Jump to content
ELBarto-3-

FIFA 20 - Career Mode Topic

Recommended Posts

Ας αρχίσει το ταξίδι!!

71948770_2339952459586788_50174967378293

Hannover 96 λοιπον. Οι διοίκηση με προσέλαβε όταν είχαν τελειώσει οι μετεγγραφές οπότε και θα πορευτώ με τους παίχτες που έχω μέχρι τα Χριστούγεννα.

Στοχοι:   Η άνοδος της ομάδας είναι το πρώτο πράγμα για το οποίο συζητήθηκε μεταξύ των δύο πλευρών και μάλιστα να βγω και πρώτος στον πίνακα.

Ομάδα : Οι ομάδα αποτελείται από 30 ποδοσφαιριστές και εκεί θα παραμείνει.

Σίγουρα θα κάνω κίνηση το χειμώνα για δύο κεντρικούς γιατί δεν έχω πέρα από αυτούς που είναι στην ενδεκάδα.

Ορίστε και η ενδεκάδα

72449925_2339901432925224_23904529200520

Ξεκίνημα λοιπόν με ντέρμπι απέναντι στην Stuttgart!

Δυνατό παιχνίδι με την γηπεδούχο να έχει την κατοχή και να προηγείται όμως καταφέραμε και τουλάχιστον φύγαμε με έναν βαθμό

72270664_2339901209591913_74855001199539

Δεύτερη αγωνιστική μέσα με την regensburg ωραίος αγώνας!

72451579_2339902179591816_58536101331494

Τα δύο από τα τέσσερα γκολ ήταν από πέναλτι που από αυτά το 1 κακός δόθηκε όπως βλέπουμε και από το Replay, ο αμυντικός ακουμπάει πρώτα την μπάλα.

72524524_2339901876258513_78699437850802

(EA update με var το συντομότερο!)

Ακολουθεί κύπελλο με την Hallescher

Προηγηθηκαμε με 2-0 χαλαρωσαμε και μας τιμώρησαν,όμως ήρθε το νικητήριο γκολ στο 89'

72243533_2339902439591790_43271627187431

Αυτά προς το παρών συνεχίζουμε δυνατά!

Edited by Markosxan
  • Love 3
  • Like 1

Αυτά είναι νεα!!

Ωρα για λιώσιμο!!Εγω παιδια που παιζω σε world class θα έχει διαφορα?θα ειναι ενα κλικ πιο δυσκολο?

Και εαν έχει κυκλοφορήσει το update σε xbox??

• Like 1

22 minutes ago, spyros-1908- said:

Αυτά είναι νεα!!

Ωρα για λιώσιμο!!Εγω παιδια που παιζω σε world class θα έχει διαφορα?θα ειναι ενα κλικ πιο δυσκολο?

Πιστεύω θα δεις διαφορά  ναι

Edited by Markosxan
  • Love 1
  • Like 1

1 hour ago, spyros-1908- said:

Αυτά είναι νεα!!

Εχει μεγαλη διαφορα το παιχνιδι.

• Like 1

4 minutes ago, Dimokritos said:

Εχει μεγαλη διαφορα το παιχνιδι.

Και στο world class?

Έχει βγει για Xbox το update?

• Like 1

2 minutes ago, spyros-1908- said:

Και στο world class?

Έχει βγει για Xbox το update?

Για PC μιλαω. Εγω δοκιμασα να παιξω στα 3 τελευταια επιπεδα και σε ολα εχει διαφορες. Το κακο ειναι οτι επεστρεψαν και τα scripted goals.

• Love 1

@MarkosxanΚαλη αρχη. Ειναι εφικτη η ανοδος απο την 1η σεζον. Στα αποτελεσματα εχεις μια ανετη νικη μεχρι τωρα, μια δυσκολη και ενα x. Νωρις για συμπερασματα. Θα σε συμβουλευα να εχεις μεσα τον Maina, ο οποιος ειναι μεγαλη παιχτουρα. Λιωσε τον στην προπονηση. Εμενα κανει παππάδες.

@JimmakosInArm7Πολλες μεταγραφες. Ουσιαστικα αλλαξε η ομαδα και εφερε και Cavani που μπορει να κανει την διαφορα. Αγωνιστικα τρομερο ξεκινημα με μεγαλο διπλο με την Πιεμοντε. 😁Συνεχισε!

Στα δικα μου. Μινι post.

