Jump to content
broxopios

eFootball PES 2020 - MyClub [Official Topic] V.1

Recommended Posts

Το θέμα με τον bot είναι ότι και τώρα που χαζεύω video στο youtube, δε μπορώ να βρω παιχνίδι που να τον πηγαίνει κόντρα.
Και όταν λέω κόντρα εννοώ να βλέπω λάθος πάσες στο μισό μέτρο και μεγάλα σε διάρκεια κοντρόλς από τους παίκτες του και όλα τα άλλα γνωστά.
Όχι μόνο αυτό αλλά βλέπω ότι ο τύπος κάνει άμυνα με τη βοήθεια της AI (όπως όλοι), μόνο που στη περίπτωση του η ΑΙ του είναι τέρμα επιθετική και κλέβει για πλάκα και κάνει και  standing tackles για πλάκα (χωρίς να παίζει αυτός τον παίκτη). Είναι λες και δε παίζει το PES20 αυτός, λες και δεν έχει πρόβλημα με player awareness.
Για player switching δεν έχω ψαχτεί ακόμα, αλλά με αυτά που βλέπω δε νομίζω να αντιμετωπίζει θέμα... πατάει άλλα κουμπιά μάλλον αυτός που δεν υπάρχουν στα χειριστήρια τα δικά μας 😎

Edit**

δείτε εδώ το γκολ του αντιπάλου του:
https://youtu.be/VNnd2tKHTeY?t=4548

Ο Καντέ λίγο ακόμα και θα έφτανε τον Μέσι.
Αν υπήρχε σκριπτ, τουλάχιστον με αυτά που εγώ βλέπω όταν παίζω, ο Καντε δε θα τον έφτανε ποτέ.

sprint lewandovski στο γκολ για 1-2
https://youtu.be/VNnd2tKHTeY?t=4791

Τρεχει σε εσας ετσι ο Λεβα οταν παιζετε με παικτες που εχουν μικρο rating;;
Ουτε με πανω βελακι...

Ετσι ειναι το σκριπτ, πλακα μου κανετε; Παίζει level1 πάσα και basic shooting και ότι κάνει γράφει;
Που παίζουμε εμείς και δε βγαίνει μια πάσα στο μισό μέτρο και χάνουν γκολ με άδειο τέρμα;
Που κοιτάζω ραντάρ να δώ που θα δώσω πάσα και ο παίκτης έχει χάσει τη μπάλα μόνος του στο χώρο χωρις καν πίεση από κανέναν.

Είτε δεν έχετε ιδέα τι είναι το σκριπτ είτε πρέπει να τη ξαναδείτε λίγο τη φάση με τον τύπο.
Οι πάσες του πάνε καρφί (85+ % σχεδόν σε κάθε παιχνίδι), οι παίκτες του τρέχουν κομμάτια, η AI του παίζει λες και είναι στο legend, κόβει χωρίς καν να αλλάξει παίκτη...

https://www.youtube.com/watch?v=VNnd2tKHTeY

2ώρες 53λεπτά video, error 404 script not found

Και μη μου στείλετε ένα παιχνίδι σε 3 ώρες βίντεο για να μου πείτε εδώ έχει script (που αμφιβάλλω αν βρείτε), ο τύπος έπρεπε να έχει 9/10 παιχνίδια script εναντίον του. Αντ'αυτού είτε δεν έχει καθόλου είτε τον σπρώχνει στεγνά.

Μεγάλος απατεώνας που απλώς τυχαίνει να ξέρει να παίζει.

Ας δει κάποιος πόσα ranked παιχνίδια έχει γράψει στο λογαριασμό του (κανονικά + sim).
Τόσο χρόνο έχει επενδύσει ο τύπος, ήρθε ή ώρα για τα konami rewards😜

kGuTapE.png

🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

Μιλάμε για τρομερό εναντίον του σκριπτ!! (και ~88% πάσες, κλασσικά)
Ρε θα μας τρελάνετε ρε...

