Jump to content
zougaman

FIFA 20 Ultimate Team - Discussion Topic v1

Recommended Posts

Παίζει να έκανα πάνω από 200 pl upgrades κ ίσως λέω κ λίγα κ  δεν έβγαλα τπτ της προκοπής και usable. Ωστόσο με τις κάρτες που έβγαλα έκανα αρκετά φτηνά το base icon και έβγαλα Γκατούζο και επίσης και Σουάρες potm αρκετά φτηνά. Μου περίσσεψαν κ κάποιοι ακόμα κ ίσως πάω και για Άρνολντ αν κ μου φαίνεται overpriced για δεξί μπακ. Θα έκανα Σίλβα αλλά τον δοκίμασα κ δεν μου ταιριαξε καλα. Αυτόν που δοκίμασα τον δανεικό κ έπαθα πλάκα είναι ο Αζάρ αλλά ξεφεύγει η τιμή τ για αντρεταμπλ. Αν ήταν κάνα ivon ίσως τον έκανα .Γνκ δεν είχα τύχη ακόμα μια χρονιά στα πακέτα κ επίσης το όλο πρότζεκτ toty φέτος δεν Μ πορώσ ε τοσο πολύ..ίσως φταίει που περίμενα να βγει κανας ιμπρα η πογκμπα.. Τέλος αγόρασα τον  toty de jong στα 1640000 αλλά μάλλον θα τον δώσω μιας κ ήδη έχω κέρδος 100κ περίπου με τους φόρους μιας κ φεύγει τώρα στα 1850000 και επειδή δεν το ξέρω καλά το παιχνίδι φέτος δεν μπορώ να τον εκμεταλλευτώ στο έπακρο δυστυχως. Σαν εντυπώσεις για την κάρτα να πω ότι ο τύπος παίζει παντού. Αρχικά τον πήρα για οχταρι σε 41212 αλλά τον χρησιμοποιουσα σαν δεκαρι και από κανένα ματς τον έβαζα και φορ . Απίστευτη κάρτα ότι καλύτερο χρησιμοποίησα φέτος μέχρι στιγμης χωρίς βέβαια να έχω χρησιμοποιήσει άλλες κάρτες της toty. Ωστόσο όμως όπως είπα παραπάνω θα τον δώσω γτ παρ όλες τις θετικές εντυπώσεις εξακολουθώ να πιστεύω ότι αδικείται στην ομάδα και πιστεύω κάποιος που το χει καλύτερα το παιχνίδι φέτος από μένα θα τον ευχαριστηθεί και θα τον αξιοποιήσει καλύτερα συν το γεγονός ότι θα βγάλω και εκατό χιλιάρικα χεχεχ

Edited by yiannis_thess
  • Love 1
  • Like 2

Λέω σαν κλείσιμο του squad μου να πάρω τον Μαραντόνα baby (τον μικρό θέλω για το μαλλί του είναι αλητεία) . Φέτος δεν τον έχω δει σε κάποιον αντίπαλο. Θα σκάσω 1,6 μύρια ! τι λέτε;

• Like 1

13 hours ago, JrdGr said:

Λέω σαν κλείσιμο του squad μου να πάρω τον Μαραντόνα baby (τον μικρό θέλω για το μαλλί του είναι αλητεία) . Φέτος δεν τον έχω δει σε κάποιον αντίπαλο. Θα σκάσω 1,6 μύρια ! τι λέτε;

Τον έχω δει εγώ, για λίγο, δεν τον προλάβαινα... Αξίζει με χίλια, είναι σβούρας με εύκολο γκολ. 

• Like 1

Καλός χρυσός ο Μαραντόνα, μεγάλη αγάπη, αλλά αυτό το 3 wf, δεν ξέρω κάπως μου κάθεται. Για μπροστά για την 3αδα της επίθεσης θέλω minimum 4wf. Ιδανικά 5.

16 minutes ago, broxopios said:

Καλός χρυσός ο Μαραντόνα, μεγάλη αγάπη, αλλά αυτό το 3 wf, δεν ξέρω κάπως μου κάθεται. Για μπροστά για την 3αδα της επίθεσης θέλω minimum 4wf. Ιδανικά 5.

ή cam θα παίξει ή Cdm

Είχαμε ένα πολύ καλό πακ λακ σήμερα για 1η φορά φετος σε διαφορετικά πακετα.

Από κόκκινα πικς μαχρεζ 88 και κουαλιαρελα 85.

Μετά καπακι από μεγκα πακ, Σοναλντο και από ρεαρ πλειερς πακ Ντε μπροινε. Είχα και κάτι ψιλά και έφερα το μαυρο διαμάντι στην ομάδα μου. Διπλα του σε 1μιση μηνα θα μπει ο Εσιεν πραιμ.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=cpCdnVdnnSGAx:FFA20PS4

• Love 1
  • Like 3

Και εγώ τσίμπησα σήμερα Mahrez όχι ότι θα τον χρησιμοποιήσω αλλά ήταν ένα καλό πικ από τα υπόλοιπα πακς σαβούρια . 0 προφιτ.

• Like 2

Εμένα μου έρχεται να το παρατήσω...ούτε καν θυμάμαι τι έβγαλα.

