Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 20 - Career Mode Topic

Recommended Posts

@JimmakosInArm7 Μια ομαδα που εχω στο ματι για αργοτερα, και για μετακινηση, σιγουρα.

Εξαιρετικες κινησεις, με συννεση και τακτικη, αυτη την φορα, πολυ πιο ρεαλιστικο.
Καλα αποτελεσματα, για αρχη, αλλα εχεις και λιγο ευκολο προγραμμα, θα μαζεψεις βαθμους.

-----------------------------------------------------------

72722616_527647148053109_850766316630022

Εκανα Update τα rosters......και αυτα ειναι τα μονα saves που μεινανε....Ουτε Career mode, ουτε autosaves και σβηστηκαν οι created players....
Δεν ξερω τι να σας πω...

• Sad 6

Δίχως screenshots (βαριέμαι τη διαδικασία στο ps4, Πρέπει να τραβάω φωτο με το κινητό αλλιως).

Ξεκίνησα λοιπόν με τη Φορεστ, σε World Class (δεν αγγίζω Legendary και Ultimate), με ανεπίσημο τουρνουά στην Italia, 1 ισοπαλία (Μπρεσια) και 2 ήττες (Αντβερπ, Γκαζισεχιρ).

Προτάσεις βροχή για 3 βασικούς παίκτες μου, μόνο μια έγινε αποδεκτή στο 1.5εκ λίρες. 

Σεζόν ξεκίνησε, στόχος η άνοδος, 1ο ματς με WBA εντός, παρά την υπέροχη στο τέλος κοντέψαμε να πάθουμε ζημιά με δοκάρι στο 92' και τελικά 0-0. Παράλληλα ο μεγας προεδρας έκανε δώρο στον εαυτό του δανεικό τον Λεονάρντο (τον Κούτρη ντε).

2ο ματς, σούπερ ντέρμπυ με Leeds Utd εκτός, πάμε με συγκρατημένη αισιοδοξία, αλλά διαψευδομαστε ευχάριστα. Τρομακτική εμφάνιση του Ζοαο Καρβαλιο με 2 γκολαρες κλείνει το ημίχρονο 0-2. Στο 2ο ημ. τρώμε πολύ πιεση στο 20λεπτο και το τρώμε στο 70' τελικά. Ματς ροντέο, και η χρυσή Αλλαγή ο Λεονάρντο (Ο Κουτρης) με σέντρα διαβήτη βρίσκει το κεφάλι του Ανταμα και 1-3 Στο 85' και η πρώτη μεγάλη νίκη είναι γεγονός!

Πάμε μωρή Φορεστ!

• Love 2
  • Like 2

@Dimokritos Πολυ καλο το πρωτο σοβαρο σου save,σιγουρα ειναι πετυχημένο! Τωρα με την palace θα ειναι πρόκληση! Περιμένουμε με αγωνία...  

@JimmakosInArm7 Πολυ καλη περειπτωση η leicester, κατα την γνώμη μου η πιο δυνατή απο τις ομάδες εκτος big 6. Θα ιδρώσεις για να μπεις europa πιστεύω,θα δουμε πως θα πανε και οι μετεγγραφες σου... Καλη συνέχεια!  

@ELBarto-3- Τι έπαθες ρε φίλε! πωω ξενερααα!

@SkyloMethIR δύσκολη η championship με πολλούς αγωνες, παμε δυνατα!

Επιστρέφουμε στην δράση 

Τα αποτελέσματα των επόμενων αγωνιστικών του Οκτωβρίου ειναι:

DYNAMO DRESDEN-HANNOVER 0:2

KARLSRUHER-HANNOVER 2:0 Ήττα σοκ με ευθύνη του δεύτερου τερματοφυλακα που ηταν τραγικός και που ειναι και ο λογος που θα φύγει τα Χριστούγεννα 

72698846_2341400356108665_11298085203555

Στην επομενη φαση του κυπελλου κληρωθηκανε με την HAMBURG οπου και την νικήσαμε ευκολα.Ετσι συνεχιζουμε την πορεία μας στο κυπελο!

