Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ELBarto-3-

FIFA 17 - Career Mode

Recommended Posts

αν και δεν εχω κανει ακομα σκαουτινγκ το οποιο και θα γινει οταν παρω το παιχνιδι για να δω ροστερ απο την τελευταια αγγλιας οπου και θα ξεκινησω και αυτο το κανω περισσοτερο μιας και τα λεφτα ειναι ελαχιστα και θελω η ομαδα που θα παρω να θελει 2-3 το πολυ προσθηκες,μια πρωτη σκεψη που εχω ειναι να τιμησω μια απο τις δυο ομαδες που ανεβηκαν στην κατηγορια,αυτες ειναι η τσελτεναμ και η γκρισμπι.

3 hours ago, kanellopal said:

ΟΚ, φίλε @ELBarto-3-... Αν και φέτος που θα κάνουμε double με πρωτάθλημα-κύπελλο και θα πάμε τουλάχιστον στους 8 του Europa θα έρχομαι και θα πουλάω μαγκιά. :icon_cool::D

Βρε πουληστε κανα εισητηριο στην 4, γιατι πολυ "αλμα εις υψος" πεφτει στα καγκελα.... :D 

52 minutes ago, Loco4 said:

Yο yo yo 

Απολυεσαι.

3 hours ago, kanellopal said:

Τρολάρω φυσικά φίλε ΑΕΚτζή (Αν κρίνω από το 21 στο τέλος του ονόματός σου). Κάνω πλάκα. Όσον αφορά τα careers έχω γράψει παραπάνω μία ιδέα, όπως είδες:

Kαι εγω σε πειραζω αδερφε ο καθενας εχει ονειρα για την ομαδα του :) Ναι αμε τα ειδα αν και εγω εχω ενα πλανο στο μυαλο μου.

@Loco4 Που σαι ρε παικτη? Σε χασαμε ρε γαμωτο...ευχαριστω ρε για την στηριξη για τα γκολ γιατι ο φιλος σου ο Αρειανος δεν το πηρε με καλο ματι :D 

Σε εναν αιωνα οντως ετσι μοιαζει οτι θα βγει το παιχνιδι. Δεν περνανε οι μερες με τιποτα.

Τι μ@λ@κιες ειν'αυτα Παναγια μου, δηλαδη, χαλαρωστε :hehe: 

"Πλακα κανω φιλε ΑΕΚτζη" .....ρε τι Αθηναιλες, επισημουρες ειν'τουτα, το κερατο μου!! :D 

Δηλαδη ποσο σοκαριστικο θα ναι για καποιους καινουργιους να μας βλεπουν να μαλωνουμε με τον @Loco4 ???
Θα νομιζουν οι ανθρωποι οτι θελουμε να δολοφονησουμε ο ενας τον αλλο!! :lol:  

7 hours ago, Diegito21 said:

Που σαι ρε παικτη? Σε χασαμε ρε γαμωτο...ευχαριστω ρε για την στηριξη για τα γκολ γιατι ο φιλος σου ο Αρειανος δεν το πηρε με καλο ματι :D 

Βρε Χανουμισα, μια χαρα ιδεα ειναι, απλα δεν θα ανεβαζουνε ολοι, για αυτο μου φανηκε καπως μη εφικτο.
Σαν ιδεα ειναι αψογο!

14 hours ago, Laslo_4 said:

kanello δε μου λες...τις ομαδες τις βαζεις τυχαια σε καθε κατηγορια??δηλαδη 5αστερες 4αστερες κλπ οπου να ναι??η βζεις απο την χαμηλοτερη κατηγορια ξερω γω 3.5-4 αστερια και στην ΠΡΕΜΙΕΡ ασ πουμε ειναι η 5αστερες....

Βάζω 5άστερες στην Premier (Barca, Real, Atletico, ManU, ManCity, Chelsea, Arsenal, Juve, Bayern, Dortmund, PSG είναι στανταράκια. Συνήθως μπαίνει και καμιά Napoli, Roma, Zenit, Benfica, Porto)

Στη δεύτερη κατηγορία μπαίνουν ομάδες όπως: Liverpool, Totthennam, Leicester, Atletic Bilbao, Villareal, Valencia, Fiorentina, Inter, ΟΣΦΠ, Marseille, Lyon, Leverkuzen, Schalke, Wolfsburg, Borrusia Monchegladbach, CSSKA, Ajax, PSV...)