Edited by johnson
  • Like 1
  • Haha 1

Ο τύπος παίζει με τους ίδιους παίκτες και τον ίδιο προπονητή από την αρχή της χρονιάς σχεδόν.

Έχει παίξει κυριολεκτικά πάνω από 2000 games,είναι λογικό να ρολαρει η ομάδα του.

Για MyClub μιλάμε.

Πάντως χαίρομαι που βγάλαμε το συμπέρασμα πως είναι απατεώνας.

Της κοντής ψωλ...της φταίνε οι τρίχες.

Edited by Bakogoal

1 hour ago, johnson said:

Το θέμα με τον bot είναι ότι και τώρα που χαζεύω video στο youtube, δε μπορώ να βρω παιχνίδι που να τον πηγαίνει κόντρα.
Και όταν λέω κόντρα εννοώ να βλέπω λάθος πάσες στο μισό μέτρο και μεγάλα σε διάρκεια κοντρόλς από τους παίκτες του και όλα τα άλλα γνωστά.
Όχι μόνο αυτό αλλά βλέπω ότι ο τύπος κάνει άμυνα με τη βοήθεια της AI (όπως όλοι), μόνο που στη περίπτωση του η ΑΙ του είναι τέρμα επιθετική και κλέβει για πλάκα και κάνει και  standing tackles για πλάκα (χωρίς να παίζει αυτός τον παίκτη). Είναι λες και δε παίζει το PES20 αυτός, λες και δεν έχει πρόβλημα με player awareness.
Για player switching δεν έχω ψαχτεί ακόμα, αλλά με αυτά που βλέπω δε νομίζω να αντιμετωπίζει θέμα... πατάει άλλα κουμπιά μάλλον αυτός που δεν υπάρχουν στα χειριστήρια τα δικά μας 😎

Edit**

δείτε εδώ το γκολ του αντιπάλου του:
https://youtu.be/VNnd2tKHTeY?t=4548

Ο Καντέ λίγο ακόμα και θα έφτανε τον Μέσι.
Αν υπήρχε σκριπτ, τουλάχιστον με αυτά που εγώ βλέπω όταν παίζω, ο Καντε δε θα τον έφτανε ποτέ.

sprint lewandovski στο γκολ για 1-2
https://youtu.be/VNnd2tKHTeY?t=4791

Τρεχει σε εσας ετσι ο Λεβα οταν παιζετε με παικτες που εχουν μικρο rating;;
Ουτε με πανω βελακι...

Ετσι ειναι το σκριπτ, πλακα μου κανετε; Παίζει level1 πάσα και basic shooting και ότι κάνει γράφει;
Που παίζουμε εμείς και δε βγαίνει μια πάσα στο μισό μέτρο και χάνουν γκολ με άδειο τέρμα;
Που κοιτάζω ραντάρ να δώ που θα δώσω πάσα και ο παίκτης έχει χάσει τη μπάλα μόνος του στο χώρο χωρις καν πίεση από κανέναν.

Είτε δεν έχετε ιδέα τι είναι το σκριπτ είτε πρέπει να τη ξαναδείτε λίγο τη φάση με τον τύπο.
Οι πάσες του πάνε καρφί (85+ % σχεδόν σε κάθε παιχνίδι), οι παίκτες του τρέχουν κομμάτια, η AI του παίζει λες και είναι στο legend, κόβει χωρίς καν να αλλάξει παίκτη...

https://www.youtube.com/watch?v=VNnd2tKHTeY

2ώρες 53λεπτά video, error 404 script not found

Και μη μου στείλετε ένα παιχνίδι σε 3 ώρες βίντεο για να μου πείτε εδώ έχει script (που αμφιβάλλω αν βρείτε), ο τύπος έπρεπε να έχει 9/10 παιχνίδια script εναντίον του. Αντ'αυτού είτε δεν έχει καθόλου είτε τον σπρώχνει στεγνά.

