Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ELBarto-3-

FIFA 17 - Career Mode

Recommended Posts

2 hours ago, ELBarto-3- said:

Σε ειπα και αλλου, αν βγει το ΝΒΑ και το Προ, θα περασουν οι μερες πιο γρηγορα, καθως θα εχουμε να βλεπουμε Youtube τουλαχιστον.

Το NBA σου δίνει την επιλογή να ξεκινήσεις την καριέρα σου από τις 9 Σεπτεμβρίου, τουλάχιστον για PC, PS4, XBOX 1. Οπότε σε 2-3 μέρες θα ανεβαίνουν βιντεάκια. Σε αφήνει να φτάσεις μέχρι το draft, μετά πρέπει να περιμένεις το full game

8 hours ago, Diegito21 said:

@Jim-Pro Πολυ καλη επιλογη η Τορινο!ΠΕΣ τα ρε φιλε η ομαδα που εμαθε το ποδοσφαιρο στην Ιταλια και τωρα καποιοι με ασπρομαυρα παιρνουν πετσινα πρωταθληματα :D 

Bλεπω σαρεσει το Ιταλικο οποτε να ενας δικος μου ακομα.

Ειδικά τώρα με τον Χαρτ δεν έχουμε να φοβηθούμε κανέναν Dybala και κανέναν Higuain.:grin:
Ξέρετε ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του Demo;

40 minutes ago, kanellopal said:

Το NBA σου δίνει την επιλογή να ξεκινήσεις την καριέρα σου από τις 9 Σεπτεμβρίου, τουλάχιστον για PC, PS4, XBOX 1. Οπότε σε 2-3 μέρες θα ανεβαίνουν βιντεάκια. Σε αφήνει να φτάσεις μέχρι το draft, μετά πρέπει να περιμένεις το full game

Ναι, οντως, το ειχα ξεχασει.

33 minutes ago, Jim-Pro said:

Ειδικά τώρα με τον Χαρτ δεν έχουμε να φοβηθούμε κανέναν Dybala και κανέναν Higuain.:grin:
Ξέρετε ποια είναι η ημερομηνία κυκλοφορίας του Demo;

13 νομιζω

1 hour ago, alansirer said:

Ηδη περασανε στο μεταγραφικο μπλοκακι μας   :D  

Φετος επιστρεφω πιο πολυ απο ποτε στο carrer.Εγω για αρχη θα παω στο αγγλικο  (επειδη θα δειχνει προπονητες) φυσικα με μικρη ομαδα που στοχο να εχει τν παραμονη.Μετα  λεω να παω  σε κανενα Ολλανδικο  η κανενα Ρωσικο και να βαλο και να παρω τν Παοκ .Στο τελος μου φαινετε θα παω σε κανενα Πολωνικο,θα παρω τν πιο χαλια ομαδα με πολυ λιγα λεφτα και θα φτιαχνω ταλεντα η να βρησκω  ελεθευρους  για τους πουλαω και να φερνω λεφτα στν ομαδα .Με αλλα λογια θα  προσπαθησω να κανω  τν ομαδα αλλα Πορτο παιρνω φθηνα  και πουλαω ακριβα

1 hour ago, Diegito21 said:

Ηδη περασανε στο μεταγραφικο μπλοκακι μας   :D  

Πολυ καλη λιστα με πολυ καλους παικτες καποιους δν τους ξερω βεβαια .Βρηκα παικτες  που ισως παρω ,αμα θα υπαρχεικαι το αναλογο  χρημα στν ομαδα που θα παω.

47 minutes ago, luffy-10 said:

Πολυ καλη λιστα με πολυ καλους παικτες καποιους δν τους ξερω βεβαια .Βρηκα παικτες  που ισως παρω ,αμα θα υπαρχεικαι το αναλογο  χρημα στν ομαδα που θα παω.

