Jump to content
Chronis

eFootball [Free-to-Play]

Recommended Posts

Το παιχνιδι βγαινει σε 3 μερες και δεν το εχει δει κανενας. Προβλεπω μεγαλο ξεβρακωμα δυστυχως για την κοναμι και να μην εχουμε ποδοσφαιρακι φετος…

• Like 1

Προβλέπω μεγάλο ξέβρακωμα των haters,πληρωμένων και μη.Η μυστικοπαθεια της κοναμι δικαιολογημενη λόγω ufl.Θα έχουμε εκπλήξεις την Πέμπτη. Εννοείται ότι haters πληρωμένοι και μη θα κράζουνε γιατί έτσι έχουν συνηθίσει και την δουλειά τους κάνουν.Ειμαι αισιόδοξος για τα δύο ποδοσφαιρακια efootball και ufl.Θα υπάρξει καθυστέρηση λογω πανδημίας,αλλά είναι η εξέλιξη όπου φέρνουν κάτι καινούργιο.Το φιφα τώρα το ξέρουμε. Είναι πάντα εκεί και θα είναι πάντα το ίδιο.

Έλα να βλέπω γελάκια...

• Like 3

25 minutes ago, polakis said:

Το παιχνιδι βγαινει σε 3 μερες και δεν το εχει δει κανενας. Προβλεπω μεγαλο ξεβρακωμα δυστυχως για την κοναμι και να μην εχουμε ποδοσφαιρακι φετος…

To παιχνιδι θα σπερνει! 😆 (πλακα πλακα φανταζεστε εποχες φιφα 11;;;;)

20 minutes ago, Game1 said:

Προβλέπω μεγάλο ξέβρακωμα των haters,πληρωμένων και μη.Η μυστικοπαθεια της κοναμι δικαιολογημενη λόγω ufl.Θα έχουμε εκπλήξεις την Πέμπτη. Εννοείται ότι haters πληρωμένοι και μη θα κράζουνε γιατί έτσι έχουν συνηθίσει και την δουλειά τους κάνουν.Ειμαι αισιόδοξος για τα δύο ποδοσφαιρακια efootball και ufl.Θα υπάρξει καθυστέρηση λογω πανδημίας,αλλά είναι η εξέλιξη όπου φέρνουν κάτι καινούργιο.Το φιφα τώρα το ξέρουμε. Είναι πάντα εκεί και θα είναι πάντα το ίδιο.

Έλα να βλέπω γελάκια...

Έχεις πάρει χαμπάρι ότι είσαι ο μόνος εδώ μέσα που γουστάρει μόνιμα οτιδήποτε κυκλοφορήσει με εξώφυλλο Μέσι και τίτλο pes, ακόμα και λογισμικό δεκαετίας '90 να περιέχει μέσα? Κυριολεκτικά ο μόνος (και να με συγχωρεί που τον παρέλειψα αν υπάρχει άλλος ένας ακόμα έστω).

Έχεις πάρει χαμπάρι ότι η πλειοψηφία, ανεξάρτητα αν παίζει ή όχι - δεν έχει τη παραμικρή σημασία, κράζει το προ επειδή έχει απαιτήσεις, δεν βολεύεται με κουτόχορτο και δεν καλύπτει τα κενά της παίζοντας κρυφτούλι πίσω από ψυχαναγκαστικές ψευδαισθήσεις?

Έχεις αντικειμενικά νιώσει τι τρέχει, τι έτρεξε και τι θα τρέξει (για πάντα και αιώνια όπως πάει το πράγμα) με το συγκεκριμένο παιχνίδι?

Κατανοείς, έστω ξυστά, τι σημαίνουν όλα αυτά? Πολύ το αμφιβάλω.

• Like 3
  • Haha 1

The best way to win with toxic people,is don't play with them.

ας ξαναπω αλλη μια φορα και εγω την αποψη μου...το efootball ειναι ακριβως το new football! οποτε δεν υπαρχει κατι νεο ή καποια εξελιξη, σε οποιον αρεσε το new football τοτε θα παρει και θα παιξει και το efootball και αυτο ηταν! προσωπικα δεν θα εδινα χρηματα για το συγκεκριμενο παιχνιδι, ετσι και αλλιως και με τα προηγουμενα προ εδινα μεχρι ενα 10ευρω, περιμενα να γινει προσφορα στο psn store, γιατι τοσο ηταν η αντικειμενικη τους αξια για εμενα! τωρα ο,τι αλλο και ας υπωθει, ο καθενας εχει την αποψη του!

