Jump to content
AkisVarg

eFootball PES 2021 - Discussion Topic

Recommended Posts

Αυτοί σίγουρα το μόνο που σκέφτονται είναι το πως θα μεγιστοποιήσουν πωλήσεις και κέρδη, εκεί που παίζεται το όλο πράγμα πιστεύω είναι το αν θα πέσουν μέσα στις εκτιμήσεις τους για το τι τους συμφέρει περισσότερο βραχυπρόθεσμα και τι μακροπρόθεσμα και εκεί υπάρχει μεγάλη αβεβαιότητα αυτή την στιγμή καθώς τα πάντα είναι ρευστά.

• Like 1

On 4/6/2021 at 5:18 ΠΜ, Ribo_10 said:

Την φράση "The team is working hard to merge the fluid gameplay seen in the series' last two excellent PS4 releases with photoreal animation and modelling" που αναφέρεις παραπάνω δεν την λέει ο developer στην συγκεκριμένη συνέντευξη...την λέει αυτός που έγραψε και πήρε την συνέντευξη...για να ξέρουμε και τι λέμε...Αυτή είναι η γνώμη του δημοσιογράφου λοιπόν οπότε είτε συμφωνεί είτε διαφωνεί κάποιος...αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα αλλάξει τίποτα και το παιχνίδι θα παραμείνει ολόιδιο και θα αλλάξουν μόνο τα γραφικά και τα μούσια του Messi...

Τώρα αυτό το fluid ο καθένας μπορεί να το έχει αλλιώς στο μυαλό του..για σένα μπορεί να είναι οι παίχτες να κινούνται και να τριπλάρουν σαν κατσαρίδες χωρίς αδράνεια και βάρος και να μπορείς εύκολα να περνάς τη μισή ομάδα με έναν παίχτη..για μένα αυτό δεν είναι fluid αλλά τσίρκο και δεν θα ήθελα το παιχνίδι να πάει προς τα'κεί..Πχ fluid και πολύ άμεση είναι και η κίνηση σε ένα παιχνίδι όπως το Sekiro που η φυσική είναι βγαλμένη από Ιαπωνέζικο κόμικ και ο χαρακτήρας μπορεί και πηδάει σαν κατσίκι και αλλάζει πλευρές σε κλάσματα δευτερολέπτου χωρίς καμία αδράνεια στην κίνηση..Οκ σε ένα τέτοιο παιχνίδι το καταλαβαίνω..αλλά δεν θα ήθελα σε καμία περίπτωση τέτοια κίνηση σε ένα ποδοσφαιρικό παιχνίδι που υποτίθεται ότι θέλει να μιμηθεί την πραγματικότητα..Για μένα fluid είναι το παιχνίδι ακόμα και τώρα όπως είναι γιατί προσπαθεί να κρατήσει έναν ρεαλιστικό ρυθμό χωρίς να είναι πολύ αργό ή πολύ γρήγορο και προσπαθεί να κρατήσει και έναν ρεαλισμό στην κίνηση και να αποδώσει το βάρος και την αδράνεια..Δεν το κάνει άριστα και σίγουρα υπάρχουν και θέματα με τα collisions και σε κάποιες κινήσεις θα ήθελα και'γώ λίγο παραπάνω νεύρο και εκρηκτικότητα..όμως άλλο αυτό και άλλο να πάμε στο τελείως αντίθετο άκρο για να είναι και καλά ''fluid'' και ''fun'' και να είναι ένα ψέμα και μισό..Και τώρα μπορείς να τριπλάρεις και να περάσεις παίχτες αν μάθεις λίγο το fake shot και το double touch..δε χρειάζεσαι ''overcomplicated'' κινήσεις..Σε γενικές γραμμές μ'αρέσει η κίνηση και το αυξημένο physicality που έχουν αποδώσει τα τελευταία 2 χρόνια και το αυξημένο error γιατί το κάνει πιο ανθρώπινο και δεν είναι όλα τα κοντρόλ και οι πάσες τέλεια όπως κάποτε που έμοιαζε λες και παίζουν αλάνθαστα ρομπότ..Σίγουρα θέλω να δω βελτιώσεις και νέες ιδέες αλλά και να κρατήσουν και κάποια στοιχεία από τώρα που τα αποδίδουν αρκετά καλά και ρεαλιστικά κατά τη γνώμη μου..

