Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 20 - Career Mode Topic

Recommended Posts

22 minutes ago, TOL1S said:

οποιος εχει κανει update τα ροστερ πριν τις 20.00 μην παει να κανει το νεο γιατι θα σβηστουν ολα,συνεχιστε με την καριερα που ηδη παιζετε και θα ειστε ενταξει,οσοι δεν προλαβαν το σωστο update λογικα καλη πεμπτη τωρα,ηδη τους εχουν αναφερει το σφαλμα.

Δεν ξέρουμε ποτέ θα το φτιάξουν γιατί θέλω να ξεκινήσω απόψε 

13 minutes ago, ELBarto-3- said:

Θελει update χθες.

εχω" ευχαριστα" νεα,στο update που λογικα θα βγει την επομενη εβδομαδα δεν θα φτιαξουν σχεδον τιποτα στην καριερα και θα βγει νεο update οσο πιο συντομα γινεται 

εδω θα βρειτε επισημα οτι ειπαν,πατηστε πανω στο τουιτ για να διαβσετε ολα οσα εγραψε

Edited by TOL1S
  • Love 1

2 hours ago, TOL1S said:

εχω" ευχαριστα" νεα,στο update που λογικα θα βγει την επομενη εβδομαδα δεν θα φτιαξουν σχεδον τιποτα στην καριερα και θα βγει νεο update οσο πιο συντομα γινεται 

εδω θα βρειτε επισημα οτι ειπαν,πατηστε πανω στο τουιτ για να διαβσετε ολα οσα εγραψε

επειδη με το που πατας να μπεις στο career σου βγαζει 3 επιλογες

download latest updates

use current roster 

use initial roster

εσυ λες να περιμενουμε να διορθωσουν την βλακεια που κανανε και να μην πατησουμε τπτ. γτ μολις τωρα ελεγα να το ανοιξω να ξεκινησω career 

Edited by geonick1997

Eιλικρινα χαιρομαι που βλεπω νεα μελη να γραφουν για το cm νεες ιστοριες αλλα παιδες εγω δεν ξερω αν θα συνεχισω να γραφω για ΟΜ..γιατι το mode εχει θεματα πολλα. Θα παρακολουθω οσους γραφουν και θα σχολιαζω.  Μερικοι στο YT εχουν μπει σε 5η και 6η σεζον και δεν ξεκιναει καν το ΤΣΛ..εχουν αγορασει την μεγαλυτερη διοργανωση συλλογων στο κοσμο και δεν αρχιζει..μιλαμε για γελοιους το λιγοτερο. 

Γενικα το mode εχει καλες ιδεες αλλα ειναι φτιαγμενο στο ποδι...και οσο θα παραμενει ετσι δεν θα παιζω μεχρι να διορθωθει. Αν δεν γινει τιποτα το παραταω εντελως.

• Like 2
  • Sad 3

6 hours ago, Diegito21 said:

Eιλικρινα χαιρομαι που βλεπω νεα μελη να γραφουν για το cm νεες ιστοριες αλλα παιδες εγω δεν ξερω αν θα συνεχισω να γραφω για ΟΜ..γιατι το mode εχει θεματα πολλα. Θα παρακολουθω οσους γραφουν και θα σχολιαζω.  Μερικοι στο YT εχουν μπει σε 5η και 6η σεζον και δεν ξεκιναει καν το ΤΣΛ..εχουν αγορασει την μεγαλυτερη διοργανωση συλλογων στο κοσμο και δεν αρχιζει..μιλαμε για γελοιους το λιγοτερο. 

Γενικα το mode εχει καλες ιδεες αλλα ειναι φτιαγμενο στο ποδι...και οσο θα παραμενει ετσι δεν θα παιζω μεχρι να διορθωθει. Αν δεν γινει τιποτα το παραταω εντελως.

Δυστυχώς και εγώ το ίδιο θα κάνω. Και είχα τόσο όρεξη να παίξω career.

• Like 1

8 hours ago, geonick1997 said:

επειδη με το που πατας να μπεις στο career σου βγαζει 3 επιλογες

download latest updates

use current roster 

use initial roster

εσυ λες να περιμενουμε να διορθωσουν την βλακεια που κανανε και να μην πατησουμε τπτ. γτ μολις τωρα ελεγα να το ανοιξω να ξεκινησω career 

αν ειχες κατεβασει τα ροστερ που βγηκαν πεμπτη βραδυ μεχρι και τις 19.59 τις παρασκευης ειχες το σωστο πακετο και απλα στην καριερα πατς το use current roster για να παιξεις,αν δεν ειχες κατεβασει τα ροστερ τοτε αναγκαστικα βαζεις το download latest updates που ουσιαστικα δεν κανει update,αν ειχες παλι κατεβασει τα σωστα ροστερ και κανεις το νεο pdate χανεις τα σωστα ροστερ.

