Jump to content
Chronis

eFootball [Free-to-Play]

Recommended Posts

24 minutes ago, alexandros39 said:

Καλησπερα πωs κατεβαζουμε το δωρεαν?Εχει βγει, δεν το βρισκω......

Πεμπτη βγαινει. (Αυριο Τεταρτη βραδυ θα κατεβαζεις)

1 hour ago, Platini_Athens said:

Πεμπτη βγαινει. (Αυριο Τεταρτη βραδυ θα κατεβαζεις)

και πιο μετα θα κατεβαζεις καντηλια.

• Like 2
  • Haha 8

18 minutes ago, flokiman said:

και πιο μετα θα κατεβαζεις καντηλια.

Χαχαχα α τοσο καλο;;; Λες;;;; Ειμαι απαισιοδοξος γενικα.....ρεαλιστης καλυτερα...αν ειναι το passing game που ειδα σε αυτο που εβγαλαν-τεσταραν.....καντηλια activated😂😂😂

• Haha 1

10 hours ago, Platini_Athens said:

Χαχαχα α τοσο καλο;;; Λες;;;; Ειμαι απαισιοδοξος γενικα.....ρεαλιστης καλυτερα...αν ειναι το passing game που ειδα σε αυτο που εβγαλαν-τεσταραν.....καντηλια activated😂😂😂

Δεν ξερω ρε συ. Το gameplay trailer με ενθαρρυνε, αλλα για καποιο λογο πιστευω οτι θα ειναι 99% ιδιο με αυτο που παιξαμε στην online beta.

Σιγουρα υπαρχουν διαφοροι λογοι οπου δεν εχει διαρευση σχεδον τιποτα μεχρι και την τελευταια μερα της κυκλοφοριας.
Ενας απο τους λογους ειναι οτι θελουν μας αναγκασουν να το κατευασουμε ολοι απο τι στιγμη που ειναι F2P
Ο δευτερος λογος ισως οτι ειναι ιδιος με το new football...
Αλλα απο την αλλη 50GB λεει οτι ειναι το παιχνιδι.
Ελπιζω τα γραφικα να αξιζουν γιατι οι απαιτησεις για ποδοσφαιρακι ειναι τρελλες.
Θελει λεει GTX1060 και 8GB RAM...

Ξερει κανεις εαν απο Ν.Ζ. μπορεις να το κατευασεις απο τις 3 το μεσημερι που εκει θα ειναι 12.00 τα μεσανυχτα?

• Like 1

36 minutes ago, AlexIsGRx said:

Ξερει κανεις εαν απο Ν.Ζ. μπορεις να το κατευασεις απο τις 3 το μεσημερι που εκει θα ειναι 12.00 τα μεσανυχτα?

Λογικά θα γίνεται κ πάλι(για όποιον έχει account Ν. Ζηλανδίας-το έχω κάνει στο παρελθον) , απλά το πρόβλημα θα είναι ΑΝ τυχόν στο μέλλον θελήσει κάποιος να αγοράσει νομίσματα κλπ διότι το store θα του τα δείχνει στο δικό τους νόμισμα, οπότε το βράδυ καλύτερα είναι να το ξανάκατεβάσει από το κανονικό του account! 

Edit

Τώρα είναι 7.30 το απόγευμα εκεί οπότε στις 2 δικιά μας ωρα

Edited by AkisVarg

Παντως στο steam που μπηκα με vpn δεν αλλαζει η ωρα... λεει οτι θα ειναι διαθεσιμο σε 17 ωρες απο παντου. Δηλαδη 2.00 τα μεσανυχτα ωρα Ελλαδος. Κανενα pre-download να βγει τουλαχιστον.

Αν τυχόν το κατεβάσει κανεις το μεσημέρι ας γράψει τις πρώτες εντυπώσεις, εγώ το βράδυ θα το βάλω να κατεβαίνει. 

Edited by AkisVarg

τι να πω ρε παιδια... μπηκα στο twitch και εψαξα efootball και απο ολο το twitch υπαρχουν 5 ατομα οπου το βλεπουν αυτο το παιχνιδι.
Τι να περιμενεις και τι να κατευασεις?
Μονοι τους εμειναν οι Καναδοι.

Πάντως στο NZ Store δεν υπάρχει τίποτα. 

Γεια σου ρε ΚΟΝΟΜΑ που αντιγραφεις την €A στα πάντα λέμε....😂

Αυτή η μυστικοπάθεια πάντως με εξιτάρει ρε φιλε. Κοίτα να δεις που θα κατεβάσω το σκουπίδι το ντεμο τους γιατί θα με φάει η αγωνία...! 🤑

Edited by SkyloMethyr
  • Haha 1

Καλά, κανεις  δεν αντιγράφει κανεναν στο θέμα Ν. Ζηλανδία, έτσι γινόταν παντα

243634666_4462300440482491_8151774755940

Τι ώρα βγήκε? 3 που είχα δε δεν ήταν ακόμη κ οπότε συνεχίσαμε τα άλλα παιχνίδια, 5 το έβαλα να κατεβαίνει οπότε δεν έπαιξα ακόμη. 

