Jump to content
zougaman

FIFA 20 Ultimate Team - Discussion Topic v1

Recommended Posts

Όχι δεν είναι για wl η δεύτερη συμφωνώ. Εξάλλου μόνο 3 ματς έπαιξα με αυτή. 

Κι εγώ για Kante σκέφτομαι στη θέση Matuidi, ο οποίος δεν είναι κακός. Αλλά η διαφορά υπέρ του Kante είναι εμφανής. 

Έκανα μόλις και τον futmas R. Sanches. Καλά στατιστικά. Με ένα shadow γίνεται φοβερό box-to-box. 

Τα rewards πότε μας τα δίνει η ΕΑ για το wl? Γιατί μπήκα και δεν υπάρχει κάτι.

30 minutes ago, broxopios said:

Τα rewards πότε μας τα δίνει η ΕΑ για το wl? Γιατί μπήκα και δεν υπάρχει κάτι.

Την Πεμπτη μετα της 10 αν δεν κανω λαθος

• Like 1
  • Thanks 1

Χρόνια πολλά σε όλη την παρέα! Εύχομαι υγεία για εσάς και τις οικογένειές σας και μπόλικη Pack luck!

Στην νέα TOTW υπάρχει 86 Ben Yeder και 86 Werner. Που σημαίνει ότι οι τιμές των προηγούμενων IF καρτών τους θα πέσουν. Και είναι πολύ δυνατές κάρτες. Αν ενδιαφέρεστε υπομονή μερικές μέρες.

• Like 2

Τραχοφσκι και Άλαν τα rewards μου. Ο πρώτος τραγικός. Ο δεύτερος καλός υπό προϋποθέσεις. 

Έφυγαν και οι 2 στο upgrade και μαντεψτε! Μου έδωσε δύο άθλιες επιλογές και τον Πιανιτς. Τον πήρα μόνο και μόνο λόγω rating. 11 παίκτες στον κουβά.

Αλλά δεν σταμάτησα εκεί. Έκανα και το 83+! Από εκεί πήρα έναν άθλιο παίκτη με 84 και τον φοβερό και τρομερό Mario Mandjukic! Να σκίσεις τα δίχτυα στο WL....

Υπήρχε περίπτωση όμως να τα παρατήσω? Όχι βέβαια! Έκανα το Futmas Challenge! Τζιφός και εκεί...

Μη σας ζαλίζω, ο μόνος αξιόλογος που βρήκα σε 9 πακέτα ήταν ο Joao Cancelo. 

Ελπίζω να είστε πιο τυχεροί από εμένα. Καλη σας μέρα!

K1gxiGk_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Μάγκες καλησπέρα, θα ήθελα τις προτάσεις σας για κάποια αναβάθμιση στην ομάδα. Βλέπετε ότι έχω περίπου 250κ που μπορούν εύκολα να γίνουν 300 συν όποια πώληση βασικού παίκτη

In game παίζω 4-2-3-1 με cam benema η 4-4-2 holding

Edited by panosper
  • Love 1
  • Like 1

Πούλα τον βενζινα και πάρε Griezman ή Hazard.

Ο Chamberlain δεν έχει καμία θέση μέσα στο γήπεδο. Πόσο μάλλον στο κέντρο. Sissoko επειγόντως.

Αριστερά ο winger σου είναι απάτη. Καλύτερα παίξε με Felipe Anderson. Με catalyst έχεις ταχύτητα 99.

Στην θέση του Robertson βάλε Mendy ή Marcelo.

Βάλε Shadow στον Semedo.

Cb Varane ή Ramos στην θέση του Carlos. 

Αυτά από εμένα! Καλή συνέχεια!

Ο βενζινας ειναι untradeable sbc, απο τσαμπερλειν παραδοξος ειμαι πολυ ευχαριστημενος αν και εχω σισοκο στο κλαμπ, μου αρεσε η ιδεα να χωρεσω τον αζαρ καπως στα αριστερα

Μεταξύ Hazard και Griezman, πραγματικά δεν ξέρω ποιον να διαλέξω για που. Όπως και να τους βάλω παίζουν πολύ καλά. Και γκολ βάζουν και καλές πάσες δίνουν. 

