Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 21 - Career Mode Topic

Recommended Posts

4 hours ago, Fanis-13- said:

Ναι αλλά ήταν αρκετές και κάποιες υπερβολικες, όπως είπε και ο Ντιέγκο.

Άμα δεν το πάρουμε στα χέρια σας δεν θα καταλάβουμε σε βάθος απλά...

Έχω και μια δυσπιστία σε αυτούς τους ανθρώπους με τις φολες που φάγαμε το τελευταίο καιρό.

Υπερβολικες στο loose που και παλι, στην πραγματικοτητα η Μπαρσελονα πηρε τον Ντεμπελε 150 εκατομυρρια πριν 2 χρονια, σταματηστε, ξαναλεω....
Στο Strict μια χαρα ειναι οι τιμες για 2020, ελεος.

Εγω στο strict, που θα ειναι το μονο που θα παιζω, μια χαρα το βρισκω.
Οι μεταγραφες των 20 μυρριων εχουν πεθανει εδω και χρονια.

Edited by ELBarto-3-
  • Like 1

1 hour ago, ELBarto-3- said:

Υπερβολικες στο loose που και παλι, στην πραγματικοτητα η Μπαρσελονα πηρε τον Ντεμπελε 150 εκατομυρρια πριν 2 χρονια, σταματηστε, ξαναλεω....
Στο Strict μια χαρα ειναι οι τιμες για 2020, ελεος.

Εγω στο strict, που θα ειναι το μονο που θα παιζω, μια χαρα το βρισκω.
Οι μεταγραφες των 20 μυρριων εχουν πεθανει εδω και χρονια.

Μακαρι γιατί όλοι όντως στο strict θα το έχουμε.

Τέλος πάντων ειδομεν στη πράξη αδερφέ.

Τελικά για τα γήπεδα ακόμα μαθαίνουμε...

Προφανως και Strict, παιδια. Δεν υπαρχει αλλη επιλογη. Αρκει φυσικα να δουλευει σωστα, που πιστευω θα δουλευει. Νταξει, ολοι μας κατα καιρους καναμε μεταγραφες σε career που κανονικα δεν γινονταν αλλα ετσι θα είναι πιο ρεαλιστικο το παιχνιδι και ισως μας κρατησει και παραπανω, γιατι δεν θα μπορεις να κανεις ομαδαρες σε 2 σεζον.

• Like 2

παιζοντας σημερα κατα 99% δεν θα το αγορασω,θελει καμια 10αρια update για να παιχτει,προτιμω να αγορασω το φιφα 20,καλη συνεχεια σε οποιον το παρει

• Like 1

Σαν gameplay ενα ελαφρως βελτιωμενο 20 ειναι, το οποιο σε γενικες γραμμες ειναι θετικο.
Career δεν εχω δοκιμασει ακομα.

Ωραιες μικρες λεπτομερειες οπως τα δυχτια να εχουν το χρωμα που εχουν στην πραγματικοτητα, ανα ομαδα, (δηλ. Γκορνικ μπλε δυχτια η Φιορεντινα μωβ&ασπρο ΟΠΟΙΟ γηπεδο και αν τους βαλεις για εδρα) εινα ευπροσδεκτες και ρομαντικες.

Εγω θα το παρω, γιατι εχω να παιξω ΦΙΦΑ απο αρχες Ιουνιου, και βαραω πλερεζες απο την ελλειψη ποδοσφαιρου.

• Like 3

1 hour ago, TOL1S said:

παιζοντας σημερα κατα 99% δεν θα το αγορασω,θελει καμια 10αρια update για να παιχτει,προτιμω να αγορασω το φιφα 20,καλη συνεχεια σε οποιον το παρει

Γι' αυτον τον λογο δεν ασχολουμαι με early access, που δεν εχει μπει καν το day 1 patch, αδερφε. Ειναι νομος αυτο. Βλεπεις ολες τις παθογενειες και ξενερωνεις. Εννοειται θα θελει updates το παιχνιδι. Καθε χρονο μετα το 3-4 update αρχιζει και στρωνει. Το 20 μην το παρεις καν. Ειναι αθλιο παιχνιδι. Εγω θα σου ελεγα να περιμενεις να βγουν patch για το 21 και να το παρεις σε καμια πτωση τιμης τα Χριστουγεννα.

