Jump to content
TOL1S

EA SPORTS - FIFA 21 - Γενική συζήτηση

Recommended Posts

32 minutes ago, TOL1S said:

Estadio Mario Alberto Kempes εδρα της Club Atlético Talleres και το χρησιμοποιει ?? και η Club Atlético Belgrano ???

Γιατι ειρωνευεσαι, τι ειπα :lol: 

@TOL1S Έχει ομάδα Cordoba η Αργεντινή, εσύ με λες για Μπελγρανο και Ταλλερες. 

εγω σου εβαλα οτι λεει το κειμενο,το οποιο το ξαναεψαξα καλυτερα και η πληρης αναφορα ειναι αυτη,αν πιστευεις οτι σε ειρωνευομαι σε κατι συγνωμη.

Estadio Mario Alberto Kempes used for Talleres' matches, and is used for Belgrano's, Instituto's and Racing's matches. The Argentina national football team home matches have also been played here.

• Like 1

Γιατι σκαμε για γηπεδα, αφου ολα το ιδιο ψευτικο χορταρι εχουν  πανω κατω και τον ιδιο υπερκορεσμενο πρασινο.
Απλα για την εισαγωγη και την ιδεα οτι παιζω σε καποιο γηπεδο συγκεκριμενα;

πεμπτη στις 18.00 FIFA 21 Official Reveal Trailer,σωστες βγαινουν και εδω οι φημες για νεα την πεμπτη

• Love 1

Απλα να θυμισω τι σημαινει reveal trailer απο τη EA.
Το απολυτο τιποτα, εφφε και επεξεργασμενες σκηνες, ουτε καρε που να αφορα in-game.
Και φυσικα τπτ απο περιγραφη για αλλαγες. Μπορειτε να το διασταυρωσετε και με το trailer του FIFA 19.

• Like 1

συμφωνα με τον κωδικα,λεει news,ps4 gameplay,cover star και 3+1 παικτες mbappe/haaland/joao felix +Alexander-Arnold αποτι λενε και το μοτο του φιφα win as one

EddnyX5WAAMldQg?format=jpg&name=small

ΤΟΛΗ, μηπως χαραμιζεσαι εδω στο wehellas?
Εστειλες κανα βιογραφικο σε CIA FBI?
Τι σκεφτηκες ρε θηριο.

Edited by flokiman

αλλοι το σκεφτηκαν ,να μην παρω εγω το ευσημα,εγω ειμαι χαζος ακομα [off topic]

Με μηδενικο ανταγωνισμο....δεν περιμενω τιποτα απολυτως...

Τωρα εαν η Epic αγοραζε το προ απο την ΚΟΝΑΜΙ....εκει θα βλεπαμε πραγματα

5 hours ago, flokiman said:

Γιατι σκαμε για γηπεδα, αφου ολα το ιδιο ψευτικο χορταρι εχουν  πανω κατω και τον ιδιο υπερκορεσμενο πρασινο.
Απλα για την εισαγωγη και την ιδεα οτι παιζω σε καποιο γηπεδο συγκεκριμενα;

Στο career είναι μεγάλο πράγμα τα γήπεδα.

• Love 1
  • Like 2

42 minutes ago, Dimokritos said:

Και στο FUT είναι, δεν υπάρχει πιο βαρετό πράγμα απ΄το να παίζεις συνέχεια στα ίδια γήπεδα.

3 hours ago, Dimokritos said:

Αυτο.

Δεν ειναι ολα "συνθετικο χορταρι" για εμας, το Α και το Ω αυτων που παιζουν Career Mode ειναι η καταδυση στην ιστορια.
Αν το παμε ετσι, και τα λεφτα με τα οποια πληρωνουμε τις μεταγραφες ψετικα ειναι.

• Love 2
  • Like 2

4 minutes ago, ELBarto-3- said:

Αυτο.

Δεν ειναι ολα "συνθετικο χορταρι" για εμας, το Α και το Ω αυτων που παιζουν Career Mode ειναι η καταδυση στην ιστορια.
Αν το παμε ετσι, και τα λεφτα με τα οποια πληρωνουμε τις μεταγραφες ψετικα ειναι.

Eiδίκα, αν πρόκειται για ομάδα που έχουν βάλει και συνθηματα. Αλλο πραγμα πχ να παιζεις Liverpool στο Anfield και να ακους You'll never walk alone και αλλο να παιζεις σε generic γηπεδο με φωνες που δεν λενε καποιο συγκεκριμενο συνθημα.

• Like 1

2 minutes ago, Dimokritos said:

Eiδίκα, αν πρόκειται για ομάδα που έχουν βάλει και συνθηματα. Αλλο πραγμα πχ να παιζεις Liverpool στο Anfield και να ακους You'll never walk alone και αλλο να παιζεις σε generic γηπεδο με φωνες που δεν λενε καποιο συγκεκριμενο συνθημα.

