Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zougaman

EA SPORTS - FIFA 17 - Γενική συζήτηση v.1

Recommended Posts

Ο φωτισμός είναι απίστευτος. 

Θα δείξει αν θα είναι έτσι όμως στο ingame. 

Για τις πρώτες φωτογραφίες θεωρώ πως είναι prerendered. Αν είναι έτσι μέσα στο παιχνίδι πάω να αγοράσω την GTX1070...

Δείτε επίσης το σώμα του kagawa. Είναι πολύ ρεαλιστικό.  Σαν του Pro ίσως και καλύτερο. 

Έχω το παρακάτω λάπτοπ το οποίο σηκώνει σε low graphics το fifa 16 χωρίς λαγκ (στο offline).  Πιστεύετε θα μπορώ να σηκώσω και το 17 έστω σε low graphics με τη νέα μηχανή γραφικών που θα εισαγάγει η ΕΑ?? http://www.e-shop.gr/sony-vaio-vpc-eb1s1e-bj-black-p-PER.908858

Εννοείται ότι δεν μπορούμε να βγάλουμε ούτε μισό συμπέρασμα από το trailer. Ούτε καν για μοντέλα παιχτών. Λογικά την Κυριακή θα δούμε κάτι παραπάνω.

Εν τω μεταξύ από την άλλη μεριά ξεκίνησαν οι κατινιές...

Εγω παλι κραταω μικρο καλαθι οσον αφορα τα μοντελα παιχτων.Θα περιμενω να δω βιντεο πρωτα...

Aφου αλλαξε η μηχανη γραφικων λογικο τα αποτελεσματα να ειναι much better! 

ΑΛΛΑ! περιμενετε να δουμε ΚΑΙ το gameplay...διοτι στην τελικη ΑΥΤΟ ειναι που μετραει σε ενα ποδοσφαιρακι. 

Οποιος παιζει με καμερα co op δεν θα βλεπει το κατα τα αλλα τελειο ματι με τη γυαλαδα του Αζαρ.

Επισης μην ξεχναμε οτι πολλοι PC gamers λογω κρισης δεν θα τρεξουν να παρουν την καρτα που θα  παρει ο acmilan και πιθανοτατα να παιξουν το παιχνιδι με low graphics....

Αρα που καταληγουμε ΠΑΛΙ... στο gameplay! (που ειμαι αισιοδοξος! στην ''χειροτερη'' να ειναι ή να γινει στην πορεια ιδιο με το 16 χε χε) 

Μπραβο ΕΑ.Για τα γραφικα και τα μοντελα ειμαι σιγουρος πλεον με την frostbite.Μακαρι να βγει καλο.Επιτελους λιγο Hype για το φιφα,καιρος ηταν,κουρασε.

Εννοείται πως το κυριότερο σε ένα παιχνίδι είναι το gameplay!Εγώ όμως είμαι αισιόδοξος γιατί το  fifa16  σε gameplay μου άφησε αρκετά καλές εντυπώσεις οπότε χειρότερο από το fifa16 δεν μπορεί να είναι!!

Ρε ταγαρια, τι λετε "Δεν εδειξε τιποτα" ??? :hehe:

Face-capture, αποδυτηρια, προπονητες στο touchline....
CINEMATIC Career Mode!!!!

ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ ΡΕΕΕΕΕ!!!!!!
Τελειο!!

Θετικοτατη εντυπωση με αφησε το teaser και ας μη ηταν καθαρα ingame!

Αυτο με τον Μουρινιο τι φαση θα δειχνει και κανονικα τους προπονητες??

Αντε να ρθει η κυριακη!

Εμένα και τα γραφικά με ενδιαφέρουν. Κυρίως τα animations. Μπορούν από μόνα τους να το κάνουν άλλο παιχνίδι 

10 minutes ago, ACMILANGR said:

Εμένα και τα γραφικά με ενδιαφέρουν. Κυρίως τα animations. Μπορούν από μόνα τους να το κάνουν άλλο παιχνίδι 

μωρε ναι καταλαβαινω, κι εγω μαζι σου....ολοι μας πιστευω περιμενουμε να δουμε ΚΑΤΙ ''διαφορετικο'' αυτη τη φορα που θα κανει μαλιστα ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ!

Συγκεκριμενα να σηκωσουν το χερι τους χα χα ποσοι απο δω μεσα εχουν στο μυαλο τους κατι που ''πλησιαζει'' το περιφημο βιντεακι στο youtube που ειναι ομως για στοιχηματικους σκοπους.

Προσωπικα μαλλον δεν θελω να ''ψαρωσω'' με τα ελαχιστα cinematic του τρειλερ...αντιστεκομαι! χε χε χε

1 hour ago, broxopios said:

Εννοείται ότι δεν μπορούμε να βγάλουμε ούτε μισό συμπέρασμα από το trailer. Ούτε καν για μοντέλα παιχτών. Λογικά την Κυριακή θα δούμε κάτι παραπάνω.

Εν τω μεταξύ από την άλλη μεριά ξεκίνησαν οι κατινιές...

Χαχαχαχα

Δεν υπαρχει αλλη μερια ...σε 10 χρονια ισως να κανει κατι playable..

23 minutes ago, Fanis-13- said:

Αυτο με τον Μουρινιο τι φαση θα δειχνει και κανονικα τους προπονητες??

Κατι τετοιο μυριζομαι, αδερφε!
Full interractive-cinematic Career Mode!!

