Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 20 - Career Mode Topic

Recommended Posts

Παίδες εσείς που ασχολείστε με καριέρα ποιες ομάδες έχετε να μου προτείνετε ανεξαρτήτου πρωταθλήματος που να έχουν δικό τους γήπεδο και οι φίλαθλοι τους να κάνουν ωραία ατμόσφαιρα να τραγουδάνε, να είναι φασαριοζοι.. Σε premier league που παίζω τώρα οι φίλαθλοι της Bournemouth κάνουν απίστευτη ατμόσφαιρα δεν σταματάνε να τραγουδάνε και ακούγονται και δυνατά στη ροή του αγώνα .. Δικός της γηπεδάκι μικρό μεσαία ομάδα είναι ότι πρέπει για ξεκίνημα καριέρας.. Άλλες ομάδες με φασαριοζους φιλάθλους που να ακούγονται στη ροή του αγώνα? 

• Love 1

Γενικά από Αγγλία και Premier League οποια ομάδα διαλέξεις θα ζήσεις την απόλυτη ποδοσφαιρική εμπειρία του νησιού!

Από Ισπανία οι πιο εκδηλωτικοί εκτός από Μπαρτσελόνα-Ρεάλ είναι οι φίλαθλοι της Βαλένθια και της Σεβίλλης

• Love 3

Μετά από αρκετές ώρες διαπιστώνω ότι το παιχνίδι είναι πάρα που καλό ...αν είχε και περισσότερα fouls θα ήταν υπέροχο...για μένα βεβαία που παίζω μόνο ofline.

κρίμα δεν το έχει επισημάνει κανείς στην EA ώστε να το διορθώσουν  ίσως... θα βλέπαμε περισσότερα γκολ από fouls

• Love 1

6 hours ago, niktsiabe said:

Γενικά από Αγγλία και Premier League οποια ομάδα διαλέξεις θα ζήσεις την απόλυτη ποδοσφαιρική εμπειρία του νησιού!

Από Ισπανία οι πιο εκδηλωτικοί εκτός από Μπαρτσελόνα-Ρεάλ είναι οι φίλαθλοι της Βαλένθια και της Σεβίλλης

Στην αρχή μόλις αγόρασα το φιφα ξεκίνησα premier με wolf.. Ωραίο γήπεδο, καλοί παίχτες αλλά οι οπαδοί ήταν χαμηλών τόνων.. Με τη Bournemouth είναι άλλο πράγμα, ειδικά όταν είσαι μπροστά στο σκορ δεν σταματάνε να τραγουδάνε και στα εκτός έδρας πάλι ακούγονται οι δικοί μου φίλαθλοι και κάτι άλλο που μου αρέσει είναι όταν στην έδρα μου βάζω γκολ πετάγονται οι φίλαθλοι σαν τρελοί στην εξέδρα όταν τους πλησιάζεις και πανηγυρίζουν μαζί με τον παίχτη.. 

Edited by vagosvts7
  • Like 1

κυριοι θελω λιγο την βοηθεια σας,νομιζω υπηρχε μια σελιδα με τις πραγματικες τακτικες των ομαδων που εδειχνε και με βελακια τις κινησεις που κανουν καποιοι παικτες κατα την αναπτυξη στο γηπεδο,θελω να τα περασω στο φιφα 19,τα ομαδικα τα εχει στο transfermarkt και εννοειται και στο sofifa, τα ατομικα ομως οχι.

Edited by TOL1S
  • Love 1

@desperadoΚαλως ηρθες πισω. Ενδιαφερουσα επιλογη. Δεν ξερω τιποτα για το συγκεκριμενο πρωταθλημα αλλα μου αρεσει πολυ το συστημα σου. Στα αποτελεσματα εκανες σημαντικο διπλο στην Wisla αλλα μετα εχασες στην εδρα σου. Συνεχισε.

@takisaekΕκανες καλα και εφυγες απο την Ιντερ, που δεν τραβαγε. Εαν δεν ειχαν εσενα θα ηταν πολυ χαμηλα η ομαδα. Καλη επιλογη η Napoli και σου βγηκε. Εβαλες και 2 γκολακια στην προηγουμενη ομαδα σου και στο Τσου Λου τα πατε καλα. Συνεχισε!

