Jump to content
zougaman

FIFA 20 Ultimate Team - Discussion Topic v1

Recommended Posts

Ένα ακόμη πολύ κακό pack luck αυτή την εβδομάδα με τους la liga totssf. 

Στα κόκκινα μου έδωσε Ter Stegen & Visca. Τον πρώτο ίσως τον δοκιμάσω. Ο Visca φεύγει για sbc.

Από τα πακέτα το απόλυτο τίποτα και περιμένω να δω αν θα έχω λίγο πρόφιτ. maximum τα 150k. 

Το μόνο καλούτσικο ήταν ο Carvajal (untrad.) από το guaranteed πακέτο της la liga που δεν ξέρω και πάλι πόσο καλύτερος θα είναι από τον base Zambrotta. Θα κολλήσει βέβαια για να τον δοκιμάσω μόνο όταν έρθει στην ομάδα ένας ακόμη icon. Ακόμη ελπίζω για Cruyff αλλά μόνο με ένα καλύτερο pull. 

• Like 1

καλησπερα! μολις τελειωσα τους αγωνες μου με 20 νικες και 10 ηττες! πολυ ευχαριστημενος γενικα γιατι η ομαδα μου ειναι καλη αλλα οχι κατι το τρελο

την παρασκευη αγορασα stoichkov 90 και cannavaro 92 kai βοηθησαν πολυ,ειδικα cannavaro βραχος στην αμυνα μια δυο φορες να εκανε κατι και να ακουσε καντηλια,πολυ καλες τοποθετησεις!αλλα αυτος που σηκωσε την ομαδα στην πλατη του ηταν ο Odegaard φανταστικος παιχτης σε 30 αγωνες ειχε 20 γκολ και 15 ασιστ παιζοντας 10αρι γρηγορος φανταστικη τριπλα και πολυ καλο τελειωμα

αυτη ειναι η ομαδα,να δουμε μηπως επιτελους μου δωσει καμια καλη ανταμοιβη την παρασκευη και μπορεσω και κανω μια δυο αλλαγες που θελω σιγουρα

Image

• Like 3

@john2906

Συγχαρητήρια!!! Η gold 1 δίνει 2 100κ packs, σίγουρα θα βγάλεις κάτι καλό από εκεί. εγώ την προηγούμενη εβδομάδα έβγαλα 2 tots από Τουρκία. 

• Like 1

Καλά μη το λες. Κι εγώ 2 100κ από gold 1 που άνοιξα την Παρασκευή, το καλύτερο που μου έδωσε ήταν ο απλός Handanovic. Καλύτερα pull είχα στην gold 2 και ιδιαίτερα στην gold 3. 

Όπως σας είπα σκέφτομαι για cruyff μπροστά. Αλλά επειδή δεν κατεβαίνει από τα 2200m, ίσως κινηθώ για τον prime Dalglish. Τον έχει κανείς; 

39 minutes ago, broxopios said:

Καλά μη το λες. Κι εγώ 2 100κ από gold 1 που άνοιξα την Παρασκευή, το καλύτερο που μου έδωσε ήταν ο απλός Handanovic. Καλύτερα pull είχα στην gold 2 και ιδιαίτερα στην gold 3. 

Όπως σας είπα σκέφτομαι για cruyff μπροστά. Αλλά επειδή δεν κατεβαίνει από τα 2200m, ίσως κινηθώ για τον prime Dalglish. Τον έχει κανείς; 

Έχω τον mid Dalglish και είμαι υπέρ-ευχαριστημένος !

24 minutes ago, siapos said:

Έχω τον mid Dalglish και είμαι υπέρ-ευχαριστημένος !

Ναι το θυμάμαι.

Με προβληματίζει λίγο η δύναμή του και η μακρινή του πάσα. 

Είμαι πολύ περήφανος για τον εαυτό μου, γιατί βελτίωσαν το προσωπικό μου ρεκόρ. Τον Φεβρουάριο είχα βγει gold 2 από 15-4. Σήμερα βγήκα από 16-3. 8 ήττες στην σειρά, οι περισσότερες με 0 σουτ. Όπως είπε και ο @ssnap89, πασάρεις και σου φυσάνε την μπάλα προς τα πίσω. Ούτε πάσα 2 μέτρα δεν πήγαινε σωστά. Βέβαια αν είχα ξοδέψει κανένα χιλιάρικο σε φακελάκια μια χαρά θα έβγαινα και gold 1 και elite. Εκεί που το gameplay ήταν αξιοπρεπές, ξαφνικά άρχισαν τα τρελά. 

