Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - MyClub [Official Topic] V.1

Recommended Posts

Έχασε από χιλιάρι στα ίσα και τον έκανε μπλοκ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ 😂  😂  😂

Ξεκίνησε να σβήνει τα μηνύματα χαχαχαχαχα

Cx4dRYX.pngMblBhFR.png

το δικό μου σχόλιο όσο το παιχνίδι έτρεχε... 
(τα σβησμένα στη παρακάτω εικόνα δεν είναι προκλητικά, λογικά έπεσαν bans μετά τα γέλια που ρίξανε όλοι αλλά αυτά παθαίνεις αν δεν αποδέχεσαι ότι ο άλλος έπαιξε καλύτερα και καπάκι τον κάνεις block...)

eRmpn4T.png

Edited by johnson
  • Haha 1

Ωχ.. κι άλλη ιδιοφυία μας βρήκε 🤣

• Haha 1

Ναι....και; 

Έχασε και τσουχτηκε,γιατί σας δουλεύω ή με δουλεύει; 

Μάλλον χάνω το χρόνο μου μαζί σου.

Edited by Bakogoal

49 minutes ago, Bakogoal said:

Ναι....και; 

Έχασε και τσουχτηκε,γιατί σας δουλεύω ή με δουλεύει; 

Πρέπει να καταλάβεις ρε συ Μπάκο (και το έχεις ξανακάνει, αλλά οκ το ξεπεράσαμε, θα το ξεπεράσουμε και τώρα) ότι όταν αναφέρεσαι σε κάποιον και αφήνεις να υπάρχει στον αέρα η εντύπωση του ότι μπορεί να λέει ότι θέλει (με την όχι καλή έννοια, δηλαδή όχι την έννοια της ελευθερίας του λόγου), φυσικό είναι να υπάρξει αντίδραση από μεριάς μου. Και στα τελευταία σου posts είναι σα να μην έχεις καταλάβει τα δικά σου σχόλια και να μην αντιλαμβάνεσαι από που προήλθε η δική μου αντίδραση.

Εν το μεταξύ τον ρώτησα παρακάτω με τέτοιο τρόπο ώστε να απαντήσει αν βρίσκεται κάπου αλλού:
RHO1FC7.png

Και απάντησε "I'm from Bahrain". Θεωρώ πως βρίσκεται εκεί.

Πέρα από το μέρος που βρίσκεται και τα χρήματα του (που κατά βάθος δεν ενδιαφέρουν κανένα), αδυνατώ να παρατηρήσω heavy script εναντίον του (ίσα ίσα) ενώ σε μια δυνατή ήττα έριξε block στον αντίπαλο και έγινε ο κακός χαμός στο chat. Μπορούμε να κλείσουμε το θέμα και να αφήσουμε το αμούστακο ταλεντάκι (γιατί σίγουρα ξέρει να παίζει) να απολαύσει τις scripting-free στιγμές που του προσφέρει απλόχερα η μαμά Konami και να γεμίσει τη blocklist του με παίκτες που έτυχε να διαβάσουν πολύ καλά το παιχνίδι του και να τον κερδίσουν στα ίσα με 3μπαλο ΑΛΗΘΕΙΑΣ. 😛

Edited by johnson
  • Like 2

Έχετε αντιπαράθεση δίχως νόημα... Το μόνο σίγουρο είναι ότι όποιος έχει την τύχη να περάσει τα 1000 μετέπειτα έχει αδιακαιολογητο σπρώξιμο υπέρ του απ την αστεία κοναμι... 

Just now, villa said:

Έχετε αντιπαράθεση δίχως νόημα... Το μόνο σίγουρο είναι ότι όποιος έχει την τύχη να περάσει τα 1000 μετέπειτα έχει αδιακαιολογητο σπρώξιμο υπέρ του απ την αστεία κοναμι... 

Αυτό από που προκύπτει; Δεν λέω αν ισχύει ή όχι, απλά αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιο δεδομένο που εμείς δε γνωρίζουμε.