72404737_2341402549441779_89255239962717

Συνεχιζουμε με τα αποτελεσματα του πρωταθληματος:

HANNOVER-GREUTHER FURTH 3:2

HAMBURGER-HANNOVER  3:3

73322581_2341406269441407_80451041650026

HANNOVER-ARMINIA BIELEFELD 5:0

KIEL-HANNOVER 0:3

WEHEN WIESBADEN-HANNVER 1:2

HANNOVER-NURNBERG 2:2 Το πρωτο παιχνιδι που εκνευριστηκα καθώς μας ισοφάρισε η NURNBERG στο 90 με απευθείας εκτέλεση φάουλ.

74707218_2341410432774324_19132421016807

Στο κύπελλο τωρα κληρωθηκαμε με την WOLFSBURG

Μετα απο απο το περασμα 15 αγωνιστικών η βαθμολογία διαμορφώνετε ως εξής 

72540844_2341413282774039_14841573668185

Δύσκολη πολύ η κατάκτηση του πρωταθληματος, δεν πρεπει να μας φύγουν άλλο στην βαθμολογία!

Αυτα, επιστρέφω με το κυπελλο καθώς και με τις μετεγγραφικες μας κινησεις!

Edited by Markosxan
  • Love 3

@Dimokritos Τελειωσες πολυ πετυχημενα το 1ο σου καρρερ αδερφε!!

Εκανες μια πολυ αξιολογη και σοβαρη πορεια και επανεφερες και παλι στον συλλογο την ευρωπαικη καταξιωση και θα μπορουσες να πετυχεις περισσοτερα αν εμενες ομως ειναι λογικο τωρα με το update να θες να ξεκινησεις καινουργιο

Τωρα σε περιμενω Παλας να εχω και δυνατο ανταγωνισμο ;) (οπως θα δεις και απο την επιλογη ομαδας

@JimmakosInArm7 Καλη επιλογη η Λεστερ οχι ομως και ιστορικη ομαδα επειδη πηρε ενα πρωταθλημα το 16'

υπαρχουν αρκετες πιο ιστορικες ομαδες στην Αγγλια και δεν μιλαω καν για τους μεγαλους

τωρα στις μεταγραφες λες οτι υπαρχει αυθονο χρημα αλλα εγω προσωπικα θα ηθελα να μας πεις τι μπατζετ ειχες για να κανεις αυτες τις μεταγραφες γιατι με τα 40κατι  μυρια μπατζετ που εχει η Λεστερ ειναι αδυνατο να εφερες ολους αυτους τους παιχτες

τωρα σιγουρα εφερες πολυ ταλεντο στην ομαδα και αρκετους ποιοτικους παιχτες οπως συνηθηζεις να κανεις αλλωστε  ομως θεωρω οτι δεν χρειαζοταν να φερεις μια 11αδα μεταγραφες

το ροστερ της λεστερ ειναι ηδη καλο για να χρειαζεται τοσες μεταγραφες αλλα εσυ ξες

αγωνιστικα πας καλα θα εχεις καλη σεζον!

@Markosxan σκαμπανευαματα βλεπω στο πρωταθλημα αλλα βαστιεσαι μια χαρα και ειναι και δυσκολη η 2η κατηγορια πιστευω ομως οτι μπορεις να ανεβεις

Στο κυπελλο πας για οτι καλυτερο και περιμενω και την μεταγραφικη ενυχσυχη της ομαδος σου 

@ELBarto-3- Παμε στον αδερφο!!!

Για αλλη μια φορα μας εκπλησεις με τις εξαιρετικες ιδεες σου!!!!

Ειναι κατι πρωτοτυπο και διαφορετικο και μας εχεις κανει να ανυπομονουμε για την συνεχεια!!!