Companion-2019-12-27-09-17-37.jpg

Companion-2019-12-27-09-17-57.jpg

Επόμενες προσθήκες :

Batshuayi, storyline 

Campbell Icon Swap 

Seedorf Icon Swap 

Λοιπόν παίζω με μια Γερμανική αυτό τον καιρό, εξαιτίας των objectives, έχω Werner first owner,τι θηρίο είναι αυτός ρε παιδιά, τον συγκρίνω άνετα με Mbappe που παίζω σε κάνα draft που και που... 

Edited by Bakogoal
  • Love 1
  • Like 1

Καλημέρα παιδιά και Χρόνια Πολλά σε όλους. Εγώ διαμόρφωσα έτσι την ομάδα για αυτό το wl ( https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=b3guXvaKnSvDK:FFA20PS4 ). Γενικά με βολεύει το 4-3-3 (2) σαν σύστημα από άποψη κατοχής και τρόπου παιχνιδιού, αλλά δεν υπάρχουν οι παίκτες που θέλω για να το υποστηρίξουν και έτσι μάλλον θα γυρίσω πάλι στο 4-2-3-1. Είχα δοκιμάσει αρκετούς σαν CM δίπλα στον Modric, ο οποίος με βολεύει απίστευτα σαν CM και δεν μπορώ να βρω κάποιον αντάξιό του. Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι η περίπτωση του De Bruyne, ο οποίος δεν με βόλεψε ιδιαίτερα, δεν μου άρεσε το dribbling του. Δοκίμασα τον δανεικό Zidane 91, ο οποίος μου φάνηκε απίστευτος, αλλά δεν πρόκειται να έδινα τόσα λεφτά για αυτόν και γενικά δεν είναι εύκολο τόσο για μένα με τις ώρες που αφιερώνω να πάρω κάποιον από τους λίγους παίκτες που θα έκαναν για αυτή τη θέση όπως ο Seedorf. Από όσους έχω χρησιμοποιήσει μου άρεσε περισσότερο ο Wijnaldum, αλλά έχει μέτρια πάσα και ο De Jong, αλλά έχει μέτρα stamina για τη θέση και χάλια σουτ.

Με αυτά τα δεδομένα λοιπόν σκέφτομαι το γυρισμό στο 4-2-3-1 (με τα τρία CAM εννοώ) και σε αυτή την ομάδα πέραν του προφανούς ότι η άμυνα μένει έτσι (ίσως πάρω IF Capa για δεξιά) πάνε CDM Modric και Kimmich και ST ο Lewa, τον οποίο περιμένω πως και πως να δοκιμάσω, RAM θα βάλω Gnabry, θα δοκιμάσω να δω αν με βολέψει ο Hazard σαν κεντρικό CAM και ο Reus αριστερά ή να αντικαταστήσω τον Reus με κάποια IF του Werner.

Αυτά όλα βέβαια είναι και σχετικά με το σύστημα που θα ακολουθήσω εν τέλει, γιατί αμφιταλαντεύομαι μεταξύ αυτών των δύο από την αρχή φέτος, καθώς ναι μεν μου αρέσει να αναπτύσσομαι περισσότερο με το 4-3-3 (2), αλλά δεν υπάρχουν παίκτες έτσι όπως τους θέλω και με βολεύουν τουλάχιστον για να το υποστηρίξω (εννοείται για ανθρώπινο budget μιλώντας, αλλιώς θα έπαιρνα Gullit ή Zidane ή Seedorf 88), ενώ το 4-2-3-1 που δε με βολεύει τόσο στην ανάπτυξη έχει απίστευτα πολλές επιλογές για να φτιάξεις την ομάδα σου. Αυτά από εμένα και γνώμες για αλλαγές ή προτάσεις εννοείται ευπρόσδεκτες. Κυρίως Gold 1 παίκτης είμαι στα wl, όταν θα παίξω αρκετά παιχνίδια βέβαια.