Eχω βρει κ αλλα καλα παικτακια οταν βγει το παιχνιδι θα μαστε σε επικοινωνια. :D 

Lemos
Musonda
Christensen
Koziello
Lemar
Lottin
Lafont
Zichenko
Stendera

Aυτοι οι τζεντελμανοι ειναι οι μονοι που δεν ηξερα.
Θα τους εχω υπ οψη.

Οι υπολοιποι ειναι κλασσικο ταλεντο, απο FIFA 16.

BTW αν ειναι "Hidden Gem" ο Αλλι και ο Ρασφορντ, παμε να παραδωθουμε, ομαδικως.....

1 hour ago, luffy-10 said:

Στο τελος μου φαινετε θα παω σε κανενα Πολωνικο,θα παρω τν πιο χαλια ομαδα με πολυ λιγα λεφτα και θα φτιαχνω ταλεντα η να βρησκω  ελεθευρους  για τους πουλαω και να φερνω λεφτα στν ομαδα 

Κοιτα να δεις, νομιζω θυμαμαι ενα παλικαρι, περσυ, που εκανε αυτα και περισσοτερα, εδω μεσα!!
Ποιον να ταν, χμμμμμμ ;) 

@ELBarto-3- Ελα μωρε πηρες εκει καποια τωρα απο το Πολωνικο και μας το χτυπας... :D  Παρε ΠΑΟΚ και βαλτον Πολωνια αν εισαι αλανι :D 

Περα απο την πλακα πετυχημενο το περσινο με Γκορνικ. Δεν ξερω αν προσεξες βρηκα ταλενταρα Gigi Donnaruma :D 17 ετων γκολκιπερ..τον σημειωσα.

Επισης οταν βγει το παιχνιδι ελπιζω να γραφουμε αρκετοι οποτε μπορουμε να βλεπουμε και ιστοριες απο αλλους.. :) 

@Diegito21 Tον Donna τον ειχα Gornik ρε, ποιον βρηκες εσυ?! :lol:

Ναι, μακαρι να μαστε περισσοτεροι φετος.
Απο το 13, καθε χρονο καποιος και θα προστεθει, αρα πηγαινωντας με την λογικη, θα χουμε κι αλλο κοσμο φετος.

@ELBarto-3- Εισαι πιο μπροστα απο την EA :hehe:

Μαγκες φετος ενεργα θα χουμε και βραβειακια και στο τελος ο νικητης δωρακι... :D 2-4 σουβλακια και καμποσες μπυρες :D 

13 minutes ago, Diegito21 said:

Μαγκες φετος ενεργα θα χουμε και βραβειακια και στο τελος ο νικητης δωρακι... :D 2-4 σουβλακια και καμποσες μπυρες :D 

Να κανω μια παρατηρηση για το περσυνο τοπικ του ΦΙΦΑ 16 career για την καλυτερη λειτουργια μιας και το παρακολουθουσα σχεδον ολο τον χρονο..Ενω στη αρχη γραφανε αρκετα ατομα το νταβαντουρι γινοτανε μεταξυ 3-4 ατομων...δηλαδη γραφανε καποιοι την ιστορια τους και μονοι τους τα βλεπανε μονοι τους τα ακουγανε..οποτε προς το τελος μεινανε λιγα ατομα ειτε γιατι βαρεθηκανε να γραφουνε μονοι τους ειτε γιατι βαρεθηκανε το παιχνιδι....να σημειωσω ομως οτι η καριερες οι δικες σου και του El Barto ηταν απ ολες τις αποψεις αψογες...εικονες,βιντεο σχολιασμοι κλπ...Οποτε καλο ειναι να βαλετε μια γραμμη με οδηγεις πως να ανεβαζουνε βιντεο καποιοι που δεν ξερουν με στυγμιοτυπα ξερω γω,εικονες και οτι κανατε εσεις και ομορφαινει οχι μονο το τοπικ αλλα ακομα και το παιχνιδι...Φιλικα παντα το λεω μιας και θα μπω κι εγω φετος στο τοπικ γιατι γουσταρω το ολο σκηνικο που κανετε!