Για σένα φίλε παραπάνω που φτάσαμε Ιούνη και ακόμα παίζεις με Βραζιλιάνους και μετά γράφεις και παραπονιέσαι για τη σύνδεση..δε φταίει κάνας άλλος..εσύ φταις που κάθεσαι και μπαίνεις σε ματς με μία μπάρα σύνδεσης..τα έχουμε ξαναπεί..εδώ εγώ που παίζω μόνο από δύο και πάνω με βγάζει με κάτι Μαροκινούς και Αιγύπτιους καμιά φορά και το ματς σέρνεται αρκετά..πόσο μάλλον με μία μπάρα που είναι ακόμα χειρότερα..Και ναι στο ίδιο ματς μπορεί να έχει διακυμάνσεις η ποιότητα της σύνδεσης..άμα προσέξεις πάνω δεξιά βγάζει κάτι μπάρες την ώρα του ματς οπότε κάποιες στιγμές χειροτερεύει και κάποιες καλυτερεύει..οπότε τη μία στιγμή μπορείς να πασάρεις και να κινείσαι καλύτερα και την άλλη να μην μπορείς να κουνηθείς..γίνεται αυτό ακόμα και στο ίδιο ματς..Για το άλλο που λες ότι σε κλέβει ο αντίπαλος και σου χαμηλώνει τα στατιστικά των παιχτών σου και κάτι τέτοια..δεν υπάρχει αυτό..Μπορεί να σε κλέψει με συγκεκριμένους τρόπους..είτε κάνοντας void το ματς πχ άμα χάνει οπότε βγαίνεις απ'το ματς και είναι σαν να μην έγινε και δεν χρεώνεται κανείς την ήττα..είτε να σου κάνει ddos attack την ip σου οπότε κολλάει το ματς και πρέπει να κάνεις restart όλο το παιχνίδι αναγκαστικά και χρεώνεσαι εσύ την ήττα και πέφτει και το courtesy σου..μου το κάνανε δύο νόπανα αυτές τις μέρες και εννοείται φάγανε report και block list..και υπάρχει και μία άλλη κλεψιά που δεν μου έχει τύχει προσωπικά αλλά θυμάμαι κάποιος εδώ το είχε αναφέρει ότι του συνέβη..που ο κλέφτης έχει όλη την ομάδα του με ύψος τέρμα όσο πάει και τερματισμένα στατιστικά στους παίχτες ακόμα κι αν παίζει σε χαμηλά αστέρια..Αλλά την δική σου ομάδα δεν μπορεί να την πειράξει και να την κάνει να μην τρέχουν κτλ που είπες..Είπαμε..κράζετε και καλά κάνετε..ας κάνει ο καθένας ότι θέλει..αλλά τουλάχιστον κράξτε για πράγματα που ισχύουν..

Δεν παραπονιεμε για αγωνες μιας μπάρας άλλα για αγωνες απο δυο μπαρες και πανω, επισης με 2 μπαρες μου πετάει βραζιλιανους.

Επιπλεον μου εχει τυχει πολλες φορες να φευγουν οι αμυντικοι μου απο την εστια ανοιγοντας δρομο στον αντιπαλο, δεν βλεπω φαντασματα, εχει γινει πολλες φορες χωρις να πιεζω κουμπι για να μετακινηθουν οι αμυντικοι μου, οπως και το αντιθετο που γινεται περισσοτερο τωρα τελευταια, δλδ πατάω πιεση άλλα ο αμυντικος μου δεν κινητε και οταν κινητέ ολο γλιστραει στην αλλαγη κινησης και αυτο σε αγωνες χωρις βροχη και χιονια με στεγνο γηπεδο κανουν σπινιαρισματα χωρις λογο, ενω στον αντιπαλο να μην συμβαινει αυτο. Ολα αυτα γινονται κ δεν ειναι μόνο κλεψιμο του αντιπαλου άλλα και του παιχνιδιου. 