----------------------

εχθες το βραδυ τεσταρα μερικα πραγματα.

1. το squad battle του fut ειναι υπεροχο και εκει τα παντα λειτουργουν σωστα,εχω φτιαξει μια 82αρα ομαδα και ζοριστηκα απιστευτα να κερδισω σε world class μια μετρια  75αρα.

2.δοκιμασα την κατηγορια tournaments οπου επελεξα να παιξω γαλλικο πρωταθλημα,πηρα ρεν και προς εκπληξη μου βρηκα στα επιπεδα δυσκολιας να υπαρχει το ultimate που δεν επρεπε να βρισκετε εκει μιας και αφορα μονο career και squad battle,εννοειτε το εβαλα και δεν λειτουργουσε σωστα,παλι πλακα εκανα στην cpu

3. ξαναβαζω νεο πρωταθλημα σε legendary,αυτη τη φορα τα πραγματα ηταν καλα,επαιξα μεχρι το 75 περιπου και ημουν η 1-1 η 2-1 με την cpu να παιζει καλα.

4. βαζω την καριερα με την ρεν,προχωραω μεχρι το επομενο ματς και βαζω και εδω legendary,στο 85 κερδιζα 2-3 την μπρεστ και επρεπε να ειχα φαει σιγουρα 1 ακομα γκολ,οσες φασεις,γκολ που εγιναν μαζι στα 5 πρωτα ματς σε ultimate τα εκανε η μπρεστ σε 80 λεπτα στο legendary.

5. παω και παιζω μετα ενα απλο κλασικο φιλικο ρεν-μονπελιε σε legendary,αλλωστε αυτο το μαξ επιπεδο στα φιλικα,μεχρι το 25 με πατανε,στο ημ εχανα 0-1 και τελικα το κανω 1-1 γυρω στο 60 και το εκλεισα.

συμπερασμα,το ultimate επιπεδο ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ.

• Like 3

Νομίζω ότι τα λέει τα πράγματα ως έχουν

Μισοτελειωμενο mode Μας έδωσαν οι τύποι για ακόμα μια φορά 

• Love 1
  • Like 3

@Dimokritos εχεις κανει τρομερο ξεκινημα με φοβερα αποτελεσματα ..Cabaye σημαια για την ομαδα..παιχταρας αγαπημενος απο Career με Crystal palace που χα κανει καποτε! 

@TOL1S εχεις κανει πολυ καλο ξεκινημα..οντως το Ultimate ειναι μουφα στο Legendary υπαρχει πιο ενδιαφερον η CPU δημιουργει περισσοτερο παιχνιδι και περισσοτερες τελικες
@ELBarto-3- Παμε στο προεδρο...προεδρε δεν εχεις ξεκινησει και τοσο καλα...Aouar παιχταρας..δεστον χειροποδαρα!

Παμε στα δικα μου..να σας πω οτι το Save θα παει χαλαρα να δουμε πως θα κυλησει..γιατι βλεπω οτι λενε οτι ειναι προβληματικο το mode..οποτε μη το τρεξουμε πολυ και αναγκαστω μετα να αρχισω καινουργιο Career αμα διορθωθουν τα προβληματα!

καταρχας να δουμε τους ομιλους του Τσου λου...οπως βλεπετε ειναι η πραγματικη κληρωση..θα περασουμε στους 16 ειμαι σιγουρος..εστω και 2οι! 
spacer.png

Παμε στα αγωνιστικα τωρα 
4η Αγων αλλη μια νικη για την ομαδα...με ωραιο ποδοσφαιρο..ειχαμε καποιες ανορθογραφιες πισω(τι περιεργο)....στο 1-0 ο Αγιος Burki επιασε πεναλτι ενω ειχε κανει πολλες επεμβασεις πιο πριν και κρατησαμε το σκορ(λαμπαδα θα του αναψω.. και στην επομενη φαση λοιπον καναμε το 2-0
spacer.png

1η αγωνιστικη C.L η Barcelona μακρια απο την εδρα της ειναι φαντασμα..μεγαλη εμφανιση και τεραστια νικη απεναντι σε ενα απο τα top Club της ευρωπης..μας δινει μεγαλη ωθηση για την συνεχεια!
spacer.png

5η Αγων  δεν απειληθηκαμε ιδιαιτερα..ειχαν καποιες φασεις..αλλα μπροστα πεταγαμε φωτιες..συνεχιζουμε...
spacer.png

