Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 20 - Career Mode Topic

Recommended Posts

28 minutes ago, Fanis-13- said:

@takisaek Ωραια επιλογη η ομαδα της Βρεμης.

Εχει στρωσει τα τελευταια χρονια.

Καλες κινησεις ουσιωδεις θα λεγα. Ο Ρατσικα καλο παιχτακι.

Στραβη αρχη αλλα το αρχιζεις και στρωνεις. Δυνατη 4αρα στη Λειψεια ευγε.

Σε βλεπω για Ευρωπη!

@JimmakosInArm7 Εσυ παλι πας τρενο ρε τρελε!

Ασταματητος! Πετας μπαλακια και πολλα για πλακα!

Εξυπνη κινηση με Νεχαους. Και τσουλου πλεον εχεις προοπτικες καλες!

@Dimokritos Με τις ανωμαλιες στη βαθμοογια λοδω ΕΑ... κρατιεσαι κατι παραπανω απο καλα.

Σταθερος θα ελεγα, ευγε και εσυ! Μπουντεμπουζ ποιοτητα.

Ευκαιρια για διακριση στο Γιουροπα εχεις μεγαλη. Περιμενω προκριση.

@ELBarto-3- Παει η ΟΛ με το καλημερα αλλα τι να κανεις...

Λοιπον ρε μπρο δεν σε ειχα για κρυφοχανουμακι 😅

Καλη φαση οκ δεν λεω.. αλλα για να μαθεις το παιχνιδι οπως ειπες. Για το ξεκινημα.

Μεχρι εκει. Παναθα δεν παιρνω πληγωνομαι..😛

Για να σε δω !

@Diegito21 Γυρνα γιγαντα!!

--------------------------------------------------------------------------------------------

Τελικα μονο εγω και ο Δημος μειναμε Γαλλια...Ωραια τα καταφεραμε παλι 😜

Παμε ΝΙΣ και ξεκινημα σεζον!

ogc-nice-logo.jpg

Καριερα λοιπον πιο πολυ στο χαλαρο οπως παντα το 1ο.

Κλειστες μεταγραφες και παμε 11αδα!

EFg-Qjml-XUAUd5cw.jpg

4--3-3 η 3-5-2 σαν 2η επιλογη.

Οσο για μενα ...κοιταχτε εδω μοντελακι το φελεκι μου...

EFvv9n6-W4-AIyx-Xu.jpg

3 ωρες στον Ζαρα εφαγα να το ψωνισω πριν παω στη παρουσιαση...

Νεανικη ομαδα λοιπον με μπολικο ταλεντο!

Dolberg - Maurice το σημειο αναφορας στην επιθεση.

Αttal- Παιχταρα με ειχει εντυπωσει απο τα φιλικα. 21 χρονων οργωνει δεξια.

Παμε και στα αγωνιστηκα.

NICE-AMIENS 2-3

Στραβο ξεκινημα...Αμυνα εμπαιζε.

1ο ματς δικαιολογητε...

ΝΙΜ-ΝΙΣ 0-0

Μπορουσα να παρω το ματς. Το φοβηθηκαμε

ΝΙΣ-ΟΜ 0-1

Κατεβηκε ωραια η ομαδα αλλα μια αδρανεια και την πληρωσαμε.

Αδικο σκορ..

ΡΕΝ-ΝΙΣ 1-0

Και εδω τα ιδια...Κακοι και φοβισμενοι και παλι..

ΜΟΝΠΕΛΙΕ-ΝΙΣ 0-0

Καλα που πηραμε το Χ .

Κακο ματς γενικα

ΝΙΣ-ΝΤΙΖΟΝ 1-2

Η πιο ηχηρη μπατσα! Απογοητευση!

6 ματς χωρις νικη.

Τελευταιοι ειμασταν σε αυτο το σημειο...

ΜΟΝΑΚΟ-ΝΙΣ 0-5

Ναι ναι και ομως...

Επιτελους νικη και με εμφατικο τροπο!