Μεγάλος απατεώνας που απλώς τυχαίνει να ξέρει να παίζει.

Ας δει κάποιος πόσα ranked παιχνίδια έχει γράψει στο λογαριασμό του (κανονικά + sim).
Τόσο χρόνο έχει επενδύσει ο τύπος, ήρθε ή ώρα για τα konami rewards😜

kGuTapE.png

🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

Μιλάμε για τρομερό εναντίον του σκριπτ!! (και ~88% πάσες, κλασσικά)
Ρε θα μας τρελάνετε ρε...

ΕΛΑ τωρα τα παραλες κοιτα στο 30:51 τι κανει η ΑΙ του παταει τετραγωνο να παει κοντα το αμυντικο χαφ και τρεχει το στοπερ απο τα 200 μετρα μακριά για να μαρκαρει και δημιουργεί κενο 30 μετρα και τετ α τετ ο αντιπαλος... κανει μανιουαλ γκολ κιπερ και περναει κατω απο τα χερια του .. και απλα ειδα ενα 5 λεπτο απο το βιντεο μπορω να βρω απειρα !!

• Love 1

Βρε αμπαλος είναι,οι φωστηρες του wehellas θα σου μάθουν μπαλιτσα...

Πότε βγάλαμε άκρη με Τζόνσον για να βγάλουμε τώρα; 

Άκου παίρνει τερματοφυλακα...βρε μόνο σκριπτ και ping και οτιδήποτε άλλο εκτός από το γεγονός πως είναι παικταράς.

Παικταράς δεν είναι με τη καμία ο bot, τον έχω τσεκάρει σε αμέτρητα βίντεο. Έχω παίξει φιλικά με πολύ ανώτερους από αυτόν και τεχνικά (ντρίπλες, φαντασία, τρίγωνα, εξάγωνα, συνδυασμοί) και τακτικά. Τη διαφορά δεν τη κάνει καμία νοημοσύνη, αν θεωρήσουμε ότι ο bot είναι εξυπνότερος από όλους μας, και καμία special ικανότητα που έχει (όλοι σε γενικές γραμμές σε αντίστοιχες καταστάσεις αγώνα τα ίδια κουμπιά πατάμε). Είναι σαν να πιστεύει κάποιος ότι είναι άσσος στον γκρινιάρη ή το φιδάκι που παίζαμε παλιά, τη στιγμή που όλα τα κάνει το ζάρι, γιατί τα πιόνια μέσες άκρες τα κουνάμε παρόμοια. Δεν λέω όμως ότι είναι και θέμα απλά τύχης. Απλά για παντελώς ανεξερεύνητους λόγους το παιχνίδι ωθεί ή όχι κάποιον ανά στιγμές, θέλοντας να "μοιάσει" στη ποδοσφσιρική πραγματικότητα που θέλει "τα πάντα ανθρωπίνως πιθανά". Μόνο που η υλοποίηση χωλαίνει κι έχει ακόμα χιλιόμετρα να διανύσει.

Δεν πιστεύω επθσης καθόλου πως τα πολλά ματς δίνουν πλεονέκτημα στο mc και πως η ομάδα με πολλά ματς αποκτά συνοχή, οτιδήποτε κι αν σημαίνει αυτό. Εγώ φέτος έχω παίξει μόλις 17 ματς ranking σε πολύ πολύ αραιά διαστήματα για πολλούς και διάφορους λόγους. Από το 10ο και μετά που συμπληρώθηκε το acclaim μέχρι και το 17ο έχω 7 σερί νίκες με την ομάδα να παίζει διαστημικά ανεξαρτήτως αντιπάλου. Αυτό κάτι δείχνει.

