Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - Προβλήματα & Απορίες (Offline)

Recommended Posts

Ψάξε μέσα στο μενού κ θα το βρεις... δεν έχουν αλλάξει κ πολλά πράγματα-αν έπαιζες λίγο παλιότερα! 

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά.

Να κάνω μια ερώτηση, κάνω αλλαγές σε παίκτες στην εμφάνιση τους αλλά και σου πλάνο παιχνιδιού αλλά καθώς πάω να παίξω εναν φιλικό αγώνα δεν υπάρχουν αυτές οι αλλαγές. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;;

• Thanks 1

5 hours ago, anastasios said:

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά.

Να κάνω μια ερώτηση, κάνω αλλαγές σε παίκτες στην εμφάνιση τους αλλά και σου πλάνο παιχνιδιού αλλά καθώς πάω να παίξω εναν φιλικό αγώνα δεν υπάρχουν αυτές οι αλλαγές. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;;

Ναι φίλε μου. Πατας R3 στο team selection και βάζεις το Live Update στο OFF!

Edited by slamsoze
  • Thanks 1

On 24/12/2019 at 3:37 ΜΜ, slamsoze said:

Ναι φίλε μου. Πατας R3 στο team selection και βάζεις το Live Update στο OFF!

Σε ευχαριστώ πολύ!!!!👍

• Like 1

Παιδια καλησπερα!

πηρα το 20 και ενω οι ρθθμισεις στο χειριστηριο ειναι ιδιες οπως στο 19

προσπαθω να κανω πασα κ παει η μπαλα αλλου για αλλου,καλα για τριγωνο δεν συζηταω καν δεν παει καν σε παιχτη μου ακομα κ να ναι μπροστα!

τι φταιει ισως;

16 hours ago, Stefanos29 said:

Παιδια καλησπερα!

πηρα το 20 και ενω οι ρθθμισεις στο χειριστηριο ειναι ιδιες οπως στο 19

προσπαθω να κανω πασα κ παει η μπαλα αλλου για αλλου,καλα για τριγωνο δεν συζηταω καν δεν παει καν σε παιχτη μου ακομα κ να ναι μπροστα!

τι φταιει ισως;

Ότι το PA το έχεις level 3. (αν αποκλείσαμε ότι έχει πρόβλημα το L-stick τους μοχλού σου)

Edited by slamsoze

παιδιά καλησπέρα ! είμαι καινούριος στο φόρουμ και έχω κάποιες απορίες σχετικά με το παιχνίδι !  θέλω να το αγοράσω από το play store του ps4 και μου βγάζει δύο ένα που λέγεται eFootball pes 2020 legend edition και ένα που λέγεται eFootball pes 2020  standart edition τι διαφορά έχουν μεταξύ τους ; δέυτερον έχει ελληνικά μέσα γιατί στις πληροφορίες δεν αναφέρει την ελληνική γλώσσα .. και γενικότερα θέλω να αγοράσω το προ το κλασσικό που να έχει το master league του το γίνε θρύλος του το champions league το europa του να τα έχει όλα !!  και αυτά τα καινούρια τώρα με έχουν μπερδέψει λίγο .. η βοήθεια σας πολύτιμη !! ευχαριστώ και καλή χρονιά !! 

On 28/8/2019 at 1:12 ΜΜ, broxopios said:

header.jpg?t=1564507378

eFootball PES 2020 - Προβλήματα και απορίες (Offline)

Σε αυτό το topic ρωτήστε ότι θέλετε σχετικά με το offline του eFootball PES 2020. 

Αν η ερώτησή σας αφορά το Online του παιχνιδιού, ρωτήστε στο topic: eFootball PES 2020 Προβλήματα & Απορίες (Online).

παιδιά καλησπέρα ! είμαι καινούριος στο φόρουμ και έχω κάποιες απορίες σχετικά με το παιχνίδι !  θέλω να το αγοράσω από το play store του ps4 και μου βγάζει δύο ένα που λέγεται eFootball pes 2020 legend edition και ένα που λέγεται eFootball pes 2020  standart edition τι διαφορά έχουν μεταξύ τους ; δέυτερον έχει ελληνικά μέσα γιατί στις πληροφορίες δεν αναφέρει την ελληνική γλώσσα .. και γενικότερα θέλω να αγοράσω το προ το κλασσικό που να έχει το master league του το γίνε θρύλος του το champions league το europa του να τα έχει όλα !!  και αυτά τα καινούρια τώρα με έχουν μπερδέψει λίγο .. η βοήθεια σας πολύτιμη !! ευχαριστώ και καλή χρονιά !! 

