Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Buddha

FIFA 16 - Career Mode v.2

Recommended Posts

fifa-16-career-mode.jpg

Μιλάμε και γράφουμε ότι αφορά το career mode του FIFA 16. Γράφουμε για τις ομάδες μας, την πορεία μας και βοηθάμε τα υπόλοιπα μέλη του WeHellas.

Προηγούμενο τόπικ --> [url="http://www.wehellas.gr/forum/topic/34459-fifa-16-career-mode/"]FIFA 16 - Career Mode[/URL]

εχω παθει πλακα με τον σαμουραι στο τερμα μου και δεν ξερω τι να κανω,σκεφτομαι σοβαρα να πουλησω τον αριθαμπαλαγκα

https://twitter.com/alansirer/status/706954220386254848

imgres.jpg
Λοιπον...
Αυτη ειναι η ομαδα...Για την ιστορια λιγα πραγματα...2 μολις πρωταθληματα και το τελευταιο ηταν το 2000...
Εχουμε και εχθρα με την fc Luzern...Θα πρεπει να δωσω χαρα στους οπαδους μου σε αυτα τα ματς...Στην ελβετια ξεχωριζουν οι βασιλεια σιον και γιανκ μποις...
Παμε στα αλλα τωρα..Η ομαδα επιθετικα πεταει...Ο λογος?? ΑΥΤΟΣ...
imgres.jpg
O Edgar salli εχει 73 overal και θα τον βαλω ως LW...τον λατρευω...Τον θυμαμαι απο fifa 14...
Οπως ομως ειχα αναφερει ειναι δανεικος..Το μονο κακο?? ξεκιναει τη σεζον τραυματιας...
Η ομαδα χρειαζεται potential...γι αυτο εφερα μονο νεους....Παμε και στα μεταγγραφικααα τωρααα
Ξεκιναμε...
Πρωτη μεταγραφη ενα νεο RB.,,ΑΝ και ειχα αρκετους μονο ενας αξιζε αλλα ηθελα αυτο εδω το παληκαρι που ηταν και transfer listed. .. 
imgres.jpg
1.3 ΕΚ αναγαγκαστηκα να δωσω αλλα απο 66 που τον πηρα εχει ηδη +1 με training..23 ΕΤΩΝ
Συνεχισα με την θεση του GK...ειχα 2 πουλησα τον εναν και εφερα εναν με potential..O Αlex Meret ηρθε απο udinese για 625 χιλιαδες...καλο ποσο για εναν με οverall 65 (+2) και 18 χρονων...ΝΑ ΤΟΣ Ο ΝΕΟΣ  BUFFON... 
imgres.jpg
Και εκανα ενα μπαμ..Δεν εννοω εφερα ΟΝΟΜΑ αλλα ενα CB 18 χρονων με 66 overal με παραστασεις στην atletico και αυτός είναι ο Lucas Hernandez...1.4 εκ αλλα ΑΞΙΖΕΙΙΙΙ...
imgres.jpg
Εντωμεταξυ εφτασα τελικο (Στον οποιο εχασα) sto toyrnament και πηρα αρκετα καλο ποσο...
Μια μικρη και γρηγορη λιστα για το ποιοι φυγαν
Herzog GK 60 OV 35 AGE ΓΙΑ 80.000
Russo CB 59 OV 29 AGE ΓΙΑ 70.000 
Treabd LM 62 OV 29 AGE ΓΙΑ 240.000
Λιγο πριν τον πρωτο αγωνα παω για εναν νεαρο st γτ ο karadeniz παρα το 70 overal του εχει 47 pace...
imgres.jpg
Kαι καταληγω στην ρεαλ και στο νεο της αστερι τον borja mayroal...Δεν εδωσα λευτα...2 χρονακια δικο μου θα τον εχω..
imgres.jpg 
18 χρονων και 63 ΟV αλλα με τραιν εφτασε 65
Η 11αδα εχει ως εξησ
GK:Μeret 65
RB:Tambe 67
RCB:Wiss 64
LCB:Hernandez 68
LB:Hanin 68
LCM:GAUDINO 69 (ΔΑΝΕΙΚΟΣ ΑΠΟ ΜΠΑΓΙΕΡΝ ΠΑΡΑΚΑΛΩ)
RCM:Mathys 63
CAM:Aleksic 67
LW:Lang 67
RW:Tafer 67
ST:Karadeniz 70
Φυγαμε για το πρωταθλημα και εχουμεεε την καλυτερη ομαδα απεναντι μας...
Γκαλεν-Βασιλεια 0-2
Μπορω να πω πως ηταν αναμενομενο αλλα ηθελα κατι παραπανω..Κακκιστο παιχνιδι ξεχωρισε ο tafer...
Το πρωτο πολυ νωρις στο 7' και συνεχιζαν να πιεζουν μονο μεχρι που στο 76 ο EMBOLO ΚΑΘΑΡΙΣΕ...
Δεν πειραζει..καθε αρχη και δυσκολη...Συνεχιζουμε
Ζυριχη-Γκαλεν 2-4
Μολις στο 4ο λεπτο γκολ ο lang..Ντεπουταρε βασικος ο borja και λιγο πριν αφησει τη θεση του στον karadeniz κανει στο 61 το 0-2,,,Ερχεται η μειωση και αρχιζω να ανησυχω αλλα ο ξεκουραστος karadeniz βαζει 2 γκολακια...το 2-4 εγινε στο 90...ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΝΙΚΗ!!!!!
Λιγο πριν φυγουμε για την 3η αγ. αποφασισα να κινηθω για ενα καλυτερο CM μιας και ο Μathys δεν με γεμιζε το ματι...Και κατεληξα στον Gnokouri της ιντερ...69 OV 18 χρονων και μονο 6 χιλ wage...Αλλος ενας παικτης που ερχεται για μονο 2 χρονια...
imgres.jpg
Γκαλεν-Γκρασχοπερς 1-1
Δυσκολος αντιπαλος...Λιγες φασεις αλλα ο borja στο 24 μας δινει το προβαδισμα μετα απο ενα ωραιο τελιεωμα....Και εκει που νομιζα πως φευγω με το 3ποντο ερχεται ενα σουτ κανει την αποκρουση ο meret αλλα κανει στο ριμπαουντ...και ετσι τελιωνει το ματς..
Θουν-Γκαλεν 0-1
Ευκολο σχετικα παιχνιδι..Μπορουσε καλλιστα να ηταν 0-4..να που απο κορνερ πηδαει o gnokouri kai στο 22' μας δινει το  προβαδισμα.....Απιστευτο αλμα απο τον νεωφοτιστο...
Γκαλεν-Λουγκανο 1-1 
Και εδω επισης βαρετο ματς...ειμαστε πισω στο σκορ απο το 33' και στο 67' ερχεται το 10αρι μας ο aleksic και κανει το 1-1..
Να σημειωθει πως χρησιμοποισα για πρωτη φορα τον salli...Στο 75' μπηκε αλλα δεν εκανε πολλα..Υπομονηη...
Και τελιωνουμε με το μεγαλο DERBY...
Λουκερνη-Γκαλεν 3-2
Δεν μπαινουμε καλα και στο 15΄1-0...Αντιδραμε ομως γρηγορα με gaudino και 1-1 στο 23΄..Με το ξεκινημα του 2ου ενα γρηγορο 3-1 μεχρι το 67 που θα ερθει η απαντηση με ευστοχο πεναλτι του Aleksic για το τελικο 3-2...Δυστηχως ηττα στο 1ο ντερμπι..
Η βαθμολογια εχει ως εξης
1.Γιανγκ Μποις 17
2.Σιον 13
3.Βασιλεια 11
4.Θουν 10 
5.Λουγκανο 9
6.Γκαλεν 8
Η 5αδα παει play offs να ενημερωσω
Αυτα μεχρι στιγμης απο μενα...Ελπιζω να βγω 5αδα...Η συναιχεια το βραδυ....

@desperado Εισ'ωραιος, και κρατιεσαι πρωτος!

Φερε και πρωταθλημα στην Ριβερ!! 

Αν και γω ειμαι σαν τον Diegito, δεν μπορω να σε ενθαρυνω και πολυ, καθως ειμαι Μποκα, το χω ξαναπει.

@Αχχιλεας Μια χαρα τα πας μεχρι στιγμης, αδερφε.Για το μεγεθος της ομαδος, εξαιρετικος!

Και πολυ ωραιες οι μεταγραφες, αλλα ρε συ, λες εφερες παικτη με 1,4, με παραστασεις απο Ατλετικο κτλ......ονομα δεν εγραψες :hehe:

Καλη εντεκαδουλα, και παικταρα ο Gaudino.

Συνεχισε δυνατα!

@Diegito ΜΕΓΑΛΟ κριμα η Ευρωπη, εχτυσες ομαδα, αλλα απ οτι φενεται πληρωσες τα λαθη στην Γερμανια.....αλλα δεν πειραζει, κατα την γνωμη μου εισαι ακομα μεσα στο πρωταθλημα, και στο κυπελλο εννοειται.

Κατεστρεψε τους στον επαναλυπτικο.

Και βεβαια, κανονισε τα γατια του Λονδινου.Φαπες θελω, οχι αστεια.

Τωρα κριμα για το ντερμπυ.....επρεπε να χασεις. :lol:

Και λες "Αρκετα αποδυναμωμενη η LFC" .......καλα ρε συ, ΠΟΣΟ ακομα?!!! :p
Eιμαστε ηδη για τα σκυλια!

Και σοβαρα περνεις 5 μυρρια απο το Γιουροπα?.....δεν νομιζω.
Αν ναι, την βγαζω τον Γεναρη, οικονομικα....

Και μ@λ@κα ο Grendel παιζει την μπαλα της ζωης του.....μιλαμε για CM κλασεως....