@Laslo_4  Κατ'αρχας πολλοι μετα τα Χριστουγεννα απλα εξαφανηστηκανε, ανεξηγητα, αρα δεν υπηρχε καν θεμα.Ετσι κι αλλιως μειναμε 5 στο τελος (οταν λεω τελος, εννοω Μαρτη με Μαη)

Οσο για το "νταβαντουρι μεταξυ 4 ατομων", αδερφε, συναδελφε, συμπαραστατη, κουμπαρε μου, ακου εδω κατι......εγω, πρωσοπικα, εχω αποφασησει, και το εχω πει μονο στον @Loco4 καθως ειμαστε πιο κοντα, ενα πραγμα.....

Εκτιμω παρα πολυ τον σεβασμο και την προσοχη.
Πραγματα που ειναι, κατα την γνωμη μου, αμοιβαια.
Ετσι λοιπον αν καποιος γραφει την ιστορια του, του απανταω 3-4 ποστ, κι αυτος για τις επομενες 2-3 φορες που ποσταρει, με γραφει στα παλαιοτερα των υποδυματων του....ε συγνωμη, αλλα δε θα μαι ο μ@λ@κας τροβαδουρος που τραγουδαει στον τοιχο....
Θα σταματησω.
Οταν βλεπω οτι γραφω 1 σελιδα ποστ, και ο @Diegito21 μου απανταει με ενθουσιασμο ορεξη, και καμια 10ρια σειρες, θα το ανταποδωσω εις διπλουν!!
Τετοιος ανθρωπος ειμαι, τι να κανουμε.

Ετσι, κατεληξε να ναι 4 ατομα, γιατι αυτα τα 4 ατομα νοιαζονταν ο ενας για τις ιστοριες του αλλου.
Απλο.

Βεβαια υπαρχουνε κι εξαιρεσεις οπως με τον @alansirer τον οποιο τον διαβαζα, τον εκανα like, και ηξερε οτι τον διαβαζω, γιατι εγραφα καποιες φορες, συγκεκριμενες παρατηρησεις, και αυτος ηξερα οτι με διαβαζε γιατι αν γινοταν κατι ιδανικο, η ηθελε να μου επησημανει κατι, τοτε απαντουσε, αρα ηξερα οτι κι αυτος με προσεχε.
Αλλου ειδους χημεια.

Αλλα αν μου απαντας, θα σου απαντησω.Αν οχι, ουτε κι εγω.
Αν γραφω 50 σειρες και απαντας με 4 λεξεις, με 4 λεξεις θα απανταω κι εγω σε σενα.

Κτλ κτλ.....

Τωρα για τροπους "στολισμου" του ποστ, ελευθερα, ανοιγουμε ολοι ενα κοινο PM για τους ενδιαφερομενους, και δινουμε οδηγιες, οσοι μπορουμε.
Οτι θελετε.

38 minutes ago, Diegito21 said:

Καλα ρε, περσυ σε ολες τις ομαδες μου τον επερνα, δε θυμασαι?.....υποτιθεται οτι διαβαζες τα ποστ μου!!!! :p 

Ασε τα δωρακια και τους διαγωνισμους, γιατι δεν εχει βγει καν το game, κι εσυ μιλας για τον επομενο Σεπτεμβρη. :D 

2 hours ago, Diegito21 said:

Eχω βρει κ αλλα καλα παικτακια οταν βγει το παιχνιδι θα μαστε σε επικοινωνια. :D 

Ωραια  θα χρειαστω τν βοηθεια σου , ειδικα οταν θα παω σε κανενα Πολωνικο θα ψαχνω οτι πιο φτηνο υπαρχει εκει γιατι λεφτα ουτε για σαλιο δν θα υπαρχουν .Εσενα θα προσλαβω για σκαουτινγκ λεγε ποσα θες:hehe:

2 hours ago, ELBarto-3- said:

Κοιτα να δεις, νομιζω θυμαμαι ενα παλικαρι, περσυ, που εκανε αυτα και περισσοτερα, εδω μεσα!!
Ποιον να ταν, χμμμμμμ ;) 

Ποιο ειναι αυτο το παλικαρι?

