Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 20 - Career Mode Topic

Recommended Posts

9 hours ago, Fanis-13- said:

@TOL1SΟχι ρε συ οντως?? Με ξενερωσες αρχηγε... Και το ειχες παρει ζεστα φετος.

το ειχα παρει ζεστα γιατι ηταν υπεροχο το gameplay,αλλα οταν σου δινουν μισο παιχνιδι υπαρχει θεμα,θα εκανα υπομονη αν ηξερα οτι θα φτιαχτει αμεσα το παιχνιδι αλλα αυτο οπως εχουν πει απο την εα δεν προβλεπετε να γινει με το update αυτης της εβδομαδας αρα για τουλαχιστον αλλες 15-20 ? μερες θα παραμενει ως εχει,ειναι πολυ μεγαλο το διαστημα να περιμενει καποιος,μετα εχουμε τις μεταγραφες που αφαιρεθηκαν γιατι κρασαρει το παιχνιδι σε καποιους,δεν ειναι σιγουρο αν με το update αυτο θα φτιαχτει και τελικα δωθουν ξανα τα ροστερ,αρα καθυστερηση και εκει.

οπως ειπα δεν εχω την υπομονη να περιμενω 1 μηνα μηπως και φτιαξουν το μισο παιχνιδι τους,οπως και περσι μπορει να το ξαναδω κατα τα χριστουγεννα,εως τοτε καλη υπομονη σε εσας.

• Like 1

@TOL1S Λογικο φιλε να απογοητευτεις αυτοι θα βγαλουν το update μετα απο 2 μηνες τωρα καθονται αραζουν μετρανε τα λεφτα απο τις πωλησεις...Φετος ειδικα ειναι οτι χειροτερο τους κραζει ολο το community του CM και αυτοι σφυρανε αδιαφορα. Εγω δεν ελπιζω σε τιποτα και σε κανενα update θεωρω θα τα χουν μπαλωσει προχειρα ολα.

• Like 1

Το παιχνίδι από το trial στο κανονικό δυστυχώς με το update που βγήκε 27 του μήνα έχει τεράστια θέματα.
1. Στα ροστερ.
2. Σε Gameplay στο offline παιχνίδι ο αντίπαλός εχει πάντα την άμυνα στο κέντρο, εύκολα με 2 κάθετες και εναν γρήγορο παίχτη βγαίνεις τετ α τετ.
3. Βάλανε νέο επίπεδο δυσκολίας το ultimate που είναι πιο εύκολο από το legendary. Προφανώς λόγω κάποιου bugs δεν λειτουργεί.
4. Στο career mode τα έχουν κάνει σαλάτα. Σε κάθε ματς νικάς άνετα ενώ οι αντίπαλοι σου υποτίθεται για το πρωτάθλημα, οι καλύτερες ομάδες κάθε χώρας, παλεύουν για την σωτηρία τους.
5. Ακόμα και το legendary είναι το πιο εύκολο των τελευταίων ετών. Έχω πάρει την Bolton ομάδα με τα χειρότερα ροστερ και κάνω τριπλές, βγάζω κάθετες και πετάω κατά μ.ο 4 γκολ λες και είναι η Μπάρτσα.

Για τα δικα μου γούστα και για κάποιον που δεν παίζει online παρά μόνο career θέλει update αμεσα αλλιώς δυστυχώς για πρώτη φορά από το 2000 που παίζω fifa θα το εγκαταλείψω τόσο νωρίς.

• Like 2

ελπιζω να επανελθετε ολοι συντομα..γιατι το παιχνιδι ειναι πολυ καλο φετος και ειναι κριμα..! 

Παμε στα δικα μου...καταρχας...θελω να ανακοινωσω δυο μεταγραφες! με χαρας λοιπον ανακοινουμε την αποκτηση του Δεξιου εξτρεμ Federico Chiesa και την αποκτηση του δεξιου μπακ Lukas Klostermann
spacer.png

spacer.png

Παμε στα αγωνιστικα τωρα..!