---------------------

wyroznienie_0.jpg

Στα δικα μου, τωρα.

Gornik - Gornik(εγω) 0-2

Ευκολη επικρατηση, επι ενος μετριου αντιπαλου.
Η Gornik απο το Leczna δεν ειναι ανταξια του ονοματος της.

THERE IS ONLY ONE GORNIK !!!!

Gornik - Podbeskidze 3-1

Mιλαμε για την χειροτερη ομαδα στο πρωταθλημα.....και περσυ τελευταια ητανε.

Slask - Gornik 0-4

ΔΕΝ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!!!!

2 o Κορνετ 
1 ο Κουμπα

1 ο Grendel 

Gornik - Cracovia 3-3

Δεν εχω υπαρξει πιο περιφανος για την ομαδα μου, πιο πολυ, απο τωρα......

0-1 αυτοι

1-1 εγω, και ληγει το ΗΜ.

Μεχρι το 65 ειχε γινει 1-3......βρηκανε 2 αντεπιθεσεις και τις εκμεταλευτηκανε.

ΑΛΛΑ.....ειμαστε ομαδα με στοφα πρωταθλητριας....ΝΑΙ το λεω, δεν το φοβαμαι πια!!

Μεχρι το 88' το χαμε κανει 3-3 και χασαμε ΑΠΙΘΑΝΗ ευκαιρια για το 4-3, αλλα αργησε ο Κορνετ.

Ο καθενας μπορει να περασει απο τον ναο....μεχρι και η Ρουχ!!.....ΑΛΛΑ.....κωλοναζι του κερατα, ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΤΕ !!

---------------

europa.jpg

Europa League

Gornik - Krasnodar 0-0

Για να μαι 100% ειληκρινεις, μονο μια ομαδα αξιζε την νικη......οι Ρωσοι.

Με πατησανε για 85'.

Απο το 85'-93' ειχα 2 τρομερες φασεις, αλλα και παλι, δεν δικαιουμαι την νικη, με τιποτα.......για μενα δικαιο αποτελεσμα το Χ, αλλα εαν γκρινιαζουνε οι Ρωσοι, δεν μπορω να διαφωνησω.....

Και μετα εγινε αυτο το θαυμα......

HJSQnMS.jpg

Gornik - BMG 4-1 !!!!!!!!!!!!

Οπως βλεπετε στον πινακα των σκορερ, τα λεπτα στα οποια μπηκανε τα γκολακια, ειναι λιγο πλασματικο το αποτελεσμα......

Με βαζουνε γκολ στο 6' με εξοχη προσπαθεια.

Μετα ο Grendel ισοφαρηζει, στο 15', με ΣΟΥΤΑΡΑ εξω απο την περιοχη, που για καποιο λογο δεν το ανεβασα......

Και παιζαμε τις κουμπαρες για 60 λεπτα, μεχρι που εβγαλα μια αντεπιθεση και εκανα το 2-1 με Plizga !

Μετα ανοιχτηκανε σαν τις.......μην πω καλυτερα, και τους πατησα αλλες 2 αντεπιθεσεις, και αντε γεια!!!

Απιθανο αποτελεσμα παντως, το κορυφαιο στην συγχρωνη ιστορια της ομαδος....

Για μια ομαδα που δεν εχει παιξει στα Ευρωπαικα Κυπελα ΠΟΤΕ, μετα την μοντερνοποιηση τους (CL, EL, αντι "Κυπελλο Κυπελλουχων" και "Κυπελλο Πρωταθλητριων") ειναι θρυαμβος!

---------------------

Βαθμολογια.

NXPohC3.jpg

Πηρα και την διαφορουλα μου.....

Δεν λεω τιποτε παραπανω, απλα συνεχιζουμε δυνατα.
Και Πολωνια και Ευρωπη.
Μπορουμε.

Υγεια να χουμε, και μπορουμε.

AVE GORNIK!!!!!

kibice_piast_1314.jpg

Και πολυ ωραιες οι μεταγραφες, αλλα ρε συ, λες εφερες παικτη με 1,4, με παραστασεις απο Ατλετικο κτλ......ονομα δεν εγραψες :hehe:

Ποοοο...Ναι σορρυ αλάνια... Βλακεία μου..χαχαχαχα... Θα το αλλάξω τώρα.. Θενξ αδερφέ...

Εl barto: ξεφευγεις και δεν σε πιανει κανεις στο πρωταθλημα ειναι η χρωνια σου τρομερα ματς..
Στο europa, τη νικη ηταν αυτη μας τρελανες τρομερος μπραβο..

Achill11: καλη αρχη, μια χαρουλα ολα και ο Hernadez τρομερος αμυντικος βαλτον φουλ προπονηση..

Παμε στα δικα μου

Μια ακομα προσθηκη με επιστροφη

CM. Carlos Carbonero -7M +Pichulichi Σαμπτορια
http://sofifa.com/player/215056

Αγωνιστικα οχι και τοσο ευκολα οπως στην αρχη..

● ARGENTINOS JNR. - RIVER 2-0 τραγικη εμφανιση

● RIVER - LANOUS 0-0 κλεισμενοι πισω πηραν αυτο που ηθελαν, δηλαδη το Χ..

● RIVER - ALDOSIVI 3-1 επιστροφη στις νικες 2 γκολ Gutierrez, 1 G.Simeone

● BOCA JNR. -RIVER 2-1 (και χαρα ο bart και ο diego ;) ) τη αλλο να εκανα; ο Gutierrez μονο με Aldosivi ξυπνησε και δεν εχει κανει τιποτα αλλο, θα ηταν δικαιη η ισοπαλια παντος...

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. San Lorenzo 55
2. River Plate 55
3. Independiente 55
4. Boca Jnr. 53

Φοβερη βαθμολογια

5 ματς ακομα και ερχοντε Tigres και Independiente

Παρατηρησεις :

1. φαουλ δεν δεινουν ουτε με ετηση, πολυ καλη δουλεια οπως στην πραγματικοτιτα σκληρα παιχνιδια.

2. Η σιγη στην ισοφαριση στο Bobonera ηταν απιστευτη, τρομερο, ξαφνικα ολα σοπασαν..

@[member="Achill11"] Ωραιες προσθηκες φιλε μου και μια χαρα θα σαι...ο Hernandez που πηρες τον εχω στην United :) Δεν εχεις ξεκινησει καλα αλλα οκ πιστευω θα στρωσεις.Ευχαριστουμε και για τις πληροφοριες..

@[member="desperado"] Ετσι ειναι φιλε μου στο Μπομπονερα θα χει μονο σφαλιαρα :D Βαθμολογια φωτια ρε φιλε...τι ειναι αυτο?και ελεγα μονο στην Αγγλια γινονται!

Πολυ καλη μεταγραφη φιλε...Θα βοηθησει απιστευτα o Carbonero ειναι πολυ ταχυς....αντε ευχομαι δευτερος πισω απο την Μποκα χαχα :p

@El Barto Φιλε δεν σταματαει η ομαδα σου...με αποκορυφωμα το 3-3!!Ετσι ρεεε!!Επρεπε να παιξεις περηφανος και να μην χασεις και το κανες!Αν θες την προβλεψη μου θα το παρεις το πρωταθλημα και νομιζω τοσα σου δινει το Europa μπορει και λιγοτερα αλλα καπου εκει ειναι..!

Πωπω πονεσαν οι της Gladbach..απιστευτη 4αρα και οπως ειπες αν συνεχισεις υγειης δεν βλεπω γιατι να μην προχωρησεις..Τα 3 αστερια της ομαδας σου την εχουν παρει απο το χερι αλλα φαινεται οτι η ομαδα εχει ψυχολογια και ειναι συνολο απο τις 4αρες και τις 3αρες..!Συνεχισε μπροοο AVE GORNIK!

ΧΑΧΑ τι να πω ρε φιλε για την Λιβερπουλ..την θελω δυνατη και στο φιφα δν ενισχυεται οσο πρεπει.Για Αρσεναλ θα δεις αυριο...ειναι καλη ομαδα και πιο ετοιμη.

Εγω επιστρεφω αυριο με τα νεοτερα! ;)

@desperado  ΤΡΕΛΗ βαθμολογια, αδερφε!!

Πιστευω μπορεις να το κανεις το θαυματακι σου, κυνηγα το πρωταθλημα!!
Και οταν λες Tigres εννοεις τους Μεξικανους, ετσι?....

BTW το πηρες το μαθηματακι σου στο Βικελιδης της Λατινικης Αμερικης, ετσι?!
Αντε γεια. ;)

@Diegito Φιλε, αποδιδουν οι παικταραδες, ασε, τρομερη αναπτηξη......και....τες πα, θα δεις πιο κατω.

Και περιμενω με ανυπομονησια, φαινετε οτι το γουσταρεις αυτο το Career, και ετσι γουσταρω κι εγω!

-----------------------------

4.jpg

Παμε σε ματσακια, επαιξα και πολλα χθες.

Gornik - Wisla 0-2

Με παιξανε στο στυλ μου......αντεπιθεση, και προσεκτικη αμυνα.Πολυ καλα στημμενη η Βισλα, με εδωσε ενα μαθηματακι.....

Και να σκεφτητε, ειχε περασει απο το μυαλο μου η ιδεα ενος αηττητου πρωταθληματος....

Βεβαια, κοιμηθηκε ο Θεος, σε 2-3 περιπτωσεις, αλλα τι να κανεις....δεν πειραζει.

europa-league.png

Κοπεγχαγη - Gornik 1-0

Κακη εμφανηση, δεν πηραμε τις ευκαιριες μας, αλλα ουτε αυτοι, ουσιαστικα, ητανε καλοι.......το γκολ τους ητανε καθαρα πουλημα του αμυντικου μου, του Danch....