• Like 1
  • Haha 1

Προφανώς και είναι καλός παίκτης, δε το αμφισβήτησα ποτέ αυτό.
Το απατεώνας ίσως δεν είναι η σωστή λέξη γιατί μπορεί να μην έχει ιδέα τι συμβαίνει και γενικά να μην ευθύνεται κάπως για το γεγονός ότι δεν υπάρχει εναντίον του script σε 3 ώρες βίντεο και ας έχει φτάσει κοντά 8000 rating.

Συνεπώς, το παίρνω πίσω το απατεώνας. Όλα τα άλλα ισχύουν ή τέλος πάντων αυτό είδαν τα μάτια μου πριν καν τον αναφέρετε.
Ανοίγω νέο 3ωρο βίντεο, τα ίδια...

2 hours ago, ohmaga33333 said:

ΕΛΑ τωρα τα παραλες κοιτα στο 30:51 τι κανει η ΑΙ του παταει τετραγωνο να παει κοντα το αμυντικο χαφ και τρεχει το στοπερ απο τα 200 μετρα μακριά για να μαρκαρει και δημιουργεί κενο 30 μετρα και τετ α τετ ο αντιπαλος... κανει μανιουαλ γκολ κιπερ και περναει κατω απο τα χερια του .. και απλα ειδα ενα 5 λεπτο απο το βιντεο μπορω να βρω απειρα !!

Αυτό δεν είναι scripted, το παθαίνουμε όλοι. Απορώ πως δε το πήρε πρέφα και το έφαγε αυτή η παικτάρα. Παιδικό λάθος για 8000 rating, δε νομίζεις;

Φίλοι μου, 3 ώρες βίντεο. Που είναι το script; οεο
Που είναι τα τραγικά κοντρόλ που θέλουν 2 μέτρα καθώς κάνεις μια απλή πάσα;
Που είναι τα περίεργα γλυστρίματα στην άμυνα;
Που είναι οι κακές πάσες μισού μέτρου που άλλοτε είναι τελείως άστοχες, άλλοτε αδύναμες και άλλοτε υπερβολικά δυνατές;
Που είναι το μηδενικό shielding που έρχονται παίκτες με τα physical του Νευμάρ και σπρώχνουν Βαν Ντάικ;
Που είναι οι τραγικές τοποθετήσεις των ΑΙ παικτών που αφήνουν επίτηδες τρύπες και μαρκάρουν τον κανένα, για να σκοράρει ο αντίπαλος;
Που είναι τα άστοχα σουτ με άδειο τέρμα (είτε δοκάρι είτε και-καλά γλυστράει ο επιθετικό και βγαίνει έξω η μπάλα);
Που είναι το ξαφνικό χάσιμο του κοντρόλ της μπάλας όταν πας να βγεις τετατέτ με τον τερματοφύλακα;
Που είναι τα πολλά εκνευριστικά ανάποδα φάουλ;
Που είναι η κακή και αργή αλλαγή παίκτη;
Που είναι το τραγικό awareness που οι παίκτες αρνούνται να απλώσουν πόδι και όταν το απλώνουν τη στρώνουν καλύτερα στον αντίπαλο;
Που είναι τα συνεχόμενα deflections υπέρ του αντιπάλου που σε κάθε επίθεση πρέπει να κλέβει 3 φορές τη μπάλα για να τη πάρει;
Που είναι το button delay σε κάθε εντολή που έχουμε όταν υπάρχει script;

Που είναι ΟΛΑ αυτά τα τραγικά που συμβαίνουν σε ΟΛΟΥΣ (ακόμα και στο co-op) αλλά με μαγικό τρόπο δε συμβαίνουν σε 3 ώρες βίντεο σε αυτόν;

Και μη μου λέτε τη Χ και τη Y φάση, μαλάκες μου (με τη καλή έννοια), όταν εγώ έχω script με πάει κωλοφεράτζα σχεδόν όλο το παιχνίδι και οι παίκτες μου στρίβουν πιο αργά και από μένα ξαπλωμένο. Μη τρελαθούμε, αυτό το πράμα δεν είναι script. Προκαλώ όποιον θέλει και καταλαβαίνει τι εννοώ, να δει το βίντεο.