πρεπει να εχω κανει ορθογραφικα λαθη....

• Love 1
  • Like 1

10 hours ago, polakis said:

Αλλοι λενε οτι το παιχνιδι ειναι τοσο καλο οπου η Konami φοβαται να το δειξει ωστε να μην το ματιασουνε...
Αλλοι λενε οτι το παιχνιδι ειναι τοσο χαλια οπου η Konami φοβαται να το δειξει και προλαβει να προ-πουλησει οσα περισσοτερα πακετα Νεομβριου μπορει...
Αλλοι λενε οτι το παιχνιδι ειναι υπερβολικα καλο και η Konami φοβαται μην το δει η ΕΑ και βγαλει το FUT τσαμπα και πανε πατο μια και καλη...
Αλλοι λενε πως δεν υπαρχει νεο παιχνιδι και η Konami πριν πτωχευση κλεβει χρηματα απο τους fans

• Haha 2

Το κακό είναι ότι πρέπει να περιμένουμε άλλο 1.5 μήνα για να βγει το "mc" συν κάποια άλλα mode/πρωταθλήματα.... Πιστεύω να είναι παραμετροποιησιμα τα συστήματα στις ομάδες που θα υπάρχουν κ ας μη μπορούμε να σώζουμε-αν κ χλωμό... 

Υπομονή, Τετάρτη βράδυ! 

Edited by AkisVarg
  • Like 2

4 hours ago, Ronaldo_IssPro98 said:

ας ξαναπω αλλη μια φορα και εγω την αποψη μου...το efootball ειναι ακριβως το new football! οποτε δεν υπαρχει κατι νεο ή καποια εξελιξη, σε οποιον αρεσε το new football τοτε θα παρει και θα παιξει και το efootball και αυτο ηταν! προσωπικα δεν θα εδινα χρηματα για το συγκεκριμενο παιχνιδι, ετσι και αλλιως και με τα προηγουμενα προ εδινα μεχρι ενα 10ευρω, περιμενα να γινει προσφορα στο psn store, γιατι τοσο ηταν η αντικειμενικη τους αξια για εμενα! τωρα ο,τι αλλο και ας υπωθει, ο καθενας εχει την αποψη του!

1ον, ακριβώς ότι γράφεις θα ισχύσει 99,99%.

Άρα και για αυτό το λόγο το κράξιμο, αφού η κοροϊδία είναι εξοργιστικά εμφανής. 

2ον, Ναι, έχεις κάνει ένα ορθογραφικό, το "υπωθει" το οποίο είναι "ειπωθεί". Επίσης έχεις πρόβλημα με τους τόνους. Πάρε ένα 9 τώρα κι έλα ξανά το Σεπτέμβρη για επανεξέταση αν θες να πάρεις πάνω από τη βάση παιδί μου. 😜

• Haha 4

Υποτίθεται ότι η δουλειά των mods συν τοις άλλοις είναι να διορθώνουν και τα ορθογραφικά  λαθη😜

• Haha 2
  • Confused 1

18 minutes ago, SAX said:

Υποτίθεται ότι η δουλειά των mods συν τοις άλλοις είναι να διορθώνουν και τα ορθογραφικά  λαθη😜

Καταρχην δεν υπάρχουν mods...10 υποτίθεται είναι αλλά δε τους βλέπω-μόνο το "ταμπελακι" μας νοιάζει ρε! Και σιγά να μην διορθώνουμε post-που ισχύει κανονικά αυτό που λες-αλλά εκτός του ότι είναι κουραστικό θα μας πάρουν με τις πέτρες.. Κατεβάστε το ντεμο σε 2 μέρες να βρείτε την υγεια σας-οι άλλοι που πλήρωσαν 70-80€ κορόιδα είναι δηλ? 

• Like 1
  • Haha 4

Ο κόσμος θέλει να πληρωνει

Ισχύει ακόμη το "ότι ακριβό άρα καλό" (μιλάω για το άλλο) 

@AkisVarg τσίπουρα ή Μπυρες; :icon_cool:

• Haha 3

1 minute ago, SAX said:

@AkisVarg τσίπουρα ή Μπυρες; :icon_cool:

Κακές παρέες! 

Σορρυ για το off topic!! 