Edited by kosigr
  • Like 2

@kosigr Werner έχεις δοκιμάσει;

Εχω πάθει πλάκα με τον απλό να φανταστείς.. 

• Like 1

Ο Werner είναι πολύ καλός αλλά μόνο κοντά στην περιοχή. Για εμένα αν θες να είσαι ανταγωνιστικός στο WL, πρέπει να βγάλεις lewandowski και να βάλεις IF Werner, 85 ή 86 με hawk.

Ο Hazard σαν Cam είναι πολύ καλός πίσω από τον επιθετικό. Είναι γρήγορος σε κατά μέτωπο επίθεση, έχει καλή πάσα και σουτ, ενώ με ντρίμπλα μπορείς να περνάς τους εξερχόμενους τερματοφύλακες σαν καρέκλες.

Ο Μοντριτς είναι καλός στην πάσα, το σουτ και την επιθετική συμπεριφορά, αλλά υστερεί αμυντικά. Με δεδομένο ότι πλέον οι ΜΕΤΑ στο κέντρο είναι οι Καντέ, Σισοκο και Guardiola, για να μην αναφέρω αυτούς με τα credit card squads, υστερεί σημαντικά σε δύναμη και είναι εύκολη λεία. 

Αν δεν σε βολεύει το 4 2 3 1, παίξε με 4 4 2 αλλά βάλε τους δύο ST και ένα από τους δύο πλάγιους να μην γυρνάνε πίσω. Όποτε όταν θα κερδίζεις την μπάλα θα έχεις 3 παίκτες μπροστά για να φύγεις στην κόντρα. Θυμίζει το 4-3-3 σε ανάπτυξη αλλά αν κρατήσεις αρκετά μπάλα θα γίνει 4-4-2. 

Gold 1 μιλάμε για 20 νίκες. 

Ερώτηση προς το κοινό. Μου λείπουν περίπου 150.000 για Mbappe. Σκέφτομαι να αγοράσω IF Ben Yeder για αυτό το WL. Είναι καλύτερος από τον POTM toko ekambi? Αξίζει η αγορά είναι περιμένω λίγο ακόμα και να πάρω τον Mbappe μια και καλή; 

Επίσης ποια η γνώμη σας για Λίνεκερ; Εκτός από το 3* skil, δεν βλέπω κάτι κακό. Τον έχετε δει ποτέ; 

1 hour ago, Bakogoal said:

@kosigr Werner έχεις δοκιμάσει;

Εχω πάθει πλάκα με τον απλό να φανταστείς.. 

Δεν το συζητώ είναι φοβερός, αν δεις την ομάδα και ο Lewandowski να μη μου κάνει, επειδή τώρα θα τον δοκιμάσω πρώτη φορά, μπορώ να τον αντικαταστήσω άνετα και να βάλω μέσα την SIF του. Τον είχα τον απλό στις αρχές ήταν φανταστικός, νομίζω η πιο value for money επιλογή. Δύο αρνητικά έχει μόνο το 3* skill moves και το passing του, κατά τα άλλα είναι καλύτερος και του Auba αν τον μάθεις γιατί έχει εξίσου καλό pace και finishing, ενώ έχει πολύ μεγαλύτερη ευκινησία.

1 hour ago, GiorgosTT said:

Ο Werner είναι πολύ καλός αλλά μόνο κοντά στην περιοχή. Για εμένα αν θες να είσαι ανταγωνιστικός στο WL, πρέπει να βγάλεις lewandowski και να βάλεις IF Werner, 85 ή 86 με hawk.
αν δεις και την απάντηση στον Κυριάκο, θα καταλάβεις πως συμφωνώ.

Ο Hazard σαν Cam είναι πολύ καλός πίσω από τον επιθετικό. Είναι γρήγορος σε κατά μέτωπο επίθεση, έχει καλή πάσα και σουτ, ενώ με ντρίμπλα μπορείς να περνάς τους εξερχόμενους τερματοφύλακες σαν καρέκλες.
: πρώτη φορά θα τον χρησιμοποιήσω, ελπίζω να με βολέψει, αν και θεωρώ πως σε αυτή τη θέση θα ήταν ιδανικό το 90+ stamina, αλλά ας μη ζητάω τόσα πολλά.