Οι ομαδες που εβαλες για τις ελληνικες θεωρω οτι τις πετυχες σε μεγαλο βαθμο με εξαιρεση τον ΟΦΗ που δεν ταιριαζει τοσο η ασκολι κατα την γνωμη μου αλλα και παλι δεν ειναι ευκολο να βρεις ομαδα να ταιριαζει στον ΟΦΗ

Καλη επιλογη η Λιλεστρομ για τον υποθετικο ΑΡΗ τωρα τα ρατινγκς των παιχτων θεωρω οτι το futhead τα εχει λιγο οτι να ναι αλλα οκει δεν λεει κατι

Κριμα παντως που θα ξεκινησεις το πρωταθλημα με ηττα:pp

Μ'αρεσε πολυ η ιδεα σου αδερφε μου εγκρινω με χιλια και αναμενω την συνεχεια με ανυπομονησια!!!!

Τωρα το προσεξα οτι εγινε βλακεια με τα ροστερς δεν ξερω γιατι εγινε περιμενουμε να τι θα κανεις στη συνεχεια

Παμε στα δικα μου τωρα ηρθε η ωρα να ξεκινησουμε το 1ο επισημο career μας για φετος και θα παω σε μια ομαδα που την συμπαθω πολυ στο φιφα εχω κανει ωραιες καριερες μαζι της και περσι δεν εκατσα οσο επρεπε οποτε φετος ηρθε και παλι η ωρα

EHEY4ZKX4AA9qth?format=jpg&name=large

Ειμαι λοιπον και επισημα ο νεος προπονητης της Νιουκαστλ

Μπαζτετ 23 μυρια +9,5 απο το καλοκαιρινο τουρνουα

Στοχοι της σεζον

εισοδος στην 10αδα 

και μια καλη πορεια στα κυπελλα

Μεταγραφες

Εφυγαν; 

Saviet 3,5 μυρια

Manquillio 8,5 μυρια

Atsu τραμπα

Ηρθαν

Matias Zaracho CAM 77 overal  21 χρονων 16 μυρια + Atsu

Matias-Zaracho-Racing-Vasco.jpg?fit=862,

Tyler Adams CDM 76 overall  20 χρονων 21 μυρια

960x0.jpg%3Ffit=scale

Nana Ampomah LM 23 χρονων 72 overall 8 μυρια

regular-16-9

η 11αδα μας για φετος (η φωτο εχει τραβηχτει μετα την 8η αγων.)

EHEZFFkXkAAGYsP?format=jpg&name=large

Παμε σε δραση τωρα

1784322700-pre-mier.jpg

EHEY53HWwAA1OhT?format=jpg&name=large

Ξεκινημα με ηττα σε ενα ματς οπου θα μπορουσαμε να παρουμε κατι παραπανω ειχαμε ευκαιριες για να ισοφαρισουμε αλλα ο Λενο ειχε καποιες πολυ καλες επεμβασεις 

EHEY8FQXYAE_tCQ?format=jpg&name=large

Ενα πολυ καλο μαθημα για την συνεχεια θα πρεπει να ειναι αυτο το ματς. Προηγηθηκαμε με 0-2 με 2 γκολ του Ζοελιντον ομως καταφεραμε απο το 75' και μετα να φαμε 3 γκολ με πολλα λαθη στην αμυνα (μιας και το ultimate μαζι με τα sliders ειναι δυσκολο πολυ) και κακες αντιδρασεις του Ντουβρακα και στα 3 γκολ

Τοτεναμ - Νιουκαστλ 3-0 (δεν εχω φωτο απο αυτο το ματς και αλλα 2 οπως θα δειτε γιατι για καποιο λογο δεν μου τις εμφανιζε το play)

καναμε ενα καλο 1ο ημιχρονο οπου χασαμε και τεραστια ευκαιρια σε τετ-α-τετ με τον αλμιρον στο 43' να παγωσουμε το γηπεδο αλλα φανηκε το 2 WF του αλμιρον σε αυτη την φαση

