Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 20 - Career Mode Topic

Recommended Posts

λιγο εμεινε και για εμας,μεχρι τοτε αν δεν βαριεστε δειτε τον τυπακο που παιζει με την σαλφορντ (7 επεισοδια) ,απολαυση ειναι.φευγουν παπουτσια,χειριστηρια απο τις αντιδρασεις του ααχχαχαχα

Edited by TOL1S
  • Haha 2

38 minutes ago, TOL1S said:

λιγο εμεινε και για εμας,μεχρι τοτε αν δεν βαριεστε δειτε τον τυπακο που παιζει με την σαλφορντ (7 επεισοδια) ,απολαυση ειναι.φευγουν παπουτσια,χειριστηρια απο τις αντιδρασεις του ααχχαχαχα

Τον παρακολουθώ και εγώ,είναι ωραίος τύπος!

• Love 1
  • Like 3

52 minutes ago, JimmakosInArm7 said:

Αύριο θα το χω και εγω.. Με ψηνει άσχημα Career με Dortmund φετος λόγω licence και Roster...Σύντομα θα χετε post και από μένα μέχρι οσο τραβήξει! 

Αντε επιτέλους να δω και κανέναν άλλο να αναλαμβάνει τα ιερά κιτρινόμαυρα 😉

• Love 2
  • Like 1

Παμε μαγκες αντε εφτασε η μερα να δουμε επι χορτου τι θα γινει :D !!! Αντε να δουμε και κανεναν αλλο εκτος Γαλλιας να σπασει η μονοτονια χαχαχα!

Καλα  τυπος τα σπαει τον βλεπω και εγω...χαχχαχα !!!

• Like 2

1 hour ago, Diegito21 said:

Παμε μαγκες αντε εφτασε η μερα να δουμε επι χορτου τι θα γινει :D !!! Αντε να δουμε και κανεναν αλλο εκτος Γαλλιας να σπασει η μονοτονια χαχαχα!

Ε, δε πειραζει και ολοι Γαλλια να ειμαστε αρχη, εχει την φαση του γιατι μετα ειναι εγγυηση οτι θα σκορπιστουμε.
Ηδη τα πλανα τα δικα μου για μετα την Γαλλια (προς στιγμην) ειναι ΑΚΡΩΣ ασυνήθιστα για το τοπικ και δυσκολα να με ακολουθηγσει καποιος :hehe: 

• Like 2

Απογευματάκι προς βράδυ το πρώτο ποστ και απο μενα με Dortmund.. Θα δούμε την ομάδα και σκέφτομαι αν θα χω ανοιχτες μεταγραφές από αρχή.. Θα δούμε! 

• Love 1
  • Like 3

Δεν θέλω να χαλάσω το hype, όμως όπως παρατήρησα και εγώ παίζοντας σήμερα career, κάποια πράγματα δουλεύουν "τυχαία" για την cpu. πχ η επιλογή του ρόστερ , η μεταγραφικές κινήσεις. Όλα αυτά έχουν μεγάλο αντίκτυπο στον βαθμολογικό πίνακα.

• Like 2

34 minutes ago, Markosxan said:

Δεν θέλω να χαλάσω το hype, όμως όπως παρατήρησα και εγώ παίζοντας σήμερα career, κάποια πράγματα δουλεύουν "τυχαία" για την cpu. πχ η επιλογή του ρόστερ , η μεταγραφικές κινήσεις. Όλα αυτά έχουν μεγάλο αντίκτυπο στον βαθμολογικό πίνακα.

Μα αυτό είπα και εγώ στα άλλα πρωταθληματα είναι όλα κομπλέ δλδ κυλάει κανονικά αλλά στο Γαλλικό μόλις ανεβάσω βαθμολογία αύριο θα γελάσεις. Πιστεύω θέλει update να διορθώσουν τις βλακιες τους αλλά ας μην χαλάμε την ατμόσφαιρα.  

• Like 1

15 minutes ago, Diegito21 said:

Μα αυτό είπα και εγώ στα άλλα πρωταθληματα είναι όλα κομπλέ δλδ κυλάει κανονικά αλλά στο Γαλλικό μόλις ανεβάσω βαθμολογία αύριο θα γελάσεις. Πιστεύω θέλει update να διορθώσουν τις βλακιες τους αλλά ας μην χαλάμε την ατμόσφαιρα.  

Ναι συμφωνώ απόλυτα και εγώ έχω hype και θέλω να το κρατήσω......

Ρε παίδες βλέπω λέτε για ανανεωμένα ροστερ αλλά δεν ξέρω εμένα δεν είναι ανανεωμένα τα ροστερ και δεν μου βγάζει και κανένα update τίποτα εδώ και μια ώρα που το έκανα εγκαταστάση

4 minutes ago, takisaek said:

Ρε παίδες βλέπω λέτε για ανανεωμένα ροστερ αλλά δεν ξέρω εμένα δεν είναι ανανεωμένα τα ροστερ και δεν μου βγάζει και κανένα update τίποτα εδώ και μια ώρα που το έκανα εγκαταστάση

Στα settings από το κεντρικό μενού και πας στο update squad

• Like 1

1 minute ago, Markosxan said:

Στα settings από το κεντρικό μενού και πας στο update squad

Ναι αδερφέ και εκεί δεν βγάζει τίποτα 

• Confused 1

οι τυποι τα εχουν κανει σκατα,εχει βγει νεο update sta roster που ουσιαστικα αφαιρει τις μεταγραφες !!! ειναι οτι ναναι οι ανθρωποι

