Jump to content
zougaman

FIFA 20 Ultimate Team - Discussion Topic v1

Recommended Posts

Ψήνεται κάνεις να κάνουμε κάνα γκρουπακι να κάνουμε price fixing? Το δοκίμασα είδη με δυο αλλά παιδιά, είχαμε κέρδος καλουστσικο σήμερα , αλλά θέλει και μερικά ακόμα ατομα για να λειτουργήσει καλύτερα 

17 hours ago, yiannis_thess said:

Ψήνεται κάνεις να κάνουμε κάνα γκρουπακι να κάνουμε price fixing? Το δοκίμασα είδη με δυο αλλά παιδιά, είχαμε κέρδος καλουστσικο σήμερα , αλλά θέλει και μερικά ακόμα ατομα για να λειτουργήσει καλύτερα 

Τι ακριβώς είναι το price fixing? Πως λειτουργεί;

• Love 1

2 minutes ago, broxopios said:

Τι ακριβώς είναι το price fixing? Πως λειτουργεί;

ας μπαναρει ενας (σοβαρος) μοντ το παιδι.

λοιπον,αυτο που κανεις ειναι να αγορασεις ολες τις καρτες απο καποιον παικτη,ετσι δημιουργεις μονοπωλιο,πουλας σε μεγαλες τιμες,αρα διαμορφωνεις την αγορα προς οφελος σου,το κανω παντα τις πρωτες μερες που ανοιγει το web app,πολυ ευκολο χρημα και ειδικα φετος που ειχαμε απο την αρχη 100 θεσεις στην τρανσφερ λιστ.

• Love 1
  • Like 3
  • Haha 2

Δεν είναι επικίνδυνο να σε μπαναρει η ea αν το πάρει είδηση;

1 hour ago, TOL1S said:

ας μπαναρει ενας (σοβαρος) μοντ το παιδι.

λοιπον,αυτο που κανεις ειναι να αγορασεις ολες τις καρτες απο καποιον παικτη,ετσι δημιουργεις μονοπωλιο,πουλας σε μεγαλες τιμες,αρα διαμορφωνεις την αγορα προς οφελος σου,το κανω παντα τις πρωτες μερες που ανοιγει το web app,πολυ ευκολο χρημα και ειδικα φετος που ειχαμε απο την αρχη 100 θεσεις στην τρανσφερ λιστ.

Τι μαθαίνει κανείς... 

Δηλαδή η ΕΑ βγάζει συγκεκριμένο αριθμό παιχτών; Δεν προσθέτει νέους πχ Hazard? Όσοι είναι και απλά γίνεται αγοραπωλησία μεταξύ χρηστών; 

50 minutes ago, broxopios said:

Τι μαθαίνει κανείς... 

Δηλαδή η ΕΑ βγάζει συγκεκριμένο αριθμό παιχτών; Δεν προσθέτει νέους πχ Hazard? Όσοι είναι και απλά γίνεται αγοραπωλησία μεταξύ χρηστών; 

αναλογα,αν μιλαμε για τα τοπ ονοματα ο αριθμος καρτων ειναι μικρος,αν μιλαμε για τον μανταλο ας πουμε ο αριθμος καρτων ειναι τεραστιος,αρα οπως καταλαβαινεις δεν αξιζει να κανεις μονοπωλιο για τον μανταλο.

βεβαια μην το βλεπεις οτι ντε και καλα πρεπει να κανεις μονοπωλιο,απλα αν εχεις ενα μεγαλο αριθμο καρτων ενος παικτη αναγκαζεις και τους υπολοιπους ιδιοκτητες να ανεβασουν την τιμη τους.

• Love 1
  • Thanks 1

Έτσι ακριβώς όπως τα λέει παραπάνω ο φίλος είναι, χθες κάναμε price fixing τηνα ασημένια κάρτα του haland που είναι στην totw τώρα και δεν βγαίνει σε πακετα ,αγοράσαμε όσες κάρτες μπορούσαμε ο καθενας κάτω από 2000 κοινς και τις πουλουσουμε 2.500 με 3000 χιλιάδες και οι περισσοτερες έφυγαν γιατί τις πήρανε άλλοι και τις κάνανε price fixing στα 4000 χιλιάρικα κάποια στιγμή. Βέβαια για τον συγκεκριμένο μετά δεν το συνεχισαμε γτ παίζει να το κάνανε κ άλλοι μαζί με μας αυτό και έγινε ένας αχταρμας χεχεχ πάντως ασχολήθηκα κάνα μισάωρο και έβγαλα κοντά 60χιλιαδες κέρδος. Το price dixing δουλεύει κυρίως σε πιο σπάνιες κάρτες καλύτερα πχ κάποιο ασημένιο αριστερό Μπακ του sbc της Γαλλίας ξέρω γω 

Λοιπόν...