Εχουμε περασει τον Γεναρη και η βαθμολογια εχει ως εξης.

ELAdvmp.png

Στο κυπελλο αποκλειστηκαμε στους 8.

k6LMTzW.jpg

rAaQUMj.jpg

kX60HpF.png

Q9cBlom.jpg

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

-Aνακαμψαμε μετα την κοιλια που καναμε στο πρωταθλημα.

-Κυπελλο αποκλειστηκαμε αλλα δεν πειραζει. 

Στο επομενο post αναλυτικα αποτελεσματα και οι αγωνες με την Porto.

• Love 4

@Markosxan ωραιο Save..με προοπτικη και μελλον..καλη αρχη..οσο για τη φαση ..τα τρελα του Fifa κλασσικα

@Dimokritos πηγαινει πολυ καλα το Save σου...εισαι ψηλα στη βαθμολογια...μεγαλη η νικη με Bayern..στην ευρωπη..πιστευω θα περασεις ευκολα στους 8! 

παιδια..δυστυχως ανακοινωνω το προωρο τελος του Save με τη Napoli ..για ακομα μια φορα το παιχνιδι μου αποδεικνυει οτι δε μου ταιριαζει η Ιταλια...

Για αρχη..ενω ξεκινησα καλα οπως ειδατε..στα επομενα παιχνιδια οι παιχτες μου ηταν ανυπαρκτοι...λιγο χειροτεροι απο ομαδα τοπικου..τιποτα δε δουλευε μεσα στο γηπεδο οπως επρεπε..και εκτος αυτου η βαθμολογια ηταν οτι να ναι..Δεν αξιζε να συνεχισω γιατι μονο το χρονο μου θα σπαταλουσα...πηγαν στραφι οι ωρες πανω σε αυτο το Save..κριμα!

οποτε λοιπον...επειδη παιζω σε Κονσολα..θα περιμενω το update για να ξεκινησω καποιο Career..λογικα μαλλον Αγγλια με καποια ομαδα που δε θα παιζει ευρωπη...Ιταλια δε ξανα ακουμπαω! αυτα...τα λεμε συντομα!

Edited by JimmakosInArm7
  • Like 3

18 hours ago, Markosxan said:

Και έχουμε το 4 update!

Οι διορθώσεις θα ισχύουν από καινούρια save.

1.50gb για το pc

https://fifaforums.easports.com/en/discussion/506145/fifa-20-title-update-4?fbclid=IwAR3N3moC86eap7LsDXD9K2FbK2xj67_iQI_alZT5mx4YPnqvG_UYgs1L8lM

Για κονσόλες δεν ξέρουμε ποτέ θα βγει;

1 hour ago, takisaek said:

Λογικά μέχρι την Παρασκευή θα έχει βγεί.

34 minutes ago, Markosxan said:

Λογικά μέχρι την Παρασκευή θα έχει βγεί.

Κατα πασα πιθανότητα.. η σημερα η αύριο! 

3 hours ago, takisaek said:

Αυριο.

-------------------------------------------

Αντε να βγει και για μας, να ευχαριστηθουμε, θα παιζουμε με αλλη ψυχολογια πια.

Εγω μαγκες, θα αποφασισω αυριο, υπαρχει περιπτωση να συνεχισω με Σαραγοσα η να αρχισω κατι νεο, τωρα που φτιαξανε το mode.

Εις αυριον τα σπουδαια.

• Love 4

17 hours ago, Dimokritos said:

Για PC μιλαω. Εγω δοκιμασα να παιξω στα 3 τελευταια επιπεδα και σε ολα εχει διαφορες. Το κακο ειναι οτι επεστρεψαν και τα scripted goals.

Σε legendary θα δω διαφορά; Εγώ στράφηκα πριν το χτεσινό update στο fut γιατί το career μου ήταν πολύ εύκολο. Άλλαξε πλέον αυτο;

• Like 1

1 hour ago, funtulac said:

Έτοιμο το update και σε ps4...!!!!

Όσοι το παίξουν ας πουν διάφορες και σε μας που θα πατήσουμε σπίτι καλά μεσάνυχτα 🤣🤣

• Haha 1
  • Sad 1

At last! Ξεκινάω κι εγώ (πάντα παράλληλα με FUT) με την αρρώστια Piemonte Calcio! 😜Πλάκα κάνω, ξεκινάω με την Αρμαδα του Πρόεδρα, του τρισμέγιστου Βαγγέλα! Την ΔΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΥΡΩΠΗΣ, Nottingham Forest! 😁

3 hours ago, ELBarto-3- said:

Αυριο.

