Jump to content
zougaman

FIFA 20 Ultimate Team - Discussion Topic v1

Recommended Posts

On 15/10/2019 at 11:02 ΠΜ, JrdGr said:

άρα κλείνω τα μάτια και αγοράζω lenglet ;;;;; Αυτό καταλαβαίνω από το σχόλιο σου!

Μιλάω για το δίδυμο . Τρώω γκολ μόνο από delay  και δικά μου λάθη (χαζά).

ΕΛΑ...ΔΕ ΓΑΜ..............Ι............ΕΣΑΙ;;;;;

spacer.png0

Τελικά είναι με τις ώρες. Πρωί απόγευμα μετά τα μεσάνυχτα. 

Σκριπτ μέχρι τελικής πτώσης. Μόλις παράτησα 2ο σερί και απλά περιμένω να τελειώσει να μη χάσω τους πόντους....

Πάω να ξεκινήσω καριέρα γιατί θα φύγει κοντρολερ στο μπαλκόνι και κοιμάται κι ο μικρός....

• Haha 1

ΓΕΛΑΩ...ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΝΕΥΡΙΚΟ ΓΕΛΙΟ.

Ο άλλος ο κακομοίρης πρέπει να έσπασε το δισκάκι ή το ps4 😂

Προηγήθηκε 5-0 στο ημιχρονο....

spacer.png

• Haha 2

Τρέμω κ μόνο στην ιδέα για το τι θα είχε συμβεί στην περίπτωση που γινόταν σε σένα αυτο😂

• Haha 4

Ο Rodrigo παρεμπιπτόντως είναι ΤΡΟ-ΜΑ-ΚΤΙ-ΚΟΣ

Αισίως 52 γκολ σε 40 αγώνες!

11 hours ago, SkyloMethIR said:

ΓΕΛΑΩ...ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΝΕΥΡΙΚΟ ΓΕΛΙΟ.

Ο άλλος ο κακομοίρης πρέπει να έσπασε το δισκάκι ή το ps4 😂

Προηγήθηκε 5-0 στο ημιχρονο....

spacer.png

Τα πάντα είναι στο μυαλό σου, δεν υπάρχει handicap.

Κατεστραμμένα ποδοσφαιράκια και τα δύο... έχουν πιάσει πάτο και σκάβουν για να πάνε ακόμα πιο κάτω.

• Love 1

25 minutes ago, BasilhsGR said:

Τα πάντα είναι στο μυαλό σου, δεν υπάρχει handicap.

Κατεστραμμένα ποδοσφαιράκια και τα δύο... έχουν πιάσει πάτο και σκάβουν για να πάνε ακόμα πιο κάτω.

Έχεις απόλυτο δίκιο. Δυστυχώς...

Επιτυχημένο ποδοσφαιρακι είναι αυτό που όταν νικάς λυπάσαι και όταν χάνεις χαίρεσαι...

Μετά το career τα ξημερώματα έπαιξα 1 ματς ακόμα απο την πρέζα του FUT: Νικησα 3-2 έκλεισα ξενερωμενος, μιας και ο τύπος είχε 75αρα ομάδα, 38 chemistry και έπαιζε και μαρκαρε ως το τέλος σαν υπερομαδα. Και απο φάσεις, τα 2 γκολ του από κόντρα επίθεση. Εκεί λέω, αφού είχαν προηγηθεί και τα άλλα, ότι δεν υπάρχει σωτηρία.

Έβαλα καπάκι Προ, και λες ο διάολος έπαιζε παιχνιδάκια. Παίζω 1 ματς Myclub, με τύπο ασημοχρυσο (level2), χημεία 65, τελικό ΠΑΛΙ 3-2, λες κι εβλεπα σε replay το ματς του FUT απλά με καλύτερο gameplay και γραφικά.

Τα έκλεισα όλα και πήγα για ύπνο 5 το πρωί, σκεπτόμενος αν αξίζει καν να σχολιάζουμε πλέον και στο φόρουμ, εκτός του μεταξύ μας χαβαλέ.

Ίσως τα ΦΙΛΙΚΑ να είναι η μόνη λύση και στα 2 ποδοσφαιρακια συν τα career mode και master league.