Ο Μοντριτς είναι καλός στην πάσα, το σουτ και την επιθετική συμπεριφορά, αλλά υστερεί αμυντικά. Με δεδομένο ότι πλέον οι ΜΕΤΑ στο κέντρο είναι οι Καντέ, Σισοκο και Guardiola, για να μην αναφέρω αυτούς με τα credit card squads, υστερεί σημαντικά σε δύναμη και είναι εύκολη λεία. 

: συμφωνώ για Modric (με μόνη διαφωνία πως δεν είναι απλά καλός σε πάσα και τρίπλα, αλλά ο καλύτερος που έχω χρησιμοποιήσει μακράν), εγώ τον είχα κάνει με τη λογική πως θα παίζω 4-3-3 και όπως έγραψα να τον πλαισίωνα με De Bruyne, αλλά δεν με βόλεψε καθόλου ο Βέλγος. Για τον Sissoko δε διαφωνώ από τη στιγμή που τους βολεύει όλους, αλλά εγώ ούτε καν απλά καλό δεν τον θεωρώ όσο έπαιξα μαζί του (πολύ πιθανό είτε να μην ξέρω να παίζω καλά, είτε να μην ταιριάζει στο play stlye μου).Τώρα για Guardiola δεν έχω γνώμη, δεν έκανα τα swaps, ούτε θα τα κάνω γιατί δεν παίζω καθόλου offline και online δεν έχω untradeable παίκτες, αλλά δεν μου δημιουργεί πρόβλημα σαν αντίπαλος. Γενικά πολλοί από όσους προτείνουν διάφοροι youtubers δεν με βολεύουν. Συμφωνώ πάντως πως υστερεί πολύ σε δύναμη αμυντικά (στο κέντρο μόνο βέβαια η ομάδα), στην άμυνα επειδή τους χρησιμοποιώ καιρό μόνο για τον Ramos έχω ενστάστεις γιατί είναι πολύ αργός για τα γούστα μου. Ανυπομονώ να δοκιμάσω και Kimmich εντωμεταξύ, γιατί τον δοκίμασα τυχαία σε ένα draft και μου άρεσε πάρα πολύ κυρίως λόγω συνδυασμού passing, defending και stamina.

Αν δεν σε βολεύει το 4 2 3 1, παίξε με 4 4 2 αλλά βάλε τους δύο ST και ένα από τους δύο πλάγιους να μην γυρνάνε πίσω. Όποτε όταν θα κερδίζεις την μπάλα θα έχεις 3 παίκτες μπροστά για να φύγεις στην κόντρα. Θυμίζει το 4-3-3 σε ανάπτυξη αλλά αν κρατήσεις αρκετά μπάλα θα γίνει 4-4-2. Ευχαριστώ για τη συμβουλή, ωστόσο το 4-4-2 δεν με βολεύει καθόλου, το έχω χρησιμοποιήσει ορισμένες φορές, αλλά δε με βολεύει καθόλου δυστυχώς.

Gold 1 μιλάμε για 20 νίκες.
: Προφανώς ρε συ, μου έχει τύχει πάρα πολλές φορές να αφήνω και 5 και 6 παιχνίδια με 20 νίκες από πέρυσι, αλλά αυτό είναι το σύνηθές μου αποτέλεσμα στα wl.

Ερώτηση προς το κοινό. Μου λείπουν περίπου 150.000 για Mbappe. Σκέφτομαι να αγοράσω IF Ben Yeder για αυτό το WL. Είναι καλύτερος από τον POTM toko ekambi? Αξίζει η αγορά είναι περιμένω λίγο ακόμα και να πάρω τον Mbappe μια και καλή;
Προσωπικά δεν με τρέλανε ο Ben Yedder όταν τον είχα (το σουτ του είναι πάρα πολύ καλό πάντως), αλλά ο Mbappe δεν παίζεται, όταν έτυχε και τον χρησιμοποίησα σε draft, είναι φανταστικός, άλλο level. Δεν έχω άποψη για τον Ekambi για σύγκριση.