Σε λομπα, μου διαλέγει τον cb. Κουνάω δεξί μοχλό να αλλάξω παίκτη και επιλέγει τον Hazard που ήταν μπροστά από το κέντρο του γηπέδου. 

Σε τετ α τετ, ο αντίπαλος πήγε να με κρεμάσει και η μπάλα πήγαινε καθαρά έξω. Όχι, νομίζεις. Ο Ter stegen της έδωσε μια σφαλιάρα και την έστειλε μέσα.

Skill mooves ούτε για αστείο..  

Από ένα σημείο και μετά έχασα την συγκέντρωση μου. Είχα να παίξω 24 μαζεμένα. Παρά πολλά. Αλλά καταλαβαίνω πότε το παιχνίδι θέλει να χάσω. Τα περισσότερα γκολ που έτρωγα ήταν από sticky men ή glitch των αμυντικών. Κάθε αλλαγή κατεύθυνσης είχε ως αποτέλεσμα ο παίκτης να μένει ακίνητος για ένα δευτερόλεπτο. Κάθε πάσα ή σουτ, έπρεπε να γίνει μετά από δύο επαφές με την μπάλα. Και όποτε έφτανα σε θέση για γκολ, το δοκάρι ήταν εκεί να με σταματήσει. Ευχαριστώ πολύ ΕΑ! 

Απογοητεύτηκα πολύ, αλλά με όσους μίλησα, όλοι τα ίδια είχαν. Ίσως να ήταν το τελευταίο μου WL για φέτος. Το επόμενο θα το χάσω σίγουρα. Δεν έχω διάθεση να ξενυχτάω άλλο για να πετύχω καλό gameplay και να είναι χειρότερο από το μεσημέρι. Αγόρασα ένα παιχνίδι το οποίο ούτε διασκεδαστικό είναι ούτε μπορώ να παίζω όποτε θέλω. Και το κυριότερο είναι άδικο. 

Edited by GiorgosTT
  • Like 4

Καλημέρα κι από μένα. Gold 2 κι εγώ. Με το που έφτασα το παράτησα γιατί είχε περάσει και η ώρα και δεν έχει και διαφορές όσον αφορά τα rewards. Η bundesliga δε με εξιτάρει εξάλλου. 

Η μεγάλη αλλαγή στο ρόστερ έγινε. Βρήκα χθες σε καλή σχετικά τιμή τον Dalglish και τον τσίμπησα.

Screen-Hunter-82-May-18-10-37.png

Τι αρρωστημένη κάρτα είναι αυτή... Τι κίνηση, τι σουτ. Μου έβαλε κάποια πολύ σημαντικά και δύσκολα γκολ. Εντάξει χάνει σε δύναμη, αλλά όταν βρει λίγο χώρο δε συγχωρεί.

Screen-Hunter-81-May-18-04-12.png

• Like 4

Τρίτη φορά που παίζω WL, τρίτη φορά που φτάνω τις 12-13 νίκες. Αυτήν τη φορά πόνεσε γιατί αυτοκτόνησα σε 2 ματς (στο ένα κέρδιζα 3-1 στο 89' και κατάφερα να χάσω 3-5 στην παράταση). Στόχος το Gold3, πού θα πάει.

Αυτό με το λαγκ που λέτε δεν το έχω δει και να ξέρετε πως παίζω με ασύρματο Wifi στο PS4 (δεν σύνδεσα καλώδιο). Βέβαια υπάρχουν ματς που ούτε σουτ μπορώ να κάνω, αλλά θεωρώ πως αυτό γίνεται επειδή οι αντίπαλοι είναι βουνά (δεν είμαι και τοπ παίκτης).

Αυτή είναι η ομάδα μου που έφτιαξα με πολύ κόπο (και πολλά SBC/Objectives). Με χαλάει ο Πογκμπά γιατί είναι καθαρά μπάζο (το 85+ passing πρέπει να είναι εσωτερικό αστείο), αλλά είναι undre. Από αυτούς treadable είναι μόνο ο Αγκουέρο και ο Καντέ.