• Haha 3

Καλησπερα κ καλη εβδομαδα. Τελικα διαβαζω οτι το efootball 22  που θα κατεβασουμε δωρεαν μεθαυριο δεν θα ειναι κρος πλατφορμ; Ισχυει; Επισης εγω πχ που ειμαι σε πισι θα το κατεβασω μεσω steam;

κάποια στιγμή όλα θα γίνουν...ο ολυμπιακος θα παρει champions league, οι pink floyd θα ξαναενωθουν, το μεγκα τσανελ θα δειχνει παλι παδικα 90s, το yoyo θα ξαναειναι της μοδας, οι καμπανες τζιν θα τις φορανε και οι αντρες οπως παλια ντισκο, η χωρα μας θα επιστρεψει στην δραχμη, το πασοκ θα ξαναχτιστει, τα ντιβανια θα ειναι παλι σε καθε σπιτι για παν ενδεχομενο επισκεπτη, και το ΠΡΟ θα ανεβει στον θρονο του! 

• Haha 6

Φρέσκο βίντεο, με ανάλυση 4Κ. Θα ήταν καλύτερα να το δει κάποιος σε τηλεόραση που να υποστηρίζει 4Κ για να βγάλει συμπεράσματα. Οπτικά φαίνεται καλό (καλύτερο από το FIFA 22 που το κατέβασα και το έπαιξα μερικές ώρες), αλλά ίσως παίζει ρόλο η κοντινή κάμερα. 

Όσον αφορά τα υπόλοιπα, υπομονή 3 μέρες και θα τα δούμε μόλις πιάσουμε χειριστήριο στα χέρια μας. Εγώ εξακολουθώ να είμαι αισιόδοξος και θέλω να ελπίζω ότι το online (δεν παίζω my club, μόνο online φιλικά και ματς κατάταξης) θα είναι σοβαρό φέτος. 

42 minutes ago, giannmad7 said:

Φρέσκο βίντεο, με ανάλυση 4Κ. Θα ήταν καλύτερα να το δει κάποιος σε τηλεόραση που να υποστηρίζει 4Κ για να βγάλει συμπεράσματα. Οπτικά φαίνεται καλό (καλύτερο από το FIFA 22 που το κατέβασα και το έπαιξα μερικές ώρες), αλλά ίσως παίζει ρόλο η κοντινή κάμερα. 

Όσον αφορά τα υπόλοιπα, υπομονή 3 μέρες και θα τα δούμε μόλις πιάσουμε χειριστήριο στα χέρια μας. Εγώ εξακολουθώ να είμαι αισιόδοξος και θέλω να ελπίζω ότι το online (δεν παίζω my club, μόνο online φιλικά και ματς κατάταξης) θα είναι σοβαρό φέτος. 

Φιλε μου αυτο ειναι το PES 2021 με ενα σκασμο mods πανω. 
Δεν εχει κυκλοφορησει καθαρο βιντεο απο efootball 2022.
Μην ψαρωνετε απο custom scoreboards και μενου.

13 minutes ago, flokiman said:

Φιλε μου αυτο ειναι το PES 2021 με ενα σκασμο mods πανω. 
Δεν εχει κυκλοφορησει καθαρο βιντεο απο efootball 2022.
Μην ψαρωνετε απο custom scoreboards και μενου.

το ειχα δει και εγω το πρωι που εψαχνα... εχουν μαμηθει να βγαζουν βιντεο με mods του 21 για τα click

17 hours ago, Ronaldo_IssPro98 said:

Αμα κρινω απο τα λεγομενα του Spoony που επαιξε E Football δεν εχει καμια σχεση. Αυτο που ειδαμε ως New Football και σαν Τρειλερ ειναι πιστευω για Mobile κυρίως. Για τις Κονσολες θα το δουμε τωρα. 

• Like 3

Aυτο που θα κατεβάσουμε θα περιλαμβανει την πλήρη έκδοση 2022 με ολες τις ομαδες ή θα κατεβασουμε κατι και μετα θα μας ζητησουν λ7 για να παιξουμε online ή για να εχουμε ολες τις ομαδες, για PC μιλαω.