Αν για όλους το myClub έπαιζε έτσι κανείς δε θα είχε το παραμικρό παράπονο για script. Αυτό έλειπε.

η φάση είναι ERROR 404 script not found, ξεκάθαρα.

Προσωπικά 3 ώρες myClub gameplay παίζει να μου φτάνουν για script compilation video 😂😂

1 hour ago, sonofmook said:

Δεν πιστεύω επθσης καθόλου πως τα πολλά ματς δίνουν πλεονέκτημα στο mc και πως η ομάδα με πολλά ματς αποκτά συνοχή, οτιδήποτε κι αν σημαίνει αυτό. Εγώ φέτος έχω παίξει μόλις 17 ματς ranking σε πολύ πολύ αραιά διαστήματα για πολλούς και διάφορους λόγους. Από το 10ο και μετά που συμπληρώθηκε το acclaim μέχρι και το 17ο έχω 7 σερί νίκες με την ομάδα να παίζει διαστημικά ανεξαρτήτως αντιπάλου. Αυτό κάτι δείχνει.

Και όταν ανοίγεις μετά από καιρό packs σου έρχονται τα καλύτερα. Και όταν είσαι νέα ομάδα πάλι σου δίνει τα καλύτερα.
Γενικα το game κάνει τα πάντα για να κρατήσει το κόσμο αλλά αυτό μέχρι τώρα αφορούσε αυτούς που δε παίζουν συχνά ή είναι αρκετά αδύναμοι.
Το θέμα είναι γιατί πέφτει τέτοιο σπρώξιμο (υπό την έννοια της έλλειψης script) σε τοπ παίκτες σαν τον bot.

Δε βγάζει νόημα, εκτός και αν υπάρχουν αυτοί οι παίκτες/λογαριασμοί για να ρίχνουν στάχτη στα μάτια των υπολοίπων σε φάση
"εσείς γκρινιάζετε για script αλλά ο άλλος έχει φτάσει 8000 rating". Yeah suuuureeee.......... 

P2qEr3W.png

8TzHdwj.png

x6kGNaU.png

vdPFhEV.png

dOuuTg2.png

(όλα τα screenshots από το ίδιο βίντεο)

Μα είναι ΤΟΣΟ κακό αυτό το script που τον λυπάμαι τον κακομοίρη δε μπαίνει με τίποτα χαχαχαχ 🤣😂🤣😂

Σόρι παίδες που σας χαλάω τη φάση αλλά πιο πιθανό είναι να έχει υπέρ του το σκριπτ με αυτά τα νούμερα.
Αν είχε εναντίον του το σκριπτ και με άδειο τέρμα να έπαιζε δε θα έμπαιναν τόσα (και μάλιστα με basic shots).
Και μη μου πείτε για τρομερό skill. Πολλαπλά 1-2 (όπως όλοι) και double touch abuse κάνει. Οι επαγγελματίες θα του κάνουν πλάκα imo.
Τρομερά pass rate κλασσικά με level1 πάσα και όλοι οι υπόλοιποι να παλεύουν να μάθουν manual γιατί δεν εμπιστεύονται τις πάσες του μισού μέτρου όταν το script τους παίζει ενάντια...  (είναι μαλάκες δηλαδή αυτοί, θέλει να μας πει ο bot).

Ήταν εξαρχής too good to be true η ιστορία με τον παίκτη του 8000 rating, δε θα έπρεπε να σας κάνει εντύπωση αυτό που συμβαίνει.
Το myClub mode είναι rigged από κάθε άποψη.

PS.

Γιατί δε τον βλέπω πουθενά στο eFootball.Open να δούμε εκεί τι ψάρια πιάνει με balanced stats; ;)
Οεο...