Έχω γύρω στα 220 χιλιάρικα, προτείνετε να βελτιώσω κάτι;

ΥΓ Στα προηγούμενα picks έτυχα Σογιουντσού (έφυγε σε SBC) και Καθόρλα 94. Ο Καθόρλα ειναι βουνό, πραγματικά κυριαρχεί μεσαία γραμμή, κρίμα που γουστάρω PL και τον βάζω μόνο αλλαγή (σχετικά γρήγορα πάντως στη θέση του Πογκμπά).

Edited by arkoudos1980

Καλησπέρα μια απτά ίδια και 4η συνεχόμενη βδομάδα silver 1, τουλάχιστον αυτή την φορά έφτασα 1 νίκη πριν την επόμενη κατηγορία...έμεναν 5 ματς και το παιχνίδι χθες βράδυ είχε αποφασίσει πως Οχι δεν θα πάω ούτε αυτή την φορά σε και ουσία κατηγορία...κρίμα γτ έχασα από πέρα βρέχει αντιπάλους που ομως είχαν φοβερές ομάδες αλλα με τα τόσα κουλα που γινοτανε χθες βράδυ παλι καλα να λέω που έφτασα και εκεί που έφτασα.

εχω ερώτηση....αξιζει να δώσω όλους τους αναπληρωματικούς μου (θα μείνω μόνο με την κυρία 11αδα μου μέχρι και τα rewards της πέμπτης) ετσι ώστε να βγάλω sbc icon και αν ναι αξιζει να ανοιχτεί σημερα ή το αφήνω για Πέμπτη ή Παρασκευή βράδυ;;;

• Sad 1

Άσε τα icon SBC, απάτη είναι. 

@arkoudos1980

Αφού σου αρέσει ο Cazorla, διώξε τον Pogba, κάνε το SBC του Ράμος και βάλε αυτόν βασικό.

Το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό, δεδομένου του σημείου που βρίσκεται το παιχνίδι. 

• Love 1

12 minutes ago, GiorgosTT said:

@arkoudos1980

Αφού σου αρέσει ο Cazorla, διώξε τον Pogba, κάνε το SBC του Ράμος και βάλε αυτόν βασικό.

Το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό, δεδομένου του σημείου που βρίσκεται το παιχνίδι. 

Δεν είναι κακή ιδέα. Είναι λίγο ακριβούτσικο βέβαια (μισό μύριο που ίσως κατέβει στα 350 με κάτι παίκτες που έχω από SBC).

Θα κάνω δοκιμή με τον απλό Ράμος να δω πώς θα πάει.

11 hours ago, arkoudos1980 said:

Τρίτη φορά που παίζω WL, τρίτη φορά που φτάνω τις 12-13 νίκες. Αυτήν τη φορά πόνεσε γιατί αυτοκτόνησα σε 2 ματς (στο ένα κέρδιζα 3-1 στο 89' και κατάφερα να χάσω 3-5 στην παράταση). Στόχος το Gold3, πού θα πάει.

Αυτό με το λαγκ που λέτε δεν το έχω δει και να ξέρετε πως παίζω με ασύρματο Wifi στο PS4 (δεν σύνδεσα καλώδιο). Βέβαια υπάρχουν ματς που ούτε σουτ μπορώ να κάνω, αλλά θεωρώ πως αυτό γίνεται επειδή οι αντίπαλοι είναι βουνά (δεν είμαι και τοπ παίκτης).

Αυτή είναι η ομάδα μου που έφτιαξα με πολύ κόπο (και πολλά SBC/Objectives). Με χαλάει ο Πογκμπά γιατί είναι καθαρά μπάζο (το 85+ passing πρέπει να είναι εσωτερικό αστείο), αλλά είναι undre. Από αυτούς treadable είναι μόνο ο Αγκουέρο και ο Καντέ.

Έχω γύρω στα 220 χιλιάρικα, προτείνετε να βελτιώσω κάτι;

ΥΓ Στα προηγούμενα picks έτυχα Σογιουντσούφυγε σε SBC) και Καθόρλα 94. Ο Καθόρλα ειναι βουνό, πραγματικά κυριαρχεί μεσαία γραμμή, κρίμα που γουστάρω PL και τον βάζω μόνο αλλαγή (σχετικά γρήγορα πάντως στη θέση του Πογκμπά).

Όπως είπε και ο Γιώργος, αν σου αρέσει ο Καθόρλα, μπορείς να κάνεις το sbc του Ramos. Βέβαια καμία σχέση ο απλός Ράμος με αυτόν του sbc. 