Τα πιο πολλά ματς με 2 μπάρες τα δείχνει στην αρχη(για να μην πω όλα)... Και όπως σου είπε αλλά κ συ θα γνωρίζεις, υπάρχουν διακυμάνσεις κατά την διάρκεια του ματς... Τώρα πως γίνεται να είναι όλα κατά σου δεν ξέρω, σε πιστεύω αλλά μου φαίνεται ότι πρέπει να παίζει κάτι με την ποιότητα της γραμμής σου, εντάξει έχει μεγάλο μερίδιο ευθύνης κ η κοναμι σε αυτο.... Μου θυμίζει τότε στο 11 που αλλού πατούσαν οι παίκτες κ αλλού βρισκοντουσαν, ήταν ότι πιο άθλιο από πλευράς ονλαιν εμπειρίας ενώ σαν Mode το mlo ήταν από τα καλύτερα τότε, ψαξου λίγο, άλλαξε κ ρουτερ(δε λέμε να πας σε ακριβό αλλά λίγο πιο καινούριο) πάρε κ τηλ τον παροχο σου.. 

• Like 2

παιδες βλεπω οτι δεν εχετε εδω topic για το 22... δεν εχει ανακοινωθει ακομη επισημα?

1 hour ago, giannis10001 said:

Δεν παραπονιεμε για αγωνες μιας μπάρας άλλα για αγωνες απο δυο μπαρες και πανω, επισης με 2 μπαρες μου πετάει βραζιλιανους.

Επιπλεον μου εχει τυχει πολλες φορες να φευγουν οι αμυντικοι μου απο την εστια ανοιγοντας δρομο στον αντιπαλο, δεν βλεπω φαντασματα, εχει γινει πολλες φορες χωρις να πιεζω κουμπι για να μετακινηθουν οι αμυντικοι μου, οπως και το αντιθετο που γινεται περισσοτερο τωρα τελευταια, δλδ πατάω πιεση άλλα ο αμυντικος μου δεν κινητε και οταν κινητέ ολο γλιστραει στην αλλαγη κινησης και αυτο σε αγωνες χωρις βροχη και χιονια με στεγνο γηπεδο κανουν σπινιαρισματα χωρις λογο, ενω στον αντιπαλο να μην συμβαινει αυτο. Ολα αυτα γινονται κ δεν ειναι μόνο κλεψιμο του αντιπαλου άλλα και του παιχνιδιου. 

Εμενα αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι ειμαστε τοσοι εδω μεσα και μονο σε εσενα βλεπω να συμβαινουν τοσα αξιοπερίεργα πραγματα σε τετοιο βαθμο που λες. Οποτε μαλλον ή εσυ πρεπει να κανεις κατι λαθος ή εμεις να λεμε αρλουμπες 🤷‍♂️🤷‍♂️

• Like 1

"The team is working hard to merge the fluid gameplay seen in the series' last two excellent PS4 releases with photoreal animation and modelling".

Γελάνε και οι πέτρες. Κλασική ΚΟΝΑΜΙ. Στ' @@ τους τι λέει/θέλει ο πελάτης. Απ΄ ότι φαίνεται πάμε για το ίδιο πράγμα με καλύτερα γραφικά. Συγνώμη αλλά την ίδια μ@λακία δεν την πληρώνω για 4η φορά  (φέτος το πήρα και σε PS4 και σε PC). To online ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ (scripting). Και άμα δεν υπάρχει online εν έτη 2021 για 'μένα προσωπικά δεν υπάρχει παιχνίδι. Δεν είμαστε 20 πλέον να μαζευόμαστε με την παρέα για το χαβαλέ. Άρχισα σιγά σιγά να το χωνεύω ότι το γυρίζω οριστικά στο FIFA. Με τα καλά του και τα κακά του.

