Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ELBarto-3-

FIFA 17 - Career Mode

Recommended Posts

19 minutes ago, Fanis-13- said:

Παντως περα απο το PM, θα ηταν ωραια να γινει καποτε και μια συναντηση κανονικη μεταξυ μας αλλα το πηγα πολυ μπροστα:p

Αντε να βγει το ντεμο λοιπον!

Καλη η προταση σου φιλε...Τουλαχιστον οσοι ειμαστε απο Θεσσαλονικη βρισκομαστε να πιουμε καμια Φραπα..Οσοι ειναι μακρυα τους βαζουμε μεσω skype στη παρεα ξερω γω και γινεται πανηγυρι...:icon_cool:

@Buddha

φιλε εσυ δεν θα παρεις το παιχνιδι και σε εχουμε στην απεξω,φαν κλαμπ οι καριεριστες,ωξω ο χοντρος απο το χωριο (R)

5 hours ago, alansirer said:

εγω δεν καθομαι να απανταω στον καθενα,θα το πω χυμα, βαριεμαι να το κανω,γενικα τα διαβαζω ΟΛΑ το ποστ  απο ΟΛΑ τα παιδια,οπως ειπες αν εβλεπα κατι που ηθελα να απαντησω το εκανα και θα το κανω και φετος εννοειται,αλλωστε πιστευω οτι δεν και εχει αξια (για εμενα) να σου πω π.χ. ελμπαρτο  σουπερ πορεια ρε΄συ κανεις,με 2 νικες πηρες την κουπα,προτιμω να σου πω ομως οτι ο μουσοντα ειναι παικταρας και μου φαινεται περιεργο οτι δεν το ηξερες,ο βουδας και εγω τον ξερουμε και τον εχουμε στην ομαδα καθε χρονο,μεγαλο ταλεντακι ο ατιμος,βεβαια φετος θα τσιμπαει βλεπω.

Ακριβως, και το σεβομαι αυτο, 100%

Ναι ρε, δεν τον ηξερα καθολου.
Ο σκαουτερ μου, ο @Loco4 δεν τον ειχε παρει χαμπαρι, κι ετσι δεν ειχα σωστες πληροφοριες. :hehe: 

3 hours ago, Laslo_4 said:

Συμφωνω με τα PM απλα πρεπει να σημειωθει στη αρχη του τοπικ σε ποιον θα στελνουμε(η σε σενα η στον Diegito)..Θα σκεφτω κι εγω καμια ιδεα για το τοπικ να γινει πιο ενεργο απο ολους  και θα σου στειλω PM...Αυτοι που παιζουν φανατικα καριερα τουλαχιστον οσο μπορουν να ειναι ενεργοι και οποιος ερθει καλοδεχουμενος!Νωρις ειναι ακομα να δουμε μια ποσοι θα μαζευτουμε...εξαρταται και απο το παιχνιδι βεβαια!Βλεποντας και κανοντας!

Γιατι να στελνετε σε μενα η στον Diegito, ΚΟΙΝΟ PM ρε μ@λ@κες, ξερετε τι σημαινει? :lol:  
Σα γκρουπακι στο FB.....να μαστε ολοι οσοι ενδιαφερονται σε ενα PM.

2 hours ago, luffy-10 said:

Περυσι ελειπα απο την ταξη δασκαλε εκανα πολλες κοπανες :hehe:

Να επανορθωσεις.

Την ιστορια μου με Gornik πρεπει να την δεις, αδερφε, σοβαρα τωρα, ρωτα και τους αλλους.

1 hour ago, Fanis-13- said:

Μαγκες βλεπω με ψιλοξεχνατε:p

1 hour ago, Buddha said:

Αμ εμένα δε με ξεχνάτε;;;

Τι σας ξεχναμε ρε αληταμπουρες, μεσα στα 5 ατομα ητανε κι ο Φανης, αντε και μια φορα τον μηνα και ο Βουδας.
Αλλα τι να σας αναφερουμε ονομαστικα, σιγα. :) 

-----------------------------------

Λοιπον, οποιος θελει να δημιουργηθει PM "Καριεριστες" η κατι τετοιο ας μου πει, να το κανω, να σας κανω add ολους οσους θελετε και να μοιραστουμε οδηγιες κτλ.
Τωρα οποτε γουσταρετε, θελετε τωρα, θελετε οταν βγει το game, οπως επιθυμειτε, απλα ενοιμερωστε.