Ξεσπασαμε για τα προηγουμενα.

EFvw-Am4-Xo-AA8-BRp.jpg

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

EFvw-Di-KWs-AAGs-Mf.jpg

Ζορικα τα πραματα οπως βλεπετε, ελπιζω η νικη να μας αλλαξει ψυχολογια.

Εγω παντως γενικα ψιλοζοριζομαι, δεν εχω θεμα με το ultimate.

Φαινετε και στα αποτελεσματα.

Το θεμα σας ξαναλεω ειναι οτι δεν θα χω και πολυ χρονο φετος...

Ελπιζω να προλαβω να τελειωσω την σεζον.

ALLEZ NICEEE!!!

effectif-pros-1819.jpg

που μπαινεις για θητεια;

Όλα καλά κι ωραία...(well...εκτός από τις τραγικότητες της ΕΑ που έχουν κάτι σχεδόν unplayable το mode για ακόμα μια φορά) αλλά τι είναι αυτοί οι early twenties ΚΛΑΡΙΝΟΓΑΜΠΡΟΙ που έχετε φτιάξει για προπονητές οι περισσότεροι??Ήμαρτον...για κάνα χαλαρό ποτάκι στην παραλία συζητώντας για το Power of Love(που ευτυχώς κόπηκε φέτος..σίγουρα ότι πιο σκουπίδι έχει υπάρξει ποτέ στην tv..) είναι μόνο έτσι όπως είναι,όχι για προπονητές..Μόνο ο φίλος στο τελευταίο post έφτιαξε μοντέλο που φέρνει κάπως σε προπονητή...οι υπόλοιποι κλάφτα..:hehe:

• Haha 1

αν ειχατε ελλειψη σε wingers (RW LW) χρησιμοποιουσατε πλαγιους μεσους (LM RM) ή μονο εγω το εκανα; γτ εχω βρει 2-3 ομαδουλες αλλα δεν παιζουν με wingers

• Like 1

@Fanis-13- ΜΟΝΟ Αρης ρε απλα αποβαλλω ολα τα κομπλεξ στα βιντεοπαιχνιδια, εχω κανει με αρκετες Ελληνικες και στα παλια Προ, με πατσακια.
Και με σας εχω κανει στο Προ 2008, με τον Ολυμπιακο στο PES 2011, με τον Ηρακλη στο Προ 6 κτλ.

Τωρα, στα δικα σου, ενα ξεκινημα βαρυ αλλα θα βρεις πατηματα, οπως η 5ρα στην Μονακο, ειμαι σιγουρος.
Καλα εκανες και δεν εκανες μεταγραφες, η ομαδα ειναι υπερ-ενισχημενη απο το καλοκαιρι, δε χρειαζεται κατι.

Πιστευω θα κανεις πραγματα, ειναι λογικο με τετοιο ροστερ καποια στιγμη να κολλησουνε οι γραμμες και να κερδιζεις αβερτα.

@takisaek Καλη ομαδα, και Γερμανια που σπευδουμε να παμε ολοι μας, φετος, καποια στιγμη.

Καλες μεταγραφες, ειδικα ο Ζαπακοστα, ενας υποτιμημενος ποδοσφαιριστης.
Σμιθ Ροου και Λοκαδια επισης καλοι.

Τωρα, ξεκινησες καλα, με δυνατα αποτελεσματα, ειδικα η νικη επι της Λειψιας.
Θα βρεις τα πατηματα σου, ειδικα τωρα αρχη που δεν τα πανε καλα ομαδες οπως η ΒνΒ και η Λειψια.

Θεωρω οτι θα κανεις μια καλη σεζον!
Μετα απο την σεζον βλεπουμε, αναλογα και τι θα εχει γινει μεχρι τοτε, μπορει να εχουν βγει τα update...

-------------------------------------------------------------

oOOeUhx.jpg8aQLSiz.png

Μικρο ποστ απο μενα, 2 μεταγραφες και πρωτο  ματς.