------------------

Και ετσι, ειμασταν σε κακο "mood" εκεινη την βδομαδα, και επρεπε παση θυσια, να γυρισουμε στις νικες.....και τι καλυτερο απο ενα ντερμπυ με τους συμπολιτες, για να το κανουμε αυτο!!!

------------------

hqdefault.jpg

Pmlt6tE.jpg

Τους μπουλκουμεδιασαμε!!!
Γιατι πολυ μιλουσανε πριν τον αγωνα.... (ειδα στα news οτι ο προπονητης τους ειπε οτι θα ειναι ενα ευκολο απογευμα για την ομαδα του....) 

ΤΡΟΜΕΡΗ ατομικη ενεργεια απο τον Abeid που ανοιξε το σκορ.

Διπλασιασε τα τερματα ο Berlaser μετα απο πιεση, και ο Chuma εβαλε το τελευταιο καρφι στο φερετρο.

Κλεινουμε στωμματα.

Gornik - Termalica 1-0

Πολυ δυσκολο ματς, για την ομαδα μου, καθως ειμασταν ΟΛΟΙ εκτος φορμας.
Αλλα εδω μετρανε οι ΠΑΙΚΤΕΣ.

Εκανε μια "εισοδο" στην περιοχη ο Κουμπα, και με αψογο τελειωμα εκανε το 1-0 στο 55'.

Και αυτη ητανε και η μοναδικη φαση του αγωνα.

Α ρε Κουμπα, θα σου πλεξω το εγκωμιο πιο κατω, δε σε γλείφω τωρα.

uefa%20europa%20league.png

Krasnodar - Gornik 0-2

Μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ νικη, για εμας, καθως ο Κουμπα εχασε πεναλτυ στο 88', και αυτοι χασανε τρομερες ευκαιριες στο πρωτο ημιχρονο, και νομιζα οτι δεν θα τα καταφερουμε.

ΑΛΛΑ, μπηκε αλλαγη ο 33χρονος Madej, γιατι ο Κουμπα ειχε αφησει τα πνευμονια του στον αγωνιστικο χωρο, εκμεταλευτηκε το γεγονος οτι βγηκανε μπροστα τα παλικαρια, ΚΑΙ την ξεκουραστη ταχυτητα του, και εκανε το 0-1 στο 90' !!!

Μετα ανεβηκε ο GK τους σε ενα κορνερ, απομακρυνε την μπαλα ο Kopacz, και ο Κορνετ, απο τα 40 μετρα το βαλε σε κενη εστια....0-2.

ΤΕΡΑΣΤΙΑ νικη.
Ουσιαστηκα θελαμε νικη με Κοπεγχαγη εντος, για να πρικριθουμε και μαθηματικα.

Zaglebie - Gornik 0-1 

Κουρασμενα παλικαρια.......

Στο 88' καταφερα να σπασω την αμυνα της Zaglebie με κεφαλια του Kante απο κορνερ.

Αν ρωτατε "Ποιος ειναι ο Καντε??" τοτε με βρισκετε να ρωταω το ιδιο......δεν τον ειχα χρησιμοποιησει ΠΟΤΕ 1,5 χρονο τωρα..... :hehe: 

Καλη εντυπωση παντως, γκολακι.
Και δεν εχει παραπονεθει ποτε, οτι δεν παιζει.

Καλο παιδι, θα παρει κι αλλα λεπτα συμμετοχης.

Podbeskidzie - Gornik 0-3

Ειπαμε, η χειροτερη ομαδα στο πρωταθλημα.

Επαιξα και με βασικους, δεν τους λυπηθηκα......αφου δεν εχει Β' εθνικη, τι να λυπηθεις?....και του χρονου εδω θα σαστε να σας παρω 6 βαθμους απο 2 αγωνες.

-------------------

Και εφτασε το κρισιμο παιχνιδι απεναντι στην Κοπεγχαγη, για το Europa League !!
Νικη και ειμαι περασμενος.....για να δουμε τι εγινε....

-------------------

1514848.jpg

dnCOjvZ.jpg

wMlkVKq.jpg

Χ-Α-Μ-Ο-Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απιθανα πραγματα!!!!

Ειχανε εξαιρετικες ευκαιριες στην αρχη, αλλα καταλαβα πως το παιζουνε, και τους επιασα.

Ειδα οτι πανε για την νικη, γιατι παιζανε την αμυνα ΠΟΛΥ ψηλα, και ετσι εβαλα τον Κορνετ να κανει κινηση απο πισω απο την τελικη γραμμη, απο το Instructions......Και τους ΔΙΕΛΥΣΕ το παλικαρι!!

Πρωτο χατ-τρικ με Gornik που εχω κανει!!

3 αυτος (το τριτο στις καθυστερησεις) ενα ο Magiera, ο ΤΡΕΛΟΣ 32χρονος LB μου, και ενα ο MVP, ο Κουμπα.

Και η μεγαλυτερη φαση ητανε οτι κερδισανε πεναλτυ στο 1-0, και αμα ισοφαρηζαν θα ηταν ΑΛΛΟ παιχνιδι.....ΑΛΛΑ.....εχω Donnarumma!!

https://www.youtube.com/watch?v=qFxuGPqUwi4

ΤΡΟΜΕΡΗ διπλη αποκρουση, που κρατησε ψηλα την ψυχολογια, και ειδατε τι εγινε στην συνεχεια!!

Τους ΔΥΑΛΥΣΑΜΕ, και οταν σφυριξε την ληξη, και ειμασταν και μαθηματικα στην επομενη φαση, ακουστηκε σαν να βαλαμε γκολ, απο την κερκιδα....χαμος!!

Πρωτη φορα στο EL η Gornik, και κατευθειαν στουθς 32 !!!

Τωρα, τελευταια αγωνιστικη στο Gladbach για την πρωτη θεση!
Αν και χεστηκα, να σας πω την αληθεια...

Termalica - Gornik 0-2

Και επειδη ειναι Πολωνια, και παιζουμε μπαλα απο την Ιουλη, τελη Νοεμβρη αρχιζει ο 2ος γυρος!

Ξαναπαιζουμε με Termalica μεσα σε 2 βδομαδες.

Και τους κερδισαμε, αν και δυσκολα κι αυτο, το γκολ το βαλαμε στο 85' , και το δευτερο απο πεναλτυ στο 89'.

Η νικη μετραει.

------------

Τωρα οι παρατηρησεις μου.

1. Μια απο τις μεγαλες αλλαγες προς το καλυτερο, ηταν που εβαλα τον Kopacz βασικο φετος....

00029T77GDF4CAIN-C317-F3.jpg

Απο περσυ εδειχνε σημαδια μεγαλου CB, και φετος με την καθιερωση του στην βασικη εντεκαδα, κανει οργια!!

Τρομερος, και τον αγαπω πολυ!

2. Ο Abeid κανει, πραγματικα, τρομερη χρονια......με την ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΗ ανοδο του Grendel, σε ολα τα επιπεδα, ο Abeid εχει μεινει πιο ελευθερος να κανει οτι θελει, κι ετσι σκοραρει, κανει ασσιστ, οτι θελεις το χεις.

3. Τι να πω για Κουμπα ρε παιδια.......το παιδι ειναι πρωτος σκορερ στο πρωταθλημα με 10 γκολ.....μερσυ τελειωσε την σεζον με 11....τωρα εχει 10 τον Δεκεμβρη.......τι να πω πραγματικα.

---------------

Οι βαθμολογιες....

mzUTGYu.jpg

Και του EL, πριν τον αγωνα με την BMG

4FOr5Sn.jpg

ΤΩΡΑ μπορω να πω οτι ειμαι αισιοδοξος.....

================

Τωρα, το επομενο παιχνιδι μας ειναι με τους συμπολιτες, παλι....

5fe9bb5d513c414f783dc3832edbca09-567x350

Τους υποδεχομαστε, με ΜΕΓΑΛΗ χαρα...... 

Μετα εχουμε την BMG, μετα τις δυο ομαδες της Κρακοβιας, Βισλα και Cracovia (θα μεινει η αποστολη ολη την βδομαδα εκει), και μετα το break στα μεσα Δεκεμβρη μεχρι τελη Γεναρη, οπου ξαναρχιζει το πρωταθλημα, με το ντερμπυ της Σιλεσιας!!!!

Gornik_vs_Ruch.JPG

-----------------------

Αυτα μεχρι στιγμης, παιδες.
Περιμενω τις αποψεις σας!!

AVE GORNIK !!!!!

tumblr_nss3eoBHmh1uwv76eo1_500.jpg

@EL Barto -3-πω ρε φιλε φυσαει η ομαδα και με μεγαλες νικες στην ευρωπη , τον chuma τον πηρα και εγω (πριν απο εσενα μην πεις οτι ζηλεψα :) ) επισης απο free παιρνω και τον boxall για rb και cb ειναι διεθνης   και εχει real face καλη συνεχεια αν και το εχεις...

@[member="T0L1S"] σουπερ οι αποκρουσεις

@[member="Achill11"] ωραια επιλογη ομαδας και παιχτων καλη συνεχεια

παμε σιγα σιγα

10η αγωνιστικη

ruch-podbeskiedzie 2-1

11η αγωνιστικη

zaglebie lybin-ruch 0-3

ωραια μπαλα αποβολη για τους γηπεδουχους στο 84

12η αγωνιστικη

ruch(1η) -szczecin pogon(3η) 2-0

οπως ειπα πριν ηθελα μεσο και δεξι αναπληρωματικο μπακ και ηρθαν

892e08c919a243f4a63053b82ee76f3c.jpg

michael-boxall.jpg

13η αγωνιστικη lechia gdansk(7) - ruch(1)  ΑΚΟΥΣΤΕ 1-7

ΑΠΟ ΤΟ 7 ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΔΕΚΑ Η LECHIA αλλα παιξαμε και μπαλαρα ντεμπυτο με γκολ απο chuma χατ τρικ stepinski 

και μετα ερχεται προταση απο jagellonia αλλα φυσικα αρνηθηκα φωτο θα ανεβασω πιο μετα ...