1 hour ago, ELBarto-3- said:

Ο σκαουτερ μου, ο @Loco4 δεν τον ειχε παρει χαμπαρι, κι ετσι δεν ειχα σωστες πληροφοριες. :hehe: 

Φιλε μου ο Musondaκος ειναι γνωστο τσακαλακι

Απορω πως δεν τον ξες εσυ 

Απλα δεν ασχοληθηκα ποτε γιατι τις 2 πρωτες χρονιες ειναι δανεικος στην Μπετις και σιγα μην περιμενα την 3η σεζον να τον παρω :p

3 hours ago, Loco4 said:

Φιλε μου ο Musondaκος ειναι γνωστο τσακαλακι

Απορω πως δεν τον ξες εσυ 

Απλα δεν ασχοληθηκα ποτε γιατι τις 2 πρωτες χρονιες ειναι δανεικος στην Μπετις και σιγα μην περιμενα την 3η σεζον να τον παρω :p

Δεν μου τον ανεφερες ΠΟΤΕ, και δεν τον ειχαμε παρει σε καμια ομαδα, ασ'τα σαπια.
Μια φορα να μου τον ελεγες, θα τον επερνα να τον δοκιμασω.

Just now, ELBarto-3- said:

Δεν μου τον ανεφερες ΠΟΤΕ, και δεν τον ειχαμε παρει σε καμια ομαδα, ασ'τα σαπια.
Μια φορα να μου τον ελεγες, θα τον επερνα να τον δοκιμασω.

Τι να τον παρεις ρε;

Την 3η σεζον που σχεδον παντα τον ειχαν κανει παικταρα;

Αμα δεν τον εχεις απο την αρχη εσυ να τον δουλεψεις δεν λεει

9 minutes ago, Loco4 said:

Τι να τον παρεις ρε;

Την 3η σεζον που σχεδον παντα τον ειχαν κανει παικταρα;

Αμα δεν τον εχεις απο την αρχη εσυ να τον δουλεψεις δεν λεει

Ε σε ορισμενες περιπτωσεις παει κι ετσι, θυμασαι το λελεκι το 2μετρο που πηρα στην Χερτα?

4 minutes ago, ELBarto-3- said:

Ε σε ορισμενες περιπτωσεις παει κι ετσι, θυμασαι το λελεκι το 2μετρο που πηρα στην Χερτα?

Ναι ρε το θυμαμαι το τερας

Αλλα νταξει σε ειπα 

Αμα δεν τον δουλεψω εγω απ την αρχη δεν με ψηνει

26 minutes ago, Loco4 said:

Ναι ρε το θυμαμαι το τερας

Αλλα νταξει σε ειπα 

Αμα δεν τον δουλεψω εγω απ την αρχη δεν με ψηνει

Και μενα ρε, εννοειται, απλα μιλαμε για εξεραισεις.
Και δεν εχουμε φτασει κανεναν παικτη 90 απο μονοι μας....

Φετος εγω με Fojut απλα ετυχε, δε θα ξαναγινει. :lol: 

Βρε παιδια..μια ερωτηση λεπτομερεια αλλα απορια...

Εχει κανεις γνωση γενικα τι γινεται ή τι θα γινεται σε 17 με παιχτες πχ που ειναι δανεικοι κ μετα που φευγουν παιζουν σε ομαδες που δεν εχει το Fifa? Πως θα τους κανεις προταση για παραμονη κι αλλο ως δανεικοι ή αγορα? Θα εξαφανιζονται?