@ELBarto-3-Δεν ειναι ασχημη η 4η θεση και το σημαντικο ειναι, οτι τελειωσες την σεζον με κουπα και μαλιστα με 4αρα. Ενα ομορφο career και τωρα πας για τα πιο σοβαρα. Αναμενουμε.

Δικα μου δεν υπαρχουν, γιατι δεν υπαρχει χρονος, παιδια. Δεν εχω προλαβει να παιξω καθολου. Οταν βρω χρονο να παιξω 5 ματσακια θα ποσταρω.

• Love 2

@takisaek Αποδειχτηκε οτι η Ιντερ δεν ηταν το καταλληλο μερος για σενα, και πηγες σε μια πολυ δυνατη Ναπολι, στην οποια διαπρεπεις.

Εξαιρετικες εμφανησεις, γκολ και διεκδικηση πρωταθληματος.

Μεγαλη νικη μεσα στην Ιντερ, ενω στο ΤΣΛ πρωτος με ανεση.

Να δουμε που θα παει το καραβι, σε αυτην την ομαδα, καθως φαινεται οτι εισαι σε πολυ καλυτερη κατασταση εκει.
Το 10 εχει αποσυρθει στην Ναπολι, δεν το φοραει κανεις μετα τον Μαραντονα..

@desperado Θα εχεις τωρα και μενα που ξερω τα μποσικα στο πρωταθλημα, και θα ξερω πως να σε σχολιαζω!!

Ο Μασερανο ειναι οτι πρεπει για ενα τετοιο πρωταθλημα, οπως το Πολωνικο, που θεωρειται ενα απο τα 4 πιο βιαια στην Ευρωπη!
Το παθος ξεχυλιζει!

Πηρες μια ομαδα με την οποια εχεις προσωπικη σχεση, και καλα εκανες διοτι στην Πολωνια αλλιως δεν γινεται, προσπαθησα να παρω την Βισλα Πλοκ στο ΦΙΦΑ 17 διοτι ειχε πεσει κατηγορια η Γκορνικ, και απλα δεν ειναι το ιδιο, ρε φιλε.

Ο Χαβιε θα φερει στομφο και ψυχικη δυναμη στην ομαδα, που χρειαζεται να ανεβει σκαρι.

Τα πρωτα δυο αποτελεσματα ειναι η μερα με την νυχτα, απο την μια διπλο μεσα στην Βισλα, μια απο τις πιο δυσκολες εδρες στο πρωταθλημα και απο την αλλη ηττα μεσα στην εδρα σου απο την μικρη ομαδα του Ζαμπζε ( :D ) την Πιαστ.

Δειχνει η ομαδα οτι θελει να προσαρμωστει στα θελω του προπονητη της ακομα.
Περιμενουμε την συναρπαστικη συνεχεια.
Να ξερεις, οτι εαν δωσεις τα ματς με Γκορνικ, ΚΑΝΕΝΑΣ δε θα σε παρεξηγεισει :hehe: 

Καλη ιδεα ο Πολντι, αλλα αδερφε εχω πλανα για το Career με Γκορνικ, το εχω δχεδιασει εδω και ενα μηνα ;) 
Οταν φτασει η ωρα, θα δεις.

------------------------------------------

Αδερφια, ΟΣΟ και να προσπαθω, η Γερμανια απλα δεν καθοτανε.
Και ετσι ειπα να κανω κατι που ειχα σχεδιασε ιεξ αρχης, αλλα το ξεχασα, με ολο τον σαματα με τα updates και το "χαλασμενο" career mode στην αρχη.

0f1788586e25252c2813bce5e4425cc2.png

REAL ZARAGOZA !!!!!

Και προπονητης της, ο μεγαλος Αντρες Ινιεστα!!!

O3bKOHv.png

Αυτο με τον Αντρεσιτο στην Σαραγοσα το ειχα σχεδιασει εδω και ΜΗΝΕΣ, πριν βγει το παιχνιδι, αλλα με ολα τα χαλια που περασαμε, το ξεχασα εντελως.

Ο Αντρεσιτο σταματησε το ποδοσφαιρο, και ειχε προσχεδιασει ηδη να ακολουθησει βηματα προπονητικης.
Δεν ειχε προτασεις απο ομαδες της Πριμερα, αλλα και δεν ηθελε να πεσει κατευθειαν στα βαθια της 1ης κατηγοριας.
Αλλα εν τελει βρεθηκε αυτο ακριββως που ηθελε.