2η Αγων Τσου λου..ευκολο βραδυ..δε δυσκολευτηκαμε καθολου..και ουτε απειληθηκαμε 2 στα 2 λοιπον και συνεχιζουμε! 
spacer.png

7η Αγων ευκολο τριποντο 
spacer.png

8η Αγων Black out..δεν ειμασταν κακοι ομως..απλα δε τελιωναμε τις φασεις...μεχρι που αρχισαν να μας παιζουν μονοτερμα με το ευθραστο 1-0  που γινε 1-1..δικαιο αποτελεσμα! Αγιος Burki και παλι!
spacer.png

3η Αγων ΤΙ ΜΑΤΣΑΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΡΕ! τους εξαφανισαμε 3 στα 3 και θετουμε υποψηφιοτητα για να τερματισουμε ακομα και πρωτοι
spacer.png

9η Αγων παρα το 1-3 το ματς ηταν πολυ δυσκολο προηγηθηκαμε και ισοφαρισαν γρηγορα ...μας πιεζαν στο 1-2 ..αλλα ευτυχως ο Sancho μας ηρεμησε! 
spacer.png

DFP Pokal ευκολο ματς..τιποτα το σπουδαιο η λειψια! 
spacer.png

βαθμολογια Τσου λου μετα απο τρεις αγωνιστικες ..ειμαστε μονοι πρωτοι...δε ξερω τι θα γινει στις επομενες αγωνιστικες..το μονο σιγουρο ειναι οτι εχουμε προκριθει
spacer.png

Αυτα για την ωρα..! 

Παιζουμε καλη μπαλιτσα..δε μπορω να πω..εχουμε κανει πολυ καλο ξεκινημα σε ολες τις διοργανωσεις...ολοι οι παιχτες δινουν τα παντα..ακομα και ο τελευταιος που υπαρχει στο Ροστερ! αν και εχω ξεχωρισει τον Burki που το παλικαρι τρωει με μεγαλη δυσκολια γκολ... οπως σας ειπα το Save θα παει χαλαρα για αυτο και ποσταρω τοσα λιγα ματς...το απογευμα το επομενο ποστ της συνεχειας...!  

Edited by JimmakosInArm7
  • Love 1
  • Like 2

Παίζω κάθε χρόνο και τα 2 παιχνίδια το προ με φιλαράκια και το φιφα που από το 14 και μετά έχει γινει το μόνιμο ποδοσφαιρακι

1η φορά μετά από πολλά χρόνια το φετινό προ παίζοντας το με έβαλε σε σοβαρές σκέψεις αγοράς μιας και είναι αρκετά ρεαλιστικό 

Το ελλιπές Master league όμως , το τοπικ με τις ιστορίες μας αλλά και το γεγονός οτι και το φιφα στο ντεμο που έπαιξα μου άρεσε με έκαναν να πάρω πάλι το φιφα (αν και όταν πέσουν οι τιμές από Χριστούγεννα και μετά θα το πάρω σιγουρα)

Δυστυχώς όμως φέτος οι τύποι μας έδωσαν μισοτελειωμενο mode

Ξεκίνησα δοκιμαστικά με ΟΜ και τα παλιά ροστερ και ξέχωρα ότι κάναμε πλάκα σε 4 παιχνίδια μόνο μια ήττα (ultimate επίπεδο δεν υπάρχει φετος) και αυτή επίτηδες με 5-0 να δω τι παίζει με το morale που για μένα είναι μούφα αν πεις στους παίχτες αυτά που θέλουν να ακουσουν είναι σαν να μην τρέχει τίποτα , είχε την ομάδα στο Γιουρόπα λίγκ ενώ δεν παίζει Ευρώπη φέτος με ακριβώς τον περσινο όμιλο ενώ παρι κλασσικά κάτω από την 10αδα

Κρίμα έφαγα μεγάλο ξενέρωμα και μέχρι και αν φτιαχτεί το mode Εγώ δεν ξεκινάω 

Όσο υπάρχει το ultimate team που τους αποφέρει τόσα χρήματα μην περιμένετε να ασχοληθούν σοβαρά με τα αλλά modes του παιχνιδιού

Εδώ ένα ολόκληρο community τους κράζει και αυτοί πέρα βρέχει

Πάλι καλά που το φετινό φιφα μου βγήκε στα 35 ευρώ και δεν έδωσα περισσότερα να κλαίω τα λεφτά μου

Μέχρι και αν φτιαχτεί το career εγώ θα παίζω το Volta που αν και δεν είναι όπως τα παλιά fifa streets είναι ενδιαφέρον και κάνα ματσάκι με φίλους γιατί το gameplay αν και θέλει βελτιώσεις κακο δεν είναι 

• Like 3

43 minutes ago, Markosxan said:

στο q&a του gameplay ο καθενας λεει το μακρυ και το κοντο του. για αυτο το παιχνιδι δεν προχωραει μπροστα. 