πχ ο Μπελχαντα ο οποιος ειναι δανεικος σε Νις απο Ντιν. Κιεβου μετα το χρονο τι θα γινεται? Εγω που παιζω με Νις αυτος ο παιχτης μαρεσει κ θα τον θελω πχ στην ομαδα ... τον ειχα τσιμπησει στο φιφα απο τοτε πριν αφησει την ευρωπη που επαιζε νομιζω Μονπελιε κ ο ανθρωπος εκανε παπαδες...τον ειχα παρει σε Σπορτινγκ Λισ. σε Utd σε Λυων....οπου κ να τον πηρα εβγαλε ματια... (τωρα βεβαια δε ξερω ποσο καλο θα τον εχουν τον συγκεκριμενο μετα απο τετοια επιλογη στη καριερα του κ οπως επαιζε)

Ευχαριστω!

1 hour ago, gCortez said:

Βρε παιδια..μια ερωτηση λεπτομερεια αλλα απορια...

Εχει κανεις γνωση γενικα τι γινεται ή τι θα γινεται σε 17 με παιχτες πχ που ειναι δανεικοι κ μετα που φευγουν παιζουν σε ομαδες που δεν εχει το Fifa? Πως θα τους κανεις προταση για παραμονη κι αλλο ως δανεικοι ή αγορα? Θα εξαφανιζονται?

πχ ο Μπελχαντα ο οποιος ειναι δανεικος σε Νις απο Ντιν. Κιεβου μετα το χρονο τι θα γινεται? Εγω που παιζω με Νις αυτος ο παιχτης μαρεσει κ θα τον θελω πχ στην ομαδα ... τον ειχα τσιμπησει στο φιφα απο τοτε πριν αφησει την ευρωπη που επαιζε νομιζω Μονπελιε κ ο ανθρωπος εκανε παπαδες...τον ειχα παρει σε Σπορτινγκ Λισ. σε Utd σε Λυων....οπου κ να τον πηρα εβγαλε ματια... (τωρα βεβαια δε ξερω ποσο καλο θα τον εχουν τον συγκεκριμενο μετα απο τετοια επιλογη στη καριερα του κ οπως επαιζε)

Ευχαριστω!

Αν τον έχει θα είναι μόνιμα σε αυτή την ομάδα, όχι ως δανεικός.

Παιδιά  όσοι την έχετε τρέλα με το career,  για τους παίχτες χαραχτηριστικά  πόσο κοστίζουν , ταλέντα κτλ , να ρίχνετε   ματιές στο sofifa site αν δεν το  γνωρίζετε είδη ...

Να φανταστείτε ότι όταν κάνει κάποια  μεταγραφή ο Ολυμπιακός , μπαίνω στο sofifa για να δω τι ρόλο βαράει ο παίχτης πάνω κάτω , να πάρω μια ιδέα :hehe:

2 hours ago, vagosvts7 said:

Παιδιά  όσοι την έχετε τρέλα με το career,  για τους παίχτες χαραχτηριστικά  πόσο κοστίζουν , ταλέντα κτλ , να ρίχνετε   ματιές στο sofifa site αν δεν το  γνωρίζετε είδη ...

Να φανταστείτε ότι όταν κάνει κάποια  μεταγραφή ο Ολυμπιακός , μπαίνω στο sofifa για να δω τι ρόλο βαράει ο παίχτης πάνω κάτω , να πάρω μια ιδέα :hehe:

Ξερουμε βρε.

Παίδες καλησπέρα, ξέρω ότι  χάθηκα αλλά  είμαι εδώ μετά από το χειρότερο καλοκαίρι που πέρασε για μένα. 

Εκτός των άλλων άλλαξα και δουλειά και οι ώρες θα είναι διαφορετικές.

Έτσι περιορίζεται με Free time τα ΣΚ και πολύ λίγο χρόνο  τις καθημερινές. 

Ας αρχίσουμε με τα καλορίζικα στο τοπικ του φίλου EL BARTO.

πάνω κάτω από όλους  (τους παλιούς) βλέπω ίδιες προτιμήσεις.

Στα δικά μου θέλω σίγουρα τα 2 παρακάτω να μου βγουν και να κάτσω για χρόνια και όχι όπως πέρσι 2-3 χρόνια και για χαρά 

Νο1. 