Το παιχνίδι μετά το update no6 (από 278) έγινε ΣΚΑΤΑ.

Κατάφεραν λοιπόν οι αμπαλοι (Ως συνηθως) με τα κωλο feedback τους να γαμ**σουν παντελώς το παιχνίδι.

Μια αηδία και ένα ξερατο και μισό. Καθόμουν και τους άφηνα να βάλουν 8 και 9 γκολ δίχως rage quit, έτσι για να τους σπάσω τα νεύρα, και έκανα και πασουλες γελοιοποιωντας το ήδη γελοιωποιημενο παιχνίδι. 

Η αηδία ήρθε στο προτελευταίο ματς, (στο τελευταίο αντί να σπάσω το ps4 προτίμησα το rage quit και το uninstall του μπουρδελου) όπου ήταν 0-0 Ως το 80 με κατοχή 70-30, σουτ 15-0, κόρνερ 12-0, υπέρ μου, με ξεκωλιαστηκές αποκρούσεις ο τερμας του. Και τι; 1-0 Εγώ, κάνει σέντρα περνά με Νομπελε όλη την ομάδα μου (σταματημένη) 1-1, 2-1 καπακι Εγώ, 2-2 ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΓΑΜ***ΝΟ ΤΡΟΠΟ αυτός! 3-2 πάλι εγώ, 3-3 ΞΑΝΑ ΞΑΝΑ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ....

ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥ***Ο ΕΠΙΕΙΚΩΣ.

ΟΙ ΤΥΠΟΙ ΤΗΣ ΕΑ ΠΟΥ ****ΝΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΓΙΑ ΧΑΤΗΡΙ ΑΜΠΑΛΩΝ ΜΟΥΝ****ΝΩΝ.

Β Α Ρ Ε Θ Η Κ Α.

ΕΓΙΝΕ UNINSTALLED ΚΑΙ Π Ο Υ Λ Ο ! ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΟ ΜΠΟΡΝΤΕΛΟ.

ΜΟΝΟ ΠΡΟ ΜΑΣΤΕΡ ΛΙΓΚ, ΜΕ ΤΟ ΓΚΡΙΚ ΠΑΤΣ! ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΡΙΒΕΡ ΜΟΥ ΚΑΝΕΝΑ ΜΑΤΣ.

ΟΤΙ ΕΠΕΣΤΡΕΦΑ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΟΦΛΑΙΝ ΣΤΟ ΠΡΟ, Δ Ε Ν ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ....

Καλό ξημέρωμα σε όλους και συγγνώμη ταπεινή που σας έχω πρήξει τα αρχ****α.

• Like 2

Επιτέλους έφτιαξα το pc και συνεχίζω με FUT. Δεν βλέπω ιδιαίτερες διαφορές στο gameplay να πω την αλήθεια. Συνεχίζει να μου αρέσει με τα οποία στραβά του. Μένω όμως στα καλά που έχει και γι αυτό με κρατάει. 

Πούλησα τελικά τον Lucas Moura (cl) κοντά στα 65k + αυτά που είχα και επένδυσα στον Mendy της real από αριστερά και τον semedo της μπράτσα στα δεξιά. Ο Mendy στο λίγο που το δοκίμασα είναι αισθητή η διαφορά προς το καλύτερο σε σχέση με τον συνονόματο από τη city. Όμως ο semedo δε μπορώ να πω ότι με εντυπωσίασε προς το παρόν. 

Επίσης πήρα στο κέντρο της άμυνας τον cl militao αλλά δεν μπορώ να τον βάλω αυτή τη στιγμή γιατί δεν ταιριάζει η χημεία. Θα μπει μόλις πάρω τον επόμενο στόχο που είναι ο lenglet. Μετά ένα τέρμα (ter stegen ή oblak). 

Μόλις κλείσω από άμυνα θα δω για κέντρο και μπροστά. 

Για πρώτη χρονιά που ασχολούμαι έχει πολύ ψωμί και ενδιαφέρον το mode. Αυτό το χτίζω την ομάδα με κόπο με εξιτάρει. 