• Like 1

10 minutes ago, Dimokritos said:

Καθε χρονο μετα το 3-4 update αρχιζει και στρωνει. Το 20 μην το παρεις καν. Ειναι αθλιο παιχνιδι.

Και το 20 γιατί δεν είχε στρώσει με τα 3-4 update και παραμένει ένα άθλιο παιχνίδι?

Και δεν έκλαψα τα λεφτά για το 20 που είχα δώσει. Έκλαψα για τον ένα μήνα που έφαγε από την ζωή μου.Γιατι αν το πάρεις δεν μπορείς και να το πετάξεις από την πρώτη μέρα.

Τα 14-16 τα είχα παίξει περισσότερο κι από κει και πέρα κατρακύλα. 

2 hours ago, TOL1S said:

Ρε συ Τόλη τόσο χάλια είναι το gameplay;; Εμένα μου μοιάζει αναβαθμισμένο 20 σε γενικές γραμμές. Δεδομένου ότι η καριέρα είναι σαφώς αναβαθμισμένη σε σχέση με το 20 πιστεύεις ότι πάλι δεν αξίζει;

Επίσης συμφωνώ με Δημόκριτο, το 20 δεν αξίζει για καριέρα, εγώ που έπαιξα φέτος για πρώτη φορά και στη 3η σεζόν το παράτησα γιατί το βαρέθηκα, επαναλαμβανόμενο μέχρι αηδίας.

Edited by BasilhsGR

1 hour ago, Antiklika said:

Και το 20 γιατί δεν είχε στρώσει με τα 3-4 update και παραμένει ένα άθλιο παιχνίδι?

Και δεν έκλαψα τα λεφτά για το 20 που είχα δώσει. Έκλαψα για τον ένα μήνα που έφαγε από την ζωή μου.Γιατι αν το πάρεις δεν μπορείς και να το πετάξεις από την πρώτη μέρα.

Τα 14-16 τα είχα παίξει περισσότερο κι από κει και πέρα κατρακύλα. 

Φίλε μου, μην ανοιξουμε κουβεντα εδω .Είναι το topic της καριερας. Εγω απλα απάντησα στον Τολη που είναι μέλος και γράφουμε εδω και χρονια για τα career μας. Kαι ολα αυτα περι career και μονο. Ο,τι συζητηση θελετε γενικότερα  για το παιχνιδι στο αλλο topic. Μην το γ@μησουμε και αυτο.

Edited by Dimokritos
  • Like 1

Όχι αλίμονο. Να γ#μησούμε τοπίκ φιφα? Η απορία μου πάντως παραμένει.Ισως τα update για το 2021 αποδειχτούν πιο αποτελεσματικά από του 2020.

9 hours ago, Dimokritos said:

Γι' αυτον τον λογο δεν ασχολουμαι με early access, που δεν εχει μπει καν το day 1 patch

εχει μπει κανονικα το day 1 επισεις εχθες μπηκε και 2ο update παρακαλω,το παιχνδι ειναι το τελικο,απλα παιζεις λιγες μερες νωριτερα,δεν θα αλλαξει κατι στις 9 του μηνα

9 hours ago, Dimokritos said:

Το 20 μην το παρεις καν. Ειναι αθλιο παιχνιδι.

μετα το κλεισιμο του 21 εβαλα το 20 και ευχαριστηθηκα 2 ματσακια στην καριερα και ας εχασα,τουλαχιστον στο 20 λειτουργουν σωστα σχεδον τα παντα,στο 21 θα λειτουργησουν σωστα τον γεναρη μετα το 5ο update.