Εγώ επίσης θα έβγαζα Aguero και θα έβαζα στη θέση του τον Perez που με Καθόρλα δίνει λινκ. Θα έβγαζα επίσης τον Aubameyang και θα αγόραζα έναν Mane για να παίζει και αυτός σε full chemistry. Κάπως έτσι δηλαδή θα την σκεφτόμουν. 

C251-B31-E-329-A-4-E2-D-A42-B-3808-D8-E4

7 hours ago, lotto2009 said:

Καλησπέρα μια απτά ίδια και 4η συνεχόμενη βδομάδα silver 1, τουλάχιστον αυτή την φορά έφτασα 1 νίκη πριν την επόμενη κατηγορία...έμεναν 5 ματς και το παιχνίδι χθες βράδυ είχε αποφασίσει πως Οχι δεν θα πάω ούτε αυτή την φορά σε και ουσία κατηγορία...κρίμα γτ έχασα από πέρα βρέχει αντιπάλους που ομως είχαν φοβερές ομάδες αλλα με τα τόσα κουλα που γινοτανε χθες βράδυ παλι καλα να λέω που έφτασα και εκεί που έφτασα.

εχω ερώτηση....αξιζει να δώσω όλους τους αναπληρωματικούς μου (θα μείνω μόνο με την κυρία 11αδα μου μέχρι και τα rewards της πέμπτης) ετσι ώστε να βγάλω sbc icon και αν ναι αξιζει να ανοιχτεί σημερα ή το αφήνω για Πέμπτη ή Παρασκευή βράδυ;;;

Και silver 1 μια χαρά είναι. Εξάλλου από τα πακέτα αν είναι να σου δώσει κάτι καλό θα στο δώσει. Έχουν φάει κουβάδες τύποι που τερματίζουν Elite 1 με το κιλό. 

Για το mid icon sbc λες? Είναι λίγο τζόγος και αξίζει μόνο αν το ολοκληρώσεις έχοντας untradeable παίχτες στην ομάδα σου. Εγώ θα το κάνω σε λίγες μέρες γιατί θα μου βγει τσάμπα, αν και λίγες είναι οι κάρτες που μπορεί να τύχεις και να αξίζουν. Μην περιμένεις δηλαδή να σου βγάλει Gullit, Pele, Zidane, Eusebio κλπ. Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις αλλά αν σου βγει κανένας Nakata, Laudrup, Shearer, Moore... είναι για να σε κλαιν οι ρέγγες. 

Edited by broxopios

3 hours ago, broxopios said:

Όπως είπε και ο Γιώργος, αν σου αρέσει ο Καθόρλα, μπορείς να κάνεις το sbc του Ramos. Βέβαια καμία σχέση ο απλός Ράμος με αυτόν του sbc. 

Εγώ επίσης θα έβγαζα Aguero και θα έβαζα στη θέση του τον Perez που με Καθόρλα δίνει λινκ. Θα έβγαζα επίσης τον Aubameyang και θα αγόραζα έναν Mane για να παίζει και αυτός σε full chemistry. Κάπως έτσι δηλαδή θα την σκεφτόμουν. 

C251-B31-E-329-A-4-E2-D-A42-B-3808-D8-E4

Και silver 1 μια χαρά είναι. Εξάλλου από τα πακέτα αν είναι να σου δώσει κάτι καλό θα στο δώσει. Έχουν φάει κουβάδες τύποι που τερματίζουν Elite 1 με το κιλό. 

Για το mid icon sbc λες? Είναι λίγο τζόγος και αξίζει μόνο αν το ολοκληρώσεις έχοντας untradeable παίχτες στην ομάδα σου. Εγώ θα το κάνω σε λίγες μέρες γιατί θα μου βγει τσάμπα, αν και λίγες είναι οι κάρτες που μπορεί να τύχεις και να αξίζουν. Μην περιμένεις δηλαδή να σου βγάλει Gullit, Pele, Zidane, Eusebio κλπ. Βέβαια ποτέ δεν ξέρεις αλλά αν σου βγει κανένας Nakata, Laudrup, Shearer, Moore... είναι για να σε κλαιν οι ρέγγες. 

Ναι για το mid icon sbc λέω...τους untredable φανταζομαι εννοείς να τους δώσω στο sbc;;;αν εννοείς αυτό ναι untredable είναι όλοι όσοι θα δώσω είτε από πακέτα είτε από objectives πχ Φαλκάο μαριανο κλπ.