Στο 2ο ημιχρονο μειναμε με 10 με ανοητη κοκκινη του Γελντιν και εκει καταρευσαμε με Σον να βαζει 2 γκολ και να δινει αλλο ενα στον Κειν για το 3-0

EHEZButX0AAcSMO?format=jpg&name=large

Αμαρτια τα χαναμε μπροστα και τα τρωγαμε πισω με κακη αμυνα και ανυπαρκτο τερματοφυλακα. Χασαμε 3 μοναδικες ευκαιριες στο 1-0 για να αυξησουμε την διαφορα ενω και μετα το 2-3 χασαμε τρομερες ευκαιριες μπροστα και το φαγαμε στο 90'. Δυστυχως το ultimate πλεον δεν συγχωρει ευκολα τα λαθη στην αμυνα

Λιβερπουλ - Νιουκαστλ 3-0

εδω δεν μπηκαμε ποτε στο ματς και με τους Σαλαχ και Μανε να κανουν οτι θελουν στην αμυνα μας χασαμε ευκολα και με το τιμητικο 3-0

Νιουκαστλ - Μπραιτον 2-0

Επιτελους νικη!! Μεγαλη ανασα αυτο το 3ποντο που και αυτο το ματς κοντεψαμε να το χασουμε ενω ειχαμε χασει τα αχαστα μπροστα ειχαν 2 τεραστιες ευκαιριες στο 67' και 73' αλλα ο Λοκαντια βρηκε εξεδρα 

Αλμιρον στο 79' και Μαξιμιν στο 85' μας εδωσαν το 1ο αννχωτικο τριποντο της σεζον

EHEY_HIX0AAeEFm?format=jpg&name=large

Δεν ειμασταν καλοι και θα μπορουσαμε να χασουμε  αλλα ο Ντουβρακα θυμηθηκε να παιξει και επιασε πεναλντι του Βαρντι. Παρολα αυτα παιρνουμε τον βαθμο σε μια δυσκολη εδρα και προχωραμε για την συνεχεια

Βαθμολογια

EHEY9HnXYAEIfJT?format=jpg&name=large

Εχουμε κανει πολυ κακο ξεκινημα μεχρι στιγμης και ειμαστε 19οι οπως βλεπετε

Εχουμε μεγαλο θεμα στο σκοραρισμα αν και εχουμε πολλους ποιοτικους παιχτες μπροστα χανουμε πολλες ευκαιριες σε καθε ματς ενω εχουμε θεματα και στην αμυνα οπου κανουμε πολλα λαθη ομως θεωρω οτι εχουμε την ποιοτητα στο ροστερ να αρχισουμε να ανεβαινουμε σιγα - σιγα

Βλεπετε το ultimate μαζι με τα sliders ειναι αρκετα δυσκολο και δεν συγχωρει τα λαθη

Η αμυνα μας δεν ειναι τοσο κακη απλα πολλες φορες κανουμε ευκολα λαθη στην αμυνα 

Βεβαια εχω απογοητευτει πληρως απο τον Ντουβρακα ο ανθρωπος δεν πιανει ουτε κουβερτα και σιγουρα ειτε τον γεναρη η απο το επομενο καλοκαιρι που θα εχουμε λεφτα θα κινηθουμε για τερμα

Ο Ανταμς ειναι πολυ καλος στο κεντρο και θα χρειαστει καποιον καλο διπλα του μιας και ο Σελβι κινειται στην μετριοτητα με τις εμφανησεις του

Μαξιμιν πολυ καλος οπως και ο Ζοελιντον που εχουν μεγαλες δυνατοτητες να γινουν παιχτες κλειδια για το μελλον οπως και ο Σαρατσο

ο Τουρε ειναι 18 χρονων και ειναι το προσωπικο μου στοιχημα να βγαλει ενα φορ η ομαδα απο τα σπλαχνα της. Ξεκινησε την σεζον με 58 και ηδη εφτασε 65 τον εχω λιωσει στις προπονησεις

Αυτα απο μενα συνεχιζουμε δυνατα

thumb2-st-james-park-english-football-st

PROUD TO BE A GEORGIE!!!!