@Laslo_4 Καταρχην ευχαριστω για τα σχολια σου το εκτιμω...Να προσθεσω ομως και κατι σημαντικο. Εγω περυσι εμαθα να κανω τετοια ποστ απο τον @ELBarto-3- με εικονες και τετοια γιατι δεν το ειχα επιχειρησει ποτε μου . Τωρα για τα ποσταρισματα θα συμφωνησω με τον Λιακο αν και καποια στιγμη κοντα Γεναρη εγκατελειψα το φορουμ ναι μεν διαβαζα τις ιστοριες αλλα δεν ποσταρα οσο θα επρεπε. Αυτο οδηγησε στο να ποσταρουν 1-2 ατομα και να κανει μια μεγαλη κοιλια...συνηθως γινονται τετοια μιας και ανθρωποι ειμαστε παθαινουμε ενα μπλακ αουτ. Μετα ομως εστρωσε καλα το πραγμα και συνεχιστηκε...εμαθα απο αυτο ομως και ηταν αγενεια εκ μερους μου γι αυτους που ποσταραν ενεργα τοτε. 

Τωρα για τις οδηγιες που λες πολυ καλη ιδεα..οταν βγει το παιχνιδι θα μαζεψουμε τις οδηγιες θα τις ανεβασουμε να φαινονται και αν ψηνονται και οι υπολοιποι θα κανουμε και αυτο με τις καλυτερες ιστοριες και τα γκολ. Θα οργανωθει καλυτερα και φυσικα βοηθιομαστε ολοι γιατι και εγω δεν ηξερα οταν πρωτοεγραφα. 

Το κερασακι στην τουρτα γι ολα αυτα θα ναι το παιχνιδι αν ειναι τοσο πορωτικο οσο το περιγραφουν θα γινει χαμος.

27 minutes ago, ELBarto-3- said:

Καλα ρε, περσυ σε ολες τις ομαδες μου τον επερνα, δε θυμασαι?.....υποτιθεται οτι διαβαζες τα ποστ μου!!!! :p 

Ασε τα δωρακια και τους διαγωνισμους, γιατι δεν εχει βγει καν το game, κι εσυ μιλας για τον επομενο Σεπτεμβρη. :D 

φυσικα το θυμαμαι ειρωνευομαι την ΕΑ με τις μπαρουφες της :D 

ΧΑΑΧΑΧΑΑΧ ναι ισχυει αλλα δινω κινητρα :D 

39 minutes ago, luffy-10 said:

Ποιο ειναι αυτο το παλικαρι?

Θα σε βαλω διαβασμα για το σπιτι, πριν καν αρχισει το σχολειο, απαραδεκτος!

Κατσε και διαβασε το "Fifa Career Mode V.2" τοπικ, και ξαναελα. ;)
Μας βλεπεις να μιλαμε για Gornik κτλ, και ρωτας κιολας :lol: 

@Diegito21 Τωρα σοβαρα μιλωντας, ας το βαλουμε στην ακρη, αυτο με τα βραβεια, γιατι πολυ το μιλαμε, και πραγματικα δεν ειναι θεμα της ωρας.....Δεν εχουμε καν 10 Σεπτεμβρη του 2016, και μιλαμε για το '17...

Δεν εχει βγει το παιχνιδι, και οχι μονο, θελει και 20 μερες ακομα.....
Κατσε να γραφει κοσμος, ετσι ωστε να παρει μπρος, και του χρονου τετοιες μερες το μιλαμε.Τωρα πρεπει να παιξουμε πρωτα.
Κολλησαμε ξαφνηκα στα βραβεια, ενω οι 2 απο τους 5 που μεινανε περσυ μετα τα Χριστουγεννα δεν εχουν εμφανηστει καν...

Εγω κι εσυ ειμαστε απο τους περσυνους, και κανα 2 καινουργιοι.
Κατσε ακομα, εχω δει καταστασεις και καταστασεις 3 χρονια τωρα.....