• Like 1

Μόνο εγώ βλέπω πανεύκολο το legendary? Θεωρώ ότι υπάρχει θέμα

1 hour ago, Markosxan said:

Βρισκονται σε συγχυση οι βλαμμενοι δεν ξερουν καν τις τους γινεται και κλασικη απαντηση '' in future Title Updates''.  

Καληνυχτα

• Like 3

Εσάς τι σας ενοχλεί περισσοτερο; εμένα το επίπεδο δυσκολίας που δεν υπάρχει. Νικάς πολύ εύκολα. Η CPU παίζει αμυνα στο κέντρο. Εύκολα με μια κάθετη βγαίνεις τετ α τετ

Amigos πραγματικά ήμουν για αγορά αλλά με αυτά που αναφέρονται για το mode έκανα πίσω..Οι ουκ λίγες αρνητικες αναφορές από εδώ και στο ΥΤ μόνο τυχαίες δε μπορεί να χαρακτηριστουν 

Και δεν σας το κρύβω πάνω που είχα ζεσταθεί με τα ποστ και τις carreer ιστορίες νοιώθω κενός, αλλά πώς να το κάνουμε, παίζουμε το παιχνίδι για να περνάμε ωραία και να ηρεμούμε και όχι για το αντίθετο

Προς στιγμήν θα απέχω, αλλά επειδή δεν μπορώ χωρίς ποδοσφαιρακι, θα δοκιμάσω την τύχη μου πάλι και στα γήπεδα του Προ, το οποίο ούτως ή άλλως μέχρι το 2017 έπαιζα παράλληλα και το οποιο, χωρίς να θέλω να προβώ σε σύγκριση, φαίνεται αξιόλογο φέτος

Ελπίζω να γυρίσει ο διακόπτης και να στρώσει ο τίτλος γιατί πραγματικά το mode περα από τις όποιες παθογένειες του, ειδικά μετα την  απόκτηση των δικαιωματων των ευρωπαϊκών διοργανώσεων σε φέρνει κοντά στην πραγματικότητα

• Love 3

@Dimokritos Συγχαρητηρια για την προκριση..

Παμε στα δικα μου τωρα..ποστ τρελας..ποστ που πουλαμε τρελα στις αλλες ομαδες..και το φιφα επισης να πουλαει τρελα..! θα δειτε παρακατω γιατι..! 

10η Αγων ευκολη νικη με συνοπτικες διαδικασιες ..! 
spacer.png
4η Αγων Τσου λου Ματσαρα και απο τις δυο ομαδες παρα το σκορ..εφιαλτης τους γιναμε! 
spacer.png
11η Αγων Derby der klassiker...πηγαμε εκει μεσα καναμε το παιχνιδι μας και φυγαμε με το τριποντο
spacer.png
12η Αγων με την τελευταια padeborn
spacer.png
5η Αγων τσου λου...ΡΕ ΘΑ ΣΑΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ! δε καταλαβαινουμε απο εδρες η ομαδες..! μεγαλο διπλο..σφραγιζοντας την προκριση στους 16 και τερματιζοντας στη πρωτη θεση! 
spacer.png
13η Αγων...χωρις αντιπαλο παλι!
spacer.png
14η Αγων ενα γρηγορο 2-0 εφερε black out...και ξαφνικα 2-2 απο το πουθενα..και εκει που πιεζε η μαχητικη Fortuna για το 2-3 ...τους πεταξαμε δυο γκολακια και τους στειλαμε σπιτια τους! 
spacer.png
6η Αγων Τσου Λου...αδιαφορο ματς βαθμολογικα...στο ρελαντι ...6 στα 6 και αηττητοι..! 
spacer.png
και δειτε λοιποον..γιατι ειπα οτι το Fifa πουλαει τρελα...εκτος διοργανωσης η Barcelona..και η Real επισης στο δικο της ομιλο...
spacer.png

Βαθμολογια πρωταθληματος μετα απο 14 αγωνες..! εχουμε παρει αερα 6 βαθμων...και συνεχιζουμε 
spacer.png

τι να πω παιδια...τρελα πραγματα στο τσαμπιον λι..αλλα οκ..! στο επομενο ποστ που θα γινει αυριο θα εχουμε την κληρωση για τους 16 και τα επομενα παιχνιδια..φτανουμε γεναρη οποτε θα δουμε αν θα κανουμε καποια αλλη μεταγραφη εκτος των τριων που αποκτηθηκαν..! 