Εγω ειμαι περισσοτερο οπτικος τυπος στο ΦΙΦΑ γιατι γενικα μιλωντας, σπανια παιζω με ηχο απο το παιχνιδι.
Ειτε μουσικη, ειτε ραδιοφωνο κτλ.

Αν πορωθω με την ομαδα, βαζω συνθηματα απο το Youtube παραλληλα με το παιχνιδι.

Αρα θελω το γηπεδακι μου και την φανελα μου.

Edited by ELBarto-3-
  • Love 1

On 20/7/2020 at 7:10 ΜΜ, GiorgosTT said:

Κανέναν καινούργιο σέρβερ στην περιοχή μας θα έχουμε;

για τους futαδες,πληροφορια οτι μπηκε νεος σερβερ στην ιταλια

• Like 2

Αν το ΦΙΦΑ έχει να δείξει σαν ανερχόμενο αστέρι τον Mbappe καληνύχτα και καλό σας ξημέρωμα . 😎 Επίσης δν καταλαβα εκεί που είναι με τις φορμες τι εξωφύλλο είναι αυτό για την Vogue? 🤣

8 hours ago, TOL1S said:

για τους futαδες,πληροφορια οτι μπηκε νεος σερβερ στην ιταλια

Σωστά. Και στο Λονδίνο. Και το gameplay έγινε ακόμα χειρότερο. Μέσα σε μια μέρα έχασα πάνω από 10 αγώνες. Έπεσα κατηγορία. Έχω 50 ms latency αλλά οι παίκτες μου πάνε σαν να έχω 500. Ο αντίπαλος πετάει. Πάσες και σουτ με την μια, αλλαγές κατεύθυνσης σωστά. Τζάμπα χάρηκα. Αν είναι έτσι και το σκ ούτε 8 νίκες δεν θα κάνω. Χίλιες φορές όπως ήταν πριν.

2 hours ago, GiorgosTT said:

Σωστά. Και στο Λονδίνο. Και το gameplay έγινε ακόμα χειρότερο. Μέσα σε μια μέρα έχασα πάνω από 10 αγώνες. Έπεσα κατηγορία. Έχω 50 ms latency αλλά οι παίκτες μου πάνε σαν να έχω 500. Ο αντίπαλος πετάει. Πάσες και σουτ με την μια, αλλαγές κατεύθυνσης σωστά. Τζάμπα χάρηκα. Αν είναι έτσι και το σκ ούτε 8 νίκες δεν θα κάνω. Χίλιες φορές όπως ήταν πριν.

Και με το τεχνητό λαγκ για να χάνεις και να μην παρατάς... Αλλιώς υπάρχει κόσμος που είναι η ζωή του το fut και θα αυτοκτονησουν... 

• Haha 2

On 20/7/2020 at 9:02 ΠΜ, TOL1S said:

2. γηπεδο απο περου το οποιο δεν θυμαμαι το ονομα του

On 19/7/2020 at 9:43 ΠΜ, TOL1S said:

και πιθανων το μονυμενταλ της ριβερ πλειτ ???

εδω ειχα βαλει ????? γιατι κατι δεν στεκοταν καλα οταν διαβαζα τις πληροφοριες,αποτι φαινεται η αναφορα του μονυμενταλ δεν ειναι για την ριβερ πλειτ αλλα για το Estadio Monumental "U" του περου,εξου και η φημη για γηπεδο στο περου,στο συγκεκριμενο εγινε ο τελικος του λιμπερταδορες για το 2019 το οποιο ειναι και εδρα της Universitario de Deportes.

οπως εγραψα εχθες στο τσατ η εα πηγε να παρει το πρωταθλημα περου αλλα η ομοσπονδια δεν ειχε αρμοδιο τμημα,τελικα το εφτιαξαν και το πιθανοτερο ειναι να υπαρχει κανονικα το πρωταθλημα στο 21,διαβαζα οτι αφου αφου εσφαξαν τον κοκορα με την εα να εκαναν το ιδιο και την κοναμι αλλα οι ιαπωνες δεν θα το παρουν,σημειωσει οτι ολη την δουλεια με τις αδειες στο περου την εχει κανει ανθρωπος της κοναμι βασικα ειναι υπευθυνος μαρκετινγκ και social media νομιζω ,στην λατινικη αμερικη και τελικα η κοναμι του εριξε ακυρο !!!!

• Like 1

3 hours ago, Dimokritos said:

Πολλα απο αυτα που αναφερεις υπηρχαν σε παλαιοτερα FIFA και συγκεκριμενα της 10ετιας του 2000.

δεν το ηξερα αυτο,παιζω φιφα απο το 13-14 πιο πριν ουτε το ντεμο δεν ακουμπουσα.

πληροφορια λιγο πριν το τρειλερ,υπαρχει πιθανοτητα να δειξουν λεει καποιο/α χαρακτηριστικο/α που ειναι αυτο/α που θα ενθουσιασει τον κοσμο !!!

για να δουμε τι ειναι αυτο/α και αν θα το/α δουμε στο τρειλερ.

• Love 1
  • Like 1