On 26/9/2021 at 8:29 ΠΜ, mj23 said:

Είμαι & εγώ μεγάλος σε ηλικία και παίζω offline.Έχω παίξει πολύ λίγα ματς online και ειδικά στο Pes είχα δει κάτι πράγματα που δεν μπορούσα να τα εξηγήσω αλλά πίστευα ότι θα είναι ιδέα μου.Πχ να τρέχουν όλοι οι αντίπαλοι παίκτες με εξωπραγματικό τρόπο συνέχεια και να είναι σαν να έχουν πάρει αναβολικα.Μετα έπαιζα με άλλο αντίπαλο που τύχαινε να έχει πάρει την ιδια ομάδα που έπαιζα πριν (την ντοπαρισμένη) και οι παίκτες έτρεχαν κανονικα.Δεν έδωσα πολύ σημασία διότι δεν σκάω για το online γιατί πάντα ένιωθα ότι υπάρχει κάποια τοξικότητα σε αυτό. Από μια συζήτηση που είχα με ενα συνάδελφο που έχει αρχίσει και παίζει περισσότερο online κουβεντιάζαμε για τα cheats σε pc κλπ στο online και μου ανέλυσε κάποια πράγματα για την όλη φάση πως το κάνουν κλπ. Του ανέφερα το παραπάνω για το Pes στο Ps4 και μου είπε το παρακάτω το οποίο δεν μπορώ να γνωρίζω αν ισχύει αλλά δεν είχε λόγο να μου πει ψεματα.Ειχε πάει στο ανιψάκι του (μικρό το παιδί) . το οποίο έπαιζε κάτι Fortnite και άλλα online (είχε χάσει κυριολεκτικά και τον ύπνο του το παιδί)και έπαιζε με cheat.ΠΛΗΡΟΝΩΝΤΑΣ ΛΕΦΤΑ για να μπορεί να κλέβει. Του λέω οκ ρε φίλε καταλαβαίνω κάπως την φάση αλλά στο Pes και ειδικά σε κονσόλα είναι δυνατόν να μπορείς να κάνεις cheat? και μου λεει.Ο πιτσιρίκας o οποίος το ψάχνει πολύ ,είχε αγοράσει ενα cheat που μέσα από pc μετα του πέρναγε ενα cheat για το Pes στο Ps4 και έκανε τους παίκτες στο online να έχουν στατιστικά στο max και να τρέχουν σαν Γουσειν Μπολτ. 

Και λέω ,χαρά στο κουράγιο των (μεγάλων) "παιδιών" που μπορούν και ασχολούνται με το online gaming. Του λέω του φίλου μου και τι καταλαβαίνει που παίζει τα παιχνίδια με cheat? Δεν τον ενδιαφέρει μου λέει ,παίζει τα παιχνίδια ο μικρός πιο πολύ για να νιώθει ότι κερδίζει δεν "σκάει" για το ίδιο το παιχνίδι. Εκεί συνειδητοποίησα αυτό που όλοι κάπως ξερουμε.Οτι μάλλον οι πλειοψηφία που παίζει online και ειδικά αυτοί που έχουν βρει κάποιο τρόπο να κλέβουν ,ότι παιχνίδι και να βγάλει η εταιρεία όπως και να παίζει ,δεν τους ενδιαφέρει τόσο αν πχ οι σκιές δεν φαίνονται ,αν το χόρτο είναι έτσι ,αν ο παίκτης στρίβει ψεύτικα ,αν η μπάλα πάει αλλιώς και αν οι GK είναι ψεύτικοι και χίλια δυο άλλα που μας ενδιαφέρουν τους περισσοτέρους από εμάς που καθόμαστε και γράφουμε εδώ μέσα και αναλύουμε και λέμε να κάνουν το ενα και το άλλο και να βάλουν και (εδώ γελάνε)  offline modes.xaxaxa. ΟΠΩΣ και να το έχει βγάλει η εταιρεία αρκεί να είναι η νέα έκδοση του παιχνιδιού στην προκειμένη το Εfootball 22 τα πιτσιρίκια θα το παίζουν και θα προσπαθούν να βρουν όποιο τρόπο μπορούν για να κερδίζουν στο online.Δεν τα ενδιαφέρει η «χαρά» του παιχνιδιού σαν vgame ποδοσφαιρακι.