Οι μεταγραφες μας.

jean-claire-todibo-poses-at-camp-nou-during-his-unveiling-at-nou-camp-picture-id1126682825?s=612x612efwQS2J.png

Jean-Clair Todibo

Eνας πολλα υποσχομενος CB της Μπαρσελονα, στα 19 του.
Ψηλος δυνατος και τεχνιτης.

Champions-League-Round-of-16-Second-Leg-FC-Barcelona-vs-Chelsea.JPG?f=16x9&w=1200&$p$f$w=174034cY4PHoW1.png

Andres Iniesta 

Το μεγαλυτερο ονομα που εχει περασει απο τα Ελληνικα γηπεδα, ειναι εδω!!!!
10 εκατομυρρια και ετσι ο Ινιεστα ειναι μελος της ομαδος της ΑΕΚ στα 35 του, για 2 σεζον!! 

Τρομακρικη μεταγραφη, οσον αφορα το ποσο θα βοηθησει την ομαδα σε ολους τους τομεις.

-------------------------------------------

Ενα ματς, πρεμιερα.

Σιβασπορτ - ΑΕΚ 3-4 

Eνα θριλερ απο τα λιγα, που οσο ηταν μεσα ο Αντρες το σκορ ηταν 1-4, μολις βγηκε βαλανε 2 γκολ γιατι χασαμε το κεντρο, κατευθειαν.

Αλλα κρατησαμε.

----------------------------------

Παρατηρησεις 

• Δεν το βλεπω να κραταει για πολυ, μαγκες, μια χρονια θα κατσω, γιατι το αρχισα τωρα, και θα προσπαθησω για το νταμπλ.
    Μετα θα αρχισω το πρωτο μου σοβαρο Career, να ξερετε, ενα οπως η Ντεπορτιβο περσι, που κρατησε 5 χρονια και προσεφερε συγκινησεις.
    Αλλα προς το παρων, θα το διασκεδασω με τον Ινιεστα ηγετη!

• Δυστυχως η Αγια Σοφια δεν θα ειναι η πραγματηκοτητα της ομαδος, διοτι για ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ επαιξα το πρωτο μας ματς εντος εδρας (δεν το ποσταρω τωρα, το κραταω για το επομενο ποστ διοτι ειναι ντερμπι) και ειμαστε στο ΟΑΚΑ.
    Αλλαξα τα γηπεδο πριν αρχισω την καριερα, δεν ξερω γιατι κρατησε τις προηγουμενες εδρες.....

Παντως, νταξει, το κραταει ρεαλιστικο, μια χρονια θα κανω, και αυτη την σεζον η ΑΕΚ ειναι ακομα στο ΟΑΚΑ, αρα δε πειραζει :hehe: 

Αυτα, μαγκες.
Παμε να το ζησουμε, οπως περσι με ΟΛ που εκανα μια σεζον και μετα να μπουμε σιγα σιγα στο σοβαρο μας, που θα ειμαι πιο συγκεντρωμενος.
Συνεχιζουμε με ντερμπι ΑΕΚ - ΠΑΟΚ!!

aek-paoklivestreaming-635x330.jpg

aek-kosmos-1.jpg

• Love 4

@takisaek πολυ καλη επιλογη ομαδας...Raschica και Sargent ειναι παιχταραδες τα ματια σου πανω τους...ωραιες επιλογες στις μεταγραφες με προοπτικη...εχεις κανει πολυ καλο ξεκινημα...μεγαλη νικη με λειψια!

@Fanis-13- δεν εχεις ξεκινησει και τοσο καλα..παρολα αυτα η νικη με την Μονακο ηταν μεγαλειωδης

@ELBarto-3- Κιτρινομαυρε αδερφε εκανες το μπαμ και εφερες τον παιχταρα Ινιεστα..θα ναι σημαια για την ομαδα ..τρελο σκορ με Σιβασπορ..! αναμενουμε την συνεχεια! 