Πρωτες 10 μερες 8 ποστ την ημερα, απο μεσα Οκτωβρη μεχρι τελη Μαη 5 ατομα εκ των οποιων οι 3 σε τακτικη βαση.....ασε.

Δεν εχω την φημη του θαυμαστη της καριερας επειδη εγραφα περισσοτερο απο τους αλλους.....την εχω επειδη υπηρχαν διαστηματα που εγραφα μονο εγω.....μαυρες εποχες το FIFA 14....

Τες πα, εννοω λαου-λαου.
Βλεπουμε.

Και γω επημενω για PM, το να γεμιζουμε το βασικο τοπικ με επεξηγησεις και ερωτησεις, καλυτερα ενα PM που θα μπαινει οποιος ενδιαφερεται και θα μιλαμε μονο για αυτο, για να μπαινει το "τελικο προιον" στο τοπικ.

6 hours ago, ELBarto-3- said:

Βεβαια υπαρχουνε κι εξαιρεσεις οπως με τον @alansirer τον οποιο τον διαβαζα, τον εκανα like, και ηξερε οτι τον διαβαζω, γιατι εγραφα καποιες φορες, συγκεκριμενες παρατηρησεις, και αυτος ηξερα οτι με διαβαζε γιατι αν γινοταν κατι ιδανικο, η ηθελε να μου επησημανει κατι, τοτε απαντουσε, αρα ηξερα οτι κι αυτος με προσεχε.

εγω δεν καθομαι να απανταω στον καθενα,θα το πω χυμα, βαριεμαι να το κανω,γενικα τα διαβαζω ΟΛΑ το ποστ  απο ΟΛΑ τα παιδια,οπως ειπες αν εβλεπα κατι που ηθελα να απαντησω το εκανα και θα το κανω και φετος εννοειται,αλλωστε πιστευω οτι δεν και εχει αξια (για εμενα) να σου πω π.χ. ελμπαρτο  σουπερ πορεια ρε΄συ κανεις,με 2 νικες πηρες την κουπα,προτιμω να σου πω ομως οτι ο μουσοντα ειναι παικταρας και μου φαινεται περιεργο οτι δεν το ηξερες,ο βουδας και εγω τον ξερουμε και τον εχουμε στην ομαδα καθε χρονο,μεγαλο ταλεντακι ο ατιμος,βεβαια φετος θα τσιμπαει βλεπω.

7 hours ago, ELBarto-3- said:

Και γω επημενω για PM, το να γεμιζουμε το βασικο τοπικ με επεξηγησεις και ερωτησεις, καλυτερα ενα PM που θα μπαινει οποιος ενδιαφερεται και θα μιλαμε μονο για αυτο, για να μπαινει το "τελικο προιον" στο τοπικ.

Συμφωνω με τα PM απλα πρεπει να σημειωθει στη αρχη του τοπικ σε ποιον θα στελνουμε(η σε σενα η στον Diegito)..Θα σκεφτω κι εγω καμια ιδεα για το τοπικ να γινει πιο ενεργο απο ολους  και θα σου στειλω PM...Αυτοι που παιζουν φανατικα καριερα τουλαχιστον οσο μπορουν να ειναι ενεργοι και οποιος ερθει καλοδεχουμενος!Νωρις ειναι ακομα να δουμε μια ποσοι θα μαζευτουμε...εξαρταται και απο το παιχνιδι βεβαια!Βλεποντας και κανοντας!

Οκ οπως θελετε με PM αν ειναι και εχει καποιος απορια. Το forum αναβαθμιστηκε απο τα παιδια του wehellas και ειναι ακομα πιο ευκολο να ποσταρεις εικονες βιντεο κτλπ πλεον.

Φυσικα Λιακο να δουμε ποσοι θα ναι εξαλλου εμενα δεν με απασχολει  3 και 4 ατομα και 20 οσοι ειναι θα γραφουμε για τον χαβαλε μας να περναμε καλα.