Δεν κάθονται να σκάσουν με τα animation και τα μακρινα σουτ κλπ.Βλεπουν τα vgames διαφορετικά όχι σαν κάποιος μεγαλύτερους που είπε το παιδί από πανω @SkyloMethyr που ξεκινήσαμε με τα spectrum & τα commodore και αγαπάγαμε τα παιχνίδια και ειδικά τα ποδοσφαιρακια πολυ από εμάς και λέγαμε άντε να δούμε τι θα βγάλουν του χρόνου και όταν είχαν βγάλει τα kick off και TVs Basketball στην Amiga τα βλέπαμε ακόμα και στον ύπνο μας και φτάσαμε στα fifa και στα pes και περνάγαμε ωραία με το offline και τα διπλά. Έχουν πεθάνει αυτά και φτάσαμε στην τοξικότητα και στο καρκίνωμα του online και του cheat.Άμα κερδίζω ,κερδιζω.δεν κάθεται ο πιτσιρίκας τώρα να αναλύσει το παιχνιδι.Γιαυτο πχ κατέληξε το Fifa κάποια στιγμή σαν τσίρκο και μπορούν οι παίκτες να κάνουν 10 τριπλες σε 15 δευτερόλεπτα γύρω γύρω από τον εαυτό τους πηγαίνοντας με πίσω βήματα μαζί με την μπάλα...

Διάβασα σε κάτι ποστ για το Fifa 22 που χαλιούνται κάποια παιδιά που είναι λέει πολύ δύσκολο πλέον σε αντίθεση με πέρσι διότι από εκεί που πέρσι μπαίνανε τα γκολ βροχή και ευκολα τωρα είναι λεει πανδυσκολο ,οι αμυνες μπετον ,κοβουν τα σουτ και ΠΡΕΠΕΙ ΛΕΕΙ ΝΑ ΧΑΜΗΛΩΣΩ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΣΤΟ Professional και εχουν καποιοι ξενερωσει…

Σκέφτομαι ότι θα πέσει πολυυυυ Patch πάλι…Θα αλλάξει το παιχνίδι καινά 2-3 φορές

Και λέω εγώ τωρα.Και τι πειράζει που πρέπει βάλω την δυσκολία στο Professional άμα οι άλλες δυσκολίες είναι πολύ δυνατές ,αν στο professional το cpu παίζει ωραία και μπορώ και παίζω ένα ισορροπημένο παιχνίδι ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΜΑΙ? Είναι κάποιος με καμία κρυφή κάμερα και με καταγράφει και θα μειωθεί ο εγωισμός μου άμα αντί για Legendary εγώ παίζω Professional?

Hρεμα ρε παιδιά, δεν πειράζει, μην γίνουμε μονοι μας και στο offline αυτό που γίνεται και στο online.Παίξτε να ευχαριστηθείτε το παιχνίδι ας είναι και στο Amateur, δεν μας καταγραφεί κανεις να μας βάλει βαθμό για χαλάρωμα είναι

και καποια στιγμη που θα πανε ολα στο cloud θα δουμε...

Πιστευω οτι αυτη η γενια τον κονσολων θα ειναι και οτι τελευταιο για το offline gaming.Μετα τελος.F2P και ολα στο cloud οπως stadia κλπ

Tα έλεγα  για το online ολη την χρονια (πλατφορμα pc) και μου έλεγαν εισαι υπερβολικος μόνο σε σενα συμβαίνουν. Η πλακα ειναι οτι με εκλεβαν καποιοι τελειωμενοι με rank 300-400, μιλάω για αγωνες κατάταξης που τερματίζει ο καθε κυκλος στους 10 αγωνες, παιζει να μπαιναν μεσα για να καταστρεψουν με τα χαμηλα rank που ειχαν τυπους σαν εμενα που επαιζα στα 700+, ετσι ολοκληρωναν τα ψυχολογικα συμπλέγματα τους, διοτι δεν εχει νοημα να κλεβεις και να εχεις 300ρανκ, απλα χανανε επίτηδες απο μερικους ωστε να εχουν χαμηλο rank για να καταστρεψουν στην συνέχεια οποιον πετυχαιναν με υψηλο rank. Moυ εχει τυχει να μην μπορει να αλλαξει πασα παικτης μου, να ειναι παντα γυρω και διπλα μου 5 αντιπαλοι έτοιμοι να μου πιουν το αιμα κλεβοντας την μπαλα και να τρεχουν σαν τρελοι σε ολο το ματς, παντα ενα τσακ καλυτεροι στην πασα και στο σουτ, το μπουτον λαγκ να μου εχει σπασει τα νευρα και το χειροτερο απο ολα, οτι και σχεδιο να εχω κανει στον προγραματισμο επιθεσης ... πχ εναλλαγη στις πτερυγες - επιθετικοι πλαγιοι αμυντικοι - τικι τακα κλπ να μην εφαρμόζετε κατι απο αυτα και οι συμπαικτες να μην κανουν κινηση στο χορο λογο σκριπτ, να σε κλεβει ο αντιπαλος άλλα παραλληλα και η Κοναμι. Οποτε θεους να εχει το νεο παιχνιδι, αν δεν δουλευει το online τοτε το παιχνιδι ειναι σαν να μην υπάρχει