Στην τρίτη: PAOK, PAO, Aalkmaar και παραπλήσιες με 3.5-4 αστέρια (συνήθως ομάδες που βγήκαν Ευρώπη από Νορβηγία, Αυστρία, Ελβετία και τέτοιες χώρες )

Στην τέταρτη συνήθως ομάδες με 3 και κάτω αστέρια.

14 hours ago, ELBarto-3- said:

Βρε πουληστε κανα εισητηριο στην 4, γιατι πολυ "αλμα εις υψος" πεφτει στα καγκελα.... :D 

Δεν ακούγεσαι φίλε @ELBarto-3-. Μάλλον δεν πιάνει σήμα στη Β' Εθνική. :D 

5 hours ago, ELBarto-3- said:

"Πλακα κανω φιλε ΑΕΚτζη" .....ρε τι Αθηναιλες, επισημουρες ειν'τουτα, το κερατο μου!! :D 

Βρε Χανουμισα, μια χαρα ιδεα ειναι, απλα δεν θα ανεβαζουνε ολοι, για αυτο μου φανηκε καπως μη εφικτο.
Σαν ιδεα ειναι αψογο!

Δεν ακουγεσαι απο την Β οπως λεει ο @kanellopal  :D Ναι ρε ειπαμε καθε τελος της χρονιας ο καθενας θα ανεβαζει τα 3 καλυτερα του γκολ και θα ριχνουμε μια ψηφο να ουμε.. :D Θα τ οργανωσουμε καλυτερα. Ριξτε ιδεες.

Ρε @kanellopal θα βαλεις ομαδαρες εκει μεσα ο ΠΑΟΚ που κολλαει? :D:p 

Εγώ, μιας και θα είναι το πρώτο φίφα με το οποίο θα ασχοληθώ, σκέφτομαι να ξεκινήσω με Premier League.Είμαι ανάμεσα σε Southampton και Crystal Palace. Μετά λέω να πάω προς Ιταλία και πιο συγκεκριμένα στην Τορίνο(Θα προσπαθήσω να δείξω ποια είναι η κυρίαρχη ομάδα του Τορίνου:pp).

2 hours ago, Diegito21 said:

Ρε @kanellopal θα βαλεις ομαδαρες εκει μεσα ο ΠΑΟΚ που κολλαει? :D:p 

Στην 3η κατηγορία θα είναι ΠΑΟΚ, ΠΑΟ και ομάδες χαμηλότερης δυναμικότητας (3.5-4 αστέρια). Περιέγραψα στην απάντησή μου παραπάνω πώς θα βάλω τις ομάδες. Ο ΠΑΟΚ με Saint-Etienne, Aalkmar, Twente και τέτοιες ομάδες κολλάει μια χαρά. Φαντάσου ότι στην 4η κατηγορία οι ομάδες θα είναι χειρότερες

@Jim-Pro Πολυ καλη επιλογη η Τορινο!ΠΕΣ τα ρε φιλε η ομαδα που εμαθε το ποδοσφαιρο στην Ιταλια και τωρα καποιοι με ασπρομαυρα παιρνουν πετσινα πρωταθληματα :D 

Bλεπω σαρεσει το Ιταλικο οποτε να ενας δικος μου ακομα.

@kanellopal Ναι ρε σε πειραζω για τον ΠΑΟΚ.

3 hours ago, Diegito21 said:

Δεν ακουγεσαι απο την Β οπως λεει

Ρε μιλαει και η νεοφωτιστη, ΡΕ!! :D 

1 hour ago, Jim-Pro said:

Εγώ, μιας και θα είναι το πρώτο φίφα με το οποίο θα ασχοληθώ, σκέφτομαι να ξεκινήσω με Premier League.Είμαι ανάμεσα σε Southampton και Crystal Palace. Μετά λέω να πάω προς Ιταλία και πιο συγκεκριμένα στην Τορίνο(Θα προσπαθήσω να δείξω ποια είναι η κυρίαρχη ομάδα του Τορίνου:pp).

Η Τορινο πλακα-πλακα ειναι εξαιρετικη περιπτωση, τωρα που πηρε και Χαρτ.

Εγω απο Ιταλια εκτος απο το στανταρακι της Ιντερ, σκεφτομαι και Ναπολι, μιας και πηρε Ζιελινσκι.

Συμφωνεις @Diegito21  ?