να πω και για την καριερα,το να προπονησεις εναν παικτη πλεον ειναι βασανο,θεωρητικα ομως σωστο, για να μην ανεβαινεις +10 overall καθε σεζον,τωρα θα πηγαινει +2,το να ανεβασεις καπως γρηγορα στατ σε συγκεκριμενο τομεα επισεις βασανο,καποιοι θελουν 155 εβδομαδες για να παρουν +2 τρεξιμο,καλυτερα να τους πουλας και να φερνεις νεο παικτη,θα καταντησει fut η κατασταση.

το μεγαλο μου θεμα ειναι το gameplay,να παρω ενα παιχνιδι που δεν λειτουργουν οι αμυντικες τακτικες και οι παικτες μου καθονται στο κεντρο ?

να παρω ενα παιχνιδι που οι ατομικες εντολες,κατσε στην αμυνα δεν λειτουργει και το δεξι μπακ ειναι 2ος επιθετικος ?

να παρω ενα παιχνιδι με γλαστρες στο κεντρο,να βαλω και εδω τις εικονες που εβαλα στο τοπικ του φιφα

9NhwQwg.jpg

Se8oIyO.jpg

k8uzXox.jpg

να παρω ενα παιχνιδι που η cpu δεν κοβονται οταν αρχισει τα τσαλιμακια ?

να παρω ενα παιχνιδι που η cpu μπαγκαρει και παει διπλα στο σημαιακι του κορνερ και κανει πανω κατω ο παικτης στο 30 λες και τελειωνει το ματς και θελει να κρατησει το σκορ και ο μονος τροπος να  παρω μπαλα ειναι η κοκινη καρτα ?

να παρω ενα παιχνιδι που εχει μονον εναν τροπο αναπτυξεις λες και παιζεις squad battle ? το καταλαβαινετε απο το 1ο ματς σας οδηγει αυτοματα το παιχνιδι.

10 hours ago, ELBarto-3- said:

Σαν gameplay ενα ελαφρως βελτιωμενο 20 ειναι, το οποιο σε γενικες γραμμες ειναι θετικο.

ναι ειναι,το εγραψα στο 1ο μου ποστ,αλλα αυτα τα σκατα που αναφερω τωρα μου χαλασανε την αρχικη εντυπωση και δυστυχως βαρανε εντονα οταν παιζεις.

και συμβουλη,κλειστε ΕΧΘΕΣ απο τα settings την επιλογη που η cpu μιμειται τους αληθινους χρηστες, ειναι οτι πιο αθλιο υπαρχει,σπαμαρει μονο skills.

• Like 1

1 hour ago, TOL1S said:

ναι ειναι,το εγραψα στο 1ο μου ποστ,αλλα αυτα τα σκατα που αναφερω τωρα μου χαλασανε την αρχικη εντυπωση και δυστυχως βαρανε εντονα οταν παιζεις.

και συμβουλη,κλειστε ΕΧΘΕΣ απο τα settings την επιλογη που η cpu μιμειται τους αληθινους χρηστες, ειναι οτι πιο αθλιο υπαρχει,σπαμαρει μονο skills.

Δεν έχω θέμα, προσωπικά, αν κάνει skills η CPU 

2 hours ago, TOL1S said:

εχει μπει κανονικα το day 1 επισεις εχθες μπηκε και 2ο update παρακαλω,το παιχνδι ειναι το τελικο,απλα παιζεις λιγες μερες νωριτερα,δεν θα αλλαξει κατι στις 9 του μηνα

μετα το κλεισιμο του 21 εβαλα το 20 και ευχαριστηθηκα 2 ματσακια στην καριερα και ας εχασα,τουλαχιστον στο 20 λειτουργουν σωστα σχεδον τα παντα,στο 21 θα λειτουργησουν σωστα τον γεναρη μετα το 5ο update.