Edited by SkyloMethIR
  • Thanks 1

On 15/10/2019 at 11:02 ΠΜ, JrdGr said:

Mα τι πάμε να συγκρίνουμε τώρα;;;;; ΟΤΑΝ ;;;; θα έχουμε ίντερνετ της προκοπής (και σέρβερ ) όπως έχουν οι Γερμανοί π.χ , τοτε θα μιλήσουμε για το αν είναι καλό ένα παιχνίδι, όπως το Φ Ι Φ Α π.χ....ολα τα άλλα είναι οδοντόκρεμες .....

3 hours ago, SkyloMethIR said:

έπαιξα 1 ματς ακόμα απο την πρέζα του FUT: Νικησα 3-2 έκλεισα ξενερωμενος, μιας και ο τύπος είχε 75αρα ομάδα, 38 chemistry και έπαιζε και μαρκαρε ως το τέλος σαν υπερομαδα.

Αυτο ακριβως...ΑΥΤΟ που γραφεις υπηρχε πχ και στο φιφα 15.....τετοια ματς.....εδω στο φορουμ ειχε γραφτει απο μοντερ οτι η χημεια δεν παιζει τοσο ρολο.

Εδω σχολιαζαμε επισης βιντεακια απο γιουτιουμπερ προ παιχτη που νικουσε με 11 τερματαδες οπως επισης για αντιπαλους ονλαιν που ειχαν τον Μεσσι τερματοφυλακα!

Σε αυτο το σημειο ακομα μοιαζουν ολα τα φιφα μεταξυ τους δυστυχως!

• Like 1

Βαλτετσίου τον στην ομάδα σας σαν sub στο κέντρο. 

Ο 2ος non icon παίχτης με τα περισσότερα ig stats. 

IF ACUNA 

Edited by zougaman

Έβαλα χθες να παίξω αρκετά ματσάκια ονλαιν για τα objectives και οφλαιν σκουαντ μπατλς και νομίζω πως με το τελευταίο update έχει πειραχθει προς το χειρότερο το gameplay. Άπειρες κόντρες κ καραμπολες μεταξύ παικτών ,μπάλας και διεκδικήσεων της μπάλας και επίσης πολλά σκουντουφληματα και γνκ κλωτσοσκουφι η όλη φάση χεχεχ

Επισης κάπως πιο γρήγορος Ρυθμός και η άμυνα και συγκεκριμένα η ΑΙ των αντιπάλων νομίζω είναι πιο ενεργή σε σχέση με αυτό που ήταν. Γνκ μου θύμισε αρκετά στραβά του 19. Εσάς γνκ πως σας φαίνεται με το τελευταίο update; 

Αφού σκεφτόμουν να κάνω ρετζιστερ για γουικεντ λιγκ και μετάνιωσα μιας και δεν το ευχαριστήθηκα πολύ μετά τις τελευταίες αλλαγες 

Τέλος έκανα και τον παίκτη γαλλικού πρωταθληματος που βγήκε  αλλά μου φάνηκε μεγάλο κριάρι ,μόνο ταχύτητα  κ δύναμη διέκρινα ,κοντρόλ 3 μέτρα το καθένα τουλάχιστον, αρκετές λάθος πασσες και το κυριότερο έχανε αρκετά εύκολα γκολ. Ξανά έβαλα τον Κεϊτά Μπαλντε στην θέση του και ησύχασα

Μου πέταξε στερλινγκ και αρνολντ στο ίδιο πακέτο. Τους πούλησα και αγόρασα Umtiti @vagoe. Τον έβαλα στην θέση του Κοσιελνι του 84αρι. Ο ορισμός της αναβάθμισης είχες δίκιο. Πλέον ο Hernades μου φαίνεται λίγος δίπλα του, χρειάζομαι κάτι καλύτερο .

Μου πέταξε τον Acuna από το προηγούμενο γουλου μάλλον θα τον έχω για supersub εκτός και αν το πάω φουλ Γαλλία και δεν αγγίξω φέτος καμία άλλη χώρα.(ίσως βαρεθώ γρήγορα).

O Loris αρχίζει να μου την δίνει ...δεν νομίζω πως είναι κάτι το τρομερό μάλλον θα πάω σε ικον τέρμα. Και σκέφτομαι να αλλάξω και τον Lerma. Έχετε να προτείνεται κάτι στο LM-Lw;

Ο Aguilar σε σχέση με τον Malcuit μου φαίνεται πιο σοβαρός αμυντικά στα rb και του έδωσα μία θέση στην βασική 11αδα.