Επίσης ποια η γνώμη σας για Λίνεκερ; Εκτός από το 3* skil, δεν βλέπω κάτι κακό. Τον έχετε δει ποτέ; 
Είχε τύχει ή πέρυσι ή πρόπερσι και είχα χρησιμοποιήσει την prime κάρτα του, πάρα πολύ μέτρια για μένα

• Like 1
  • Thanks 1

@kosigr

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου. 

Λογικό είναι ανάλογα με το στυλ να βολεύουν ή να μην βολεύουν παίκτες. 

Για τον Λίνεκερ με βάζει σε υποψίες η χαμηλή τιμή του για icon. Άρα υπομονή με τον Ετό των φτωχών για άλλη μια εβδομάδα. 

Μάλλον εγώ πρέπει να ζητάω συμβουλές από εσένα! Μακάρι να είχα την πολυτέλεια να χαρίζω και αγώνες! Με το ζόρι να πάω gold 2. Αν η ΕΑ έχει κέφια και δεν με πετάει από τον σέρβερ.... Την επόμενη φορά αν δεν θες αγώνες δώσε τους σε εμένα!😀

8 minutes ago, GiorgosTT said:

@kosigr

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σου. 

Λογικό είναι ανάλογα με το στυλ να βολεύουν ή να μην βολεύουν παίκτες. 

Για τον Λίνεκερ με βάζει σε υποψίες η χαμηλή τιμή του για icon. Άρα υπομονή με τον Ετό των φτωχών για άλλη μια εβδομάδα. 

Μάλλον εγώ πρέπει να ζητάω συμβουλές από εσένα! Μακάρι να είχα την πολυτέλεια να χαρίζω και αγώνες! Με το ζόρι να πάω gold 2. Αν η ΕΑ έχει κέφια και δεν με πετάει από τον σέρβερ.... Την επόμενη φορά αν δεν θες αγώνες δώσε τους σε εμένα!😀

Πίστεψέ με δεν είναι θέμα ότι πετάω αγώνες, αλλά ότι δεν προλαβαίνω να ασχοληθώ περισσότερο, γιατί δεν είναι και λίγα τα 30 παιχνίδια σε ένα ΣΚ, για μένα είναι πάρα πολλά. Προσωπικά θα προτιμούσα τα 20. Ειδικά για όποιον  έχει χρόνο και υπομονή να το βγάλει σε μία μέρα, όσες φορές έπαιξα αγώνες μόνο Κυριακή με έβγαζε με πολύ πιο εύκολους αντιπάλους, με πολλά rage quits, και κυρίως σε κάτι τέτοιες Κυριακές αναφέρομαι. Είναι αναλόγως το play style βασικά αυτό που λες θεωρώ. Πάντως αν δε μου κάτσει καλά η ομάδα και ως και τούτου το σύστημα έχω έτοιμη εναλλακτική. Σε 4-3-3 (2) με Lloris-Walker-Otamendi Scream-Varane-Mendy-IF Doucoure (κόκκινο τον έχω CDM)-IF Wijnaldum-Modric (futmas)-Mane-SIF Mahrez-Aubameyang (ή Aguero).

Ο κύβος ερρίφθη!

Είδα τον Ben Yeder στον Krasi. Δεν τρελάθηκα κιόλας. Άρα παραμένω με τον Toko και αυτό το ΣΚ. Εκτός και αν γίνει κανένα θαύμα από κανένα καλό πακέτο. 

Καλή επιτυχία σε όλους στο WL.

Έτυχα if Neymar στο mega pack από fut champions!!! Τον πούλησα για 1780000 και ήδη αγόρασα Mbappé με 780000. Η επόμενη επιλογή είναι είτε Νευμαρ είτε Ben Yeder. Ο πρώτος είναι ακριβός γιατί είναι εκτός packs λόγω if, ο δεύτερος (που τον προτιμώ περισσότερο λόγω συστήματος) είναι προς το παρόν extinct. 2 ώρες έψαχνα το μάρκετ για επιλογές. Δεν ήθελα να αγοράσω icons. Πέρασε η ώρα και νύσταξα και δεν ξεκίνησα το fut champions που υπολόγιζα να παίξω 10 παιχνίδια. 