Παμε στα δικα μου..το λοιπον..σας ειπα μεταγραφες τελος..αλλαα..ειχαμε μια πολυ καλη προσφορα απο την Γιουναιτεντ για τον Witsel..τον πουλησαμε για 65 μυρια(του βαλα και κορδελιτσα κοκκινη)😂 και τον ευχαριστουμε..οτι καλυτερο για τη συνεχεια της καριερας του..γεμισαμε τα ταμεια μας...και ηθελα εμπειρια στο κεντρο..εεεετσι λοιπον..ανακοινωνουμε την αποκτηση του Βραζιλιανου Casemiro(το μεγαλο BAM) απο την Ρεαλ για 68 εκατομμυρια..! θα μας βοιθησει πολυ..ειδικα στο Τσου λου! 
spacer.png
19η Αγων ευκολο παιχνιδι..
spacer.png
20η Αγων Χατ Τρικ ο Werner...τρελα! 
spacer.png
Κυπελλο..με τους αχωνευτους...τους καναμε πλακιτσα! ειμαστε τα αφεντικα της Γερμανιας πλεον! 
spacer.png
21η Αγων αλλο ενα μεγαλο διπλο...με ευρυ σκορ! 
spacer.png
22η αγων απο 4αρα σε 4αρα θα γυρναω! 
spacer.png!
1ο Παιχνιδι στους 16..Chiesa πασαρει Werner σκοραρει...ειμαστε στους 8 απο το πρωτο ματς! 
spacer.png
23η Αγων...ΤΟΥΣ ΔΙΑΛΥΣΑΜΕ...! 4 γκολ ο Brandt μονος του..! το πιο ωραιο στιγμιοτυπο του αγωνα ηταν οταν σκοραρε ο Sahin για την Werder και δε το πανηγυρισε...Respect! 
spacer.png
Βαθμολογια 11 στροφες πριν το τελος....μονοι πρωτοι με διαφορα 11 βαθμων απο την Bayern...δε το χανουμε το πρωταθλημα ακομα και να βαλουν καγκελαριο τον προεδρο της Bayern..! 😂 η διαφορα στα γκολ τεραστια..! μεγαλη εκπληξη η Mainz.. απογοητευση η Λειψια...
spacer.png
Double Score απο Alcacer..αρρωστημενα στατιστικα...16 ασσιστ μονο στο πρωταθλημα..και ειναι Σεντερ φορ...απιστευτο! 
spacer.png

Τα πραγματα πανε τελεια...σε ολους τους τομεις...η ομαδα ρολαρει σα τρελη...δε θα σταματησουμε αμα δε τα σηκωσουμε ολα..αυριο η συνεχεια της φοβερης αυτης σεζον! 

Edited by JimmakosInArm7
  • Love 1
  • Like 3

Ή εσύ είσαι παιχταράς ή το παιχνίδι παραμένει εύκολο ακόμα και στις υψηλότερες δυσκολίες..Που απ'ότι διαβάζω και σε ξένα sites μάλλον ισχύει γιατί οι αντίπαλοι αμυντικοί μαρκάρουν με τα μάτια και τους περνάς για πλάκα και γιατί σχεδόν όλες οι ομάδες παίζουν με τα δεύτερα.Τεσσάρες και πεντάρες σε κάθε ματς..50 γκολ υπέρ διαφορά τερμάτων από τον δεύτερο..δεν αντέχεται τόσος ρεαλισμός...

ποσο σας αγαπαει η εα ,ανακοινωσε νεο update για τις επομενες μερες και ................δεν ακουμπαει και παλι το career mode,υπομονη παιδια,μεχρι το φιφα 21 εχει αλλους 12 μηνες.

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-20/news/pitch-notes-title-update2

12 minutes ago, TOL1S said:

ποσο σας αγαπαει η εα ,ανακοινωσε νεο update για τις επομενες μερες και ................δεν ακουμπαει και παλι το career mode,υπομονη παιδια,μεχρι το φιφα 21 εχει αλλους 12 μηνες.

