Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 20 - Career Mode Topic

Recommended Posts

εμενα με ξερετε.φαν τις τελευταιας αγγλιας αλλα μαλλον και φετος με βλεπω να ξεκιναω με 3η γερμανιας,στο 18 ξεκινησα με την ουντερχαχινκ και στο 19 με την φορτουνα κολωνιας το οποιο και ευχαριστηθηκα με 7 η 8 σεζον μετα απο το φιφα 16 που ειχα κανει παλι τις ιδιες σεζον με την οξφορδη,ομαδες δεν εχω κατσει να δω αλλα θα γινει και αυτο,κραταω βεβαια στην ακρη μηπως γινει η εκπληξη και ανακοινωση καμια 3η ισπανιας η εα,αν θυμαστε μια φωτο που εβαλα απο ομαδα 3ης που θα κατεβει στα esports φετος και τελικα γινει η αρχη απο εκει.

κλασικα θα εχει μια καριερα με τελευταια αγγλιας,σιγουρα κανα μικρο 2 αντρ 3 σεζον με παναθα αλλα αυτο παντα παει το καλοκαιρι στο χαλαρο λιγο πριν το επομενο ντεμο για ζεσταμα και βεβαια  τον γυρολογο που τον εχω και σαν εθιμο.

• Love 4

Να πω κι εγώ κάτι που μπορεί να το έχετε ποστάρει αλλά να μην το έχω δει. Το μεγαλύτερο όπλο του FIFA για όσους παίζουν offline και κυρίως καριέρα είναι τα sliders. Game speed στο slow και ρεαλιστικά sliders σε πάσα σουτ κοντρόλ και τραυματισμούς. Έχετε πειραματιστεί ή αντιγράψει από άλλους τα sliders κι αν ναι ποστάρετε τις ρυθμίσεις σας.

Του γνωστού Matt10 πιστεύω είναι μια πολύ καλή αρχή.

Edited by BasilhsGR
  • Love 2
  • Like 2

@Diegito21 Να ανακοινώσουμε ότι το πρώτο μας θα είναι Γαλλία, και κλασικά εσύ ΟΜ κι εγώ ΟΛ.

Για αυτό, όσοι πιστοί προσέλθετε, έχει ομάδες η Γαλλία, να θυμηθούμε τα παλιά 😉

• Love 2

5 minutes ago, ELBarto-3- said:

@Diegito21 Να ανακοινώσουμε ότι το πρώτο μας θα είναι Γαλλία, και κλασικά εσύ ΟΜ κι εγώ ΟΛ.

Για αυτό, όσοι πιστοί προσέλθετε, έχει ομάδες η Γαλλία, να θυμηθούμε τα παλιά 😉

Όντως είναι το ξεκίνημα μας από Γαλλία ειδικά με τις γηπεδαρες των δύο Ολιμπικ οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε 😉!!!!!!!

• Love 2

13 minutes ago, Diegito21 said:

Όντως είναι το ξεκίνημα μας από Γαλλία ειδικά με τις γηπεδαρες των δύο Ολιμπικ οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε 😉!!!!!!!

@Fanis-13- Νις

@desperado Λιλ

@Dimokritos Πρασινοφρουροι

@TOL1S Ρεν

ΣΑΣ ΚΑΝΟΝΙΣΑ, ΓΑΤΙΑ, ΑΙΝΤΕ!! :hehe: 

5 hours ago, BasilhsGR said:

Να πω κι εγώ κάτι που μπορεί να το έχετε ποστάρει αλλά να μην το έχω δει. Το μεγαλύτερο όπλο του FIFA για όσους παίζουν offline και κυρίως καριέρα είναι τα sliders. Game speed στο slow και ρεαλιστικά sliders σε πάσα σουτ κοντρόλ και τραυματισμούς. Έχετε πειραματιστεί ή αντιγράψει από άλλους τα sliders κι αν ναι ποστάρετε τις ρυθμίσεις σας.

Του γνωστού Matt10 πιστεύω είναι μια πολύ καλή αρχή.

Τα ψαχνουμε πολυ τα sliders, αδερφε, το παιχνιδι το χαιρομαστε κατα Χριστουγεννα μερια και μετα, συνηθως.

• Haha 3

Καλη σεζον και απο εμένα!

Παμε κατευθειαν στις ομαδες.

ΑΓΓΛΙΑ

Crystal Palace- Οπως ξερετε οι περισσοτεροι ειναι το βασικο μου career απο Aγγλια. Φετος η ομαδα εκανε ελαχιστες μεταγραφες ενω εφυγαν αρκετοι. Θελει σιγουρα ενισχυση σε αρκετες θεσεις.

Southampton- Αλλο ενα κλασσικο career. Περσι δεν μου βγηκε. Προπερσι ειχα φτασει τελικο Ch. L. Για να δουμε φετος.

Aston Villa- Δεν γινεται να μην κανω career με την ομαδα που περσι σηκωσα Premier League. 3.5 χρονια εκατσα στο συγκεκριμενο career. Απο τα καλυτερα που εχω κανει.