• Like 1

1 hour ago, broxopios said:

Επιτέλους έφτιαξα το pc και συνεχίζω με FUT. Δεν βλέπω ιδιαίτερες διαφορές στο gameplay να πω την αλήθεια. Συνεχίζει να μου αρέσει με τα οποία στραβά του. Μένω όμως στα καλά που έχει και γι αυτό με κρατάει. 

Πούλησα τελικά τον Lucas Moura (cl) κοντά στα 65k + αυτά που είχα και επένδυσα στον Mendy της real από αριστερά και τον semedo της μπράτσα στα δεξιά. Ο Mendy στο λίγο που το δοκίμασα είναι αισθητή η διαφορά προς το καλύτερο σε σχέση με τον συνονόματο από τη city. Όμως ο semedo δε μπορώ να πω ότι με εντυπωσίασε προς το παρόν. 

Επίσης πήρα στο κέντρο της άμυνας τον cl militao αλλά δεν μπορώ να τον βάλω αυτή τη στιγμή γιατί δεν ταιριάζει η χημεία. Θα μπει μόλις πάρω τον επόμενο στόχο που είναι ο lenglet. Μετά ένα τέρμα (ter stegen ή oblak). 

Μόλις κλείσω από άμυνα θα δω για κέντρο και μπροστά. 

Για πρώτη χρονιά που ασχολούμαι έχει πολύ ψωμί και ενδιαφέρον το mode. Αυτό το χτίζω την ομάδα με κόπο με εξιτάρει. 

Προσπάθησε να κάνεις τα swap να πάρεις κάναν icon,έχεις έναν μήνα μπροστά σου.

Εγώ πάω για Kluivert.

47 minutes ago, Bakogoal said:

Προσπάθησε να κάνεις τα swap να πάρεις κάναν icon,έχεις έναν μήνα μπροστά σου.

Εγώ πάω για Kluivert.

Ρε έχει απαιτητικά πράγματα. Αν και δεν το έψαξα πολύ νομίζω ότι ζητάει κάτι 83ρες ομάδες κλπ. Εμένα η δική μου η βασική δεν φτάνει τόσο. 

Αν έπαιρνα πάντως κάποιον θα πήγαινα για τον μποξέρ. 

1 hour ago, broxopios said:

Ρε έχει απαιτητικά πράγματα. Αν και δεν το έψαξα πολύ νομίζω ότι ζητάει κάτι 83ρες ομάδες κλπ. Εμένα η δική μου η βασική δεν φτάνει τόσο. 

Αν έπαιρνα πάντως κάποιον θα πήγαινα για τον μποξέρ. 

Εγώ παίζω με ο,τι έχω,με 79 rated ομάδα και τα κάνω...σε div 5.

Ορεξη να έχεις,αξίζει,είναι αυτά τα ωραία που σου βάζει το fifa.

• Like 1

On 13/11/2019 at 5:56 ΜΜ, broxopios said:

Μάλιστα. Επομένως σίγουρα πρέπει να ξεκινάμε με 100 χημεία και ύστερα ingame βάζουμε το σύστημα που θέλουμε και τους παίχτες σε όποια διάταξη θέλουμε χωρίς να αλλάξει η αρχική χημεία.

Αυτό που λες με την αλλαγή και το 5 χημεία τι ακριβώς εννοείς; 

Ναι σωστά.

Λοιπόν πρόσεξε . Όταν πας να ξεκινησεις(πριν ) θα δεις ότι ένας ένας οι παίχτες σου έχουν 10 χημεία(;;;) . Όταν βάζεις εν ώρα αγώνα παίχτη αλλαγή , αυτός μπαίνει με 5 χημεία . Επίσης αυτο που σου λέω , μπορείς να το δεις, πριν αρχίσεις, στο squad  σου και δεις τα στατιστικά του παίχτη σου. Τώρα "τι σημαίνει το 5 χημεία ;;; "θα μου πεις και θα χεις και δίκιο . Απλά ο παίχτης που θα μπει αλλαγή θα χει μειωμένα στατιστικά IN GAME.....

Edited by vagoe
  • Thanks 1

1 hour ago, vagoe said:

Ναι σωστά.