14η αγωνιστικη ruch(1) -wisla(6) 1-0

δυσκλα πολυ αλλα ο mazek μας εδωσε την νικη στο 52

15η αγωνιστικη

jagellonia(5)-ruch(1) 1-2

τεραστια νικη απεναντι σε αυτους που με ηθελαν με μουφα πεναλντι βεβαια στο 90 του chuma:)

16η αγωνιστικη

wisla(4)-ruch(1)  2-2 

μας ισσοφαρισαν στο 88 με πεναλτι

17η αγωνιστικη

ruch(1)-lechia(8) 2-3

ηρθε η ηττα με δεκα βεβαια επαιζα με αποβολη του rawson στο 50 αλλα ολα τα λεφτα 

γκολ ψαλιδι απο τον lipski (θα το ανεβασω το απογευμα και αυτο)

https://www.youtube.com/watch?v=hz54nZKWEzo

18η αγωνιστικη

lech pozan (2)- ruch(1) 2-2

ντερμπι κορυφης ξελιναμε με δοκαρι του kuhl στο 18 γκολ ο stepinski με πεναλτι στο 42

ανατροπη στο 82 και 88 αλλα ηρθε η ισσοφαριση στο 90 με τον efir 

ηρθε η ωρα και για ενα PC και αυτος ειναι ο mulumba της lorient

lorient-enchaine-un-cinquieme-succes-con

CDM ΕΞΕΛΙΞΙΜΟΣ

19η αγωνιστικη

gliwise(7)-ruch(1) 1-3

2 γκολ με φαουλ απο τον podgorski

20η αγωνιστικη

ruch(1)-jagellonia(6)  2-1

21η αγωνιστικη 

slask(9) - ruch(1)  1-2

22η αγωνιστικη

ruch(1)-termalica(13) 1-1 

απολυτα δικαιο αποτελεσμα μας πιεζαν στο τελος να μας παρουν και το διπλο

23η αγωνιστικη

ruch(1) - kielce(12)  4-0

παρα τις πολλες νικες ειμαι πρωτος αλλα με κολημενη απο πισω μου την lech pozan στους 3 βαθμους 

12813899_10206176203024815_6549560420120

το απογευμα θα το φτιαξω το post λιγο με φωτο και video τα λεμε...

b19a59b33f_7.jpg

Συνεχεια στα δικα μου.

1404681824-432.jpg

Kαι με SERIE A!

Atalanta-Inter 0-1(O Babiany το χωσε στο 90 και φυγαμε με σπουδαιο 2πλο,τιποτα αλλο το ιδιαιτερο.)

ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΤΟΥ ΜΙΛΑΝΟΥ

2100zsh.jpg

Μιλαν-Ιντερ 2-1 (Ολα ξεκινανε καλα με γρηγορο προβαδισμα απο αυτογκολ, αλλα στο τελος γιναν ολα..Πεναλντι που ΠΟΤΕ δεν καταλαβα γιατι το δωσε και σαν να μην φτανει αυτο 1 λεπτο μετα 2-1 αφου κοιμηθηκε η αμυνα..Καταστροφη..)

Πολλες γκελες στην συνεχεια

Ιντερ-Κιεβο 1-1

Βερονα-Ιντερ 2-2(2 γκολ ο Παλασιο δεν ξερω πως εγινε αυτο...)

Ιντερ-Σαμπτορια 1-1

Σχεδον ολα δεν τα πηραμε λογω της αμυνας...

Επειτα...

Φιορεντινα-Ιντερ 1-2(Παλι στο 90 φτασαμε για να κερδισουμε Κοντογκμπια με κεφαλια και νικη ανασα)

Και παλι ασταθεια μετα

Juventus-Inter 2-1 (Δικαιη ηττα πολυ κακοι,που απλα μειωσαμε με Γιοβετισς στο τελος)

Ιντερ-Παλερμο 0-0 (Ουτε και με αυτους δεν μπορεσαμε να βρουμε ενα γκολ...Απελπισια...Καλα που ηταν και ο Χαντανοβιτς..)

Ως και αυτο το σημειο υπηρξε μεγαλη ξενερα...εφιαλτες απο εποχη Τοτεναμ εβλεπα..Αλλα

Ιντερ-Μπολονια 1-0 (Πολυ χαλι ξανα αλλα μετραει το 3ποντο και μονο)

Αλλα πηραμε και ενα μεγαλο ντεμπυ κυριως απο βαθμολογικης αποψης

x24109.jpg

Γκολ παλι απο τον Babiany στο 90!!!Τεραστιο διπλο

Βαθμολογια

105tem0.jpg

Θα το παλεψουμε μεχρι τελος.

Απο 3η-8η θεση γινεται πανικος!

Ερωτηση, με την 3η θεση βγαινω απευθειας στους ομιλους η προκριματικο?

Στα κακα νεα παλι Perisic-Brozovic 2 μηνες εξω αφου καλα καλα δεν γηρυσαν...

Συνεχιζουμε!

28k64nm.jpg

@[member="Fanis-13-"] Μπραβο αδερφε!!ΑΝτε περιμεναμε νεα σου...καλα τα πας εχεις βελτιωθει αρκετα..Δυστυχως εχασες τα ντερμπι με Μιλαν και Γιουβε αλλα κερδισες Ρομα και Φιορεντινα...Καλα εισαι πιστευω θα βγεις τριτος γιατι δεν νομιζω να αντεξει το Τορινο.Αν βγεις 3ος παιζεις προκριματικα ναι.Και οι 2 αυτοι που σου τραυματιστηκαν ειναι επιρρεπης στους τραυματισμους οποτε αν βρεις το καλοκαιρι ευκαιρια πουλα τους.!Forza Inter!

@El Barto Ηρθαν τα πρωτα ασχημα αποτελεσματα αλλα δεν μασας αδερφε..απαντησες με ακομα καλυτερες εμφανισεις!Αυτο ειναι καλο καποιος να σε προσγειωνει παιζεις καλυτερα μετα.!Μυθικη πενταρα στην Κοπεγχαγη αλλα εκανε διπλη αποκρουσαρα ο πιτσιρικας σου!Τι εβγαλε ρε?Φυσικα αξιζουν μπραβο στον Cornet ο οποιος κανει παπαδες..τελευταια αγωνιστικη οτι γινει ρε...Πιστευω βημα βημα στην Ευρωπη και που ξερεις??Μπορει να μας τρελανεις χαχα!

Στο πρωταθλημα εχει χτιστει η διαφορα και πιστευω δεν χανεται...Πας για πρωταθλητης και ΤΣΛ του χρονου αν περασεις προκριματικα νομιζω.

Ερχονται 2 σημαντικα ματς αδερφε βαλε τα δυνατα σου!

Παμε στα δικα μου τωρα..Η χρονια τελειωσε...και  θα γραψω τα αποτελεσματα περιπου 8 αγωνων

Chelsea-MANU 0-1 (Νικη με Cancelo και γενικα ειμασταν πολυ καλυτεροι...η τσελσι επαιξε με πολλες αλλαγες λογω κυπελλου.)

ManU-Arsenal 0-0 (Τιποτα ιδιαι τερο μαγκες...ηρεμο παιχνιδι δεν ρισκαρε κανεις)

Everton-ManU 0-0 (Εδω ο Baines και ο Howard μας στερησαν την νικη...)

Southampton-ManU 2-0 (Παιξαμε μπαλαρα αλλα δεν εμπαινε και κανανε 2 φασεις και νικησαν...Φυσικα οφειλω να πω οτι παλευει για την σωτηρια η ομαδα των Αγιων και παιξανε με πολυ παθος.)

ManU-Newcastle 2-2 (Εδω τελειωσε και τυπικα οτ θεμα πρωταθλημα...2 γκολ ο Ματα αλλα μας ισοφαρισαν αμεσα.Του χρονου τωρα...Και μετα σιμαρα τα επομενα)

ManU-West Ham 2-0 

Manu-M.City 2-1 

ΜanU-Norwich 1-1 

Stoke-Man U 1-1 

H βαθμολογια λοιπον

12823463_209303282761497_538915670832622

Πρωταθλητρια η Τοτεναμ εμεις προκριματικα ΤΣΛ....

Το Champions League το Πηρε η Παρι απο την Μπαρσα στα πεναλτι!

Και παμε στο FA CUP

Επαναληπτικος του 2-2 

Reading-ManU 1-3 (Μπηκαν καλυτερα αυτοι και προηγηθηκαν αλλα εκαναν λαθος...παιξαμε ακομα καλυτερα και το γυρισαμε απο το πρωτο ημιχρονο..)

Επομενος αντιπαλος ηταν η Walsall και οκ στον ημιτελικο του Wembley εγινε αυτο

12841210_209266092765216_287531725388911

Mπηκαμε σοβαροι και απο το πρωτο ημιχρονο ηταν 4-0...Ετσι το αλλο ζευγαρι ηταν Τσελσι-Λιβερπουλ και η Chelsea ειναι στο τελικο μαζι μας!!

12823383_209270849431407_770128920112332

Απιστευτος ΤΕΛΙΚΟΣ!!!

Η Τσελσι μπηκε δυνατα και στο 3ο και στο 9ο λεπτο ηδη ηταν μπροστα 2-0...ΨΥΧΡΟΛΟΥΣΙΑ για μενα....Αλλα ενα τραγικο λαθος του Πεδρο στην αμυνα εβγαλε τον Εμπολο τετ α τετ στο 15ο λεπτο και 1-2!!!Λεω εδω ειμαστε στο δευτερο ο Courtois ΕΒΓΑΖΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!!!και τελικα ο Ρουνεη κανει το 2-2....Το ματς παει παραταση και βγαζω Rooney βαζω Rashford και Lichtsteiner ...Και εκει ο Courtois κανει τα δικα του και παει στα πεναλτι το ματς....