Μια ιστορικη ομαδα, που προερχοταν απο μια κακη σεζον, και θελει να βρει εναν προπονητη που θα της αλλαξει σελιδα, και θα θυμηθουνε τα παλια ενδοξα χρονια!
Ηταν ακριβως το προτζεκτ που εψαχνε ο νεαρος προπονητης!

xZMKyNG.png

Πρωτη συνεντευξη τυπου του Αντρες, στην πρωτευουσα της Αραγωνιας 

"Ειμαι εξαιρετικα ενθουσιασμενος που αναλαμβανω τα ηνια ενος τοσο ιστορικου συλλογου οπως η Ρεαλ Σαραγοσα, και θεωρω οτι με σταθερα βηματα, θα παμε μπροστα γιατι οι υποδομες της ομαδος, γενικα, ειναι οι σωστες." 

Η Σαραγοσα βρηκε τον Γκουαρδιολα της!

Εντεκαδα.

s1b46MC.png

Ξεχωριζω Καγκαβα και Σουαρεζ.
Οι 2 τους ειναι ποδοσφαιριστες που θα κανουν την διαφορα, δραστικα.

Ο Σουαρεζ ειναι δανεικος, αλλα αυτο ειναι ενα προβλημα που θα το αντιμετωπισουμε το καλοκαιρι

rFceJ1Z.png

Enzo Millot 

Η μια και μοναδικη μας μεταγραφη, στα 2,3 μυρρια απο την Μονακο.
Υπερταλεντο, ο πιτσιρικας, παιζει σε ολες τις θεσεις του κεντρου.

Και δεν εχουμε και αλλα χρηματα, εδω που τα λεμε.
Πρεπει να πωληθει ποδοσφαιριστης, για να κανουμε οποιαδηποτε κινηση.

-----------------------------

Στοχος της ομαδος η ανοδος, αλλα δεν θα πεθανουμε κιολας εαν δεν επιτευχθει την πρωτη σεζον.
Εχουμε το ροστερ για να ειμαστε ψηλα στην βαθμολογια, αλλα δεν θα εχουμε θεμα να μεινουμε 2η σεζον στην Β' και να δυναμωσουμε την ομαδα περισσοτερο.
Αν ερθει η ανοδος, βεβαια, θα ειναι εξαιρετικο, εδω ανεβηκα απο την πρωτη σεζον περσι, με Ντεπορτιβο, που ειμασταν 12οι τα Χριστουγεννα, ολα γινονται.

Αυτα μαγκες.
Πιστευω κατασταλαξα και παρεα με τον Ινιεστα θα κανουμε μια δυνατη καριερα, γιατι ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ......

VAMOS LOS MANOS!!!!!!

BG1zmc5CYAAxsHT.jpg

• Love 4

@ELBarto-3- Μπάρτο δίνω όσα-όσα ανέβασε, ανέβασε τη ΣΑΡΑΓΟΣΑ!!! Τρομερή επιλογή αδερφέ, ομάδα που φέρνει σε εμάς τα Αρειανάκια ευχάριστες αναμνήσεις!!!😉

Χαίρομαι που θα έχω παρέα στην Ισπανία, εκεί που με υπομονή πρέπει να χτίσεις την αυτοκρατορία σου. Αν κρίνω από πέρσι με Ντεπορ έχεις το know-how.

Εκτός από Καγκάβα που εντάξει ξεχωρίζει σαν τη μύγα μέσα στο γάλα, πολύ καλός παίκτης είναι και ο Βιγκαράι..μεγάλο πουλέν από Χετάφε..

Θα ήθελα έτσι να χρωματίσεις την ομάδα με το αργεντίνικο στυλ, όπως ήταν τότε στα ντουζένια της με Μιλίτο-Ντ'Αλεσάνδρο-Αγιάλα

Σε κάθε περίπτωση η ομάδα λείπει αρκετά χρόνια από την Πριμέρα και την Ευρώπη, ας μην ξεχνάμε ότι κατέκτησε  ευρωπαϊκό τρόπαιο τη 10ετία του 90, οπότε η φανέλα είναι βαριά και οι προκλήσεις μεγάλες!