Λοιπόν πρόσεξε . Όταν πας να ξεκινησεις(πριν ) θα δεις ότι ένας ένας οι παίχτες σου έχουν 10 χημεία(;;;) . Όταν βάζεις εν ώρα αγώνα παίχτη αλλαγή , αυτός μπαίνει με 5 χημεία . Επίσης αυτο που σου λέω , μπορείς να το δεις, πριν αρχίσεις, στο squad  σου και δεις τα στατιστικά του παίχτη σου. Τώρα "τι σημαίνει το 5 χημεία ;;; "θα μου πεις και θα χεις και δίκιο . Απλά ο παίχτης που θα μπει αλλαγή θα χει μειωμένα στατιστικά IN GAME.....

Μπράβο ρε συ κι έψαχνα το μεσημέρι το ποστ να απαντήσω. Χθες λοιπόν βρήκα ένα site που εξηγούσε τα της χημεία και όπως λες κι εσύ, όσο μεγαλύτερη είναι η ατομική χημεία τόσο καλύτερα αποδίδει ο παίχτης (επηρεάζονται τα ατομικά του στατιστικά). Μάλιστα έλεγε ότι ίσως είναι σημαντικότερη ατομική χημεία από την ομαδική. Οπότε εγώ που έχω 100 χημεία, αλλά τον Martial με 4 ατομική χημεία και τον Semedo με 6, δεν είναι τόσο καλό (άντε ο Semedo θα πάει 7 μόλις συμπληρώσει 10 ματς και φαντάζομαι αν δίπλα του παίξει κάποιος που ταιριάζουν θα ανέβει η ατομική του χημεία στο 10 να φανταστώ;)

Τώρα για την αλλαγή λίγο κουλό μου φαίνεται να μπαίνει με 5 ένας παίχτης. Σαν να σου λέει ότι η αλλαγή δε θα είναι το ίδιο καλή με αυτούς που έχεις μέσα και σε ωθεί να μην κάνεις αλλαγές, εκτός αν τα έχει φτύσει κάποιος πολύ. Από την άλλη το καλό είναι ότι όσο παιχταράδες και να έχεις στον πάγκο, αν μπούνε μέσα αλλαγή, θα πέσουν κάπως σε στατιστικά.

Απολογισμός πρώτου γουικεντ λιγκ για φέτος Γκολντ 3 και περισεψαν 3-4 παιχνίδια που τα έδωσα αφού έπιασα το ρανκ σε άλλους. Ενώ ξεκίνησα αρκετά δυνατά κάποια στιγμή έκανα 7-8 ήττες μαζεμένες και όσο έχανα τόσο δεν μπορούσα να συγκεντρωθω να παίξω , αλλά συνέχιζα χαχαχαχ 

Αρκετά πιεστικό το wl (είχα ξεχάσει πως ήταν) αλλά Παρ όλα αυτά πολλά ματς ήταν πολύ πιο χαλαρά από ότι τα rivals. Ίσως να είναι ιδέα μου αλλά τα rivals τα νιώθω πιο ανταγωνιστικά απ' ότι το γουικεντ λιγκ

• Like 2

17 hours ago, broxopios said:

Μπράβο ρε συ κι έψαχνα το μεσημέρι το ποστ να απαντήσω. Χθες λοιπόν βρήκα ένα site που εξηγούσε τα της χημεία και όπως λες κι εσύ, όσο μεγαλύτερη είναι η ατομική χημεία τόσο καλύτερα αποδίδει ο παίχτης (επηρεάζονται τα ατομικά του στατιστικά). Μάλιστα έλεγε ότι ίσως είναι σημαντικότερη ατομική χημεία από την ομαδική. Οπότε εγώ που έχω 100 χημεία, αλλά τον Martial με 4 ατομική χημεία και τον Semedo με 6, δεν είναι τόσο καλό (άντε ο Semedo θα πάει 7 μόλις συμπληρώσει 10 ματς και φαντάζομαι αν δίπλα του παίξει κάποιος που ταιριάζουν θα ανέβει η ατομική του χημεία στο 10 να φανταστώ;)

Τώρα για την αλλαγή λίγο κουλό μου φαίνεται να μπαίνει με 5 ένας παίχτης. Σαν να σου λέει ότι η αλλαγή δε θα είναι το ίδιο καλή με αυτούς που έχεις μέσα και σε ωθεί να μην κάνεις αλλαγές, εκτός αν τα έχει φτύσει κάποιος πολύ. Από την άλλη το καλό είναι ότι όσο παιχταράδες και να έχεις στον πάγκο, αν μπούνε μέσα αλλαγή, θα πέσουν κάπως σε στατιστικά.