να πω και για την καριερα,το να προπονησεις εναν παικτη πλεον ειναι βασανο,θεωρητικα ομως σωστο, για να μην ανεβαινεις +10 overall καθε σεζον,τωρα θα πηγαινει +2,το να ανεβασεις καπως γρηγορα στατ σε συγκεκριμενο τομεα επισεις βασανο,καποιοι θελουν 155 εβδομαδες για να παρουν +2 τρεξιμο,καλυτερα να τους πουλας και να φερνεις νεο παικτη,θα καταντησει fut η κατασταση.

το μεγαλο μου θεμα ειναι το gameplay,να παρω ενα παιχνιδι που δεν λειτουργουν οι αμυντικες τακτικες και οι παικτες μου καθονται στο κεντρο ?

να παρω ενα παιχνιδι που οι ατομικες εντολες,κατσε στην αμυνα δεν λειτουργει και το δεξι μπακ ειναι 2ος επιθετικος ?

να παρω ενα παιχνιδι με γλαστρες στο κεντρο,να βαλω και εδω τις εικονες που εβαλα στο τοπικ του φιφα

9NhwQwg.jpg

Se8oIyO.jpg

k8uzXox.jpg

να παρω ενα παιχνιδι που η cpu δεν κοβονται οταν αρχισει τα τσαλιμακια ?

να παρω ενα παιχνιδι που η cpu μπαγκαρει και παει διπλα στο σημαιακι του κορνερ και κανει πανω κατω ο παικτης στο 30 λες και τελειωνει το ματς και θελει να κρατησει το σκορ και ο μονος τροπος να  παρω μπαλα ειναι η κοκινη καρτα ?

να παρω ενα παιχνιδι που εχει μονον εναν τροπο αναπτυξεις λες και παιζεις squad battle ? το καταλαβαινετε απο το 1ο ματς σας οδηγει αυτοματα το παιχνιδι.

Το 20 μεχρι και τον Ιουνίο που επαιζα και έκανα δοκιμές στην καριερα παρολο που δεν ποσταρα εδω, ακομα χαλια ηταν. Απο τα πιο scripted FIFA των τελευταιων χρονων και  και υπηρχε και θεμα και με τις πασες και τις κινησεις των παιχτων. Και ειχε και σε μεγιστο βαθμο το γνωστο προβλημα των FIFA. Ομαδες που κανονικα είναι κακες επαιζαν σαν να ειχε 11 Μεσι ξαφνικα.

Τωρα για τα patch που λες στο 21, πραγματα στο online εφτιαχναν απο ο,τι ειδα. 

Edited by Dimokritos

Δηλαδή τώρα στην καριέρα, εκτός από να παίζουμε παιχνίδια,πρέπει να προπονουμε και τους παίκτες? Μήπως να βγάλουν μια εφαρμογή καριέρας για κινητό,να προπονουμε τους παίκτες όταν περιμένουμε στην ουρά στα σούπερ μάρκετ?

Υπάρχει κόσμος που διαθέτει λίγο ελεύθερο χρόνο για γκειμινγκ και θέλει απλώς να μπει να παίξει παιχνίδια. Εκτός από μικρο επαγγελματίες που βρίσκονται για πολλές ώρες στις επιχειρήσεις τους,συνταξιούχους κλπ.

Edited by Antiklika

η αληθεια ειναι οτι δεν τους προπονεις,δεν χανεις καποιον χρονο,αρχικα στην ομαδικη προπονηση θα πρεπει να παιξεις  τα drills,παντα αν θελεις για να τα κανεις Α η Β,αν δεν τα κανεις θα παιρνεις παντα D,το Α-Β σημαινει οτι θα κουραζονται λιγοτερο,θα εχουν καλυτερη διαθεση και θεωρητικα μαθαινουν καλυτερα το συστημα της ομαδας,σαν  χημεια,αυτο θα φαινεται στα στατ τους πριν τους αγωνες,αν δεν κανεις τα drills οπως ειπα θα ειναι συνεχεια στο D,οπου εχουν χαμηλοτερα στατ και κακο morale,απο την στιγμη που θα κανεις η οχι τα drills μετα δεν ασχολεισαι,θα βαζεις το sim μονο και εισαι κομπλε,οπως κανουμε τοσα χρονια.