Και εσύ σαν κυπελλούχος Ελλάδος έχεις τα φόντα να οδηγήσεις την ομάδα από το αδιέξοδο. Υπενθυμίζω ότι μετά την πρώτη του θητεία στην ΑΕΚ ο Μανόλο Χιμένεθ τη Σαραγόσα ανέλαβε και την έσωσε από βέβαιο υποβιβασμό, οπότε το σενάριο κολλάει..VAMOS!

@takisaek Πανέμορφο το βιντεάκι σου, συνόψισες μέσα σε λίγες εικόνες όλη την εξέλιξη και το ταλέντο του Panos.

Ξεχώρισα σαν χαρακτηριστικά του την ταχύτητα στην επιτόπια ντρίπλα και το ότι είναι μπουκαδόρος με μεγάλη ευχέρεια στο τελείωμα των φάσεων

Ο Κόντε αποδείχθηκε εν ολίγοις αχάριστος, οπότε καλά αποφάσισες να μετακομίσεις προς το νότο, όπου νομίζω ότι η Νάπολι σαν ομάδα ταιριάζει καλύτερα στο στυλ σου.

Σε υποδέχθηκε σαν στο σπίτι σου και έχεις βρει τρομερό ρυθμό εκεί! Συνέχισε!

@Diegito21  Lewicki- Ziler-Kownacki-Zurkovski-Chadli επενδύσεις δυνατές και μπαίνεις στο προσκήνιο για τα καλά!

Επίσης η 11αδα σου με Quintilla-Bakalorz-Chudhurry είναι καθόλου αμελητέα

Εγώ σε πιστεύω φίλε μπορείς με σταθερά βήματα και χτίζοντας από την αρχή, να πετύχεις όσα δεν μπόρεσες με τη Γκλάντμπαχ

Χρειάζεται μόνο να μεταδώσεις την προσωπικότητά σου σε όλο τον οργανισμό, γιατί όπως και να το κάνουμε εσύ είσαι το πρώτο όνομα εκεί!

@Dimokritos Ξεκίνησες αήττητος και με ντέρμπι μάλιστα, ενώ παράλληλα κρατάς την ομάδα και στο στόχο-όνειρο του κυπέλλου.

Έχεις πάει δυνατά ως τώρα,

Νομίζω αν δεν έχεις κανένα απρόοπτο, ότι μπορείς και τη 2η προνομιούχο θέση!

@desperado Καλή αρχή και εύχομαι το παιχνίδι να σε κρατήσει amigo!

Ορθή επιλογή η Πολωνία για αρχή με την έννοια ότι ήσουν πέρσι εκεί και γνωρίζεις τα κατατόπια, οπότε μπορείς πιο εύκολα νομίζω να βρεις ευκαιρία για διάκριση και μετάβαση σε μεγαλύτερα σκαλοπάτια!

• Love 2
  • Like 1

Συγνώμη για το διπλοποστάρισμα, κατά λάθος πατήθηκε το κουμπί

Πάμε στα δικά μου, στα της Βιγιαρεάλ

Έχω πολλά να βάλω στη σειρά

Και ματς και μεταγραφές και παραλειπόμενα

Πάμε:

10η αγων.

OKgSY5A.jpg

Μετά την νίκη εκτός έδρας την 9η αγων. με Εσπανιόλ δεύτερη συνεχόμενη νίκη ανάσα με τον ηγέτη Σάντι

11η αγων.

HAlrPCV.jpg

Η καλύτερη εμφάνισή μας ως τώρα, τρομερό τρέξιμο από τα παιδιά και ξεμπούκωμα μπροστά

UHjH4G9.jpg

Εκστασιασμένος και ο Nico TSABI δήλωσε ότι το παιχνίδι ήταν τακτικά τέλειο!

12η αγων.

kdM4HiG.jpg

Σημαντικό μετά πό τα συνεχή θετικά αποτελέσματα να μην χάναμε από την Αθλέτικ

Σε φοβερή φόρμα ο Σάντι, πάλι γκολ

JBsuKKz.jpg

Μας κράτησε βέβαια ο Ασένχο με αυτή την τρομερή απόκρουση στο τέλος

13η αγων.