Who Can stop us?...😎
spacer.png

• Love 2
  • Like 1

Καλημέρα στην ομάδα, είμαι παίχτης φιφα απο το 2000 και σαν ενας απο τους παλιούς είχα κόλλημα με το career mode δεν είχα δοκιμάσει ποτέ ultimate. Φέτος λόγω του πολύ κακού mode της καριέρας απο gameplay μέχρι οτι μπορεί να φαναταστεί ο καθένας αποφάσισα να δοκιμάσω το ulitmate.

Αυτό που διαπίστωσα σε battles game ειναι το πολυ καλό gameplay του, ρεαλιστικό αλλά και πολύ δύσκολο σε legendary επίπεδο, καμία σχέση με το mode της καριέρας, με λίγα λόγια η ΕΑ ανοιχτά πλέον μας λέει πως δίνει μόνο βάση στο ultimate. 

Πρώτη φορά το ίδιο παιχνίδι έχει τόσο διαφορετικό gameplay ανάμεσα στα mode του!!!

Ελπίζω το update να διορθώσει αυτή την αδικία

39 minutes ago, anntianas said:

Καλημέρα στην ομάδα, είμαι παίχτης φιφα απο το 2000 και σαν ενας απο τους παλιούς είχα κόλλημα με το career mode δεν είχα δοκιμάσει ποτέ ultimate. Φέτος λόγω του πολύ κακού mode της καριέρας απο gameplay μέχρι οτι μπορεί να φαναταστεί ο καθένας αποφάσισα να δοκιμάσω το ulitmate.

Αυτό που διαπίστωσα σε battles game ειναι το πολυ καλό gameplay του, ρεαλιστικό αλλά και πολύ δύσκολο σε legendary επίπεδο, καμία σχέση με το mode της καριέρας, με λίγα λόγια η ΕΑ ανοιχτά πλέον μας λέει πως δίνει μόνο βάση στο ultimate. 

Πρώτη φορά το ίδιο παιχνίδι έχει τόσο διαφορετικό gameplay ανάμεσα στα mode του!!!

Ελπίζω το update να διορθώσει αυτή την αδικία

Δίνει βάση καθαρά στο ultimate team γιατί τις αποφέρει απίστευτα κέρδη αδερφέ με αποτέλεσμα να μην δίνουν την απαιτούμενη βάση στα υπόλοιπα modes 

Ε ναι είναι φανερό πλέον. Αλλά να έχει τουλάχιστον το ίδιο gameplay. Στο κάτω κάτω το αγοράζουμε το παιχνίδι με όλα τα mode όχι με τα μισά οκ κ τα άλλα μισά πρόχειρο δουλειά...

Η φάση είναι ότι στην trial μορφή το gameplay ήταν ίδιο σε όλα τα mode με την επίσημη κυκλοφορία και το update που έβγαλαν τα έκαναν σαλάτα

71068096_2497790176981175_6444712343065591808_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQkrLeaKYM14M3dXVkGKG3L9UwcDxEj9vYjhgJEAoTSjmDvmr2_xAIevjQwvXHAnw7A&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=a14e11e89fd1e85b59ce846ccadf3389&oe=5E3B443A

Την τραβηξα απο το κιν μου γιατι δεν με αφηνε απο το playstation ..Πηγα να ανοιξω πριν 10 λεπτα το παιχνιδι και μου βγαλε αυτο..το ξαναπροσπαθησα αλλες 5 φορες και συνεχισε το ιδιο.....

• Haha 1
  • Confused 1

1 hour ago, Diegito21 said:

Την τραβηξα απο το κιν μου γιατι δεν με αφηνε απο το playstation ..Πηγα να ανοιξω πριν 10 λεπτα το παιχνιδι και μου βγαλε αυτο..το ξαναπροσπαθησα αλλες 5 φορες και συνεχισε το ιδιο.....

ειναι συνηθες προβλημα σε πολλα παιχνιδια

1. προσπαθησε να δοκιμασεις μετα απο λιγη ωρα παλι

2. προσπαθησε να δοκιμασεις χωρις ιντερνετ

3. αν αποτυχουν κανεις delete το παιχνιδι και μετα παλι εγκατασταση.

• Like 2

@JimmakosInArm7Ποστ ολο νικες. Κυριαρχος παντου. 