Norwich- Αλλη μια συμπαθεια. Ειχα κανει career στο 18, αν θυμαμαι καλα. Φετος εχω και εναν αλλον λογο που θα κανω career. Ο Puki που ειναι απο τους αγαπημενους μου. 

ΓΕΡΜΑΝΙΑ

HSV- Η ομαδα περσι δεν ανεβηκε. Οποτε θα αναλαβω να την ανεβασω εγω. Εχουν φυγει και πολλοι παιχτες. Θελει στρωσιμο γενικα.

Wolfsburg

Werder

Eintracht

Schalke

Gladbach

Δεν ξερω, αν θα κανω με ολες τις παραπανω αλλα σιγουρα θα δοκιμασω κατι. Μου φαινονται ενδιαφεροντα career.

ΙΣΠΑΝΙΑ

Alaves

Valencia

Espanyol

Δεν ειμαι πολυ σιγουρος για τις ομαδες. Θα δοκιμασω και ο,τι βγει.

ΓΑΛΛΙΑ

Lille

ASSE

ΙΤΑΛΙΑ

Roma- Εχω ξανακανει career με την συγκεκριμενη. Λογικα μονο απο μετακινηση θα παω.

Torino-Ισως δοκιμασω κατι.

Απο που θα ξεκινησω δεν ξερω, γιατι καθε χρονια λεω κατι και τελικα ξεκιναω απο αλλου. Οποτε θα αποφασισω, οταν βγει το παιχνιδι. Μπορει να ξεκινησω απο Γαλλια αφου θα πατε οι περισσοτεροι εκει. Θα δειξει.

Edited by Dimokritos
  • Love 3
  • Like 1

οσοι επιλεξουν την βεντερ να προσεχουν τα ban 😋

• Haha 3

12 minutes ago, TOL1S said:

οσοι επιλεξουν την βεντερ να προσεχουν τα ban 😋

@takisaek  Κριμα, ηταν καλη επιλογη. 

Αντε καλη σεζον και επισημα !

Τετοια εποχη καθιερωμενα ανοιγεις με μεγαλη ευτυχια το τοπικ @ELBarto-3-

Καλες επιλογες βλεπω εχετε, καποιον με εξεπληξαν βεβαια.

Τωρα οσο για μενα ειναι περιεργη η φαση φετος.

Δεν θα με βλεπετε συχνα παλικαρια. Λιγοτερο απο καθε αλλη φορα.

Μεσα Οκτωβρη μπαινω στρατο παιδες...Οποτε ο χρονος θα ειναι πολυ περιορισμενος και δεν ξερω κατα ποσο θα παιξω φετος.

Αντε να προλαβω μια σεζον στην αρχη. Μετα τα Χριστουγεννα ισως να ειμαι πιο ανετος.

Θα δω πως θα παει...

Ας πω και εγω ομως τις επιλογες μου.

ΑΓΓΛΙΑ:

WEST HAM

Κατι χρωσταω απο περυσι, και με αρεσουν τρελα οι φανελες.

Θα χουν και facescan αρκετοι παιχτες που δεν ειχαν,

WOLVES

EVERTON

ΛΕΣΤΕΡ

Ωραιες ομαδουλες τις συμπαθω.

Απο μεγαλες οντως τις Γιουνατεντ το προζεκτ εχει ενδιαφερον.

ΙΣΠΑΝΙΑ:

BΑΛΕΝΘΙΑ

Αγαπαμε, περυσι ειχε φαση γιατι οχι ξανα.

ΣΕΒΙΛΛΗ

ΜΑΓΙΟΡΚΑ, ω ναι την ειχα λατρεψει στο προ 13.

ΙΤΑΛΙΑ :

ΝΑΠΟΛΙ , βεβαιως

ΛΑΤΣΙΟ

ΑΤΑΛΑΝΤΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΑ :

Λογω γηπεδων θα χει την τιμητικη πιστευω.

ΓΛΑΝΤΜΠΑΧ αγαπημενη τι να λεμε

ΣΑΛΚΕ

ΑΙΝΤΡΑΧΤ γηπεδαρα

ΓΑΛΛΙΑ

Τωρα εδω για αρχη αφου λετε ΝΙΣ σιγουρα

Επισης

ΟΜ

ΟΛ

ΛΙΛ

Και οτι αλλο προκυψει, Πορτογαλια θα ειχε ενδιαφερον που ειπε και ο Ντιεγκο.

Αλλα ξαναλεω, δεν ξερω κατα ποσο θα προλαβαινω φετος.

Ειδομεν.

Αντε καλη σεζον και παλι!

• Love 4

@Fanis-13- Θα παιζουμε Φιφα και θα κοιμομαστε πιο ησυχοι με σενα στα συνορα :D :D  Οσο προλαβαινεις ρε φιλε μην αγχεσαι...ειναι εδω ο @ELBarto-3- :D 

• Haha 3

Έχω γυρίσει στο άλλο στρατόπεδο φέτος, αλλά ρε μάγκες αυτό που κάνετε κάθε χρόνο είναι πολύ ωραίο. 