25 minutes ago, johnson said:

Αυτό από που προκύπτει; Δεν λέω αν ισχύει ή όχι, απλά αναρωτιέμαι αν υπάρχει κάποιο δεδομένο που εμείς δε γνωρίζουμε.

Το εξάγω απ τα παιχνίδια που παίζω με τέτοιου είδους αντιπάλους τι αντιμετώπιση κ συμπεριφορά έχει σε μένα κ τι σε αυτούς.. Ανιση κ χωρίς αιτία.. Μέχρι κ η διαιτησία παίζει το ρόλο της κ μιλάμε για ηλεκτρονικο παιχνίδι που θα έπρεπε να ταν αλάνθαστη...εδώ σπρώχνει αντιπάλους αδύναμους που δεν έχουν ούτε ρατινγκ ούτε ομάδα ούτε ποσοστό νικών σε σχέση με την δική μου αναλογία.. Κ χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο 

Εγώ τον έχω ακούσει να λέει i am from Bahrain but i Iive in London.

Δεν τον ρώτησα,το είπε σε παλιό βίντεο.Τώρα αν λέει πως παίζει από το Bahrain,από αυτό και γω καταλαβαίνω πως παίζει από κει.

Πάμε τώρα στις μητρικές συμβουλές σου.

Εσύ πρέπει να μάθεις πως μπορεί να μην συμφωνώ με όσα λες,και να πεις οκ,δεν συμφωνεί με αυτό που λέω ο συμφορουμιτης...εκτός αν δεν έχω επιχειρήματα,όχι μόνο εγώ,ο οποιοσδήποτε. 

Από κει και πέρα αν σου προκαλώ εκνευρισμό,μπορείς να μην απαντάς,δεν χρειάζεται να χαλάς τη ζαχαρενια σου.

Δεν μπορώ να μυρισω με μαγικό τρόπο πως εκνευρίζεσαι...και αντιδράς ανάλογα.

Από δω και πέρα θα προσέχω,θα σου λέω πάντα ναι.

Νταξει φιλαράκο; 

14 minutes ago, villa said:

Το εξάγω απ τα παιχνίδια που παίζω με τέτοιου είδους αντιπάλους τι αντιμετώπιση κ συμπεριφορά έχει σε μένα κ τι σε αυτούς.. Ανιση κ χωρίς αιτία.. Μέχρι κ η διαιτησία παίζει το ρόλο της κ μιλάμε για ηλεκτρονικο παιχνίδι που θα έπρεπε να ταν αλάνθαστη...εδώ σπρώχνει αντιπάλους αδύναμους που δεν έχουν ούτε ρατινγκ ούτε ομάδα ούτε ποσοστό νικών σε σχέση με την δική μου αναλογία.. Κ χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο 

Τι; Για ρώτα έναν από αυτούς να δεις τι θα σου πει...

Εμένα μου λένε πως όσο ανεβαίνεις το σκριπτ είναι χειρότερο,ειδικά όταν παίζουν με μετριους παίκτες.

Ούτε αυτους τους πιστεύω,ούτε εσένα.

Το άγχος μεγαλώνει,η πίεση μεγαλώνει...σε μερικά ματς όντως μαμιεται στο σκριπτ,σε άλλα έχεις λαγκ...υπάρχουν πολλές παράμετροι και πολλές οπτικές γωνίες.

@Bakogoal

Τι εκνευρισμό και τι ζαχαρένια ρε συ.Ο καθένας έχει δικαίωμα στο λάθος και μπορεί όντως να σε δουλεύει ο bot.
Είδα full stream, επιβεβαίωσα αυτό που εξαρχής πίστευα (δεν έχει ποτέ handicap ο τύπος), είδα και πως αντιδρά όταν χάνει από παίκτες που παίζουν καλύτερα (κράξιμο, φθηνές δικαιολογίες, block τον αντίπαλο, διαγραφή σχολίων στο τσατ), έδεσε το γλυκό.