Ε ναι καλα κάνουν.......τι το περασαμε αγώνες pro junior;;;; Να κάνουμε όσες αλλαγές θελουμε;;; 😁😁😁

Καλά κανουν με τις αλλαγές...Γιατί σου λέει ο άλλος εφόσον έχουμε βάλει την χημεία ως σημείο αναφοράς.....δεν μπορεί κάποιος να βάζει όλους τους καλούς παίχτες στην ίδια 11αδα "αναίμακτα"...... 

Α και κάτι άλλο σημαντικό. Οι παίχτες του πάγκου ΔΕΝ χάνουν στατιστικά απλά δεν παιρνουν το μπουστ του 10.......

• Like 1

20 hours ago, Bakogoal said:

Εγώ παίζω με ο,τι έχω,με 79 rated ομάδα και τα κάνω...σε div 5.

Ορεξη να έχεις,αξίζει,είναι αυτά τα ωραία που σου βάζει το fifa.

Νόμιζα ήταν στο sbc. Μια χαρά μου φαίνεται έτσι. Ήδη έστησα 3 ομάδες να ξεκινήσω. 

Βέβαια και τα 8 που έχει δεν τα έχω. Δεν έχω πχ 11 cl. Αν θελήσω να βγάλω Ferdinand που θέλει 8 και 8 πως γίνεται; 

23 minutes ago, vagoe said:

Ε ναι καλα κάνουν.......τι το περασαμε αγώνες pro junior;;;; Να κάνουμε όσες αλλαγές θελουμε;;; 😁😁😁

Α και κάτι άλλο σημαντικό. Οι παίχτες του πάγκου ΔΕΝ χάνουν στατιστικά απλά δεν παιρνουν το μπουστ του 10.......

Δηλαδή το 10 δίνει μπουστ; Δεν ειναι στα default στατιστικά και όσο πέφτει χάνει; 

2 hours ago, broxopios said:

Νόμιζα ήταν στο sbc. Μια χαρά μου φαίνεται έτσι. Ήδη έστησα 3 ομάδες να ξεκινήσω. 

Βέβαια και τα 8 που έχει δεν τα έχω. Δεν έχω πχ 11 cl. Αν θελήσω να βγάλω Ferdinand που θέλει 8 και 8 πως γίνεται; 

Δεν μπορεις να βγάλεις 16,έπρεπε να εχεις ήδη μερικούς από την περασμένη season,πριν ένα μήνα δηλαδή.

Ούτε εγώ είχα CL κάρτες ή ομάδα από Μεξικό,Τουρκία κτλ.Αγόρασα όμως κάτι φθηνές και τα έκανα.

Έχει και offline swaps.Squad battles.

• Like 1

Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση, αν έχει συμβεί ποτέ σε κανέναν. Τώρα που απέχω μου έρχονται στο νου διάφορα πράγματα που σε κάνουν να αναρωτιέσαι. 

Πάνω από 10 φορές μου έχει συμβεί να βρεθώ πίσω 2-0 ή 3-0, να ισοφαρισω, και καπάκι το πουσ***κι κάνει παύση, και VOILA disconnect με το ματς να λήγει ισόπαλο!

Τους έχω κάνει report, έχω στείλει email στην ea, γιατί μου έχει συμβεί και στο 19, κοίταξα και σε ξένα fora, αλλά τίποτα!

Για πείτε!

Edited by SkyloMethIR

Απολογισμός πρώτου γουικεντ λιγκ για φέτος Γκολντ 3 και περισεψαν 3-4 παιχνίδια που τα έδωσα αφού έπιασα το ρανκ σε άλλους. Ενώ ξεκίνησα αρκετά δυνατά κάποια στιγμή έκανα 7-8 ήττες μαζεμένες και όσο έχανα τόσο δεν μπορούσα να συγκεντρωθω να παίξω , αλλά συνέχιζα χαχαχαχ 

Αρκετά πιεστικό το wl (είχα ξεχάσει πως ήταν) αλλά Παρ όλα αυτά πολλά ματς ήταν πολύ πιο χαλαρά από ότι τα rivals. Ίσως να είναι ιδέα μου αλλά τα rivals τα νιώθω πιο ανταγωνιστικά απ' ότι το γουικεντ λιγκ

ωραίος ...και την Πέμπτη που θα ανοίξεις τα πακέτα και θα δεις τα κοινς θα γουστάρεις ακόμα περισσότερο .