ΜΑΓΙΟΡΚΑ- ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ  1- 4

Αδύναμη η γηπεδούχος και τελευταία στη βαθμολογία δεν μπόρεσε να αντισταθεί

14η αγων.

zyEUprt.jpg

Το ομολογώ καλύτερη η ...πρώην αγαπημένη Θέλτα

3 δοκάρια είχε, ήμασταν πολύ τυχεροί, όμως σημασία έχει η νίκη και το θετικό σερί συνεχίζεται

15η αγων.

a0W7RxM.jpg

Δυνατό ντέρμπι

Για 0-0 πήγαινε, όμως στο μοναδικό λάθος του Ιμπόρα στο πρωτάθλημα (γενικά είναι σταθερότατος) φάγαμε το γκολ

16η αγων.

xpUmO9n.jpg

Με το μόλις 2ο γκολ του Μπάκα στο πρωτάθλημα αποδράσαμε από την Ανδαλουσία και ρίξαμε στο καναβάτσο τη Σεβίλλη που είναι κάτω από τη 10η θέση

17η αγων.

RMzxk87.jpgΑ

Αυτή τη Χετάφε παίζει να μην την έχω κερδίσει ποτέ ως γηπεδούχος....

18η αγων.

sgiZhgA.jpg

Αντέξαμε ως το 60', αλλά κάπου εκεί η Ατλέτικο άρχισε ένα απίστευτο πρες και μας έβαλε στην εστία

Και 19η αγων. και τέλος του 1ου γύρου με ένα ματς που δεν έπρεπε να χαθεί

bY3LOKz.jpg

Μία στάση εδώ για παρατηρήσεις:

Μέχρι τώρα δεν μπόρεσα να βρω μία ισορροπία στην επιθετική τριπλέτα μπροστά

Προς τούτο είχα ανεβάσει  τον Cazorla σε θέση αριστερού εξτρέμ, καθώς και αντέχει και σκοράρει και κουβαλάει μπάλα, δυστυχώς όμως δε μπορεί μόνος του θα σκάσει το παλικάρι

Bacca και G. Moreno πολύ αργοί και οι δύο, διασώζεται κάπως ο δεύτερος καθότι έχει μεγαλύτερη ευχέρεια στο να κουβαλάει τη μπάλα και να δημιουργεί κάποιες καταστάσεις

Leo Suarez και Dani Raba έτσι και αλλιώς πιτσιρικάδες το βάρος στις πλάτες τους είναι μεγάλο

Ontiveros και Moi Gomez από την αρχή δεν μου γέμιζαν το μάτι, τον πρώτο παρά τις καλές εμφανίσεις και κάποια γκολ του τον έχω βάλει προς πώληση, ο δεύτερος πωλήθηκε ήδη (θα δείτε πιο κάτω) αφήστε που ήταν τραυματίας κιόλας.

Ήδη πριν το ματς με τη Σοθιεδάδ αποφάσισα να προχωρήσω σε βαθιές τομές στην ομάδα, παρά το ότι βρίσκομαι μόνο 4 μήνες. Είναι κάτι που δεν συνηθίζω, δηλαδή να πειράζω το ρόστερ πολύ, αλλά το έλλειμμα ποιότητας μπροστά, ακόμα και αν μιλάμε για τη Βιγιαρεάλ ήταν χτυπητό.

Θέσεις σε άμυνα και κέντρο τις άφησα απείραχτες, αλλά με δύο καλές προσθήκες.

Καταρχήν πωλήθηκαν δύο αμ. χαφ που δεν υπολόγιζα για να εξοικονομήσω κάποια χρήματα και πήρα τον Alcaraz που τον γουστάρω πολύ από Βαγιαδολίδ, δίνοντας και τον Μπρούνο που ήταν μονίμως down και σε ηλικία απόσυρσης

RPX0kGc.jpg

Έπειτα  πούλησα Chukwueze (το ξέρω έχει potential υψηλό) , αλλά δεν μου κολλούσε και πήρα έναν παίκτη που νομίζω ότι θα γίνει ο ηγέτης μας μπροστά. Ο  τρελό Ζεραααααρντ Deulofeu!!! 