Edited by johnson
  • Like 1

42 minutes ago, Bakogoal said:

Τι; Για ρώτα έναν από αυτούς να δεις τι θα σου πει...

Εμένα μου λένε πως όσο ανεβαίνεις το σκριπτ είναι χειρότερο,ειδικά όταν παίζουν με μετριους παίκτες.

Ούτε αυτους τους πιστεύω,ούτε εσένα.

Το άγχος μεγαλώνει,η πίεση μεγαλώνει...σε μερικά ματς όντως μαμιεται στο σκριπτ,σε άλλα έχεις λαγκ...υπάρχουν πολλές παράμετροι και πολλές οπτικές γωνίες.

εγω γουσταρω οταν παιζω καλυτερα απ εναν παιχτη που εχει υψηλο η χαμηλο Rating  να κερδιζω ουτε η διαιτησια των κινεζων να διαμορφωνει αποτελεσματα...δεν με απασχολει εαν ο αντιπαλος μου εχει μια τυχη μια ευνοια σε λογικα πλαισια εαν ειμαι καλυτερος θα χασει...τωρα το 100 -0 σε αντιπαλους ειτε εχουν υψηλο η χαμηλο rating ειτε ξερουν να παιζουν ειτε οχι με αποτερο σκοπο να σε κερδισουν με το ετσι θελω δεν το καταλαβαινω! σου παραθετω τυχαια screenshots να δεις βασει ευκαιριων αποδοσης παιχτων δεν αντικατροπριζεται το σωστο σκορ...κ ειναι παρα πολλα τα παραδειγματα!  http://prntscr.com/rr6x2u κερδιζω 0-3 (ενω ηταν για παραπανω) http://prntscr.com/rr6yw i(βαζει 4 γκολ με 4 σουτ μονο)   http://prntscr.com/rr7014 το ατελειωτο σπρψξιμο ειναι στο ματς που εχασα αν το εγγραφα θα με ενιωθες απολυτα...κοιμηθηκε ο θεος για να κερδισει ενας πολυ χειροτερος μου παιχτης...

*εαν ενας παιχτης με μεγαλο rating πανω απ 1000 με κερδισει παιζοντας καλυτερα μαγκια του θα το αναγνωρισω κιολας...

Μιας και λετε γι αυτον ειπα να τον δω και γω λιγο. Τον εκανα φολοου αλλα και παλι τα βιντεο με 30δευτερ και ενα 4:41 βλεπω. Τι πρεπει να κανω για να δω καποιο απο αυτα που εκανε λαιβ;

Είναι από αυτούς που μπλοκάρουν όλους τους καλούς? Μάλιστα .

Θα τον παραδεχτώ αν πάει σε τελικά pes league κ κάνει μια αξιοπρεπή πορεία ..εκεί όντως μπορεί να κλείσει πολλά στόματα..

Είδαμε και τους Τούρκους με τα τρελά ρανκ κ τους Άραβες ,που περνούσαν πέρυσι κ δεν πήγαν καν για να μην γίνουν ρεζίλι .

• Like 3

7 minutes ago, akumakos said:

Μιας και λετε γι αυτον ειπα να τον δω και γω λιγο. Τον εκανα φολοου αλλα και παλι τα βιντεο με 30δευτερ και ενα 4:41 βλεπω. Τι πρεπει να κανω για να δω καποιο απο αυτα που εκανε λαιβ;

Τη πατήσαμε και εσύ και εγώ απ'ότι φαίνεται. Ο τύπος δε κρατάει τα live video στο twitch... κόβει ράβει και ανεβάζει μετά στο youtube.
Ακόμα ένα red flag imo.

