Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 20 - Career Mode Topic

Recommended Posts

1 hour ago, takisaek said:

Μου φαίνεται πολύ περίεργο να παίζεις στο ultimate και να φέρνεις τέτοια αποτελέσματα 

Ειδικά φέτος που η Αγγλία είναι αρκετά δύσκολη και το ultimate μετά το update έχει γινει αρκετά πιο δύσκολο 

Φιλε δεν έχω λόγο να πω ψέματα και ούτε είμαι σε ηλικία για να λεω ψεματα.. Ούτε να κερδίσω κάτι έχω.. Είναι σα να κοροϊδεύω τα παιδιά εδώ μεσα.. . Κάποτε στο 17 στο Legendary ειχα σηκώσει πρωτάθλημα με την Middlesbrough απο τη πρώτη χρονια..εχω σηκώσει πρωτάθλημα ακομα και με Crystal Palace και με την Leicester πάλι .. Πέρυσι για όποιον θυμάται ειχα παρει το πρωτάθλημα αήττητος με την Ατλετικο...! Και αν είδες τη πρώτη χρονιά δε σταμάτησα να μαζευω τη μπαλα από το τέρμα μου... Χωρίς να θέλω να αποδείξω κατι.. Φιλικά παντα! 

Edited by JimmakosInArm7

21 minutes ago, JimmakosInArm7 said:

Φιλε δεν έχω λόγο να πω ψέματα και ούτε είμαι σε ηλικία για να λεω ψεματα.. Ούτε να κερδίσω κάτι έχω.. Είναι σα να κοροϊδεύω τα παιδιά εδώ μεσα.. . Κάποτε στο 17 στο Legendary ειχα σηκώσει πρωτάθλημα με την Middlesbrough απο τη πρώτη χρονια..εχω σηκώσει πρωτάθλημα ακομα και με Crystal Palace και με την Leicester πάλι .. Πέρυσι για όποιον θυμάται ειχα παρει το πρωτάθλημα αήττητος με την Ατλετικο...! Και αν είδες τη πρώτη χρονιά δε σταμάτησα να μαζευω τη μπαλα από το τέρμα μου... Χωρίς να θέλω να αποδείξω κατι.. Φιλικά παντα! 

Εγώ φίλε ανέφερα απλά ότι το βρήκα περίεργο δεν είπα ότι εσύ λες ψέματα ουτε σε κριτικαρω. Μπορεί να είσαι πολύ καλός και να φέρνεις τέτοια αποτελέσματα δεν λέω απλά μου φάνηκε περίεργο μιας και εγώ προσωπικά δυσκολεύομαι αρκετά φέτος στην πρεμιέρ και θεωρώ ότι η Αγγλία είναι αρκετά challenging θα ελεγα και ότι ειδικά μετά το update το ultimate είναι αρκετά δύσκολο

Βεβαια καθένας παίζει όπως θέλει και τον ευχαριστεί δεν το συζητάμε αυτό 

Εννοειται Φιλικά πάντα 😉

Δεν τσακωνόμαστε αδερφέ μια ήρεμη κουβέντα κάνουμε και εκφράζουμε όμορφα και πολιτισμένα στην άποψη μας

Αλλά καλύτερα θα ήταν και για τα παιδιά να το σταματήσουμε εδω δεν έχει και νόημα να το συνεχίζουμε 

• Like 1

2 hours ago, ELBarto-3- said:

ΣΗΜΕΙΩΣΗ : Οποιος εχει παρατηρησεις η ενστασεις για τα οβεραλ, να ξερει οτι δεν με νοιαζει, πραγματικα.Εγω θα παιζω, και εγω εφαγα συνολικα 4,5 ωρες σε 2 μερες να φτιαξω 18 ποδοσφαιριστες, τα οβεραλ ΚΑΤ΄ΕΜΕ ειναι σεβαστα και ρεαλιστικα.

https://fmdataba.com/20/c/2863/aris/

• Love 1
  • Like 1

@JimmakosInArm7Δεν εχεις αντιπαλο, φιλε. Συνεχισε ετσι.  Ειναι θεμα χρονου να σηκωσεις τις κουπες.