Edited by johnson
  • Like 1

Εγω παιδιά επαιξα τωρα με εναν 870 εγω μετα την κατρακυλα της προηγουμενης ομαδας επεσα στα 800

Στο ημιχρονο ημουν 5-0 οτι και να εκανα μου εβγαινε οτι βαραγα εμπαινε. Βγηκε μονος του στο ημίχρονο. Παιζω δεύτερο παιχνιδι εναν καημενο  με 75 χημεια και ποσοστα της πλάκας και επαιζε διαστημικά λογο σκριπτ ο καιμενκς δεν μπορουσε να βαλει γκολ λογο αμπαλοσινης. Με το ζορι βαζω 2 γκολ και γυριζουν ολα υπερ μου οτι βαραγε και με αδειο τερμα δεν εμπαινε δεν μπορουσε να δωσει πασα ως δια μαγείας, και αφηνω το χειριστήριο κατω στο 54, επρεπε να το τράβαγα βιντεο, με το ζορι με ισοφαρισε στο 87 μετα το πηρα να μην χασω και χωρις να παιζω οι παικτες εκοβαν μπαλες και ολα τα σουτ πιανοντουσαν τι ειναι αυτα που ζουμε μοναδικα χαχχ

Ξεκίνησε live ο bot, όποιος θέλει να δει ανύπαρκτο script, εδώ είναι:
https://www.twitch.tv/botm5rf

Δώστε βάση σε τοποθέτηση, απόκριση, ταχύτητα, τρίπλα των παικτών του.
Όλα τα υπόλοιπα θα τα δείτε στη πορεία.

Λοιπόν έπαιξε eFootball.Open έκανε 41 νίκες σε 50 παιχνίδια (καμία σχέση με τις myClub επιδόσεις του), ανταγωνίστηκε όλους αυτούς που παίζουν από ASIA REGION αλλά για κάποιο λόγο είναι στον Europe Server. Μόνο η Konami ξέρει τι κάνει...

Πλέον τείνω να πιστέψω ότι κάνει αυτός host σχεδόν όλα τα του παιχνίδια και τρώνε οι υπόλοιποι το delay. Σχεδόν.
Μου είπε για scripting ότι υπάρχει και ότι το έχει ζήσει και του λέω δεν είναι θέμα να σου τυχαίνει 1 στα 10 scripting...
Ξανά και σήμερα τα ίδια... στρίβει τέλεια τρέχει τέλεια οι πάσες μια χαρά όλα κομπλέ.

Παρατηρείστε όποτε έχει εναντίον του σκριπτ (αλλά μιλάμε για σκριπτ κανονικό, όχι τις βλακείες που μου λέτε) μη τυχόν παίζει με άτομο από το δικό του (ASIA) region. Ή και όχι, τώρα παίζει με έναν και πάλι οι πάσες διαβήτης, τα κοψίματα εύκολα κλπ. κλπ. τον ακουμπάει και του παίρνει τη μπάλα άκοπα. Λες και πατάει κάτι διαφορετικό από super cancel + Χ.

Ρίξτε μια ματιά και στα παρακάτω... φρέσκα φρέσκα (όλα με τον ίδιο αντίπαλο):

3PtKjFy.png

XAUanrI.png

mJZNqZS.png

Ο Aubameyang του αντιπάλου πέθανε από το 60.

Edited by johnson
  • Like 1

41 στα 50 με top παίκτες και το εξηγεί ως "καμία σχέση με τις επιδόσεις του".

82% νίκες σε τουρνουά με top παίκτες.

Σε τουρνουά με champion badge παίκτες.

Τι είστε σεις ρε μάγκες; 

9 minutes ago, Bakogoal said:

41 στα 50 με top παίκτες και το εξηγεί ως "καμία σχέση με τις επιδόσεις του".

82% νίκες σε τουρνουά με top παίκτες.

Σε τουρνουά με champion badge παίκτες.