Άλλαξα το σύστημα και παρατήρησα πως πχ ο Guolovogin ενώ στο βασικό μου σύστημα είναι κτήνος στο άλλο ήταν λες και είχα bronze κάρτα. Άρα ανάλογα τι παίζεται βρείτε τι παίχτες ταιριάζουν . Σε άλλο παίζει ρόλο το pace στο cdm σε άλλο όχι τόσο το pace κτλπ κτλπ

ΥΓ:Το παιχνίδι τρώει σκαλώματα ώρες ώρες πχ σκοντάφτει ο αμυντικός ,κολλάνε τα παπούτσια στο έδαφος και τρώει σκάλωμα ο παίχτης και τρως γκολ οι τερματοφύλακες κοιτάνε στο 1 μέτρο την μπάλα και δεν αντιδρούν και πάρα πολλά ακόμα . Βαριέμαι να καταγράφω αυτά που βλέπω και να τα ανεβάζω....Δυστυχώς αυτά δεν μπορεί να τα φτιάξει η ΕΑ γιατί απλά δεν έχει χρόνο και είναι και μάταιο να το κάνει για ένα παιχνίδι που ούτε 12 μήνες δεν μένει στην επιφάνεια.

S1ssmDY.jpg

Edited by JrdGr
  • Like 2

Τον coman της bayern δοκίμασε για lw είναι πολύ op συν ότι είναι και Γάλλος, αλλιώς δες και martial που σε κάθε ΦΙΦΑ τα τελευταία χρόνια είναι σπασμενος

• Like 2

5 hours ago, JrdGr said:

Μου πέταξε στερλινγκ και αρνολντ στο ίδιο πακέτο. Τους πούλησα και αγόρασα Umtiti @vagoe. Τον έβαλα στην θέση του Κοσιελνι του 84αρι. Ο ορισμός της αναβάθμισης είχες δίκιο. Πλέον ο Hernades μου φαίνεται λίγος δίπλα του, χρειάζομαι κάτι καλύτερο .

Μου πέταξε τον Acuna από το προηγούμενο γουλου μάλλον θα τον έχω για supersub εκτός και αν το πάω φουλ Γαλλία και δεν αγγίξω φέτος καμία άλλη χώρα.(ίσως βαρεθώ γρήγορα).

O Loris αρχίζει να μου την δίνει ...δεν νομίζω πως είναι κάτι το τρομερό μάλλον θα πάω σε ικον τέρμα. Και σκέφτομαι να αλλάξω και τον Lerma. Έχετε να προτείνεται κάτι στο LM-Lw;

Ο Aguilar σε σχέση με τον Malcuit μου φαίνεται πιο σοβαρός αμυντικά στα rb και του έδωσα μία θέση στην βασική 11αδα.

Άλλαξα το σύστημα και παρατήρησα πως πχ ο Guolovogin ενώ στο βασικό μου σύστημα είναι κτήνος στο άλλο ήταν λες και είχα bronze κάρτα. Άρα ανάλογα τι παίζεται βρείτε τι παίχτες ταιριάζουν . Σε άλλο παίζει ρόλο το pace στο cdm σε άλλο όχι τόσο το pace κτλπ κτλπ

ΥΓ:Το παιχνίδι τρώει σκαλώματα ώρες ώρες πχ σκοντάφτει ο αμυντικός ,κολλάνε τα παπούτσια στο έδαφος και τρώει σκάλωμα ο παίχτης και τρως γκολ οι τερματοφύλακες κοιτάνε στο 1 μέτρο την μπάλα και δεν αντιδρούν και πάρα πολλά ακόμα . Βαριέμαι να καταγράφω αυτά που βλέπω και να τα ανεβάζω....Δυστυχώς αυτά δεν μπορεί να τα φτιάξει η ΕΑ γιατί απλά δεν έχει χρόνο και είναι και μάταιο να το κάνει για ένα παιχνίδι που ούτε 12 μήνες δεν μένει στην επιφάνεια.

S1ssmDY.jpg

Αφού πας καλά κανένα πρόβλημα .