20 νίκες σε κάθε wl και πάντα παίρνω τα...🙃

καλημερα!αυτη ειναι η ομαδα,αν δωσω και ενα νεφρο μπορω να παρω και kante τον σκεφτομουν στην θεση του modric για να ειναι συμπαγες πολυ το κεντρο

πειτε καμια αποψη ρε παιδια.λιγο που επαιξα με αυτο το συστημα  εκανα μερικες καλες νικες,μου αρεσει που βγαινει απο πισω κρυφος επιθετικος ο griezman

τι λετε?

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=e3t5fnrknSG9v:FFA20PS4

• Love 1
  • Like 2

33 minutes ago, john2906 said:

καλημερα!αυτη ειναι η ομαδα,αν δωσω και ενα νεφρο μπορω να παρω και kante τον σκεφτομουν στην θεση του modric για να ειναι συμπαγες πολυ το κεντρο

πειτε καμια αποψη ρε παιδια.λιγο που επαιξα με αυτο το συστημα  εκανα μερικες καλες νικες,μου αρεσει που βγαινει απο πισω κρυφος επιθετικος ο griezman

τι λετε?

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=e3t5fnrknSG9v:FFA20P

Ο Καντέ σίγουρα θα βοηθήσει αμυντικά, αλλά στην θέση σου θα αγόραζα striker. Μετά τον Καντε.

Ο Griezman παίζει καλά σε αυτή την θέση και έχει καλό σουτ. 

Πόσα coins  έχεις;

• Like 1

1 hour ago, john2906 said:

τι λετε?

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=e3t5fnrknSG9v:FFA20PS4

Το σύστημα σου δεν με εχει βολέψει αν και ειναι κοντα στο 4231 που χρησιμοποιώ. Θες κόφτη στη θέση του montric είναι η αποψή μου. Δοκίμασε καρβαλιο σκριμ. Επίσης μπροστά ποιος μοραλες τωρα. Δοκίμασε ben yedder έστω και τον χρυσό αν δεν έχεις χρημα. Αλλιώς πήγαινε γαι if or sif. Επίσης αν θες κοίτα και γκαμειρο σκριμ. Τον είχα πάρει στην αρχή και είχα μείνει με το στόμα ανοιχτό. Οι υπόλοιποι είναι φθηνοί αλλά Op παίχτες, οπότε για μένα δεν θες αλλαγές ακόμα εκει. Η τουλάχιστον να κάνεις αλλαγές που θα έχουν νόημα και θα κάνουν τη διαφορά.

• Like 2

3 hours ago, john2906 said:

τι λετε?

Καντε και περίμενε κάνα sbc για επιθετικό στην La Liga. 

Γενικά περίμενε sbc και μάζευε παίκτες και χρήμα από τις διοργανώσεις,squad battles, rank και fut champions. 

Το βράδυ έχει headliners αν δεν κάνω λάθος, περίμενε να δεις τι θα βγει. 

Edited by Bakogoal
  • Love 1

PS-Messages-20200117-134524.jpg

Edited by Bakogoal
  • Love 1
  • Like 3

3 minutes ago, Bakogoal said:

PS-Messages-20200117-134524.jpg

για δωσε αναφορά για Schar. Σκέφτομαι να τον κάνω και εγώ. Βλέπω πέταξε τον Hierro από τη βασική 11αδα...

4 minutes ago, siapos said:

για δωσε αναφορά για Schar. Σκέφτομαι να τον κάνω και εγώ. Βλέπω πέταξε τον Hierro από τη βασική 11αδα...

Δοκιμαστικά τον έβγαλα τον Hierro. Δυστυχώς δεν έχω παίξει, αύριο θα σου πω. 

spacer.png

Καλα παμε σε αναμονη του baby vieira (που ειναι καθαρα op λογω m/m workrate δεν βοσκει σαν ζωαδι με τα h/h)

• Like 2

@Hellenes παίζεις FUT? Μπράβο δεν το περίμενα. Νόμιζα είσαι καθαρά offline παίχτης.

• Haha 2

48 minutes ago, broxopios said:

@Hellenes παίζεις FUT? Μπράβο δεν το περίμενα. Νόμιζα είσαι καθαρά offline παίχτης.

Βρήκα μπαγκιά του σκριπτ και με σπρωχνει ανάξιες νίκες 9/10 πάσα πάσα σουτ... 

3 hours ago, Hellenes said:

Βρήκα μπαγκιά του σκριπτ και με σπρωχνει ανάξιες νίκες 9/10 πάσα πάσα σουτ... 

Να φανταστώ κυμαίνεσαι σε division 6-10 γιατί παρακάτω δε νομίζω να είναι τόσο εύκολο. Εκτός αν είσαι υπερπαίχτης.

19 minutes ago, broxopios said:

Να φανταστώ κυμαίνεσαι σε division 6-10 γιατί παρακάτω δε νομίζω να είναι τόσο εύκολο. Εκτός αν είσαι υπερπαίχτης.

Τς τς τς... Αφού σου λέει 9/10 νίκες. 

Κάθε ΣΚ κάνει 27 νίκες στο χαλαρό... 

• Love 1

6 hours ago, Bakogoal said:

Τς τς τς... Αφού σου λέει 9/10 νίκες. 

Κάθε ΣΚ κάνει 27 νίκες στο χαλαρό... 

Εκεί που γίνεται γίνεται 

Λίγα λέμε και πολλά κάνουμε;) 

2 hours ago, Hellenes said:

Εκεί που γίνεται γίνεται 

Λίγα λέμε και πολλά κάνουμε;) 

Μια ομάδα είμαστε. Για πες τι ακριβώς έχεις βρει και τι κάνεις;