• Like 3

31 minutes ago, geonick1997 said:

Εμενα αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι ειμαστε τοσοι εδω μεσα και μονο σε εσενα βλεπω να συμβαινουν τοσα αξιοπερίεργα πραγματα σε τετοιο βαθμο που λες. Οποτε μαλλον ή εσυ πρεπει να κανεις κατι λαθος ή εμεις να λεμε αρλουμπες 🤷‍♂️🤷‍♂️

Επειδη συμφωνουν με εσενα αλλοι 3 δεν σημαινει οτι οι αλλοι τρεις ειναι ολοι

2 hours ago, AlexIsGRx said:

παιδες βλεπω οτι δεν εχετε εδω topic για το 22... δεν εχει ανακοινωθει ακομη επισημα?

Όχι ακόμη, όταν ανακοινωθεί κάτι επίσημο κ μόνο από την konami τότε  θα ανοιχτεί topic.... Προς το παρών σχολιάζουμε(κ σκαλιζουμε) τις διαφορες φήμες όπως γίνεται κάθε χρονο(κάτι που αρέσει σε όλους πιστευω)! 

Edited by AkisVarg
  • Like 3

3 ΑΣΤΕΙΑ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΧΘΕΙ (ΕΧΩ ΤΗΝ ΜΑΝ UTD EΩΣ ΟΜΑΔΑ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΑΣΤΕΙΑ ΓΚΟΛ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΧΘΕΙ..ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΜΗ ΡΕΑΛΙΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ...ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ ΤΡΑΓΙΚΑ ΠΑΙΧΤΕΣ ΜΕ OVERALL 96 ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΙΘΕΣΗ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ 3 ΣΟΥΤ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΗΓΕΙΤΑΙ ΜΕ 3-0 ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΟΥΝ OVERALL 99...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΣΚΟΡ ΧΩΡΙΣ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΝΑ ΕΠΙΔΙΚΩΚΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΓΚΟΛ ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΤΡΟΠΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΝΩ ΕΑΝ  ΔΕΝ ΠΑΙΞΩ ΚΑΛΑ ΟΧΙ ΟΤΑΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ Η ΚΟΝΑΜΙ........ΤΟ ΦΕΤΙΝΟ ΠΡΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΩΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΧΑΜΗΛΟΣ ΣΕ ΡΑΙΤΙΝΓΚ Η ΔΕΝ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΝΙΚΩΝ,,,ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΧΑΝΩ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΈΙ Η ΚΟΝΑΜΙ.......ΕΙΝΑΙ ΑΜΠΑΛΟΙ ΟΙ ΚΙΝΕΖΟΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ

• Like 4

15 hours ago, AkisVarg said:

Όχι ακόμη, όταν ανακοινωθεί κάτι επίσημο κ μόνο από την konami τότε  θα ανοιχτεί topic.... Προς το παρών σχολιάζουμε(κ σκαλιζουμε) τις διαφορες φήμες όπως γίνεται κάθε χρονο(κάτι που αρέσει σε όλους πιστευω)! 

Δεν νομίζω ότι αρέσει σε όλους ο σχολιασμός έτσι όπως γίνεται.Υπαρχει και κόσμος που απλώς θέλει να μάθει νέα για το παιχνίδι.Ποτε θα κυκλοφορήσει και πως και για τα πατς και όλα αυτά... αλλά μέχρι εκεί.

Συμφωνώ κ για τα δύο.... αλλά ο καθένας έχει το δικαίωμα να γράψει ότι θέλει κ να πει την γνώμη του ελευθερα φτάνει να μη προσβάλει τον άλλο κ ας μη συμφωνούμε όλοι με την γνώμη του καθενός πολλές φορές! 

Edited by AkisVarg

On 7/6/2021 at 2:19 ΜΜ, GeneralGiGi said:

Άρχισα σιγά σιγά να το χωνεύω ότι το γυρίζω οριστικά στο FIFA.