Εγώ απλά είχα αναφέρει τους Πικέ και Λενγκλε....δεν  είπα για Ουμτιτι . Παρεμπιπτόντως είναι κοντός για στόπερ (1,82;;;;) Ο Ακουνα παιχτουρα . Δεσπόζει στο κέντρο . Πολύ κακή εντύπωση μου κάνει ο Ρασφορντ(είπα και γω μόνο 74Κ;;; Πώς και τσι;;;.....)

Edited by vagoe

Τον Coman τον κοιτάζω κι εγώ για αριστερά. Martial λίγο ακριβός για τώρα. Από δεξιά ποιον λέτε; Σίγουρα dembele κάποια στιγμή μόλις μαζέψω χρήματα. Αυτός που φαινεται καλός κι εχει 5 skill moves & 4 wf είναι ο Saint-Maximin. 

Πήρα μόλις και sissoko στο κέντρο και ελπίζω να είναι δυνατός. 

@yiannis_thess Πήρα τον Coman . Ένα κλικ καλύτερος από τον Lemar . Εγώ παίζω με LM ίσως στο LW να είναι καλύτερος.

@broxopios Νομίζω ο Ντεμπελέ είναι καλύτερος από τον Μαχιμιν.

Πάει και αυτό το γουλου πάλι γκολντ 3. Παρασκευή μέχρι και Σάββατο βράδυ το παιχνίδι απλά δεν παιζόταν. τέρμα βαρύ Gameplay μία αηδία. Το βράδυ του Σαββάτου που έπαιξα τα τελευταία 10 ματς το ευχαριστήθηκα έτρεχε νεράκι. Αν από τα 30 ματς τα 10 ματς τρέχουν με νορμαλ ροή μιλάμε για απόλυτη ξενέρα. Όσοι δεν έχουμε καλό ιντερνετ καλύτερα να παίζουμε μετά τις 23 το βράδυ....(θα ξενυχτάμε για την μ@λ@κια).

Πούλησα το Lorris και πήρα Terstegen (ναι 1 γερμανός ανάμεσα σε τόσους Γάλλους). Είναι σπασμένος ο Γερμανός δεν κάνουμε πειράματα στο GK πάμε με την μάζα ...

Έχασα 3 ματς στα πέναλτι .. και στα 3 ματς προηγήθηκα στο 117 και έφαγα kickofglitch. Όμορφες στιγμές! Τα πέναλτι αυτός που τα σχεδίασε πιστεύω να είναι ήδη στο γκισέ του ΟΑΕΔ του Καναδά για το επίδομα ανεργίας!

.....δεν θα σταθώ στα 3 ματς που ίσως είναι 1 ρανκ (τι γκολντ 3 τι 2 τι 1 στο κάτω κάτω ) αλλά στο προτελευταίο παιχνίδι που θα μου έδινε το γκολντ 2. Είναι αυτό το παιχνίδι που εδώ και χρόνια κάποιος ανά τον κόσμο χάνει το ελιτ 1 το τοπ 100 το γκολντ 2 και κάποιος άλλος γελάει πίσω από μία οθόνη νομίζοντας πως κάτι έκανε. Αφιερωμένο σε όλο το community:

JZg2ddS.jpg

• Like 1
  • Confused 1

@JrdGr το παιχνιδι χρονια ειναι ετσι και χρονια φωναζουμε εδω και στο αλλο φορουμ, μια απο τις απαντησεις που πηραμε : ''ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΣΗΜΑΔΕΥΕΙΣ'' κλπ κλπ 

Πως το εξηγεις; Πιστευεις οτι ειναι τυχαιο σκριπτ εναντιον σου ή οτι ειναι σκοπιμο και απλα δεν μπορεις να κανεις τιποτα;

Διοτι δεν γινεται να παιζεις κοντρας σε ''προ'' παιχτη και να σου κανει ΜΟΝΟ μια ευκαιρια...σωστα;

@Platini_Athens βλέπω και αυτούς που ξέρουν να σημαδεύουν....το βελάκι δείχνει μέσα στην εστία και η μπάλα πάει 10 μέτρα έξω απο το δοκάρι.