Παιδια, ακυρο με την Southampton και γενικα ακυρο. Δεν μου αρεσει καθολου το παιχνιδι, οπως ειναι τωρα. Εχουν επιστρεψει ολα τα scripted goal απο την AI, ομαδες οπως η Bournemouth παιζουν σαν την Barcelona και για να σκοραρεις με σουτ εξω απο την περιοχη πρεπει να γινει η κοντρα της κοντρας αλλιως οι τερματαδες τα πιανουν ολα. Και φυσικα δεν εχω ξαναδει τοσα rebound goals σε FIFA εδω και χρονια. Θα περιμενω να γινει κανενα update, γιατι πραγματικα δεν το ευχαριστιεμαι καθολου.

• Like 2
  • Sad 2

@niktsiabe καλη αρχη λοιπον...πολυ καλη ομαδα το κιτρινο υποβρυχιο με πολλους ταλαντουχους ποδοσφαιριστες και με εμπειρους οπως ο Καθορλα που ναι σημαια για αυτη την ομαδα!! 

Παμε στα δικα μου παιδια ..το φιναλε της σεζον ειναι γεγονος!! 

Τελικος FA CUP 

κυπελλουχοι Αγγλιας σε ενα συναρπαστικο ματς που ειχαμε τον απολυτο ελεγχο..καταλαθος πατησα Continue και δεν εχω φωτο απο την απονομη!!
spacer.png

και παμε στο μεγαλο τελικο της ευωπης!! 
spacer.png

το βαρυτιμο τροπαιο!! 
spacer.png

η πορεια των δυο ομαδων μεχρι το τελικο!
spacer.png

η αναμνηστικη φωτογραφια της ομαδας μας!
spacer.png

η αναμνηστικη φωτογραφια της Barcelona! 
spacer.png

και παμε στα αγωνιστικα...σε ενα ματς που μολις στο 3' λεπτο η Barcelona εμεινε με 10 παιχτες λογω αποβολης του Coutinho ...και απο εκει και περα φανηκε επηρεασμενη ...το ενα γκολ εφερνε το αλλο ...στην αντεπιθεση ειμασταν φωτια δε μπορουσανε να μας σταματησουν με τιποτα. Zota Olmo και Bale διελυσαν την αμυνα της ισπανικης ομαδας..το γκολ της τιμης για την Barcelona o Griezmann! ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΕΥΡΩΠΗΣ για πρωτη φορα στα 135 χρονιας ιστοριας!! 
spacer.png

ο Maddison σηκωνει ψηλα την κουπα μπροστα στου οπαδους μας που κατεκλυσαν το SAN SIRO!
spacer.png

η αναμνηστικη φωτογραφια με το βαρυτιμο τροπαιο!
spacer.png

Τρομερος Ζοτα με 56 γκολ σε 43 εμφανισεις...τρομακτικος! σιγουρα θα σηκωσει τη Χρυσα Μπαλα!
spacer.png

μια εκπληκτικη χρονια ελαβε τελος...τα σηκωσαμε ολα! ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την ομαδα μου..ολοι οι ποδοσφαιριστες ηταν αψογοι ολη τη χρονια...τους αγαπω ολους το ιδιο!! φευγω γεματος απο αυτη την διετια στην ομαδα! δεν υπαρχει κατι αλλο να σηκωσω κατα την αποψη μου ουτε και να αποδειξω εκει! θελω να ευχαριστησω την διοικηση της Leicester που μου εδωσε την ευκαιρια να προπονησω αυτη τη φοβερη ομαδα! ευχομαι καλη συνεχεια σε διοικηση προπονητικο Team και τους παιχταραδες που εχει! μακαρι να παραμεινουν στην κορυφη!

Αποχωρω λοιπον απο το παγκο της Leicester...ο νεος σταθμος εκπληξη στο επομενο ποστ με μια ομαδα που την βρηκα στα Browse Jobs και μου κινησε το ενδιαφερον...και επισης που απεχει απο τους τιτλους τα τελευταια χρονια και θελω να την επαναφερω στη κορυφη!

εχω κανει ηδη τον σχεδιασμο στην νεα μου ομαδα..εχουν γινει μεταγραφες και εχουν παιχτει τα πρωτα ματς! 

ολα αυτα στο επομενο ποστ!

• Love 4