Edited by takisaek
  • Love 1
  • Like 3

@takisaek θα σου πρότεινα να βγάλεις τα sliders καθως το uptade τωρα εχει μπει και δεν εχουν προλαβει καλα καλα να δοκιμάσουν τα καινούρια δεδομένα αυτοι που δουλεύουν και προτείνουν sliders.Και εγω περιμενω για να βαλω... 

Αυτος πιστευω ειναι και ο λογος του κακου ξεκινήματος, αλλά θα βρεις τα πατήματα σου!

11 hours ago, Markosxan said:

θα σου πρότεινα να βγάλεις τα sliders καθως το uptade

Πως ακριβώς δηλαδή βγάζεις τα sliders?

10 minutes ago, anntianas said:

Πως ακριβώς δηλαδή βγάζεις τα sliders?

δεν τα βγαζεις, απλως τα αφηνεις default 

• Love 1
  • Like 1

@Diegito21 Αντε καλη αρχη! Απο τις συμπαθείς ομαδες οι Hertha, εχεις πολυ δουλειά μπροστά σου!!

@JimmakosInArm7 Εντάξει εχεις παρει πολυ μεγαλα ματς με Γιουναιτεντ-Λιβερπουλ και Αρσεναλ, αμα βρεις και τροπο να κρατας οσο το δυνατόν το 0 πισω  θα εισαι πολυ καλα, εγω ακομα δεν τα καταφέρνω! καλη συνεχεια!

@Dimokritos ομαδα πρόκληση πήρες , δύσκολο εργο εχεις, δεν ξερω εγω θα επαιζα με εναν επιθετικό σε συστημα 4-14-1, αλλα βλεπω μερχι τωρα σου εχει βγει χάρης την αμυντική σου λειτουργία. Θελω να σε δω πολυ στα μεγαλα παιχνιδια να δω πως θα αντεπεξέλθει η ομαδα. VAMOS!!!

@ELBarto-3- Κλασικο ξεκίνημα fifa 19 αυτο που εκανες στα δικα μου career. Δύσκολη η προσαρμογή που ηρθε και με παθητικο 8 γκολ μόλις στη δεύτερη αγωνιστική,καλα εκανες και αλλαξες τα πραγματα γιατι δεν σε περνει οπως ειπες και για αλλο ενα κακο αποτελεσμα. Η συνεχεια αισιόδοξη με τρεις νικες και αλλη μια για το Τσουλου. Περιμενουμε την συνεχεια!!!!

Στην μαχη για την άνοδο τωρα .

ΟΙ χειμερινες μετεγγραφές εφτασαν ομως με μπάτζετ 20 μύρια δεν μπορω να κανω πολλα πραγματα οποτε θα το ρισκάρω και θα κανω μονο μια μετεγγραφή στην θεση που ειχα περισσότερο ανναγκη και αυτη ηταν ο επιθετικος χαφ. Με τον Stender που εβαζα σε αυτη τη θεση ελειπε η ταχυτητα και η δημιουργικοτητα, οποτε στην θεση του ηρθε ο: Louis Schaub αποκτήθηκε έναντι 13M

74615427_2343136202601747_57181055298683

Ο μεσοεπιθετικος απο την Κολονια εχει αυτα που θελω (ταχυτητα,τεχνικη και φοβερο αριστερο)

Αυτοι που εφυγαν ειναι:

72742141_2343138665934834_12853522685136

Αυτα τα ολιγα, οι μεγαλες κινήσεις θα γινουν το καλοκαίρι. Θελω να δω και ποσα λεφτα θα παρω απο την διοργανωση.....

Στους αγωνες τωρα!

Στο κυπελλο παλέψαμε ομως δεν τα καταφεραμε,καλα ηταν ως εδω.

73064569_2343145015934199_91280335081643

Στο πρωταθλημα!