@TOL1S Είναι λογικό να θες να υπερασπιστεις την απόφαση σου που πούλησες το παιχνίδι την δεύτερη μέρα κυκλοφορίας, δικαίωμα σου.

Μην προσπαθείς να μας πείσεις όμως ότι κάναμε και εμείς λάθος που το αγοράσαμε.

Οι developers έχουν ξεκαθαρίσει ότι επειδή το career mode ειναι ένα offline mode θα χρειαστεί παραπάνω χρόνο και πολλές δοκιμές μέχρι να απελευθερώσουν το update. Το ξέρουμε και περιμένουμε, προσωπικά προτιμώ να αργήσουν 1 μήνα ώστε να γίνει καλή δουλειά παρά να βγάλουν update μέσα σε 2 μέρες και να είμαι με το παράπονο ότι δεν έφτιαξαν τίποτα. 

Χωρίς παρεξήγηση!!!

Edited by Markosxan

σημειωση,η beta δεν ειχε κανενα προβλημα,τι εγινε αραγε μεσα σε ενα μηνα και το χαλασαν ????

κρατημενο αρχειο εχει η εα,ας βαλουν την beta και λυθηκαν τα προβληματα.

οσο για το αλλο,δεν βλεπω να προσπαθω να πεισω καποιον,γραφω την πραγματικοτητα και την αδιαφορια της εα,επισεις και εγω εδωσα 70 ευρω να το παρω και εχασα πολλα οταν το πουλησα.

αμα σας ενοχλω τα λεμε του χρονου,καλη διασκεδαση

1 hour ago, TOL1S said:

Δεν ειναι καινουριο update,μιλαει για το update που εγινε προχθες.
Το 1ο update εγινε καπου στην μπετα αν θυμαμαι καλα εξ ου και ο αριθμος 2 για αυτο το απντειτ

• Like 2

2 hours ago, TOL1S said:

σημειωση,η beta δεν ειχε κανενα προβλημα,τι εγινε αραγε μεσα σε ενα μηνα και το χαλασαν ????

κρατημενο αρχειο εχει η εα,ας βαλουν την beta και λυθηκαν τα προβληματα.

οσο για το αλλο,δεν βλεπω να προσπαθω να πεισω καποιον,γραφω την πραγματικοτητα και την αδιαφορια της εα,επισεις και εγω εδωσα 70 ευρω να το παρω και εχασα πολλα οταν το πουλησα.

αμα σας ενοχλω τα λεμε του χρονου,καλη διασκεδαση

@TOL1SΔεν ενοχλείς!!! Απλώς να περιμένεις μαζί μας μέχρι τα πρώτα update για το career να δούμε αν όντως μας υπολογίζουν η μας έχουν γραμμένους.

2 hours ago, Markosxan said:

@TOL1S Είναι λογικό να θες να υπερασπιστεις την απόφαση σου που πούλησες το παιχνίδι την δεύτερη μέρα κυκλοφορίας, δικαίωμα σου.

Μην προσπαθείς να μας πείσεις όμως ότι κάναμε και εμείς λάθος που το αγοράσαμε.

Οι developers έχουν ξεκαθαρίσει ότι επειδή το career mode ειναι ένα offline mode θα χρειαστεί παραπάνω χρόνο και πολλές δοκιμές μέχρι να απελευθερώσουν το update. Το ξέρουμε και περιμένουμε, προσωπικά προτιμώ να αργήσουν 1 μήνα ώστε να γίνει καλή δουλειά παρά να βγάλουν update μέσα σε 2 μέρες και να είμαι με το παράπονο ότι δεν έφτιαξαν τίποτα. 

Χωρίς παρεξήγηση!!!

Πολυ σωστο αυτο που λες...χωρις να θελω να υποστηριξω ΣΟΝΙ Κ ΚΑΛΑ το fifa  κ ουτε σημαινει οτι δεν εχω ...ενοχληθει μη πω 'νευριασει' κ γω με αυτα τα λαθη της εταιριας για ενα ΑΝΕΤΟΙΜΟ προιον ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ στα 70€...