Ότι ποιο άθλιο έχω παίξει σε ποδόσφαιρακι! Το ποιο άθλιο Pes στν ιστορία, εμετός πραγματικά! Όχι δν το περιμένα, αλλά ήθελα πάλι να το δω. Έπαιξα στο Ps5, είναι που θα είχε καλά γραφικά στς next gen  κονσόλες λέγανε. Αυτα τα γραφικά για το κινητό είναι καλά. Άθλιο γρασίδι, άθλιοι οπαδοί, και γενικά ένα άθλιο παιχνίδι. Και η τραγωδία είναι ότι έχει μόνο 5 λεπτά διάρκεια στα φιλικά. Μπράβο Konami κατάφερες κατέστρεψε μια ιστορική σειρά.

• Like 4

1 hour ago, AkisVarg said:

Τι ώρα βγήκε? 3 που είχα δε δεν ήταν ακόμη κ οπότε συνεχίσαμε τα άλλα παιχνίδια, 5 το έβαλα να κατεβαίνει οπότε δεν έπαιξα ακόμη. 

Που ειναι κ δεν μπορω να το βρω να το κατεβασω?Τοσο χαλια ρε παιδια?

Ήμουν από τους ιδιαίτερα αισιόδοξους εδώ μέσα και είχα χαρακτηρίσει τη beta έκδοση ικανοποιητική για τα δικά μου θέλω. Μετά από μερικά παιχνίδια, μπορώ να πω πως αυτό το πράγμα -γιατί δεν είναι ποδοσφαιρακι αυτό- είναι πραγματικά πολύ απογοητευτικό. 

Έπαιξα offline 6-7 ματς με έναν φίλο και ειλικρινά δεν παιζόταν ποδόσφαιρο, όχι γιατί είμαστε αμπαλοι, αλλά γιατί όλα ήταν στραβά. Από που να αρχίσω και που να τελειώσω;

Το παιχνίδι που όλοι μεγαλώσαμε "πέθανε", να ζήσουμε να το θυμόμαστε και πάμε γι' άλλα. Τέτοια απογοήτευση, ούτε με το Pes14 και δεν υπερβάλλω καθόλου. Το New football game που παίξαμε μερικούς μήνες πριν, θα το έπαιζα άνετα όλο το χειμώνα, αυτό δεν με βλέπω ούτε για εβδομάδα. Κρίμα... 

1. αυτο το παιχνιδι δεν ειναι καν demo ειναι beta μην πω alpha. Εχει πολλα θεματα και το gameplay και η λειτουργικοτητα του μενου.
2. τις τοσο υψηλες απαιτησεις στον υπολογιστη γιατι τις θελει? Για τα γραφικα οπου στο 21 ειναι 10 φορες καλυτερα! Επαιξα στον υπολογιστη και μου εβγαλε και μηνυμα οτι δεν τηρω τις απαιτησεις πληρως και οτι ισως υπαρχουν προβληματα. Με ryzen 3600 - gtx1060 και 16 gb ram.
Το εβαλα και το κατευαζω και στο xbox να δω τι γινεται και εκει εαν εχει τα ιδια χαλια γραφικα εχει φαει μπαλες.
Παει και η konami. Φετος μετα απο τοσο κραξιμο, του χρονου θα συνεχισει με PES 2023 εχοντας μεινει 2 χρονια πισω.

• Like 2

πραγματικα θλιψη,γιατι να το βγαλουν αυτο το πραγμα για ποιο λογο?

και τρεξανε να προλαβουν και την κυκλοφορια του φιφα μια μερα νωριτερα σε φαση ελα να προλαβουμε να τους δελεασουμε

ειναι ντροπη για την ιστορια του παιχνιδιου αυτο το πραγμα

Edited by john2906
  • Like 4
  • Haha 1

Καλά πήγε αυτό! :jester: Να πω ότι τα λέγαμε? Από τέλη Ιουνίου κιόλας??? "ΚΑΛΕ ΟΧΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΕΣ-ΤΕΣΤ συνδεσιμότητας "

Τέλος πάντων, περνάω στην αντίπερα όχθη τώρα...ΚΑΝΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ένα μήνα ακόμα , 11 Νοεμβρίου έρχεται το Monster Patch update!! :dance:

tDLLKQo.jpg

• Love 1
  • Like 2
  • Haha 3

Μα ΘΑ το φτιάξει η ΚΟΝΟΜΑ στα μέσα Νοεμβρίου βρε γατάκια! Εκείνη η έκδοση θα ειναι ΠΡΙΜΙΟΥΜ με ΜΟΝΟ €39.99.

Γατάκια, ε...γατάκια. Που θα κατηγορήσετε εσείς την εταιρεία του λαού.

Υ.Γ. Όπως κατέβηκε (ναι, την έκανα τη μαλακία) έτσι σε 15' σβήστηκε. Η ΚΟΝΟΜΑ ξεπέρασε και τις χειρότερες προσδοκίες μου. Τέτοια ξεφτίλα, ειλικρινά τώρα, δεν την περίμενα. Λυπάμαι αυτους που έκαναν pre order το premium...

Μόνη της πλεον η €Α, θα μας κάνει ότι θέλει πλεον. Το αλλο νέο ποδοσφαιρακι μάλλον πάει για το 2022, οπότε έχασε τη φετινή χρονιά.

ΚΡΙΜΑ....

• Like 2
  • Haha 2