1 hour ago, Diegito21 said:

@kanellopal Ναι ρε σε πειραζω για τον ΠΑΟΚ.

Kαζουρα ξεχασε να κανει ο κοσμος.....

1 hour ago, Diegito21 said:

και τωρα καποιοι με ασπρομαυρα παιρνουν πετσινα πρωταθληματα :D 

Ρε κοιτα τι λεει, ρε.....

julian draxler

@ELBarto-3- Ναι ρε Ναπολι πολυ καλη πειρπτωση ειδικα μετα απο την φυγη του αγαπημενου σου :D Πιστευω Ιντερ και Ναπολι ειναι 2 πολυ καλες περιπτωσεις ειδικα η Ιντερ εχει πολυ καλους παικτες προπονητη δεν εχει :D Εγω θα κινηθω αναμεσα σε Μιλαν-Τορινο-Ρομα. Aυτα θα παιξω απο Ιταλια.

Δεν περνανε οι γαμημ..ς οι μερες!Πρωτη φορα μου φαινονται ατελειωτες μεχρι να βγει το παιχνιδι...

moggi_600x368.jpg

:D:D 

@ELBarto-3- Να απαιτήσουμε από την ΕΑ να κάνει official partnership με την ομαδάρα σου. Περιμένω Κλεάνθης Βικελίδης, αυθεντικές φανέλες και παίκτες και όλα τ' άλλα. Ο ιστορικός Άρης πρέπει να είναι στο πιο δημοφιλές ποδοσφαιράκι του κόσμου ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ. Σας περιμένουμε στο FIFA 18, να σας ρίχνουμε τεσσάρες κι εκεί...

Εγω με Τορινο μπορει να μην ασχοληθω (αν και ειναι οντως καλη περιπτωση) αλλα τον παικταρα τον Belotti θα το τσιμπησω σιγουρα σε οποια ομαδα παω :p

Τον κοβω για νεο πουλεν φετος

36 minutes ago, Loco4 said:

Εγω με Τορινο μπορει να μην ασχοληθω (αν και ειναι οντως καλη περιπτωση) αλλα τον παικταρα τον Belotti θα το τσιμπησω σιγουρα σε οποια ομαδα παω :p

Kαι γω μαλλον στην Ναπολι (μιας και με Ιντερ θα ασχοληθω περισσοτερο με παικτες εκτος Ιταλιας), μαζι με Ζιελινσκι θα κανει πραγματα.

1 hour ago, kanellopal said:

@ELBarto-3- Να απαιτήσουμε από την ΕΑ να κάνει official partnership με την ομαδάρα σου. Περιμένω Κλεάνθης Βικελίδης, αυθεντικές φανέλες και παίκτες και όλα τ' άλλα. Ο ιστορικός Άρης πρέπει να είναι στο πιο δημοφιλές ποδοσφαιράκι του κόσμου ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ. Σας περιμένουμε στο FIFA 18, να σας ρίχνουμε τεσσάρες κι εκεί...

Καλα το πηγες μεχρι το τελος, που με το χαλασες λιγουλακι.
 Τι τεσσαρες ρε αθεοφοβοι, που αν δεν ειμαστε στην Α' δεν γεμιζετε το γηπεδο ουτε με γαυρο... :D 

10 minutes ago, ELBarto-3- said:

Τι τεσσαρες ρε αθεοφοβοι, που αν δεν ειμαστε στην Α' δεν γεμιζετε το γηπεδο ουτε με γαυρο... :D 

Ναι, ναι, δίκιο έχεις

1. https://youtu.be/xZJsq8ZGB80

2.https://www.youtube.com/watch?v=JTQoucCj6gM

3.https://www.youtube.com/watch?v=3QCrUIyQQg8

Πέρα από την πλάκα πάντως, πέρυσι μπορεί να είχε 5-7 χιλιάδες κόσμο μιας κι η ομάδα παράπεε, αλλά για φέτος έχουν ήδη κλείσει 11.000 διαρκείας. Βγαίνουμε off-topic όμως!!!

skoulikia+vora+&+notou.jpg

(Προσοχή!! Η παραπάνω εικόνα δεν έχει σκοπό να προσβάλλει και να θίξει κανέναν)

Ρε μην τσακωνεστε για μικρες ομαδες..αραξτε στην πετσα σας :D:D Στην εικονα του Αρη γτ υπαρχουν Ισραηλιτικα γραμματα και συμβολα ?Δεν το χω πιασει.