απλα το θέμα μου είναι δίνοντας αυτούς στον πάγκο μου θα μείνουν παίχτες 82 οβεραλ και κατω...εκτός και αν περιμένω μέχρι τα rewards της πέμπτης να δω τι θα μου δώσει και μετά να πάω στο mid icon.

Edited by lotto2009

7 hours ago, lotto2009 said:

Ναι για το mid icon sbc λέω...τους untredable φανταζομαι εννοείς να τους δώσω στο sbc;;;αν εννοείς αυτό ναι untredable είναι όλοι όσοι θα δώσω είτε από πακέτα είτε από objectives πχ Φαλκάο μαριανο κλπ.

απλα το θέμα μου είναι δίνοντας αυτούς στον πάγκο μου θα μείνουν παίχτες 82 οβεραλ και κατω...εκτός και αν περιμένω μέχρι τα rewards της πέμπτης να δω τι θα μου δώσει και μετά να πάω στο mid icon.

Ναι αν θες να ρισκάρεις κάντο. Απλά να ξέρεις ότι δύσκολα βγάζει κάτι καλό. 

Εγώ θα περίμενα τα rewards πρώτα και ύστερα. Πάντα περιμένω τα rewards. 

Οκ θα το κάνω ετσι κιαλλιως κανείς απτους παίχτες που θα δώσω δεν είναι βασικοί και για αλλαγές χρησιμοποιώ 3-4 από αυτούς.

αυτη την στιγμή έχω 180κ κοινς και 25 παίχτες τρανσφερ λιστ όποτε μέχρι Πέμπτη υπολογίζω να είμαι παραπάνω από 200κ και σκέφτομαι να φέρω είτε firmino και να μπει κέντρο είτε Ben yeder 87 ή 88 ανάλογα ποσο θα βρεθεί στο μάρκετ αλλα ο συγκεκριμένος δεν ξέρω αν θα εξυπηρετεί για κέντρο.

το σύστημα είναι το παρακάτω αλλα ingame άλλαξα σε 4-3-2-1.

https://imgur.com/g3Bh5Ff

και εδω το ingame:

https://imgur.com/jDCap6s

ο Maddison φεύγει απτό 1ο λεπτό τον έχω μόνο για το chemistry.

επισης έπαιξα ένα draft χθες και πήρα puyol RB με οβεραλ 86 αν θυμάμαι καλα...αξιζει λέτε να μαζευτούν χρήματα για τον συγκεκριμένο (γύρω στα 170-180κ είναι στο μαρκετ);;; τον έβαλα ως cb και ξετρελάθηκα μαρεσε παρά πολύ ή θα είναι κατα πολύ καλύτερος ο puyol απτά sbc;;

Edited by lotto2009

Άλλαξε το σύστημα σε 4-3-3. Βάλε μπροστά από αριστερά προς τα δεξιά Rashford, Son, Perez, κέντρο Kante, Mbappe, και κάποιον ακόμα για cdm ( icon ίσως, Rijkard είναι καλή περίπτωση) και άμυνα όπως είσαι.

16 minutes ago, lotto2009 said:

Οκ θα το κάνω ετσι κιαλλιως κανείς απτους παίχτες που θα δώσω δεν είναι βασικοί και για αλλαγές χρησιμοποιώ 3-4 από αυτούς.

αυτη την στιγμή έχω 180κ κοινς και 25 παίχτες τρανσφερ λιστ όποτε μέχρι Πέμπτη υπολογίζω να είμαι παραπάνω από 200κ και σκέφτομαι να φέρω είτε firmino και να μπει κέντρο είτε Ben yeder 87 ή 88 ανάλογα ποσο θα βρεθεί στο μάρκετ αλλα ο συγκεκριμένος δεν ξέρω αν θα εξυπηρετεί για κέντρο.

το σύστημα είναι το παρακάτω αλλα ingame άλλαξα σε 4-3-2-1.

https://imgur.com/g3Bh5Ff

και εδω το ingame:

https://imgur.com/jDCap6s

ο Maddison φεύγει απτό 1ο λεπτό τον έχω μόνο για το chemistry.

επισης έπαιξα ένα draft χθες και πήρα puyol RB με οβεραλ ή 86 ή 89 δεν θυμάμαι ακριβώς...αξιζει λέτε να μαζευτούν χρήματα για τον συγκεκριμένο (δεν έχω ιδέα και ποσό κοστίζει) τον έβαλα ως cb και ξετρελάθηκα μαρεσε παρά πολύ.