μην το γυρισεις στο Fifa...θα χασεις την θεση σου στο καπα πι ρο τριγωνικο ρανταρ!

• Haha 3

3 hours ago, isspro98 said:

μην το γυρισεις στο Fifa...θα χασεις την θεση σου στο καπα πι ρο τριγωνικο ρανταρ!

Νικος κουκος εδω. Ποιος ειναι ο διοικητης σου να μιλησω μαζι του 😂😂😂

• Haha 1

Μιλάω από VHF κάτω από πιλοτική διαβαση:hehe:

Συγχωρέστε μας ρε mods, καλοκαίρι είναι!

Κανενα νέο έστω και ανεπίσημο παίζει; στο mc μοιράζει αβέρτα γυμναστές για να γλυκάνει τους καινούριους πελάτες 

Edited by SAX
  • Haha 1

On 7/6/2021 at 2:02 ΜΜ, geonick1997 said:

Επισης να προσθεσω και αυτο, τοσοι εδω μεσα κραζουν για κουλα το παιχνιδι οπως πχ ο Antonius ποιο πανω, εσυ μονο αυτους που δεν το κραζουν βλέπεις

• Like 1

On 7/6/2021 at 5:49 ΜΜ, Antonius said:

ΥΓ: @giannis10001 αδερφέ παράτα την σαπίλα, μην παίζεις άλλο αυτό το έκτρωμα, κάνεις κακό στην υγεία σου (σοβαρά τώρα). Δεν φτάνει που το παιχνίδι online είναι καρατρισάθλιο, πλέον οι μόνοι που έχουν μείνει να παίζουν myclub είναι Τούρκοι και Βραζιλιάνοι (μιλάμε για ΤΌ κάψιμο). Άσ' τους να παίζουν μόνοι τους, πραγματικά αξίζουν ο ένας τον άλλο! 😛

Όπως είπε πολύ σωστά για το efootball pes2021 ένα παλικάρι στο reddit, πριν από 3 μήνες:

turkcunts.jpg

Καταλαβαίνω ότι παίζεις από συνήθεια, καταλαβαίνουμε όλοι, αλλά κόφτο το ρημάδι, τουλάχιστον για φέτος. Αν μη τι άλλο να ηρεμήσουν τα νευράκια μας. Γύρνα το στο μπασκετάκι για λίγο ξέρω γω ή κάτι άλλο, πριν από λίγο καιρό το ΝΒΑ2Κ21 το έδινε δωρεάν η Epic, τουλάχιστον μέχρι να βγει το νέο προ να δούμε και πάλι τι θα δούμε.

Όχι ότι ελπίζω πραγματικά σε κάτι καλό, αν με ρωτήσεις μέσα μου πιστεύω ότι θα είναι και πάλι άθλιο, απλά με καλύτερα γραφικά (λες και αυτό ήταν το πρόβλημα).

Ίσως πρέπει να αρχίσουμε να το παίρνουμε απόφαση, ότι online προ τέλος και να πάμε όλοι ΦΙΦΑ να βρίζουμε την ΕΑ, τουλάχιστον εκεί το online υπάρχει και έχει και πολύ content.

Δεν παιζω μόνο myclub άλλα και 1vs1 online στους 10 αγωνες στο pc, εκει να δεις τι γινετε, εχω πχ 650rank και εχει ο άλλος 750 στο 1ο αγωνα και στον 2ο αγωνα που παιζω μετα με κληρωνει με αντιπαλο rank 500, παιρνω την ιδια ομαδα και στου 2 αγωνες, στον 1ο οι δικοι μου παιζουν σαν παραπληγικοι και στον 2ο επειδη ο άλλος εχει μικροτερο rank, παιζουν σαν εντεκα ΜΕΣΙ, αυτο η ΚΟΝΑΜΙ το λεει ποδοσφαιρακι.