Τι είστε σεις ρε μάγκες; 

Πρέπει κάποιος να σου πει ότι φέτος καταργήθηκε το Champions και πλέον παίζουν ΟΛΟΙ οι Expert+ στο ίδιο level.
Επίσης, υπάρχουν άτομα που έχουν καλύτερα νούμερα από τον bot και σίγουρα έχουν χιλιάδες rating λιγότερο.
Βασικά, πάρα πολλά άτομα. Απλά δες τι γίνεται στους άλλους servers του PS4.

Edited by johnson
  • Haha 1

6 minutes ago, johnson said:

Πρέπει κάποιος να σου πει ότι φέτος καταργήθηκε το Champions και πλέον παίζουν ΟΛΟΙ οι περσινοί Expert+ στο ίδιο level.

Εσύ άκου που έπαιξε και άσε τι καταργήθηκε.

Άκου τι λέει,άκου που έκανε τις νίκες.

Πέρυσι έπαιξε....ΠΕΡΥΣΙ.

Edited by Bakogoal

10 minutes ago, Bakogoal said:

Εσύ άκου που έπαιξε και άσε τι καταργήθηκε.

Άκου τι λέει,άκου που έκανε τις νίκες.

Εγώ απλώς σε ενημερώνω ότι υπήρξαν πολύ καλύτερα νούμερα και πολύ μεγαλύτερος ανταγωνισμός στον Europe Server και ότι πλέον δεν είναι Champions only το competition. Επίσης δε ξέρω αν παρακολουθείς αλλά όταν τα χάνει ο αντίπαλος δε τρέχει και τίποτα, όταν τα χάνει ο ίδιος όμως...
Μη ξεχάσω, μόλις 60 άτομα παίξανε από ASIA region σε Europe Server. Στο Europe region με τη Juventus έπαιξαν 674... 11πλάσιος ανταγωνισμός.

PS.
Πείστηκες ότι δεν έχει script εναντίον του ή ακόμα;

Edited by johnson

Ας παίζανε όσοι θέλανε από Asia region.

Αγγλία μένει,Λονδίνο.

Ευρώπη you know...

Έχετε κάτι άλλο να πείτε για να γελάσω ή να βάλω καμία κωμωδία; 

Edited by Bakogoal

1 minute ago, Bakogoal said:

Ας παίζανε όσοι θέλανε από Asia region.

Αγγλία μένει,Λονδίνο.

Ευρώπη you know...

You know, έχει κάνει register σαν ASIA Region, just saying...

Επίσης, δε παίζει από Αγγλία. 3 μπάρες με Σαουδική Αραβία δε παίζει να είναι στο Λονδίνο.

Edited by johnson
  • Like 1

Φίλε ή δες όλο το stream ή  μη σπαταλας το χρόνο σου και το χρόνο μου.

Μένει Αγγλία,Λονδίνο,έχει φράγκα και είναι πατέρας.

Αυτά έχει πει στα live του.

2 minutes ago, Bakogoal said:

Φίλε ή δες όλο το stream ή  μη σπαταλας το χρόνο σου και το χρόνο μου.

Μένει Αγγλία,Λονδίνο,έχει φράγκα και είναι πατέρας.

Αυτά έχει πει στα live του.

Ρε μπορεί να λέει ότι θέλει, εσύ είδες το γκολ που έβαλε μόλις τωρα με Νευμάρ; χαχαχα

3 μπάρες με Saudi Arabia δεν είναι τεχνικά εφικτό από Αγγλία. ΠΩΣ να το κάνουμε.

Επίσης τι έχει φράγκα μου λες; Άνεργος είναι! Το είπε πιο πριν όταν του είπαν να ανοίξει πακέτα! Σίγουρα βλέπουμε το ίδιο stream; 😂

Edited by johnson
  • Like 1

Και αυτός μπορεί και εσύ μπορείς να λες ο,τι θέλεις όπως και εγώ αλλά όλοι ξέρουμε πως μόνο εσύ έχεις πάντα δίκιο.