Ξεκιναει ο Ματα πρωτος και το πιανει ο Courtois...

Αλλα το χανει ο Φαμπρεγκας στελνωντας στο δο καρι και εγω μετα βαζω 3 αυτοι κανενα και ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΙ ΑΓΓΛΙΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ο LICHTSTEINER ΤΟ ΝΙΚΗΤΗΡΙΟ ΓΚΟΛ!!!!!!

[YoutubeVideo='']https://www.youtube.com/watch?v=Rubj3YdMZv8[/YoutubeVideo]

12805817_209303286094830_287452828359663

ΤΟ ΤΡΟΠΑΙΟ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙ ΣΕ ΕΜΑΣ!!!ΔΕΙΞΑΜΕ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΥΠΕΛΟ!!!!!!!!

_______________________________________________________________________________________________________

Λοιπον MVP ΧΡΟΝΙΑΣ 

D.BLIND ΤΟ ΑΞΙΖΕΙ..εδωσε και την ψυχη του...μαζι με τον Rooney που εβαλε 14 γκολ!...

1410782793348_wps_70_Daley_Blind_of_Manc

Φυσικα ο Μata ειναι κ αυτος μαζι οπως και οι Depay-Radja!

Tα ασχημα νεα δεν ανανεωσε ο Blind μου πε θελω να φυγω...κριμα και τον ηθελα πολυ οπως και ο Herrera αποφασισα να μην του ανανεωσω και ο Lichtsteiner..Ετσι στο επομενο ποστ η νεα UNITED ΤΑ ΠΙΤΣΙΡΙΚΙΑ που ερχονται και η επιστροφη RONALDO!!

GLORY GLORY MAN UNITED!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

El barto: περιμενεις αντιπαλο στο europa, πολυ καλη πορια μεχρη στιγμης μπραβο, τρελανε μας με ευρωπη
Στο πρωταθλημα στο ειπα ειναι η χρονια σου, πας αερατος για πρωταθλημα αεροτος ομως...

Εγω εδωσα λιγο ενδιαφερον με την ηττα στο Bobonera... ;) ετσι για να εχει ουσια το τελος..

CA TIGRE αργεντινικη και ιστορικη αδερφε ισως σε μπερδεψε το (s) στο τελος

Diegito : πηρες συμαντικα ματς και αχασες το παιχνιδι με τις μικροτερες, ετσι γινετε παντα δεν πειραζει ομως μια χαρα καιτο κυπελο, πηρες ενα τροπαιο σωραιος..

Fanis: εχεις 8 ματς για να κλειδωσεις cl παλεψε το μπορεις, και πες οτι η Τορινο δεν υπαρχει

Sami: ωραια η 7αρα κ@υ....κη θα ελεγα και πρωτος.....

Αργοτερα τα δικα μου με τελος της σεζον

@[member="desperado"] πολυ καλα αποτελεσματα αλλα παρε το διπλο με την μποκα ρε συ...χαχαχα...Πολυ καλα στη βαθμολογια και γενικα η κινηση να φυγεις για λατ.αμερικη και για ριβερ απο ευρωπη και ποσο μαλλον πολωνια μαρεσε πολυ...πολυ ενδιαφερον...Περιμενουμε πρωτια...

@El Barto -3- Ενταξει το πρωταθλημα το εχεις παρει ηδη...δεν υπαρχει περιπτωση..Στο EL περιμενουμε αν οχι κουπα στους 4 τουλαχιστον...5 εριξες...Μεταγγραφες πιστευω δεν χριεαζεσαι...Εκτος αν εχεις κατι συγκεκριμενο στο νου σου...Καλη συνεχεια αδερφε..

@[member="sami80"] Aπλα εξαιρετικος...Τεραστιες νικες...Σε τι difficulty το εχεις??...CL προβλεπω εγω και ασε την lech σε κυνηγαει...Καλη συνεχεια φιλοοος...

@[member="Fanis-13-"] Οντως αρκετες γκελες...Σε αφησαν αρκετα πισω...Αλλα πιστευω την εχεις την 3η θεση...

@Diegito Θα πω την αληθεια...Χαιρομαι για την ηττα απο τους αγιους..Υποστηριζω φουλ σαουθ..χαχαχα οποτε τους θελω στη BPL..Συγχαρητηρια για το κυπελλο...Επρεπε να δωσεις και μια χαρα στη διοικηση!!!!!! Του χρονου θελουμε TREMBLE....

Οσο για μενα σορρυ που αργω να ανεβασω αλλα εχω και τα μαθηματα..χαχαχα πρεπει να ασχοληθουμε και με αυτο :P...Συντομα νεα της st gallen 

[url=http://postimg.org/image/mm2euhhvl/]images.jpg[/url]

@Diegito Φιλε ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ μονο και μονο που το πηρες το κυπελλο!!!....Ωραιος!

Και παικταρα ο Blind αλλα μεγαλο κριμα......κρατα τον αμα μπορεσεις, μην τον αφηνεις τοσο ευκολα.

Και τον Ερερα, ολο το κεντρο σου ειναι ρε γαμωτο.....

Μεγαλη νικη επι της Τσελσι, οπως και με Σιτυ.

Το Χ με Αρσεναλ δεν πειραζει, φανταζομαι δεν παιζονταν φετος.

Αντε τωρα μπες δυναμικα στην νεα σεζον, περνα στο CL απο τα προκριματικα, και σαρωσε τα παντα με τα πιτσιρικια, και την εμπειρια (Ronaldo-Rooney)!!..αιντε!
Σε επιφημω, παρα το οτι ειμαι LFC, μονο και μονο επειδη εχεις ΕΣΥ την ομαδα!!

Οσο για τα δικα μου, το μονο που θελω ειναι να κληρωθω με κανενα θυριο, για να δωσω χαρα στον κοσμο που θα δει καμια ομαδαρα στην εδρα μας.
Δεν νομιζω να παω πολυ παρακατω, συν το οτι πετυχα τον στοχο της προκρισης, και θα τσιμπησω κανα φραγκο, ΜΠΑΣ και κλεισουμε κανα PC της προκοπης.....

@Αχχιλεας Ευχαριστω αδερφε!...και γω βλεπω πρωταθλημα, να σου πω την αληθεια....

Και ποια κουπα, και ποιοι 4, μαζευτε το νουμπακι ρεεεεε :hehe:

Θελουν ομαδα αυτα, οχι αστεια.

Και παιδια, χαλαρωστε, την Κοπεγχαγη και την Gladbach ειχα στον ομιλο......αν ειχα σοβαρο ομιλο, δεν θα υπηρχε περιπτωση.....

@Fanis 3η θεση απευεθας, ναι.Κριμα για τους τραυματιες, αλλα θα αντεξεις, και η καημενη η Τορινο θα πεσει γρηγορα, βγηκες τριτος, τελος.

@desperado Ναι ρε συ, γιατι Tigres ειναι Μεξικανικη ομαδα....η Tigre ειναι η Αργεντινικη, λεω "Τι λεει αυτος?!" 

@sami TΡΟΜΕΡΟΣ, μισητε αντιπαλε!

Καθεσαι πρωτος, και δε σε σταματα κανεις, και σενα!
Με αποκορυφωμα την 7ρα ρε συ....πωπωπωπω.
Και σε μενα η Λεχια σερνεται, αλλα οχι κι ετσι....(αν και της εριξα 5 και γω...)

---------------------

Ερωτηση, παιδες......σας αρεσει το Career μου?
Εννοω ενδιαφερεστε να διαβαζετε τις περιπετειες μου, με την Gornik, η δεν γουσταρετε επειδη δεν λεει το μεγεθος της ομαδος?...η ειναι οκ, παλευεται?

Θα θελα να μαθω, σοβαρα.

Μην ντρεπεστε, πειτε τα ολα, δεν περεξηγουμαι :)

Κατα τ'αλλα, θα παιξω σε λιγο, και λογικα θα εχετε μεταμεσονυκτιο ποστακι ;)

@Αχχιλεας Ευχαριστω αδερφε!...και γω βλεπω πρωταθλημα, να σου πω την αληθεια....

Και ποια κουπα, και ποιοι 4, μαζευτε το νουμπακι ρεεεεε :hehe:

Θελουν ομαδα αυτα, οχι αστεια.

Θελω να δω αν φτασεις ομως θα με πεις νουμπακι?? χαχαχα κατι ξερω... ;)

Achill11: φιλε εγω Σουηδια ειμουνα και εφυγα πρωταθλητης με Χαμαρμπι

Στα δικα μου

Αργεντινη τελος σεζον τελος σε ολα...

Βγηκαμε 2οι τελικα αφου χασαμε εδαφος με 2 Χιναρια στα τελευταια 5 ματς
Με Independiente (2-2) και με Godoy Cruz (1-1)
Ενω η San Lorenzo πηγε τρενο και βγηκε πρωτη.

καλη φαση ηταν παμε ομως γι'αλλα

Brows jobs και

Αυστρια και

SCR ALTACH
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQXbmK-F36YS2gjUMpKnSb2heeDnuS3YHly3bAmvV83eucw4qt-

Απο ομαδα αστα να πανε και ειμαστε 9οι στις 10 ομαδες...

Ειμαστε δεκεμβρη και δεν υπαρχουν αγωνες, μπαινουμε γεναρη παλι χωρις αγωνες, μονο μεταγραφες και μαλλον ελευθερους..

Ιστορια : μηδεν με καλητερη θεση στο πρωταθλημα 3η περσι...