Αλλα , οντως , προκειται για ενα OFFLINE mode κ μιλαμε για career...δε μας κυνηγαει τπτ να περιμενουμε να το φτιαξει ΣΩΣΤΑ κ αντι να ξεκινησω ΤΩΡΑ καριερα, να ξεκινησω πχ σε 20 μερες ενα μηνα...δεν ειναι online να με βιαζει κατι... 

Παντως μετα το update εκανα κ τα roster κ μετακινηθηκαν ολοι σωστα...δε ξερω αν ειναι το τελικο σωστο update αλλα απο μια ματια που εριξα ολα ειναι καλα...τουλαχιστον για οσους παικτες ξερω οτι λειπανε (τωρα δε μπορω να ξερω αν εχει πετυχει καποια μεταγραφη σε ομαδα της 3ης κατηγοριας Αγγλιας πχ ...θεωρω οτι ολα ειναι σωστα παντου με το update, εφοσον ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΥΣΤΟΧΑ τωρα...)

Απλα θα παιζω φιλικα να δοκιμαζω ομαδες να το μαθω κι ολας γτ εχει διαφορετικο gameplay, μεχρι να φτιαξουν το career mode που καθε χρονο λιωνω...(ελπιζω να εχουν προσθεσει καλα πραγματακια μεσα ή να μην εχουν αφαιρεσει καποια καλα γτ ανα σειρες Fifa ειχαμε θεματα...πραγματακια ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ που εκανες σε παλιοτερη σειρα δεν υπηρχαν σε νεοτερη...

Edited by gCortez
  • Like 1

Μια σημειωση να κανω...

Βλεπω οτι καποια παιδια ανεβαζουν ηδη manager mode κ λενε οτι πανε κ καλα...

Ε λογικο να πηγαινετε αερας ρε παιδες αφου ειπαμε οτι το career εχει προβληματα ...εδω διαβαζω οτι οι μεγαλες ομαδες στα πρωταθληματα πανε για υποβιβασμο κ ανεβαινουν οι τελευταιες...η μνημη παιζει με αναπληρωματικους...το ultimate  level ειναι σα να παιζεις proffesional (κ ισως πιο κατω) ...ο αλλος με Bolton (που θα χει ποσοστα 55-60) κανει σε καθε αγωνα παρτυ ....

Το καλυτερο θα ταν να περιμενουμε να φτιαχτει κ να αρχισουμε μετα, να χει ανταγωνισμο κ ενδιαφερον...τωρα να παρω τη Μπολτον στο ultimate κ να νικαω τη Ρεαλ 7-0 στο ημιχρονο δε με εξιταρει να παιξω career... καλη συνεχεια παιδες ...(απλα σχολιασα το γεγονος χωρις καμια αρνητικη διαθεση, εννοειται)

• Love 1

5 minutes ago, gCortez said:

Μια σημειωση να κανω...

Ε λογικο να πηγαινετε αερας ρε παιδες αφου ειπαμε οτι το career εχει προβληματα ...εδω διαβαζω οτι οι μεγαλες ομαδες στα πρωταθληματα πανε για υποβιβασμο κ ανεβαινουν οι τελευταιες...η μνημη παιζει με αναπληρωματικους...το ultimate  level ειναι σα να παιζεις proffesional (κ ισως πιο κατω) ...ο αλλος με Bolton (που θα χει ποσοστα 55-60) κανει σε καθε αγωνα παρτυ ....

Το καλυτερο θα ταν να περιμενουμε να φτιαχτει κ να αρχισουμε μετα, να χει ανταγωνισμο κ ενδιαφερον...τωρα να παρω τη Μπολτον στο ultimate κ να νικαω τη Ρεαλ 7-0 στο ημιχρονο δε με εξιταρει να παιξω career... καλη συνεχεια παιδες ...(απλα σχολιασα το γεγονος χωρις καμια αρνητικη διαθεση, εννοειται)

Τους γείωσες!!