Tο τραγικο ειναι οτι εχουμε μαθει τοσο τα erorr του παιχνιδιού που ξερουμε   3-4 πασσες πριν οτι θα μας βάλουν γκολ, ξερουμε οτι δεν θα πιασει το pressing, οτι δεν θα πιασει το τακλιν, οτι θα περασει μεσα απο τα ποδια του αμυντικου η μπαλα και άλλα πολλα, απλα παρακολουθουμε την μλκια.

Τον τελευταιο καιρο παιζω 4-5 παιχνιδια ανα 10 ημερες, αυτο παλια γινοταν ανα 3 ημερες, οποτε καταλαβαινεις ποσο γράψιμο εχει φαει το παιχνιδι, απλα κραζω διοτι μερικοι το παιζουν παικταραδες με ψευτικα κολυβα..εεε θαλω να πω κανουν κηδειες με δανεικα κολυβα 😁

Edited by giannis10001
  • Haha 1

οποιος δν βλεπει οτι αυτο το παιχνιδι ειναι μετριο εως κακο εχει παρωπυδες..ισως να βλεπουν οτι το φιφα ειναι χειροτερο κ να νομιζουν οτι το προ ειναι παιχνιδαρα

ενα ποδοσφαιρο ειναι που δεν εχει δομες ενος ρεαλιστικου ποδοσφαιρου..

που ακουστηκε να βαζεις γκολ με το kick off glitch επωφελουμαι συχνα απ αυτο αλλα σε ενα σοβαρο ποδοσφαιρακι θα χες 0% πιθανοτητες να πετυχεις γκολ ετσι.....

η να τρως γκολ απ φαουλ απ τα 40 ,30 μετρα χαχαχαχαχαχαχαχ εχει πολλες αστοχιες το παιχνιδι και ασχολεισαι ακομη μαζι του λογω συνηθειας..........

• Like 3

18 hours ago, villa said:

οποιος δν βλεπει οτι αυτο το παιχνιδι ειναι μετριο εως κακο εχει παρωπυδες..ισως να βλεπουν οτι το φιφα ειναι χειροτερο κ να νομιζουν οτι το προ ειναι παιχνιδαρα

ενα ποδοσφαιρο ειναι που δεν εχει δομες ενος ρεαλιστικου ποδοσφαιρου..

που ακουστηκε να βαζεις γκολ με το kick off glitch επωφελουμαι συχνα απ αυτο αλλα σε ενα σοβαρο ποδοσφαιρακι θα χες 0% πιθανοτητες να πετυχεις γκολ ετσι.....

η να τρως γκολ απ φαουλ απ τα 40 ,30 μετρα χαχαχαχαχαχαχαχ εχει πολλες αστοχιες το παιχνιδι και ασχολεισαι ακομη μαζι του λογω συνηθειας..........

Λόγω αρρώστιας με τη μπάλα ασχολούμαστε αδερφέ. Και δυστυχώς 2 επιλογές έχουμε. Το έκτρωμα της ΚΟΝΑΜΙ και το τσίρκουλο με τα skill moves της ΕΑ που είναι πιο arcade και από το Super Sidekicks. To τραγικό της υπόθεσης είναι ότι στο online απολαμβάνω περισσότερο το τσίρκο της ΕΑ. Τουλάχιστον εκεί υπάρχει consistency.

• Love 1
  • Like 3

πρεπει να καταλαβετε οτι το χρημα παιζει ρολο...δηλαδη πολλοι κραζουν το προ! αν το προ ομως ηταν free 2 play καθε χρονο δεν θα το εκραζε κανεις, απλα θα το κατεβαζε καποιος και αν δεν του αρεσε θα το εσβηνε και ολα μια χαρα,οποτε για εμενα το προ ειναι ηθικο να το κραζει μονο οποιος εχει πληρωσει αλλα και εκει βαζει μια αγγελιουλα το δισκακι  και τελος, τι να πω λεω διαφορα! παντως τα 60 ευρω καθε χρονο δεν τα αξιζε, ενα 20ευρακι χαλαρα ομως το επιανε. τωρα με το ps5 αν κανει 80 ευρω θα παει ακλαφτο!τελικα δεν πηρα ακομα ps5 γιατι θελω πρωτα να δω το νεο προ αν αξιζει να ασχοληθω! αυτα...