Δεν ειδες face capture των παικτων?!!!
Το Career θα ειναι κατι ιδιαιτερο φετος!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!
Κατι ποσταρες που θα χουμε στο τοπικ!!

Επιτελους! Λογικα νεα μοντελα παικτων της προκοπης!!! Θα γινει κολαση!!!

sorry που το προ fanboy ηρθε να κατινιαστει μαζι σας απλα το ειδα, ειπα να το ποσταρω

CkS2nXhUkAAt3RM.jpg:large

2 minutes ago, Panagiotis54 said:

sorry που το προ fanboy ηρθε να κατινιαστει μαζι σας απλα το ειδα, ειπα να το ποσταρω

62400456.jpg

--------------------------------

4 minutes ago, polakis said:

Επιτελους! Λογικα νεα μοντελα παικτων της προκοπης!!! Θα γινει κολαση!!!

Ισχυει, ο Ροις φενεται εξαιρετικος.

Frostbite, αγορινα μου, τι θελεις, απο γραφικα θα φυσαει!

Για σας που παιζετε online δεν ειναι καλα news βεβαια, γιατι το Battlefield με εχει αλλαξει τα φωτα :hehe:

-----------------------------------

Το πανε μαλλον για φουλ ΝΒΑ 2Κ φαση, με προπονητες και παικτες να μιλανε με τον χαρακτηρα σου κτλ.

Πολύ καλά νέα, αναμένουμε να δούμε πράγματα. Πάντως, αν και τώρα δεν έχει εξαφανιστεί το μπαλαρινέ, οι ποκοπίκοι και το μπαλάκι πινγκ πονγκ, τί να πει κανείς. Λογικά, θα υπάρχουν νέα μοντέλα παικτών. Ελπίζω η νέα μηχανή να έχει αντίκτυπο και στα physics, να δούμε επιτέλους ποδοσφαιριστές με πατήματα και έκρηξη. Αν το κάνουν αυτό, παίρνω Φίφα day one, κι ας μην έχει κάνει άλματα σε ΑΙ κλπ. 

Άντε, να δω μία χρονιά που θα έχουμε εξίσου δύο καλούς τίτλους.......

15 minutes ago, toninio said:

Πολύ καλά νέα, αναμένουμε να δούμε πράγματα. Πάντως, αν και τώρα δεν έχει εξαφανιστεί το μπαλαρινέ, οι ποκοπίκοι και το μπαλάκι πινγκ πονγκ, τί να πει κανείς. Λογικά, θα υπάρχουν νέα μοντέλα παικτών. Ελπίζω η νέα μηχανή να έχει αντίκτυπο και στα physics, να δούμε επιτέλους ποδοσφαιριστές με πατήματα και έκρηξη. Αν το κάνουν αυτό, παίρνω Φίφα day one, κι ας μην έχει κάνει άλματα σε ΑΙ κλπ. 

Άντε, να δω μία χρονιά που θα έχουμε εξίσου δύο καλούς τίτλους.......

CAREER MODE BRO !!!!! :lol:

1 hour ago, ELBarto-3- said:

Για σας που παιζετε online δεν ειναι καλα news βεβαια, γιατι το Battlefield με εχει αλλαξει τα φωτα :hehe:

Μην μου λες τετοια εμενα το μονο που με νοιαζει ειναι το οnline και συγκεκριμενα το fut οπου και θελω να ριξουν το περισσοτερο βαρος( περα απο τα του gameplay)...πρεπει να  το εμπλουτισουν και αλλο..

θελω καλυτερους σερβερ για πιο σταθερο gameplay , καλυτερα modes  και rewards στο fut ,καθως μετα την κατακτηση της d1 δεν σε ανταμοιβει αλλο το παιχνιδι...πρεπει να ανταμοιβει παραπανω τους καλους παιχτες ,οχι να μου δινει συνεχεια την ιδια φανελα οπου το μονο που μπορω να κανω ειναι να την διαγραψω..

1 hour ago, Panagiotis54 said:

Το ειδα κι εγω το ανορεξικο καρτουν και ξενερωσα με τη μια.  Σαν να βλεπω player model απο fifa 10 ειναι ο Κagawa. Με ακριβως την ιδια σταση "σωματος" τοσα χρονια. Σαν playmobil που ετοιμαζεται για τσαμπουκα.

Η λογικη λεει οτι ΔΕΝ γινεται να διατηρησουν και με τη Frostbite τα μοντελα παικτων - κερινα ομοιωματα. Τι ειναι αυτο που βλεβουμε ομως παλι?

....ναι αλλα οι παιχτες με τα κοκκινα (μαν γιου δεν ειναι?) φαινονται ρεαλιστικοτατοι!

Τη τελευταία φορά που αλλάξανε μηχανή γραφικών βέβαια, κάνανε 3 χρόνια να τη μεταφέρουν στο PC... έχει γούστο... Ανέβηκαν και οι λεπτομέρειες στο videogamer για όποιον τις θέλει!

2 hours ago, zezinho-10 said:

και συγκεκριμενα το fut οπου και θελω να ριξουν το περισσοτερο βαρος

To ξερεις οτι αυτο ειναι βλασφυμια ε......

Εσας τους FUTαδες σας εχουνε στα οπα οπα 5 χρονια, και εμεις οι Career Mode-αδες εχουμε παρει ΨΙΧΟΥΛΑ απο το 13 και περα....ειληκρινα.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...