το θεματακι ειναι στα ατομικα,οπου και παλι δεν χρειαζεται κατι απο εμας,επιλεγουμε αν θελουμε κατι συγκεκριμενο να κανει ενας παικτης και μετα απλα περιμενεις να περασουν οι εβδομαδες,οι μηνες,τα χρονια καθως παιζεις για να ανεβει 2-3 πανω στα στατ του,αυτο ουσιαστικα καθιστα την αναπτυξη αργη,βαρετη και κουραστικη,με αποτελεσμα οπως το βλεπω εγω εννοειται,να προτιμω να σουταρω τον παικτη και να παρω εναν αλλο παρα να περιμενω να περασει ο καιρος ωστε να ανεβει,γιαυτο και αναφερω οτι παει προς fut η κατασταση.

η κλασικη τακτικη της εα,ποναει κεφαλι κοβει κεφαλι,στο ενα φιφα δεν βαζεις κεφαλιες,στο αλλο εχει μονο κεφαλιες,εδω τωρα ειχαμε ακραια αναπτυξη παικτων με +10 και βαλε στο overall και τωρα κοβουν ολο αυτο και πας στο αλλο ακρο της ταλαιπωριας,δεν υπαρχει κατι το ενδιαμεσο που θα  ηταν και το σωστο.

Edited by TOL1S
  • Like 2

Εχτές έπαιξα  2 ματσάκια  και σήμερα 3 ματσάκια,  μόνο Καριερ... 

Με ROSS COUNTY  και σήμερα με LENS 

GAMEPLAY : πισπιστεύω όπως όλοι μας ότι με update και sliders θα το στρώσουμε.. 

Για μένα είναι λίγο περίεργο ακόμα,   γιατί έπαιζα μέχρι και προχτές το 20. 

Αν αφήσουμε τα αγωνιστικά και ας πάμε στα του μενού και ιδιαίτερα με το training..

ΕΡΏΤΗΣΗ: αν προχωράς από αγώνα σε αγώνα από το ημερολόγιο,  οι προπονήσεις γίνονται και αν ναι ποιες???

Γιατί κάθε μέρα βλέπω και διαφορετικούς παιχτες... Δεν το έχω καταλάβει ακόμα... Δεν πρόλαβα και δεν ξέρω αν θα προλάβω. 

π.χ.   εγώ έχω βάλει recovery και rest πριν και μετά τον αγώνα και όλη την άλλη εβδομάδα προπόνηση..

Αν προχωράω από τον ένα αγώνα στον άλλο Κυριακή σε Κυριακή ας πούμε, από το ημερολόγιο, οι προπονήσεις θα γίνονται αυτόματα που εχω βάλει ή θα πρέπει να προχωράω μέρα με τη μέρα και να τις κάνω;;

Αυτό είναι το ερωτηματικό μου...

Γενικά δεν είναι αυτο που θα σε τρελάνει αλλά χωρίς λίγο μπάλα δεν βγαίνει..

Τώρα όσο αφορά τα χαφ φίλε @TOL1S νομίζω ότι συνεχίζει το πρόβλημα..

Εγώ τις βλέπω τις γλάστρες με σύστημα 4-4-2 double six , stay back και στους 2 και τακτική ομαδας drop back , position και πίσω η αμυντική γραμμή...

Αν προλάβω αύριο θα παίξω και 4-2-3-1 , 4-1-4-1 Και θα δω αν έχει διαφορά..

Παντός θέλει sliders και για την ταχύτητα και για τα σουτ , για αρχή,   ότι βαράνε γράφει..