Edited by AkisVarg
Απαγορεύεται οποιαδήποτε αναφορά σε πειρατικό υλικό.
  • Like 1

καταρχην το παιχνιδι επρεπε να ταν δωρεαν απ την πρωτη μερα κυκλοφοριας του........πληρωνεις το παιχνιδι και εχει ενα μετριο εως κακο gameplay ,εχει ενα περιεχομενο ως παιχνιδι,οι on line υπηρεσιες κρινονται μη ικανοποιητικες οι κινεζοι ουτε επενδυουν σε αυτον τομεα αλλα  ουτε προστατεουν τους πελατες τους ....το lag και το cheat ακομη κυριαρχει...οποτε γιατι να πληρωνεις για ενα ημιτελες προιον?κ οσοι δινουν λεφτα στους κινεζους για παιχτες κανουν κακο χωρις να το καταλαβαινουν...κανοντας αυτο σου λεει η κοναμι το παιχνιδι ειναι υπεροχο χαχαχαχαχαχαχαχα δεν εχει κανενα κενο........κ επισης ικονς κτλ τους χαριζει η κοναμι απ μονη της..

• Like 2

Όπως είπε κ ένας φίλος πιο πάνω:παίζουμε γιατί μας αρέσει το ποδόσφαιρο.... Κ φυσικά ξέρουμε κ εκμεταλευομαστε τα οποια glitch.... Αλλά... εγώ παίζω μόνο με ένα δύο φίλους ονλαιν  με τις ομάδες έτσι για το χαβαλέ... διότι έχουμε γκ@@α με το ποδόσφαιρο κ όχι με το προ(σάμπως αυτοί που παίζουν το άλλο είναι ευχαριστημένοι?)... Βλέπουμε τα κουλα κ ώρες ώρες βρίζουμε εκτός του να γελάμε, εδώ θα δώσω ένα δίκιο στον isspro98(Ronaldo) ότι άμα ήταν τζαμπε δε θα φωνάζαμε κ τόσο όπως λέει κ ο villa όμως, σε καμία των περιπτώσεων δεν αξίζουν τα 70αρια κ τα 80αρια,αλλα κουμάντο στην τσέπη του καθενός δε θα κάνουμε.

@Antoniusαδελφέ θα περιμένουμε to lite... Δε ξέρω ρε μαν μου αλλά είναι δύσκολο αυτό που λες να το παρατησουμε εντελως(κ σου μιλάει 47αρης)φυσικα ούτε φράγκο όταν δεν αξιζει

Edited by AkisVarg
  • Like 2

Καλά ναι εννοείται, το να το παρατήσουμε μια κουβέντα είναι. Μόλις βγει το προ22, θα αρχίσουν εδώ μέσα τα παιδιά να λένε πόσο γαμάτο είναι (σχεδόν πάντα είναι καλό στην αρχή για 1-2 εβδομάδες με ένα μήνα), ο αδερφός μου θα με πρήξει να το πάρουμε κι εμείς, και φυσικά θα με γαργαλάει κι εμένα να το πάρω. Μα ακόμα κι εγώ που τα λέω αυτά, ξέρεις πόσο πάλεψα να μην αγοράσω ακόμα και το season update pes2021 day one που ήξερα σίγουρα ότι είναι μούφα? Αρρώστια αφού! :D

Τελικά όμως κράτησα χαρακτήρα! 😛 😂

Τι να πω; Μακάρι η ΚΟΝΑΜΙ να κάνει την μεγάλη έκπληξη και να μας δώσει ένα καλό ποδοσφαιράκι, άλλωστε μέσα μας πραγματικά όλοι αυτό θέλουμε, εδώ μέσα όλα τα παιδιά την ίδια γκ@@α έχουμε με το ποδόσφαιρο!

Άντε ρε κοναμάρα κάνε την καλή ρε γαμώτο. Άιντε να δούμε! :)

• Like 1
  • Haha 1