😛 Εντάξει λογικό ειναι. Λίγο χειρότερο να ήταν με τέτοια κάψα θα έπαιζα και εγώ

Edited by Markosxan

45 minutes ago, gCortez said:

Μια σημειωση να κανω...

Δηλαδή τόσο κακό είναι που ανεβάζουμε και πάμε καλά..? Εμενα ρε φίλε στο save μου δε παίζει καμία ομάδα με τα δεύτερα.. Και σε ολα τα πρωταθλήματα οι μεγάλες ομάδες πάνε αριστα.. Δοκίμασε να παίξεις στο kick off bolton-Real στο Legendary και δείξε μας το 7-0 που λες.. 

2 hours ago, gCortez said:

Μια σημειωση να κανω...

Το καλυτερο θα ταν να περιμενουμε να φτιαχτει κ να αρχισουμε μετα, να χει ανταγωνισμο κ ενδιαφερον...τωρα να παρω τη Μπολτον στο ultimate κ να νικαω τη Ρεαλ 7-0 στο ημιχρονο δε με εξιταρει να παιξω career... καλη συνεχεια παιδες ...(απλα σχολιασα το γεγονος χωρις καμια αρνητικη διαθεση, 

Εγώ πάντως αλλά θεωρω και οι περισσότεροι εδώ μέσα παίζουμε γιατί δεν μπορούμε να έχουμε το παιχνίδι και να είμαστε ανενεργοί αλλά και όπως έχουμε γράψει κάνουμε δοκιμαστικά career για να είμαστε έτοιμοι όταν βγει το update 

Επίσης δεν νομίζω κανένας να μοιράζει 7αρες σε καμία Ρεάλ 

Όλοι δύσκολα κερδίζουμε μέχρι στιγμής 

Εγώ παντως προσωπικά αν με διαβάσεις είπα ότι 1ον είναι δοκιμαστικό το career αλλά και ότι δεν δίνω πολλή βάση αλλά δεν ξέρω και πόσο θα τραβήξει γιατί όλες οι ομάδες παίζουν με τα 2ρα και δεν είναι τόσο ανταγωνιστικό όμως δεν μπορώ να έχω το παιχνίδι και να είναι ανενεργος 

Και ούτε κάνεις νομίζω ότι κοκορευεται ότι τα πάει καλά

Αυτά φιλικά πάντα 😉

• Like 4

Βγαζει μια ειλικρινεστατη στεναχωρια ο αδερφος, προς το τελος.

Edited by ELBarto-3-
  • Haha 1

9 minutes ago, ELBarto-3- said:

το ειχα ανεβασει και εγω πριν 3 μερες. το καλυτερο review ekane 😂😂😂

39 minutes ago, geonick1997 said:

το ειχα ανεβασει και εγω πριν 3 μερες. το καλυτερο review ekane 😂😂😂

Το διόρθωσα βαζοντας αλλο βιντεο.

==========================================

71139735_2770926229636495_8222292035776806912_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQnCUtCF81Obd-Dj-PvtNUmmC8SQ_beVDpe01raacuLkCxQUQqjcXUv1Dhu32LbqT9Q&_nc_ht=scontent.fath7-1.fna&oh=fb0fc87e87d48db6fee53bcbbc8ffa24&oe=5E2CE3AF

Αγαπαω Joel.

Edited by ELBarto-3-
  • Like 2

Ο φίλος πιο πάνω @gCortezκαταλαβαίνω τι λέει και είναι άποψη του και σεβαστή.  Επίσης συμφωνώ και εγώ ότι δε γίνεται να παίξεις αυτό το mode όπως είναι τώρα είναι το λιγότερο τραγικό για ΜΕΝΑ οπότε θα συνεχίσω να απέχω και θα παρακολουθώ τους υπόλοιπους που θέλουν να παίξουν. Για μένα δεν χωράνε δικαιολογίες γι αυτό το προϊόν που μας έδωσαν αλλά πρέπει να περιμένουμε μπας και λάβουν σοβαρά την απογοήτευση και την κριτική που τους ασκούν. 