Είδα παίκτες όπως Lenglet Umtiti ktlp έχουν πέσει αρκετά στο στορε . Μου έριξε τον Ραμος την UCl την έβαλα για πούλημα στα 116κ Και θα πάω να κάνω το Ligue 1 SBC να πάρω τον Maolida. Ξέρω παπαριά θα κάνω αλλά κάθε χρόνο κάνω το πρωτάθλημα που παίζω . Θα μου πεις και τι θα τα κάνω τα κοιςν θα τα πάρω μαζί μου 😂😂

Το gameplay σήμερα είναι τέρμα "βαρύ" ένα ματς έπαιξα και το έκλεισα...adsl στην Ελλάδα σε συνδυασμό με τους σερβερ της ΕΑ άλλα επίπεδα προσφυσης.!!!

Δοκιμάστε την COOP κάμερα...λίγο συνήθεια στην αρχή θέλει και μετά θα δείτε πως είναι τέρμα βολική και βλέπεις πράματα που δεν μπορείς με άλλες κάμερες.

@SkyloMethIR Δεν έχω συναντήσει κάτι ανάλογο . ξαναβάλε το παιχνίδι Νοέμβριο έχουμε και έρχεται βαρύς χειμώνας...θα παίζουμε στις 5 το πρωί(πετάει το game την ώρα που κοιμάται όλη η Ευρώπη) όλοι μαζί παρέα !!!!!

• Like 2

Ναι άρχισαν και πέφτουν αρκετά οι τιμές πιστεύω λόγω Μπλάκ φραιντει που έρχεται. Εγώ λέω να αγοράσω μερικούς παίκτες αυτές τις μέρες ,ίσως αύριο που θα ανοίξω κ πακέτα από τα σκουαντ μπατλς

• Like 1

11 hours ago, Bakogoal said:

Λοιπόν δεύτερο wl,στο πρώτο είχα στόχο το silver 1 και έκανα τις 11 νίκες σε 15 ματς,εύκολα σχετικά.

Σε αυτό ξεκίνησα με 10-1 νίκες και έφτασα μόλις τώρα gold 2 με 7 παιχνίδια να απομένουν....ενώ είχα στόχο silver 1.

Επειδή όμως είμαι παλιά πουτ@να και ξέρω τι θα γίνει,δεν πρόκειται να τα παίξω.

Ανεβάζω ματς ΕΠΟΣ,με απίστευτη αντίπαλη ομάδα.

Θα δείτε και με τι παίζω,γεγονός που με κάνει να αισθάνομαι πολύ παικταρας σήμερα χαχαχ

Είναι ένα πάρα πολύ ωραίο βίντεο για να το δει κάποιος που θέλει να μάθει να αμύνεται. όποιος ακόμα δεν μπορεί να βρει ισορροπία στην άμυνα ας δει πως επιλέγεις τους αμυντικούς και τι κινήσεις κάνεις.

Επιθετικά παίζεις με τρομερή υπομονή και σταθερότητα. αν σε είχα αντίπαλο θα μου ανέβαζες πίεση 🤣

Ενδιαφέρον gameplay video σε κάθε περίπτωση!

• Haha 1

Παίδες ερώτηση,έχω μαζέψει 9 swap  και μάλλον πάω για Nesta.

Μπορώ να μαζέψω 13 αλλά δεν με ψήνει ούτε ο Kluivert ούτε ο Crespo οπότε λέω να μείνω στους 9 και να παίζω πιο χαλαρά.

Παίζει να χρειαστώ τους 4 που μπορώ να βγάλω για την επόμενη season ή να μην ασχοληθώ; 

1 hour ago, Bakogoal said:

Παίδες ερώτηση,έχω μαζέψει 9 swap  και μάλλον πάω για Nesta.

Μπορώ να μαζέψω 13 αλλά δεν με ψήνει ούτε ο Kluivert ούτε ο Crespo οπότε λέω να μείνω στους 9 και να παίζω πιο χαλαρά.

Παίζει να χρειαστώ τους 4 που μπορώ να βγάλω για την επόμενη season ή να μην ασχοληθώ; 

Ο Νεστα μου φαίνεται αρκετά αργός ακόμη και με chemistry style. 

Roberto Carlos δείχνει καλή περίπτωση. 

Πάντως αν μπορούμε να κρατήσουμε τους swaps για μελλοντικούς icons, εγώ αυτό θα κάνω. Δεν αξίζει να πάρω έναν οποιοδήποτε μόνο και μόνο για να πάρω. Θα ήθελα Ferdinand αλλά δεν φτάνουν.