59 minutes ago, Loco4 said:

Μπελοτι εννοειται θα γινει μεταγραφη το παιδι ειναι ο επομενος μεγαλος στραηκερ της Εθνικης Ιταλιας και της Τορινο αν μεινει εκει.

Οπως και o Baselli ειναι δυνατο χαφ.

7 minutes ago, Diegito21 said:

Στην εικονα του Αρη γτ υπαρχουν Ισραηλιτικα γραμματα και συμβολα ?Δεν το χω πιασει.

https://www.youtube.com/watch?v=4fumkdENwVY

Δειχνουν την καταγωγη :hehe:

39 minutes ago, kanellopal said:

Πέρα από την πλάκα πάντως, πέρυσι μπορεί να είχε 5-7 χιλιάδες κόσμο μιας κι η ομάδα παράπεε, αλλά για φέτος έχουν ήδη κλείσει 11.000 διαρκείας. Βγαίνουμε off-topic όμως!!!

Ασε μικρε, δε σε περνει.....

Εισουν 1ος για κανα 2 μηνες το 14-15 και ειχε παλι 7.000, μη το ακουμπας καν το θεμα.

39 minutes ago, kanellopal said:

(Προσοχή!! Η παραπάνω εικόνα δεν έχει σκοπό να προσβάλλει και να θίξει κανέναν)

Ποσταρει την εικονα μεν, ΤΣΟΥΠ κι επεξηγηση διπλα, μη μας την πεσουνε. :p  :p 

18 minutes ago, Loco4 said:

https://www.youtube.com/watch?v=4fumkdENwVY

Δειχνουν την καταγωγη :hehe:

Σου μιλησαμε μωρη Τουρκαλα?

paok.jpg

Αιντε να πουμε. :D  

----------------------------

Bγαινουμε οντως off topic, θα μας το κλεισουνε το thread πριν καν το ανοιξουμε.

@Diegito21  Eγω λεω ν'αλλαξω τακτικη φετος, να μην κανω τις ιδιες μ@λ@κιες που εκανα περσυ, μαζι με τον @Loco4 που περναμε τους ιδιους παικτες σε καθε Career.
Θα αλλαζω τους παικτες (τους περισσοτερους) για να εχουνε και διαφορετικοτητα τα Career. 

1 minute ago, ELBarto-3- said:

paok.jpg

Το ''ομαδα αδελφων'' λογικα απο google translate το πηραν οι τουρκοι :hehe:

κυριοι στην κατηγορια αθλητικα μπορειτε να τα πειτε ολα αυτα,εδω ειναι τοπικ για την καριερα

31 minutes ago, Loco4 said:

Το ''ομαδα αδελφων'' λογικα απο google translate το πηραν οι τουρκοι :hehe:

Δε το χουνε. :lol: 

Ελα, δικιο εχει ο Τολης, το κοβουμε.

Ε ρε συ @alansirer, δε περνανε οι ρημαδες οι μερες, ουτε για το ντεμο!! 

@ELBarto-3- Εγω περυσι δεν επαιρνα στανταρ παικτες σε καμια ομαδα..ειχα μια 2 αγαπες αλλα οποτε σκεφτομουν να τους φερω εκει που πηγαινα δεν μου κολλαγαν..Οποτε πιστευω αυτο θα ναι ακομα πιο ωραιο που θα κανεις.

13 minutes ago, ELBarto-3- said:

Ελα, δικιο εχει ο Τολης, το κοβουμε.

Ε ρε συ @alansirer, δε περνανε οι ρημαδες οι μερες, ουτε για το ντεμο!! 

Συμφωνω φετος ειδικα ρε πουστ..δεν περναει ο χρονος να βγει το ρημαδι..Αυτο ειναι ή οτι θα ναι πολυ καλο το παιχνιδι ή οτι θα ναι πατατα :D

3 minutes ago, Diegito21 said:

Συμφωνω φετος ειδικα ρε πουστ..δεν περναει ο χρονος να βγει το ρημαδι..Αυτο ειναι ή οτι θα ναι πολυ καλο το παιχνιδι ή οτι θα ναι πατατα :D

H οτι το βαλαν 25 τα ταγαρια.
Σε ειπα και αλλου, αν βγει το ΝΒΑ και το Προ, θα περασουν οι μερες πιο γρηγορα, καθως θα εχουμε να βλεπουμε Youtube τουλαχιστον.

• Create New...