-------------------------------------------

Αντε να βγει και για μας, να ευχαριστηθουμε, θα παιζουμε με αλλη ψυχολογια πια.

Εγω μαγκες, θα αποφασισω αυριο, υπαρχει περιπτωση να συνεχισω με Σαραγοσα η να αρχισω κατι νεο, τωρα που φτιαξανε το mode.

Εις αυριον τα σπουδαια.

Ξεκινά νέο. Άλλωστε κι αυτοί το προτείνουν ουσιαστικά. 

Edited by SkyloMethIR
  • Like 2
  • Haha 1

Τρώω πολλά crashes στο pc την ώρα που μπαίνω στα press conference. Το αντιμετωπίζει αυτό το πρόβλημα άλλος; Πιστεύω θα το φτιάξουν αυτό...

39 minutes ago, Markosxan said:

Τρώω πολλά crashes στο pc την ώρα που μπαίνω στα press conference. Το αντιμετωπίζει αυτό το πρόβλημα άλλος; Πιστεύω θα το φτιάξουν αυτό...

Κατεβασε το hotfix της Nvidia 

https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/4876/~/geforce-hotfix-driver-version-436.51

Απο εκει που ετρωγα 5 crash την ωρα απο τοτε που το κατεβασα εχω φαει μονο 2, τοσες μερες.

Edited by Dimokritos
  • Thanks 1

10 hours ago, JimmakosInArm7 said:

στο Legendery μιας και εκανα κατι τεστακια με το Ultimate και μου φανηκε αρκετα ψευτικο και παλι και εκνευριστικο επισης...και χωρις Sliders! 

Καλημέρα, τι εννοείς πολύ ψεύτικο; Σου φάνηκε πιο εύκολο απο το legendary ή πιο δύσκολο και μη ρεαλιστικό;

26 minutes ago, anntianas said:

Καλημέρα, τι εννοείς πολύ ψεύτικο; Σου φάνηκε πιο εύκολο απο το legendary ή πιο δύσκολο και μη ρεαλιστικό;

Καλημέρα.. Το legendary είναι πιο ορθολογικο.. οι ομαδες δε παίζουν τοσο ψευτικα και με τον ίδιο τροπο.. Στο ultimate.. Ακομα και η πιο χαμηλής δυναμικότητας ομαδα παίζει σα τη Barcelona.. Ειδα κατι παιχτες αργοκινητα καραβια να χουν Νευτη στα ποδια και να μη κάνουν λάθη με τιποτα.. Να βγάζουν 40αρες πασες λες και μπήκε το πνεύμα του Xavi μεσα τους.. Στο legendary δεν υπάρχουν αυτα .. Τουλάχιστον στη Premier league.. Δε ξέρω για τα υπόλοιπα πρωταθλήματα 

Edited by JimmakosInArm7

Just now, JimmakosInArm7 said:

Καλημέρα.. Το legendary είναι πιο ορθολογικο.. οι ομαδες δε παίζουν τοσο ψευτικα και με τον ίδιο τροπο.. Στο ultimate.. Ακομα και η πιο χαμηλής δυναμικότητας ομαδα παίζει σα τη Barcelona.. Ειδα κατι παιχτες αργοκινητα καραβια να χουν Νευτη στα ποδια και να μη κάνουν λάθη με τιποτα.. Στο legendary δεν υπάρχουν αυτα.. Τουλάχιστον στη Premier league.. Δε ξέρω για τα υπόλοιπα πρωταθλήματα 

Μάλιστα αυτό ακριβώς που φοβόμουν. Θα ξεκινήσω σήμερα καριέρα με την Σαντερλαντ και ειμαι ανάμεσα σε legendary και ultimate. Θα ξεκινήσω με το legendary και βλέπουμε λοιπόν.

Είχα ξεκινήσει και πριν το 1ο update αλλά το άφησα γιατί μου φαινόταν πολυ εύκολο, είχα στραφεί στο fut αλλά εκει θέλει γερά νεύρα και δεν είμαστε για τέτοια τώρα, οπότε επιστροφή στην καριέρα με την ελπίδα οτι θα δουλεύουν ρολόι και οτι θα με δυσκολεύει αρκετά πλέον μετά τα update.