Οπαδοι : αντε το πολυ πολυ να γεμιζουμε κανα καφενιο

Αυριο η συνεχεια στην καινουρια προκλιση

El barto: οχι ρε φιλε μια χαρα, ξεπετας παιχτες που δεν υπαρχουν για κανεναν (δεν τους ξερουμε) τους ποσταρεις μιλας γιαυτους για τα ντερμπι σου και γενικα μια χαρα ολα
σιγουρα με λιγο πιο γνωστη ομαδα και πιο γνωστους παιχτες (οχι μεγαθυρια απλα πιο γνωστη) θα ηταν διαφορετικο αλλα και τωρα μια χαρα οπως αισθανεσαι γραφεις αδερφε

@[member="desperado"] χαχαχαχααχ Επικη περιγραφη ρε φιλε...0 ιστορια χαχαχα!καλη αρχη ρε!

@[member="Achill11"] Και εγω χαρηκα που σωθηκε και ας εχασα...εχει καλη ομαδα Martial.Felaini κτλπ..και τα καταφερε!

@El Barto Εμενα μαρεσει η ιστορια σου γιατι μαθαινουμε και νεους προορισμους και παικτες βγαζεις και οτι εχεις παρει μια ομαδα ασημαντη Ευρωπαικα να την κανεις καποια...Τωρα αν εσυ βαριεσαι αδερφε αστο παιξε την χρονια και μετα πας αλλου :)

Στα δικα μου ευχαριστω για την στηριξη μπροο!Να σαι καλα...Οσο για τον Blind του προτεινα συμβολαιο και μου ρθε μηνυμα οτι αρνειται να κανει διαπραγματευσεις..Ο Herrera τωρα δεν γουσταρω να κατσει γιατι τον Γεναρη μου λεγε αλλα....Θα χω Ισκο-Σαουλ-Ραντζα...συν τους νεους που εχω ανεβασει απο ακαδημιες και εχουν βελτιωθει πολυ.

Τωρα αν εσυ βαριεσαι αδερφε αστο παιξε την χρονια και μετα πας αλλου :)

Τρελος εισαι ρε?!! :P

Εγω ειμαι φουλ κ@υλωμενος, αν βαριεστε εσεις ρωταγα.

@[member="Diegito21"] Ωραιοτατα εκλεισες την χρονια με κυπελλακι!Δεν πειραζει για BPL ετσι και αλλιως δεν πολυ περιμενες.Τωρα για τον Μπλιντ τι να πω φοβερος πολυεργαλειο αλλα θα σου φυγει...γκαντεμια,αλλα δεν μπορεις να κανεις κατι και με απο την νεα χρονια με Ροναλντο θα εισαι ακομα καλυτερα.

@[member="desperado"] Τσακα-τσακα βλεπω την ξεπεταξες την Αργεντινη.Καλη αρχη, θα χεις δυσκολο εργο αλλα δεν σε φοβαμαι.

@Αchill11 Ωραιες μεταγγραφες,για πρωταθλημα εχεις ακομα πολυ δρομο αλλα θα μπεις playoff λογικα ανετα.

@[member="sami80"] Φοβερη η 7αρα σου και σε ντερμπυ μαλιστα.Σωραιος

@EL Barto -3- Καλα πρωταθλημα δεν χανεις ουτε με αιτηση στο πα και χθες στο τσατ οσο για Γιουροπα μεγαλη υποθεση για την ιστορια του συλλογου αυτη η προκριση.Και ας πεσεις με οποιον ναναι μετα, δεν θα χεις το αγχος εσυ αλλα οι αλλοι γιατι αυτο που επρεπε να κανεις εσυ το κανες μονο κερδος θα χεις.

ΠΑΝΤΑ μας ενδιαφερουν τα career σου και παντα τα βλεπουμε με ενδιαφερον με οποια ομαδα και αν ειναι :thumbsup2:

@desperado Αλταχ.....καλη φαση, θα χει ενδιαφερον να διαβαζουμε.

Και ευχαριστω ρε συ, απλα να μην βαριεστε, κι ετσι....εγω το αγαπαω αυτο το Career, το καλυτερο που κανω στο FIFA 16 ειναι.

--------------------

Παμε στα δικα μου, τα μεταμεσονυκτιαααα!!!!

49485097.jpg

Gornik-Zabrze_Piast-Gliwice.png

Gornik - Piast 1-0

Πραγματικο ντερμπυ, με την Piast να ξερει τις δυνατοτητες της, και να προσαρμοζεται στον αγωνα.

ΔΕΝ εχω εκνευριστει τοσο πολυ σε ενα ματς, στο Career αυτο, περισσοτερο απο αυτο το ντερμπυ......παιξανε ΤΟΣΟ εκνευριστηκα, κοβοντας πασες και επιθεσεις, και πασαροντας πισω στην αμυνα....ηρθανε ΞΕΚΑΘΑΡΑ για το Χ.....

ΑΛΛΑ....ο Berlaser θυμηθηκε οτι τον πηρα γιατι ξερει μπαλα....και εκανε αυτο...

https://www.youtube.com/watch?v=AQMMt05xwhM

Τρομερο γκολακι, νωρις στο παιχνιδι, που δεν αλλαξε τα πλανα τους, αλλα δεν μπορουσανε να κανουνε και τιποτα.
Νικη, παντως.

uefa%20europa%20league.png

BMG - Gornik 1-0

Και λιγο ητανε......εκανα 2 φασεις, ζητημα......

Ειχαν και δοκαρι, και απ ολα.

Φευγοντας τους ειπα και ευχαριστω.....

Ειδα το Borrussia Park, καλη εμπειρια.

Και τερματησαμε 2οι στον ομιλο.
Αντιπαλος στους 32, στις παρατηρησεις, κατω.

Wisla - Gornik 0-2

ΔΕΝ το περιμενα, μετα την κουραση του ταξιδιου στην Γερμανια, ΑΛΛΑ.....εχω Κορνετ.

2 γκολακια ο μαυρος, και αντε γεια.
Ταυλα η Βισλα.

Cracovia - Gornik 1-4 

Πηγαμε μετα απο 5 μερες στην αλλη πλευρα της Κρακοβιας, να παιξουμε με τα φασιστακια.

Και τσιμπησανε 2 γκολακια, και ησυχασανε.....ειχανε προηγηθει κιολας...

ΠΡΩΤΟ χατ τρικ η ΑΡΧΗΓΑΡΑ ΜΑΣ ο Κουμπα!!

MIh4dcd.jpg

-------------------

Τωρα, κοριτσια, μπηκαμε Γεναρη, και ψαχνομουνα για καλες ευκαιριες, καθως ειχα παρει τα 2,4 απο το EL.

Εννοειται ταλεντα, με προοπτικη αναπτηξης, αλλα οχι οτι να ναι, καλο πραμα.....εδω ειχα περισσοτερα λεφτα απ οτι ειχα το καλοκαιρι.

------------------

Οι μεταγραφες μου.....

lucas-tousart-04-11-2015-lyon---zenith-s

Lucas Tousart 

Μιλαμε ΔΕΝ εχω ευχαριστηθει περισσοτερο μεταγραφη, απο αυτην, σε ΟΛΟ το Career που παιζω απο τον Σεπτεμβρη....

Μιλαμε για ΤΕΡΑΣ, εδω......

19 χρονων, 71 οβεραλ (τον πηρα 68, με training εχει φτασει 71 σε 3 βδομαδες.....) και παιζει CM/CDM.

Στην Λυον που τον ειχα, ητανε απο τα καλυτερα ταλεντα, αλλα δεν τον επαιζα πολυ, και εφευγε δανεικος....τον ειχα μεγαλη αγαπη παντως.

ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ παικτης.

1,100.000 € 

PbJGm8l.jpg

Romain Del Castillo 

Οπως και ο Touti (ετσι φωναζουν τον Τουσαρτ, οι οπαδοι της OL) ετσι κι αυτος ηρθε με βαση τις εντυπωσεις που ειχα μαζεψει απο τις μερες μου στην OL.

20 ετων, 68 οβεραλ, και ανεβαινει.

Παικταρα, Winger και ΣΦΑΙΡΑ, κατι που ΔΕΝ εχω στο ροστερ μου.

+ η συναινοηση με Κορνετ και Τουτι.

600,000 € + ενα παρταλι

=======

Θα εφερνα Labidi, που ηθελα, απο OL, και ηξερα οτι παλι ειναι παικταρας, αλλα ο κ@ριολης εχει παει 75 οβεραλ στα 20 του, και που να τον φερεις με 7 μυρρια.....

=======

Λοιπον, ο δευτερος γυρος αρχισε με το ντερμπυ της Σιλεσιας!!

hqdefault.jpg

Gornik - Ruch 1-0

ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ πιο δραματικο, και σεναριακο παιχνιδι στην ιστορια ρεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!

Ειμαστε στο 0-0 για 83 λεπτα, τιποτα.......καλα στημμενη η Ρουχ, μετριος εγω....

Και βγαζω τον Grendel για να κανω πιο επιθετικη την ομαδα, και βαζω το New Boy τον Tousart.....

Παει να φυγει αντεπιθεση το 10 της Ρουχ...

ΤΟΝ κυνηγαει

ΤΟΥ κλεβει την μπαλα

ΜΠΑΙΝΕΙ διυσδητικα στην περιοχη....

ΣΟΥΤΑΡΕΙ.....

Και ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SXvOvwRg.jpg

ΠΑΙΚΤΑΡΑ μου απεριοριστη!!!!!!!!!!!

Και καπως ετσι, ο Τουτι γινεται ηρωας, και περνουμε το ντερμπυ!!!!

Jagellonia - Gornik 1-3

Πλασματικο σκορ, μη το βλεπετε ετσι.

1-0 η Γιαγκελονια.

Εγω δεν κλικαρω και πολυ......και καποια φαση πεφτει κατω ο Κορνετ, και διακοπτεται το παιχνιδι, αναγκαστικη αλλαγη.....παει η χρονια, λεω, και εδω που φτασαμε πολυ ειναι.