8 hours ago, ELBarto-3- said:

Θα σε βαλω διαβασμα για το σπιτι, πριν καν αρχισει το σχολειο, απαραδεκτος!

Κατσε και διαβασε το "Fifa Career Mode V.2" τοπικ, και ξαναελα. ;)
Μας βλεπεις να μιλαμε για Gornik κτλ, και ρωτας κιολας :lol: 

@Diegito21 Τωρα σοβαρα μιλωντας, ας το βαλουμε στην ακρη, αυτο με τα βραβεια, γιατι πολυ το μιλαμε, και πραγματικα δεν ειναι θεμα της ωρας.....Δεν εχουμε καν 10 Σεπτεμβρη του 2016, και μιλαμε για το '17...

Δεν εχει βγει το παιχνιδι, και οχι μονο, θελει και 20 μερες ακομα.....
Κατσε να γραφει κοσμος, ετσι ωστε να παρει μπρος, και του χρονου τετοιες μερες το μιλαμε.Τωρα πρεπει να παιξουμε πρωτα.
Κολλησαμε ξαφνηκα στα βραβεια, ενω οι 2 απο τους 5 που μεινανε περσυ μετα τα Χριστουγεννα δεν εχουν εμφανηστει καν...

Εγω κι εσυ ειμαστε απο τους περσυνους, και κανα 2 καινουργιοι.
Κατσε ακομα, εχω δει καταστασεις και καταστασεις 3 χρονια τωρα.....

Πρωτες 10 μερες 8 ποστ την ημερα, απο μεσα Οκτωβρη μεχρι τελη Μαη 5 ατομα εκ των οποιων οι 3 σε τακτικη βαση.....ασε.

Δεν εχω την φημη του θαυμαστη της καριερας επειδη εγραφα περισσοτερο απο τους αλλους.....την εχω επειδη υπηρχαν διαστηματα που εγραφα μονο εγω.....μαυρες εποχες το FIFA 14....

Τες πα, εννοω λαου-λαου.
Βλεπουμε.

Περυσι ελειπα απο την ταξη δασκαλε εκανα πολλες κοπανες :hehe:

Μαγκες βλεπω με ψιλοξεχνατε:p

Απο το 14 μπαινω σε αυτο το τοπικ 30 φορες την μερα γιατι ΓΟΥΣΤΑΡΩ career με χιλια αλλα και το κυριοτερο ΓΟΥΣΤΑΡΩ και εσας εδω μεσα(με την καλη εννοια:lol:)

Και κυριοτερα με τον αδελφο Ηλια @ELBarto-3- ,καθως με τον οποιο εχει τυχει 2 χρονια τωρα να χω την περισσοτερη επαφη απο εδω.

Φυσικα και οι @Diegito21  @Loco4 @alansirer απο οσο τους διαβαζω εδω πρεπει να ειναι μεγαλα αλανια.

Αλλα εγω αρχισα  να ποσταρω λεπτομερως την καθε καριερα μου απο περυσι και εννοειται θα το συνεχισω.

Oσο για τον κοσμο εδω μεσα δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να ανυσηχητε, χρονο με τον χρονο ολο και περισσοτεροι ειμαστε.

Και θα το ξαναπω, ειναι ισως το πιο δραστηριο τοπικ του φορουμ κατα την διαρκεια του χειμωνα, οταν στου προ αντιστοιχα υπαρχει νεκρα.

Και λογικο ανα διαστηματα να υπαρχει ηρεμια και εδω, ανθρωποι ειμαστε δεν μπορουν ολοι συνεχως να ποσταρουν.

Παντως περα απο το PM, θα ηταν ωραια να γινει καποτε και μια συναντηση κανονικη μεταξυ μας αλλα το πηγα πολυ μπροστα:p

Αντε να βγει το ντεμο λοιπον!

Αμ εμένα δε με ξεχνάτε;;;

ΒΑΝ όλοι λοιπόν για να μάθετε!

• Create New...