Edited by siapos
  • Love 2
  • Like 2

Οι ήττες τις Παρασκευές έχουν γίνει πιο κλασικές και από τον Μπετόβεν... Ούτε θυμάμαι πόσα παιχνίδια απανωτά έχασα. Έπεσα ξανά στη division 7. Οκ θα το διορθώσω μέχρι την Πέμπτη άλλα παιδιά κάτι πρέπει να γίνει. Έχω βαρεθεί να κάνω μάγκα τον κάθε νουμπα και τον κάθε Γερμανό που κάνει τα objectives για τους icon swaps. Τραγικό. Να πως μαζεύουν νίκες. Πέφτουν με εμάς τα κορόιδα. 

Ευτυχώς που στα φιλικά η σύνδεση είναι p2p και μπορώ να κάνω καμιά δοκιμή σε σύστημα κλπ χωρίς να μου βγαίνουν τα άντερα. Πολύ άσχημη μέρα σήμερα. Όχι μόνο στο ΦΙΦΑ αλλά γενικά. Και λες να παίξεις λίγο να ξεχάσεις και στην χαλάει παραπάνω. 

Παρατήρησα ότι μαζί με το lag κολλάει και το ΑΙ των παικτών. Δηλαδή ενώ έχω χάσει την μπάλα οι παίκτες παίζουν σαν να την έχω ακόμα. Ή όταν την χάσω δεν πιέζουν παρόλο που έχω το constant pressure. Αργούμε δηλαδή τόσο όσο ο αντίπαλος να αποκτήσει πλεονέκτημα. Τα δε σουτ είναι είτε στα περιστέρια είτε πάνω στο τέρμα. Όπου και να σημαδεύεις, δεν έχει διαφορά. Μια χαρά τα κατάφερε και σήμερα η αγαπημένη μου ΕΑ. 

Α και με τα πακέτα από τα objectives, μην ασχολείστε καν. Δεν βγαίνει ποτέ τίποτα και είναι και untreatables. 

13 minutes ago, siapos said:

Έτυχα if Neymar στο mega pack από fut champions!!! Τον πούλησα για 1780000 και ήδη αγόρασα Mbappé με 780000. Η επόμενη επιλογή είναι είτε Νευμαρ είτε Ben Yeder. Ο πρώτος είναι ακριβός γιατί είναι εκτός packs λόγω if, ο δεύτερος (που τον προτιμώ περισσότερο λόγω συστήματος) είναι προς το παρόν extinct. 2 ώρες έψαχνα το μάρκετ για επιλογές. Δεν ήθελα να αγοράσω icons. Πέρασε η ώρα και νύσταξα και δεν ξεκίνησα το fut champions που υπολόγιζα να παίξω 10 παιχνίδια. 

Ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

Μπράβο ρε Γιώργη, καλοφαγωτα! 

4 hours ago, siapos said:

2 ώρες έψαχνα το μάρκετ για επιλογές. Δεν ήθελα να αγοράσω icons. Πέρασε η ώρα και νύσταξα και δεν ξεκίνησα το fut champions που υπολόγιζα να παίξω 10 παιχνίδια. 

Αυτός είναι κι ο λόγος που δεν μου αρέσει το φουτ σαν mode. Έχεις λίγο χρόνο και όρεξη να μπεις να παίξεις και σε παρασύρει να ασχολείσαι και να χάνεις τον χρόνο σου με το μάρκετ και το squad building.

λοιπόν έφτιαξα αυτη την ομάδα : https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=hU5KjgNOnSwjf:FFA20PS4

παιζω 4312 με CAM τον SON και δίδυμο St τους BEN YEDER - MBAPPE. Στο κέντρο για CM τα 3 σκυλιά: SISSOKO-KANTE-POGBA

ελπίζω να προλάβω να παίξω fut champions γιατι τα παιδια δε με αφηνουν σε ησυχία :)

η ειρωνία είναι ότι οταν εβγαινα σε gold κατηγορία δεν τυχαινα τίποτα. Τωρα που δεν πρόλαβα την προηγούμενη εβδομάδα και το άφησα στο silver2 από το mega pack που εδινε, μου ετυχε ο if Neymar . Αβυσσος η ψυχη της ΕΑ.......