Μπαινει ο Berzjak, που ειναι μεν αλλαγη, αλλα ειναι ΙΚΑΝΟΤΑΤΟΣ σκορερ......

Ε λοιπον γυρισε το παιχνιδι ΜΟΝΟΣ του.

Στο 60' ειχε γινει 1-2, και το κερασακι το βαλε ο Janota (1-3), με γκολ 80% του Τουτι, που μπηκε στο 65' και εκλεβε μπαλες στο κεντρο, λες και ειναι επαγγελματιας ληστης, που το σκασε απο την φυλακη......ειναι απιστευτο με ποση ευκολια κοβει πασες, και κλεβει μπαλες.

Αποδρασαμε ΚΑΙ απο εκει.....αν και η αληθεια ειναι οτι μετα την φυγη του Dragowski το καλοκαιρι, η Jagellonia βολοδερνει στην 5-6η θεση.....

Ντερμπακιιιιιι!!!

0002IPHBKIY9GGYI-C116-F4.jpg

Il0Vljv.jpg

Gornik - Legia 1-0

Χτυπησε ο Berzjak την πορτα της Λεγκια, νωρις στο παιχνιδι, και μετα σωπασαμε κι οι δυο, και αποδεχτηκαμε τις μοιρες μας!
Πρωτη μου νικη επι της Λεγκια, στον ναο.

Ειμαι πολυ καλος φετος, απλα....

Pogon - Gornik 3-1

ΜΑΘΗΜΑΤΑΡΑ μας εδωσε η εκπληξη του πρωταθληματος.....(μετα απο μενα :p )

Παιξαμε χαλια, και παιξανε ΠΟΛΥ καλα, και μας πατησανε......δεν πηρχε παικτης μου που να αποδωσε.

---------------------

Παρατηρησεις.

1. Εχουνε μηνει 6 αγωνες πριν τα playoff, και ειμαι καμια 15ρια ποντους μπροστα.....ουσιαστηκα θα πρεπει να μου λετε συγχαρητηρια για τον τιτλο, ΕΚΤΟΣ κι αν τα σκατωσω στα playoff.

2. Ο Κορνετ εγινε θαυμα και θα μενε 3 βδομαδες εξω, μονο, ΑΛΛΑ πριν 2 μερες (περιπου 1 βδομαδα αποθεραπιας) με λεει "Βαλε με, καλα ειμαι" .....τρομερος.
     Αλλαγη θα μπαινει, αλλα παιζει, κι αυτο ειναι το σημαντικο.

3. Η ομαδα που παιζω στο EL ειναι ο Wolfsburg.......οποτε δυκολα τα πραγματα, αλλα και οχι τοσο χαρουμενα......για παραδειγμα, ειδα οτι η BMG κληρωθηκε με Roma......εγω θα βγαζα γουστα να βλεπα τους οπαδους της Gornik στο Ολιμπικο, και μου δινεις την ξενερωτη την Βολσμπουργκ ρε......τες πα.

4. Ο Κουμπα εφτασε τα 14 γκολ στο πρωταθλημα.Εχει σπασει ηδη το ρεκορ που ειχε περσυ με 11.

5. Ελπιζω να καταλαβενεται τον ενθουσιασμο μου με τις μεταγραφες......για μια ομαδα οπως η Gornik, παικτες σαν τον Del Castillo, και ιδιαιτερα τον Tousart, ειναι πραγματικη πολυτελεια......και θα αποδειχτει αυτο οταν φτασουνε 80 οβεραλ, και ειναι σε ηλικιες φαση 22, και τους ζηταει η Ρεαλ με 20-30 μυρρια....

Βαθμολογια.

A0waRHt.jpg

--------------------

Αυτα παιδες.Συνεχιζω, εχω τους αγωνες με Wolfsburg, και το τελος του πρωταθληματος, που λογικα θα παρω.

Σημερα δεν θα τελειωσω με φωτο του λαου, αλλα μια κινηση του Abeid που την ΛΑΤΡΕΨΑ!!

Γουσταρω ρομαντισμο στην μπαλα, πειτε με ξενερωτο, αλλα τρελενομαι για τετοια....

fbeqC8i.jpg

@EL Barto -3- ειναι τελειο το παραμυθακι με την gornik συνεχισε ετσι οπως και γω με ruch βεβαια θα σε στενωχωρεσω παρακατω οπως θα δεις , αν βαρεθουμε παμε μαζι παλι για αλλο rtg :)

@[member="desperado"] καλη αρχη αδερφε μου αυτο και αν ειναι rtg 

λοιπον ξεκιναμε με το ντερμπι αν μπορουμε να το πουμε ετσι...

hqdefault.jpg

24η αγωνιστικη 

gornik(11)- ruch(1) 1-6

τους ντροπιασα , ανοιξα το σκορ με chuma στο 3 αλλα στο 13 τρωει κοκκινη o danch και μενουν με 10 ,

το θεμα ειναι οτι παιζαν με 10 αλλα επιθετικα , ετσι και εγω το εκμεταλευτικα και τους διελυσα.

@EL Barto -3- φιλαρακι σορυ αλλα τα ηθελε ο κωλος τους :0

12798968_10206176371389024_4754198688244

κυπελλο πωλονιας

175.jpg

szcecin-ruch 0-2

με τα δευτερα ανετα

25η αγωνιστικη

podbeskidzie(15) - ruch(1) 1-1

με τους προτελευταιους ισως τους ιποτιμισα.

προηγηθηκα στο 14 χαλαρωσα και ετσι με ισσοφαρισαν στο 79 και 

δεν μπορεσα να το βγαλω αυτο το γκολ...

τα επομενα δυο ματς φωτια

1dc975e0d042828c404093bc23386b73,35,1.jp\

26 η αγωνιστικη

ruch(1) - legia(11) 1-0

μεγαλη νικη τιτλου θα ελεγα καθως η legia ηταν εξαιρετικα στημενη γκολ ο mazek στο 79 και mvp ο

kamara ο τερμας μου με 9,8 αποδοση

ruch-cracovia-2015-04-10-etv.jpg

27η αγωνιστικη

ruch(1) - cracovia (3)  2-0

αλλο ενα πολυ δυσκολο παιχνιδι που κερδισα με πολυ τακτικη και mvp παλι kamara με 8,5 

κυπελλο προημιτελικα 1ος αγωνας

12794520_10206178905252369_1351372816387

τρελλο ματς χαμοςςςςςςςςςςς

28η αγωνιστικη 

leczna(15)-ruch(1)  1-1

δεν παω καλα μαλλον χανω βαθμους απο τους τελευταιους :)  :smiles-angry:

κυπελλο πωλονιας 2ος αγωνας 

ruch - gdansk 3-0

στα ημιτελικα ερχετε η lech pozan  :excited:

βαθμολογια 2 αγωνιστικες πριν το τελος της κανονικης περιοδου

12801520_10206179036295645_8903260728736

τα λεμε...

@Εl Barto Γουσταρω απειρα φιλε!!!Μαρεσει που εχεις ενα σχεδιο αναπτυξης ταλεντων και μετα να τα πουλησεις ακριβα!Ωραιοςς!

Η ομαδα τρενο  τι να σχολιασεις...οποιος περναει τρωει φαπα!Εγω σου δινω απο τωρα συγχαρητηρια για το πρωταθλημα θα πρεπει να αυτοκτονησεις για να το χασεις :D

Τελικα οι μεταγραφες που εκανες απο Λυων βγηκαν λιρα εκατο!ο Τουτι φρουτι :p εχει ανεβασει επιπεδο την ομαδα και ο Κουμπα κλασσικα ηγετης ρε φιλε...αχ αυτη η 4αρα που εριξες παλι στα παιδια και εντος εδρας πρεπει να ηταν απολαυστικη!!!Μεγαλη ομως νικη και με την Λεγκια!!Ευγε παικταρα μου!Για την ηητα δεν λεω κατι γιατι συμβαινουν κ αυτα.

Τωρα με Wolfsburg ειναι δυσκολο αλλα οκ ποτε δεν ξερεις...αμα σε υποτιμησουν θα την πατησουν ασχημα..ηθελε και ταξιδακι ο κωλος σου στην Ρωμη :D Kαλη συνεχεια μπροοο

ο Abeid ποσα κιλα ειναι?χαχαχα!Περα απο την πλακα τρομερη κινηση αυτο που εκανε...κ εγω τα γουσταρω αυτα φιλε! ;)

Στα δικα μου τωρα μαγκες...Νεα σεζον...Μεταγραφες :)

Eφυγαν 2:

1. Stones 50 εκε υρω Newcastle
  2. Smalling 31 εκ ευρω Wolfsburg

Ηρθαν

• Βutland 80ovrl 25 εκ ευρω GK

Butland-1.jpg

2. Laporte CB 55 εκ ευρω απο Newcastle

2518F39900000578-0-image-m-16_1422311462

3. Tah CB 10 ΕΚ ευρω + Jones (ειχε πολλους τραυματισμους)

293369_heroa.jpg

4. Ledson απο Everton 7 εκε υρω...20 χρονων 73 overl

471714414-ryan-ledson-of-everton-in-acti

Aυτα απο μεταγραφες εδω και η εντεκαδα μας...

12823346_209877186037440_696330162300784

Και παμε στα αγωνιστικα....

Community Shield

12819244_209520552739770_635192259157485

MUN-Totenham 2-0 (Το πηραμε και παιζωντας ωραιο ποδοσφαιρο....τα γκολ οι Depay και Saul...δειτε το δευτερο του Ισπανου...