Καλη χρονιά.Την standard edition πάρε. Η legends απλά δίνει κάποιους θρυλικούς παίκτες στο ονλαιν στο myclub. Έχει ελληνική γλώσσα,σε όλες τις εκδόσεις. 

2 minutes ago, Nik said:

Καλη χρονιά.Την standard edition πάρε. Η legends απλά δίνει κάποιους θρυλικούς παίκτες στο ονλαιν στο myclub. Έχει ελληνική γλώσσα,σε όλες τις εκδόσεις. 

εντάξει ευχαριστώ πολύ !! 

Καλησπερα παιδια,

αγορασα το PES 2O20 απο το Steam και ως συνηθως περασα patch(το EvoWeb 3.05) για να εχω σωστες ομαδες, chl κτλπ. Το προβλημα μου ειναι οτι στο PEU League περαστηκε η Bundesliga και τωρα αφου κατεβασα το Greek Superleague Patch δεν με αφηνει να το βαλω, μου λεει "Αποτυχια εισαγωγης δεδομενων", δεν μου επιτρεπει να βαλω ουτε το "competition" (superleague 1, kypelo, supercup) αλλα ουτε και τις ομαδες.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ  ΠΟΛΛΑ   ΚΑΛΗ  ΧΡΟΝΙΑ  ΣΕ  ΟΛΟΥΣ  !!!!

Εχω παρει το pes 2020 σε pc αλλα σε καποιες στιγμες του παιχνιδιου ψιλοκολλαει γινεται πιο αργο και σε δευτερολεπτα ξαναφτιαχνει τι συμβαινει ?? εχω επεξεργαστη i7 4790k και καρτα γραφικων την gtx 970 μηπως θελει αναβαθμιση ??

Edited by JIMMYTIP

Παιδιά καλησπέρα. Έχω ένα θέμα. Πήρα χειριστήρια για το pes 2020 και ενώ μου το αναγνωρίζει στο pc δεν λειτουργούν σε κανένα παιχνίδι. Ξέρει κάποιος τι να κάνω?

On 19/11/2019 at 11:00 ΠΜ, slamsoze said:

Πρέπει να φτιάξεις δεύτερο προφίλ, με e-mail και τα όλα του. Όχι με guest user και τέτοια.

Εχω φτιαξει δευτερο λογαριασμο με email aλλα και παλι δεν μ εμφανιζει τις αλλαγες απο το patch στο διπλο.μηπως χρειαζεται να κατεβασω το patch και να το εγκαταστησω κ στον δευτερο λογαριασμο?ευχαριστω

2 hours ago, Nikos1984 said:

Εχω φτιαξει δευτερο λογαριασμο με email aλλα και παλι δεν μ εμφανιζει τις αλλαγες απο το patch στο διπλο.μηπως χρειαζεται να κατεβασω το patch και να το εγκαταστησω κ στον δευτερο λογαριασμο?ευχαριστω

Οχι. Απλα δες στις ρυθμίσεις απο το PS4 για το πρώτο σου account,  πρέπει να έχει την επιλογή να επιτρέπει στους άλλους users να βλέπουν τα images που έχεις στο πρωτο σου account.Επίσης κάπου εχει parental control level. Νομιζω πρέπει να το βάλεις στο υψηλότερο,  το level 10 είναι???, που επιτρέπει να μοιράζονται τα πάντα. Τελος σαν bonus, άνοιξε το PES 2020 από το δεύτερο account, προχωρά στο παιχνίδι,  πάτα σε ολα accept,  πήγαινε στπ edit κανε save να δημιουργήσει edit.bin το δεύτερο προφίλ ΚΑΙ ΜΕΤΆ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΕΙΚΟΝΑ, για να σε ρωτήσει κάτι για τα images το παιχνίδι και να πατήσεις πάλι αποδοχή. 

Υ.Γ.: Σε καμια περίπτωση ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ να περάσεις το patch δεύτερη φορά,  γιατί η μνήμη είναι κοινή και απλά θα την γεμίσεις χωρίς αποτέλεσμα.