BOCHUM-HANNOVER 1:4

Στο μεγαλο ντερμπι με STUTTGART η εδρα μιλησε και τους πατήσαμε!

73409197_2343148055933895_56386737776309

REGENSBURG-HANNOVER 1:2

HANNOVER-WEHEN WIESBADEN 2:2

FURTH-HANNOVER 2:5

Και παμε στον αγωνα απεναντι απο το HAMBURG που ειναι μολις 2 βαθμους μπροστα απο εμας.

Ομως και παλι δεν καταφεραμε να πάρουμε κατι παραπάνω απο την ισοπαλια 

74808052_2343151695933531_19390469910445

Συνεχιζουμε στο -2 ελπίζοντας σε κάποια γκελα της.

BIELEFELD-HANNOVER 0:3

HANNOVER-HOLSTEIN KIEL 4:2

--------------------------------------------------

72471187_2343154062599961_58727366962603

έπεται μάχη και αγωνία για τις 10 τελευταίες αγωνιστικες!!!

Επιστρέφω με FINALE!

• Love 4

@MarkosxanΚαλη προσπαθεια στο κυπελλο. Δεν πειραζει. Καλυτερα που αποκλειστηκες, γιατι τωρα θα αφοσιωθεις στην ανοδο. Θα γινει μαχη για το απευθεια εισιτηριο και πρεπει να εισαι σταθερος αφου δεν πηρες το ματς με το Αμβουργο. Καλυτερα που δεν εκανες και αρκετες μεταγραφες, για να μην χαλαση η χημεια της ομαδας. Αναμενουμε τελος σεζον.

@ELBarto-3-Γερα χαστουκια στην αρχη με δυο 4αρες που πονεσαν αλλα σε εκαναν να αλλαξεις τα πραγματα. Το γυρισες, αν και εχεις μεινει πισω, γιατι οι αλλοι απο πανω σου δεν χανουν ματς. Τωρα με την PSG ειναι μεγαλο στοιχημα. Θα φανει που στοχευει η ομαδα. Στην Ευρωπη, δεν υπαρχει κατι αλλο εκτος απο προκριση. Ακομα και το Europa σε τετοιον ομιλο προσωπικα θα το θεωρουσα αποτυχια. Εκανες καλο ξεκινημα με Benfica. Συνεχισε με οδηγο τον αρχηγο. Τα ταμπελακια φτιαξτε ρε!!! 😂

Στα δικα μου:

248arJo.png

Ημασταν καλυτεροι απο ο,τι δειχνει το τελικο σκορ. 

lUltwc1.jpg

jXK45oe.jpg

Πηγαμε να καρδιοχτυπησουμε στο τελος αλλα το κρατησαμε. 1ο γκολ του Benteke μετα την ανανεωση συμβολαιου που του εκανα. Εννοειται δεν υπολογιζεται ως βασικος.

KSf045i.jpg

Δικαιο αποτελεσμα.

7HQ8rGZ.jpg

Επαιζαν σαν την Barcelona. Απο τα πιο εκνευριστικα ματς που εχω παιξει.

vKXNsjT.jpg

N7Xs2By.jpg

Τους καρφωσε ο Benteke νωρις αλλα στο τελος λυγισαμε. Κριμα γιατι θα ηταν μεγαλη νικη.

WtYJMY4.jpg

Εδω παλι πηγαμε να κανουμε το θαυμα. Ειχαμε αρκετες φασεις για το 1-2 αλλα δεν εγινε και στο τελος μας το πηραν.

oKws4Zq.jpg

Κατωτεροι των προσδοκιων και ηρθε η 1η εντος εδρας ηττα. Απλα μειωσαμε στο τελος.

QCVyolV.jpg

Το πιστεψαμε σε αυτο το ματς και αν και χρειαστηκε πεναλτι το πηραμε το διπλο!