6η Αγων Show απο Julian brandt 4 γκολ ..μεχρι το 21 ειχε κανει Hat Trick ..ουτε ο Lewandowski δε τα καρφωνει τοσο γρηγορα...απολαυστικος! για καποιο λογο δε μου δειξε το σκορ μεσα απο το γηπεδο..οποτε το εβγαλα ετσι! 
spacer.png

Βαθμολογια μετα απο 6 αγωνιστικες...μονοι πρωτοι οδηγουμε την κουρσα απο νωρις...καλυτερη επιθεση με διαφορα και καλυτερη αμυνα! 
spacer.png

Εχουμε ξεκινησει πολυ καλα...η ομαδα ειναι πολυ ανεβασμενη ..εχουμε ορεξη για ποδοσφαιρο..βρισκω και τα πατηματα μου στην αμυνα σιγα σιγα..εχουμε μικρο ροστερ αλλα αυτο δε μας εμποδιζει πουθενα! το Drop between Defenders στο κεντρο εχω παρατηρησει οτι βοηθαει πολυ ωστε να μη βρισκεται εκτεθειμενη η αμυνα μας! στο επομενο ποστ που θα ανεβει αυριο θα χουμε τους επομενους αγωνες και μια ανακοινωση μεταγραφης στη θεση που αγωνιζεται ο Sancho(ο οποιος θα χρειαστει μπουκαλες οξυγονου μεχρι τον γεναρη) 

Edited by JimmakosInArm7
  • Like 3

Μαγκες, θα ακολουθησω κι εγω την πλευση του @Diegito21 μιας και τα ειπαμε κατ'ιδιαν, και προς το παρων δε θα γραφω, γιατι δεν εχει και νοημα.
Το παιχνιδι θελει πολυ πατσαρισμα, το mode ειναι ατελες και δεν εχει κανενα νοημα να σπαταλαω τα ηδη υπαρχοντα νευρα μου στο ΦΙΦΑ.

Οταν με το καλο βγει το update, θα αρχισω ενα νεο save που θα εχει φτιαγμενο το Career Mode, με μια αλλη ομαδα.
Η ΟΛ παιρνει μια ανω τελεια προς το παρων, θα επανελθω αργοτερα σε αυτην, σιγουρα.
Τωρα ομως, περιμενουμε να φτιαξουνε τα χαλια τους.

• Love 1
  • Like 3

Κάτι με έτρωγε για να μην το πάρω (θα μπορούσα Δεύτερα Τρίτη να το εχω και εγω) αλλά είχα υπομονή.. 

Τα σχόλια σας και η δοκιμή εχτές στον γαμπρό μου (που έσκασε και 60ευρω), με έκαναν να σηκωθώ το πρωί και με ρισκο (αν και μου άρεσε πιο πολύ στο DEMO  του ΠΡΟ από το ΦΙΦΑ)  να πάω να πάρω το ΠΡΟ . 

Καμία σχέση με το ντεμο,  πολυ καλύτερο και μέχρι στιγμής στο ML  (5 ώρες σήμερα ) με μόνο μπάλα για να το μάθω στην Γαλλία εννοείται,  μπορώ να πω ότι τα 28Ε που έδωσα είναι παρα πολύ τίμια και το πιο σημαντικό  είναι ότι δεν με νευριάζει το παιχνίδι...

Αν αλλάξει κάτι αργότερα στο ΦΙΦΑ και βαρεθώ το άλλο (που δεν το βλεπω) τα ξαναλέμε...

• Like 4

1 hour ago, TOL1S said:

θα συνεχισω την παραδοση μια χρονια με ποδοσφαιρακι μια χωρις.

Μακαρι να μην γινει αυτο με την πλειονότητα του φορουμ, γιατι θα καταστραφει.
Αν δεν παιζετε το 20 αλλα ψηνεστε για Καριερες ουτως η αλλως, παιζουνε πατσακια για ΦΙΦΑ 16, στο ιντερνετ, που εχουν Ελληνικο πρωταθλημα.
Απλα λεω.
Για να μην ειμαστε κενοι.

• Like 1

3 minutes ago, ELBarto-3- said:

Μακαρι να μην γινει αυτο με την πλειονότητα του φορουμ, γιατι θα καταστραφει.
Αν δεν παιζετε το 20 αλλα ψηνεστε για Καριερες ουτως η αλλως, παιζουνε πατσακια για ΦΙΦΑ 16, στο ιντερνετ, που εχουν Ελληνικο πρωταθλημα.
Απλα λεω.
Για να μην ειμαστε κενοι

Εγώ περιμένω το πρώτο update.