Δες εδώ που έκανε live στο youtube (στις 26Μαρτίου) και υπάρχει ακόμα άθικτο:

Edited by johnson
  • Like 2

Πηγα να δω και νομιζα θα τους κανει φετες ολους με πραματικο ποδοσφαιρο και το παιδι απλα εκανε γρηγορες πασες-->τετ α τετ-->σουτ. Πραματικα τπτ αλλο. Μεχρι που επαιξε με εναν ιταλο αντρεακατι αντεξα να δω, και οχι ολο. Επαιζε ουσιαστικα 3-3-4 ή 3-1-2-4(οτι προτιμαει ο καθενας) μιας και επαιζε με καουντερ σε αρμ και δεμ. Ουσιαστικα συστηματα με αρμ και δεμ ειναι ωραια να παιζεις και με σεντρες. Μια σεντρα δεν εκανε, απιστευτο. Να ανεβασει καποιον μεσο να κανει καποιο σουτακι απο θεση οχταριου, εστω με εναν απο τους πλαγιους του μπροστα να συγκλινει και να σουταρει ή ακομα με εναν πλαγιο να παιξει ασβεστη και να αρχιζει τα πασακια του απο εκει. Τιποτα στην κυριολεξια. Απο τριπλες εκανε μονο το διπλο αγγιγμα και αυτο οχι πολυ και μονο μια φορα δοκιμασε αλλη και του εκλεψε την μπαλα ο αντιπαλος. Γενικα το παιδι δεν εχει ποδοσφαιρικη αντιληψη κανονικου ποδοσφαιρου. Γνωριζει πολυ καλα τους μηχανισμους του παιχνιδιου και μπραβο του εξαλλου παιχνιδι ειναι. Απλα δεν βαριεται ολο το ιδιο και το ιδιο; Εμενα αυτη ειναι η απορια μου. Το συγκεκριμενο κιολας βιντεο ειναι τερμα αντιθεαματικο και ευχαριστω @johnson για την βοηθεια που το βρηκες και το ποσταρες. Στην κυριολεξια δεν κανει κατι που δεν κανουν οι αλλοι. Οι πλειονοτητα των γκολ απο ολους τους παιχτες στο παιχνιδι ετσι ειναι. Το ιδιο κανει και αυτος σε απολυτο βαθμο κιολας.

• Like 2

@akumakos

Συμφωνώ με αυτά που γράφεις, ωστόσο το θέμα δεν είναι μόνο το κατά πόσο ξέρει. Για μένα ξέρει, χωρίς να διαφωνώ στα λεγόμενα σου. Ισχύει ότι δε παίζει ποδόσφαιρο, δεν παίζει καλά καλά PES, παίζει ξεκάθαρα με έναν τελείως myClub τρόπο  (ούτε στα επίσημα pesleague δεν παίζουν έτσι!), βασισμένος σε παίκτες με τρελά overall και στο ανύπαρκτο για αυτόν script. Προσωπικά τα δέχομαι όλα, την ανυπαρξία του script δε μπορώ να καταλάβω με τίποτα. Αυτά που του επιτρέπει το παιχνίδι είναι πάρα πολλά για να πώ ότι και αυτός έχει script, όπως οι υπόλοιποι. Δε μπορώ να πώ ότι έχει κάτι που δε βλέπω.

• Like 2

@johnson εκρινα οτι δεν ξερει γιατι θεωρησα οτι τα λαιβ τα κανει για να μαζεψει κοσμο. Οπως με αρεσει να βλεπω πχ τσου λου, πρεμιερ και ντορτμουντ για ροις(οταν δεν ειναι τραυματισμενος;)) ετσι και αυτος νομιζα οτι θα υπερπαιζει μπαλα για να τραβηξει κοσμο. Νταξει δεν βλεπω στριμ κτλ και ισως βιαστηκα να κρινω, οποτε λαθος μου. Εμενα οι πασες του με φανηκαν σχεδον παντα ολοσωστες. Για μενα εκει ειναι το ζουμι σε αυτον τον παιχτη. 