• Love 1
  • Like 3

@siapos Χαλαρά πας για 27+ νίκες με τέτοια ομάδα. 

Αποφάσισα να αφήσω πάγκο το παιδί από το Καμερούν και να βάλω τον Williams. 99 pace. Άντε να δουμε.

Τι 27;

Top 10 ούτε καν top 100...

Edited by Bakogoal
  • Haha 2

Γεια σας παιδιά κ καλές γιορτές! Λόγω ημερών ήρθα στο πατρικό μου κ έχω να παίξω καμία βδομαδα κ ανυπομονώ να γυρίσω αύριο να ανοίξω την κονσόλα χεχεχ 

Είδα αυτές τις ημέρες κυκλοφορησαν καινούριοι icon swaps και δεν ξέρω προς τα πού να κινηθώ και ποιον να κάνω. Στους πρώτους είχα κάνει τον Φέρντιναντ και με έχει βγάλει ασπροπροσωπο, αν και να πω την αλήθεια δυσκολευτηκα ειδικά στα ονλαιν παιχνίδια να μαζέψω τα τοκενς. Τώρα σ αυτούς λέω να το πάω πιο χαλαρά και να πάρω Βαν Ντερ Σαρ για τέρμα μέχρι τέλους και ίσως τον ιερο για την θέση του σκριμ Πικέ. Διαφορετικά ίσως προσπαθήσω να πάρω κάποια τοκεςν ακόμα και πάω για ζεντορφ. Εσείς ποιους λέτε να κάνετε; 

• Like 2

7 hours ago, Bakogoal said:

Τι 27;

Top 10 ούτε καν top 100...

Λοιπόν βρήκα εύκολη λύση να κάνουμε τα tokens. Ένα τριήμερο στην Γερμανία!!!!

Πόσους έκανα μάγκες σήμερα να ξέρατε....αφού λέω να μην παίζω για να τους δυσκολεψω! Να πέφτουν με αντιπάλους που έχουν κανονικό responsiveness και δεν χρειάζονται 2 δευτερόλεπτα να αλλάξουν παίκτη στην άμυνα. 

5 hours ago, yiannis_thess said:

Γεια σας παιδιά κ καλές γιορτές! Λόγω ημερών ήρθα στο πατρικό μου κ έχω να παίξω καμία βδομαδα κ ανυπομονώ να γυρίσω αύριο να ανοίξω την κονσόλα χεχεχ 

Είδα αυτές τις ημέρες κυκλοφορησαν καινούριοι icon swaps και δεν ξέρω προς τα πού να κινηθώ και ποιον να κάνω. Στους πρώτους είχα κάνει τον Φέρντιναντ και με έχει βγάλει ασπροπροσωπο, αν και να πω την αλήθεια δυσκολευτηκα ειδικά στα ονλαιν παιχνίδια να μαζέψω τα τοκενς. Τώρα σ αυτούς λέω να το πάω πιο χαλαρά και να πάρω Βαν Ντερ Σαρ για τέρμα μέχρι τέλους και ίσως τον ιερο για την θέση του σκριμ Πικέ. Διαφορετικά ίσως προσπαθήσω να πάρω κάποια τοκεςν ακόμα και πάω για ζεντορφ. Εσείς ποιους λέτε να κάνετε; 

Καλές γιορτές με υγεία!

Τα πρώτα tokens είναι πλέον άχρηστα. Και μου είχε μείνει ένα. 

Εγώ κάνω το εξής: βλέπω που έχω πρόβλημα και κάνω τον ανάλογο παίκτη. 

Τα online δεν θα τα κάνω γιατί δεν μπορώ να τα κάνω με την υφιστάμενη κατάσταση των serversχωρις να ξοδεψω coins.

• Like 1