• Confused 1

4 minutes ago, TOL1S said:

οι τυποι τα εχουν κανει σκατα,εχει βγει νεο update sta roster που ουσιαστικα αφαιρει τις μεταγραφες !!! ειναι οτι ναναι οι ανθρωποι

Χαχαχαχ οντως; 

Έλεος με την ΕΑ μου μεσα και θέλω να ξεκινήσω

15 minutes ago, TOL1S said:

οποτε να φανταστω εχει και αλλο περιμενε τωρα με αυτο που κανανε 😁

οποιος εχει κανει update τα ροστερ πριν τις 20.00 μην παει να κανει το νεο γιατι θα σβηστουν ολα,συνεχιστε με την καριερα που ηδη παιζετε και θα ειστε ενταξει,οσοι δεν προλαβαν το σωστο update λογικα καλη πεμπτη τωρα,ηδη τους εχουν αναφερει το σφαλμα.

@Diegito21 Καλη αρχη με την ΟΜ ευχομαι τα καλυτερα..! 

@TOL1S Καλη αρχη με την Stade Rennais ..δυσκολο Save αλλα με προοπτικη! 
@f1vettel βλεπω εχουμε κιαλλον στην Γερμανια..δε θα νιωθω μοναξιες 😛

Παμε λοιπον στα δικα μου κυριοι ..Dortmund οπως σας ανακοινωσα! με κλειστες μεταγραφες..αλλα με μια μεταγραφη εκπληξη για Γεναρη..! θα δουμε αν θα ακολουθησουν αλλες πριν την μεταγραφικη περιοδο του Χειμωνα! 

o El Professor στη πρωτη του φωτογραφια...! 
spacer.png

Για αρχη ..Παμε να δουμε τους στοχους της ομαδας...οπως βλεπετε..ρεαλιστικοι ..(Εκτος του Champions League που ζητανε τελικο..δεν εχουμε ομαδα για τελικο προς το παρον τουλαχιστον)

spacer.png

Παμε να δουμε το ροστερ..αυτοι θα ναι οι 11 πολεμιστες ...η ομαδα φωναζει για ενισχυση ειδικα στα φτερα και στην επιθεση..ο Sancho αμα μεχρι τον Γεναρη θα φτυσει αιμα..δυσκολα θα βγαινει απο 11αδα
spacer.png

και λοιπον..πριν τα πρωτα ματς..ας δειξουμε την μεταγραφη εκπληξη! Δε χρειαζονται συστασεις..ο κυριος Top Gun η αλλιως ο μπαμπας μυο στα προηγουμενα Fifa οπως τον ονομαζω Timo Werner θα αγωνιζεται για εμας απο τον Γεναρη...τρεμει ηδη η θεση του Alcacer! και κατι να γελασουμε..τακη ειμαι ο manager του Werner που παιζει στη Λειψια αλλα εγω ειμαι λατσιο...αντε γεια με ανωμαλους εγω δε μιλαω! 😂
spacer.png

Παμε στα αγωνιστικα και πολυ αργησαμε...πρωτο ματσακι κυπελλο! παρα το 0-1 η Bayern δε μπηκε ποτε στο γηπεδο να ναι καλα ο Neuer αλλιως θα μιλαγαμε για διασυρμο οποτε πρωτη κουπα για την Σεζον 2019-2020 
spacer.png

και παμε..1η αγωνιστικη πρωταθληματος..! Δυνατο ξεκινημα οπως συνηθιζω αλλωστε σε Καθε Career..μονο εμεις ειμασταν στο γηπεδο..και καναμε οτι θελαμε! 
spacer.png

2η Αγωνιστικη Black Out κλασσικα πραγματα ξεκιναω δυνατα πρωτη αγωνιστικη και την δευτερη γκελαρω ..και το Χ που πηραμε πολυ μας ηταν...δεν αξιζαμε τιποτα..να ναι καλα ο Delaney στο 93 που βαλε μια γκολαρα απο το σπιτι του! 
spacer.png

3η Αγων ευκολο παιχνιδι με την νεοφωτιστη Union Berlin ..δεν απειληθηκαμε σχεδον καθολου...απλα απο ενα λαθος της αμυνας(οπως παντα) δεχτηκαμε το γκολ στο 90 
spacer.png

σε γενικες γραμμες εχουμε ξεκινησει καλα...θα μπορουσαμε και το 3 στα 3 αλλα οκ...δεν εχω δει το προγραμμα για τα επομενα παιχνιδια το μονο που ξερω οτι παιζω με Λεβερκουζεν την επομενη αγωνιστικη και προβλεπεται σκληρο παιχνιδι

οσο για το παιχνιδι..μαρεσει πολυ ειναι πολυ smooth και ο ρυθμος του μου ταιριαζει απολυτα...εχει μεγαλο βαθμο δυσκολιας φετος ..ειδικα η αμυνα ειναι ζορικη..πρεπει να σαι 100% focus...παρα ολα αυτα θελει καποιες μικρο διορθωσεις σε gameplay και καποια μικρο bugs..οπως αυτο με το σημα της Lazio στην επανω φωτογραφια..δεν ειναι το τελειο παιχνιδι αλλα υπαρχει προοδος!

στα επομενα ποστ που θα ανεβει αυριο θα χουμε τα επομενα παιχνιδια! 

Edited by JimmakosInArm7
  • Love 2
  • Like 2