PpM1c7F.jpg

Τι να πω τωρα γι αυτο το ματς. Οτι βρεθηκαμε 3 φορες τετ α τετ και τελευταια στιγμη ο Van Dijk με τακλιν εκοψε το σουτ; Ειχαμε την ατυχια να παιζουμε απεναντι στον καλυτερο αμυντικο του κοσμου.

YR4JYxi.jpg

Με ελαφρυ rotation. (Θα δειτε πιο κατω γιατι) Ευκολη νικη.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

aA0NqL9.jpg

Και παμε στο κυπελλο.

qIdRjQ9.jpg

ve3flQC.jpg

Προκριση στα πεναλτι με Burnley.

i4mDAiz.jpg

cR5Oq89.jpg

Αλλη μια προκριση στα πεναλτι. Προημιτελικος με United!!!

UkAsQ7r.jpg

Με ολους του βασικους μας αυτη την φορα. Παλεψαμε για την προκριση. Ισοφαρισαμε στο 2ο αλλα παλι δεχτηκαμε ενα γκολ.

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:

-Στο κυπελλο καναμε μια καλη πορεια. Δυστυχως εμειναν σχεδον ολοι οι μεγαλοι μεσα, οποτε δεν ειχαμε πολλες ελπιδες για κατι παραπανω ακομα και να περνουσαμε την United.

-Στο πρωταθλημα δεν νομιζω, οτι θα εχουμε θεμα με την παραμονη αλλα για κατι καλυτερο δυσκολα.

-Εχουν ηδη γινει 3 μεταγραφες. Θα δω μεχρι των Γεναρη, αν θα γινουν και αλλες. Θα εξαρτηθει απο το αν θα μεινουμε με αυτο το συστημα ή θα αλλαξουμε.

-Κατι δημοσιοκαφροι προσπαθουν να δημιουργησουν προβληματα στην ομαδα σχετικα με το γεγονος, οτι ο Zaha δεν σκοραρει συχνα. Ο ανθρωπος εχει ολη την αριστερη πλευρα μονος του σε καθε ματς αλλα αυτο δεν το βλεπουν. Με το συστημα που παιζω και το γεγονος, οτι βοηθαει στην αμυνα συνεχεια επομενο ειναι να μην σκοραρει τοσο συχνα. Τους απαντησα καταλληλα ομως.

srujtFj.jpg

Αυτα προς το παρον. Συνεχιζουμε. Ομαδα και Κοσμος ΕΝΑ!!!

A1bI1KO.jpg

• Love 4

@Dimokritos κανεις μια πολυ αξιολογη πορεια ..εχεις παρει καλα αποτελεσματα οπως το διπλο στη Τσελσι..εισαι αρκετα ψηλα στη βαθμολογια και γιατι οχι να μη παλεψεις και για ευρωπη..υπαρχει μια ασταθεια στην αμυνα..αλλα και εγω τα ιδια τραβαω..στις μεταγραφες ..πιστευω ο Batsuayi θα σε βοιθησει παρα πολυ στο θεμα γκολ...συνεχισε δυνατα!!

@ELBarto-3- παμε στον γαλλο...πολυ κακο ξεκινημα ειδικα η ηττα απο την Angers πρεπει να πονεσε πολυ...και ξαφνικα μεταμορφωση..η ομαδα σου πεταει..μεγαλη νικη με την παρι..τους διελυσες...ανεβαινει η ομαδα σιγα σιγα..πιστευω θα συνεχισεις στην ευρωπη ευκολα με τετοιο ποδοσφαιρο Δε θα χεις θεμα ..μεγαλη νικη και με την Σεντ ντε τιεν!! συνεχισε ετσι τρελε μου! Aγαπω Aouar και Depay ❤️

@Markosxan πεταει η ομαδα...δωστα ολα να ανεβεις ..και μακαρι να βγεις πρωταθλητης!! 

@niktsiabe αναμενουμε νεα σου!!

@Diegito21 μεγαλο διπλο μεσα στο Βερολινο ...δε πηγαινει τοσο καλα η ομαδα ομως στα υπολοιπα ματς..πολλα απανωτα χαστουκια..δωστα ολα με την Σαλκε να μη τελιωσει προωρα το ονειρο ..!! εκανες και καλες μεταγραφες..ειδικα η αποκτηση του Zouma ξεχωριζει!