Ο Puyol σαν δεξί μπακ είναι πολύ αργός και με κάκιστη πάσα. Μόνο με shadow και πάλι ως CB και όχι ως RB αξίζει. Βέβαια αν τον δοκίμασες και σου έκανε πάω πάσο. 

Για ποιον firmino σκέφτεσαι για κέντρο; Ο μόνος που αξίζει είναι ο scream. Ο Ben Yedder δεν κάνει για κέντρο. Μόνο για φορ. 

Η άμυνά σου είναι μια χαρά προς το παρόν. Και η επίθεση σου. Στο κέντρο θες αναβάθμιση. Ο Firmino είναι μια καλή λύση. 

Έκανα το mid icon δεν άντεξα.

ξεκιναει μου βγάζει Βραζιλία μετά βλέπω CAM και λέω βγήκε η παιχταρα βγήκε ο θεός ο Ρόνι και πάει και κου βγάζει Sócrates 89οβεραλ.

εφαγα την ξενερα της ζωής μου επειδή πίστεψα έστω και λίγο στο μάγο...ήταν λες και πήγαινα ταμειο και τελευταίο λεπτό φάγαμε γκολ Αχαχαχα.

δεν πειράζει λογικά μια χαρά γτ θα χρησιμοποιηθεί στο κέντρο όποτε γλυτωνω προς το παρόν και την μεταγραφή εκτός και αν είναι τόσο χαλι μαύρο ο σωκρατικής.

@GiorgosTT

εννοείς το σύστημα για το chemistry φανταζομαι ετσι;;ο mbape ποσό θα κοστίζει;;;

@broxopios

σαν cb εννοείται...και να ήθελα για δεξιά δεν μπορώ να έχω rb με τόσο χαμηλό pace δρν μπορώ να παίξω...άλλωστε κατέληξα στον cancelo όπως φαίνεται στο σύστημα και μέχρι στιγμής είμαι οκ με όσο τον έχω δοκιμάσει.

οποτε με τα νέα δεδομένα αξιζει να πάω σε καμία αναβάθμιση;;;πχ να έδιωχνα κανα Στέρλινγκ και μα ερχότανε καμία καλύτερη κάρτα;;;ή αν έχετε καμία άλλη πρόταση;;

• Like 1

@lotto2009

Τυχερός είσαι που πήρες usable παίκτη. 

Ναι για chemistry εννοώ. Αν και ο Socrates σου έλυσε τα χέρια. Ο Mbappe σήμερα είναι 220κ. 

Βέβαια με Socrates αλλάζουν τα δεδομένα. Πάρε αμυντικό μέσο.

Να πάρω λες shapeshifter TAA και να βγει ποιος;;;Kanté;;;

επισης καμία λύση αν πωληθεί Sterling;;;Οχι ότι με Pérez είμαι και πολύ ευχαριστημένος και δεν ξέρω αν θα την παλέψω να τον έχω σαν 10αρι εκτός και αν του βάλω κανα hunter και φτιάξει λίγο η κατάσταση.

Όχι ο Καντέ. Ο Sterling. Να έχεις 2 cdm, cam Socrates, Striker Son. Δεξιά Perez. 

• Like 1

Μια χαρά σου έκατσε ο Socrates. Πολύ καλή κάρτα για τα δεδομένα του SBC. Εξάλλου με το σύστημά σου ήθελες ένα καλό CAM και το icon σου δίνει και λινκς. 

Οπότε τώρα μόνο έναν στο κέντρο θες δίπλα στον Kante.

Toν Sterling τον πουλάς για μένα. Τώρα τον ΤΑΑ δεν τον έχω δοκιμάσει αλλά είναι φθηνός. Βέβαια στο κέντρο θες ένα σκύλο που να είναι καλός και σε σωματικά χαρακτηριστικά αν παίζεις 4-2-3-1. Μπορείς να τον αγοράσεις και αν σου κάνει τον κρατάς. Αλλιώς πας σε Firmino scream. Ότι σε βολέψει. 

Ναι θα πάω σε TAA που είναι σίγουρα πιο φθηνός και βλέπουμε.

απο chemistry τι λέτε να βάλω σε Sócrates και TAA;

επισης αξιζει στους CB μου να μπει κανα shadow;;;

Socrates engine, TAA anchor. 

Μην χαλάς Shadow, δεν αξίζει. Αναβάθμισε τους στην πρώτη ευκαιρία.