• Love 1
  • Like 3

και συνεχιζουμε...με μικρο ποστ! 

24η Αγων ...τα κλασσικα μη τα λεμε..! 
spacer.png
2ος Αγωνας επαναληπτικος τσου λου για τους 16...στο ρελαντι ...! στους 8 με Μπενφικα..! 
spacer.png
25η Αγων...ωραιο ματσακι...τους επαιζε μονος του ο Reus..οι υπολοιποι περα βρεχει...μαχητικη η Schalke
spacer.png
26η Αγων ..Σκορ πολο...οσα βαλουμε και οσα φαμε..! 
spacer.png
27η Αγων Derby Der Klassiker..κυρ κοβατς..εισαι ο αγαπημενος μου πελατης...ενα βημα πιο κοντα στη κατακτηση του πρωταθληματος απο τους ακατανομαστους του Μοναχου! 
spacer.png

Αυτα...συνεχιζουμε! εχουμε Τσου λου μπροστα μας...και ειμαστε κοντα στο φιναλε της σεζον..! 

• Like 2

1 hour ago, Diegito21 said:

Ο φίλος πιο πάνω @gCortezκαταλαβαίνω τι λέει και είναι άποψη του και σεβαστή.  Επίσης συμφωνώ και εγώ ότι δε γίνεται να παίξεις αυτό το mode όπως είναι τώρα είναι το λιγότερο τραγικό για ΜΕΝΑ οπότε θα συνεχίσω να απέχω και θα παρακολουθώ τους υπόλοιπους που θέλουν να παίξουν. Για μένα δεν χωράνε δικαιολογίες γι αυτό το προϊόν που μας έδωσαν αλλά πρέπει να περιμένουμε μπας και λάβουν σοβαρά την απογοήτευση και την κριτική που τους ασκούν. 

Συμφωνω κι εγω, εν τελει.
Δε μπορω να παιξω οσο ξερω οτι μπορει να με διωξουν για το οτιδηποτε η να μην υπαρχει Ευρωπη την επομενη σεζον.

ΦΙΦΑ παιζω καθημερινα, αλλα φιλικα πια.
Μπορει να παιξω και κανενα online friendly για να περναει η ωρα, αλλα θελω να αρχισω ενα ΣΟΒΑΡΟ career, στο οποιο θα αφιερωσω χρονο και σκεψη, και με αυτες τις συνθηκες ΔΕΝ μπορω να το κανω.

Εχω 2 ομαδες στο μυαλο μου, και η επικρατεστερη ειναι η μια απο τις 2 αλλα δεν την ακουμπαω αν ξερω οτι μπορει να μην υπαρχει Ευρωπη οταν βγω Ευρωπη με την ομαδα.

Πραγματικα ελεος.
Θα περιμενουμε, και οταν το φτιαξουνε, αρχιζουμε το καλο, δυνατο και σοβαρο Career μας.

• Love 1
  • Like 1

Επειδη το topic εχει ξεφυγει λιγο, θα προτεινα να μην ανεβαινει κατι αλλο εκτος απο post για καριερες απο την στιγμη που υπαρχει το κεντρικο θεμα του FIFA 20, που μπορουμε να συζηταμε εκει τα τεχνικα θεματα του παιχνιδιου. Ειναι κριμα για τα παιδια, που ανεβαζουν τις καριερες τους (και χαλανε αρκετο χρονο γι αυτο) να χανονται τα post τους αναμεσα σε συζητησεις, για το ποτε θα φτιαχτει το παιχνιδι κτλ. 

Τελος, να πω, οτι και εγω σταματησα να ποσταρω, γιατι θα περιμενω να γινει ενα ακομα update πριν ξεκινησω την 1η σοβαρη καριερα.

Edited by Dimokritos
  • Love 2
  • Like 2