WxZQSV6.jpg

Και μετά είχαμε καταιγισμό:

QzMQoTl.jpg

Bacca σε προχωρημένη ηλικία και αργός είναι νομίζω καλή ανταλλαγή με τον αρχισκόρερ στην ομάδα του Roger Marti που τον ξέρω από πέρσι που τον είχα στη Σεβίλλη

Οι Αργεντίνοι Κορέα-Σέρβι έρχονται να ανεβάσουν κατά πολύ την ποιότητα του ρόστερ

Δηλαδή μπροστά θα έχουμε τώρα από αριστερά προς τα δεξιά: Cervi- Correa-Deulofeu με καλές λύσεις από τον πάγκο τους Roger Marti-Moreno

Ελπίζω βέβαια αυτή η ανακαίνιση μεσούσης της περιόδου να μη μου στοιχίσει σε ομοιογένεια. Το λέω και πάλι, δεν το συνηθίζω, γιατί νομίζω ότι στερείται αληθοφάνειας κάτι τέτοιο, αλλά υπάρχου και στιγμές στο ποδόσφαιρο που κάτι τέτοια γίνονται όταν δεν υπάρχουν άλλες λύσεις εκ των έσω. 

Τουλάχιστον όμως δεν πείραξα από το κέντρο και πίσω θέσεις, οπότε θεωρώ ότι μπορώ να κρατάω στην άμυνα καλά και μπροστά ένα γκολ θα βγει

wFqOJRx.jpg

Φέραμε και Τσίμο Ναβάρο με 5εκ. από Αλαβές, καθώς ο έτερος δεξιός μας μπακ M. Gaspar (κακός και αυτός φέτος) παραχωρήθηκε ως αντάλλαγμα του Cervi και ήθελα μπακ απ του R. Pena που είναι μηχανάκι δεξιά, ενώ ανακάλεσα και τον δανεισμό του Μιγκελόν από την Ουέσκα.

Μετά από όοοοολα αυτά και πριν αρχίσει ο 2ος γύρος, είχαμε ματς κυπέλλου για τη φάση των 32

yklRF2i.jpg

Αυτά είναι. Ό,τι πληρώνεις-παίρνεις

Ασιστ Correa γκολ Deulofeu και πρόκριση στους 16 όπου παίζουμε με Αλαβές εκτός, ενώ επανεκκινεί και ο 2ος γύρος στην ίδια έδρα

Διπλή μάχη σε 4 μέρες μέσα λοιπόν στη Βιτόρια της Βασκονίας

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

g8q7QSK.jpg

Στόχος ξεκάθαρα η 6η θέση

Κακή η ήττα από τη Σοθιεδάδ που μας προσπέρασε

Ελπίζω η Χετάφε να μην αντέξει ψηλά για να ανοίξει και το κυνήγι της 4ης θέσης για εμάς

1η η Ατλέτικο που μαζί με Ρεάλ-Μπάρτσα-Βαλένθια δεν παίζονται κυριολεκτικά και έχουν ξεφύγει κατά πολύ συναγωνιζόμενες σε ένα δικό τους γκρουπ για την κατάκτηση του τίτλου 

Και από αυτές τις τέσσερις  πρώτες έχασα με 1-0!! ενώ από τις λοιπές που είναι από πάνω μου κέρδισα μόνο τη Μπέτις

Χαμός αναμένεται στο 2ο γύρο, το πάρτι άναψε!!VAMOS

• Love 4

On 17/11/2019 at 9:43 ΜΜ, desperado said:

Και γω ψάχνω γενικά με τακτικές κάπου τα είχα βρει και γω πριν κάνα 2 χρόνια,  κοίταξα στους σελιδοδείκτες αλλά τα εχω σβήσει ότι είχα βρει... ψάξε και στα μανατζαρεικα (FM) , αν βρεις κάτι στείλε και τίποτα από εδώ...

δυστυχως δεν βρηκα κατι που να  βοηθησει,ενταξει δεν πειραζει,εχω κανει την δουλεια μου.

ξεκινησα και την καριεριτσα με την ρεν στο φιφα 19,ηταν η ομαδα που θα ξεκινουσα η μαλλον αρχισα στην σπασμενη καριερα του 20 αλλα οπως ειπα το παιχνιδι το πουλησα και ετσι συνεχιζω με το 19,το μονο που μου μενει ειναι να θυμηθω πως σκοραρεις γιατι μετα απο 5 αγωνες εχω μολις 3 γκολ. 😂😂😂😂

• Like 2