Κατέγραψα μία μόνο φάση .δες την κίνηση που κάνω ,γιατί ξέρω που θα πασάρει, και δες το σκάλωμα που τρώει ο παίκτης και τρώω γκολ...σταματάει να τρέχει  :

https://youtu.be/UXm55Fm4Zk8

Ούτε να τρέχουμε δεν ξέρουμε!!!! Γραφικοί όσοι χρησιμοποιούν επιχειρήματα του τύπου δεν ξέρεις να σημαδεύεις να σουτάρεις να πασάρεις κτλπ. Παίζουμε ποδοσφαιράκι χωρίς κεφαλιές αλλά το παιχνίδι φέτος μας λένε πως τα σπάει . πως να τους πάρω όλους αυτούς στα σοβαρά μπορείς να μου πεις;;;;:cop:

Edited by JrdGr

19 hours ago, JrdGr said:

@broxopios Νομίζω ο Ντεμπελέ είναι καλύτερος από τον Μαχιμιν.

Σίγουρα είναι καλύτερος ο Ντεμπελέ αλλά έχουν και 60k διαφορά. Προς το παρόν πήρα Μαξιμιν και βλέπουμε. 

Εν τω μεταξύ από untradable πακέτο μου έβγαλε Martial. Καλά μου έκατσε μιας και ήθελα παίχτη στα αριστερά. Το θέμα είναι κάνει για εκεί ή θα παίζει καλύτερα ως st ή ακόμη και cam? 

50 minutes ago, broxopios said:

Σίγουρα είναι καλύτερος ο Ντεμπελέ αλλά έχουν και 60k διαφορά. Προς το παρόν πήρα Μαξιμιν και βλέπουμε. 

Εν τω μεταξύ από untradable πακέτο μου έβγαλε Martial. Καλά μου έκατσε μιας και ήθελα παίχτη στα αριστερά. Το θέμα είναι κάνει για εκεί ή θα παίζει καλύτερα ως st ή ακόμη και cam? 

Νομίζω πως τα καλά RM -rw παίζουν άνετα όλες τις θέσεις που είπες. Σκέψου τον Ντεμπελέ όταν αλλάζω το σύστημα Ingame τον βάζω CAM αν δεις πως μαρκάρει θα πεις δεν είναι ο Ντεμπελε.

ΑΝ παίζει wl τα λεφτά για αυτούς τους παίκτες βγαίνουν για πλάκα έστω και Silver1 αν βγεις. Εγώ στο 18 όπως και πέρυσι μετά τον Ιανουάριο πήγαινα σιλβερ 1 και το παρατούσα . ίσα ίσα να παίρνω το τοκεν και τα πακέτα.

Δεν έμπλεξα με wl ακόμη. 2 με 3 ματς μάξιμουμ τη μέρα παίζω και σε αυτά συμπεριλαμβάνονται και τα squad battles. 

Όταν βρω περισσότερο χρόνο και δε  με κουράσει και το παιχνίδι θα ασχοληθώ. 

• Like 1

1 hour ago, broxopios said:

Δεν έμπλεξα με wl ακόμη. 2 με 3 ματς μάξιμουμ τη μέρα παίζω και σε αυτά συμπεριλαμβάνονται και τα squad battles. 

Όταν βρω περισσότερο χρόνο και δε  με κουράσει και το παιχνίδι θα ασχοληθώ. 

και καλά κάνεις , εγώ 3 χρόνια δεν το έχω ακουμπήσει. Τα Σ/Κ μου τα αφιερώνω στην οικογένεια αποκλειστικά και FIFA στο ντουλάπι. 

Επίσης Ντεμπελέ OP φέτος!

Edited by zougaman
  • Like 3

Και γω φέτος μέχρι στιγμής δεν έχω κατέβει στο γουικεντ λιγκ ,κυρίως λόγω των σερβερς και είναι πολύ ψυχοφθόρο να παίζεις με ντιλει με πορομενους αντιπαλους που κάνουν το παν για τη νίκη.

Μόνο κάνα ραιβαλ παίζω και squad battles και λίγο trading αλλά κ αυτό πάει χαλιά προς το παρόν με τέτοιο μάρκετ κρας που υπάρχει. Έχω γεμάτα και τα δύο τρανφερ Λιστ κ δεν πουλιέται τπτ  προς το παρόν και αν συνεχίσει έτσι με τα προμο sbc μου φαίνεται θα πέσουν κ άλλο οι τιμές των παικτών , εξαιρούνται εννοείται οι τοπ παίκτες ( κρ.ρονταλντο ,Μεσσι κλπ) αυτοί σταδιακά ανεβαίνουν .