Στα live του είπε πως από εκεί που κατάγεται ή θα είσαι παμπτωχος ή ζαμπλουτος,παραδέχτηκε πως είναι τυχερός γιατί η οικογένεια του είναι πλούσια.

Σίγουρα δεν έχεις δει τα live του,ίσως είδες το τελευταίο.

Αν θες και άλλες πληροφορίες,δες τα vids του.

Edited by Bakogoal

2 minutes ago, Bakogoal said:

Και αυτός μπορεί και εσύ μπορείς να λες ο,τι θέλεις όπως και εγώ αλλά όλοι ξέρουμε πως μόνο εσύ έχεις πάντα δίκιο.

Στα live του είπε πως από εκεί που κατάγεται ή θα είσαι παμπτωχος ή ζαμπλουτος,παραδέχτηκε πως είναι τυχερός γιατί η οικογένεια του είναι πλούσια.

Μόλις τελειώσει αυτό το live θα σου στείλω τη στιγμή που είπε ότι είπε... πανεύκολο... ;)

Edited by johnson

Δεν ξέρω αν το καταλάβεις αυτό που θα σου πω αλλά...μην στείλεις κάτι γιατί δεν ζήτησα κάτι.

4 minutes ago, Bakogoal said:

Δεν ξέρω αν το καταλάβεις αυτό που θα σου πω αλλά...μην στείλεις κάτι γιατί δεν ζήτησα κάτι.

Μιλάμε σε δημόσιο φόρουμ, θα στείλω αν δε γουστάρεις μη το βλέπεις. Να δούμε αν τα λέει μία έτσι μία γιουβέτσι το bot (εφόσον ισχύουν αυτά που γράφεις, μη τον κατηγορήσω και άδικα) , όποιος ενδιαφέρεται ας το δει. :)

Edited by johnson
  • Like 1

Κάτσε γιατί σε χάνω.

1. Ζήτησα να βάλεις κάτι; 

Μου γράφεις 

17 minutes ago, johnson said:

Μόλις τελειώσει αυτό το live θα σου στείλω τη στιγμή που είπε ότι είπε... πανεύκολο... ;)

Τι να καταλάβω; 

4 minutes ago, Bakogoal said:

Κάτσε γιατί σε χάνω.

1. Ζήτησα να βάλεις κάτι; 

Μου γράφεις 

Τι να καταλάβω; 

Ότι είτε αυτός δουλεύει εσένα η εσύ δουλεύεις εμάς ή τα έχασε μια μέρα όλα στο Καζίνο! (το κανονικό, όχι το myClub) 😄

Edited by johnson
  • Love 1

Οκ...εγώ πότε ζητήσα κάτι από σένα; 

8 minutes ago, Bakogoal said:

Οκ...εγώ πότε ζητήσα κάτι από σένα; 

Δεν είπα ποτέ ότι ζήτησες, αλλά όταν ξεκινάς πρόταση κάπως έτσι

36 minutes ago, Bakogoal said:

Απλά με το link που θα παραθέσω (ελπίζοντας ότι άκουσα καλά, αλλά πραγματικά νομίζω ότι άκουσα καλά) θα βγάλω τον εαυτό μου από τη παραπάνω 3άδα.
Στη προκειμένη δε θα είμαι εγώ αυτός που μπορεί να λέει ότι θέλει.
Δε το ζήτησες εσύ, δική μου πρωτοβουλία είναι.

Edited by johnson
  • Like 1

53 minutes ago, johnson said:

Ρε μπορεί να λέει ότι θέλει

Για αυτό ξεκινησα έτσι.

Εμένα όμως γιατί να με δουλεύει; 

Ή εγώ εσάς; 

Μάλλον θα είπε κάτι για το εκκαθαριστικό του,υποθέτω.

Εγώ δεν τον ρωτάω τέτοια,μια φορά τον ρώτησα για τις πασες και μου ειπε level 1.

Ελπιζω να μην με δούλευε...αν και τις έχω στο 2.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...