Αυτά προς το παρών..  Δεν ξέρω για  day one ίσως ναι ίσως και  αργότερα να κάνουμε και καμία τράμπα και να το πάρω και ακόμα πιο φθηνά... θα δω

• Like 2

8 hours ago, desperado said:

stay back και στους 2

αν ειναι cdm οι μεσοι τοτε στα instructions βαλτους το man mark και θα δεις διαφορα οταν αμυνεσαι

• Like 1

@TOL1S Πάντα βάζω στο CDM τουλάχιστον στο 1 από τα 2 man mark εκτός του stay back..

Δεν είδα κάτι..

Αντίθετα στο 4-1-4-1 με ένα καθαρό και μόνο αμυντικό χαφ με τις παραπάνω ρυθμίσεις είδα αποτέλεσμα..

Όμως ο ένας επιθετικός είναι πολύ μόνος , μέχρι στιγμής επιθετικά παίζω καλύτερα με 2 επιθετικούς..

Σήμερα στην τελευταία μου μάλλον προσπάθεια πήρα την ΜΠΑΡΝΣΛΕΙ έπαιξα κλασικό 4-4-2 Χωρίς καμία εντολή και balance -balance , τρώγαμε 3-4 πίσω αλλά βάζαμε και 2-3..

Πολλά γκολ , θέλει sliders για κατακόρυφη μείωση ρυθμου..

Training: νομίζω για να ασχοληθείς με κάθε παίχτη ξεχωριστά στην  προπόνηση ή αλλαγή θέση που  θα κανεις σε παιχτη/ες  κτλ . θα είναι χρονοβόρο οπότε πιστεύω οτι θα γίνεται στα σοβαρά καριερ.

Επισεις όλην την βδομάδα που βάζω εγώ προπόνηση πχ με ΜΠΑΡΝΣΛΕΙ οι παίχτες είναι τελειωμένοι,

οπότε δεν θα μπορείς να το κάνεις σε όλες τις ομάδες την καθημερινή προπόνηση που θα ήθελα εγώ...

** Σαν Λορέντζο,  δεν ακούω συνθήματα και στεναχωριέμαι....

Δεν βλέπω γήπεδα σε ΛΙΝΤΣ, ΦΡΆΙΜΠΟΥΡΓΚ και  ΟΣΑΣΟΥΝΑ , θα μπουν μετά δεν ξέρω....

Αυτά από τα σημερινά μου... 

• Love 1
  • Like 2

9 hours ago, desperado said:

Αντίθετα στο 4-1-4-1 με ένα καθαρό και μόνο αμυντικό χαφ με τις παραπάνω ρυθμίσεις είδα αποτέλεσμα..

Όμως ο ένας επιθετικός είναι πολύ μόνος

θα μετακινησεις τον εναν μεσο πιο ψηλα,αυτο λογικα θα σου δωσει την επιλογη να γινει και cam αλλα δεν ξερω αν θα το χρειαστεις,μπορει να ειναι και καλυτερα σαν cm ,επειτα του δινεις εντολη να παταει περιοχη για τις σεντρες,εδω βεβαια δεν θυμαμαι αν εχει την επιλογη ο cm αλλιως θα πρεπει να τον κανειος cam,με αυτον το τροπο εφτιαξες κρυφο επιθετικο και δεν θα νιωθει μοναξια ο μπροστινος.

• Like 1

10 hours ago, desperado said:

Δεν βλέπω γήπεδα σε ΛΙΝΤΣ, ΦΡΆΙΜΠΟΥΡΓΚ και  ΟΣΑΣΟΥΝΑ , θα μπουν μετά δεν ξέρω....

Αυτά από τα σημερινά μου... 

Leeds Utd μια χαρά υπάρχει το Elland Road.