17 minutes ago, akumakos said:

@johnson εκρινα οτι δεν ξερει γιατι θεωρησα οτι τα λαιβ τα κανει για να μαζεψει κοσμο. Οπως με αρεσει να βλεπω πχ τσου λου, πρεμιερ και ντορτμουντ για ροις(οταν δεν ειναι τραυματισμενος;)) ετσι και αυτος νομιζα οτι θα υπερπαιζει μπαλα για να τραβηξει κοσμο. Νταξει δεν βλεπω στριμ κτλ και ισως βιαστηκα να κρινω, οποτε λαθος μου. Εμενα οι πασες του με φανηκαν σχεδον παντα ολοσωστες. Για μενα εκει ειναι το ζουμι σε αυτον τον παιχτη. 

Σε καποιο από τα παιχνίδια αν δεις, κάπου στο 30φευγα δίνει στατιστικό in-game και γράφει 95% πάσες. Τρομερό. Το θέμα είναι ότι τις ίδιες ακριβώς πάσες να κάνει ένας μέσος παίκτης του myClub, δε θα τις καταφέρει. Αν έχεις παρατηρήσει αρκετοί παίζουν και manual τις εύκολες γιατί δεν εμπιστεύονται το παιχνίδι. Με script πουλάει συνέχεια τη μπάλα και βάζει ότι να ναι δύναμη (άλλοτε σιγανή άλλοτε δυνατή και μερικές φορές τελείως άστοχη). Κάτι που δε συμβαίνει με τις πάσες του. Όπως δε συμβαίνει και τίποτα από τα τρανταχτά του scripting που ανέφερα στη προηγούμενη σελίδα. Αυτή την απορία αν μπορούσε κάποιος να μου λύσει, να το κάνουμε και εμείς ρε παιδί μου αυτό που κάνει αυτός.

• Like 2

38 minutes ago, johnson said:

Σε καποιο από τα παιχνίδια αν δεις, κάπου στο 30φευγα δίνει στατιστικό in-game και γράφει 95% πάσες. Τρομερό. Το θέμα είναι ότι τις ίδιες ακριβώς πάσες να κάνει ένας μέσος παίκτης του myClub, δε θα τις καταφέρει. Αν έχεις παρατηρήσει αρκετοί παίζουν και manual τις εύκολες γιατί δεν εμπιστεύονται το παιχνίδι. Με script πουλάει συνέχεια τη μπάλα και βάζει ότι να ναι δύναμη (άλλοτε σιγανή άλλοτε δυνατή και μερικές φορές τελείως άστοχη). Κάτι που δε συμβαίνει με τις πάσες του. Όπως δε συμβαίνει και τίποτα από τα τρανταχτά του scripting που ανέφερα στη προηγούμενη σελίδα. Αυτή την απορία αν μπορούσε κάποιος να μου λύσει, να το κάνουμε και εμείς ρε παιδί μου αυτό που κάνει αυτός.

Σπρωχνεται έτσι απλά απ το ίδιο το game κ όλοι υπόλοιποι όμοιοι του..συν πρέπει να λαμβάνεις υπόψιν σου ότι κάποιοι είναι κ cheaters κ έχουν μεγάλα rating.. Δεν λέω ότι ο συγκεκριμένος είναι cheater η οτι δεν ειναι καλός.. Απλώς η κοναμι τον εύνοει όσο μπορεί.. 

• Like 1

Ας κλείσει εδώ το θέμα με τον κύριο bot ,αν δεν μας αρέσει το προσπερναμε ..δουλειά της κοναμι είναι να δει αν γίνονται και πως γίνονται 60 και 70 σερί νίκες σε 1vs1 και αυτά τα τρελά ρανκ .θα είναι ο πρώτος που θα πάει 9999 ρανκ ,στην ιστορία του mc ..σε όποιον αρέσει τον παρακολουθεί σε όποιον δεν αρέσει , υπάρχουν κ άλλοι streamers . 

Το point που του δίνω είναι ότι λέει κάποια tips και απαντάει σε ερωτήσεις για να βοηθήσει τον κόσμο ..αυτά από εμένα ,δεν ασχολούμαι άλλο με το θέμα ..ούτε υποστηρικτής του είμαι ούτε hater ..