[YoutubeVideo='']https://www.youtube.com/watch?v=v9MFx5iCYls[/YoutubeVideo] )

12829078_209527809405711_500051707377055

Και παμε

Βarclays Premier League

maxresdefault.jpg

MUN-Arsenal 0-1 (Ηλπιζα σε δυνατη πρεμιερα αλλα....ειχα αλλο συστημα 4-3-3 και η αμυνα εμπαζε...ετσι στο πρωτο ημιχρονο προηγηθηκαν με Wilshere και θα μπορουσαν και 0-2 να ναι...στο δευτερο ανεβασα στροφες αλλα βρηκα τον Τσεχ απεναντι μου..)

West Brom-MUN 2-1 (Ακομα μια σφαλιαρα...επελεξα το ιδιο συστημα και εκανα λαθος...1-0 αυτοι στο 55ο λεπτο..1-1 εγω με Ρουνεη αλλα φαινοταν οτι θα το φαμε και γκολαρα ο Ροντον 2-1...)

ΜUN-Southampton 2-0 (Αλλαξα το συστημα οπως το χω πανω και πηραμε μπρος..σφιχτο κεντρο τρομερη δουλεια οι Ισκο Ματα και Ρατζα και ανετο 2-0 με γκολ των Ροναλντο και Ματα)

Αston Villa-MUN 2-4 (ΜΠΑΛΑΡΑ...τους πατησαμε 0-4 ηταν απο το 60ο λεπτο...Depay τρομερο γκολ οπως και ο Ισκο...συνεχιζουμε)

Ακολουθουν 2 ντερμπι με M.CITY ΚΑΙ LIVERPOOL

Bαθμολογια

11741045_209876089370883_826334047919709

Και παμε στο Champions League

Προκριματικα με Samrock Rovers

S.R-MUN 0-2 (Ανετο διπλο με τα δευτερα της ομαδας..)

MUN-SR 2-1 (Tα ιδια...)

Ομιλος

12794831_209877182704107_479797436101197

ΑΥΤΑ....να πω οτι ο Ισκο μεχρι στιγμης με εχει τρελανει μεγαλη παικτουρα.. μαζι με Ματα συνεργαζονται αψογα...

Τελος θα κανω μια μινι παρουσιαση 3 παικτων νεων απο ακαδημιες..

Parela 70 overl 17 χρονων LM μου το ζητησε μεχρι και η Μπαγιερν

Paulenssen 65 overl 17 χρονων CM

Τiouf ενας ιβοριανος στυλ Toure...16 χρονων 70 overl!!!!

Aυτα λοιπον συνεχιζουμε!!

@sami Καλα εσυ εχεις ξεφυγει εντελως.......τι ειν αυτα ρε?!!!

Και φιλαρακι, η 6αρα ποναει......τι να κανουμε.......

Εχεις παρει το πρωταθλημα, οπως και γω, ηδη.

Αντε να δουμε πως θα βγαλουμε τα playoff κι οι δυο.

Και το κυπελλακι, ασε νταξει....ευκολα.

@Diegito Ευχαριστω ρε, και θα επεκταθω για το μελλον μου, στις "Παρατηρησεις"

Tι εφερες ρε κανιβαλε?!!!!....ρε ΤΕΡΑΣ, τι μεταγραφαρες ρε!!!!!!

ΑΠΙΘΑΝΕΣ κινησεις, με ουσια και οχι θαυμασμο!

ΠΑΙΚΤΑΡΑΔΕΣ!!!

Τωρα για την αρχη της σεζον, θα στρωσεις, δεν υπαρχει περιπτωση, χαλαρα.
Ειδες στο CL, πετας.

Στην 11δα εχω ενσταση στο κρυφο9ρι τον Ρουνευ, που δεν τον βλεπω ετσι, αλλα εσυ ξερεις.

Θα κανεις ΤΡΟΜΕΡΗ σεζον, φιλαρακι, οπωσδηποτε!!
ΠΑΜΕ ΡΕ!!

----------------------

logotyp_gornika.jpg

Ενα γρηγορο εκ μερους μου.

Κατ'αρχας ξεκιναμε με Ευρωπη.

%E0%B8%A2%E0%B8%B9%E0%B9%82%E0%B8%A3%E0%

Gornik - Wolfsbourg 0-1

Δεν ξερω τι να πω.......μεχρι το 45' ειχα μηνει με 9 παικτες....

Αποβαλετε ο Danch, ο CB μου, για τακλιν πανω στην μπαλα στο 12', τρωω το γκολ απο πεναλτυ, και στο 44' αποβαλετε ο ΚΟΥΜΠΑ (!!!) για τακλιν που ειναι ισα ισα κιτρινη......

Με κατεστρεψαν...

Στο δευτερο ημ. τους επαιξα καλα, αλλα οταν ητανε να βγω για αντεπιθεση, δεν μου φτανανε οι ποδοσφαιριστες, και χανοταν η μπαλα.....

Απογοητευση.....

Gornik - Lech Poznan 0-1 

Ειχαμε την ψυχολιγια του προηγουμενου αγωνα, και τα σκατωσαμε.
Πολυ καλυτερη η Λεχ.

Wolfsburg - Gornik 1-0

Σαν να παιζα με τα δευτερα.....μια απειλη με Κορνετ, κι αυτο ητανε.
Με καρφωσε ο Βιερινια νωρις, και αντε γεια Ευρωπη......

Αστο διαολο.....

Τες πα, καλη εμπειρια.

-----------

Τωρα, ειχα καποια ματσακια τον Μαρτη, που κυριολεκτικα δεν ειχανε σημασια, και τα κανα σιμ.....

Kielce - Gornik 1-0

Gornik - Termalica 4-0  (κυπελλο) 

Gornik(me) - Gornik 4-1

Lechia - Gornik 2-1

Gornik - Zaglebie 2-0

Τωρα, ηρθε το κυπελλο, η φαση των 8, με Λεχ Ποζναν, και επρεπε να δειξουμε οτι ειμαστε ακομα η ομαδα που σαρωσε την Πολωνια φετος....

Gornik - Lech Poznan 2-0 (Κυπελλο)

Τους πατησαμε, και δεν το περιμενανε.
Αντε γεια.

Κορνετ και Κουμπα.

Με το ενα ποδι στους 4.

Gornik - Slask 1-1 

Φουλ αλλαγες, τελευταιος αγωνας της κανονικης διαρκειας του πρωταθληματος.

-------------------------

Παρατηρησεις.

1. Βγηκα πρωταθλητης της κανονικης διαρκειας του πρωταθληματος, εννοειται.

1. Gornik 70
  2. Lech Poznan 59

Νομιζω αυτο φτανει, ετσι.....

2. Στους 32 του EL, ο Βαζελος απεκλησε την Γιουβε με 2 νικες.....απλα το αναφερω, να χαρουνε οι Παναθηναικοι εδω μεσα.

3. Θελω να αναφερω, οτι ο ΜΟΝΟΣ λογος να φυγω απο την Gornik θα ναι μια προταση απο ομαδα μου θα μαι βλακας να αρνηθω.Καταλαβενεται, ευκαιρια καριερας, φαση, οχι καμια West Brom η κατι τετοιο.Απλα το αναφερω.

----------------------

Τωρα, ακολουθει ο 2ος αγωνας με την Λεχ, και μετα αρχηζουνε τα playoff.
Αντε, παμε για την τελευταια στροφη του πρωταθληματος.

Θα χετε κι αλλο ποστ σημερα, παντως.

AVE GORNIK!!

dsc03214.jpg

@[member="Diegito21"] ενταξει εχεις κανει την μικτη κοσμου φιλε μου τα αποτελεσματα θα ερθουν και αυτα σιγα σιγα

@EL Barto -3- καλη συνεχεια να εχουμε αδερφε

η κανονικη διαρκεια τελειωσε η τελικη βαθμολογια

12800323_10206183580649251_2240854067655

τωρα ειχα και τον πρωτο προημιτελικο με την lech poznan  

12813891_10206183697372169_5635771506886

3-2 ενω χαναμε 0-1 στο ημιχρονο το κανω 3-1 στο 88 αλλα στο 90 εφαγα γκολ και ετσι το 3-2 αφηνει ανοιχτη την προκριση

πρωτος σκορερ στο πρωταθλημα?

stepinski-zoom.jpg

12803060_10206183582369294_6112343012553

ο οποιος ειναι και διεθνης πλεον βεβαια με την ανδρων πλεον 

τα ξαναλεμε...

El barto: το πρωταθλημα μονο με αυτοκτονια το χανεις
στο κυπελο : και αυτο στο χερι σου ειναι για το νταμπλ
ευρωπη : μια χαρα πολυ καλη πορια ρε φιλε, δεν πειραζει ο αποκλισμος απο τους γερμανους μια χαρα πορια εκανες..

Περιμενουμε απονομη(ες)

Diegito : εφερες αμυνα δυνατη και εξελιξημη, Ισκο ,Ροναλντο δεν χρειαζοντε σχολια..
ξεκινησες ασχημα αλλα ανεβενεις αντε καλη αρχη

Φανης : 12 ματς ρε συ ειχα αργεντινη τα ξεπεταξα μπαμ μπαμ...

Παμε στα δικα μου

Η ομαδα δεν μαζευεται με τιποτα, παρα τις προσθηκες των ελευθερων και συστημα 5-3-2

CM CUMACHERO
CDM QUINONES
ST ARCE

Να πω οτι το πρωταθλημα εχει 36 αγωνιστικες ( 4 γυρους)

Εγω στην ουσια ξεκινησα με στον τριτο γυρο και τον εβγαλα (9 αγωνες= 1 γυρος)

Τη καταφεραμε;;;;

1 ισοπαλια 1-1 με Admira

Και 8 ηττες (οι περισσοτερες μετα το 80')

10η θεση ειμαστε και με διαφορα απο την 9η 5 βαθμους.

Δεν παμε πουθενα, ακομα 9 ματς (4 γυρος)

Θα δουμε... δεν βλεπω να βγαινει

Αυτα παιδες

• Create New...