Edited by giannis10001

1 hour ago, giannis10001 said:

Tα έλεγα  για το online ολη την χρονια (πλατφορμα pc) και μου έλεγαν εισαι υπερβολικος μόνο σε σενα συμβαίνουν. Η πλακα ειναι οτι με εκλεβαν καποιοι τελειωμενοι με rank 300-400, μιλάω για αγωνες κατάταξης που τερματίζει ο καθε κυκλος στους 10 αγωνες, παιζει να μπαιναν μεσα για να καταστρεψουν με τα χαμηλα rank που ειχαν τυπους σαν εμενα που επαιζα στα 700+, ετσι ολοκληρωναν τα ψυχολογικα συμπλέγματα τους, διοτι δεν εχει νοημα να κλεβεις και να εχεις 300ρανκ, απλα χανανε επίτηδες απο μερικους ωστε να εχουν χαμηλο rank για να καταστρεψουν στην συνέχεια οποιον πετυχαιναν με υψηλο rank. Moυ εχει τυχει να μην μπορει να αλλαξει πασα παικτης μου, να ειναι παντα γυρω και διπλα μου 5 αντιπαλοι έτοιμοι να μου πιουν το αιμα κλεβοντας την μπαλα και να τρεχουν σαν τρελοι σε ολο το ματς, παντα ενα τσακ καλυτεροι στην πασα και στο σουτ, το μπουτον λαγκ να μου εχει σπασει τα νευρα και το χειροτερο απο ολα, οτι και σχεδιο να εχω κανει στον προγραματισμο επιθεσης ... πχ εναλλαγη στις πτερυγες - επιθετικοι πλαγιοι αμυντικοι - τικι τακα κλπ να μην εφαρμόζετε κατι απο αυτα και οι συμπαικτες να μην κανουν κινηση στο χορο λογο σκριπτ, να σε κλεβει ο αντιπαλος άλλα παραλληλα και η Κοναμι. Οποτε θεους να εχει το νεο παιχνιδι, αν δεν δουλευει το online τοτε το παιχνιδι ειναι σαν να μην υπάρχει

Δεν ειναι χαμηλα ρανκ....υψηλα ειναι

..."φαινεται" οτι ειναι χαμηλα....γινεται και στο φιφα.....να πως....εγω μπαινω στο pc μου ως ΑΛΛΟΣ (χαμηλο ρανκ) με ΑΛΛΟ κωδικο και ΑΛΛΟ μαιλ πχ με τον λογαριασμο του φιλου μου ο οποιος εχει παιξει ελαχιστα και ΤΟΥ κερδιζω ως μπουσταρισμενος 9 στα 10 ματς. Πιστευω οτι το παιχνιδι διαβαζει τις νικες του δικου μου λογαριασμου και τα πολλα ματς (ΑΡΑ ΚΑΛΟΣ ΠΕΛΑΤΗΣ). Οταν ομως παιζει απο το σπιτι του τα πραγματα ονλαιν ειναι διαφορετικα. Δοκιμαστε μια και γραψτε εντυπωσεις. Δεν πιστευω οτι λεω βλακειες ουτε οτι ειναι πλασιμπο.

On 27/9/2021 at 9:03 ΠΜ, Ronaldo_IssPro98 said:

τωρα ο,τι αλλο και ας υπωθει, ο καθενας εχει την αποψη του!

Οχι μωρε ιδεα σου

Την Πεμπτη θα το δουμε απο μονοι μας

Η Κοναμι εχει κανει μεγαλες αλλαγες στο gameplay

Οποτε δεν διαφημιζε τιποτα ειχε κανει αλλαγες ουσιας

Φετος εχει εμπιστοσυνη στο προιον της και δεν διαλλαλει τιποτα περιμενει να μιλησει απο μονο του

Θυμηθητε το

Επισης αυτο που τη νοιαζει ειναι η καμπανια για το creative  team

στο steam γιατι αναφερει οτι ειναι διαθεσιμο απο της 29/9?