Παμε στα δικα μου μαγκες..! εχουμε δυνατη συνεχεια..!

13η Αγων ηταν 0-3 το ματς...και ξαφνικα ηρθε μια χαλαρωση στο τελος που δεν επρεπε να γινει! 3 βαθμοι και συνεχιζουμε
spacer.png

14η Αγων μεγαλη νικη με μπαλαρα και παλι! 
spacer.png

Carabao Cup ..δεν εμπαινε η μπαλα με τιποτα στο τερμα ο Heaton ειχε κατεβασει ρολα...τελικα τα καταφεραμε στα πεναλτι και προκριθηκαμε!
spacer.png

15η Αγων πηραμε το αιμα μας πισω για τον αγωνα του κυπελλου..! 
spacer.png

16η Αγων αυτα παθαινεις οταν δε τελιωνεις τις φασεις...δεν υπαρχουν δικαιολογιες για αυτο το στραβοπατημα..τετοια ματς πρεπει να τα κερδιζουμε απο το πρωτο ημιχρονο! 
spacer.png

17η Αγων τρεις βαθμοι και παλι..κλασσικα ενα γκολ πρεπει να το τρωμε σε καθε ματς! 
spacer.png

18η Αγων αξιζαμε πολλα παραπανω σε αυτο το ματς...δεχθηκαμε 2 πολυ γρηγορα γκολ και ξαφνικα η σιτυ επαθε μπλακ ουτ...να τους παιζουμε μονοτερμα σε ολο το υπολοιπο το ημιχρονο..να μη μπαινει με τιποτα...χασαμε και πεναλτι θα μπορουσε χαμε ισοφαρισει σε 2-2 ..απλα απιστευτο ..και δεν εφτανε αυτο..αυτο συνεχιστηκε και στο δευτερο ημιχρονο..2 φορες περασαν το κεντρο και μας εβαλαν αλλα δυο...τουλαχιστον σκοραραμε ενα γιατι μετα απο τετοια εμφανιση το αξιζαμε! 
spacer.png

19η αγων τους πιανω ολους και τους λεω..παιξτε οπως με την Σιτυ και θα τα καταφερουμε..δε χωραει δευτερη ηττα σερι! και ετσι λοιπον τα παλικαρια μου απεναντι στη καλυτερη ομαδα της ευρωπης κανανε το αυτονοητο..ο Vardy εκανε παρτυ..!  η πιο μεγαλη νικη μου σε αυτο το Career ..το χαρηκα πολυ αυτο το αποτελεσμα! 
spacer.png

Βαθμολογια!! 

spacer.png

οπως βλεπετε..ειμαστε πολυ ψηλα στην βαθμολογια αν δεν ειχαμε το στραβοπατημα με την Νοριτς πιστευω θα ειμασταν ακομα και 3οι..η Σιτυ ειναι ασταματητη και πιστευω θα ναι η πρωταθλητρια στο τελος της σεζον...

Παρατηρησεις 

- μπροστα ειμαστε πολυ καλα ..πισω εχουμε τεραστιο θεμα γινονται πολλα ατομικα λαθη

- ο Livakovic θα παρει θεση βασικου γιατι ο Schmeichel δε πιανει ουτε καρπουζι αδικαιολογητος απλα!

- ο βαρντυ πεταει φωτιες μπροστα...δε τον βλεπει ουτε με κυαλια ο Ζοτα δυστυχως

- χασαμε και τον Tielemans για 2 μηνες και εχουμε κενα στο κεντρο..μεγαλη απωλεια!

αυτα...το προγραμμα της συνεχειας εχει πολλους αγωνες συνεχομενους..θα ναι μαραθωνιος..συνεχιζουμε!!

Edited by JimmakosInArm7
  • Love 3
  • Like 1