Πιστεύω θα φτιάξει και θα έχουμε ωραίο παιχνίδι,λίγο υπομονή θέλει ούτε υπερβολές ούτε τίποτα....

• Like 3

1 hour ago, Markosxan said:

Εγώ περιμένω το πρώτο update.

Πιστεύω θα φτιάξει και θα έχουμε ωραίο παιχνίδι,λίγο υπομονή θέλει ούτε υπερβολές ούτε τίποτα....

Συμφωνω απολυτως.
Απλα μερικοι, δυστυχως, χαλαστηκανε αρκετα, αλλα η αληθεια ειναι οτι θα στρωσει με 1 η 2 update οπως το 2Κ που αρχες Σεπτεμβρη που βγηκε με σημερα ειναι η μερα με την νυχτα.

1 hour ago, JimmakosInArm7 said:

Βλεπω να παιζω μόνος μου.. 😂😂

Δεν φευγω απο δω, που να σκασετε :hehe: 

Εχω πολλα σχεδια φετος, για πολλες ομαδες.

• Like 2
  • Haha 3

Μην ειστε υπερβολικοι ρε παλικαρια..

Καθε χρονο αλλωστε τα ιδια λεμε, θα στρωσει με ενα πατς το πραμα.

Αλλα ειναι απαρεδεκτοι οπως και να χει... Για πολλες βουρδουλιες εκει στην ΕΑ.

Σε καμια βδομαδα το πολυ θα βγαλουν...

@TOL1SΟχι ρε συ οντως?? Με ξενερωσες αρχηγε... Και το ειχες παρει ζεστα φετος.

• Like 3

Εγω, παιδες, για να πω την αληθεια φετος ψηνομουν αρκετα για Pro. Αν δεν ειχε ΑΘΛΙΟ συστημα μεταγραφων το Pro και δεν ηταν και το topic με τις καριερες μας ξεκαθαρα θα ειχα παει απεναντι.

Ναι, οκ το FIFA εχει πολλα θεματα. Λογικα θα το φτιαξουν ομως σε 1,2,3 το πολυ βδομαδες θελω να πιστευω. Συνεχιζω με την συγκεκριμενη καριερα που κανω, γιατι ετσι και αλλιως η 1η καριερα σε καθε παιχνιδι ειναι δοκιμαστικη νομιζω απο ολους μας. Οποτε με αυτον τον τροπο μαθαινω το παιχνιδι για τις επομενες καριερες που θα κανω.  

Edited by Dimokritos
  • Confused 1

17 minutes ago, Dimokritos said:

Εγω, παιδες, για να πω την αληθεια φετος ψηνομουν αρκετα για Pro. Αν δεν ειχε ΑΘΛΙΟ συστημα μεταγραφων το Pro και δεν ηταν και το topic με τις καριερες μας ξεκαθαρα θα ειχα παει απεναντι.

επειδη εχει οριο μεχρι 5 μεταγγραφες εννοεις εεε;; 

Just now, geonick1997 said:

επειδη εχει οριο μεχρι 5 μεταγγραφες εννοεις εεε;; 

Και οχι μονο. Γενικα, εχει θεματα αλλα ας μην το αναλυσουμε εδω, γιατι βγαινει offtopic το thread.

• Like 1

ρε παιδια...
μια που είμαι νέος στα mode πέρα από το "kick off"

ας εξηγησει κάποιος τι ακρως παιζει με το carreer mode.
ελεγχεις μόνο έναν παίκτη στην ομάδα κατα τη διαρκεια του αγώνα, αυτον που έχεις φτιάξει;
Παράλληλα έχεις και τον ρόλο του team manager στην ομάδα;

Αν υπάρχει και κάποιο λινκ να εξηγει τα mode του FIFA καλα θα ήταν

Ευχαριστώ

• Like 1

6 hours ago, myst77 said:

ρε παιδια...
μια που είμαι νέος στα mode πέρα από το "kick off"

ας εξηγησει κάποιος τι ακρως παιζει με το carreer mode.
ελεγχεις μόνο έναν παίκτη στην ομάδα κατα τη διαρκεια του αγώνα, αυτον που έχεις φτιάξει;
Παράλληλα έχεις και τον ρόλο του team manager στην ομάδα;

Αν υπάρχει και κάποιο λινκ να εξηγει τα mode του FIFA καλα θα ήταν

Ευχαριστώ

Ελεγχεις ολη την ομαδα, και εχεις τον ρολο του προπονητη. Αν και οι αρμοδιοτητες που εχεις θυμιζουν και ρολο τεχνικου διευθυντη για τα ελληνικα δεδομενα.