Καλή σας μέρα κ καλό μηνα!

• Love 1
  • Like 1

56 minutes ago, folinpro said:

Ας κλείσει εδώ το θέμα με τον κύριο bot ,αν δεν μας αρέσει το προσπερναμε ..δουλειά της κοναμι είναι να δει αν γίνονται και πως γίνονται 60 και 70 σερί νίκες σε 1vs1 και αυτά τα τρελά ρανκ .θα είναι ο πρώτος που θα πάει 9999 ρανκ ,στην ιστορία του mc ..σε όποιον αρέσει τον παρακολουθεί σε όποιον δεν αρέσει , υπάρχουν κ άλλοι streamers . 

Το point που του δίνω είναι ότι λέει κάποια tips και απαντάει σε ερωτήσεις για να βοηθήσει τον κόσμο ..αυτά από εμένα ,δεν ασχολούμαι άλλο με το θέμα ..ούτε υποστηρικτής του είμαι ούτε hater ..

Καλή σας μέρα κ καλό μηνα!

Αυτή είναι η πιο σωστή-δίκαια προσέγγιση imo.

Κατά τ'άλλα θα μείνω με την απορία: πως γίνεται να μη τρώει script ο τύπος. Δε μπορώ να το εξηγήσω.
Κατά τ'άλλα χρόνο να έχω να δοκιμάζω πράματα (να δηλώνω ψεύτικα Region, να δοκιμάζω σύνδεση μέσω VPN από άλλες τοποθεσίες, να μπλοκάρω όλες τις εξερχόμενες συνδέσεις εκτός από τις IP της Konami ώστε να αναγκάζω το παιχνίδι να κάνει host εμένα...).

Από τη μία με ψήνουν όλα, από την άλλη βαριέμαι κιόλας. Τι θα κερδίσω; Να το εκμεταλλευτώ για το ranking, δε με απασχολεί, ήδη θα είχα τρομερό ranking κάνοντας αβέρτα void παιχνίδια που πρόκειται να χάσω. Όποιος παίζει σε PC μπορεί να κάνει αυτά και πολλά παραπάνω... (έχω ξενερώσει παντελώς... αγαπημένη μου κονσολίτσα σου έρχομαι, ελπίζω να με συγχωρέσεις για φέτος 🤕).

Edited by johnson
  • Like 2

9 hours ago, folinpro said:

Είναι από αυτούς που μπλοκάρουν όλους τους καλούς? Μάλιστα .

Θα τον παραδεχτώ αν πάει σε τελικά pes league κ κάνει μια αξιοπρεπή πορεία ..εκεί όντως μπορεί να κλείσει πολλά στόματα..

Είδαμε και τους Τούρκους με τα τρελά ρανκ κ τους Άραβες ,που περνούσαν πέρυσι κ δεν πήγαν καν για να μην γίνουν ρεζίλι .

Όχι δεν είναι από αυτούς.

Έχει κερδίσει απειρους 1000+ και μπλοκαρε έναν.

Τον φάγατε όλοι.

• Haha 1

Διάβασα τις τελευταίες σελίδες και νόμιζα ότι έβλεπα Τατιάνα.

Η καραντίνα βαράει κατακούτελα τελικά.

• Haha 3

Γιατί τον υπόλοιπο χρόνο ήταν διαφορετικά; 

• Haha 1

1 hour ago, Bakogoal said:

Γιατί τον υπόλοιπο χρόνο ήταν διαφορετικά; 

Αν δεν γινόμαστε λίγο μπάχαλο μεταξύ μας με ποιον θα γίνουμε; 🤣

Όλα καλά από μεριά μου, προχωράμε δεν έγινε και τίποτα. Φανταστείτε να είχαμε όλοι τις ίδιες απόψεις για όλα τα θέματα πόσο πιο βαρετά θα ήταν. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...