Εκτός κι αν εννοείς την Lask Linz 😉

Eiland Road Fifa21

https://imgur.com/gallery/QUNZ9WZ

Edited by SkyloMethyr

λοιπον,μιας και δεν υπαρχει πλεον πιεση χρονου απο το ea play,εχω φαει πανω απο 2 ωρες μονο για την προπονηση,οι βαθμολογιες A-B-C-D ουσιαστικα αφορουν το ποσους ποντους θα δωσει στους παικτες στην κατηγορια sharpness,διοτι στο fitness χανουν 8 με 10 ποντους παντα ανεξαρτητα βαθμου.

πως παει τωρα το sharpness,εκανα καποια drills,οχι ολα και τα αφησα σε Α-Β-C μιας και το D ειναι το default,λοιπον εχουμε και λεμε,οι ποντοι καθοριζονται 

1.απο τα Α-Β-C-D

2.απο ποσους παικτες θα γινει η ασκηση,λιγοτεροι παικτες περισσοτερο sharpness

παραδειγματα.

Α με 2 παικτες,ολοι θα παρουν +10

Α με 5 παικτες,ολοι θα παρουν +6

Β με 4 παικτες,ολοι θα παρουν +6

C με 3 παικτες,ολοι θα παρουν +4

C με 5 παικτες,ολοι θα παρουν +2

D ολοι θα παρουν +2 ασχετα ποσοι κανουν την ασκηση

ολα τα sharpness εκτος απο ατομικα πανε και στο ομαδικο,αυτο ακριβως δεν ξερω ποσους ποντους θα χρειαστει,ηδη μετα απο  σχεδον 2 μηνες που ετρεξα δεν εχει φτασει ουτε στην μεση.

δεν ξερω κατα ποσο η νεα ομαδικη προπονηση μας βοηθαει ετσι οπως το εκαναν,διοτι με το ea play ετραξα ενα με την νιουκαστλ ολα στο D και δεν μπορω οτι βλεπω μεγαλη διαφορα μεταξυ των βαθμων Α-Β-C-D,στο γηπεδο.

τωρα στις ατομικες προπονησεις θα μεινω στην ααρχικη μου τοποθετηση,οτι κρατανε καιρο για να μην υπαρχει ακραια αναπτυξη παικτων,οι επιλογες που εχουν δωθει ειναι πολυ διαφορετικες απο αυτες που ξεραμε.πχ. εγω ειχα την ταση τους τερματαδες να τους ανεβασω 3 συγκεκριμενα στατ τα οποια γινοταν με μια ασκηση,τωρα αυτο δεν γινεται,ειδικα η τοποθετηση που την θεωρω βασικη ειναι μαζι με τις αλλες ασκησεις,οπως το kicking που δεν με ενδιαφερει καθολου,αρα θα πρεπει να κανω την μια προπονηση που θα παρει 10 εβδομαδες και μετα να παω στην αλλη που ειναι η τοποθετηση που θα παρει αλλες 10 εβδομαδες.

αρα 20 εβδομαδες δλδ 5 μηνες για να ανεβασει ποσο overall αραγε ??? πιστευω +2 με το ζορι,θα φανει αν κανω λαθος που δεν το πιστευω.

αυτα σαν  σκεψη,το επομενο ποστ λογικα θα αφορα το ξεκινημα της καριερας μου.

• Love 1
  • Like 3

Επίσης, σχετικά με το Sharpness, ουσιαστικα δεν πρέπει να πέφτει κάτω από 50 για να μην πέφτουν και τα attributes των παικτών.

Αρα αν είναι 50+ δε σκοτώνομαστε να τα ανεβάσουμε 😉 σώνει και καλα.

Σχετικά τώρα με την επισης νέα προσθήκη του Player Position Conversion, εμφανίστηκε παίκτης μου που τον έβαλα σε φιλικό και αγώνα League Cup σε άλλη θέση, και του αρεσε...Μου ζήτησε ο ίδιος μετα να τον δοκιμάζω στη νέα θέση! Αυτά είναι τα ωραία!

• Like 3