@ELBarto-3-Ενδιαφερον career. Πιστευω θα γινει χαμος και εγκρινω την κινηση να βγαλεις ολες τις καλες τουρκικες. Αναμενουμε περισσοτερα.

Στα δικα μου, ενα mini post.

Στο πρωταθλημα καναμε καποιες γκελες και χασαμε εδαφος.

M2bfi0l.png

EUROPA LEAGUE

PH4RFLS.png

Πραγματικα δεν ξερω τι παιζει με αυτην την ομαδα. Μαζι με εμας η καλυτερη ομαδα του ομιλου. Δεν την ηξερα καν πριν. 

sIoidoW.png

Τραγικοι οι Γερμανοι. Δικαια στην τελευταια θεση του ομιλου.

XJ53NtD.png

Στους 16 μας εκατσε λαχειο. 

MhJc87R.png

Αν δεν περασουμε, καλυτερα να το κλεισουμε το μαγαζακι. Αυτα προς το παρον.

• Love 3
  • Like 1

@ELBarto-3- προεδρε θα τα σηκωσουμε ολα ..κοιτα και θα δεις! πρεπει να κανω ειδικα μαθηματα στο Φαβρ 😛 Καλη αρχη στο Save σου με την ΑΕΚ! πολυ ενδιαφερον! 

@Dimokritos πας πολυ καλα...στο Europa εχεις ευκολο εργο..! Keep Going!

Παμε στα δικα μου..! μια ακομα μεταγραφη..ανακοινωνουμε την αποκτηση του κεντρικου μεσου Florian Neuhaus απο την Γκλαντμπαχ..!
spacer.png
Πριν παμε στα αγωνιστικα...στο Τσου λου κληρωθηκαμε με αταλαντα..ευκολο εργο πιστευω ..η κληρωτιδα μας χαμογελασε..!
spacer.png
15η Αγων αλλη μια νικη..αλλο ενα διπλο! 
spacer.png
Κυπελλο...Ευκολη προκριση! Στους 8 με Bayern..! 
spacer.png
16η Αγων αλλοι 3 βαθμοι..απλα και ομορφα..! 
spacer.png
17η Αγων..Αγωνας για γερα νευρα αληθεια...βρεθηκαμε να χανουμε να μας παιζουν με 9 να κανουμε τοσες τελικες οπως βλεπετε και να μη μπορουμε να κερδισουμε..το μονο θετικο ειναι οτι σκοραρε το πρωτο του γκολ ο Chiesa...! η εικονα μιλαει απο μονη της...
spacer.png
18η Αγων καποιος θα την πληρωνε την νυφη..Χατ τρικ και Ασιστ ο Werner..και ξανα γκολ ο Chiesa...τα αλλα 2 απο τον Reus 
spacer.png
εδω ο Werner χαιρεταει τον κοσμο μας...! 
spacer.png

Παμε πολυ καλα...δεν εχουμε να φοβηθουμε καποιον..ειμαστε μεσα σε ολους τους στοχους...και παιζουμε μπαλαρα...οι νεες μεταγραφες εχουν μπει στο νοημα και την νοοτροπια της ομαδας..συνεχιζουμε δυνατα μαγκες μου..αυριο τα σπουδαια..και βαθμολογια πρωταθληματος..! αλλες μεταγραφες δε θα γινουν...ειμαστε υπερπληρης και πανοπλοι σε ολες τις θεσεις πλεον..! να ενημερωσω μονο οτι για καποιο λογο ο Piszceck θα αποχωρησει ως ελευθερος το καλοκαιρι για την Betis ενω καναμε διαπραγματευση για νεο συμβολαιο...αυτα! 

Edited by JimmakosInArm7
  • Like 4

The latest Title Update for FIFA 20 is now available and includes the changes below.

μπλα,μπλα μπλα,μπλα....................................

.....................

Career Mode:

Addressed the following issues:

A schedule congestion issue impacting Calcio B teams.

ε ναι ρε φιλε,το 1ο update που δουλευουν ενα μηνα φτιαχνει το μοναδικο προβλημα που εχει η καριερα,μπραβο τους.

σε κανα μηνα μπορει να φτιαξουν το mode,αν και ειλικρινα πλεον πιστευω οτι το εχουν κανει επιτηδες σκατα για να πανε και οι τελευταιοι να παιξουν fut,καλη υπομονη σε ολους που ακομα θα περιμενετε μηπως παιξετε αυτο που πληρωσατε. 

• Love 1
  • Like 1