Πάντως αν έχετε κοινς περισευουμενα κ θέλετε να επενδύσετε πάρτε φτηνά 85 κ 86 rating παίκτες τώρα που είναι φτηνοί γτ όλο κ θα χρειαστούν σ κάποιο μελλοντικό sbc. Βέβαια δείτε πρώτα τις τιμές τους πώς κινούνται στο φουτμπιν  για να σιγουρευτείτε ότι τους πήρατε φτηνά. 

Ένα άλλο θέμα που θέλω να θίξω και γνκ σχολιάζετε αρκετά κ σε κάνα δυο αλλά φόρουμ ξένα είναι το trading με τους ινφορμ. Φέτος πάει χαλιά προς το παρόν οπότε αν θέλετε να ασχοληθείτε πάρτε μόνο κάποιους ντισκαρντ από καλές εθνικότητες και πρωτάθληματα πχ Γάλλους ,Ισπανούς κ αν ποτέ χρειαστούν όλο και θα βγάλετε κάποιο προφιτ . Αλλά μεγάλοι traders συμβουλεύουν μην δεσμευσουμε όλα τα κοινς μας μόνο σε ντισκαρντ ινφορμ αλλά μόνο ένα μικρό μέρος κ τα υπόλοιπα να γίνονται fliping 

Βγήκε ο Χουλκ sbc κ βλέπω ήδη άρχισαν να ανεβαίνουν λίγο οι 85ριδες ελπίζω να πήρατε μερικούς. Πχ ο Νετο χθες τέτοια ώρα θυμάμαι αγόρασα 3 γύρω στις 6,5- 7 χιλιάδες κοινς κ τώρα βλέπω φεύγει στις 9.5 .Λέω να περιμένω λίγη ώρα ακόμα και να τους δωσω

Edited by yiannis_thess
  • Like 3

On 20/10/2019 at 4:10 ΜΜ, JrdGr said:

@Platini_Athens βλέπω και αυτούς που ξέρουν να σημαδεύουν....το βελάκι δείχνει μέσα στην εστία και η μπάλα πάει 10 μέτρα έξω απο το δοκάρι.

Κατέγραψα μία μόνο φάση .δες την κίνηση που κάνω ,γιατί ξέρω που θα πασάρει, και δες το σκάλωμα που τρώει ο παίκτης και τρώω γκολ...σταματάει να τρέχει  :

https://youtu.be/UXm55Fm4Zk8

Ούτε να τρέχουμε δεν ξέρουμε!!!! Γραφικοί όσοι χρησιμοποιούν επιχειρήματα του τύπου δεν ξέρεις να σημαδεύεις να σουτάρεις να πασάρεις κτλπ. Παίζουμε ποδοσφαιράκι χωρίς κεφαλιές αλλά το παιχνίδι φέτος μας λένε πως τα σπάει . πως να τους πάρω όλους αυτούς στα σοβαρά μπορείς να μου πεις;;;;:cop:

Κραταω μια επιφυλαξη το παιχνιδι να εχει βελακια φορμας οπως στο PES απλα εδω περα απο τυχαια ειναι ΚΑΙ αορατα! Εχω παιξει με αντιπαλους και πεταω. Πηρα παυση και ειδα οτι οι παιχτες μου ειχαν βαθμολογια στο ημιχρονο απο 8 και πανω και οι αντιπαλοι παιχτες 5.5 πραγμα που σημαινει οτι ο αντιπαλος ειχε χαντακωθει απο καποιον παραγοντα. Το ιδιο συμβαινει οταν σερνεται η δικη μου ομαδα μου και χανω 2-0 στο 25ο λεπτο. 

Τι total in game stats ξεκινανε οι καλυτεροι παιχτες, τι ιδανικα formation 4 2 3 1 με 3 CAM, τι μενταλιτι αλλαζω.... oταν ειναι να πετας θα πετας οταν ειναι να σε κρεμασει θα σε κρεμασει.

Εκτος αν αυτο που περιγραφω αλλαζει με καποιες ενεργειες τις οποιες αγνοω οποτε δεν ειναι αυτο. Αν γνωριζει καποιος φιλος ....

• Like 1