Respect 

• Love 3

15 minutes ago, ACMILANGR said:

Έχω γυρίσει στο άλλο στρατόπεδο φέτος, αλλά ρε μάγκες αυτό που κάνετε κάθε χρόνο είναι πολύ ωραίο. 

Respect 

ΑΥΤΑ ειναι συμπεριφορες, ρε φουστη μου.
Σεβασμος και παραδοχη.

ΟΠΟΤΕ θελεις, αδερφε, εδω ειναι το τοπικ να ποσταρεις και θα ειμαστε εδω με ανοιχτες αγκαλες.
Στο λεω κι ως υπευθυνος της συγκεκριμενης κοινοτητας. 

Edited by ELBarto-3-
  • Love 2
  • Like 1

2 minutes ago, ELBarto-3- said:

ΑΥΤΑ ειναι συμπεριφορες, ρε φουστη μου.
Σεβασμος και παραδοχη.

ΟΠΟΤΕ θελεις, αδερφε, εδω ειναι το τοπικ να ποσταρεις και θα ειμαστε εδω με ανοιχτες αγκαλες.
Στο λεω κι ως υπευθυνος της συγκεκριμενης κοινοτητας. 

Δεν ξερω, αν υπαρχει αντιστοιχο thread για το Pro αλλα εγω θα γουσταρα πολυ να ερχονταν και παιδια που παιζουν Master League και να ποσταρουν και τα δικα τους. Ξερω, οτι ειναι μπερδεμα και δυσκολο να γινει αλλα θα ειχε φαση. Γιατι στην τελικη ολοι μπαλα παιζουμε ακομα και αν παιζουμε διαφορετικα παιχνιδια και ολοι στην ουσια management σε ομαδες κανουμε. 

• Love 1
  • Like 1

Just now, Dimokritos said:

Δεν ξερω, αν υπαρχει αντιστοιχο thread για το Pro αλλα εγω θα γουσταρα πολυ να ερχονταν και παιδια που παιζουν Master League και να ποσταρουν και τα δικα τους. Ξερω, οτι ειναι μπερδεμα και δυσκολο να γινει αλλα θα ειχε φαση. Γιατι στην τελικη ολοι μπαλα παιζουμε ακομα και αν παιζουμε διαφορετικα παιχνιδια και ολοι στην ουσια management σε ομαδες κανουμε. 

Δε θα ειχα θεμα, αλλα νομιζω θα υπαρχει ενα μπλεξιμο.
Θα ηθελα ομως να γινεται ενα αντιστοιχο πραγμα στο τοπικ του ML, θα διαβαζα ευκολα.

• Love 3

2 minutes ago, ELBarto-3- said:

Δε θα ειχα θεμα, αλλα νομιζω θα υπαρχει ενα μπλεξιμο.
Θα ηθελα ομως να γινεται ενα αντιστοιχο πραγμα στο τοπικ του ML, θα διαβαζα ευκολα.

Ναι, οντως θα ειναι λιγο μπλεξιμο.Θα διαβαζα και εγω για Master League. Οπως νομιζω υπαρχουν αρκετοι που διαβαζουν τα δικα μας ακομα και αν δεν ποσταρουν ή δεν παιζουν οι ιδιοι.

Edited by Dimokritos
  • Like 3

3 hours ago, Dimokritos said:

Υπάρχει αντίστοιχο τόπικ για το ML. 

Οπότε ας το κρατήσουμε ξέχωρα γιατί θα γίνει μπέρδεμα και δεν υπάρχει λόγος. 

• Love 1

On 2/9/2019 at 6:19 ΜΜ, ELBarto-3- said:

@TOL1S Ρεν

ΣΑΣ ΚΑΝΟΝΙΣΑ, ΓΑΤΙΑ, ΑΙΝΤΕ!! :hehe: 

ψηνομαι να αποδεχτω την προκληση-προσκληση να ξεκινησω με τους κυπελλουχος γαλλιας

• Love 2
  • Like 1

1 hour ago, TOL1S said:

ψηνομαι να αποδεχτω την προκληση-προσκληση να ξεκινησω με τους κυπελλουχος γαλλιας

Eκλεισε. Ολοι Γαλλια πρωτο.

• Love 3

18 hours ago, TOL1S said:

Αυτο ελειπε να μην αποδεχοσουνα. :hehe: 

17 hours ago, Dimokritos said:

Να χαρω εγω.

• Like 1
  • Haha 1

17 hours ago, Dimokritos said:

Οχι και ολοι ντε:p Αφου η ΟΜ ειναι πιασμενη απο τον αδερφο @Diegito21 λεω να παω προς Βερντερ μερια και να αφησω την γαλλια για αργοτερα που θα ειναι ελευθερη η ΟΜ

• Haha 2