Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 21 - Career Mode Topic

Recommended Posts

βλεπω οτι σκοραρετε με πεναλτι,σε εμενα φαουλ υπερ μου σε 2 σεζον ειναι μολις 3 !!! και 1 πεναλτι επισεις υπερ !! καθε χρονο και χειροτερα με την διαιτησια για εμενα

• Love 1

10 hours ago, TOL1S said:

βλεπω οτι σκοραρετε με πεναλτι,σε εμενα φαουλ υπερ μου σε 2 σεζον ειναι μολις 3 !!! και 1 πεναλτι επισεις υπερ !! καθε χρονο και χειροτερα με την διαιτησια για εμενα

Handball : ON

Μονο ετσι κερδιζω στημμενα.

• Like 3

94 γκολ παθητικό ρε φίλε σε 34 ματς είναι για απέλαση όχι απλά απόλυση!:hehe: Και από την άλλη να έχεις σκοράρει 87 τερματίζοντας στην 7η θέση..Πιο πολλά γκολ κι απ'τον πρωταθλητή..Δε ξέρω τι φάση αλλά όσους πίνακες βαθμολογίας βλέπω εδώ πάντα είναι πολύ off και αντιρεαλιστικά τα αποτελέσματα στο goal difference στην ομάδα που ελέγχει ο παίχτης και σε σχέση με την βαθμολογική του θέση.Όλες οι ομάδες της cpu έχουν φυσιολογικά νούμερα και μετά βλέπεις τα νούμερα της ομάδας του παίχτη και είναι να τραβάς τα βυζιά σου..Και να έχεις και πρώτο σκόρερ στη λίστα με διπλάσια γκολ από τον δεύτερο και να έχεις τερματίσει έβδομος..χαχα ότι νά'ναι τελείως..Ντάξει παιχνίδι είναι και είναι φυσιολογικό έως ένα σημείο να βλέπεις και υπερβολές αλλά σε κάποιες περιπτώσεις απλά παραπάει..Θα είχε πολύ καλύτερη και ρεαλιστική εικόνα αν τα νούμερα ήταν πιο φυσιολογικά..Δείχνει πόσο ψέμα είναι το παιχνίδι.

• Haha 2

καταπληκτικα τα sliders του ματ,τα τεσταρω τωρα και παιζεται μπαλαρα

να συμφωνησω με τον @ELBarto-3- που ανεφερε οτι φετος δεν παιζει ρολο η ηλικια του παικτη,3 βασικοι λογοι,1ον το stamina δεν λειτουργει καλα,2ον και σημαντικοτερο το dynamic potential που παικτες που αρχισαν να εχουν μειωση στα στατ τους ξαφνικα ανεβαινουν και παλι,παραδειγμα ο δικος μου ο φορτουνε που το παρατηρησα εχθες,ενω την 1η σεζον ξεκιναει με 70,παει προς 71,τελικα επεσε στο 69 ξεκινησε 2η σεζον με βελακια κατω και τωρα τον γεναρη παει παλι προς 70 με παρα πολυ αργο ρυθμο ομως ειτε στην ανοδο ειτε στην καθοδο των στατ του και 3ον ειναι πως θα χρησιμοποιησετε των παικτη,δλδ ενας παικτης που παραγει π.χ. ενας επιθετικος που σκοραρει θα κραταει καλα,ενας αμυντικος που δεν κοβει με τιποτα θα πεφτει συνεχως.

Edited by TOL1S
  • Love 2
  • Like 1

Παρακαλω τους διαχειριστες η εν λογω δημοσιευεση να διαγραφει

Edited by takisaek

@ELBarto-3- Για αυτό που λες για τη Βερντερ τι εννοείς? 

Πρόσεξε τι θα απαντήσεις, γιατί την έχω έτοιμη την απάντηση, ελπίζω να μη θυμάμαι καλύτερα από σένα...   :martillazo7bl:

Edited by slamsoze
  • Haha 1
  • Confused 1

συγνωμη αλλα μονο σε εμενα φαινεται το παιχνιδι ευκολοτερο ?

νομιζω οτι η cpu ειναι πλεον 2 επιπεδα κατω,υπαρχουν ματς που δεν κανει φαση,ασε το σπαμαρισμα με ψηλη μπαλια ολη την ωρα,επισεις βρηκα και bug που απλα περπατας και η cpu περπαταει διπλα σου χωρις να κανει τον κοπο να σε μαρκαρει.

οι προπονητες συνεχιζουν να εχουν bug,τωρα τους δειχνει με την στολη της ομαδας μεσα στο γηπεδο και με μια fake οταν κανουν συμβολαια.

10.000.000 beta testers ειμαστε,γιατι να κανουν το κοπο να ελεγξουν αυτα που χαλανε.

• Like 1
  • Sad 1

2 hours ago, slamsoze said:

@ELBarto-3- Για αυτό που λες για τη Βερντερ τι εννοείς? 

Πρόσεξε τι θα απαντήσεις, γιατί την έχω έτοιμη την απάντηση, ελπίζω να μη θυμάμαι καλύτερα από σένα...   :martillazo7bl:

Εννοω αυτο που ακριβως ειπα.
Οτι δεν θυμαμαι να την εχω δει να πεφτει σε αλλα ΦΙΦΑ στις καριερες μου.

35 minutes ago, TOL1S said:

συγνωμη αλλα μονο σε εμενα φαινεται το παιχνιδι ευκολοτερο ?

νομιζω οτι η cpu ειναι πλεον 2 επιπεδα κατω,υπαρχουν ματς που δεν κανει φαση,ασε το σπαμαρισμα με ψηλη μπαλια ολη την ωρα,επισεις βρηκα και bug που απλα περπατας και η cpu περπαταει διπλα σου χωρις να κανει τον κοπο να σε μαρκαρει.

Sliders αδερφακο.
Χωρις sliders ειμαστε δυσκολα, εγω το εχω προσαρμοσμενο, και το OS θα βγαλει νεα μεσα στην εβδομαδα

Edited by ELBarto-3-
  • Love 1
  • Like 1

5 minutes ago, ELBarto-3- said:

Sliders αδερφακο.
Χωρις sliders ειμαστε δυσκολα, εγω το εχω προσαρμοσμενο, και το OS θα βγαλει νεα μεσα στην εβδομαδα

εχω δοκιμασει 3-4 διαφορετικα και μεχρι τωρα τιποτα,εγω βλεπω οτι η εα το χαλασε το παιχνιδι,μια χαρα ηταν οπως ηταν,τι θελουν και το πειραζουν ολη την ωρα,το μονο που χρειαζοταν ηταν να παει η αμυνα λιγο πισω γιατι ετρωγαν κολλημα στις κοντρες,ενω το εκαναν αυτο χαλασαν το επιπεδο δυσκολιας,τωρα τεσταρω στο default 

• Like 1