νομιζεις οτι βλέπεις τηλεόραση.

26 minutes ago, Bakogoal said:

στο ελληνικο πρωταθλημα θα εχει σαν αποκλειστικοτητα και τα υπολοιπα εφε ,κροτιδες,πετρες,μολοτοφ,μπυρες,ειπαμε ρεαλισμο οχι αστεια.

Στην πρωτη φωτο που ανεβασε ο Ζουγκα εχει πραματι το official scoreboard της Λα Λιγκα!

Οντως ωραια η φαση με τα χαρτακια.

Επισης δεν παιζει να χει το καινουργιο γηπεδο της Ατλετικο...

https://streamable.com/jd2bv

Βιντεακι λιγων δευτερολεπτων..Απο το 18 ειναι εχει και τα χαρτακια στο γηπεδο..

Προλαβετε πριν το κατεβασουν!!!

• Create New...