ESPANYOL :  ήθελα ένα σοβαρό career στην Ισπανία και νομίζω ότι έκανα μια καλή επιλογή  με παίχτες όπως Fuego, Jurado, Reyes, David lopes, Leo Baptistao και Caisedo υπάρχουν βάσεις για να χτισεις σιγά σιγά μια ομάδα που θα μπορεί να χτυπήσει τίτλο. 

Νο2.

BURNLEY  : Ομάδα που πάντα με πολλά καβούρια στην τσέπη βγάζει τις μεταγραφικες περιόδους τζάμπα,  καταφέρνει να παίρνει πάντα τον σεβασμό από τους Άγγλους . Σημαντική  προσθήκη ο Defour. 

Και εδώ θέλω να μου βγει το career και σκέψη μου είναι σε αυτό να έχω το πολύ 4-5 μη Άγγλους παίχτες στην ομάδα. 

**** Είχα πει και για SASSUOLO  αλλά βλέπω ότι με καπαρωνει  η LAZIO.... κάτι χρωστάω από πέρσι..... θα δούμε όταν έρθει η ώρα. 

Στο δικό μας τα είπαμε αυτά SAINT ETIENNE. 

Και μερικά που θα παίξουν, άλλα  λίγο, άλλα  πολύ στις αρχές,  ενδιάμεσα ανάλογα.....

ΣΙΓΟΥΡΑ RTG : BRISTOL ROVERS, DERBY COUNTY.

ΑΝΑΓΕΝΗΣΗ : ΜΙΛΑΝ

ΑΝ ΚΑΤΣΟΥΝ: SANDHAUSEN,  REIMS, DUNDALK,  SAN LORENZO,  BOAVISTA, JUBILO IWATA YAMAHA FC.....

Αυτά παίδες σε λίγο κατεβαίνει και το demo για να δω και γω με τα μάτια της παίζει 

Ουτε καν το Ολιμπικο αδερφε.

Γενικα Ισπανια-Ιταλια κλ@σμενη την εχουν...

36 minutes ago, Fanis-13- said:

Ουτε καν το Ολιμπικο αδερφε.

Γενικα Ισπανια-Ιταλια κλ@σμενη την εχουν...

Και το Ολιμπικο υπαρχει, και της Λυον.

Απλα το Ολιμπικο ειναι στα Generic, και της Λυον ειναι το Suita City Football Stadium (υπαρχει και στο Ντεμο) 
Δεν εχουνε τα official rights για να το ονομασουνε Parc OL.

22 hours ago, ELBarto-3- said:

Να ρωτησω κατι ασχετο με το Career...Γιατι το συγκεκριμενο gameplay ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ με το ντεμο?Μου φαινεται πολυ πιο αργο μει κοντρολαρισμενο ρυθμο και γενικα πολυ καλυτερο απο το ντεμο..Η ΒΕΤΑ ειναι??

1 hour ago, ELBarto-3- said:

Καλα τα λεει το παλικαρι.Αυτο που λεμε εμεις οι καριεριστες τοσο καιρο.

Τοσο δυσκολο να προσθεσει η ΕΑ ενα τετοιο animation? Δεν μπορω να το καταλαβω ειλικρινα...

Και ειδικα φετος  με την Frostbite....

Παιδιά βλέπω καινούργιο ταλεντάκι φισκουλα(GK) ...Alban Lafont της Toulouse 17 ετών  ...Στο fifa16 εγώ δεν τον είχα εντωπύσει πάντως ..Εγώ στο περσυνό  έπαιρνα GK πιτσιρικά τον Bartłomiej Drągowski ..

Καλησπέρα, παιδια. Λοιπόν εγώ θα ξεκινησω με Αγγλια και συγκεκριμενα Premier League. Ειμαι αναμεσα σε 3 ομαδες. Crystal Palace, Middlesbrough και Southampton, αν και μαλλον θα ξεκινησω με την Middlesbrough.

• Create New...